Domácí soutěľe

reklama
Zpět na archiv soutěľí

Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


A3C - I.B třída dospělých - sk. C

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Údlice262330107: 3074( 33)
2.Bř.Chomutov261754103: 4459( 17)
3.Kláąterec261556 90: 4653( 11)
4.Kopisty261286 59: 4046( 5)
5.Kryry2614210 97: 6945( 5)
6.V.Černoc261079 69: 6740( -2)
7.Tuchořice2611312 55: 6437( -3)
8.Černovice2610412 54: 6435( -5)
9.Braňany268414 50: 7932(-11)
10.Kozly268513 54: 9032(-10)
11.Ervěnice B269215 47: 6930(-10)
12.Havraň268216 33: 6826(-13)
13.Meziboří267217 29: 4624(-16)
14.Málkov263221 31:10212(-28)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Údlice131300 51: 1239
2.Bř.Chomutov131030 62: 1434
3.Kláąterec13823 44: 1627
4.Kryry13814 59: 2726
5.Kopisty13661 35: 1825
6.Kozly13634 39: 3223
7.V.Černoc13634 39: 2722
8.Tuchořice13625 32: 2821
9.Braňany13517 30: 3717
10.Černovice13427 27: 3814
11.Meziboří13418 18: 2313
12.Ervěnice B13418 24: 3113
13.Havraň13409 17: 3212
14.Málkov13229 20: 469


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Údlice131030 56: 1835
2.Kláąterec13733 46: 3026
3.Bř.Chomutov13724 41: 3025
4.Kopisty13625 24: 2221
5.Černovice13625 27: 2621
6.Kryry13616 38: 4219
7.V.Černoc13445 30: 4018
8.Ervěnice B13517 23: 3817
9.Tuchořice13517 23: 3616
10.Braňany13337 20: 4215
11.Havraň13427 16: 3614
12.Meziboří13319 11: 2311
13.Kozly13229 15: 589
14.Málkov131012 11: 563


  KŘÍ®OVÁ TABULKA
1234567891011121314
1.Údlice--- 5:2 6:2 4:2 5:0 3:1 5:1 1:0 3:1 4:1 2:0 2:1 6:0 5:1
2.Kláąterec2:3 --- 2:2 2:2 3:2 3:0 7:0 1:2 4:0 5:1 1:2 6:0 4:2 4:0
3.Kozly5:5 3:5 --- 4:2 3:1 2:1 2:4 0:0 3:6 1:3 4:0 1:0 4:4 7:1
4.Bř.Chomutov2:2 1:1 5:1 --- 10:0 7:0 6:1 3:0 4:4 7:0 5:2 2:1 6:2 4:0
5.Ervěnice B2:3 1:5 5:2 2:2 --- 0:1 3:2 3:1 5:3 0:2 1:2 0:2 1:4 1:2
6.Černovice2:3 0:7 2:2 2:4 1:3 --- 6:1 2:1 1:4 0:2 2:0 2:6 5:5 2:0
7.Braňany1:7 2:5 1:2 1:4 1:3 5:3 --- 2:1 5:1 3:3 2:4 0:2 3:0 4:2
8.Meziboří0:2 1:2 3:0 0:3 0:1 0:3 2:3 --- 2:6 1:0 4:0 1:1 1:2 3:0
9.Kryry2:3 2:4 11:1 7:4 6:2 0:0 4:2 1:3 --- 4:0 6:0 6:0 2:4 8:4
10.Tuchořice0:5 2:6 6:0 2:4 4:1 1:4 3:1 2:0 6:0 --- 1:1 0:3 3:3 2:0
11.Havraň0:8 4:1 0:1 4:2 1:2 0:4 2:3 0:2 0:3 1:2 --- 0:4 2:0 3:0
12.Kopisty1:1 1:1 11:1 1:5 1:0 3:3 1:1 2:0 4:1 5:3 0:0 --- 2:2 3:0
13.V.Černoc1:5 3:2 4:0 1:3 2:2 1:4 0:0 3:0 4:6 3:2 6:1 1:1 --- 10:1
14.Málkov0:9 5:5 2:1 0:4 1:6 1:3 1:1 3:1 1:3 2:4 2:4 1:3 1:2 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Údlice131210 55: 1937
2.Kryry131012 59: 2431
3.Bř.Chomutov13922 56: 2330
4.Kláąterec13832 44: 1830
5.Kopisty13634 26: 2422
6.Kozly13634 28: 3522
7.Černovice13625 31: 3021
8.V.Černoc13454 35: 3619
9.Tuchořice13436 27: 3716
10.Ervěnice B13418 22: 3614
11.Braňany13328 20: 4613
12.Meziboří132110 14: 278
13.Havraň132110 13: 427
14.Málkov131012 13: 463


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Údlice131120 52: 1137
2.Bř.Chomutov13832 47: 2129
3.Kopisty13652 33: 1624
4.Kláąterec13724 46: 2823
5.V.Černoc13625 34: 3121
6.Tuchořice13706 28: 2721
7.Braňany13526 30: 3319
8.Havraň13616 20: 2619
9.Meziboří13517 15: 1916
10.Ervěnice B13517 25: 3316
11.Kryry13418 38: 4514
12.Černovice13427 23: 3414
13.Kozly13229 26: 5510
14.Málkov13229 18: 569



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0101ÚdliceMálkov5:1 (1:0)80
®K: 2:2
A3C0102KláąterecV.Černoc4:2 (3:1)120
Rozhodčí: Menąík, Franko, Duąek; ®K: 2:2
A3C0103KozlyKopisty1:0 (0:0)
®K: 0:3; ČK: 0:1
A3C0104Bř.ChomutovHavraň5:2 (2:0)20
®K: 1:3
A3C0105Ervěnice BTuchořice0:2 (0:2)50
®K: 0:1
A3C0106ČernoviceKryry1:4 (1:4)50
®K: 2:1; ČK: 0:1
A3C0107MeziboříBraňany2:3 (1:2)150
®K: 2:2


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0201MeziboříMálkov3:0 (1:0)80
®K: 3:0
A3C0202KryryBraňany4:2 (3:1)50
®K: 2:2
A3C0203TuchořiceČernovice1:4 (0:4)50
®K: 3:2; ČK: 2:0
A3C0204HavraňErvěnice B1:2 (1:1)60
®K: 2:2
A3C0205KopistyBř.Chomutov1:5 (0:4)40
Rozhodčí: Spiąák Duąan, Meder Antonín, Topinka Josef; ®K: 1:1
A3C0206V.ČernocKozly4:0 (1:0)100
®K: 2:2
A3C0207ÚdliceKláąterec5:2 (3:1)120
®K: 3:2


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0301KláąterecMálkov4:0 (2:0)100
A3C0302KozlyÚdlice5:5 (4:2)80PK 7:6
®K: 2:3
A3C0303Bř.ChomutovV.Černoc6:2 (2:1)70
®K: 3:4; ČK: 0:1
A3C0304Ervěnice BKopisty0:2 (0:0)100
®K: 1:2
A3C0305ČernoviceHavraň2:0 (0:0)50
®K: 2:3
A3C0306BraňanyTuchořice3:3 (1:2)200PK 5:4
®K: 1:3
A3C0307MeziboříKryry2:6 (2:2)60


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0401MálkovKryry1:3 (0:0)60
®K: 5:3
A3C0402TuchořiceMeziboří2:0 (1:0)35
®K: 3:2; ČK: 1:0
A3C0403HavraňBraňany2:3 (2:0)100
®K: 3:3
A3C0404KopistyČernovice3:3 (2:0)50PK 7:8
®K: 4:0
A3C0405V.ČernocErvěnice B2:2 (1:1)70PK 2:3
®K: 2:4
A3C0406ÚdliceBř.Chomutov4:2 (3:1)100
®K: 4:1; ČK: 0:1
A3C0407KláąterecKozly2:2 (2:1)60PK 4:3
Rozhodčí: Sejkora, Toráč, Hamąík; ®K: 4:2


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0501KozlyMálkov7:1 (3:1)70
®K: 0:1
A3C0502Bř.ChomutovKláąterec1:1 (0:0)50PK 3:4
®K: 2:1
A3C0503Ervěnice BÚdlice2:3 (1:1)100
®K: 0:2
A3C0504ČernoviceV.Černoc5:5 (1:3)50PK 5:6
®K: 4:2; ČK: 1:1
A3C0505BraňanyKopisty0:2 (0:2)80
A3C0506MeziboříHavraň4:0 (2:0)70
®K: 3:1
A3C0507KryryTuchořice4:0 (3:0)90
®K: 0:2


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0601MálkovTuchořice2:4 (1:0)60
®K: 3:2
A3C0602HavraňKryry0:3 (0:2)50
Rozhodčí: Klobása Michael, Klimpl Miroslav, Löffelman Vladimír; ®K: 5:1
A3C0603KopistyMeziboří2:0 (0:0)100
®K: 2:4
A3C0604V.ČernocBraňany0:0 (0:0)100NA PK BRAŇANY
®K: 1:4; ČK: 0:1
A3C0605ÚdliceČernovice3:1 (2:0)40
®K: 4:3
A3C0606KláąterecErvěnice B3:2 (0:2)120
®K: 2:0; ČK: 4:0
A3C0607KozlyBř.Chomutov4:2 (2:1)80
®K: 2:0; ČK: 0:1


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0701Bř.ChomutovMálkov4:0 (0:0)50
®K: 2:0
A3C0702Ervěnice BKozly5:2 (2:2)60
®K: 1:4
A3C0703ČernoviceKláąterec0:7 (0:2)60
®K: 1:4
A3C0704BraňanyÚdlice1:7 (1:5)150
®K: 2:1
A3C0705MeziboříV.Černoc1:2 (0:1)50
®K: 2:0
A3C0706KryryKopisty6:0 (4:0)50
A3C0707TuchořiceHavraň1:1 (0:1)50PK 5:3
®K: 1:3


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0801MálkovHavraň2:4 (1:3)60
®K: 4:1
A3C0802KopistyTuchořice5:3 (2:3)60
®K: 3:1
A3C0803V.ČernocKryry4:6 (1:3)220
®K: 4:1
A3C0804ÚdliceMeziboří1:0 (0:0)50
®K: 2:2
A3C0805KláąterecBraňany7:0 (4:0)120
A3C0806KozlyČernovice2:1 (0:0)80
®K: 2:6
A3C0807Bř.ChomutovErvěnice B10:0 (4:0)60
®K: 1:2


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0901Ervěnice BMálkov1:2 (1:1)50
Rozhodčí: Bretschneide, Lesňák, OFS ©ifalda; ®K: 2:5; ČK: 0:2
A3C0902ČernoviceBř.Chomutov2:4 (2:1)50
Rozhodčí: Zavadil, Krejcar, Moder; Delegát: Novotný A.; ®K: 3:4
A3C0903BraňanyKozly1:2 (1:1)100
Rozhodčí: Krutina, Moder, Holub J.; ®K: 1:1
A3C0904MeziboříKláąterec1:2 (1:0)50
Rozhodčí: Lesňák, Dočekal, Strádal; Delegát: Divecký; ®K: 2:2
A3C0905KryryÚdlice2:3 (1:0)100
Rozhodčí: Růľička, Dočekal, Hamáček; ®K: 3:6; ČK: 0:1
A3C0906TuchořiceV.Černoc3:3 (1:3)50PK 2:4
Rozhodčí: Menąík, Maleček, Holub J.; ®K: 3:1
A3C0907HavraňKopisty0:4 (0:2)40
Rozhodčí: Dočekal, Karasinski, ©íla; Delegát: Stančík


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1001MálkovKopisty1:3 (1:2)30
Rozhodčí: Javorek, Novotný ml., Duąek; ®K: 1:2
A3C1002V.ČernocHavraň6:1 (3:0)30
®K: 0:1
A3C1003ÚdliceTuchořice4:1 (0:0)80
®K: 3:1
A3C1004KláąterecKryry4:0 (1:0)120
Rozhodčí: Svoboda, Holub J., ©íla; Delegát: Novotný A.; ®K: 2:0
A3C1005KozlyMeziboří0:0 (0:0)70PK 2:4
®K: 1:4
A3C1006Bř.ChomutovBraňany6:1 (4:0)50
®K: 1:0
A3C1007Ervěnice BČernovice0:1 (0:0)40
®K: 3:5; ČK: 0:1


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1101ČernoviceMálkov2:0 (1:0)70
®K: 5:2
A3C1102BraňanyErvěnice B1:3 (0:2)100
®K: 2:4
A3C1103MeziboříBř.Chomutov0:3 (0:1)60
®K: 1:1
A3C1104KryryKozly11:1 (6:0)70
Rozhodčí: Čáka, Růľička, Karasinski; Delegát: Sklenka; ®K: 2:0
A3C1105TuchořiceKláąterec2:6 (1:4)40
®K: 1:1
A3C1106HavraňÚdlice0:8 (0:4)50
®K: 2:1
A3C1107KopistyV.Černoc2:2 (1:2)50PK 8:7


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1201MálkovV.Černoc1:2 (1:1)60
®K: 0:1
A3C1202ÚdliceKopisty2:1 (1:0)40
®K: 1:0
A3C1203KláąterecHavraň1:2 (0:1)80
®K: 1:5
A3C1204KozlyTuchořice1:3 (1:0)60
®K: 2:0
A3C1205Bř.ChomutovKryry4:4 (0:1)100PK 5:4
®K: 1:0; ČK: 2:0
A3C1206Ervěnice BMeziboří3:1 (0:0)50
®K: 2:2; ČK: 0:1
A3C1207ČernoviceBraňany6:1 (2:1)50
®K: 2:3


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1301BraňanyMálkov4:2 (1:2)50
®K: 1:3
A3C1302MeziboříČernovice0:3 (0:2)60
®K: 2:3
A3C1303KryryErvěnice B6:2 (2:0)50
®K: 0:2
A3C1304TuchořiceBř.Chomutov2:4 (2:2)40
®K: 0:3; ČK: 0:1
A3C1305HavraňKozly0:1 (0:0)60
®K: 2:1
A3C1306KopistyKláąterec1:1 (1:0)40PK 1:4
®K: 2:1
A3C1307V.ČernocÚdlice1:5 (0:1)40
®K: 2:2


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1401MálkovÚdlice0:9 (0:6)60
®K: 0:1
A3C1402V.ČernocKláąterec3:2 (1:1)80
®K: 2:0
A3C1403KopistyKozly11:1 (5:0)40
A3C1404HavraňBř.Chomutov4:2 (0:1)30
®K: 1:2
A3C1405TuchořiceErvěnice B4:1 (4:1)40
®K: 2:2
A3C1406KryryČernovice0:0 (0:0)50PK 4:3
A3C1407BraňanyMeziboří2:1 (1:1)100
®K: 3:3


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1501MálkovMeziboří3:1 (1:1)60
®K: 2:2
A3C1502BraňanyKryry5:1 (2:1)50
®K: 1:3
A3C1503ČernoviceTuchořice0:2 (0:0)40
®K: 3:2
A3C1504Ervěnice BHavraň1:2 (0:1)50
®K: 3:1
A3C1505Bř.ChomutovKopisty2:1 (1:0)50
®K: 0:1
A3C1506KozlyV.Černoc4:4 (2:1)60PK 4:3
®K: 4:3; ČK: 1:0
A3C1507KláąterecÚdlice2:3 (1:2)100
®K: 1:4


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1601MálkovKláąterec5:5 (2:1)50PK 6:5
®K: 1:0
A3C1602ÚdliceKozly6:2 (3:0)50
®K: 2:1
A3C1603V.ČernocBř.Chomutov1:3 (1:0)40
®K: 3:1
A3C1604KopistyErvěnice B1:0 (0:0)30
®K: 3:1
A3C1605HavraňČernovice0:4 (0:3)15
®K: 2:0
A3C1606TuchořiceBraňany3:1 (1:0)50
®K: 4:5
A3C1607KryryMeziboří1:3 (1:3)40
®K: 3:2


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1701KryryMálkov8:4 (5:1)60
A3C1702MeziboříTuchořice1:0 (0:0)70
®K: 4:2
A3C1703BraňanyHavraň2:4 (0:3)50
®K: 2:2
A3C1704ČernoviceKopisty2:6 (1:1)50
®K: 4:2
A3C1705Ervěnice BV.Černoc1:4 (1:1)100
®K: 3:3
A3C1706Bř.ChomutovÚdlice2:2 (1:1)100PK 4:5
®K: 2:2
A3C1707KozlyKláąterec3:5 (1:1)80
®K: 2:2


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1801MálkovKozly2:1 (0:0)50
®K: 3:3
A3C1802KláąterecBř.Chomutov2:2 (2:1)80PK 3:5
®K: 3:4; ČK: 0:1
A3C1803ÚdliceErvěnice B5:0 (4:0)100
®K: 2:2
A3C1804V.ČernocČernovice1:4 (1:2)50
®K: 1:0
A3C1805KopistyBraňany1:1 (0:0)40PK 1:3
®K: 0:2
A3C1806HavraňMeziboří0:2 (0:0)30
®K: 1:5; ČK: 1:0
A3C1807TuchořiceKryry6:0 (1:0)35
®K: 3:1


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1901TuchořiceMálkov2:0 (0:0)80
®K: 2:1
A3C1902KryryHavraň6:0 (0:0)90
®K: 1:2
A3C1903MeziboříKopisty1:1 (1:1)50PK 2:3
®K: 1:1
A3C1904BraňanyV.Černoc3:0 (1:0)55
®K: 2:2
A3C1905ČernoviceÚdlice2:3 (2:2)70
®K: 4:1
A3C1906Ervěnice BKláąterec1:5 (1:3)30
®K: 2:0
A3C1907Bř.ChomutovKozly5:1 (1:0)60
®K: 0:1


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C2001MálkovBř.Chomutov0:4 (0:2)60
®K: 0:1
A3C2002KozlyErvěnice B3:1 (1:0)80
®K: 6:3
A3C2003KláąterecČernovice3:0 (2:0)90
®K: 1:5
A3C2004ÚdliceBraňany5:1 (3:0)130
®K: 1:4; ČK: 0:1
A3C2005V.ČernocMeziboří3:0 (2:0)60
®K: 1:3
A3C2006KopistyKryry4:1 (2:0)30
®K: 1:1
A3C2007HavraňTuchořice1:2 (0:1)30
®K: 3:4


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C2101HavraňMálkov3:0 (1:0)50
®K: 1:0
A3C2102TuchořiceKopisty0:3 (0:0)50
®K: 0:1
A3C2103KryryV.Černoc2:4 (2:1)60
®K: 0:3
A3C2104MeziboříÚdlice0:2 (0:1)50
®K: 3:3
A3C2105BraňanyKláąterec2:5 (0:2)50
®K: 2:1
A3C2106ČernoviceKozly2:2 (1:1)70PK 2:4
®K: 2:3; ČK: 2:0
A3C2107Ervěnice BBř.Chomutov2:2 (1:1)60PK 2:3
®K: 3:3


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C2201MálkovErvěnice B1:6 (0:2)30
®K: 1:2
A3C2202Bř.ChomutovČernovice7:0 (3:0)60
®K: 1:0
A3C2203KozlyBraňany2:4 (1:1)100
®K: 1:4; ČK: 0:1
A3C2204KláąterecMeziboří1:2 (1:1)30
®K: 2:2
A3C2205ÚdliceKryry3:1 (2:1)40
®K: 2:0
A3C2206V.ČernocTuchořice3:2 (2:2)60
®K: 3:1; ČK: 0:2
A3C2207KopistyHavraň0:0 (0:0)30PK 5:4
®K: 1:3


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C2301KopistyMálkov3:0 (1:0)40
®K: 1:0
A3C2302HavraňV.Černoc2:0 (2:0)30
®K: 2:1
A3C2303TuchořiceÚdlice0:5 (0:2)120
®K: 1:2
A3C2304KryryKláąterec2:4 (2:1)50
®K: 4:2
A3C2305MeziboříKozly3:0 (1:0)100
®K: 3:1
A3C2306BraňanyBř.Chomutov1:4 (1:2)50
®K: 3:1; ČK: 1:0
A3C2307ČernoviceErvěnice B1:3 (1:3)50
®K: 3:1


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C2401MálkovČernovice1:3 (1:0)30
®K: 0:2
A3C2402Ervěnice BBraňany3:2 (1:2)70Z- Liąka
®K: 2:4
A3C2403Bř.ChomutovMeziboří3:0 (0:0)60
®K: 3:2
A3C2404KozlyKryry3:6 (1:3)50
®K: 0:1; ČK: 1:0
A3C2405KláąterecTuchořice5:1 (3:1)70
A3C2406ÚdliceHavraň2:0 (0:0)80
®K: 4:1
A3C2407V.ČernocKopisty1:1 (0:0)60PK 3:1


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C2501V.ČernocMálkov10:1 (4:1)50
®K: 1:2
A3C2502KopistyÚdlice1:1 (0:0)30PK 4:5
®K: 2:2
A3C2503HavraňKláąterec4:1 (2:0)30
®K: 2:1
A3C2504TuchořiceKozly6:0 (3:0)40
A3C2505KryryBř.Chomutov7:4 (5:3)30
®K: 3:3
A3C2506MeziboříErvěnice B0:1 (0:0)80
®K: 1:2
A3C2507BraňanyČernovice5:3 (4:0)40
®K: 5:3


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C2601MálkovBraňany1:1 (1:1)50PK 1:2
®K: 1:4
A3C2602ČernoviceMeziboří2:1 (1:1)50
®K: 1:3
A3C2603Ervěnice BKryry5:3 (4:2)70
®K: 1:2
A3C2604Bř.ChomutovTuchořice7:0 (5:0)40
®K: 1:0
A3C2605KozlyHavraň4:0 (4:0)180
®K: 0:4; ČK: 0:1
A3C2606KláąterecKopisty6:0 (0:0)100
®K: 1:1; ČK: 0:1
A3C2607ÚdliceV.Černoc6:0 (5:0)50



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem8784.8
Branky domácí4972.7
Branky hosté3812.1
Diváků1170064


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
Braňany107510602135
Bř.Chomutov7707201490
Černovice7106551365
Ervěnice B8308701700
Havraň5758401415
Kláąterec11907301920
Kopisty5807001280
Kozly9908601850
Kryry7909351725
Málkov6608301490
Meziboří9307351665
Tuchořice6809101590
Údlice96010502010
V.Černoc9608051765



Zpět na archiv soutěľí

Ústecký KFS
Vaníčkova 902/11, 400 01 Ústí nad Labem
Tel: 739 681 861

  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěľí
Obsazení soutěľí
Archiv soutěľí

  Informace k soutěľím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěľí rozhodčími a delegáty
Udělené tresty
Historie soutěľí

Informace FS
Fotbalová (R)EVOLUCE
Termínová listina podzim 2015
Přihláąka do soutěľí 2015-2016
Změna sekretáře SK Sokol Brozany
Změna kontaktů SK Roudnice n.L.
Termínová listina JARO 2015- 18.2.2015!!!
Změna e-mailu FK Kláąterec n. O.
Změna čísla sekretáře FK Litoměřice
Změna názvu oddílu F© Most
Rozpis mistrovský soutěľí 2014/2015
Platné formuláře 2014/2015
 
O pohár hejtmana Ústeckého kraje
11.6.2015Zpráva z finálových utkání O pohár hejtmana ÚK
28.5.2015Pohár hejtmana Ústeckého kraje st. a ml. ľáků 2015
8.9.201454.ročník Poháru Ústeckého kraje 2015- čtvrtfinále
25.3.2014Severočeský pohár starąích a mladąích ľáků 2014
8.8.201353.ročník Severočeského poháru 2014
 
Výkonný výbor
24.6.2015Zápis z VV ÚKFS č. 5/2015
30.4.2015Zápis z VV ÚKFS č. 4/2015
15.4.2015Zápis z VV ÚKFS č. 3/2015
18.3.2015Zápis z VV ÚKFS č. 2/2015
13.2.2015Zápis z VV ÚKFS č. 1/2015
17.12.2014Zápis z VV ÚKFS č. 12/2014
11.11.2014Zápis z VV ÚKFS č. 10/2014
29.9.2014Zápis z VV ÚKFS č. 09/2014
23.9.2014Zápis z VV ÚKFS č. 08/2014
23.9.2014Zápis z VV ÚKFS č. 07/2014
 
Disciplinární komise
25.6.2015Rozhodnutí DK 25.6. 2015
18.6.2015Rozhodnutí DK 18.6. 2015
11.6.2015 Rozhodnutí DK 11.6. 2015
4.6.2015Rozhodnutí DK 4.6. 2015
28.5.2015Rozhodnutí DK 28.5. 2015
21.5.2015Rozhodnutí DK 21.5. 2015
15.5.2015Rozhodnutí DK 14.5. 2015
7.5.2015Rozhodnutí DK 7. 5. 2015
30.4.2015Rozhodnutí DK 30.4. 2015
23.4.2015Rozhodnutí DK 23.4. 2015
 
STK
28.6.2015Zpráva STK ze dne 28.6.2015
17.6.2015Zpráva STK ze dne 17.6.2015
11.6.2015Zpráva STK ze dne 10.6.2015
8.6.2015Mimořádné rozhodnutí STK ze dne 8.6.2015
4.6.2015Zpráva STK ze dne 3.6.2015
28.5.2015Zpráva STK ze dne 27.5.2015
21.5.2015Zpráva STK ze dne 20.5.2015
13.5.2015Zpráva STK ze dne 13.5.2015
7.5.2015Zpráva STK ze dne 6.5.2015
30.4.2015Zpráva STK ze dne 29.4.2015
 
Komise rozhodčích
26.7.2015Letní seminář rozhodčích a delegátů
21.6.2015Komuniké ze zasedání KR ÚKFS - jaro 2015
19.3.2015Materiály pro rozhodčí a delegáty
17.12.2014Komuniké ze zasedání KR ÚKFS - podzim 2014
 
TMK
21.6.2015Hodnocení akce LT v Kadani
15.6.2015Létající trenéři plakát-Kadaň
15.6.2015Hodnocení akce LT v Roudnici n. L.
5.6.2015Hodnocení akce LT v Bílině
27.5.2015Létající trenéři Bílina
27.5.2015Hodnocení akce v Srbice
13.5.2015Hodnocení akce v Kláąterci
9.5.2015Pozvánka na doąkolení 1.6.2015
9.5.2015Létající trenéři Srbice
9.5.2015Létající trenéři Kláąterec
 
Komise mládeľe
21.6.2015Zpráva z LODM v Plzni
15.6.2015Zpráva: Fotbalový kemp dvanáctiletých talentů
8.6.2015Zpráva z finálového turnaje U8
8.6.2015Zpráva z finálového turnaje U9
8.6.2015Zpráva z finále KS MP
5.6.2015Nominace na kemp U12
5.6.2015Nominace na Olympiádu 14.-19.6.2015
3.6.2015Nominace na kemp U-12 8.-12.6.2015
21.5.2015Nominace na 2. kemp U-14 25.-26.5.
7.5.2015Výsledky finále MOS Roudnice n. L.
 
Úřední zprávy
17.12.20148.Valná hromada Ústeckého KFS
2.1.20137.Valná hromada Ústeckého KFS
27.5.20116.Valná hromada Ústeckého KFS
9.3.20095.Valná hromada Ústeckého KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate