Domácí soutěľe

reklama
Zpět na archiv soutěľí

Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


C1A - Krajský přebor starąího dorostu

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.VO© a SO© Roudnice282332202: 4175( 30)
2.Jun.Děčín282305128: 3269( 27)
3.Litvínov281855 84: 4061( 17)
4.Litoměřice/Pokratice281666 92: 5156( 12)
5.FC Chomutov2816210 96: 4951( 8)
6.Koą»any2813510 75: 7147( 2)
7.Obrnice/Souą2813312 69: 5743( 0)
8.Neątěmice2811512 71: 8841( -4)
9.Louny2810513 79: 9737( -7)
10.Ervěnice2811215 54: 7636( -7)
11.L.Chomutov/FAJM Most289514 47: 7636(-10)
12.Bílina2810315 88:11634( -9)
13.T.Kadaň284519 38:11120(-25)
14.©luknov285221 26:14018(-25)
15.Libochovice281324 25:1296(-36)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Jun.Děčín141400 81: 1542
2.VO© a SO© Roudnice141130 98: 1839
3.Litoměřice/Pokratice141202 60: 2336
4.Litvínov14833 38: 2129
5.Obrnice/Souą14914 38: 2428
6.Neątěmice14824 44: 3128
7.Louny14824 46: 3728
8.FC Chomutov14824 52: 2527
9.Koą»any14905 47: 3327
10.Ervěnice14626 30: 3521
11.Bílina14626 53: 5621
12.L.Chomutov/FAJM Most14536 24: 2921
13.T.Kadaň14347 23: 4415
14.©luknov142111 14: 588
15.Libochovice140212 13: 642


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.VO© a SO© Roudnice141202104: 2336
2.Litvínov141022 46: 1932
3.Jun.Děčín14905 47: 1727
4.FC Chomutov14806 44: 2424
5.Litoměřice/Pokratice14464 32: 2820
6.Koą»any14455 28: 3820
7.Obrnice/Souą14428 31: 3315
8.Ervěnice14509 24: 4115
9.L.Chomutov/FAJM Most14428 23: 4715
10.Neątěmice14338 27: 5713
11.Bílina14419 35: 6013
12.©luknov143110 12: 8210
13.Louny14239 33: 609
14.T.Kadaň141112 15: 675
15.Libochovice141112 12: 654


  KŘÍ®OVÁ TABULKA
12345678910111213141516
1.Litvínov--- 1:0 9:1 2:1 1:1 3:3 0:6 1:2 0:1  4:2 6:3 1:1 4:0 3:0 3:0
2.Jun.Děčín4:1 --- 11:2 2:1 5:1 6:0 3:1 4:3 12:0  5:0 4:0 7:3 3:0 9:3 6:0
3.T.Kadaň1:3 1:4 --- 1:1 4:1 3:1 0:4 0:13 0:0  1:3 1:5 3:3 1:2 3:3 4:1
4.Obrnice/Souą0:2 1:3 2:0 --- 5:2 6:0 2:1 2:8 3:0  0:1 3:3 3:1 2:1 4:1 5:1
5.L.Chomutov/FAJM Most1:1 0:3 2:1 0:3 --- 4:4 1:2 2:4 3:1  1:4 0:0 3:1 1:3 4:2 2:0
6.Louny1:6 2:1 2:0 2:1 3:4 --- 1:2 3:15 10:3  0:0 1:1 4:2 4:0 8:0 5:2
7.FC Chomutov0:3 0:4 4:0 7:1 4:0 1:2 --- 3:2 12:1  2:4 2:2 1:1 4:1 6:3 6:1
8.VO© a SO© Roudnice3:0 3:0 6:0 5:5 10:1 9:3 6:2 --- 16:0  10:3 2:2 11:0 8:0 8:1 1:1
9.©luknov0:3 0:5 0:3 0:1 1:3 4:4 2:5 0:14 ---  2:1 0:6 1:5 0:5 3:1 1:2
10.volno         ---       
11.Koą»any3:5 1:7 8:1 2:1 3:1 6:2 1:2 1:4 4:1  --- 3:2 5:1 5:0 1:5 4:1
12.Litoměřice/Pokratice0:1 4:2 5:2 2:1 4:1 5:4 3:2 3:4 7:1  5:2 --- 9:0 3:1 4:1 6:1
13.Neątěmice2:2 0:3 5:0 4:3 5:2 2:1 3:2 3:4 10:1  2:2 0:2 --- 3:2 2:6 3:1
14.Ervěnice1:5 2:1 6:1 0:4 1:1 6:0 0:7 0:8 0:1  2:2 1:0 3:1 --- 2:4 6:0
15.Bílina3:5 1:10 6:3 5:2 1:3 4:3 2:1 1:11 5:1  3:3 3:3 4:5 2:5 --- 13:1
16.Libochovice0:9 1:4 1:1 1:6 0:2 1:6 0:7 0:12 0:1  1:1 2:3 2:3 1:4 3:5 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.VO© a SO© Roudnice141121 96: 2237
2.Litvínov141031 42: 1934
3.Jun.Děčín14905 65: 2327
4.Litoměřice/Pokratice14824 48: 2727
5.FC Chomutov14815 37: 2325
6.Neątěmice14725 44: 5125
7.Obrnice/Souą14725 36: 2224
8.Koą»any14644 37: 3324
9.Louny14635 47: 4122
10.Ervěnice14707 28: 3621
11.Bílina14518 39: 5916
12.L.Chomutov/FAJM Most14338 23: 4015
13.T.Kadaň14419 24: 6113
14.©luknov141013 10: 853
15.Libochovice140212 15: 492


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Jun.Děčín141400 63: 942
2.VO© a SO© Roudnice141211106: 1938
3.Litoměřice/Pokratice14842 44: 2429
4.Litvínov14824 42: 2127
5.FC Chomutov14815 59: 2626
6.Koą»any14716 38: 3823
7.L.Chomutov/FAJM Most14626 24: 3621
8.Obrnice/Souą14617 33: 3519
9.Bílina14527 49: 5718
10.Neątěmice14437 27: 3716
11.Ervěnice14428 26: 4015
12.Louny14428 32: 5615
13.©luknov14428 16: 5515
14.T.Kadaň140410 14: 507
15.Libochovice141112 10: 804



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0101LitvínovLibochovice3:0 (1:0)30
Rozhodčí: Peąta, Čáka; ®K: 2:2
C1A0102Jun.DěčínBílina9:3 (6:1)85
Rozhodčí: ©efčík L., Mareą; ®K: 2:1; ČK: 0:1
C1A0103T.KadaňErvěnice1:2 (0:2)50
Rozhodčí: Holub J., Franko
C1A0104Obrnice/SouąNeątěmice3:1 (2:1)30
Rozhodčí: Fencl, ©íla, Peąta; ®K: 1:4
C1A0105L.Chomutov/FAJM MostLitoměřice/Pokratice0:0 (0:0)20PK 4:1
Rozhodčí: Strádal, Duąek; ®K: 0:2; ČK: 0:1
C1A0106LounyKoą»any0:0 (0:0)30PK 4:2
Rozhodčí: Vydra, Zandal; ®K: 1:1
C1A0108VO© a SO© Roudnice©luknov16:0 (7:0)60
Rozhodčí: Eichler, Koľdoň, Vlaąič; ®K: 1:2


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0201Libochovice©luknov0:1 (0:0)20
Rozhodčí: Zaňka, Dvorský V.
C1A0203Koą»anyFC Chomutov1:2 (0:0)40
Rozhodčí: Topinka, Petráček, OFS- Beneą ml.
C1A0204Litoměřice/PokraticeLouny5:4 (3:1)40
Rozhodčí: Holec, Husar; ®K: 1:4
C1A0205NeątěmiceL.Chomutov/FAJM Most5:2 (3:0)60
Rozhodčí: Doubek T., Materna, Mecl P.; ®K: 1:0
C1A0206ErvěniceObrnice/Souą0:4 (0:3)20
Rozhodčí: Holub L., OFS- ©ifalda ml.; ®K: 1:2
C1A0207BílinaT.Kadaň6:3 (2:0)30
Rozhodčí: Kuriljak, Klimpl, OFS- Smrľ; ®K: 0:2
C1A0208LitvínovJun.Děčín1:0 (1:0)40
Rozhodčí: Dočekal, Karasinski; ®K: 1:2


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0301Jun.DěčínLibochovice6:0 (4:0)60
®K: 2:2
C1A0302T.KadaňLitvínov1:3 (1:1)40
®K: 2:0
C1A0303Obrnice/SouąBílina4:1 (1:1)50
C1A0304L.Chomutov/FAJM MostErvěnice1:3 (0:1)80
®K: 1:2; ČK: 0:1
C1A0305LounyNeątěmice4:2 (0:2)40
®K: 3:2
C1A0306FC ChomutovLitoměřice/Pokratice2:2 (1:1)30NA PK POKRATICE
®K: 3:1
C1A0307VO© a SO© RoudniceKoą»any10:3 (4:2)60
®K: 1:0


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0402Koą»any©luknov4:1 (1:1)40
C1A0403Litoměřice/PokraticeVO© a SO© Roudnice3:4 (1:1)50
®K: 1:1; ČK: 1:1
C1A0404NeątěmiceFC Chomutov3:2 (1:0)60
®K: 1:1
C1A0405ErvěniceLouny6:0 (2:0)20
®K: 1:2
C1A0406BílinaL.Chomutov/FAJM Most1:3 (0:1)40
®K: 1:3; ČK: 1:1
C1A0407LitvínovObrnice/Souą2:1 (1:1)50
®K: 1:0
C1A0408Jun.DěčínT.Kadaň11:2 (6:1)30
®K: 0:3; ČK: 0:1


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0501T.KadaňLibochovice4:1 (2:1)40
C1A0502Obrnice/SouąJun.Děčín1:3 (1:2)40
®K: 3:0
C1A0503L.Chomutov/FAJM MostLitvínov1:1 (1:1)50PK 4:1
®K: 1:2
C1A0504LounyBílina8:0 (3:0)40
®K: 1:0
C1A0505FC ChomutovErvěnice4:1 (1:0)45
®K: 3:1; ČK: 1:0
C1A0506VO© a SO© RoudniceNeątěmice11:0 (4:0)80
®K: 2:2
C1A0507©luknovLitoměřice/Pokratice0:6 (0:3)100
®K: 1:0


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0601LibochoviceKoą»any1:1 (0:0)70NA PK KO©«ANY
Rozhodčí: Novotný J., OFS LT; ®K: 1:2
C1A0603Neątěmice©luknov10:1 (3:1)40
®K: 1:1
C1A0604ErvěniceVO© a SO© Roudnice0:8 (0:6)60
®K: 1:1
C1A0605BílinaFC Chomutov2:1 (0:1)50
®K: 0:3
C1A0606LitvínovLouny3:3 (1:1)40PK 4:2
®K: 2:3
C1A0607Jun.DěčínL.Chomutov/FAJM Most5:1 (2:0)15
®K: 2:1
C1A0608T.KadaňObrnice/Souą1:1 (1:1)50PK 2:4
®K: 1:0


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0701Obrnice/SouąLibochovice5:1 (3:0)20
®K: 1:2
C1A0702T.KadaňL.Chomutov/FAJM Most4:1 (2:1)50
Rozhodčí: Holub Josef; ®K: 1:0
C1A0703LounyJun.Děčín2:1 (0:0)50
®K: 1:0
C1A0704FC ChomutovLitvínov0:3 (0:2)60
C1A0705VO© a SO© RoudniceBílina8:1 (3:0)40
®K: 1:3
C1A0706©luknovErvěnice0:5 (0:3)70
®K: 3:2
C1A0708Koą»anyLitoměřice/Pokratice3:2 (3:2)40
®K: 3:5


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0801LibochoviceLitoměřice/Pokratice2:3 (0:1)20
®K: 2:2
C1A0802NeątěmiceKoą»any2:2 (1:0)50PK 4:3
®K: 1:1
C1A0804Bílina©luknov5:1 (3:1)27
®K: 1:0
C1A0805LitvínovVO© a SO© Roudnice1:2 (1:1)50
®K: 1:3
C1A0806Jun.DěčínFC Chomutov3:1 (3:0)50
C1A0807T.KadaňLouny3:1 (0:1)50
®K: 0:1
C1A0808Obrnice/SouąL.Chomutov/FAJM Most5:2 (3:1)40


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0901L.Chomutov/FAJM MostLibochovice2:0 (2:0)30
®K: 2:3
C1A0902LounyObrnice/Souą2:1 (1:1)70
C1A0903FC ChomutovT.Kadaň4:0 (3:0)50
®K: 3:3; ČK: 0:1
C1A0904VO© a SO© RoudniceJun.Děčín3:0 (2:0)60
®K: 1:0
C1A0905©luknovLitvínov0:3 (0:2)40
®K: 1:0
C1A0907Koą»anyErvěnice5:0 (2:0)60
C1A0908Litoměřice/PokraticeNeątěmice9:0 (3:0)30
®K: 5:2


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1001LibochoviceNeątěmice2:3 (1:1)20
®K: 1:2
C1A1002ErvěniceLitoměřice/Pokratice1:0 (0:0)60
®K: 1:1
C1A1003BílinaKoą»any3:3 (2:1)60PK 2:4
®K: 4:2; ČK: 2:1
C1A1005Jun.Děčín©luknov12:0 (6:0)40
C1A1006T.KadaňVO© a SO© Roudnice0:13 (0:8)30
C1A1007Obrnice/SouąFC Chomutov2:1 (1:1)40
®K: 2:2
C1A1008L.Chomutov/FAJM MostLouny4:4 (2:2)30PK 11:10
®K: 1:1


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1101LounyLibochovice5:2 (3:1)20
Rozhodčí: Bláha, Cvachouąek; ®K: 1:0
C1A1102FC ChomutovL.Chomutov/FAJM Most4:0 (0:0)50
Rozhodčí: Strádal, OFS CV; ®K: 1:1
C1A1103VO© a SO© RoudniceObrnice/Souą5:5 (2:3)60PK 6:5
Rozhodčí: Novotný J., Prágl, Vlaąič; ®K: 2:3
C1A1104©luknovT.Kadaň0:3 (0:0)100
Rozhodčí: Pöschko, Budský ml.; ®K: 2:4; ČK: 1:0
C1A1106Koą»anyLitvínov3:5 (1:5)15
Rozhodčí: Sedláček, Karrmann, Andrle
C1A1107Litoměřice/PokraticeBílina4:1 (2:0)50
Rozhodčí: Vlaąič, Barva
C1A1108NeątěmiceErvěnice3:2 (1:0)30
Rozhodčí: Andrle, Andrle; ®K: 2:3


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1201LibochoviceErvěnice1:4 (1:1)40
®K: 0:1
C1A1202BílinaNeątěmice4:5 (1:2)60
Rozhodčí: Topinka, Petráček; ®K: 1:1
C1A1203LitvínovLitoměřice/Pokratice6:3 (2:2)50
®K: 4:3
C1A1204Jun.DěčínKoą»any5:0 (2:0)30
Rozhodčí: ©imeček st., Hrubý; ®K: 2:2
C1A1206Obrnice/Souą©luknov3:0  kontumace
Rozhodčí: Fencl, Plzák
C1A1207L.Chomutov/FAJM MostVO© a SO© Roudnice2:4 (1:0)20
Rozhodčí: Duąek, OFS CV; ®K: 0:1
C1A1208LounyFC Chomutov1:2 (1:2)20
Rozhodčí: Andrle, Andrle; ®K: 3:2; ČK: 1:1


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1301FC ChomutovLibochovice6:1 (2:0)40
®K: 0:1
C1A1302VO© a SO© RoudniceLouny9:3 (6:1)40
®K: 1:2
C1A1303©luknovL.Chomutov/FAJM Most1:3 (0:0)80
C1A1305Koą»anyT.Kadaň8:1 (4:1)60
Rozhodčí: Topinka, Petráček
C1A1306Litoměřice/PokraticeJun.Děčín4:2 (1:2)40
Rozhodčí: Míč, OFS LT; ®K: 2:1
C1A1307NeątěmiceLitvínov2:2 (2:1)40PK 3:2
®K: 2:2
C1A1308ErvěniceBílina2:4 (1:3)80
®K: 4:4


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1401LibochoviceBílina3:5 (1:0)50
®K: 2:5
C1A1402LitvínovErvěnice4:0 (2:0)40
®K: 0:1; ČK: 1:1
C1A1403Jun.DěčínNeątěmice7:3 (2:0)30
®K: 3:2
C1A1404T.KadaňLitoměřice/Pokratice1:5 (0:2)30
®K: 1:1
C1A1405Obrnice/SouąKoą»any0:1 (0:0)10
®K: 2:1
C1A1407Louny©luknov10:3 (5:2)30
®K: 2:1
C1A1408FC ChomutovVO© a SO© Roudnice3:2 (2:1)40
®K: 0:1


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1501VO© a SO© RoudniceLibochovice1:1 (1:1)30PK 5:4
®K: 1:1
C1A1502©luknovFC Chomutov2:5 (2:3)120
®K: 1:2
C1A1504Koą»anyL.Chomutov/FAJM Most3:1 (2:0)40
®K: 1:1
C1A1505Litoměřice/PokraticeObrnice/Souą2:1 (0:1)50
®K: 2:2
C1A1506NeątěmiceT.Kadaň5:0 (4:0)40
®K: 0:2
C1A1507ErvěniceJun.Děčín2:1 (0:0)30
®K: 2:2
C1A1508BílinaLitvínov3:5 (1:2)30
®K: 1:2; ČK: 0:1


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1601LibochoviceLitvínov0:9 (0:4)60
C1A1602BílinaJun.Děčín1:10 (0:5)30
®K: 5:2
C1A1603ErvěniceT.Kadaň6:1 (2:1)30
C1A1604NeątěmiceObrnice/Souą4:3 (4:1)40
®K: 4:1
C1A1605Litoměřice/PokraticeL.Chomutov/FAJM Most4:1 (2:0)20
®K: 1:2
C1A1606Koą»anyLouny6:2 (3:1)40
ČK: 0:1
C1A1608©luknovVO© a SO© Roudnice0:14 (0:9)50


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1701©luknovLibochovice1:2 (1:0)64
®K: 1:2
C1A1703FC ChomutovKoą»any2:4 (2:1)20
Rozhodčí: Strádal, OFS CV, OFS CV; ®K: 1:3
C1A1704LounyLitoměřice/Pokratice1:1 (1:0)50PK 5:3
®K: 2:2
C1A1705L.Chomutov/FAJM MostNeątěmice3:1 (1:1)40
®K: 0:1
C1A1706Obrnice/SouąErvěnice2:1 (1:1)20
®K: 1:1
C1A1707T.KadaňBílina3:3 (3:2)40PK 8:7
®K: 3:1
C1A1708Jun.DěčínLitvínov4:1 (3:1)40
®K: 2:2


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1801LibochoviceJun.Děčín1:4 (0:4)60
®K: 2:1
C1A1802LitvínovT.Kadaň9:1 (3:1)40
®K: 0:1
C1A1803BílinaObrnice/Souą5:2 (3:1)30
®K: 1:1
C1A1804ErvěniceL.Chomutov/FAJM Most1:1 (0:0)30PK 4:3
C1A1805NeątěmiceLouny2:1 (0:1)50
®K: 3:7; ČK: 0:2
C1A1806Litoměřice/PokraticeFC Chomutov3:2 (1:1)30
®K: 2:2
C1A1807Koą»anyVO© a SO© Roudnice1:4 (1:2)30
®K: 2:1


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1902©luknovKoą»any2:1 (1:0)100
®K: 5:2; ČK: 0:1
C1A1903VO© a SO© RoudniceLitoměřice/Pokratice2:2 (2:2)50PK 4:3
®K: 0:1
C1A1904FC ChomutovNeątěmice1:1 (0:0)30PK 5:3
C1A1905LounyErvěnice4:0 (1:0)
C1A1906L.Chomutov/FAJM MostBílina4:2 (1:1)20
®K: 0:1
C1A1907Obrnice/SouąLitvínov0:2 (0:1)45
®K: 2:0
C1A1908T.KadaňJun.Děčín1:4 (0:1)30
®K: 2:1


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2001LibochoviceT.Kadaň1:1 (0:0)30NA PK KADAŇ
®K: 4:2; ČK: 1:0
C1A2002Jun.DěčínObrnice/Souą2:1 (1:0)20
®K: 0:2
C1A2003LitvínovL.Chomutov/FAJM Most1:1 (1:0)40NA PK L.CHOMUTOV
®K: 2:1
C1A2004BílinaLouny4:3 (1:1)20
®K: 1:3
C1A2005ErvěniceFC Chomutov0:7 (0:6)40
®K: 1:0
C1A2006NeątěmiceVO© a SO© Roudnice3:4 (1:2)40
®K: 2:3
C1A2007Litoměřice/Pokratice©luknov7:1 (4:0)50
®K: 0:1; ČK: 1:0


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2101Koą»anyLibochovice4:1 (0:0)50
C1A2103©luknovNeątěmice1:5 (0:3)50
®K: 3:1
C1A2104VO© a SO© RoudniceErvěnice8:0 (1:0)47
®K: 1:1
C1A2105FC ChomutovBílina6:3 (2:2)50
®K: 2:1
C1A2106LounyLitvínov1:6 (1:1)30
®K: 1:1
C1A2107L.Chomutov/FAJM MostJun.Děčín0:3 (0:1)50
®K: 1:1
C1A2108Obrnice/SouąT.Kadaň2:0 (0:0)50
®K: 2:3


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2201LibochoviceObrnice/Souą1:6 (0:5)30
®K: 1:2
C1A2202L.Chomutov/FAJM MostT.Kadaň2:1 (0:1)30
C1A2203Jun.DěčínLouny6:0 (3:0)20
®K: 2:3
C1A2204LitvínovFC Chomutov0:6 (0:2)40
®K: 1:2
C1A2205BílinaVO© a SO© Roudnice1:11 (1:3)50
®K: 2:2
C1A2206Ervěnice©luknov0:1 (0:0)10
®K: 2:2
C1A2208Litoměřice/PokraticeKoą»any5:2 (1:1)50
®K: 1:4; ČK: 0:1


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2301Litoměřice/PokraticeLibochovice6:1 (2:1)40
C1A2302Koą»anyNeątěmice5:1 (2:0)35
C1A2304©luknovBílina3:1 (2:0)150
®K: 2:1
C1A2305VO© a SO© RoudniceLitvínov3:0 (1:0)30
®K: 1:1
C1A2306FC ChomutovJun.Děčín0:4 (0:2)50
®K: 2:1
C1A2307LounyT.Kadaň2:0 (0:0)30
®K: 3:2
C1A2308L.Chomutov/FAJM MostObrnice/Souą0:3 (0:1)30


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2401LibochoviceL.Chomutov/FAJM Most0:2 (0:1)50
®K: 3:1
C1A2402Obrnice/SouąLouny6:0 (2:0)20
®K: 1:7
C1A2403T.KadaňFC Chomutov0:4 (0:1)50
C1A2404Jun.DěčínVO© a SO© Roudnice4:3 (4:2)50
®K: 3:4
C1A2405Litvínov©luknov0:1 (0:1)40
®K: 2:2
C1A2407ErvěniceKoą»any2:2 (2:0)30PK 1:3
®K: 0:1
C1A2408NeątěmiceLitoměřice/Pokratice0:2 (0:0)40
®K: 0:2


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2501NeątěmiceLibochovice3:1 (1:1)30
C1A2502Litoměřice/PokraticeErvěnice3:1 (1:1)35
®K: 1:0
C1A2503Koą»anyBílina1:5 (1:1)40
C1A2505©luknovJun.Děčín0:5 (0:3)30
C1A2506VO© a SO© RoudniceT.Kadaň6:0 (4:0)50
C1A2507FC ChomutovObrnice/Souą7:1 (2:1)30
®K: 0:3
C1A2508LounyL.Chomutov/FAJM Most3:4 (2:1)30
®K: 2:0


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2601LibochoviceLouny1:6 (0:2)50
®K: 1:2
C1A2602L.Chomutov/FAJM MostFC Chomutov1:2 (1:1)40
C1A2603Obrnice/SouąVO© a SO© Roudnice2:8 (1:5)20
®K: 1:2
C1A2604T.Kadaň©luknov0:0 (0:0)20PK 4:3
®K: 1:2
C1A2606LitvínovKoą»any4:2 (3:0)20
C1A2607BílinaLitoměřice/Pokratice3:3 (1:1)45PK 8:7
C1A2608ErvěniceNeątěmice3:1 (1:0)30
®K: 3:3


27.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2701ErvěniceLibochovice6:0 (2:0)20
C1A2702NeątěmiceBílina2:6 (1:0)30
®K: 1:3
C1A2703Litoměřice/PokraticeLitvínov0:1 (0:1)20
®K: 3:3
C1A2704Koą»anyJun.Děčín1:7 (0:5)40
C1A2706©luknovObrnice/Souą0:1 (0:0)50
®K: 1:1
C1A2707VO© a SO© RoudniceL.Chomutov/FAJM Most10:1 (3:1)20
®K: 0:1
C1A2708FC ChomutovLouny1:2 (0:0)50
®K: 0:1


28.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2801LibochoviceFC Chomutov0:7 (0:3)30
®K: 2:1
C1A2802LounyVO© a SO© Roudnice3:15 (2:6)30
C1A2803L.Chomutov/FAJM Most©luknov3:1 (1:1)40
®K: 1:2
C1A2805T.KadaňKoą»any1:3 (0:2)30
®K: 1:0
C1A2806Jun.DěčínLitoměřice/Pokratice4:0 (2:0)30
C1A2807LitvínovNeątěmice1:1 (0:0)20PK 2:1
®K: 1:2; ČK: 0:1
C1A2808BílinaErvěnice2:5 (0:1)20
®K: 3:3; ČK: 1:0


29.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2901BílinaLibochovice13:1 (6:1)40
®K: 0:1
C1A2902ErvěniceLitvínov1:5 (1:2)30
®K: 0:1
C1A2903NeątěmiceJun.Děčín0:3 (0:1)50
®K: 2:1
C1A2904Litoměřice/PokraticeT.Kadaň5:2 (3:1)20
C1A2905Koą»anyObrnice/Souą2:1 (1:1)40
C1A2907©luknovLouny4:4 (2:2)5PK 5:4
C1A2908VO© a SO© RoudniceFC Chomutov6:2 (3:0)30
®K: 2:2


30.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A3001LibochoviceVO© a SO© Roudnice0:12 (0:6)50
®K: 1:0
C1A3002FC Chomutov©luknov12:1 (5:1)30
C1A3004L.Chomutov/FAJM MostKoą»any1:4 (1:1)20
C1A3005Obrnice/SouąLitoměřice/Pokratice3:3 (1:1)20PK 3:4
®K: 0:2
C1A3006T.KadaňNeątěmice 3: 3 ( 2: 2)30PK 4:5 (Z-©IFALDA)
®K: 1:1
C1A3007Jun.DěčínErvěnice3:0 (3:0)30
®K: 0:1
C1A3008LitvínovBílina3:0 (0:0)150
®K: 0:1



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem11745.6
Branky domácí6613.1
Branky hosté5132.4
Diváků863341


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
Bílina5328751407
Ervěnice4905671057
FC Chomutov5756401215
Jun.Děčín5306001130
Koą»any5705801150
L.Chomutov/FAJM Most5005651065
Libochovice5805141094
Litoměřice/Pokratice5255851110
Litvínov6505301180
Louny470475945
Neątěmice6005251125
Obrnice/Souą405570975
©luknov10094471456
T.Kadaň5405901130
VO© a SO© Roudnice6575701227



Zpět na archiv soutěľí

Ústecký KFS
Vaníčkova 902/11, 400 01 Ústí nad Labem
Tel: 739 681 861

  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěľí
Obsazení soutěľí
Archiv soutěľí

  Informace k soutěľím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěľí rozhodčími a delegáty
Udělené tresty
Historie soutěľí

Informace FS
Fotbalová (R)EVOLUCE
Termínová listina podzim 2015
Přihláąka do soutěľí 2015-2016
Změna sekretáře SK Sokol Brozany
Změna kontaktů SK Roudnice n.L.
Termínová listina JARO 2015- 18.2.2015!!!
Změna e-mailu FK Kláąterec n. O.
Změna čísla sekretáře FK Litoměřice
Změna názvu oddílu F© Most
Rozpis mistrovský soutěľí 2014/2015
Platné formuláře 2014/2015
 
O pohár hejtmana Ústeckého kraje
11.6.2015Zpráva z finálových utkání O pohár hejtmana ÚK
28.5.2015Pohár hejtmana Ústeckého kraje st. a ml. ľáků 2015
8.9.201454.ročník Poháru Ústeckého kraje 2015- čtvrtfinále
25.3.2014Severočeský pohár starąích a mladąích ľáků 2014
8.8.201353.ročník Severočeského poháru 2014
 
Výkonný výbor
24.6.2015Zápis z VV ÚKFS č. 5/2015
30.4.2015Zápis z VV ÚKFS č. 4/2015
15.4.2015Zápis z VV ÚKFS č. 3/2015
18.3.2015Zápis z VV ÚKFS č. 2/2015
13.2.2015Zápis z VV ÚKFS č. 1/2015
17.12.2014Zápis z VV ÚKFS č. 12/2014
11.11.2014Zápis z VV ÚKFS č. 10/2014
29.9.2014Zápis z VV ÚKFS č. 09/2014
23.9.2014Zápis z VV ÚKFS č. 08/2014
23.9.2014Zápis z VV ÚKFS č. 07/2014
 
Disciplinární komise
25.6.2015Rozhodnutí DK 25.6. 2015
18.6.2015Rozhodnutí DK 18.6. 2015
11.6.2015 Rozhodnutí DK 11.6. 2015
4.6.2015Rozhodnutí DK 4.6. 2015
28.5.2015Rozhodnutí DK 28.5. 2015
21.5.2015Rozhodnutí DK 21.5. 2015
15.5.2015Rozhodnutí DK 14.5. 2015
7.5.2015Rozhodnutí DK 7. 5. 2015
30.4.2015Rozhodnutí DK 30.4. 2015
23.4.2015Rozhodnutí DK 23.4. 2015
 
STK
28.6.2015Zpráva STK ze dne 28.6.2015
17.6.2015Zpráva STK ze dne 17.6.2015
11.6.2015Zpráva STK ze dne 10.6.2015
8.6.2015Mimořádné rozhodnutí STK ze dne 8.6.2015
4.6.2015Zpráva STK ze dne 3.6.2015
28.5.2015Zpráva STK ze dne 27.5.2015
21.5.2015Zpráva STK ze dne 20.5.2015
13.5.2015Zpráva STK ze dne 13.5.2015
7.5.2015Zpráva STK ze dne 6.5.2015
30.4.2015Zpráva STK ze dne 29.4.2015
 
Komise rozhodčích
26.7.2015Letní seminář rozhodčích a delegátů
21.6.2015Komuniké ze zasedání KR ÚKFS - jaro 2015
19.3.2015Materiály pro rozhodčí a delegáty
17.12.2014Komuniké ze zasedání KR ÚKFS - podzim 2014
 
TMK
21.6.2015Hodnocení akce LT v Kadani
15.6.2015Létající trenéři plakát-Kadaň
15.6.2015Hodnocení akce LT v Roudnici n. L.
5.6.2015Hodnocení akce LT v Bílině
27.5.2015Létající trenéři Bílina
27.5.2015Hodnocení akce v Srbice
13.5.2015Hodnocení akce v Kláąterci
9.5.2015Pozvánka na doąkolení 1.6.2015
9.5.2015Létající trenéři Srbice
9.5.2015Létající trenéři Kláąterec
 
Komise mládeľe
21.6.2015Zpráva z LODM v Plzni
15.6.2015Zpráva: Fotbalový kemp dvanáctiletých talentů
8.6.2015Zpráva z finálového turnaje U8
8.6.2015Zpráva z finálového turnaje U9
8.6.2015Zpráva z finále KS MP
5.6.2015Nominace na kemp U12
5.6.2015Nominace na Olympiádu 14.-19.6.2015
3.6.2015Nominace na kemp U-12 8.-12.6.2015
21.5.2015Nominace na 2. kemp U-14 25.-26.5.
7.5.2015Výsledky finále MOS Roudnice n. L.
 
Úřední zprávy
17.12.20148.Valná hromada Ústeckého KFS
2.1.20137.Valná hromada Ústeckého KFS
27.5.20116.Valná hromada Ústeckého KFS
9.3.20095.Valná hromada Ústeckého KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate