Branky: Formáček Tomáš 2, Smolek Ondřej, Rubáš Richard; Rozhodčí: Fára Milan
E1A0102
Jílové
Lety
7:1(4:0)
25
Branky: Patočka Michal 2, Novák Pavel 2, Kratochvíl Kryštof, Cienciala Emil, Štrach Marek - Záhora Alan; Rozhodčí: Zubková Evženie
E1A0105
D. Břežany
Černolice
10:0(5:0)
20
Branky: Drbohlav Dominik 2, Alfery Tomáš 2, Smolík Dominik 2, Polák Jakub, Řehák Martin, Schneller Adam, Nedoma Robin; Rozhodčí: Sluka Jaroslav
E1A0106
Roztoky
Průhonice
10:0(3:0)
40
Branky: Dvořák Dominik 4, Bárta Immanuel 2, Pearse Kryštof 2, Smítka Jakub, Pros František; Rozhodčí: Polák Ivo
E1A0107
Černošice
Rudná/Loděnice
3:4(1:1)
30
Branky: Štika David, Farský Michal, Lauda Jiří - Sekničková Hana 2, Dostál Lukáš, Palivec Ondřej; Rozhodčí: Marek Tomáš
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0201
Štěchovice/Hradištko
Rudná/Loděnice
4:3(3:3)
30
Branky: Souček Dominik 3, Pešl Radek - Šírl Daniel, Patejdl Jiří, Sekničková Hana; Rozhodčí: Maňas Jan
E1A0202
Roztoky
Černošice
6:0(2:0)
30
Branky: Dvořák Dominik 2, Pearse Kryštof, Mandling Tom, Valtr Adam, Schulz Robert; Rozhodčí: Sluka Jaroslav
E1A0203
Černolice
Průhonice
3:7(1:5)
40
Branky: Volf Nikolas 2, Čáp Jindřich - Haltmar Filip 2, Olbert Lukáš 2, Kaplan Ondřej, Pavlík Filip, Bernátek Vojtěch; Rozhodčí: Sliacký Petr
E1A0204
Hostivice
D. Břežany
2:2(1:0)
40
Branky: Rak Lukáš 2 - Řehák Martin, Drbohlav Dominik; Rozhodčí: Čermák Michal
E1A0207
Č. Újezd
Jílové
3:0
20
kontumace
Branky: Smolek Ondřej, Rubáš Richard - Syrový Pavel 2, Bodlák Adam 2, Kratochvíl Kryštof; Rozhodčí: Cichra David
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0301
Jílové
Štěchovice/Hradištko
0:3
60
kontumace
Branky: Syrový Pavel 3, Kratochvíl Kryštof 3, Patočka Michal, Cienciala Emil, McNett Isaac, Štrach Marek, Procházka Tomáš - Pokorný Pavel 2; Rozhodčí: Janoušek Šimon
E1A0304
D. Břežany
Zvole/Vrané
3:0(1:0)
40
Branky: Kubiska Filip 2, Polák Jakub; Rozhodčí: Křenek Jan
E1A0305
Hostivice
Průhonice
3:4(3:2)
25
Branky: Jankov Erik, Hladký Matěj, vlastní - Van Der Ploeg Pietr Wille 3, Otta Šimon; Rozhodčí: Hrdlička Miroslav
E1A0306
Černošice
Černolice
5:1(2:1)
23
Branky: Kubánek Jan 2, Janovec Radek, Jirava Filip, Koníček Miroslav - Cimpl Patrik; Rozhodčí: Hyc Miroslav
E1A0307
Rudná/Loděnice
Roztoky
0:2(0:2)
20
Branky: Bárta Immanuel, Mandling Tom; Rozhodčí: Šturc Milan
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0401
Štěchovice/Hradištko
Roztoky
1:2(0:1)
50
Branky: vlastní - Pearse Kryštof, Dvořák Dominik; Rozhodčí: Fára Milan
E1A0402
Černolice
Rudná/Loděnice
2:11(2:6)
30
Branky: Čáp Jindřich, Štefko Nicolas - Sekničková Hana 4, Houbová Nela 3, Šírl Daniel 2, Riley Daniel, Landová Lucie; Rozhodčí: Nezhyba Milan
E1A0403
Hostivice
Černošice
5:0(3:0)
15
Branky: Peterka Martin 3, Vitarigov Diab, Holler Patrik; Rozhodčí: Nepraš Antonín
E1A0404
Zvole/Vrané
Průhonice
5:1(2:1)
30
Branky: Seifert Adam 2, Lešetický Petr, Landa František, Vlček Matyáš - Kaplan Ondřej; Rozhodčí: Sliacký Petr
E1A0405
Lety
D. Břežany
3:5(2:1)
15
Branky: Záhora Alan 2, Hrdlička Jakub - Polák Jakub 2, Čermák Tomáš, Drbohlav Dominik, Januška Jakub; Rozhodčí: Čihák Miloš
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0503
D. Břežany
Č. Újezd
3:6(3:2)
25
Branky: Hanousek Jan, Drbohlav Dominik, Schneller Adam - Smolek Ondřej 2, Podzemský Lukáš, Rubáš Rostislav, Formáček Tomáš, Abrahámek Jan; Rozhodčí: Kotek Miroslav
E1A0504
Průhonice
Lety
2:4(1:3)
Branky: Otta Šimon, Kliment Mathias - Záhora Alan 3, Holý Daniel; Rozhodčí: Hes Filip
E1A0505
Černošice
Zvole/Vrané
2:3(1:1)
Branky: Štika David 2 - Kubelík Petr, Vojtěch Ondřej, Vlček Matyáš; Rozhodčí: Wawrosz Aleš
E1A0506
Rudná/Loděnice
Hostivice
7:0(4:0)
30
Branky: Křižka Ondřej 3, Houbová Nela, Riley Daniel, Bubeník Tomáš, Sekničková Hana; Rozhodčí: Holý Václav
E1A0507
Roztoky
Černolice
6:0(4:0)
40
Branky: Pešek David 2, Valtr Adam 2, Karlachová Hana, Záhoř Jakub; Rozhodčí: Biskup Václav
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0601
Štěchovice/Hradištko
Černolice
5:3(3:1)
20
Branky: Jelínek Matyáš 4, Braný Filip - Červený David, Kaska Petr, Renelt David; Rozhodčí: Melnar Matěj
E1A0602
Hostivice
Roztoky
2:2(1:1)
11
Branky: Vitarigov Rashid, Staněk Filip - Pearse Kryštof, Valtr Adam; Rozhodčí: Cichra David
E1A0603
Zvole/Vrané
Rudná/Loděnice
1:3(1:0)
10
Branky: Narretti Matteo - Křižka Ondřej, Šírl Daniel, Sekničková Hana; Rozhodčí: Gaži Emil
E1A0604
Lety
Černošice
4:0(2:0)
30
Branky: Záhora Alan 3, Hrdlička Jakub; Rozhodčí: Kubík Jaromír
E1A0605
Č. Újezd
Průhonice
6:1(4:0)
17
Branky: Podzemský Lukáš 3, Rubáš Rostislav, Smolek Ondřej, vlastní - Kliment Mathias; Rozhodčí: Cichra David
E1A0606
Jílové
D. Břežany
8:0(3:0)
30
Branky: Svítil Matěj 2, Kratochvíl Kryštof 2, Janošov Pavel 2, Syrový Pavel, Štrach Marek; Rozhodčí: Šturc Milan
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0703
Průhonice
Jílové
0:7(0:3)
20
Branky: Svítil Matěj 2, Novák Pavel 2, Syrový Pavel, Kratochvíl Kryštof, Janošov Pavel; Rozhodčí: Čihák Miloš
E1A0704
Černošice
Č. Újezd
2:2(0:1)
30
Branky: Tvrdý Tomáš, vlastní - Podzemský Lukáš, Zelený Adam; Rozhodčí: Sliacký Petr
E1A0705
Rudná/Loděnice
Lety
3:2(1:1)
25
Branky: Šírl Daniel, Houbová Nela, Vobořil Ondřej - Záhora Alan, Kubata Karel; Rozhodčí: Štýs Milan
E1A0706
Roztoky
Zvole/Vrané
3:2(3:1)
20
Branky: Valtr Adam 2, Bárta Immanuel - Narretti Matteo, vlastní; Rozhodčí: Stránský Martin
E1A0707
Černolice
Hostivice
0:4(0:1)
30
Branky: Peterka Martin 2, Smetana Jáchym, Krotil Jan; Rozhodčí: Šturc Milan
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0801
Štěchovice/Hradištko
Hostivice
1:0(1:0)
30
Branky: Souček Dominik; Rozhodčí: Šturc Milan
E1A0802
Zvole/Vrané
Černolice
2:1(1:1)
40
Branky: Narretti Matteo, Žáček Petr - Poc Marián; Rozhodčí: Sliacký Petr
E1A0803
Lety
Roztoky
1:1(1:0)
40
Branky: Záhora Alan - Dvořák Dominik; Rozhodčí: Ouřada Stanislav
E1A0804
Č. Újezd
Rudná/Loděnice
4:0(2:0)
40
Branky: Podzemský Lukáš 2, Rubáš Rostislav, Kotora Jakub; Rozhodčí: Čermák Michal
E1A0805
Jílové
Černošice
4:1(2:0)
Branky: Janošov Pavel 2, Syrový Pavel, Cienciala Emil - Sticzay Teodor; Rozhodčí: Wawrosz Aleš
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0901
D. Břežany
Štěchovice/Hradištko
4:3(2:0)
20
Branky: Drbohlav Dominik 2, Kučera Martin, Polák Jakub - Hušbauer Vojtěch, Dvořák Daniel, Pešl David; Rozhodčí: Filip Petr
E1A0904
Rudná/Loděnice
Jílové
2:1(1:0)
40
Branky: Bubeník Tomáš, vlastní - Svítil Matěj; Rozhodčí: Čermák Michal
E1A0905
Roztoky
Č. Újezd
1:2(0:0)
30
Branky: Bárta Immanuel - Podzemský Lukáš, Rubáš Rostislav; Rozhodčí: Hes Filip
E1A0906
Černolice
Lety
1:6(1:2)
20
Branky: Renelt David - Záhora Alan 5, Hrdlička Jakub; Rozhodčí: Hušbauer Jan
E1A0907
Hostivice
Zvole/Vrané
1:1(1:0)
20
Branky: Kornacki Matyáš - Vojtěch Ondřej; Rozhodčí: Rothbauer Miloš
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1001
Štěchovice/Hradištko
Zvole/Vrané
3:0
kontumace
E1A1002
Lety
Hostivice
7:2(3:1)
30
Branky: Záhora Alan 3, Hrdlička Jakub 3, Holý Daniel - Jankov Erik 2; Rozhodčí: Čihák Miloš
E1A1003
Č. Újezd
Černolice
3:3(2:1)
20
Branky: Smolek Ondřej 3 - Čáp Jindřich, Volf Nikolas, Renelt David; Rozhodčí: Rothbauer Miloš
E1A1004
Jílové
Roztoky
9:0(3:0)
20
Branky: Syrový Pavel 3, Janošov Pavel 2, Štrach Marek 2, Kratochvíl Kryštof, Cienciala Emil; Rozhodčí: Hušbauer Jan
E1A1007
D. Břežany
Průhonice
5:2(1:2)
30
Branky: Drbohlav Dominik 2, Babiak Jan 2, Polák Jakub - Kliment Mathias 2; Rozhodčí: Horník Vilém
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1101
Průhonice
Štěchovice/Hradištko
1:5(0:3)
20
Branky: Bernátek Vojtěch - Vorka Štěpán 3, Souček Dominik, Jelínek Matyáš; Rozhodčí: Rothbauer Miloš
E1A1102
Černošice
D. Břežany
1:6(0:3)
20
Branky: Podzemský Matěj - Smolík Dominik 3, Čejka Matěj, Nygrýn Tomáš, Babiak Jan; Rozhodčí: Gaži Emil
E1A1105
Černolice
Jílové
0:12(0:5)
20
Branky: Patočka Michal 3, Cienciala Emil 3, Kratochvíl Kryštof 2, Borecký Jiří 2, Janošov Pavel, Štrach Marek; Rozhodčí: Rothbauer Miloš
E1A1106
Hostivice
Č. Újezd
0:3(0:2)
20
Branky: Podzemský Lukáš, Smolek Ondřej, Podzemský Martin; Rozhodčí: Marešová Hana
E1A1107
Zvole/Vrané
Lety
2:2(1:2)
20
Branky: Lešetický Petr, Narretti Matteo - Záhora Alan, Hrdlička Jakub; Rozhodčí: Čihák Miloš
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1201
Štěchovice/Hradištko
Lety
1:3(0:0)
30
Branky: Jelínek Matyáš - Hrdlička Jakub 2, Záhora Alan; Rozhodčí: Filip Petr
E1A1202
Č. Újezd
Zvole/Vrané
8:0(3:0)
20
Branky: Smolek Ondřej 5, Formáček Tomáš 2, Poláček Ondřej; Rozhodčí: Marešová Hana
E1A1203
Jílové
Hostivice
7:1(3:0)
20
Branky: Syrový Pavel 3, Kratochvíl Kryštof 2, Svítil Matěj, vlastní - Rak Lukáš; Rozhodčí: Fára Milan
E1A1206
D. Břežany
Rudná/Loděnice
6:0(3:0)
20
Branky: Drbohlav Dominik 3, Kučera Martin, Čejka Matěj, Polák Jakub; Rozhodčí: Maňas Jan
E1A1207
Průhonice
Černošice
3:2(1:2)
40
Branky: Haltmar Filip 2, Kamp Ondřej - Doložílek Jakub, Jirava Filip; Rozhodčí: Polák Ivo
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1301
Černošice
Štěchovice/Hradištko
2:0(0:0)
20
Branky: Kubánek Jan, Moravec Lubomír; Rozhodčí: Nezhyba Milan
E1A1302
Rudná/Loděnice
Průhonice
13:0(7:0)
20
Branky: Křižka Ondřej 4, Sekničková Hana 3, Houbová Nela 2, Hejlík Tomáš, Slavita Jurij, Nový Kamil, Palivec Ondřej; Rozhodčí: Marešová Hana
E1A1303
Roztoky
D. Břežany
3:1(1:0)
20
Branky: Bárta Immanuel 2, Dvořák Dominik - Smolík Dominik; Rozhodčí: Holý Václav
E1A1306
Jílové
Zvole/Vrané
5:0(0:0)
30
Branky: Syrový Pavel, Patočka Michal, Kratochvíl Kryštof, Janošov Pavel, Cienciala Emil; Rozhodčí: Fára Milan
E1A1307
Lety
Č. Újezd
0:2(0:0)
Branky: Smolek Ondřej 2; Rozhodčí: Hyc Miroslav
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1401
Štěchovice/Hradištko
Č. Újezd
1:5(0:3)
30
Branky: Pešl Radek - Rubáš Richard 2, Podzemský Lukáš, Rubáš Rostislav, Smolek Ondřej; Rozhodčí: Šturc Milan
E1A1402
Lety
Jílové
0:14(0:4)
30
Branky: Radimský Marek 4, Syrový Pavel 3, Janošov Pavel 3, Novák Pavel 2, Kratochvíl Kryštof, Štrach Marek; Rozhodčí: Rothbauer Miloš
E1A1405
Černolice
D. Břežany
0:9(0:2)
5
Branky: Smolík Dominik 3, Nygrýn Tomáš 2, Kučera Martin, Čermák Tomáš, Babiak Jan, Kohel Vojtěch; Rozhodčí: Čihák Miloš
E1A1406
Průhonice
Roztoky
4:6(3:4)
40
Branky: Kobesová Barbora 2, Kliment Mathias, Meszáros Tomáš - Bárta Immanuel 3, Dvořák Dominik 2, Pearse Kryštof; Rozhodčí: Maňas Jan
E1A1407
Rudná/Loděnice
Černošice
7:0(2:0)
20
Branky: Riley Daniel 2, Šírl Daniel, Kříž Matěj, Palivec Ondřej, Sekničková Hana, vlastní; Rozhodčí: Cichra David
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1501
Rudná/Loděnice
Štěchovice/Hradištko
2:3(1:1)
20
Branky: Buben Josef, Hejlík Tomáš - Pešl Radek 2, Šmejkal Ondřej; Rozhodčí: Hes Filip
E1A1502
Černošice
Roztoky
2:0(1:0)
20
Branky: Kubánek Jan, Farský Michal; Rozhodčí: Ďačenko Vladimír
E1A1503
Průhonice
Černolice
5:1(2:0)
35
Branky: Kliment Mathias 2, Louda Jaroslav, Bernátek David, Haltmar Filip - Čavajský Nikolas; Rozhodčí: Koubek Martin; Delegát: Šustr Tomáš
E1A1504
D. Břežany
Hostivice
5:2(1:1)
20
Branky: Čejka Matěj, Polák Jakub, Drbohlav Dominik, Nygrýn Tomáš, Smolík Dominik - Smetana Jáchym 2; Rozhodčí: Sliacký Petr
E1A1507
Jílové
Č. Újezd
5:3(3:1)
20
Branky: Radimský Marek 2, Peričevič Václav, Cienciala Emil, Štrach Marek - Prošek Václav, Smolek Ondřej, Abrahámek Jan; Rozhodčí: Maňas Jan
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1601
Štěchovice/Hradištko
Jílové
0:4(0:2)
40
Branky: Patočka Michal 2, Cienciala Emil, Štrach Marek; Rozhodčí: Sliacký Petr
E1A1604
Zvole/Vrané
D. Břežany
0:5(0:2)
20
Branky: Drbohlav Dominik 3, Polák Jakub 2; Rozhodčí: Čihák Miloš
E1A1605
Průhonice
Hostivice
3:4(2:2)
30
Branky: Přílepková Zuzana 3 - Cimpl Patrik 2, Rak Lukáš, Kornacki Matyáš; Rozhodčí: Hyc Miroslav
E1A1606
Černolice
Černošice
1:2(0:1)
20
Branky: Volf Nikolas - Štika David, Koníček Miroslav; Rozhodčí: Čihák Miloš
E1A1607
Roztoky
Rudná/Loděnice
2:1(0:0)
33
Branky: Záhoř Zdeněk, Dvořák Dominik - Bubeník Tomáš
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1701
Roztoky
Štěchovice/Hradištko
1:0(0:0)
Branky: Pearse Kryštof; Rozhodčí: Marešová Hana
E1A1702
Rudná/Loděnice
Černolice
5:1(1:1)
20
Branky: Křižka Ondřej, Riley Daniel, Nový Kamil, Palivec Ondřej, Zach David - Volf Nikolas; Rozhodčí: Holý Václav
E1A1703
Černošice
Hostivice
2:2(1:2)
30
Branky: Hruška David 2 - Smetana Jáchym, Vitarigov Rashid
E1A1704
Průhonice
Zvole/Vrané
2:6(1:1)
40
Branky: Ciaiolo Simone, Haltmar Filip - Narretti Matteo 3, Bukovský Adam 2, Schlosser Jan; Rozhodčí: Maňas Jan
E1A1705
D. Břežany
Lety
7:1(3:0)
17
Branky: Čermák Tomáš 2, Drbohlav Dominik 2, Čejka Matěj, Toplak Sebastian, Nedoma Robin - Holý Daniel; Rozhodčí: Chaloupka Aleš
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1803
Č. Újezd
D. Břežany
2:2(0:0)
40
Branky: Formáček Tomáš, Prošek Václav - Drbohlav Dominik, Provazník Nikolas; Rozhodčí: Polák Ivo
E1A1804
Lety
Průhonice
4:0(3:0)
12
Branky: Hrdlička Jakub 4; Rozhodčí: Kubík Jaromír
E1A1805
Zvole/Vrané
Černošice
4:0(1:0)
30
Branky: Narretti Matteo, Landa František, Němec Richard, vlastní; Rozhodčí: Rothbauer Miloš
E1A1806
Hostivice
Rudná/Loděnice
0:2(0:1)
30
Branky: Křižka Ondřej, Houbová Nela; Rozhodčí: Marešová Hana
E1A1807
Černolice
Roztoky
2:7(0:2)
20
Branky: Poc Marián 2 - Pearse Kryštof 3, Bárta Immanuel 2, Záhoř Zdeněk, Dvořák Dominik; Rozhodčí: Holý Václav
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1901
Černolice
Štěchovice/Hradištko
3:6(1:4)
20
Branky: Volf Nikolas 2, Čáp Jindřich - Pešl Radek 4, Jelínek Matyáš, Malkovský Vojtěch; Rozhodčí: Filip Petr
E1A1902
Roztoky
Hostivice
3:0(1:0)
30
Branky: Bárta Immanuel, Pearse Kryštof, Dvořák Dominik; Rozhodčí: Rothbauer Miloš
E1A1903
Rudná/Loděnice
Zvole/Vrané
2:1(2:0)
15
Branky: Buben Josef, Hejlík Tomáš - Narretti Matteo; Rozhodčí: Čihák Miloš
E1A1904
Černošice
Lety
1:1(1:0)
20
Branky: Tvrdý Tomáš - Tenkrát Svatoslav; Rozhodčí: Marek Tomáš
E1A1905
Průhonice
Č. Újezd
1:2(1:1)
40
Branky: Vlastní - Rubáš Rostislav, Smolek Ondřej; Rozhodčí: Forejt Miroslav
E1A1906
D. Břežany
Jílové
0:9(0:3)
21
Branky: Syrový Pavel 3, Patočka Michal 2, Radimský Marek, Kratochvíl Kryštof, Janošov Pavel, Štrach Marek; Rozhodčí: Kubík Jaromír
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2003
Jílové
Průhonice
24:1(13:0)
17
Branky: Syrový Pavel 6, Štrach Marek 5, Patočka Michal 3, Janošov Pavel 3, Peričevič Václav 2, Cienciala Emil 2, Strejček Daniel, Kratochvíl Kryštof, Novák Pavel - Bernátek David; Rozhodčí: Šturc Milan
E1A2004
Č. Újezd
Černošice
9:3(3:0)
20
Branky: Smolek Ondřej 3, Rubáš Rostislav 2, Podzemský Lukáš, Kotora Jakub, Formáček Tomáš, Rubáš Richard - Koníček Miroslav 2, Tvrdý Tomáš; Rozhodčí: Čermák Michal
E1A2005
Lety
Rudná/Loděnice
0:0(0:0)
25
Rozhodčí: Čihák Miloš
E1A2006
Zvole/Vrané
Roztoky
5:1(4:0)
10
Branky: Narretti Matteo 2, Bukovský Adam 2, Vlček Matyáš - Kvítek Ondřej; Rozhodčí: Hes Filip
E1A2007
Hostivice
Černolice
4:0(2:0)
30
Branky: Adam Richard 2, Smetana Jáchym, Krupica Matěj
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2101
Hostivice
Štěchovice/Hradištko
2:6(0:4)
30
Branky: Votava Tomáš, Janiš Hynek - Pešl Radek 3, Souček Dominik 2, Drobil Jan; Rozhodčí: Pruška Ondřej
E1A2102
Černolice
Zvole/Vrané
3:11(1:5)
20
Branky: Volf Nikolas 3 - Narretti Matteo 5, Bukovský Adam 2, Kubelík Petr 2, Landa František, Němec Martin; Rozhodčí: Šturc Milan
E1A2103
Roztoky
Lety
6:1(1:1)
15
Branky: Dvořák Dominik 2, Bárta Immanuel, Karlachová Hana, Kvítek Ondřej, vlastní - Uksa Robert; Rozhodčí: Nepraš Antonín
E1A2104
Rudná/Loděnice
Č. Újezd
2:3(2:1)
30
Branky: Houbová Nela, Kříž Matěj - Smolek Ondřej 2, Formáček Tomáš; Rozhodčí: Čermák Michal
E1A2105
Černošice
Jílové
1:16(1:10)
20
Branky: Klauz Jan - Peričevič Václav 4, Syrový Pavel 3, Radimský Marek 3, Kratochvíl Kryštof 3, Janošov Pavel 2, vlastní; Rozhodčí: Koubek Martin
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2201
Štěchovice/Hradištko
D. Břežany
1:7(1:3)
30
Branky: Pešl Radek - Šulc Lukáš 4, Kučera Martin 2, Babiak Jan; Rozhodčí: Šturc Milan
E1A2204
Jílové
Rudná/Loděnice
8:0(3:0)
10
Rozhodčí: Novotný Patrik
E1A2205
Č. Újezd
Roztoky
2:0(1:0)
5
Branky: Podzemský Lukáš, Prošek Václav; Rozhodčí: Hes Filip
E1A2206
Lety
Černolice
2:0(0:0)
32
Branky: Hrdlička Jakub 2; Rozhodčí: Kubík Jaromír
E1A2207
Zvole/Vrané
Hostivice
5:2(2:0)
20
Branky: Vojtěch Ondřej 2, Narretti Matteo, Bukovský Adam, Landa František - Cimpl Patrik, Smetana Jáchym; Rozhodčí: Filip Petr
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2301
Zvole/Vrané
Štěchovice/Hradištko
3:3(1:0)
20
Branky: Narretti Matteo 2, Vlček Matyáš - Pešl Radek 3; Rozhodčí: Marek Tomáš
E1A2302
Hostivice
Lety
1:1(1:1)
25
Branky: Rak Lukáš - Hrdlička Jakub; Rozhodčí: Marešová Hana
E1A2303
Černolice
Č. Újezd
0:10(0:4)
20
Branky: Zelený Adam 3, Frýdl Samuel 2, Formáček Tomáš, Prošek Václav, Rubáš Richard, Podzemský Martin, Maršálek Pavel; Rozhodčí: Filip Petr
E1A2304
Roztoky
Jílové
1:6(0:3)
30
Branky: Turner Adam Jan - Syrový Pavel 2, Peričevič Václav, Patočka Michal, Kratochvíl Kryštof, Štrach Marek; Rozhodčí: Marešová Hana
E1A2307
Průhonice
D. Břežany
1:8(0:2)
30
Branky: Kliment Mathias - Drbohlav Dominik 3, Babiak Jan 3, Kučera Martin, Pour Tomáš; Rozhodčí: Hes Filip
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2401
Štěchovice/Hradištko
Průhonice
9:2(4:0)
20
Branky: Jelínek Matyáš 3, Souček Dominik 2, Braný Filip 2, Homola František, Dvořák Daniel - Kliment Mathias, Meszáros Tomáš; Rozhodčí: Sliacký Petr
E1A2402
D. Břežany
Černošice
8:4(4:0)
20
Rozhodčí: Novotný Patrik
E1A2405
Jílové
Černolice
8:1(3:0)
15
Branky: Kratochvíl Kryštof 3, Syrový Pavel 2, Janošov Pavel 2, Patočka Michal - Čáp Jindřich; Rozhodčí: Sluka Jaroslav
E1A2406
Č. Újezd
Hostivice
7:0(6:0)
10
Branky: Smolek Ondřej 4, Rubáš Rostislav, Formáček Tomáš, Podzemský Martin; Rozhodčí: Nepraš Antonín
E1A2407
Lety
Zvole/Vrané
3:0
kontumace
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2501
Lety
Štěchovice/Hradištko
3:4(2:1)
40
Branky: Hrdlička Jakub 2, Babiak Matyáš - Pešl Radek 2, Jelínek Matyáš 2; Rozhodčí: Ďačenko Vladimír
E1A2502
Zvole/Vrané
Č. Újezd
1:2(1:0)
30
Branky: Bukovský Adam - Podzemský Lukáš, Rubáš Rostislav; Rozhodčí: Rothbauer Miloš
E1A2503
Hostivice
Jílové
0:6(0:2)
40
Branky: Novák Pavel 2, Syrový Pavel, Patočka Michal, Kratochvíl Kryštof, Štrach Marek; Rozhodčí: Šturc Milan
E1A2506
Rudná/Loděnice
D. Břežany
2:5(2:2)
70
Branky: Houbová Nela, Sekničková Hana - Kučera Martin 3, Drbohlav Dominik 2; Rozhodčí: Čermák Michal
E1A2507
Černošice
Průhonice
3:4(1:3)
20
Branky: Jirava Filip 2, Farský Michal - Meszáros Tomáš 2, Kliment Mathias, Gottwald Ondřej; Rozhodčí: Ďačenko Vladimír
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2601
Štěchovice/Hradištko
Černošice
16:0(7:0)
30
Branky: Pešl Radek 6, Souček Dominik 5, Vorka Štěpán 3, Jelínek Matyáš, Drobil Jan; Rozhodčí: Maňas Jan
E1A2602
Průhonice
Rudná/Loděnice
2:3(1:2)
30
Branky: Otta Šimon, Meszáros Tomáš - Šírl Daniel, Houbová Nela, Košteyn Lukáš; Rozhodčí: Marešová Hana
E1A2603
D. Břežany
Roztoky
5:1(3:1)
20
Branky: Šulc Lukáš 2, Čermák Tomáš, Polák Jakub, Babiak Jan - Pearse Kryštof; Rozhodčí: Kubíček Jiří
E1A2606
Zvole/Vrané
Jílové
0:10(0:2)
30
Branky: Kratochvíl Kryštof 3, Syrový Pavel 2, Janošov Pavel 2, Štrach Marek 2, Radimský Marek; Rozhodčí: Šturc Milan
E1A2607
Č. Újezd
Lety
10:2(5:1)
30
Branky: Rubáš Richard 3, Smolek Ondřej 2, Podzemský Lukáš, Kotora Jakub, Formáček Tomáš, Prošek Václav, vlastní - Hrdlička Jakub 2; Rozhodčí: Rothbauer Miloš