Branky: Staněk Ondřej, Popelář Petr - Čížek Martin, Doležal Jaroslav, Seidl Michal; Rozhodčí: Dačenko Vladimír; Delegát: Opatrný Martin
A2B0102
Dobrovíz
Tuchoměřice B
9:1(5:0)
75
Branky: Bouška Přemysl 3, Votava Jan 3, Kubát Jiří, Šíma Jakub, Vosáhlo Josef - Autrata Martin; Rozhodčí: Forejt Miroslav
A2B0103
Drahelčice
Jinočany
0:5(0:2)
80
Branky: Hradil Václav 2, Havlíček Tomáš, Burger Martin, Červený Richard; Rozhodčí: Hrdlička Miroslav
A2B0104
Mníšek B
Horoměřice
3:4(1:1)
50
Branky: Potužák Josef, Talůžek Robert, Kindel Lukáš - Filinger David 2, Zavadil Roman, Kratochvíl Michal; Rozhodčí: Gaži Emil
A2B0105
Třebotov
Kazín
0:2(0:2)
40
Branky: Manda Tomáš, Jánský Adam; Rozhodčí: Kotek Miroslav
A2B0106
Č. Újezd
Kosoř
1:3(0:1)
70
Branky: Marek Roman - Hejret Jakub 2, Skřivánek Jan; Rozhodčí: Kittel Jan
A2B0107
Rudná
V. Přílepy
3:2(2:0)
100
Branky: Bubela Ondřej 2, Berecz Milan - Carvan Jaroslav, Kubiš Jaroslav; Rozhodčí: Sluka Jaroslav
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0201
Roztoky
V. Přílepy
5:0(3:0)
100
Branky: Doležal Jaroslav, Punčochář Michal, Koráb Martin, Vevera Petr, Juráček Tomáš; Rozhodčí: Sluka Jaroslav
A2B0202
Kosoř
Rudná
5:1(4:0)
100
Branky: Bícha Mikuláš 3, Vodecký Igor 2 - Kotouč Milan; Rozhodčí: Lébl Jiří
A2B0203
Kazín
Č. Újezd
1:1(0:1)
50
Branky: Vydra Petr - Melichar Lukáš; Rozhodčí: Nezhyba Milan
A2B0204
Horoměřice
Třebotov
9:1(5:0)
30
Branky: Filinger David 5, Maroušek Jiří 3, Kadlec Petr - Krejčí Bedřich; Rozhodčí: Kittel Jan
A2B0205
Jinočany
Mníšek B
2:4(1:2)
80
Branky: Havlíček Tomáš, Matoušek Josef - Hošek Martin 2, Potužák Josef, Znamenáček Jan; Rozhodčí: Biskup Václav
A2B0206
Tuchoměřice B
Drahelčice
4:1(1:1)
50
Branky: Kovář Michal, Koritenský Radovan, Tecl Jakub, Volf Martin - Slunečko Pavel; Rozhodčí: Nezhyba Milan
A2B0207
Kněževes
Dobrovíz
3:3(2:2)
50
Branky: Uhlíř Filip, Staněk Ondřej, Popelář Petr - Bouška Přemysl 2, Kučera Jiří; Rozhodčí: Šturc Milan
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0301
Dobrovíz
Roztoky
4:5(1:2)
50
Branky: Hlůže Jindřich, Bouška Přemysl, Votava Jan, Vosáhlo Josef - Šiška Jindřich, Kočí Václav, Jelínek Filip, Pešek Michal, Šťastný Michal; Rozhodčí: Lébl Jiří
A2B0302
Drahelčice
Kněževes
4:2(1:2)
50
Branky: Ševít Petr 2, Odlas Jakub, Zedník Robert - Štěpka Milan 2; Rozhodčí: Kittel Jan
A2B0303
Mníšek B
Tuchoměřice B
2:0(2:0)
80
Branky: Tomiska Luboš 2; Rozhodčí: Mach Jan
A2B0304
Třebotov
Jinočany
2:0(1:0)
60
Branky: Sedláček Tomáš, Král Matěj; Rozhodčí: Sluka Jaroslav
A2B0305
Č. Újezd
Horoměřice
1:2(0:2)
50
Branky: Poláček Karel - Mores Cyril, Kratochvíl Michal; Rozhodčí: Nepraš Antonín
A2B0306
Rudná
Kazín
2:0(1:0)
80
Branky: Zmeškal Patrik, Bubela Ondřej; Rozhodčí: Kubík Jaromír
A2B0307
V. Přílepy
Kosoř
0:4(0:1)
80
Branky: Bícha Mikuláš 2, Kostelník Petr, Hejret Jakub; Rozhodčí: Biskup Václav
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0401
Roztoky
Kosoř
1:0(0:0)
80
Branky: Moravec Petr; Rozhodčí: Gaži Emil; Delegát: Bureš Jaroslav
A2B0402
Kazín
V. Přílepy
10:0(4:0)
30
Branky: Tenkrát Petr 3, Pech Martin 3, Göttel Adam 2, Manda Jan, Valenta Jaroslav; Rozhodčí: Čihák Miloš
A2B0403
Horoměřice
Rudná
2:0(2:0)
40
Branky: Filinger David, Kratochvíl Michal; Rozhodčí: Marek Tomáš; Delegát: Holý Václav
A2B0404
Jinočany
Č. Újezd
0:2(0:2)
40
Branky: Melichar Lukáš, Kučera Petr; Rozhodčí: Čechmánek Igor
A2B0405
Tuchoměřice B
Třebotov
0:0(0:0)
50
Rozhodčí: Lébl Jiří
A2B0406
Kněževes
Mníšek B
4:2(2:1)
40
Branky: Štěpka Milan 2, Uhlíř Filip, Staněk Ondřej - Novák Vojtěch, Kindel Marek; Rozhodčí: Kubíček Jiří
A2B0407
Dobrovíz
Drahelčice
3:0(1:0)
40
Branky: Kubát Jiří, Šafránek Aleš, Soukup Radek; Rozhodčí: Sliacký Petr
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0501
Drahelčice
Roztoky
0:2(0:1)
70
Branky: Čížek Martin, Doležal Jaroslav; Rozhodčí: Mach Jan
A2B0502
Mníšek B
Dobrovíz
0:6(0:2)
50
Branky: Votava Jan 3, Hlůže Jindřich, Šafránek Aleš, Vosáhlo Martin; Rozhodčí: Filip Petr; Delegát: Holý Václav
A2B0503
Třebotov
Kněževes
2:2(1:1)
50
Branky: Zvěřina Lukáš, Tymochko Vasyl - Šinágl Jan, Racocha Tomáš; Rozhodčí: Čechmánek Igor
A2B0504
Č. Újezd
Tuchoměřice B
6:1(3:0)
50
Branky: Nosek Zdeněk 2, Štěrba Martin, Klíma Jan, Melichar Lukáš, Čech Ondřej - Kovář Roman; Rozhodčí: Čihák Miloš; Delegát: Bureš Jaroslav
A2B0505
Rudná
Jinočany
6:0(2:0)
80
Branky: Rott Miroslav 4, Houška Matěj, Havel Josef; Rozhodčí: Verner Antonín; Delegát: Krúpa Pavel
A2B0506
V. Přílepy
Horoměřice
1:4(0:3)
60
Branky: Kubiš Jaroslav - Maroušek Jiří, Novák Martin, Škába Milan, Mikeš Martin; Rozhodčí: Ouřada Stanislav
A2B0507
Kosoř
Kazín
13:0(5:0)
80
Branky: Bícha Mikuláš 6, Hejret Jakub 4, Vodecký Igor 2, Pleyer Petr; Rozhodčí: Zubková Evženie
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0601
Roztoky
Kazín
7:1(2:0)
75
Branky: Doležal Jaroslav 2, Jelínek Filip 2, Kotrba David, Koranda Tomáš, Kapitán Jakub - Vydra Petr; Rozhodčí: Šturc Milan
A2B0602
Horoměřice
Kosoř
2:2(1:1)
80
Branky: Svoboda Petr, Maroušek Jiří - Korynta Libor, Hejret Jakub; Rozhodčí: Mach Jan
A2B0603
Jinočany
V. Přílepy
2:3(0:2)
20
Branky: Krotil Martin, vlastní - Raděj Ivo, Doubek Roman, Kubiš Jaroslav; Rozhodčí: Sliacký Petr
A2B0604
Tuchoměřice B
Rudná
0:3(0:2)
50
Branky: Zmeškal Patrik, Kaucký Marek, Kučera Radek; Rozhodčí: Horník Vilém
A2B0605
Kněževes
Č. Újezd
0:3(0:1)
25
Branky: Čech Ondřej 3; Rozhodčí: Kittel Jan
A2B0606
Dobrovíz
Třebotov
5:1(2:0)
50
Branky: Bouška Přemysl 3, Šafránek Aleš, Votava Jan - Fuchsa Filip; Rozhodčí: Biskup Václav
A2B0607
Drahelčice
Mníšek B
2:1(1:0)
45
Branky: Pliml Adam, Ševít Petr - Čížek Tomáš; Rozhodčí: Forejt Miroslav
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0701
Mníšek B
Roztoky
0:5(0:1)
30
Branky: Punčochář Michal 3, Čížek Martin, Jelínek Filip; Rozhodčí: Chaloupka Aleš
A2B0702
Třebotov
Drahelčice
2:0(0:0)
60
Branky: Král Matěj 2; Rozhodčí: Polák Ivo
A2B0703
Č. Újezd
Dobrovíz
2:1(1:0)
80
Branky: Škába Marek, Nosek Zdeněk - Soukup Radek; Rozhodčí: Štýs Milan
A2B0704
Rudná
Kněževes
2:0(0:0)
60
Branky: Rott Miroslav, Kaucký Marek; Rozhodčí: Gaži Emil
A2B0705
V. Přílepy
Tuchoměřice B
8:0(5:0)
50
Branky: Raděj Ivo 3, Kubiš Jaroslav 2, Bělohlávek Václav, Raděj Karel, Wachtl Martin; Rozhodčí: Kittel Jan
A2B0706
Kosoř
Jinočany
7:0(4:0)
80
Branky: Vodecký Igor 2, Korynta Libor 2, Biskup Jiří, Kostelník Petr, Bícha Mikuláš; Rozhodčí: Filip Petr; Delegát: Opatrný Martin
A2B0707
Kazín
Horoměřice
4:3(0:2)
70
Branky: Göttel Adam 2, Tenkrát Petr, Vydra Petr - Svoboda Petr, Maroušek Jiří, Kadlec Petr; Rozhodčí: Kubík Jaromír; Delegát: Kubíček Tomáš
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0801
Roztoky
Horoměřice
5:4(1:2)
120
Branky: Kotrba David 2, Punčochář Michal, Jelínek Filip, Kapitán Jakub - Filinger David 2, Maroušek Jiří, Novák Martin; Rozhodčí: Fára Milan, Marek Tomáš, Sliacký Petr; Delegát: Krúpa Pavel
A2B0802
Jinočany
Kazín
0:5(0:3)
40
Branky: Tenkrát Petr 2, Panzner Zdeněk, Vašák Lukáš, Göttel Adam; Rozhodčí: Štýs Milan
A2B0803
Tuchoměřice B
Kosoř
0:6(0:4)
30
Branky: Bícha Mikuláš 3, Boháč Milan, Barna Miloš, Pleyer Petr; Rozhodčí: Vyhnal Karel
A2B0804
Kněževes
V. Přílepy
2:0(1:0)
50
Branky: Popelář Petr, Racocha Tomáš; Rozhodčí: Sluka Jaroslav
A2B0805
Dobrovíz
Rudná
1:0(0:0)
50
Branky: Hlůže Zdeněk; Rozhodčí: Kubíček Jiří
A2B0806
Drahelčice
Č. Újezd
0:3(0:2)
100
Branky: Prešinský František, Nový Michael, Čech Ondřej; Rozhodčí: Gaži Emil
A2B0807
Mníšek B
Třebotov
1:2(1:1)
40
Branky: Čížek Tomáš - Král Matěj, Hanžl Daniel; Rozhodčí: Šturc Milan
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0901
Třebotov
Roztoky
0:6(0:2)
70
Branky: Punčochář Michal 3, Kotrba David, Koráb Martin, Šťastný Michal; Rozhodčí: Verner Antonín
A2B0902
Č. Újezd
Mníšek B
10:0(4:0)
30
Branky: Čech Ondřej 3, Škába Marek 2, Marek Roman, Fridrich Ladislav, Prešinský František, Nosek Zdeněk, Kučera Petr; Rozhodčí: Sliacký Petr
A2B0903
Rudná
Drahelčice
3:1(1:1)
200
Branky: Kaucký Marek 2, Kratochvíl Miroslav - Zedník Robert; Rozhodčí: Nezhyba Milan
A2B0904
V. Přílepy
Dobrovíz
0:2(0:0)
50
Branky: Šafránek Aleš, Šíma Jakub; Rozhodčí: Čermák Michal; Delegát: Kubíček Tomáš
A2B0905
Kosoř
Kněževes
9:0(5:0)
50
Branky: Vodecký Igor 3, Bícha Mikuláš 3, Korynta Libor, Biskup Jiří, Hejret Jakub; Rozhodčí: Polák Ivo
A2B0906
Kazín
Tuchoměřice B
14:0(7:0)
50
Branky: Tenkrát Petr 6, Škorpík Marek 3, Göttel Adam 3, Vydra Petr 2; Rozhodčí: Biskup Václav
A2B0907
Horoměřice
Jinočany
7:0(4:0)
30
Branky: Filinger David 3, Maroušek Jiří 2, Tikal František, Kadlec Petr; Rozhodčí: Sluka Jaroslav
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1001
Roztoky
Jinočany
3:0
kontumace
A2B1002
Tuchoměřice B
Horoměřice
1:4(0:4)
50
Branky: Kravcov Vitalij - Zavadil Roman 2, Svoboda Petr, Kadlec Petr; Rozhodčí: Kubíček Jiří
A2B1003
Kněževes
Kazín
2:4(1:1)
40
Branky: Štěpka Milan, Staněk Ondřej - Vydra Petr 2, Pech Martin, Pěkný Sebastian; Rozhodčí: Nezhyba Milan
A2B1004
Dobrovíz
Kosoř
1:4(1:2)
60
Branky: Hlůže Jindřich - Korynta Libor, Hejret Jakub, Bícha Mikuláš, Skřivánek Jan; Rozhodčí: Stránský Martin
A2B1005
Drahelčice
V. Přílepy
1:4(0:0)
20
Branky: Slunečko Pavel - Vlk Tomáš 2, Novotný Lukáš, vlastní; Rozhodčí: Šturc Milan; Delegát: Kubíček Tomáš
A2B1006
Mníšek B
Rudná
0:4(0:2)
30
Branky: Kučera Radek 2, Sloup Jan, Prager Jan; Rozhodčí: Sliacký Petr
A2B1007
Třebotov
Č. Újezd
0:0(0:0)
50
Rozhodčí: Sluka Jaroslav
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1101
Č. Újezd
Roztoky
0:3(0:1)
48
Branky: Čížek Martin, Punčochář Michal, Jelínek Filip; Rozhodčí: Kubík Jaromír
A2B1102
Rudná
Třebotov
2:0(0:0)
50
Branky: Prager Jan, Jeníček Lukáš; Rozhodčí: Gaži Emil
A2B1103
V. Přílepy
Mníšek B
4:0(2:0)
15
Branky: Raděj Karel 2, Poláček Karel, Vlk Tomáš; Rozhodčí: Čihák Miloš
A2B1104
Kosoř
Drahelčice
8:4(4:0)
120
Branky: Bícha Mikuláš 4, Boháč Milan, Vodecký Igor, Korynta Libor, Pleyer Petr - Ševít Petr 2, Kozák David, Paták Dominik; Rozhodčí: Fára Milan
A2B1105
Kazín
Dobrovíz
2:1(1:1)
40
Branky: Tenkrát Petr, Škorpík Marek - Vosáhlo Josef; Rozhodčí: Sliacký Petr
A2B1106
Horoměřice
Kněževes
3:0(1:0)
55
Branky: Maroušek Jiří 3; Rozhodčí: Hanák Leoš
A2B1107
Jinočany
Tuchoměřice B
6:1(3:1)
50
Branky: Burger Martin 3, Valach Tomáš 2, Havlíček Tomáš - Czeizel Matěj; Rozhodčí: Hrdlička Miroslav
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1201
Roztoky
Tuchoměřice B
4:0(2:0)
50
Branky: Koráb Martin 2, Kapitán Jakub, Seidl Michal; Rozhodčí: Biskup Václav
A2B1202
Kněževes
Jinočany
6:3(2:1)
30
Branky: Staněk Ondřej 3, Neubauer Jindřich, Popelář Petr, Šinágl Jan - Červený Richard 2, Zahradníček Petr; Rozhodčí: Hyc Miroslav; Delegát: Holý Václav
A2B1203
Dobrovíz
Horoměřice
0:2(0:0)
30
Branky: Jeslínek Jiří, Kratochvíl Michal; Rozhodčí: Pinkas Josef
A2B1204
Drahelčice
Kazín
0:4(0:0)
30
Branky: Vydra Petr 2, Tenkrát Petr, Göttel Adam; Rozhodčí: Chaloupka Aleš
A2B1205
Mníšek B
Kosoř
1:3(1:1)
35
Branky: Novák Vojtěch - Bícha Mikuláš 2, Hejret Jakub; Rozhodčí: Hanák Leoš
A2B1206
Třebotov
V. Přílepy
1:1(1:0)
40
Branky: Skála Jaroslav - Kubiš Jaroslav; Rozhodčí: Čihák Miloš
A2B1207
Č. Újezd
Rudná
2:1(2:0)
40
Branky: Prešinský František, Škába Marek - Havel Josef; Rozhodčí: Sliacký Petr; Delegát: Krúpa Pavel
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1301
Rudná
Roztoky
1:6(0:1)
60
Branky: Havel Jiří - Čížek Martin 2, Seidl Michal 2, Šrámek Jan, Punčochář Michal; Rozhodčí: Gaži Emil
A2B1302
V. Přílepy
Č. Újezd
3:0(2:0)
30
Branky: Raděj Karel, Blažek František, Wachtl Martin; Rozhodčí: Nezhyba Milan
A2B1303
Kosoř
Třebotov
4:0(1:0)
70
Branky: Barna Miloš, Pleyer Petr, Bícha Mikuláš, Barna Miloš; Rozhodčí: Polák Ivo
A2B1304
Kazín
Mníšek B
5:0(1:0)
40
Branky: Škorpík Marek 3, Tenkrát Petr 2; Rozhodčí: Biskup Václav
A2B1305
Horoměřice
Drahelčice
7:2(4:0)
80
Branky: Maroušek Jiří 3, Jeslínek Jiří, Svoboda Petr, Čuba Marcel, Kratochvíl Michal - Pliml Adam, Paták Dominik; Rozhodčí: Hrdlička Miroslav
A2B1306
Jinočany
Dobrovíz
2:2(1:2)
30
Branky: Hrabík Miroslav, Havlíček Tomáš - Kubát Jiří 2; Rozhodčí: Forejt Miroslav
A2B1307
Tuchoměřice B
Kněževes
3:5(2:3)
50
Branky: Kravcov Vitalij 2, Czeizel Matěj - Kába Michal 2, Racocha Tomáš 2, Šinágl Jan; Rozhodčí: Nezhyba Milan
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1401
Roztoky
Kněževes
3:0(2:0)
100
Branky: Čížek Martin, Doležal Jaroslav, Kapitán Jakub; Rozhodčí: Nepraš Antonín; Delegát: Hřebík Luboš
A2B1402
Tuchoměřice B
Dobrovíz
1:4(0:1)
50
Branky: Kovář Michal - Bouška Přemysl 4; Rozhodčí: Marek Tomáš
A2B1403
Jinočany
Drahelčice
2:1(0:0)
20
Branky: Valach Tomáš, Matoušek Josef - Pliml Adam; Rozhodčí: Kubíček Jiří
A2B1404
Horoměřice
Mníšek B
6:0(4:0)
30
Branky: Maroušek Jiří 2, Chvapil Ondřej 2, Steiner Milan, Mikeš Martin; Rozhodčí: Kittel Jan
A2B1405
Kazín
Třebotov
3:1(1:0)
20
Branky: Škorpík Marek, Ottomanský Tomáš, Pěkný Sebastian - Zvěřina Lukáš; Rozhodčí: Čihák Miloš
A2B1406
Kosoř
Č. Újezd
5:0(2:0)
70
Branky: Vodecký Igor 2, Bícha Mikuláš 2, Korynta Libor; Rozhodčí: Polák Ivo
A2B1407
V. Přílepy
Rudná
2:1(1:0)
100
Branky: Zajac Jaroslav, Šorfa Petr - Sloup Jan; Rozhodčí: Biskup Václav
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1501
V. Přílepy
Roztoky
2:3(0:1)
50
Branky: Brož Lukáš, Kubiš Jaroslav - Doležal Jaroslav, Kapitán Jakub, Řepa Jan; Rozhodčí: Šturc Milan
A2B1502
Rudná
Kosoř
0:2(0:1)
150
Branky: Vodecký Igor 2; Rozhodčí: Fára Milan
A2B1503
Č. Újezd
Kazín
4:0(4:0)
40
Branky: Marek Roman 2, Nosek Zdeněk 2; Rozhodčí: Ouřada Stanislav
A2B1504
Třebotov
Horoměřice
2:1(1:1)
52
Branky: Zvěřina Lukáš, Krupka Tomáš - Maroušek Jiří; Rozhodčí: Kotek Miroslav
A2B1505
Mníšek B
Jinočany
1:2(1:1)
30
Branky: Olšák Michael - Burger Martin 2; Rozhodčí: Kubík Jaromír
A2B1506
Drahelčice
Tuchoměřice B
2:1(2:1)
40
Branky: Zedník Robert 2 - Nuhič Elmir; Rozhodčí: Nezhyba Milan
A2B1507
Dobrovíz
Kněževes
4:3(1:1)
30
Branky: Kolský Tomáš, Kubát Jiří, Bouška Přemysl, Votava Jan - Neubauer Miloslav 2, Popelář Petr; Rozhodčí: Sliacký Petr
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1601
Roztoky
Dobrovíz
2:0(1:0)
54
Branky: Kotrba David, Seidl Michal; Rozhodčí: Kotek Miroslav
A2B1602
Kněževes
Drahelčice
3:0(0:0)
40
Branky: Vyoral Marek 2, Staněk Ondřej; Rozhodčí: Chaloupka Aleš
A2B1603
Tuchoměřice B
Mníšek B
2:2(2:1)
50
Branky: Autrata Martin 2 - Olšák Michael, Klibáni Miroslav; Rozhodčí: Gaži Emil
A2B1604
Jinočany
Třebotov
1:1(0:1)
Branky: Moravec Jan - Krsek Roman; Rozhodčí: Čermák Michal
A2B1605
Horoměřice
Č. Újezd
4:0(2:0)
30
Branky: Maroušek Jiří 2, Fořt Ladislav, Chvapil Ondřej; Rozhodčí: Nezhyba Milan
A2B1606
Kazín
Rudná
4:1(2:0)
70
Branky: Vydra Petr 2, Škorpík Marek, Pěkný Sebastian - Kotouč Milan; Rozhodčí: Štýs Milan
A2B1607
Kosoř
V. Přílepy
6:1(1:0)
40
Branky: Barna Miloš, Vodecký Igor, Korynta Libor, Kostelník Petr, Hejret Jakub, Bícha Mikuláš - Brož Lukáš; Rozhodčí: Stránský Martin
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1701
Kosoř
Roztoky
6:1(4:0)
150
Branky: Vodecký Igor 2, vlastní, Boháč Milan, Nápravník Lukáš, Bícha Mikuláš - Doležal Jaroslav; Rozhodčí: Voldán Antonín, Hrdlička Miroslav, Kubíček Jiří
A2B1702
V. Přílepy
Kazín
0:1(0:1)
34
Branky: Škorpík Marek; Rozhodčí: Chaloupka Aleš
A2B1703
Rudná
Horoměřice
0:4(0:2)
95
Branky: Maroušek Jiří 2, Steiner Milan, Škába Milan; Rozhodčí: Nepraš Antonín
A2B1704
Č. Újezd
Jinočany
2:0(1:0)
50
Branky: Nový Michael, Nosek Zdeněk; Rozhodčí: Biskup Václav
A2B1705
Třebotov
Tuchoměřice B
2:0(0:0)
50
Branky: Krupka Tomáš, Tymochko Vasyl; Rozhodčí: Ďačenko Vladimír
A2B1706
Mníšek B
Kněževes
1:3(1:2)
50
Branky: Vlček Jiří - Kettner Jiří, Neubauer Miloslav, Staněk Ondřej; Rozhodčí: Čermák Michal
A2B1707
Drahelčice
Dobrovíz
0:3(0:2)
60
Branky: Hlůže Jindřich 2, Soukup Radek; Rozhodčí: Filip Petr
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1801
Roztoky
Drahelčice
7:0(3:0)
155
Branky: Kapitán Jakub 4, Čížek Martin 2, Řepa Jan; Rozhodčí: Novotný Patrik
A2B1802
Dobrovíz
Mníšek B
5:1(3:0)
50
Branky: Bouška Přemysl 2, Hlůže Jindřich, Brabenec Jaroslav, Ogurčák Petr - Batovec Otakar; Rozhodčí: Biskup Václav
A2B1803
Kněževes
Třebotov
6:1(0:1)
45
Branky: Staněk Ondřej 2, Racocha Tomáš 2, Uhlíř Filip, Kába Michal - Brabec Zdeněk; Rozhodčí: Šturc Milan
A2B1804
Tuchoměřice B
Č. Újezd
2:1(2:0)
90
Branky: Volf Martin, Vaňha Marek - Melichar Lukáš; Rozhodčí: Čihák Miloš
A2B1805
Jinočany
Rudná
1:6(0:6)
70
Branky: Beránek Josef - Kotouč Milan 2, Kaucký Marek 2, Kratochvíl Miroslav, Přadka Adam; Rozhodčí: Ďačenko Vladimír
A2B1806
Horoměřice
V. Přílepy
2:0(1:0)
30
Branky: Maroušek Jiří 2; Rozhodčí: Sluka Jaroslav
A2B1807
Kazín
Kosoř
3:6(0:3)
50
Branky: Jánský Adam, Vydra Petr, Göttel Adam - Boháč Milan, Bouška Milan, Vodecký Igor, Korynta Libor, Hejret Jakub, Skřivánek Jan; Rozhodčí: Polák Ivo
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1901
Kazín
Roztoky
1:9(0:1)
70
Branky: Vydra Petr - Novotný Daniel 3, Čížek Martin, Kotrba David, Doležal Jaroslav, Kapitán Jakub, Seidl Michal, Mibelli David; Rozhodčí: Pinkas Josef, Lébl Jiří, Rothbauer Miloš
A2B1902
Kosoř
Horoměřice
5:0(2:0)
100
Branky: Bícha Mikuláš 3, Kostelník Petr, Hložek Matyáš; Rozhodčí: Čechmánek Igor, Polák Ivo, Marek Tomáš
A2B1903
V. Přílepy
Jinočany
4:1(1:0)
48
Branky: Raděj Ivo, Raděj Karel, Šorfa Petr, Poláček Karel - Burger Martin; Rozhodčí: Kotek Miroslav
A2B1904
Rudná
Tuchoměřice B
5:2(5:0)
72
Branky: Kaucký Marek 2, Kratochvíl Miroslav, Masopust Vladimír, Houška Matěj - Kovář Michal, Autrata Milan; Rozhodčí: Kubík Jaromír
A2B1905
Č. Újezd
Kněževes
2:1(1:1)
50
Branky: Poláček Karel, Prešinský František - Uhlíř Filip; Rozhodčí: Maňas Jan
A2B1906
Třebotov
Dobrovíz
4:1(1:0)
45
Branky: Vlastní, Krsek Roman, Tymochko Vasyl, Hanžl Daniel - Votava Jan; Rozhodčí: Pruška Ondřej
A2B1907
Mníšek B
Drahelčice
4:0(2:0)
70
Branky: Kindel Lukáš 2, Stáníček Martin, Novák Vojtěch; Rozhodčí: Ďačenko Vladimír
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2001
Roztoky
Mníšek B
4:0(3:0)
60
Branky: Šrámek Jan 2, Novotný Daniel, Kapitán Jakub
A2B2002
Drahelčice
Třebotov
0:1(0:0)
40
Branky: Hanžl Daniel; Rozhodčí: Sliacký Petr
A2B2003
Dobrovíz
Č. Újezd
4:1(2:0)
50
Branky: Bouška Přemysl 2, Šíma Jakub, Kučera Jiří - Kučera Petr
A2B2004
Kněževes
Rudná
0:1(0:0)
55
Branky: Jeníček Lukáš; Rozhodčí: Novotný Patrik
A2B2005
Tuchoměřice B
V. Přílepy
4:2(2:1)
80
Branky: Smrž Roman, Volf Martin, Kraft Marek, Autrata Martin - Šorfa Petr, Vlk Tomáš
A2B2006
Jinočany
Kosoř
2:5(1:5)
50
Branky: Burger Martin, Kozák Jiří - Kostelník Petr 2, Vodecký Igor, Hejret Jakub, Skřivánek Jan; Rozhodčí: Hrdlička Miroslav
A2B2007
Horoměřice
Kazín
2:2(2:1)
22
Branky: Steiner Milan, Chvapil Ondřej - Gabzdyl David 2
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2101
Horoměřice
Roztoky
2:0(1:0)
60
Branky: Mores Cyril, Kadlec Petr; Rozhodčí: Kvasnička Václav, Drábek Tomáš, Chrudimský Jan
A2B2102
Kazín
Jinočany
7:1(2:1)
30
Branky: Vydra Petr 4, Podmolík Marek, Ottomanský Tomáš, Pěkný Sebastian - Burger Martin; Rozhodčí: Čihák Miloš
A2B2103
Kosoř
Tuchoměřice B
9:0(3:0)
30
Branky: Bícha Mikuláš 4, Vodecký Igor 2, Hejret Jakub 2, Hložek Matyáš; Rozhodčí: Vyhnal Karel
A2B2104
V. Přílepy
Kněževes
1:4(0:3)
43
Branky: Bláha Petr - Šinágl Jan 2, Neubauer Miloslav, Racocha Tomáš; Rozhodčí: Kubík Jaromír
A2B2105
Rudná
Dobrovíz
1:2(1:1)
70
Branky: Prager Jan - Šíma Jakub, Kučera Jiří; Rozhodčí: Sliacký Petr
A2B2106
Č. Újezd
Drahelčice
1:1(0:1)
40
Branky: Marek Roman - Zedník Robert; Rozhodčí: Ouřada Stanislav
A2B2107
Třebotov
Mníšek B
2:0(1:0)
50
Branky: Krupka Tomáš, Tymochko Vasyl; Rozhodčí: Nezhyba Milan
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2201
Roztoky
Třebotov
5:1(3:1)
30
Branky: Kotrba David 2, Šrámek Jan, Kapitán Jakub, Řepa Jan - Krupka Tomáš; Rozhodčí: Gaži Emil
A2B2202
Mníšek B
Č. Újezd
2:2(1:0)
Branky: Kindel Lukáš, Rada Lukáš - Fridrich Ladislav, Klíma Jan; Rozhodčí: Biskup Václav
A2B2203
Drahelčice
Rudná
0:2(0:1)
30
Branky: Kotouč Milan, Maršálek Dominik; Rozhodčí: Filip Petr
A2B2204
Dobrovíz
V. Přílepy
4:0(2:0)
30
Branky: Hlůže Jindřich 2, Karfík David, Votava Jan; Rozhodčí: Ďačenko Vladimír
A2B2205
Kněževes
Kosoř
0:4(0:3)
60
Branky: Bícha Mikuláš 2, Vodecký Igor, Hejret Jakub; Rozhodčí: Stránský Martin
A2B2206
Tuchoměřice B
Kazín
0:3(0:1)
25
Branky: Vydra Petr 2, Pěkný Sebastian; Rozhodčí: Lébl Jiří
A2B2207
Jinočany
Horoměřice
1:9(0:4)
40
Branky: Kozák Martin - Tikal František 4, Štědrý Rudolf, Mores Cyril, Škába Milan, Chvapil Ondřej, Kratochvíl Michal; Rozhodčí: Šturc Milan
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2301
Jinočany
Roztoky
2:11(2:3)
20
Branky: Burger Martin 2 - Kapitán Jakub 4, Čížek Martin 2, Kotrba David 2, Doležal Jaroslav 2, Seidl Michal; Rozhodčí: Nezhyba Milan
A2B2302
Horoměřice
Tuchoměřice B
3:0(3:0)
25
Branky: Chvapil Ondřej, Mikeš Martin, vlastní; Rozhodčí: Kittel Jan
A2B2303
Kazín
Kněževes
2:2(1:2)
40
Branky: Podmolík Marek, Vydra Petr - Racocha Tomáš 2; Rozhodčí: Ouřada Stanislav
A2B2304
Kosoř
Dobrovíz
3:1(2:0)
100
Branky: Korynta Libor, Bícha Mikuláš, Barna Miloš - Bouška Přemysl; Rozhodčí: Richtar Lukáš
A2B2305
V. Přílepy
Drahelčice
4:1(3:0)
30
Branky: Raděj Karel, Šorfa Petr, Bláha Petr, Kubiš Jaroslav - Janata Petr; Rozhodčí: Nezhyba Milan
A2B2306
Rudná
Mníšek B
9:0(2:0)
30
Branky: Kotouč Milan 4, Kaucký Marek 3, Martínek Michal, Kotouč David; Rozhodčí: Čihák Miloš
A2B2307
Č. Újezd
Třebotov
3:1(2:1)
40
Branky: Marek Roman 2, Loula Libor - Král Matěj; Rozhodčí: Kotek Miroslav
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2401
Roztoky
Č. Újezd
3:1(2:1)
80
Branky: Doležal Jaroslav, Kapitán Jakub, Šťastný Michal - Melichar Lukáš; Rozhodčí: Fára Milan
A2B2402
Třebotov
Rudná
2:1(1:0)
50
Branky: Faflík Jan, Krsek Roman - Sloup Jan; Rozhodčí: Ďačenko Vladimír
A2B2403
Mníšek B
V. Přílepy
2:0(1:0)
Branky: Novák Vojtěch, Rada Lukáš; Rozhodčí: Čermák Michal
A2B2404
Drahelčice
Kosoř
0:9(0:5)
60
Branky: Bícha Mikuláš 4, Vodecký Igor 3, Boháč Milan, Hložek Matyáš; Rozhodčí: Cichra David
A2B2405
Dobrovíz
Kazín
3:0(0:0)
50
Branky: Kučera Jiří 2, Bouška Přemysl; Rozhodčí: Hyc Miroslav
A2B2406
Kněževes
Horoměřice
4:4(2:3)
40
Branky: Racocha Tomáš 2, Staněk Ondřej, Popelář Petr - Maroušek Jiří 2, Zavadil Roman 2; Rozhodčí: Nezhyba Milan
A2B2407
Tuchoměřice B
Jinočany
1:2(1:0)
50
Branky: Nuhič Elmir - Burger Martin, Valach Tomáš; Rozhodčí: Marek Tomáš
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2501
Tuchoměřice B
Roztoky
2:2(1:1)
40
Branky: Volf Martin, Autrata Martin - Čížek Martin, Kapitán Jakub; Rozhodčí: Čihák Miloš
A2B2502
Jinočany
Kněževes
1:3(0:2)
40
Branky: Beránek Josef - Racocha Tomáš 2, Dědouch Marek; Rozhodčí: Pruška Ondřej
A2B2503
Horoměřice
Dobrovíz
1:3(0:1)
50
Branky: Kratochvíl Michal - Kučera Jiří 2, vlastní; Rozhodčí: Lébl Jiří
A2B2504
Kazín
Drahelčice
7:0(3:0)
30
Branky: Škorpík Marek 3, Göttel Adam 2, Vydra Petr, Pech Martin; Rozhodčí: Čihák Miloš
A2B2505
Kosoř
Mníšek B
3:0
kontumace
A2B2506
V. Přílepy
Třebotov
3:1(2:1)
20
Branky: Bělohlávek Václav 2, Poláček Karel - Krupka Tomáš; Rozhodčí: Marek Tomáš
A2B2507
Rudná
Č. Újezd
1:1(0:0)
88
Branky: Kaucký Marek - Jindra Patrik; Rozhodčí: Horník Vilém
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2601
Roztoky
Rudná
11:2(4:1)
70
Branky: Kapitán Jakub 4, Čížek Martin 3, Doležal Jaroslav, Jelínek Filip, Řepa Jan, vlastní - Kaucký Marek 2; Rozhodčí: Chaloupka Aleš
A2B2602
Č. Újezd
V. Přílepy
2:2(2:1)
21
Branky: Melichar Lukáš, Nosek Zdeněk - Bláha Petr, Kubiš Jaroslav; Rozhodčí: Hyc Miroslav
A2B2603
Třebotov
Kosoř
2:6(2:2)
120
Branky: Krsek Roman, Krupka Tomáš - Bícha Mikuláš 3, Boháč Milan, Vodecký Igor, Korynta Libor; Rozhodčí: Melnar Matěj
A2B2604
Mníšek B
Kazín
5:3(3:1)
70
Branky: Znamenáček Jan 2, vlastní, Čížek Tomáš, Svoboda Šimon - Voska Pavel, Škorpík Marek, Göttel Adam; Rozhodčí: Hrdlička Miroslav
A2B2605
Drahelčice
Horoměřice
1:4(0:1)
60
Branky: Slunečko Pavel - Maroušek Jiří 2, Chvapil Ondřej 2; Rozhodčí: Šturc Milan
A2B2606
Dobrovíz
Jinočany
4:1(1:0)
33
Branky: Bouška Přemysl 2, Kučera Jiří, Veselý Štěpán - Bečvář František; Rozhodčí: Horník Vilém
A2B2607
Kněževes
Tuchoměřice B
1:2(0:1)
55
Branky: Řádek Luboš - Volf Martin, Czeizel Matěj; Rozhodčí: Hyc Miroslav