Domácí soutěľe

reklama
Zpět na archiv soutěľí

Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


A2A - I.A třída dospělých - sk. A

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Střekov262312104: 3070( 31)
2.Srbice261853 68: 2863( 20)
3.Libouchec261934 57: 3160( 21)
4.Pokratice261259 43: 3845( 2)
5.Brná2612311 67: 4241( 0)
6.Kamenice2612410 54: 5041( 1)
7.Jílové2610511 52: 5539( -4)
8.©luknov2610412 39: 4336( -5)
9.Mojľíř269512 45: 4334( -7)
10.Křeąice2610115 59: 6631( -8)
11.Mileąov269215 32: 6830(-10)
12.V.Březno269215 42: 6430(-10)
13.Travčice264121 41: 9213(-26)
14.Koą»any263320 31: 8413(-27)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Střekov131201 58: 1336
2.Srbice131012 40: 1332
3.Libouchec131012 31: 1531
4.Pokratice13724 21: 1725
5.Kamenice13814 39: 2225
6.Jílové13634 29: 2224
7.Křeąice13715 39: 3222
8.Brná13616 39: 1720
9.©luknov13535 24: 2320
10.Mojľíř13445 24: 1917
11.Mileąov13427 17: 2415
12.V.Březno13418 21: 2813
13.Travčice13319 24: 3410
14.Koą»any132110 16: 337


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Střekov131111 46: 1734
2.Srbice13841 28: 1531
3.Libouchec13922 26: 1629
4.Brná13625 28: 2521
5.Pokratice13535 22: 2120
6.Mojľíř13517 21: 2417
7.V.Březno13517 21: 3617
8.Kamenice13436 15: 2816
9.©luknov13517 15: 2016
10.Jílové13427 23: 3315
11.Mileąov13508 15: 4415
12.Křeąice133010 20: 349
13.Koą»any131210 15: 516
14.Travčice131012 17: 583


  KŘÍ®OVÁ TABULKA
1234567891011121314
1.Jílové--- 0:0 0:4 5:2 1:1 0:0 0:4 4:2 2:5 2:1 2:0 7:0 5:0 1:3
2.Koą»any4:1 --- 3:2 1:2 1:2 2:3 1:6 0:2 0:2 1:2 1:1 1:6 1:2 0:2
3.Brná8:2 9:0 --- 1:3 3:0 1:2 2:3 0:0 1:2 1:0 2:3 5:0 5:0 1:2
4.V.Březno5:1 1:4 0:5 --- 0:0 1:3 1:5 0:1 1:2 5:2 3:2 4:0 0:2 0:1
5.Pokratice1:1 5:2 1:0 1:0 --- 2:0 2:2 1:2 0:4 3:2 0:1 2:1 0:1 3:1
6.Libouchec3:0 1:0 1:2 2:1 2:0 --- 2:6 2:1 2:2 2:1 4:1 6:0 2:1 2:0
7.Střekov2:1 5:1 6:1 6:1 5:0 2:4 --- 4:0 2:0 3:2 3:0 7:1 10:1 3:1
8.Kamenice1:3 5:0 2:2 5:1 3:1 0:1 5:4 --- 2:3 4:3 0:1 4:2 6:1 2:0
9.Srbice2:1 7:3 2:0 8:1 0:2 3:1 0:1 6:0 --- 3:2 2:1 5:0 2:1 0:0
10.Křeąice3:2 5:2 3:6 4:2 1:5 1:2 2:4 4:1 1:1 --- 2:4 7:2 5:1 1:0
11.Mojľíř1:2 4:1 1:1 0:3 0:0 1:2 2:3 0:0 2:2 4:0 --- 4:2 1:2 4:1
12.Travčice1:5 2:2 4:0 0:1 1:4 2:3 0:3 5:2 0:2 1:2 1:6 --- 5:0 2:4
13.Mileąov1:1 5:0 0:1 1:2 1:5 0:4 0:2 1:3 1:1 1:2 2:1 3:2 --- 1:0
14.©luknov1:3 2:0 2:4 2:2 3:2 1:1 0:3 1:1 1:2 4:1 2:0 3:1 2:3 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Střekov131300 53: 1239
2.Pokratice13832 22: 1430
3.Srbice13832 31: 1829
4.Libouchec13922 23: 1729
5.©luknov13715 23: 1823
6.Jílové13544 27: 2322
7.Křeąice13508 31: 2915
8.Brná13427 22: 2215
9.Mojľíř13346 20: 2415
10.Mileąov13427 15: 3215
11.Kamenice13427 26: 2614
12.V.Březno13319 16: 3310
13.Koą»any13238 18: 3610
14.Travčice132110 20: 437


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Srbice131021 37: 1034
2.Střekov131012 51: 1831
3.Libouchec131012 34: 1431
4.Kamenice13823 28: 2427
5.Brná13814 45: 2026
6.V.Březno13616 26: 3120
7.Mojľíř13616 25: 1919
8.Jílové13517 25: 3217
9.Křeąice13517 28: 3716
10.Pokratice13427 21: 2415
11.Mileąov13508 17: 3615
12.©luknov13337 16: 2513
13.Travčice132011 21: 496
14.Koą»any131012 13: 483



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0101Jílové©luknov1:3 (1:1)80
®K: 4:0
A2A0102Koą»anyMileąov1:2 (1:1)90
®K: 3:1
A2A0103BrnáTravčice5:0 (5:0)60
®K: 1:1
A2A0104V.BřeznoMojľíř3:2 (1:0)250
®K: 3:2; ČK: 1:0
A2A0105PokraticeKřeąice3:2 (1:1)150
®K: 0:3
A2A0106LibouchecSrbice2:2 (1:0)100NA PK SRBICE
®K: 1:5
A2A0107StřekovKamenice4:0 (2:0)87
®K: 2:3


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0201©luknovKamenice1:1 (1:1)150NA PK ©LUKNOV
®K: 2:2
A2A0202SrbiceStřekov0:1 (0:0)30
®K: 1:3
A2A0203KřeąiceLibouchec1:2 (0:0)80
®K: 2:5
A2A0204MojľířPokratice0:0 (0:0)230NA PK POKRATICE
A2A0205TravčiceV.Březno0:1 (0:1)120
®K: 2:4
A2A0206MileąovBrná0:1 (0:1)70
®K: 1:1
A2A0207JílovéKoą»any0:0 (0:0)60PK 5:4
®K: 1:2


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0301Koą»any©luknov0:2 (0:1)54
®K: 2:0
A2A0302BrnáJílové8:2 (3:1)100
®K: 2:3
A2A0303V.BřeznoMileąov0:2 (0:1)70
®K: 1:1
A2A0304PokraticeTravčice2:1 (0:0)150
®K: 3:0; ČK: 0:1
A2A0305LibouchecMojľíř4:1 (2:0)150
®K: 4:1
A2A0306StřekovKřeąice3:2 (2:1)72
®K: 1:2
A2A0307KameniceSrbice2:3 (1:0)120
®K: 1:4


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0401©luknovSrbice1:2 (0:1)140
®K: 5:5
A2A0402KřeąiceKamenice4:1 (1:1)50
®K: 3:2
A2A0403MojľířStřekov2:3 (1:1)310
®K: 2:3
A2A0404TravčiceLibouchec2:3 (1:0)150
®K: 5:3; ČK: 1:0
A2A0405MileąovPokratice1:5 (0:2)60
®K: 4:4
A2A0406JílovéV.Březno5:2 (3:1)80
®K: 1:5
A2A0407Koą»anyBrná3:2 (3:1)110
®K: 7:2; ČK: 1:0


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0501Brná©luknov1:2 (0:0)90
Rozhodčí: Podrouľek, Vydra, Spiąák; Delegát: Stančík; ®K: 0:1
A2A0502V.BřeznoKoą»any1:4 (0:2)60
Rozhodčí: Karasinski, Fencl, Čáka; Delegát: Kalista; ®K: 1:2
A2A0503PokraticeJílové1:1 (1:1)80PK 4:2
Rozhodčí: Karrmann, Kuriljak, Novotný L.; Delegát: Svoboda E.
A2A0504LibouchecMileąov2:1 (1:1)80
Rozhodčí: Moder, Holub J., Teska; Delegát: Tetřev; ®K: 0:2
A2A0505StřekovTravčice7:1 (3:0)100
Rozhodčí: Mareą, Červený, Duąík L.; Delegát: Kalabza
A2A0506KameniceMojľíř0:1 (0:0)126
Rozhodčí: Hamąík, Barva, Zaňka; Delegát: Divecký
A2A0507SrbiceKřeąice3:2 (3:1)50
Rozhodčí: Krejcar, Smreček, Vydra; Delegát: Mráz


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0601©luknovKřeąice4:1 (3:1)160
®K: 2:3
A2A0602MojľířSrbice2:2 (1:1)205PK 2:3
®K: 0:4
A2A0603TravčiceKamenice5:2 (1:0)100
®K: 2:2
A2A0604MileąovStřekov0:2 (0:0)50
®K: 0:2
A2A0605JílovéLibouchec0:0 (0:0)200PK 6:5
®K: 7:3; ČK: 0:1
A2A0606Koą»anyPokratice1:2 (0:1)50
®K: 3:1
A2A0607BrnáV.Březno1:3 (0:2)100
®K: 4:4


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0701V.Březno©luknov0:1 (0:0)90
®K: 2:3
A2A0702PokraticeBrná1:0 (0:0)100
®K: 2:4
A2A0703LibouchecKoą»any1:0 (0:0)100
®K: 1:4
A2A0704StřekovJílové2:1 (0:1)100
®K: 2:3
A2A0705KameniceMileąov6:1 (5:0)120
®K: 3:2
A2A0706SrbiceTravčice5:0 (2:0)50
®K: 1:3
A2A0707KřeąiceMojľíř2:4 (1:2)70
®K: 2:0


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0801©luknovMojľíř2:0 (0:0)160
®K: 1:1
A2A0802TravčiceKřeąice1:2 (0:1)200
®K: 5:2
A2A0803MileąovSrbice1:1 (1:0)50PK 5:4
®K: 0:5
A2A0804JílovéKamenice4:2 (3:1)100
®K: 6:6
A2A0805Koą»anyStřekov1:6 (0:4)60
®K: 4:1
A2A0806BrnáLibouchec1:2 (1:1)120
®K: 4:4
A2A0807V.BřeznoPokratice0:0 (0:0)70PK 3:5
®K: 2:3


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0901Pokratice©luknov3:1 (2:1)50
Rozhodčí: Sabo, Červený, Jirsák; Delegát: Růľička; ®K: 1:3
A2A0902LibouchecV.Březno2:1 (1:0)100
Rozhodčí: Mecl M., Zitko, ©mid; Delegát: Chládek; ®K: 2:2
A2A0903StřekovBrná6:1 (3:1)300
Rozhodčí: Spiąák, Zandal, Smreček; Delegát: Kirilák; ®K: 3:5
A2A0904KameniceKoą»any5:0 (2:0)200
Rozhodčí: Doubek T., Materna, Mecl P.; Delegát: Mráz; ®K: 1:2; ČK: 0:1
A2A0905SrbiceJílové2:1 (1:1)30
Rozhodčí: Čáka, Fencl, Karasinski; Delegát: Kalista; ®K: 4:4
A2A0906KřeąiceMileąov5:1 (3:0)80
®K: 1:4
A2A0907MojľířTravčice4:2 (4:2)160
Rozhodčí: Mareą, Duąík L., Duąík Z.; Delegát: Klobása; ®K: 4:5


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1001©luknovTravčice3:1 (2:0)170
Rozhodčí: Materna, Doubek T., Mecl P.; Delegát: Sieber; ®K: 0:3
A2A1002MileąovMojľíř2:1 (1:0)40
Rozhodčí: Karasinski, Fencl, Dvorský V.; Delegát: Doubek; ®K: 1:0
A2A1003JílovéKřeąice2:1 (2:0)80Holub L.
Rozhodčí: Holub L., Lesňák, Novotný ml.; Delegát: Vrba; ®K: 3:0
A2A1004SrbiceKoą»any7:3 (2:2)50
Rozhodčí: Zvonař, Sedláček, ®ivnůstka; Delegát: Kalabza; ®K: 4:3
A2A1005BrnáKamenice0:0 (0:0)80PK 8:7
Rozhodčí: Plzák, ©íla, Bretschneide; Delegát: ®ilka; ®K: 3:1; ČK: 1:0
A2A1006V.BřeznoStřekov1:5 (0:3)80
Rozhodčí: Husar, Barva, Zaňka; Delegát: Hönig; ®K: 1:1
A2A1007PokraticeLibouchec2:0 (0:0)60
Rozhodčí: Oborník, Sejkora, ©efčík L.; Delegát: Wencl; ®K: 4:6; ČK: 0:1


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1101Libouchec©luknov2:0 (1:0)80
®K: 4:2
A2A1102StřekovPokratice5:0 (3:0)250
®K: 1:3; ČK: 0:1
A2A1103KameniceV.Březno5:1 (1:1)150
Rozhodčí: Doubek T., Materna, Mecl P.; Delegát: Sieber; ®K: 1:3; ČK: 0:1
A2A1104SrbiceBrná2:0 (0:0)50
®K: 3:1
A2A1105KřeąiceKoą»any5:2 (2:2)60
®K: 1:3
A2A1106MojľířJílové1:2 (0:1)230
®K: 0:3
A2A1107TravčiceMileąov5:0 (2:0)120
®K: 2:3


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1201©luknovMileąov2:3 (1:1)160
®K: 3:3
A2A1202JílovéTravčice7:0 (2:0)50
®K: 1:0; ČK: 0:1
A2A1203Koą»anyMojľíř1:1 (1:0)65PK 3:4
®K: 4:1
A2A1204BrnáKřeąice1:0 (1:0)80
®K: 1:4
A2A1205V.BřeznoSrbice1:2 (0:2)60
®K: 4:1
A2A1206PokraticeKamenice1:2 (0:1)50
®K: 1:2; ČK: 0:1
A2A1207LibouchecStřekov2:6 (1:3)120
®K: 3:3


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1301Střekov©luknov3:1 (0:0)150
®K: 2:6
A2A1302KameniceLibouchec0:1 (0:0)150
®K: 3:2
A2A1303SrbicePokratice0:2 (0:2)50
®K: 4:1
A2A1304KřeąiceV.Březno4:2 (1:0)50
®K: 3:11; ČK: 1:4
A2A1305MojľířBrná1:1 (1:1)230PK 3:2
®K: 2:2; ČK: 0:1
A2A1306TravčiceKoą»any2:2 (1:2)100PK 8:9
®K: 4:4
A2A1307MileąovJílové1:1 (1:0)40PK 4:5
®K: 3:3


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1401©luknovJílové1:3 (1:3)150
®K: 2:4
A2A1402MileąovKoą»any5:0 (1:0)80
®K: 1:0
A2A1403TravčiceBrná4:0 (1:0)
A2A1404MojľířV.Březno0:3 (0:1)300
®K: 1:2
A2A1405KřeąicePokratice1:5 (1:1)50
®K: 2:2
A2A1406SrbiceLibouchec3:1 (2:0)100
®K: 3:0
A2A1407KameniceStřekov5:4 (1:2)100
®K: 2:1


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1501Kamenice©luknov2:0 (1:0)120
®K: 5:2; ČK: 1:1
A2A1502StřekovSrbice2:0 (1:0)100
®K: 1:2
A2A1503LibouchecKřeąice2:1 (1:1)90
®K: 1:1
A2A1504PokraticeMojľíř0:1 (0:0)150
®K: 4:3
A2A1505V.BřeznoTravčice4:0 (2:0)100
®K: 2:1
A2A1506BrnáMileąov5:0 (2:0)70
®K: 1:3
A2A1507Koą»anyJílové4:1 (2:1)50
®K: 4:4


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1601©luknovKoą»any2:0 (2:0)130
®K: 2:4
A2A1602JílovéBrná0:4 (0:1)80
®K: 4:1; ČK: 1:1
A2A1603MileąovV.Březno1:2 (1:1)50
®K: 3:2
A2A1604TravčicePokratice1:4 (0:1)120
®K: 2:3
A2A1605MojľířLibouchec1:2 (1:2)230
®K: 3:3; ČK: 1:0
A2A1606KřeąiceStřekov2:4 (0:3)60
®K: 3:3
A2A1607SrbiceKamenice6:0 (3:0)20


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1701Srbice©luknov0:0 (0:0)50PK 4:3
®K: 1:1
A2A1702KameniceKřeąice4:3 (0:3)100
®K: 2:1
A2A1703StřekovMojľíř3:0 (3:0)250
®K: 2:0
A2A1704LibouchecTravčice6:0 (4:0)80
®K: 2:1
A2A1705PokraticeMileąov0:1 (0:0)100
®K: 2:3
A2A1706V.BřeznoJílové5:1 (2:0)100
®K: 2:1
A2A1707BrnáKoą»any9:0 (1:0)100
®K: 2:4; ČK: 0:1


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1801©luknovBrná2:4 (1:1)150
®K: 2:1; ČK: 1:0
A2A1802Koą»anyV.Březno1:2 (0:2)30
®K: 5:4; ČK: 0:1
A2A1803JílovéPokratice1:1 (1:0)60PK 2:1
®K: 5:2
A2A1804MileąovLibouchec0:4 (0:3)50
®K: 1:1
A2A1805TravčiceStřekov0:3 (0:1)150
®K: 1:2
A2A1806MojľířKamenice0:0 (0:0)190PK 7:8
®K: 1:2
A2A1807KřeąiceSrbice1:1 (1:1)40PK 8:9
®K: 1:3


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1901Křeąice©luknov1:0 (0:0)80
®K: 1:2
A2A1902SrbiceMojľíř2:1 (0:1)100
®K: 2:0
A2A1903KameniceTravčice4:2 (2:0)100
®K: 0:1
A2A1904StřekovMileąov10:1 (4:0)120
®K: 1:2
A2A1905LibouchecJílové3:0 (2:0)120
®K: 0:4; ČK: 0:1
A2A1906PokraticeKoą»any5:2 (2:0)100
®K: 1:5
A2A1907V.BřeznoBrná0:5 (0:2)100
®K: 3:1


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2001©luknovV.Březno2:2 (2:0)150PK 3:4
®K: 1:4
A2A2002BrnáPokratice3:0 (2:0)80
®K: 1:4
A2A2003Koą»anyLibouchec2:3 (0:1)95
®K: 4:2
A2A2004JílovéStřekov0:4 (0:3)100
®K: 3:1
A2A2005MileąovKamenice1:3 (0:0)60
®K: 0:4
A2A2006TravčiceSrbice0:2 (0:1)60
®K: 1:3
A2A2007MojľířKřeąice4:0 (2:0)150
®K: 1:2


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2101Mojľíř©luknov4:1 (2:1)180
®K: 0:1
A2A2102KřeąiceTravčice7:2 (3:0)40
®K: 1:1
A2A2103SrbiceMileąov2:1 (1:0)20
®K: 2:0
A2A2104KameniceJílové1:3 (0:2)120
®K: 3:2
A2A2105StřekovKoą»any5:1 (0:0)120
®K: 2:5; ČK: 0:2
A2A2106LibouchecBrná1:2 (0:1)200
®K: 4:4
A2A2107PokraticeV.Březno1:0 (1:0)100
®K: 2:1


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2201©luknovPokratice3:2 (0:1)90
®K: 5:7; ČK: 1:1
A2A2202V.BřeznoLibouchec1:3 (1:2)100
®K: 4:1
A2A2203BrnáStřekov2:3 (1:2)250
®K: 3:5
A2A2204Koą»anyKamenice0:2 (0:1)30
®K: 5:0
A2A2205JílovéSrbice2:5 (0:4)
®K: 3:3
A2A2206MileąovKřeąice1:2 (0:1)30
®K: 1:1
A2A2207TravčiceMojľíř1:6 (0:3)40
®K: 3:1


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2301Travčice©luknov2:4 (1:1)100
®K: 1:1
A2A2302MojľířMileąov1:2 (1:1)200
®K: 1:2
A2A2303KřeąiceJílové3:2 (1:1)80
®K: 2:5
A2A2304Koą»anySrbice0:2 (0:0)80
®K: 2:2
A2A2305KameniceBrná2:2 (1:1)80PK 4:5
®K: 5:1
A2A2306StřekovV.Březno6:1 (2:0)112
®K: 2:2
A2A2307LibouchecPokratice2:0 (1:0)80
®K: 2:2


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2401©luknovLibouchec1:1 (1:1)160PK 8:7
®K: 1:2
A2A2402PokraticeStřekov2:2 (0:2)80PK 5:4
®K: 5:4; ČK: 0:1
A2A2403V.BřeznoKamenice0:1 (0:1)80
®K: 1:2
A2A2404BrnáSrbice1:2 (1:0)80
®K: 2:5
A2A2405Koą»anyKřeąice1:2 (1:2)60
®K: 5:2
A2A2406JílovéMojľíř2:0 (2:0)60
®K: 2:4
A2A2407MileąovTravčice3:2 (2:2)40
®K: 0:1


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2501Mileąov©luknov1:0 (1:0)20
®K: 1:3
A2A2502TravčiceJílové1:5 (1:2)40
®K: 2:1
A2A2503MojľířKoą»any4:1 (2:0)180
®K: 0:1
A2A2504KřeąiceBrná3:6 (1:3)50
®K: 3:2
A2A2505SrbiceV.Březno8:1 (3:0)30
A2A2506KamenicePokratice3:1 (2:1)50
®K: 1:2
A2A2507StřekovLibouchec2:4 (0:3)60
®K: 2:3


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2601©luknovStřekov0:3 (0:2)100
®K: 3:1
A2A2602LibouchecKamenice2:1 (1:0)50
®K: 3:3
A2A2603PokraticeSrbice0:4 (0:2)20
®K: 3:2; ČK: 1:0
A2A2604V.BřeznoKřeąice5:2 (1:1)60
®K: 3:3; ČK: 1:0
A2A2605BrnáMojľíř2:3 (0:2)50
®K: 3:1
A2A2606Koą»anyTravčice1:6 (0:3)40
®K: 3:1; ČK: 2:0
A2A2607JílovéMileąov5:0 (1:0)50
®K: 2:1



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem7344.0
Branky domácí4222.3
Branky hosté3121.7
Diváků18216100


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
Brná126015202780
Jílové100012402240
Kamenice153610472583
Koą»any81413402154
Křeąice79012822072
Libouchec135015552905
Mileąov64012801920
Mojľíř279515114306
Pokratice119012402430
Srbice63010551685
Střekov182114903311
©luknov187011443014
Travčice130011402440
V.Březno122013722592



Zpět na archiv soutěľí

Ústecký KFS
Vaníčkova 902/11, 400 01 Ústí nad Labem
Tel: 739 681 861

  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěľí
Obsazení soutěľí
Archiv soutěľí

  Informace k soutěľím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěľí rozhodčími a delegáty
Udělené tresty
Historie soutěľí

Informace FS
Fotbalová (R)EVOLUCE
Termínová listina podzim 2015
Přihláąka do soutěľí 2015-2016
Změna sekretáře SK Sokol Brozany
Změna kontaktů SK Roudnice n.L.
Termínová listina JARO 2015- 18.2.2015!!!
Změna e-mailu FK Kláąterec n. O.
Změna čísla sekretáře FK Litoměřice
Změna názvu oddílu F© Most
Rozpis mistrovský soutěľí 2014/2015
Platné formuláře 2014/2015
 
O pohár hejtmana Ústeckého kraje
11.6.2015Zpráva z finálových utkání O pohár hejtmana ÚK
28.5.2015Pohár hejtmana Ústeckého kraje st. a ml. ľáků 2015
8.9.201454.ročník Poháru Ústeckého kraje 2015- čtvrtfinále
25.3.2014Severočeský pohár starąích a mladąích ľáků 2014
8.8.201353.ročník Severočeského poháru 2014
 
Výkonný výbor
24.6.2015Zápis z VV ÚKFS č. 5/2015
30.4.2015Zápis z VV ÚKFS č. 4/2015
15.4.2015Zápis z VV ÚKFS č. 3/2015
18.3.2015Zápis z VV ÚKFS č. 2/2015
13.2.2015Zápis z VV ÚKFS č. 1/2015
17.12.2014Zápis z VV ÚKFS č. 12/2014
11.11.2014Zápis z VV ÚKFS č. 10/2014
29.9.2014Zápis z VV ÚKFS č. 09/2014
23.9.2014Zápis z VV ÚKFS č. 08/2014
23.9.2014Zápis z VV ÚKFS č. 07/2014
 
Disciplinární komise
25.6.2015Rozhodnutí DK 25.6. 2015
18.6.2015Rozhodnutí DK 18.6. 2015
11.6.2015 Rozhodnutí DK 11.6. 2015
4.6.2015Rozhodnutí DK 4.6. 2015
28.5.2015Rozhodnutí DK 28.5. 2015
21.5.2015Rozhodnutí DK 21.5. 2015
15.5.2015Rozhodnutí DK 14.5. 2015
7.5.2015Rozhodnutí DK 7. 5. 2015
30.4.2015Rozhodnutí DK 30.4. 2015
23.4.2015Rozhodnutí DK 23.4. 2015
 
STK
28.6.2015Zpráva STK ze dne 28.6.2015
17.6.2015Zpráva STK ze dne 17.6.2015
11.6.2015Zpráva STK ze dne 10.6.2015
8.6.2015Mimořádné rozhodnutí STK ze dne 8.6.2015
4.6.2015Zpráva STK ze dne 3.6.2015
28.5.2015Zpráva STK ze dne 27.5.2015
21.5.2015Zpráva STK ze dne 20.5.2015
13.5.2015Zpráva STK ze dne 13.5.2015
7.5.2015Zpráva STK ze dne 6.5.2015
30.4.2015Zpráva STK ze dne 29.4.2015
 
Komise rozhodčích
26.7.2015Letní seminář rozhodčích a delegátů
21.6.2015Komuniké ze zasedání KR ÚKFS - jaro 2015
19.3.2015Materiály pro rozhodčí a delegáty
17.12.2014Komuniké ze zasedání KR ÚKFS - podzim 2014
 
TMK
21.6.2015Hodnocení akce LT v Kadani
15.6.2015Létající trenéři plakát-Kadaň
15.6.2015Hodnocení akce LT v Roudnici n. L.
5.6.2015Hodnocení akce LT v Bílině
27.5.2015Létající trenéři Bílina
27.5.2015Hodnocení akce v Srbice
13.5.2015Hodnocení akce v Kláąterci
9.5.2015Pozvánka na doąkolení 1.6.2015
9.5.2015Létající trenéři Srbice
9.5.2015Létající trenéři Kláąterec
 
Komise mládeľe
21.6.2015Zpráva z LODM v Plzni
15.6.2015Zpráva: Fotbalový kemp dvanáctiletých talentů
8.6.2015Zpráva z finálového turnaje U8
8.6.2015Zpráva z finálového turnaje U9
8.6.2015Zpráva z finále KS MP
5.6.2015Nominace na kemp U12
5.6.2015Nominace na Olympiádu 14.-19.6.2015
3.6.2015Nominace na kemp U-12 8.-12.6.2015
21.5.2015Nominace na 2. kemp U-14 25.-26.5.
7.5.2015Výsledky finále MOS Roudnice n. L.
 
Úřední zprávy
17.12.20148.Valná hromada Ústeckého KFS
2.1.20137.Valná hromada Ústeckého KFS
27.5.20116.Valná hromada Ústeckého KFS
9.3.20095.Valná hromada Ústeckého KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate