Domácí soutěľe

reklama
Zpět na archiv soutěľí

Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


D1A - Krajský přebor mladąího dorostu

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Louny282224111: 3570( 26)
2.FC Chomutov282125134: 3865( 23)
3.Jun.Děčín282035124: 4764( 21)
4.Litoměřice/Pokratice282026 91: 4664( 20)
5.VO© a SO© Roudnice281774120: 3363( 16)
6.Obrnice/Souą281846103: 3860( 16)
7.Litvínov281639104: 4852( 9)
8.Koą»any2812214 81:11639( -4)
9.Neątěmice289118 83:10428(-14)
10.Bílina287219 67:12624(-19)
11.Libochovice285617 36: 9424(-21)
12.T.Kadaň277020 37: 9521(-21)
13.L.Chomutov/FAJM Most286220 38:10520(-22)
14.Ervěnice275319 44:12319(-21)
15.©luknov284123 33:15814(-29)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.FC Chomutov141211 85: 1237
2.Jun.Děčín141202 68: 2036
3.VO© a SO© Roudnice141031 60: 1435
4.Louny141112 63: 1635
5.Litoměřice/Pokratice141112 59: 1735
6.Obrnice/Souą14923 61: 1430
7.Litvínov14923 65: 2530
8.Koą»any14806 41: 6124
9.Neątěmice14617 56: 4519
10.L.Chomutov/FAJM Most14617 26: 3519
11.Libochovice14446 22: 2518
12.T.Kadaň14509 25: 3815
13.Ervěnice13418 25: 4414
14.Bílina14329 37: 6112
15.©luknov143110 23: 6311


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Louny141112 48: 1935
2.Obrnice/Souą14923 42: 2430
3.Litoměřice/Pokratice14914 32: 2929
4.FC Chomutov14914 49: 2628
5.VO© a SO© Roudnice14743 60: 1928
6.Jun.Děčín14833 56: 2728
7.Litvínov14716 39: 2322
8.Koą»any14428 40: 5515
9.Bílina144010 30: 6512
10.Neątěmice143011 27: 599
11.T.Kadaň132011 12: 576
12.Libochovice141211 14: 696
13.Ervěnice141211 19: 795
14.©luknov141013 10: 953
15.L.Chomutov/FAJM Most140113 12: 701


  KŘÍ®OVÁ TABULKA
12345678910111213141516
1.Litvínov--- 5:2 10:0 3:3 7:3 1:3 3:2 1:3 7:1  6:2 0:2 3:1 9:1 8:0 2:2
2.Jun.Děčín2:1 --- 2:1 2:0 4:0 5:2 1:4 2:1 14:0  7:1 1:2 7:3 6:3 9:1 6:1
3.T.Kadaň2:0 1:3 --- 1:3 2:0 1:7 3:5 2:1 1:3  4:5 0:2 0:2 3:2 1:4 4:1
4.Obrnice/Souą1:1 2:1 4:0 --- 11:0 2:4 2:1 1:1 3:0  0:2 1:3 9:0 12:1 4:0 9:0
5.L.Chomutov/FAJM Most3:2 1:4 0:3 0:2 --- 0:1 2:6 1:4 4:0  3:2 0:4 2:1 4:1 5:4 1:1
6.Louny1:3 1:1 5:1 2:1 7:0 --- 2:4 2:1 10:1  6:1 8:1 7:1 2:1 7:0 3:0
7.FC Chomutov5:0 4:1 5:0 6:1 7:1 1:5 --- 1:1 13:0  6:1 5:0 6:1 10:0 6:0 10:1
8.VO© a SO© Roudnice2:1 3:3 8:1 1:1 5:1 0:1 1:1 --- 6:0  5:3 5:0 5:2 9:0 7:0 3:0
9.©luknov1:4 1:4 2:5 3:5 5:0 0:6 0:4 0:9 ---  3:1 0:8 0:5 2:2 2:9 4:1
10.volno         ---       
11.Koą»any1:7 0:12 5:0 0:8 5:1 0:7 6:4 0:9 4:0  --- 6:2 2:5 6:3 3:2 3:1
12.Litoměřice/Pokratice1:0 3:6 3:0 1:2 7:1 3:0 5:2 1:1 7:0  6:3 --- 5:0 9:1 3:1 5:0
13.Neątěmice2:5 2:6 6:0 2:5 5:4 2:4 0:4 4:4 9:3  3:6 1:2 --- 4:0 7:1 9:1
14.Ervěnice1:7 1:1  0:4 3:0 1:2 0:5 2:7 5:0  1:8 0:3 3:2 --- 1:4 7:1
15.Bílina0:5 3:10 3:1 2:4 1:1 2:5 0:3 1:15 9:1  5:5 1:2 5:2 2:3 --- 3:4
16.Libochovice1:3 0:2 4:0 1:3 1:0 1:1 1:4 1:3 3:1  0:0 1:1 5:2 1:1 2:4 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Louny141112 52: 1535
2.FC Chomutov141112 67: 1434
3.Obrnice/Souą141022 54: 1233
4.VO© a SO© Roudnice14842 47: 1830
5.Jun.Děčín14833 64: 2628
6.Litoměřice/Pokratice14824 38: 2228
7.Koą»any14824 51: 4327
8.Litvínov14626 44: 3021
9.T.Kadaň14608 22: 3918
10.Bílina14527 33: 5118
11.Libochovice14257 18: 4714
12.Neątěmice144010 39: 6512
13.L.Chomutov/FAJM Most142210 16: 538
14.©luknov141112 16: 815
15.Ervěnice140311 15: 604


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Jun.Děčín141202 60: 2136
2.Litoměřice/Pokratice141202 53: 2436
3.Louny141112 59: 2035
4.VO© a SO© Roudnice14932 73: 1533
5.FC Chomutov141013 67: 2431
6.Litvínov141013 60: 1831
7.Obrnice/Souą14824 49: 2627
8.Neątěmice14518 44: 3916
9.Ervěnice13508 29: 6315
10.L.Chomutov/FAJM Most144010 22: 5212
11.Koą»any144010 30: 7312
12.Libochovice143110 18: 4710
13.©luknov143011 17: 779
14.Bílina142012 34: 756
15.T.Kadaň131012 15: 563



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A0101LitvínovLibochovice2:2 (1:2)30PK 6:5
Rozhodčí: Čáka, Peąta; ®K: 2:5
D1A0102Jun.DěčínBílina9:1 (7:1)60
Rozhodčí: Mareą, ©efčík L.
D1A0103T.KadaňErvěnice3:2 (0:1)40
Rozhodčí: Franko, Holub J.
D1A0104Obrnice/SouąNeątěmice9:0 (4:0)10
Rozhodčí: ©íla, Fencl, Peąta; ®K: 2:4
D1A0105L.Chomutov/FAJM MostLitoměřice/Pokratice0:4 (0:2)10
Rozhodčí: Duąek, Strádal
D1A0106LounyKoą»any6:1 (4:0)20
Rozhodčí: Zandal, Vydra; ®K: 2:2
D1A0108VO© a SO© Roudnice©luknov6:0 (5:0)50
Rozhodčí: Koľdoň, Eichler, Vlaąič; ®K: 1:0


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A0201Libochovice©luknov3:1 (1:1)20
Rozhodčí: Dvorský V., Zaňka; ®K: 2:0
D1A0203Koą»anyFC Chomutov6:4 (2:1)20
Rozhodčí: Petráček, Topinka, OFS- Beneą ml.
D1A0204Litoměřice/PokraticeLouny3:0 (2:0)20
Rozhodčí: Husar, Holec; ®K: 0:1
D1A0205NeątěmiceL.Chomutov/FAJM Most5:4 (2:3)30
Rozhodčí: Materna, Doubek T., Mecl P.
D1A0206ErvěniceObrnice/Souą0:4 (0:1)10
Rozhodčí: OFS- ©ifalda, Holub L.
D1A0207BílinaT.Kadaň3:1 (2:1)30
Rozhodčí: Klimpl, Kuriljak, OFS- Smrľ; ®K: 1:1
D1A0208LitvínovJun.Děčín5:2 (2:1)30
Rozhodčí: Karasinski, Dočekal; ®K: 2:0; ČK: 0:1


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A0301Jun.DěčínLibochovice6:1 (5:1)60
®K: 1:0
D1A0302T.KadaňLitvínov2:0 (2:0)40
®K: 2:1
D1A0303Obrnice/SouąBílina4:0 (1:0)30
D1A0304L.Chomutov/FAJM MostErvěnice4:1 (1:0)50
®K: 1:0
D1A0305LounyNeątěmice7:1 (3:0)10
®K: 1:0
D1A0306FC ChomutovLitoměřice/Pokratice5:0 (4:0)30
®K: 0:1
D1A0307VO© a SO© RoudniceKoą»any5:3 (2:2)30
®K: 1:1; ČK: 1:0


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A0402Koą»any©luknov4:0 (2:0)30
D1A0403Litoměřice/PokraticeVO© a SO© Roudnice1:1 (1:0)50PK 2:1
®K: 2:2
D1A0404NeątěmiceFC Chomutov0:4 (0:3)60
D1A0405ErvěniceLouny1:2 (0:1)20
®K: 2:3
D1A0406BílinaL.Chomutov/FAJM Most1:1 (0:1)20PK 3:2
®K: 2:0
D1A0407LitvínovObrnice/Souą3:3 (2:1)50PK 1:4
®K: 0:2
D1A0408Jun.DěčínT.Kadaň2:1 (0:0)30
®K: 0:2


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A0501T.KadaňLibochovice4:1 (2:0)30
®K: 3:1; ČK: 3:0
D1A0502Obrnice/SouąJun.Děčín2:1 (1:0)30
®K: 2:1
D1A0503L.Chomutov/FAJM MostLitvínov3:2 (2:0)20
D1A0504LounyBílina7:0 (2:0)40
®K: 0:3; ČK: 0:1
D1A0505FC ChomutovErvěnice10:0 (5:0)25
®K: 1:1
D1A0506VO© a SO© RoudniceNeątěmice5:2 (2:1)50
®K: 1:2
D1A0507©luknovLitoměřice/Pokratice0:8 (0:3)50
Rozhodčí: Červený Tomáą, Sabo Miroslav


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A0601LibochoviceKoą»any0:0 (0:0)30NA PK LIBOCHOVICE
Rozhodčí: Andrle, Novotný J.; ®K: 1:1
D1A0603Neątěmice©luknov9:3 (5:2)30
D1A0604ErvěniceVO© a SO© Roudnice2:7 (0:6)30
®K: 1:2
D1A0605BílinaFC Chomutov0:3 (0:2)30
®K: 0:3
D1A0606LitvínovLouny1:3 (0:2)30
®K: 2:1
D1A0607Jun.DěčínL.Chomutov/FAJM Most4:0 (1:0)15
®K: 1:1
D1A0608T.KadaňObrnice/Souą1:3 (0:1)50
®K: 0:1


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A0701Obrnice/SouąLibochovice9:0 (4:0)40
®K: 3:0
D1A0702T.KadaňL.Chomutov/FAJM Most2:0 (1:0)30
Rozhodčí: Holub Josef
D1A0703LounyJun.Děčín1:1 (0:1)30PK 5:4
®K: 1:1
D1A0704FC ChomutovLitvínov5:0 (2:0)20
®K: 2:2
D1A0705VO© a SO© RoudniceBílina7:0 (1:0)40
®K: 0:1
D1A0706©luknovErvěnice2:2 (1:2)70PK 4:3
D1A0708Koą»anyLitoměřice/Pokratice6:2 (4:1)20
®K: 1:1


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A0801LibochoviceLitoměřice/Pokratice1:1 (0:0)20PK 1:3
D1A0802NeątěmiceKoą»any3:6 (2:4)60
®K: 1:3
D1A0804Bílina©luknov9:1 (2:0)30
®K: 2:0
D1A0805LitvínovVO© a SO© Roudnice1:3 (0:3)50
®K: 0:2
D1A0806Jun.DěčínFC Chomutov1:4 (1:2)50
®K: 0:2
D1A0807T.KadaňLouny1:7 (0:5)15
D1A0808Obrnice/SouąL.Chomutov/FAJM Most11:0 (6:0)50
®K: 1:2


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A0901L.Chomutov/FAJM MostLibochovice1:1 (1:0)30PK 3:5
D1A0902LounyObrnice/Souą2:1 (2:0)50
®K: 2:1
D1A0903FC ChomutovT.Kadaň5:0 (2:0)30
®K: 1:0
D1A0904VO© a SO© RoudniceJun.Děčín3:3 (1:2)30PK 2:4
D1A0905©luknovLitvínov1:4 (1:4)40
D1A0907Koą»anyErvěnice6:3 (4:1)50
®K: 2:0
D1A0908Litoměřice/PokraticeNeątěmice5:0 (3:0)30


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A1001LibochoviceNeątěmice5:2 (3:1)20
D1A1002ErvěniceLitoměřice/Pokratice0:3 (0:1)50
®K: 2:1
D1A1003BílinaKoą»any5:5 (4:2)60PK 4:5
®K: 4:5; ČK: 0:1
D1A1005Jun.Děčín©luknov14:0 (7:0)40
D1A1006T.KadaňVO© a SO© Roudnice2:1 (0:0)30
®K: 1:0
D1A1007Obrnice/SouąFC Chomutov2:1 (1:0)30
®K: 1:0
D1A1008L.Chomutov/FAJM MostLouny0:1 (0:0)20
®K: 1:1


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A1101LounyLibochovice3:0 (0:0)20
Rozhodčí: Cvachouąek, Bláha
D1A1102FC ChomutovL.Chomutov/FAJM Most7:1 (2:0)50
Rozhodčí: Andrle, Javorek
D1A1103VO© a SO© RoudniceObrnice/Souą1:1 (0:0)60PK 3:2
Rozhodčí: Prágl, Novotný J., Vlaąič; ®K: 2:4
D1A1104©luknovT.Kadaň2:5 (1:2)50
Rozhodčí: Budský ml., Pöschko; ®K: 2:4
D1A1106Koą»anyLitvínov1:7 (1:2)15
Rozhodčí: Karrmann, Sedláček, Andrle; ®K: 1:1
D1A1107Litoměřice/PokraticeBílina3:1 (1:1)30
Rozhodčí: Barva, Vlaąič; ®K: 3:1
D1A1108NeątěmiceErvěnice4:0 (2:0)30
Rozhodčí: Andrle, Andrle; ®K: 1:2


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A1201LibochoviceErvěnice1:1 (0:0)20PK 5:4
®K: 1:2
D1A1202BílinaNeątěmice5:2 (5:1)50
Rozhodčí: Petráček, Topinka
D1A1203LitvínovLitoměřice/Pokratice0:2 (0:1)50
®K: 1:0
D1A1204Jun.DěčínKoą»any7:1 (5:0)30
Rozhodčí: Hrubý, ©imeček st.; ®K: 2:2
D1A1206Obrnice/Souą©luknov3:0  kontumace
Rozhodčí: Plzák, Fencl
D1A1207L.Chomutov/FAJM MostVO© a SO© Roudnice1:4 (1:0)30
Rozhodčí: Andrle; ®K: 1:1
D1A1208LounyFC Chomutov2:4 (1:1)20
Rozhodčí: Andrle, Andrle; ®K: 1:1


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A1301FC ChomutovLibochovice10:1 (5:1)40
D1A1302VO© a SO© RoudniceLouny0:1 (0:1)28
®K: 1:0
D1A1303©luknovL.Chomutov/FAJM Most5:0 (1:0)80
®K: 2:3
D1A1305Koą»anyT.Kadaň5:0 (3:0)20
D1A1306Litoměřice/PokraticeJun.Děčín3:6 (0:3)50
Rozhodčí: OFS LT, Míč
D1A1307NeątěmiceLitvínov2:5 (0:2)50
®K: 0:1
D1A1308ErvěniceBílina1:4 (0:1)40
®K: 4:1


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A1401LibochoviceBílina2:4 (1:1)40
®K: 2:2
D1A1402LitvínovErvěnice9:1 (6:0)20
Rozhodčí: OFS MO
D1A1403Jun.DěčínNeątěmice7:3 (2:0)30
®K: 1:0
D1A1404T.KadaňLitoměřice/Pokratice0:2 (0:1)30
D1A1405Obrnice/SouąKoą»any0:2 (0:2)40
®K: 2:1
D1A1407Louny©luknov10:1 (4:1)30
®K: 1:1
D1A1408FC ChomutovVO© a SO© Roudnice1:1 (1:0)50PK 2:3
Rozhodčí: Andrle; ®K: 1:1


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A1501VO© a SO© RoudniceLibochovice3:0 (1:0)50
®K: 1:0
D1A1502©luknovFC Chomutov0:4 (0:1)50
®K: 1:2
D1A1504Koą»anyL.Chomutov/FAJM Most5:1 (1:1)20
®K: 0:1
D1A1505Litoměřice/PokraticeObrnice/Souą1:2 (0:1)50
®K: 1:5
D1A1506NeątěmiceT.Kadaň6:0 (0:0)30
®K: 0:1
D1A1507ErvěniceJun.Děčín1:1 (0:0)30PK 5:4
®K: 2:3
D1A1508BílinaLitvínov0:5 (0:1)20
®K: 3:0; ČK: 1:0


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A1601LibochoviceLitvínov1:3 (1:1)60
D1A1602BílinaJun.Děčín3:10 (2:5)20
®K: 0:1
D1A1604NeątěmiceObrnice/Souą2:5 (0:0)30
®K: 1:1
D1A1605Litoměřice/PokraticeL.Chomutov/FAJM Most7:1 (5:1)20
®K: 0:1
D1A1606Koą»anyLouny0:7 (0:3)30
D1A1608©luknovVO© a SO© Roudnice0:9 (0:3)50


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A1701©luknovLibochovice4:1 (2:0)20
®K: 0:2
D1A1703FC ChomutovKoą»any6:1 (3:1)30
Rozhodčí: Andrle, Strádal, Andrle
D1A1704LounyLitoměřice/Pokratice8:1 (5:0)
D1A1705L.Chomutov/FAJM MostNeątěmice2:1 (1:1)40
®K: 1:0
D1A1706Obrnice/SouąErvěnice12:1 (6:1)10
D1A1707T.KadaňBílina1:4 (0:1)30
D1A1708Jun.DěčínLitvínov2:1 (2:1)20
®K: 1:2


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A1801LibochoviceJun.Děčín0:2 (0:1)30
®K: 1:0
D1A1802LitvínovT.Kadaň10:0 (3:0)40
D1A1803BílinaObrnice/Souą2:4 (0:1)25
®K: 0:2
D1A1804ErvěniceL.Chomutov/FAJM Most3:0 (1:0)20
®K: 0:2
D1A1805NeątěmiceLouny2:4 (1:1)30
®K: 1:3
D1A1806Litoměřice/PokraticeFC Chomutov5:2 (1:2)30
®K: 1:1
D1A1807Koą»anyVO© a SO© Roudnice0:9 (0:5)30
Rozhodčí: Topinka, Klimpl


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A1902©luknovKoą»any3:1 (2:0)50
D1A1903VO© a SO© RoudniceLitoměřice/Pokratice5:0 (2:0)50
®K: 1:1
D1A1904FC ChomutovNeątěmice6:1 (4:0)
D1A1905LounyErvěnice2:1 (0:1)
D1A1906L.Chomutov/FAJM MostBílina5:4 (4:1)10
®K: 2:0; ČK: 1:0
D1A1907Obrnice/SouąLitvínov1:1 (1:1) PK 2:1
D1A1908T.KadaňJun.Děčín1:3 (1:1)20
®K: 0:1


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A2001LibochoviceT.Kadaň4:0 (2:0)40
®K: 0:2
D1A2002Jun.DěčínObrnice/Souą2:0 (0:0)20Hrubý
®K: 2:1
D1A2003LitvínovL.Chomutov/FAJM Most7:3 (0:3)20
®K: 1:3
D1A2004BílinaLouny2:5 (1:1)30
®K: 1:2
D1A2005ErvěniceFC Chomutov0:5 (0:2)40
D1A2006NeątěmiceVO© a SO© Roudnice4:4 (1:2)30PK 4:5
D1A2007Litoměřice/Pokratice©luknov7:0 (1:0)40


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A2101Koą»anyLibochovice3:1 (2:1)30
D1A2103©luknovNeątěmice0:5 (0:2)30
®K: 1:1
D1A2104VO© a SO© RoudniceErvěnice9:0 (5:0)30
®K: 2:1
D1A2105FC ChomutovBílina6:0 (4:0)30
®K: 1:2
D1A2106LounyLitvínov1:3 (1:1)15
®K: 3:1
D1A2107L.Chomutov/FAJM MostJun.Děčín1:4 (1:3)30
®K: 4:2
D1A2108Obrnice/SouąT.Kadaň4:0 (4:0)20kontumace
®K: 1:0


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A2201LibochoviceObrnice/Souą1:3 (1:2)30
®K: 2:4
D1A2202L.Chomutov/FAJM MostT.Kadaň0:3 (0:1)30
®K: 0:9
D1A2203Jun.DěčínLouny5:2 (2:1)20
®K: 1:3
D1A2204LitvínovFC Chomutov3:2 (1:1)30
®K: 1:1
D1A2205BílinaVO© a SO© Roudnice1:15 (0:8)50
D1A2206Ervěnice©luknov5:0 (2:0)10
Rozhodčí: ©ifalda, Duąek
D1A2208Litoměřice/PokraticeKoą»any6:3 (5:1)35
®K: 0:1


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A2301Litoměřice/PokraticeLibochovice5:0 (2:0)29
D1A2302Koą»anyNeątěmice2:5 (2:0)30
D1A2304©luknovBílina2:9 (0:2)50
®K: 2:3
D1A2305VO© a SO© RoudniceLitvínov2:1 (0:0)30
®K: 1:3
D1A2306FC ChomutovJun.Děčín4:1 (0:0)40
D1A2307LounyT.Kadaň5:1 (4:0)20
D1A2308L.Chomutov/FAJM MostObrnice/Souą0:2 (0:0)30
®K: 2:3


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A2401LibochoviceL.Chomutov/FAJM Most1:0 (0:0)30
D1A2402Obrnice/SouąLouny2:4 (2:2)30
D1A2403T.KadaňFC Chomutov3:5 (1:4)30
®K: 1:0
D1A2404Jun.DěčínVO© a SO© Roudnice2:1 (2:1)50
D1A2405Litvínov©luknov7:1 (2:0)30
®K: 0:1
D1A2407ErvěniceKoą»any1:8 (0:3)30
D1A2408NeątěmiceLitoměřice/Pokratice1:2 (0:2)30
®K: 0:1


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A2501NeątěmiceLibochovice9:1 (7:0)40
®K: 1:2
D1A2502Litoměřice/PokraticeErvěnice9:1 (4:0)50
®K: 1:2
D1A2503Koą»anyBílina3:2 (1:0)30
®K: 0:1
D1A2505©luknovJun.Děčín1:4 (0:3)50
®K: 1:0
D1A2506VO© a SO© RoudniceT.Kadaň8:1 (5:0)50
®K: 1:0
D1A2507FC ChomutovObrnice/Souą6:1 (2:1)20
D1A2508LounyL.Chomutov/FAJM Most7:0 (3:0)10
®K: 1:0


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A2601LibochoviceLouny1:1 (0:0)50PK 2:4
®K: 1:0
D1A2602L.Chomutov/FAJM MostFC Chomutov2:6 (1:3)40
D1A2603Obrnice/SouąVO© a SO© Roudnice1:1 (1:0)30PK 2:4
®K: 3:2
D1A2604T.Kadaň©luknov1:3 (1:1)20
®K: 0:1
D1A2606LitvínovKoą»any6:2 (3:1)20
®K: 1:3; ČK: 0:1
D1A2607BílinaLitoměřice/Pokratice1:2 (1:0)45
D1A2608ErvěniceNeątěmice3:2 (2:1)20
®K: 1:1


27.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A2701ErvěniceLibochovice7:1 (3:0)20
D1A2702NeątěmiceBílina7:1 (4:0)30
®K: 1:1
D1A2703Litoměřice/PokraticeLitvínov1:0 (0:0)30
®K: 1:2
D1A2704Koą»anyJun.Děčín0:12 (0:6)20
D1A2706©luknovObrnice/Souą3:5 (2:4)50
D1A2707VO© a SO© RoudniceL.Chomutov/FAJM Most5:1 (1:1)20
®K: 1:0
D1A2708FC ChomutovLouny1:5 (1:2)50
®K: 3:3


28.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A2801LibochoviceFC Chomutov1:4 (1:2)30
®K: 0:1
D1A2802LounyVO© a SO© Roudnice2:1 (0:1)40
®K: 3:3
D1A2803L.Chomutov/FAJM Most©luknov4:0 (0:0)10
D1A2805T.KadaňKoą»any 4: 5 ( 1: 4)30Z- Javorek
D1A2806Jun.DěčínLitoměřice/Pokratice1:2 (1:1)30
D1A2807LitvínovNeątěmice3:1 (1:0)10
®K: 0:2; ČK: 0:1
D1A2808BílinaErvěnice2:3 (1:2)20
®K: 2:1


29.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A2901BílinaLibochovice3:4 (1:1)40
®K: 2:2
D1A2902ErvěniceLitvínov 1: 7 ( 0: 3)20???
D1A2903NeątěmiceJun.Děčín2:6 (1:4)30
®K: 2:2; ČK: 0:1
D1A2904Litoměřice/PokraticeT.Kadaň3:0 (1:0)20
D1A2905Koą»anyObrnice/Souą0:8 (0:6)30
D1A2907©luknovLouny0:6 (0:3)50
®K: 1:1
D1A2908VO© a SO© RoudniceFC Chomutov1:1 (1:0)30PK 4:2
®K: 4:0


30.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D1A3001LibochoviceVO© a SO© Roudnice1:3 (0:1)30
D1A3002FC Chomutov©luknov13:0 (8:0)30
D1A3004L.Chomutov/FAJM MostKoą»any3:2 (1:2)30
D1A3005Obrnice/SouąLitoměřice/Pokratice1:3 (0:1)30
®K: 2:0
D1A3006T.KadaňNeątěmice 0: 2 ( 0: 1)20Z- NOVOTNÝ ML.
D1A3007Jun.DěčínErvěnice6:3 (3:1)30
D1A3008LitvínovBílina8:0 (3:0)40



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem12065.8
Branky domácí7163.4
Branky hosté4902.3
Diváků669732


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
Bílina470500970
Ervěnice340445785
FC Chomutov445490935
Jun.Děčín485440925
Koą»any375495870
L.Chomutov/FAJM Most380415795
Libochovice450479929
Litoměřice/Pokratice484445929
Litvínov450380830
Louny305423728
Neątěmice510350860
Obrnice/Souą350505855
©luknov6903701060
T.Kadaň415410825
VO© a SO© Roudnice5485501098



Zpět na archiv soutěľí

Ústecký KFS
Vaníčkova 902/11, 400 01 Ústí nad Labem
Tel: 739 681 861

  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěľí
Obsazení soutěľí
Archiv soutěľí

  Informace k soutěľím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěľí rozhodčími a delegáty
Udělené tresty
Historie soutěľí

Informace FS
Fotbalová (R)EVOLUCE
Termínová listina podzim 2015
Přihláąka do soutěľí 2015-2016
Změna sekretáře SK Sokol Brozany
Změna kontaktů SK Roudnice n.L.
Termínová listina JARO 2015- 18.2.2015!!!
Změna e-mailu FK Kláąterec n. O.
Změna čísla sekretáře FK Litoměřice
Změna názvu oddílu F© Most
Rozpis mistrovský soutěľí 2014/2015
Platné formuláře 2014/2015
 
O pohár hejtmana Ústeckého kraje
11.6.2015Zpráva z finálových utkání O pohár hejtmana ÚK
28.5.2015Pohár hejtmana Ústeckého kraje st. a ml. ľáků 2015
8.9.201454.ročník Poháru Ústeckého kraje 2015- čtvrtfinále
25.3.2014Severočeský pohár starąích a mladąích ľáků 2014
8.8.201353.ročník Severočeského poháru 2014
 
Výkonný výbor
24.6.2015Zápis z VV ÚKFS č. 5/2015
30.4.2015Zápis z VV ÚKFS č. 4/2015
15.4.2015Zápis z VV ÚKFS č. 3/2015
18.3.2015Zápis z VV ÚKFS č. 2/2015
13.2.2015Zápis z VV ÚKFS č. 1/2015
17.12.2014Zápis z VV ÚKFS č. 12/2014
11.11.2014Zápis z VV ÚKFS č. 10/2014
29.9.2014Zápis z VV ÚKFS č. 09/2014
23.9.2014Zápis z VV ÚKFS č. 08/2014
23.9.2014Zápis z VV ÚKFS č. 07/2014
 
Disciplinární komise
25.6.2015Rozhodnutí DK 25.6. 2015
18.6.2015Rozhodnutí DK 18.6. 2015
11.6.2015 Rozhodnutí DK 11.6. 2015
4.6.2015Rozhodnutí DK 4.6. 2015
28.5.2015Rozhodnutí DK 28.5. 2015
21.5.2015Rozhodnutí DK 21.5. 2015
15.5.2015Rozhodnutí DK 14.5. 2015
7.5.2015Rozhodnutí DK 7. 5. 2015
30.4.2015Rozhodnutí DK 30.4. 2015
23.4.2015Rozhodnutí DK 23.4. 2015
 
STK
28.6.2015Zpráva STK ze dne 28.6.2015
17.6.2015Zpráva STK ze dne 17.6.2015
11.6.2015Zpráva STK ze dne 10.6.2015
8.6.2015Mimořádné rozhodnutí STK ze dne 8.6.2015
4.6.2015Zpráva STK ze dne 3.6.2015
28.5.2015Zpráva STK ze dne 27.5.2015
21.5.2015Zpráva STK ze dne 20.5.2015
13.5.2015Zpráva STK ze dne 13.5.2015
7.5.2015Zpráva STK ze dne 6.5.2015
30.4.2015Zpráva STK ze dne 29.4.2015
 
Komise rozhodčích
26.7.2015Letní seminář rozhodčích a delegátů
21.6.2015Komuniké ze zasedání KR ÚKFS - jaro 2015
19.3.2015Materiály pro rozhodčí a delegáty
17.12.2014Komuniké ze zasedání KR ÚKFS - podzim 2014
 
TMK
21.6.2015Hodnocení akce LT v Kadani
15.6.2015Létající trenéři plakát-Kadaň
15.6.2015Hodnocení akce LT v Roudnici n. L.
5.6.2015Hodnocení akce LT v Bílině
27.5.2015Létající trenéři Bílina
27.5.2015Hodnocení akce v Srbice
13.5.2015Hodnocení akce v Kláąterci
9.5.2015Pozvánka na doąkolení 1.6.2015
9.5.2015Létající trenéři Srbice
9.5.2015Létající trenéři Kláąterec
 
Komise mládeľe
21.6.2015Zpráva z LODM v Plzni
15.6.2015Zpráva: Fotbalový kemp dvanáctiletých talentů
8.6.2015Zpráva z finálového turnaje U8
8.6.2015Zpráva z finálového turnaje U9
8.6.2015Zpráva z finále KS MP
5.6.2015Nominace na kemp U12
5.6.2015Nominace na Olympiádu 14.-19.6.2015
3.6.2015Nominace na kemp U-12 8.-12.6.2015
21.5.2015Nominace na 2. kemp U-14 25.-26.5.
7.5.2015Výsledky finále MOS Roudnice n. L.
 
Úřední zprávy
17.12.20148.Valná hromada Ústeckého KFS
2.1.20137.Valná hromada Ústeckého KFS
27.5.20116.Valná hromada Ústeckého KFS
9.3.20095.Valná hromada Ústeckého KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate