Domácí soutěľe

reklama
Zpět na archiv soutěľí

Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


E1A - Krajský přebor starąích ľáků

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Mostecký FK302910189: 2088( 43)
2.Litvínov302703222: 2281( 36)
3.Louny302046121: 2668( 19)
4.Jun.Děčín301929128: 5961( 14)
5.Litvínov B3018210101: 6456( 11)
6.Neątěmice291658 84: 4955( 11)
7.Litoměřice3015411 83: 5052( 4)
8.®atec3012513 87:10244( -4)
9.Brozany3012414 66: 7942( -5)
10.SK Roudnice3010515 86: 6839(-10)
11.FC Chomutov3010317 75: 9133(-12)
12.Bílina309516 71:10332(-13)
13.Krupka309219 73: 9430(-16)
14.Ervěnice305322 52:17320(-27)
15.T.Kadaň305124 37:15316(-29)
16.©tětí290029 8:3300(-45)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Mostecký FK151410 90: 1043
2.Litvínov151302121: 739
3.Jun.Děčín151203 73: 2436
4.Louny151014 68: 1232
5.Litvínov B151023 47: 2932
6.Neątěmice141013 43: 2131
7.Litoměřice15834 33: 1929
8.®atec15915 65: 4528
9.Brozany15825 43: 3027
10.Bílina15726 51: 4523
11.SK Roudnice15627 47: 2921
12.FC Chomutov15537 48: 4118
13.Krupka15528 37: 3918
14.T.Kadaň153111 23: 7110
15.Ervěnice152211 28: 729
16.©tětí150015 4:1680


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Mostecký FK151500 99: 1045
2.Litvínov151401101: 1542
3.Louny151032 53: 1436
4.Jun.Děčín15726 55: 3525
5.Litvínov B15807 54: 3524
6.Neątěmice15645 41: 2824
7.Litoměřice15717 50: 3123
8.SK Roudnice15438 39: 3918
9.®atec15348 22: 5716
10.Brozany15429 23: 4915
11.FC Chomutov155010 27: 5015
12.Krupka154011 36: 5512
13.Ervěnice153111 24:10111
14.Bílina152310 20: 589
15.T.Kadaň152013 14: 826
16.©tětí140014 4:1620


  KŘÍ®OVÁ TABULKA
12345678910111213141516
1.Litoměřice--- 0:7 1:3 9:0 1:1 10:2 2:0 2:1 2:1 1:0 2:0 0:1 0:0 1:2 1:0 1:1
2.Litvínov3:0 --- 10:0 18:0 19:0 14:0 6:0 7:0 6:1 6:0 7:0 1:3 6:0 2:3 7:0 9:0
3.T.Kadaň2:7 0:17 --- 5:0 1:1 0:2 2:4 1:2 3:1 0:8 2:4 0:9 2:8 0:4 3:1 2:3
4.©tětí0:8 1:18 0:1 --- 0:10 0:10 0:7 0:20 0:13 1:20 0:15 1:12 0:11 0:12 1:5 0:6
5.®atec0:7 4:5 4:3 13:0 --- 7:2 4:1 1:3 5:0 4:1 2:2 1:17 3:0 3:4 12:0 2:0
6.Ervěnice1:7 0:7 2:1 9:1 1:2 --- 2:3 1:8 2:5 0:3 2:3 0:14 2:5 1:8 2:2 3:3
7.FC Chomutov2:4 1:7 8:0 14:1 1:2 2:2 --- 1:1 2:3 1:5 4:4 1:5 0:4 1:0 5:2 5:1
8.Jun.Děčín4:2 2:4 8:1 18:0 1:0 4:0 7:1 --- 8:2 5:3 2:1 0:2 4:2 0:1 5:4 5:1
9.Krupka2:7 1:3 4:1 10:0 1:1 7:0 3:0 0:6 --- 3:4 3:2 2:4 0:2 1:8 0:0 0:1
10.Litvínov B3:1 1:4 3:1 13:1 2:0 5:1 2:1 3:2 2:1 --- 2:2 1:8 1:1 1:5 5:1 3:0
11.SK Roudnice1:3 1:8 8:1 9:0 2:1 3:4 7:1 2:3 8:1 0:2 --- 0:1 1:1 0:3 0:0 5:0
12.Mostecký FK2:1 1:0 14:1 14:0 3:1 19:0 7:1 5:0 3:0 5:1 3:0 --- 6:2 1:1 4:1 3:1
13.Neątěmice3:1 0:6 2:0  6:1 7:0 1:3 3:0 7:3 2:1 3:1 0:3 --- 0:0 4:2 5:0
14.Louny3:0 1:2 11:0 10:0 5:0 9:1 2:0 3:0 0:1 6:0 2:3 2:3 1:1 --- 9:1 4:0
15.Bílina2:2 2:11 2:1 7:1 12:0 8:0 2:3 3:6 4:2 0:2 3:2 1:7 2:1 1:1 --- 2:6
16.Brozany3:0 0:2 5:0 13:0 2:2 6:0 3:2 3:3 3:2 1:4 2:0 0:10 0:3 2:1 0:1 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Mostecký FK151500104: 1045
2.Litvínov151401112: 742
3.Louny151014 62: 1532
4.Litoměřice15924 55: 2631
5.Jun.Děčín15915 57: 3029
6.Neątěmice15825 47: 3027
7.Litvínov B15825 53: 3326
8.Bílina15726 42: 4423
9.FC Chomutov15717 37: 3922
10.SK Roudnice15618 50: 3220
11.®atec15618 37: 7820
12.Brozany15528 23: 4818
13.Krupka154110 45: 6313
14.Ervěnice152211 30: 839
15.T.Kadaň151014 16: 733
16.©tětí150015 4:1630


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Mostecký FK151410 85: 1043
2.Litvínov151302110: 1539
3.Louny151032 59: 1136
4.Jun.Děčín151014 71: 2932
5.Litvínov B151005 48: 3130
6.Neątěmice14833 37: 1928
7.®atec15645 50: 2424
8.Brozany15726 43: 3124
9.Litoměřice15627 28: 2421
10.SK Roudnice15447 36: 3619
11.Krupka15519 28: 3117
12.T.Kadaň154110 21: 8013
13.FC Chomutov153210 38: 5211
14.Ervěnice153111 22: 9011
15.Bílina152310 29: 599
16.©tětí140014 4:1670



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0101LitoměřiceBrozany1:1 (1:1)40PK 4:2
®K: 0:1
E1A0102LitvínovBílina7:0 (3:0)40
E1A0103T.KadaňLouny0:4 (0:2)30
E1A0104©tětíNeątěmice0:11 (0:5)20
E1A0105®atecMostecký FK1:17 (1:9)40
E1A0106ErvěniceSK Roudnice2:3 (1:3)40
E1A0107FC ChomutovLitvínov B1:5 (0:3)40
E1A0108Jun.DěčínKrupka8:2 (5:2)30
®K: 2:4


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0201BrozanyKrupka3:2 (1:0)60
®K: 2:3
E1A0202Litvínov BJun.Děčín3:2 (2:0)40
E1A0203SK RoudniceFC Chomutov7:1 (3:1)26
E1A0204Mostecký FKErvěnice19:0 (8:0)50
E1A0205Neątěmice®atec6:1 (1:0)30
®K: 0:1
E1A0206Louny©tětí10:0 (4:0)30
E1A0207BílinaT.Kadaň2:1 (1:0)50
®K: 1:0
E1A0208LitoměřiceLitvínov0:7 (0:5)20


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0301LitvínovBrozany9:0 (7:0)30
®K: 2:1
E1A0302T.KadaňLitoměřice2:7 (1:5)40
®K: 0:2
E1A0303©tětíBílina1:5 (0:0)40
®K: 1:2
E1A0304®atecLouny3:4 (2:2)20
®K: 2:1
E1A0305ErvěniceNeątěmice2:5 (0:3)40
E1A0306FC ChomutovMostecký FK1:5 (1:1)30
E1A0307Jun.DěčínSK Roudnice2:1 (2:0)30
E1A0308KrupkaLitvínov B3:4 (1:2)60
®K: 2:2


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0401BrozanyLitvínov B1:4 (0:1)30
®K: 2:1
E1A0402SK RoudniceKrupka8:1 (4:1)30
®K: 0:2
E1A0403Mostecký FKJun.Děčín5:0 (1:0)30
®K: 1:2
E1A0404NeątěmiceFC Chomutov1:3 (1:2)30
®K: 2:1
E1A0405LounyErvěnice9:1 (5:0)40
E1A0406Bílina®atec12:0 (4:0)30
E1A0407Litoměřice©tětí9:0 (3:0)21
Rozhodčí: Husar Vladislav
E1A0408LitvínovT.Kadaň10:0 (2:0)20
®K: 2:2


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0501T.KadaňBrozany2:3 (0:1)30
E1A0502©tětíLitvínov1:18 (1:12)60
®K: 1:0
E1A0503®atecLitoměřice0:7 (0:5)30
Rozhodčí: OFS ©tafa; ®K: 2:1
E1A0504ErvěniceBílina2:2 (2:1)20PK 3:2
®K: 0:1
E1A0505FC ChomutovLouny1:0 (0:0)50
®K: 1:3
E1A0506Jun.DěčínNeątěmice4:2 (2:1)20
®K: 0:1
E1A0507KrupkaMostecký FK2:4 (1:3)50
®K: 1:3
E1A0508Litvínov BSK Roudnice2:2 (1:0)50PK 1:4
®K: 1:3


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0601BrozanySK Roudnice2:0 (2:0)30
®K: 2:4
E1A0602Mostecký FKLitvínov B5:1 (3:1)70
E1A0603NeątěmiceKrupka7:3 (2:1)50
®K: 0:4
E1A0604LounyJun.Děčín3:0 (3:0)30
®K: 2:1
E1A0605BílinaFC Chomutov2:3 (1:1)30
E1A0606LitoměřiceErvěnice10:2 (6:0)50
E1A0607Litvínov®atec19:0 (7:0)20
®K: 2:3
E1A0608T.Kadaň©tětí5:0 (2:0)20


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0701©tětíBrozany0:6 (0:2)30
®K: 0:1
E1A0702®atecT.Kadaň4:3 (2:3)30
Rozhodčí: Krejcar Tomáą; ®K: 2:2
E1A0703ErvěniceLitvínov0:7 (0:5)25
E1A0704FC ChomutovLitoměřice2:4 (2:1)50
Rozhodčí: Lesňák Ondřej
E1A0705Jun.DěčínBílina5:4 (3:3)20
®K: 1:2
E1A0706KrupkaLouny1:8 (1:6)30
®K: 1:0
E1A0707Litvínov BNeątěmice1:1 (0:1)50PK 4:5
®K: 0:1
E1A0708SK RoudniceMostecký FK0:1 (0:0)20
®K: 0:1


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0801BrozanyMostecký FK0:10 (0:7)40
®K: 1:2
E1A0802NeątěmiceSK Roudnice3:1 (2:1)30
®K: 0:1
E1A0803LounyLitvínov B6:0 (3:0)40
®K: 1:0
E1A0804BílinaKrupka4:2 (1:0)30
Rozhodčí: Zubr Jan; ®K: 2:1
E1A0805LitoměřiceJun.Děčín2:1 (1:0)30
®K: 3:1
E1A0806LitvínovFC Chomutov6:0 (1:0)30
®K: 2:2
E1A0807T.KadaňErvěnice0:2 (0:1)30
Rozhodčí: OFS Pokryvka
E1A0808©tětí®atec0:10 (0:6)25


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0901®atecBrozany2:0 (1:0)50
®K: 1:3
E1A0902Ervěnice©tětí9:1 (5:1)20
E1A0903FC ChomutovT.Kadaň8:0 (3:0)30
®K: 0:1
E1A0904Jun.DěčínLitvínov2:4 (1:0)30
®K: 2:0
E1A0905KrupkaLitoměřice2:7 (0:5)30
®K: 3:1
E1A0906Litvínov BBílina5:1 (4:1)50
E1A0907SK RoudniceLouny0:3 (0:1)40
®K: 1:1
E1A0908Mostecký FKNeątěmice6:2 (5:1)50
®K: 1:0


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1001BrozanyNeątěmice0:3 (0:0)50
Rozhodčí: Holec; ®K: 1:4
E1A1002LounyMostecký FK2:3 (1:1)50
Rozhodčí: Roháč; ®K: 2:0
E1A1003BílinaSK Roudnice3:2 (0:2)34
Rozhodčí: OFS TP
E1A1004LitoměřiceLitvínov B1:0 (1:0)100
Rozhodčí: Hamąík
E1A1005LitvínovKrupka6:1 (2:1)50
Rozhodčí: OFS MO
E1A1006T.KadaňJun.Děčín1:2 (0:0)30
Rozhodčí: Andrle
E1A1007©tětíFC Chomutov0:7 (0:5)30
Rozhodčí: Koľdoň; ®K: 0:1
E1A1008®atecErvěnice7:2 (4:1)30
Rozhodčí: OFS LN


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1101ErvěniceBrozany3:3 (1:2)50PK 0:3
Rozhodčí: Lesňák
E1A1102FC Chomutov®atec1:2 (0:2)50
Rozhodčí: Novotný ml.; ®K: 1:2
E1A1103Jun.Děčín©tětí18:0 (12:0)30
Rozhodčí: Vlk II
E1A1104KrupkaT.Kadaň4:1 (3:1)50
Rozhodčí: Topinka
E1A1105Litvínov BLitvínov1:4 (1:1)50
Rozhodčí: Peąta
E1A1106SK RoudniceLitoměřice1:3 (1:2)40
Rozhodčí: Andrle
E1A1107Mostecký FKBílina4:1 (3:1)50
Rozhodčí: Svoboda; ®K: 1:3; ČK: 0:1
E1A1108NeątěmiceLouny0:0 (0:0)40PK 0:1
Rozhodčí: Sůra; ®K: 1:0


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1201BrozanyLouny2:1 (2:0)60Vlaąič
®K: 1:0
E1A1202BílinaNeątěmice2:1 (0:1)
Rozhodčí: Andrle
E1A1203LitoměřiceMostecký FK0:1 (0:0)120
®K: 1:1
E1A1204LitvínovSK Roudnice7:0 (6:0)50
E1A1205T.KadaňLitvínov B0:8 (0:3)50
Rozhodčí: LAIK- Novák; ®K: 1:0
E1A1206©tětíKrupka0:13 (0:8)80
Rozhodčí: Hamąík
E1A1207®atecJun.Děčín1:3 (0:3)40
Rozhodčí: Andrle; ®K: 3:1
E1A1208ErvěniceFC Chomutov2:3 (2:1)30


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1301FC ChomutovBrozany5:1 (2:1)20
®K: 3:3
E1A1302Jun.DěčínErvěnice4:0 (3:0)20
®K: 0:1
E1A1303Krupka®atec1:1 (0:0)80PK 5:6
Rozhodčí: Andrle; ®K: 3:5; ČK: 1:1
E1A1304Litvínov B©tětí13:1 (6:1)40
®K: 0:2
E1A1305SK RoudniceT.Kadaň8:1 (5:1)30
Rozhodčí: Andrle; ®K: 3:1
E1A1306Mostecký FKLitvínov1:0 (1:0)100
Rozhodčí: Černý P.; ®K: 3:0
E1A1307NeątěmiceLitoměřice3:1 (2:0)50
E1A1308LounyBílina9:1 (3:1)100
Rozhodčí: Andrle


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1401BrozanyBílina0:1 (0:1)50
Rozhodčí: Dvorský V.; ®K: 0:1
E1A1402LitoměřiceLouny1:2 (1:0)50
Rozhodčí: Holec; ®K: 1:0
E1A1403LitvínovNeątěmice6:0 (3:0)40
Rozhodčí: Svoboda; ®K: 2:2
E1A1404T.KadaňMostecký FK0:9 (0:5)50
Rozhodčí: Franko; ®K: 1:1
E1A1405©tětíSK Roudnice0:15 (0:8)80
E1A1406®atecLitvínov B4:1 (2:0)30
Rozhodčí: Andrle; ®K: 4:0
E1A1407ErvěniceKrupka2:5 (0:2)30
Rozhodčí: Holub L.; ®K: 0:1
E1A1408FC ChomutovJun.Děčín1:1 (1:1)40PK 4:5
Rozhodčí: Andrle; ®K: 1:0


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1501Jun.DěčínBrozany5:1 (2:1)20
®K: 2:0
E1A1502KrupkaFC Chomutov3:0 (0:0)40
Rozhodčí: Andrle; ®K: 3:1; ČK: 1:0
E1A1503Litvínov BErvěnice5:1 (3:0)40
®K: 0:1
E1A1504SK Roudnice®atec2:1 (1:0)30
®K: 1:0
E1A1505Mostecký FK©tětí14:0 (8:0)30
E1A1506NeątěmiceT.Kadaň2:0 (0:0)20
E1A1507LounyLitvínov1:2 (1:0)40
E1A1508BílinaLitoměřice2:2 (1:0)27PK 3:4
Rozhodčí: OFS TP


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1601BrozanyLitoměřice3:0 (2:0)50
E1A1602BílinaLitvínov2:11 (1:5)15
®K: 0:1
E1A1603LounyT.Kadaň11:0 (2:0)30
E1A1605Mostecký FK®atec3:1 (2:0)40
®K: 2:2
E1A1606SK RoudniceErvěnice3:4 (1:1)20
®K: 0:2
E1A1607Litvínov BFC Chomutov2:1 (1:1)40
®K: 1:2
E1A1608KrupkaJun.Děčín0:6 (0:2)


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1701KrupkaBrozany0:1 (0:1)20
E1A1702Jun.DěčínLitvínov B5:3 (2:1)20
E1A1703FC ChomutovSK Roudnice4:4 (2:1)70PK 4:5
E1A1704ErvěniceMostecký FK0:14 (0:8)50
E1A1705®atecNeątěmice3:0 (1:0)50
E1A1706©tětíLouny0:12 (0:6)20
E1A1707T.KadaňBílina3:1 (1:0)40
E1A1708LitvínovLitoměřice3:0 (3:0)20


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1801BrozanyLitvínov0:2 (0:0)50
®K: 1:1
E1A1802LitoměřiceT.Kadaň1:3 (0:1)20
E1A1803Bílina©tětí7:1 (3:0)20
®K: 2:1
E1A1804Louny®atec5:0 (3:0)30
E1A1805NeątěmiceErvěnice7:0 (3:0)30
E1A1806Mostecký FKFC Chomutov7:1 (2:0)30
Rozhodčí: Andrle
E1A1807SK RoudniceJun.Děčín2:3 (1:3)28
Rozhodčí: Kloub; ®K: 0:1
E1A1808Litvínov BKrupka2:1 (1:1)50
Rozhodčí: Plzák; ®K: 1:1


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1901Litvínov BBrozany3:0 (1:0)50
®K: 1:1
E1A1902KrupkaSK Roudnice3:2 (1:1)40
E1A1903Jun.DěčínMostecký FK0:2 (0:0)20
®K: 1:0
E1A1904FC ChomutovNeątěmice0:4 (0:1)40
E1A1905ErvěniceLouny1:8 (0:1)30
E1A1906®atecBílina12:0 (8:0)30
Rozhodčí: Andrle
E1A1907©tětíLitoměřice0:8 (0:4)50
E1A1908T.KadaňLitvínov0:17 (0:8)


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A2001BrozanyT.Kadaň5:0 (1:0)30
®K: 1:1
E1A2002Litvínov©tětí18:0 (10:0)30
®K: 0:2
E1A2003Litoměřice®atec1:1 (0:0)45PK 0:3
E1A2004BílinaErvěnice8:0 (4:0)40
E1A2005LounyFC Chomutov2:0 (1:0)40
®K: 0:2
E1A2006NeątěmiceJun.Děčín3:0 (1:0)30
®K: 2:2
E1A2007Mostecký FKKrupka3:0 (1:0)40
E1A2008SK RoudniceLitvínov B0:2 (0:1)20


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A2101SK RoudniceBrozany5:0 (2:0)30
E1A2102Litvínov BMostecký FK1:8 (0:4)50
®K: 1:0
E1A2103KrupkaNeątěmice0:2 (0:2)50
E1A2104Jun.DěčínLouny0:1 (0:1)30
E1A2105FC ChomutovBílina5:2 (4:2)30
E1A2106ErvěniceLitoměřice1:7 (0:4)30
®K: 1:0
E1A2107®atecLitvínov4:5 (2:2)20
®K: 2:1
E1A2108©tětíT.Kadaň0:1 (0:0)30
®K: 1:4


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A2201Brozany©tětí13:0 (8:0)30
®K: 1:1
E1A2202T.Kadaň®atec1:1 (0:0)30PK 3:4
®K: 0:2
E1A2203LitvínovErvěnice14:0 (6:0)10
E1A2204LitoměřiceFC Chomutov2:0 (1:0)30
E1A2205BílinaJun.Děčín3:6 (0:3)40
E1A2206LounyKrupka0:1 (0:1)50
®K: 2:4
E1A2207NeątěmiceLitvínov B2:1 (1:1)30
E1A2208Mostecký FKSK Roudnice3:0 (2:0)30


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A2301Mostecký FKBrozany3:1 (2:0)40
®K: 2:0; ČK: 1:0
E1A2302SK RoudniceNeątěmice1:1 (1:1)30PK 2:4
E1A2303Litvínov BLouny1:5 (1:1)40
®K: 0:1
E1A2304KrupkaBílina0:0 (0:0)30PK 4:2
E1A2305Jun.DěčínLitoměřice4:2 (3:1)40
E1A2306FC ChomutovLitvínov1:7 (0:4)30
E1A2307ErvěniceT.Kadaň2:1 (1:0)
E1A2308®atec©tětí13:0 (5:0)40


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A2401Brozany®atec2:2 (2:1)40PK 6:5
®K: 1:4; ČK: 0:1
E1A2402©tětíErvěnice0:10 (0:3)50
®K: 1:0
E1A2403T.KadaňFC Chomutov2:4 (0:1)50
®K: 2:2
E1A2404LitvínovJun.Děčín7:0 (3:0)40
®K: 1:2
E1A2405LitoměřiceKrupka2:1 (1:0)45
®K: 0:1
E1A2406BílinaLitvínov B0:2 (0:0)40
E1A2407LounySK Roudnice2:3 (2:1)40
®K: 0:2
E1A2408NeątěmiceMostecký FK0:3 (0:3)50


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A2501NeątěmiceBrozany5:0 (1:0)20
®K: 1:3
E1A2502Mostecký FKLouny1:1 (1:0)40PK 1:2
®K: 2:0
E1A2503SK RoudniceBílina0:0 (0:0)40PK 6:5
®K: 1:1
E1A2504Litvínov BLitoměřice3:1 (1:0)30
E1A2505KrupkaLitvínov1:3 (0:1)30
E1A2506Jun.DěčínT.Kadaň8:1 (1:0)50
E1A2507FC Chomutov©tětí14:1 (10:0)30
®K: 0:2
E1A2508Ervěnice®atec1:2 (0:1)20
®K: 0:2


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A2601BrozanyErvěnice6:0 (3:0)20
®K: 1:4; ČK: 0:1
E1A2602®atecFC Chomutov4:1 (2:0)40
®K: 1:0
E1A2603©tětíJun.Děčín0:20 (0:11)
E1A2604T.KadaňKrupka3:1 (2:0)20
®K: 0:1
E1A2605LitvínovLitvínov B6:0 (3:0)40
®K: 0:1
E1A2606LitoměřiceSK Roudnice2:0 (1:0)13
®K: 1:0
E1A2607BílinaMostecký FK1:7 (0:4)40
E1A2608LounyNeątěmice1:1 (0:1)50PK 4:2
®K: 0:1


27.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A2701LounyBrozany4:0 (2:0)40
E1A2702NeątěmiceBílina4:2 (3:1)40
®K: 0:1
E1A2703Mostecký FKLitoměřice2:1 (0:0)50
E1A2704SK RoudniceLitvínov1:8 (0:4)40
E1A2705Litvínov BT.Kadaň3:1 (2:1)30
®K: 0:1
E1A2706Krupka©tětí10:0 (1:0)20
®K: 1:0
E1A2707Jun.Děčín®atec1:0 (1:0)30
®K: 3:3
E1A2708FC ChomutovErvěnice2:2 (1:1)20PK 3:4


28.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A2801BrozanyFC Chomutov3:2 (3:1)50
®K: 2:1
E1A2802ErvěniceJun.Děčín1:8 (1:4)30
E1A2803®atecKrupka5:0 (3:0)20Z- Smreček
®K: 2:1
E1A2804©tětíLitvínov B1:20 (1:10)20
E1A2805T.KadaňSK Roudnice2:4 (1:2)25
E1A2806LitvínovMostecký FK1:3 (0:0)70
®K: 1:0
E1A2807LitoměřiceNeątěmice0:0 (0:0)20PK 3:0
E1A2808BílinaLouny1:1 (0:0)35PK 2:3


29.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A2901BílinaBrozany2:6 (2:3)30
E1A2902LounyLitoměřice3:0 (0:0)30
®K: 0:2
E1A2903NeątěmiceLitvínov0:6 (0:5)20
®K: 0:2
E1A2904Mostecký FKT.Kadaň14:1 (7:0)30
®K: 0:2
E1A2905SK Roudnice©tětí9:0 (3:0)30
E1A2906Litvínov B®atec2:0 (1:0)50
®K: 0:2
E1A2907KrupkaErvěnice7:0 (0:0)40
®K: 1:1
E1A2908Jun.DěčínFC Chomutov7:1 (3:1)20
®K: 1:1


30.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A3001BrozanyJun.Děčín3:3 (1:2)30PK 5:6
®K: 0:3; ČK: 0:1
E1A3002FC ChomutovKrupka2:3 (0:3)20
E1A3003ErvěniceLitvínov B0:3 (0:2)30
®K: 2:0
E1A3004®atecSK Roudnice2:2 (1:0)50PK 6:7
®K: 2:1; ČK: 1:0
E1A3005©tětíMostecký FK1:12 (1:8)30
E1A3006T.KadaňNeątěmice2:8 (0:5)40
E1A3007LitvínovLouny2:3 (2:2)20
®K: 3:1
E1A3008LitoměřiceBílina1:0 (0:0)30



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem14836.2
Branky domácí8213.4
Branky hosté6622.8
Diváků867436


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
Bílina4616101071
Brozany6205001120
Ervěnice445490935
FC Chomutov5505161066
F© Most30120150
Jun.Děčín410438848
Krupka5706051175
Litoměřice6345671201
Litvínov5105301040
Litvínov B6606201280
Louny6405351175
Mostecký FK6505901240
Neątěmice4705501020
SK Roudnice4546121066
©tětí565391956
T.Kadaň485450935
®atec5205501070



Zpět na archiv soutěľí

Ústecký KFS
Vaníčkova 902/11, 400 01 Ústí nad Labem
Tel: 739 681 861

  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěľí
Obsazení soutěľí
Archiv soutěľí

  Informace k soutěľím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěľí rozhodčími a delegáty
Udělené tresty
Historie soutěľí

Informace FS
Fotbalová (R)EVOLUCE
Termínová listina podzim 2015
Přihláąka do soutěľí 2015-2016
Změna sekretáře SK Sokol Brozany
Změna kontaktů SK Roudnice n.L.
Termínová listina JARO 2015- 18.2.2015!!!
Změna e-mailu FK Kláąterec n. O.
Změna čísla sekretáře FK Litoměřice
Změna názvu oddílu F© Most
Rozpis mistrovský soutěľí 2014/2015
Platné formuláře 2014/2015
 
O pohár hejtmana Ústeckého kraje
11.6.2015Zpráva z finálových utkání O pohár hejtmana ÚK
28.5.2015Pohár hejtmana Ústeckého kraje st. a ml. ľáků 2015
8.9.201454.ročník Poháru Ústeckého kraje 2015- čtvrtfinále
25.3.2014Severočeský pohár starąích a mladąích ľáků 2014
8.8.201353.ročník Severočeského poháru 2014
 
Výkonný výbor
24.6.2015Zápis z VV ÚKFS č. 5/2015
30.4.2015Zápis z VV ÚKFS č. 4/2015
15.4.2015Zápis z VV ÚKFS č. 3/2015
18.3.2015Zápis z VV ÚKFS č. 2/2015
13.2.2015Zápis z VV ÚKFS č. 1/2015
17.12.2014Zápis z VV ÚKFS č. 12/2014
11.11.2014Zápis z VV ÚKFS č. 10/2014
29.9.2014Zápis z VV ÚKFS č. 09/2014
23.9.2014Zápis z VV ÚKFS č. 08/2014
23.9.2014Zápis z VV ÚKFS č. 07/2014
 
Disciplinární komise
25.6.2015Rozhodnutí DK 25.6. 2015
18.6.2015Rozhodnutí DK 18.6. 2015
11.6.2015 Rozhodnutí DK 11.6. 2015
4.6.2015Rozhodnutí DK 4.6. 2015
28.5.2015Rozhodnutí DK 28.5. 2015
21.5.2015Rozhodnutí DK 21.5. 2015
15.5.2015Rozhodnutí DK 14.5. 2015
7.5.2015Rozhodnutí DK 7. 5. 2015
30.4.2015Rozhodnutí DK 30.4. 2015
23.4.2015Rozhodnutí DK 23.4. 2015
 
STK
28.6.2015Zpráva STK ze dne 28.6.2015
17.6.2015Zpráva STK ze dne 17.6.2015
11.6.2015Zpráva STK ze dne 10.6.2015
8.6.2015Mimořádné rozhodnutí STK ze dne 8.6.2015
4.6.2015Zpráva STK ze dne 3.6.2015
28.5.2015Zpráva STK ze dne 27.5.2015
21.5.2015Zpráva STK ze dne 20.5.2015
13.5.2015Zpráva STK ze dne 13.5.2015
7.5.2015Zpráva STK ze dne 6.5.2015
30.4.2015Zpráva STK ze dne 29.4.2015
 
Komise rozhodčích
26.7.2015Letní seminář rozhodčích a delegátů
21.6.2015Komuniké ze zasedání KR ÚKFS - jaro 2015
19.3.2015Materiály pro rozhodčí a delegáty
17.12.2014Komuniké ze zasedání KR ÚKFS - podzim 2014
 
TMK
21.6.2015Hodnocení akce LT v Kadani
15.6.2015Létající trenéři plakát-Kadaň
15.6.2015Hodnocení akce LT v Roudnici n. L.
5.6.2015Hodnocení akce LT v Bílině
27.5.2015Létající trenéři Bílina
27.5.2015Hodnocení akce v Srbice
13.5.2015Hodnocení akce v Kláąterci
9.5.2015Pozvánka na doąkolení 1.6.2015
9.5.2015Létající trenéři Srbice
9.5.2015Létající trenéři Kláąterec
 
Komise mládeľe
21.6.2015Zpráva z LODM v Plzni
15.6.2015Zpráva: Fotbalový kemp dvanáctiletých talentů
8.6.2015Zpráva z finálového turnaje U8
8.6.2015Zpráva z finálového turnaje U9
8.6.2015Zpráva z finále KS MP
5.6.2015Nominace na kemp U12
5.6.2015Nominace na Olympiádu 14.-19.6.2015
3.6.2015Nominace na kemp U-12 8.-12.6.2015
21.5.2015Nominace na 2. kemp U-14 25.-26.5.
7.5.2015Výsledky finále MOS Roudnice n. L.
 
Úřední zprávy
17.12.20148.Valná hromada Ústeckého KFS
2.1.20137.Valná hromada Ústeckého KFS
27.5.20116.Valná hromada Ústeckého KFS
9.3.20095.Valná hromada Ústeckého KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate