Domácí soutěže

reklama
Zpět na archiv soutěží

Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


G2A - II. třída starší přípravka

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.FK Ravel B302910225: 2088( 43)
2.Junior B302442262: 2976( 31)
3.FK Ravel C302514164: 4476( 31)
4.Neštěmice302109123: 5963( 18)
5.FK Duchcov301929124: 5759( 14)
6.Junior C3019110177: 8358( 13)
7.Košťany3016212 89: 8550( 5)
8.Trnovany3015213101: 7347( 2)
9.Proboštov3013215 73: 7741( -4)
10.Soběchleby3013116101:12740( -5)
11.1 FC Dubí3010020 57:16830(-15)
12.Novosedlice308121 53:14625(-20)
13.Neštěmice B308022 59:16824(-21)
14.Modlany307023 51:17621(-24)
15.Hrob303027 27:1789(-36)
16.Povrly301128 15:2114(-41)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.FK Ravel B151410 96: 1243
2.FK Ravel C151302 86: 1639
3.Junior B151131120: 1336
4.FK Duchcov151203 76: 2436
5.Junior C151104101: 3933
6.Košťany151104 61: 2933
7.Neštěmice151005 63: 2430
8.Trnovany15726 59: 3423
9.Proboštov15708 39: 4121
10.Soběchleby15618 54: 6619
11.Novosedlice15519 32: 5916
12.1 FC Dubí155010 29: 9415
13.Neštěmice B154011 30: 7712
14.Modlany154011 25: 8912
15.Hrob152013 18: 816
16.Povrly150114 9:1051


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.FK Ravel B151500129: 845
2.Junior B151311142: 1640
3.FK Ravel C151212 78: 2837
4.Neštěmice151104 60: 3533
5.Junior C15816 76: 4425
6.Trnovany15807 42: 3924
7.FK Duchcov15726 48: 3323
8.Soběchleby15708 47: 6121
9.Proboštov15627 34: 3620
10.Košťany15528 28: 5617
11.1 FC Dubí155010 28: 7415
12.Neštěmice B154011 29: 9112
13.Novosedlice153012 21: 879
14.Modlany153012 26: 879
15.Hrob151014 9: 973
16.Povrly151014 6:1063


  KŘÍŽOVÁ TABULKA
123456789101112131415161718
1.Novosedlice--- 0:3 6:1 0:5 0:6 0:8 3:6 1:5 0:6 7:0 3:2  0:5 1:1 7:0  3:1 1:10
2.Neštěmice8:0 --- 4:0 2:3 0:2 2:4 2:3 6:0 5:2 3:4 8:2  2:1 4:0 10:0  3:0 4:3
3.Hrob1:7 2:7 --- 0:4 0:8 2:10 0:5 1:8 1:5 2:0 3:4  0:4 1:6 2:1  2:5 1:7
4.Trnovany7:0 1:2 7:0 --- 5:1 0:4 1:7 7:2 1:2 2:4 8:1  1:1 0:0 13:0  6:2 0:8
5.FK Duchcov6:2 1:5 4:0 1:0 --- 0:6 11:0 3:2 5:3 7:0 8:0  4:1 7:0 9:0  9:1 1:4
6.FK Ravel B9:0 7:2 8:0 7:0 3:1 --- 2:1 7:1 8:1 7:2 8:0  3:0 2:1 13:0  9:0 3:3
7.FK Ravel C12:0 3:2 7:0 4:0 5:2 1:4 --- 6:3 12:0 8:0 3:1  3:0 8:0 6:2  8:1 0:1
8.Junior C3:1 8:2 19:0 11:1 3:0 2:8 0:1 --- 3:6 8:1 6:3  9:3 9:1 12:0  7:1 1:11
9.Soběchleby4:2 4:6 6:0 4:7 3:3 0:11 0:6 2:5 --- 6:0 5:6  0:2 5:0 7:0  8:7 0:11
10.1 FC Dubí7:1 1:10 6:0 1:6 5:1 0:19 1:6 2:10 0:6 --- 0:3  1:9 2:0 0:1  3:2 0:20
11.Neštěmice B1:3 1:6 5:2 0:3 1:2 0:10 2:9 1:12 2:1 1:7 ---  2:4 3:5 4:1  7:0 0:12
12.Volno           ---       
13.Proboštov6:1 1:6 6:0 2:0 0:4 0:5 3:7 0:1 4:2 4:0 5:1  --- 1:2 5:1  0:2 2:9
14.Košťany6:0 1:2 6:1 1:0 3:1 1:7 1:3 5:2 9:0 2:0 11:1  5:1 --- 2:0  5:1 3:10
15.Povrly0:3 0:4 0:4 2:5 0:10 0:16 0:15 1:7 0:7 1:6 1:4  0:0 3:6 ---  1:3 0:15
16.volno               ---   
17.Modlany3:1 0:3 2:1 2:7 3:5 0:12 0:7 1:17 0:6 2:4 5:1  0:2 1:5 6:0  --- 0:18
18.Junior B14:0 5:0 11:0 2:1 2:2 0:5 2:2 1:1 11:0 14:0 17:0  6:1 9:1 10:0  16:0 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.FK Ravel B151410118: 1243
2.Junior B151311130: 1340
3.FK Ravel C151302101: 1639
4.Neštěmice151104 59: 3133
5.FK Duchcov151014 57: 3131
6.Junior C15906 89: 5327
7.Soběchleby15816 51: 4525
8.Košťany15816 32: 4725
9.Trnovany15717 52: 4422
10.Proboštov15627 42: 3920
11.Novosedlice154110 29: 6513
12.Modlany154011 25: 7212
13.Neštěmice B154011 29: 8012
14.Hrob152013 15: 766
15.Povrly151113 2:1094
16.1 FC Dubí151014 8:1063


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.FK Ravel B151500107: 845
2.FK Ravel C151212 63: 2837
3.Junior B151131132: 1636
4.Junior C151014 88: 3031
5.Neštěmice151005 64: 2830
6.FK Duchcov15915 67: 2628
7.1 FC Dubí15906 49: 6227
8.Trnovany15816 49: 2925
9.Košťany15816 57: 3825
10.Proboštov15708 31: 3821
11.Soběchleby155010 50: 8215
12.Novosedlice154011 24: 8112
13.Neštěmice B154011 30: 8812
14.Modlany153012 26:1049
15.Hrob151014 12:1023
16.Povrly150015 13:1020



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A0101NovosedliceJunior B1:10 (1:1)
Branky: Lanž Dominik - Svoboda Filip 3, Dikoš Martin 2, Kiňo Petr 2, Delsart Jiří, Kozovyy Daniel, Jahnel Adam
G2A0102NeštěmiceModlany3:0 (2:0)
Branky: Klaser Tomáš 2, Jahoda Radek
G2A0104TrnovanyPovrly13:0 (7:0)
Branky: Fabián Daniel 6, Váňa Matěj 4, Jaroš David 2, Buka Karel
G2A0105FK DuchcovKošťany7:0 (3:0)
Branky: Jirásek Jaroslav 2, Reichel Pavel, Vočadlo Filip, Bereš Roman, Žižanovič Michal, Orlt Ondřej
G2A0106FK Ravel BProboštov3:0  kontumace
G2A0108Junior CNeštěmice B6:3 (3:1)
Branky: Rollinger Radek 5, Emmer Jakub - Klaser Tomáš 2, Pec Pavel
G2A0109Soběchleby1 FC Dubí6:0 (4:0)
Branky: Kopecký Adam 4, Sigl David, Šolc Martin


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A0201Junior B1 FC Dubí14:0 (7:0)
Branky: Kroupa Daniel 2, Kozovyy Daniel 2, Svoboda Filip 2, Zajíček Marek 2, Šourek Ladislav 2, Delsart Jiří, Dikoš Martin, Paunkovič Petr, Kiňo Petr
G2A0202Neštěmice BSoběchleby2:1 (0:0)
Branky: Urban Marek, Šípal František - Šolc Martin
G2A0204ProboštovFK Ravel C3:7 (2:3)
Branky: Veselý Daniel 3 - Němec David 3, Vondryska Martin 2, Socha Radek, Rubeš Viktor
G2A0205KošťanyFK Ravel B1:7 (0:4)
Branky: vlastní - Jirkovský Martin 3, Hudec Bohumil, Suchánek Ondřej, Kušej Vasil, Kányai Attila
G2A0206PovrlyFK Duchcov0:10 (0:5)
Branky: Vočadlo Filip 2, Bereš Roman 2, Baník Petr 2, Reichel Pavel, Mach Jakub, Valkoun Jiří, Schäfer Jan
G2A0208ModlanyHrob2:1 (1:0)
Branky: Kalabza Daniel 2 - Hanák Martin
G2A0209NovosedliceNeštěmice0:3 (0:0)
Branky: Jahoda Radek, Spal Vojtěch, Klaser Tomáš


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A0301NeštěmiceJunior B4:3 (2:0)
Branky: Klaser Tomáš 2, Krejčí Jakub, Jahoda Radek - Delsart Jiří, Svoboda Filip, Šourek Ladislav
G2A0302HrobNovosedlice1:7 (0:3)
Branky: Ptáček Matěj - Pokorný Tadeáš 2, Bárta Karel 2, Lanž Dominik 2, Senická Karolína
G2A0303TrnovanyModlany6:2 (3:1)
Branky: Stejskal Jan 2, Buriánek Pavel 2, Buka Karel, Jaroš David - Kalabza Daniel 2
G2A0305FK Ravel BPovrly13:0 (9:0)
Branky: Jirkovský Martin 3, Suchánek Ondřej 3, Chodora Daniel 2, Tůma Martin 2, Němec David, Socha Radek, Traup Dominik
G2A0306FK Ravel CKošťany8:0 (3:0)
Branky: Zaspal Jaroslav 4, Vála Martin 2, Lácha Daniel, Baptijar Besir
G2A0307Junior CProboštov9:3 (4:0)
Branky: Hruška Jakub 3, Rollinger Radek 3, Franěk Lukáš 2, Navrátil Jiří - Tatýrek Jan, Liner Petr, Horáček Tomáš
G2A03091 FC DubíNeštěmice B0:3 (0:0)
Branky: Brettschneider Bart, Poláček Matěj, Urban Radek


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A0401Junior BNeštěmice B17:0 (8:0)
Branky: Dikoš Martin 6, Kozovyy Daniel 4, Šourek Ladislav 3, Zajíček Marek 2, Daníček Štěpán, Svoboda Filip
G2A0403ProboštovSoběchleby4:2 (2:1)
Branky: Salač Pavel 2, Veselý Daniel, Liner Petr - Meduna Michal, Kopecký Adam
G2A0404KošťanyJunior C5:2 (2:0)
Branky: Jungvirt Tomáš 4, Vít Jakub - Emmer Jakub, Rollinger Radek
G2A0405PovrlyFK Ravel C0:15 (0:10)
Branky: Zaspal Jaroslav 5, Baptijar Besir 3, Žídek Richard 3, Novotný Miroslav 2, Petržilka Josef, Vachta Marek
G2A0407ModlanyFK Duchcov3:5 (1:0)
Branky: Kalabza Daniel 2, Kiezler Lukáš - Orlt Ondřej 3, Vočadlo Filip, Žižanovič Michal
G2A0408NovosedliceTrnovany0:5 (0:1)
Branky: Žofka Dominik 2, Skalický Ladislav, Stejskal Jan, Jaroš David
G2A0409NeštěmiceHrob4:0 (2:0)
Branky: Barták Karel, Krejčí Jakub, Do Hung Jan, Klaser Tomáš


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A0501HrobJunior B1:7 (0:4)
Branky: Tichý Pavel - Blažek Tomáš, Delsart Jiří, Kozovyy Daniel, Daníček Štěpán, Paunkovič Petr, Kiňo Petr, vlastní
G2A0502TrnovanyNeštěmice1:2 (1:1)
Branky: Ptáček Michal - Barták Karel, Bříza Roman
G2A0503FK DuchcovNovosedlice6:2 (2:2)
Branky: Orlt Ondřej 2, Jirásek Jaroslav, Vočadlo Filip, Bereš Roman, Žižanovič Michal - Příhoda Jaroslav, Mach Lukáš
G2A0504FK Ravel BModlany9:0 (4:0)
Branky: Kušej Vasil 2, Traup Dominik 2, Jakš Karel, Jirkovský Martin, Mužík Jan, Kányai Attila, vlastní
G2A0506Junior CPovrly12:0 (5:0)
Branky: Rollinger Radek 3, Kolařík Ondřej 2, Krogner Matěj 2, Očko Štefan, Šimek Patrik, Černý Václav, Šístek Martin, Franěk Lukáš
G2A0507SoběchlebyKošťany5:0 (3:0)
Branky: Kopecký Adam 4, Šolc Martin
G2A05081 FC DubíProboštov1:9 (1:3)
Branky: Limberg Filip - Rosák Jakub 3, Tůma Dominik 2, Schön Jan 2, Salač Pavel 2


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A0602ProboštovNeštěmice B5:1 (3:1)
Branky: Veselý Daniel 2, Liner Petr 2, Salač Pavel - Beneš David
G2A0603Košťany1 FC Dubí2:0 (2:0)
Branky: Jungvirt Tomáš, Hejda Tomáš
G2A0604PovrlySoběchleby0:7 (0:2)
Branky: Kuzma Josef 2, Zástřešek Michal, Hennebichler Patrik, Meduna Michal, Šolc Martin, Kopecký Adam
G2A0606ModlanyFK Ravel C0:7 (0:2)
Branky: Lácha Daniel 2, Baptijar Besir 2, Zaspal Jaroslav 2, Poláček Matěj
G2A0607NovosedliceFK Ravel B0:8 (0:2)
Branky: Chodora Daniel, Bechyně Jáchym, Jirkovský Martin, Hudec Bohumil, Suchánek Ondřej, Kušej Vasil, Traup Dominik, Svoboda Tomáš
G2A0608NeštěmiceFK Duchcov0:2 (0:1)
Branky: Reichel Pavel, Žižanovič Michal
G2A0609HrobTrnovany0:4 (0:2)
Branky: Buriánek Pavel 2, Váňa Matěj, Ptáček Michal


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A0701TrnovanyJunior B0:8 (0:3)
Branky: Daníček Štěpán 2, Šourek Ladislav 2, Blažek Tomáš, Delsart Jiří, Kozovyy Daniel, Svoboda Filip
G2A0702FK DuchcovHrob4:0 (1:0)
Branky: Bereš Roman, Baník Petr, Žižanovič Michal, Orlt Ondřej
G2A0703FK Ravel BNeštěmice7:2 (4:1)
Branky: Jakš Karel, Jirkovský Martin, Mužík Jan, Levinský Martin, Tůma Martin, Traup Dominik, Souček Matěj - Jahoda Radek, Klaser Tomáš
G2A0704FK Ravel CNovosedlice12:0 (4:0)
Branky: Zaspal Jaroslav 8, Lácha Daniel, Mikšovský Michal, Rubeš Viktor, Žídek Richard
G2A0705Junior CModlany7:1 (4:0)
Branky: Fabián Daniel 3, Rollinger Radek 2, Bachofner Filip, Šimek Patrik - Kalabza Daniel
G2A07071 FC DubíPovrly0:1 (0:1)
Branky: Riedl František
G2A0708Neštěmice BKošťany3:5 (1:3)
Branky: Urban Marek 3 - Král Vojtěch 2, Mráz Antonín, Keller Jakub, Čulík Miroslav


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A0801Junior BProboštov6:1 (2:0)
Branky: Knapík Jan 3, Košťál Zlatan 2, Paunkovič Petr - vlastní
G2A0803PovrlyNeštěmice B1:4 (0:2)
Branky: Riedl František - Urban Marek 3, Halásek Vojtěch
G2A0805ModlanySoběchleby0:6 (0:1)
Branky: Kopecký Adam 3, Šolc Martin 2, Kuzma Josef
G2A0806NovosedliceJunior C1:5 
G2A0807NeštěmiceFK Ravel C2:3 (1:2)
Branky: Klaser Tomáš 2 - Zaspal Jaroslav 2, vlastní
G2A0808HrobFK Ravel B2:10 (1:5)
Branky: Hora Jakub, vlastní - Kušej Vasil 5, Němec David, Socha Radek, Mužík Jan, Levinský Martin, Traup Dominik
G2A0809TrnovanyFK Duchcov5:1 (3:1)
Branky: Ptáček Michal 2, Váňa Matěj, Buriánek Pavel, Jaroš David - Reichel Pavel


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A0901FK DuchcovJunior B1:4 (1:1)
Branky: Reichel Pavel - Blažek Tomáš 2, Vorlíček Ondřej, Daníček Štěpán
G2A0902FK Ravel BTrnovany7:0 (3:0)
Branky: Kušej Vasil 3, Jakš Karel 2, Kányai Attila 2
G2A0903FK Ravel CHrob7:0 (3:0)
Branky: Baptijar Besir 2, Zaspal Jaroslav 2, Engler Adam, Vála Martin, Lácha Daniel
G2A0904Junior CNeštěmice8:2 (2:1)
Branky: Emmer Jakub 2, Navrátil Jiří 2, Fabián Daniel, Adamec David, Rollinger Radek, Krogner Matěj - Krejčí Jakub, Klaser Matěj
G2A0905SoběchlebyNovosedlice4:2 (2:0)
Branky: Kuzma Josef 2, Šolc Martin, Kopecký Adam - Příhoda Jaroslav, Bárta Karel
G2A09061 FC DubíModlany3:2 (0:2)
Branky: Pejchar Michal 2, Polák Radim - Pikeš Patrik, Kalabza Daniel
G2A0909ProboštovKošťany1:2 (1:1)
Branky: Veselý Daniel - Hlavačka Ondřej, Čulík Miroslav


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A1001Junior BKošťany9:1 (3:0)
Branky: Delsart Jiří 2, Vorlíček Ondřej, Dikoš Martin, Zajíček Marek, Kiňo Petr, Knapík Jan, Adamec David, Emmer Jakub - Sochůrek Jan
G2A1002PovrlyProboštov0:0 
G2A1004ModlanyNeštěmice B5:1 (0:1)
Branky: Poslušný Martin 3, Kalabza Daniel 2 - Krejza Daniel
G2A1005Novosedlice1 FC Dubí7:0 (3:0)
Branky: Krajewski Josef 4, Příhoda Jaroslav 2, Drahokoupil Vojtěch
G2A1006NeštěmiceSoběchleby5:2 (1:2)
Branky: Krejčí Jakub 3, Jahoda Radek, Klaser Tomáš - Schröfel Robert, Kopecký Adam
G2A1007HrobJunior C1:8 (0:5)
Branky: Ptáček Matěj - Fabián Daniel 3, Emmer Jakub 2, Kolařík Ondřej, Rollinger Radek, vlastní
G2A1008TrnovanyFK Ravel C1:7 (0:3)
Branky: Váňa Matěj - Zaspal Jaroslav 4, Hahn Matěj, Čítek Vojtěch, Vála Martin
G2A1009FK DuchcovFK Ravel B0:6 (0:3)
Branky: Vondryska Martin 2, Jirkovský Mart 2, Mužík Jan 2


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A1101FK Ravel BJunior B3:3 
G2A1102FK Ravel CFK Duchcov5:2 (1:1)
Branky: Zaspal Jaroslav 2, Čítek Vojtěch, Poláček Matěj, Joni Tomáš - Baník Petr, Žižanovič Michal
G2A1103Junior CTrnovany11:1 (6:0)
Branky: Fabián Daniel 4, Emmer Jakub 2, Rollinger Radek 2, Krogner Matěj 2, Kamrla Jaroslav - Jaroš David
G2A1104SoběchlebyHrob6:0 (3:0)
Branky: Schröfel Robert 2, Kopecký Adam 2, Kuzma Josef, Šolc Martin
G2A11051 FC DubíNeštěmice1:10 (0:3)
Branky: Pejchar Adam - Klaser Tomáš 4, Krejčí Jakub 2, Jahoda Radek 2, Bříza Roman 2
G2A1106Neštěmice BNovosedlice1:3 (1:1)
Branky: Krejza Daniel - Příhoda Jaroslav, Kouba Pavel, Mach Lukáš
G2A1109KošťanyPovrly2:0 (2:0)
Branky: Koudelka Antonín, Hlavačka Ondřej


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A1201Junior BPovrly10:0 (5:0)
Branky: Blažek Tomáš 3, Knapík Jan 2, Delsart Jiří, Kozovyy Daniel, Daníček Štěpán, Paunkovič Petr, Košťál Zlatan
G2A1203ModlanyProboštov0:2 (0:0)
Branky: Rosák Jakub, Ráža Filip
G2A1205NeštěmiceNeštěmice B8:2 (3:0)
Branky: Klaser Tomáš 2, Bříza Roman 2, Hepp Jan, Doskočil Gabriel, Klaser Matěj, Pec Pavel - Brettschneider Bart 2
G2A1206Hrob1 FC Dubí2:0 (0:0)
Branky: Hora Jakub, Vinohradský Jan
G2A1207TrnovanySoběchleby1:2 (1:1)
Branky: Ptáček Michal - Kopecký Adam 2
G2A1208FK DuchcovJunior C3:2 (0:1)
Branky: Reichel Pavel 3 - Očko Štefan, Parachin Petr
G2A1209FK Ravel BFK Ravel C2:1 (2:1)
Branky: Kušej Vasil 2 - Vála Martin


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A1301FK Ravel CJunior B0:1 (0:0)
Branky: Knapík Jan
G2A1302Junior CFK Ravel B2:8 (0:6)
Branky: Hruška Jakub 2 - Kušej Vasil 4, Novák Jaroslav 2, Kányai Attila 2
G2A1303SoběchlebyFK Duchcov3:3 (3:3)
Branky: Hennebichler Patrik 2, Kopecký Adam - Reichel Pavel, Bereš Roman, Orlt Ondřej
G2A13041 FC DubíTrnovany1:6 (0:1)
Branky: Köppl Martin - Váňa Matěj 3, Hudský Karel, Buriánek Pavel, Zimányi Robert
G2A1305Neštěmice BHrob5:2 (4:1)
Branky: Urban Marek 2, Halásek Vojtěch 2, Beneš David - Hora Jakub 2
G2A1307ProboštovNovosedlice6:1 (3:1)
Branky: Salač Pavel 2, Veselý Daniel, Brodský Lukáš, Jahodář Vladimír, Liner Petr -
G2A1308KošťanyModlany5:1 (2:0)
Branky: Jungvirt Tomáš 2, Hejda Tomáš 2, Čulík Miroslav - Pokorný Filip


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A1402ModlanyPovrly6:0 (3:0)
Branky: Kalabza Daniel 4, Hrabovčák Petr, Poslušný Martin
G2A1403NovosedliceKošťany1:1 (0:0)
Branky: Lanž Dominik - Helwig Jakub
G2A1404NeštěmiceProboštov2:1 (1:1)
Branky: Krejčí Jakub, Jahoda Radek - Brodský Lukáš
G2A1406TrnovanyNeštěmice B8:1 (3:1)
Branky: Buriánek Pavel 6, Žofka Dominik, Zimányi Robert - Hanzl Dominik
G2A1407FK Duchcov1 FC Dubí7:0 (3:0)
Branky: Bačík Václav 2, Žižanovič Michal 2, Kerner Matyáš, Pěkný Marek, Vočadlo Filip
G2A1408FK Ravel BSoběchleby8:1 (4:0)
Branky: Jirkovský Martin 3, Suchánek Ondřej 2, Bechyně Jáchym, Hudec Bohumil, Tůma Martin - Kuzma Josef
G2A1409FK Ravel CJunior C6:3 (3:3)
Branky: Zaspal Jaroslav 4, Petržilka Josef, Baptijar Besir - Krogner Matěj 2, Emmer Jakub


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A1501Junior CJunior B1:11 (1:2)
Branky: Nykodým Jiří - Kozovyy Daniel 4, Knapík Jan 3, Kroupa Daniel, Dikoš Martin, Daníček Štěpán, Šourek Ladislav
G2A1502SoběchlebyFK Ravel C0:6 (0:3)
Branky: Novotný Miroslav 2, Zaspal Jaroslav 2, Engler Adam, Lácha Daniel
G2A15031 FC DubíFK Ravel B0:19 (0:11)
Branky: Chodora Daniel 3, Suchánek Ondřej 3, Traup Dominik 3, Kušej Vasil 2, Kányai Attila 2, Jakš Karel, Vondryska Martin, Hudec Bohumil, Socha Radek, Mužík Jan, Tůma Martin
G2A1504Neštěmice BFK Duchcov1:2 (0:0)
Branky: Šípal František - Reichel Pavel, Vočadlo Filip
G2A1506ProboštovHrob6:0 (3:0)
Branky: Veselý Daniel 4, Liner Petr 2
G2A1507KošťanyNeštěmice1:2 (1:1)
Branky: Helwig Jakub - Jahoda Radek 2
G2A1508PovrlyNovosedlice0:3 (0:1)
Branky: Lanž Dominik 2, Pokorný Tadeáš


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A1601Junior BModlany16:0 (10:0)
Branky: Svoboda Filip 5, Košťál Zlatan 5, Dikoš Martin 2, Knapík Jan 2, Kozovyy Daniel, Daníček Štěpán
G2A1603NeštěmicePovrly10:0 (4:0)
Branky: Klaser Matěj 5, Jahoda Radek 3, Hepp Jan, Pec Pavel
G2A1604HrobKošťany1:6 (1:3)
Branky: Hora Jakub - Král Vojtěch 4, Polcar Lukáš, vlastní
G2A1605TrnovanyProboštov1:1 (1:1)
Branky: Žofka Dominik - Liner Petr
G2A1607FK Ravel BNeštěmice B8:0 (7:0)
Branky: , Jakš Karel, Jirkovský Martin, Hudec Bohumil, Socha Radek, Mužík Jan, Kušej Vasil, Kányai Attila, Traup Dominik
G2A1608FK Ravel C1 FC Dubí8:0 (3:0)
Branky: Engler Adam 3, Lácha Daniel 3, Hahn Matěj, Baptijar Besir
G2A1609Junior CSoběchleby3:6 (1:2)
Branky: Hruška Jakub 2, Očko Štefan - Kopecký Adam 5, Meduna Michal


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A1701SoběchlebyJunior B0:11 (0:2)
Branky: Svoboda Filip 2, Šourek Ladislav 2, Kroupa Daniel, Delsart Jiří, Dikoš Martin, Kozovyy Daniel, Vopat Filip, Kiňo Petr, Knapík Jan
G2A17021 FC DubíJunior C2:10 (1:6)
Branky: Kejzlar Ondřej 2 - Rollinger Radek 4, Emmer Jakub 2, Očko Štefan, Kolařík Ondřej, Černý Václav, Krogner Matěj
G2A1703Neštěmice BFK Ravel C2:9 (0:3)
Branky: Šípal František, vlastní - Zaspal Jaroslav 3, Čítek Vojtěch 2, Lácha Daniel 2, Engler Adam, Mikšovský Michal
G2A1705ProboštovFK Duchcov0:4 (0:2)
Branky: Vočadlo Filip 2, Reichel Pavel, Mach Jakub
G2A1706KošťanyTrnovany1:0 (0:0)
Branky: Neumayer Josef
G2A1707PovrlyHrob0:4 (0:1)
Branky: Tichý Pavel 2, Hora Jakub, Soukup Lukáš
G2A1709ModlanyNovosedlice3:1 (2:0)
Branky: Pikeš Patrik, Poslušný Martin, Kalabza Daniel - Lanž Dominik


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A1801Junior BNovosedlice14:0 (7:0)
Branky: Šourek Ladislav 3, Košťál Zlatan 3, Blažek Tomáš 2, Delsart Jiří 2, Kroupa Daniel, Reichel Pavel, Paunkovič Petr, Kányai Attila
G2A1802ModlanyNeštěmice0:3 (0:2)
Branky: Do Hung Jan, Bříza Roman, vlastní
G2A1804PovrlyTrnovany2:5 (2:1)
Branky: Szücs Pavel, Riedl František - Buriánek Pavel 2, Ptáček Michal 2, Kulhavý Ondřej
G2A1805KošťanyFK Duchcov3:1 (1:0)
Branky: Král Vojtěch, ;Baláž Alexandr, Uhlíř Alexandr - Bereš Roman
G2A1806ProboštovFK Ravel B0:5 (0:3)
Branky: Lácha Daniel 2, Zaspal Jaroslav 2, Čítek Vojtěch
G2A1808Neštěmice BJunior C1:12 (0:5)
Branky: Urban Marek - Fabián Daniel 3, Adamec David 2, Kolařík Ondřej 2, Rollinger Radek 2, Krogner Matěj 2, Očko Štefan
G2A18091 FC DubíSoběchleby0:6 (0:3)
Branky: Kopecký Adam 2, Sigl David, Hennebichler Patrik, Šolc Martin, vlastní


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A19011 FC DubíJunior B0:20 (0:9)
Branky: Blažek Tomáš 5, Šourek Ladislav 4, Paunkovič Petr 3, Vopat Filip 3, Reichel Pavel 2, Kroupa Daniel, Delsart Jiří, Novák Jaroslav
G2A1902SoběchlebyNeštěmice B5:6 (2:4)
Branky: Kuzma Josef 3, Šolc Martin 2 - Halásek Vojtěch 2, Urban Marek, Brettschneider Bart, Anderle Milan, Šípal František
G2A1904FK Ravel CProboštov3:0 (3:0)
Branky: Vála Martin, Poláček Matěj, Zaspal Jaroslav
G2A1905FK Ravel BKošťany2:1 (2:0)
Branky: Jakš Karel, Tůma Martin - Uhlíř Alexandr
G2A1906FK DuchcovPovrly9:0 (5:0)
Branky: Žižanovič Michal 4, Orlt Ondřej 3, Kozák Jan 2
G2A1908HrobModlany2:5 (1:4)
Branky: Hora Jakub, Ptáček Matěj - Poslušný Martin 2, Kalabza Daniel 2, Kiezler Lukáš
G2A1909NeštěmiceNovosedlice8:0 (5:0)
Branky: Jahoda Radek 2, Spal Vojtěch 2, Rambousek Jakub 2, Klaser Matěj 2


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A2001Junior BNeštěmice5:0 (4:0)
Branky: Šourek Ladislav 2, Blažek Tomáš, Reichel Pavel, Vopat Filip
G2A2002NovosedliceHrob6:1 (3:1)
Branky: Senická Karolína 2, Příhoda Jaroslav, Mach František, Krajewski Josef, Blahout Tomáš - Hora Jakub
G2A2003ModlanyTrnovany2:7 (1:5)
Branky: Kalabza Daniel 2 - Buriánek Pavel 3, Kulhavý Ondřej 2, Ptáček Michal, Stejskal Josef
G2A2005PovrlyFK Ravel B0:16 (0:7)
Branky: Kušej Vasil 5, Jakš Karel 4, Chodora Daniel 2, Traup Dominik 2, Bechyně Jáchym, Jirkovský Martin, Tůma Martin
G2A2006KošťanyFK Ravel C1:3 (1:2)
Branky: Hejda Tomáš - Poláček Matěj 2, Baptijar Besir
G2A2007ProboštovJunior C0:1 (0:0)
Branky: Emmer Jakub
G2A2009Neštěmice B1 FC Dubí1:7 (0:5)
Branky: Šípal František - Polák Radim 3, Kopecký Filip 2, Petrů Vít, vlastní


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A2101Neštěmice BJunior B0:12 (0:7)
Branky: Kroupa Daniel 2, Reichel Pavel 2, Šourek Ladislav 2, Delsart Jiří, Kerner Matyáš, Paunkovič Petr, Mach Jakub, Košťál Zlatan, Knapík Jan
G2A2103SoběchlebyProboštov0:2 (0:1)
Branky: Veselý Daniel 2
G2A2104Junior CKošťany9:1 (2:0)
Branky: Fabián Daniel 2, Adamec David 2, Rollinger Radek 2, Emmer Jakub, Kolařík Ondřej, Parachin Petr - Jungvirt Tomáš
G2A2105FK Ravel CPovrly6:2 (3:0)
Branky: Varchol Jan 2, Engler Adam, Čítek Vojtěch, Lácha Daniel, Rubeš Viktor - Szücs Pavel, Škoda Patrik
G2A2107FK DuchcovModlany9:1 (3:0)
Branky: Žižanovič Michal 4, Orlt Ondřej 2, Bosman Denis, Jirásek Jaroslav, Bereš Roman - Kalabza Daniel
G2A2108TrnovanyNovosedlice7:0 (4:0)
Branky: Buriánek Pavel 3, Žofka Dominik 2, Váňa Matěj, Buka Karel
G2A2109HrobNeštěmice2:7 (1:3)
Branky: Hora Jakub, Vinohradský Jan - Jahoda Radek 3, Hepp Jan, Klaser Tomáš, Klaser Matěj, Pec Pavel


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A2201Junior BHrob11:0 (5:0)
Branky: Reichel Pavel 3, Zajíček Marek 3, Košťál Zlatan 3, Kerner Matyáš, Jahnel Adam
G2A2202NeštěmiceTrnovany2:3 (1:1)
Branky: Klaser Matěj 2 - Váňa Matěj, Kulhavý Ondřej, Ďuriš Radek
G2A2203NovosedliceFK Duchcov0:6 (0:2)
Branky: Jirásek Jaroslav 2, Kozák Jan, Bereš Roman, Žižanovič Michal, Orlt Ondřej
G2A2204ModlanyFK Ravel B0:12 (0:8)
Branky: Zaspal Jaroslav 3, Chodora Daniel, Jirkovský Martin, Mužík Jan, Levinský Martin, Suchánek Ondřej, Svoboda Tomáš, Čítek Vojtěch, Lácha Daniel, vlastní
G2A2206PovrlyJunior C1:7 (1:5)
Branky: Schick Matyáš - Parachin Petr 2, Očko Štefan, Dombrovskij Patrik, Černý Václav, Rollinger Radek, Navrátil Jiří
G2A2207KošťanySoběchleby9:0 (1:0)
Branky: Uhlíř Alexandr 3, Hlavačka Ondřej 2, Jungvirt Tomáš, Baláž Alexandr, Havlík Denis, Neumayer Josef
G2A2208Proboštov1 FC Dubí4:0 (3:0)
Branky: Brodský Lukáš 2, Salač Pavel, Jahodář Vladimír


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A2302Neštěmice BProboštov2:4 (1:1)
Branky: Urban Marek, Brettschneider Bart - Veselý Daniel, Schön Jan, Salač Pavel, Tatýrek Jan
G2A23031 FC DubíKošťany2:0 (0:0)
Branky: Vassin Patrik 2
G2A2304SoběchlebyPovrly7:0 (4:0)
Branky: Kuzma Josef 2, Šolc Martin 2, Kopecký Adam 2, Meduna Michal
G2A2306FK Ravel CModlany8:1 (4:0)
Branky: Lácha Daniel 2, Baptijar Besir 2, Čítek Vojtěch, Středa Mikuláš, Rubeš Viktor, Zaspal Jaroslav - Poslušný Martin
G2A2307FK Ravel BNovosedlice9:0 (5:0)
Branky: Zaspal Jaroslav 4, Engler Adam, Petržilka Josef, Středa Mikuláš, Lácha Daniel, Joni Tomáš
G2A2308FK DuchcovNeštěmice1:5 (0:2)
Branky: Žižanovič Michal - Král Jakub 2, Kuchař Jakub, Gubčo Robin, Sloup Václav
G2A2309TrnovanyHrob7:0 (2:0)
Branky: Buriánek Pavel 3, Ďuriš Radek 2, Mach Ondřej, Žofka Dominik


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A2401Junior BTrnovany2:1 (0:0)
Branky: Delsart Jiří, Kozovyy Daniel - Ďuriš Radek
G2A2402HrobFK Duchcov0:8 (0:2)
Branky: Orlt Ondřej 3, Žižanovič Michal 2, Jirásek Jaroslav, Blahník Zdenek, Kozák Jan
G2A2403NeštěmiceFK Ravel B2:4 (0:2)
Branky: Krejčí Jakub, Klaser Matěj - Jakš Karel 2, Suchánek Ondřej, Souček Matěj
G2A2404NovosedliceFK Ravel C3:6 (0:3)
Branky: Příhoda Jaroslav, Mach Lukáš, Peroutka David - Starý Jakub 3, Novotný Miroslav, Lácha Daniel, Zaspal Jaroslav
G2A2405ModlanyJunior C1:17 (1:5)
Branky: Poslušný Martin - Kamrla Jaroslav 4, Emmer Jakub 3, Adamec David 2, Černý Václav 2, Očko Štefan, Jungmann Jiří, Kolařík Ondřej, Radosta Matěj, Rollinger Radek, Navrátil Jiří
G2A2407Povrly1 FC Dubí1:6 (0:3)
Branky: Schick Matyáš - Kopecký Filip 5, Vassin Patrik
G2A2408KošťanyNeštěmice B11:1 (6:0)
Branky: Hlavačka Ondřej 2, Jungvirt Tomáš, Hejda Tomáš, Baláž Alexandr, Sochůrek Jan, Uhlíř Alexandr, Kindl Radek, Havlík Denis, Neumayer Josef, Čulík Miroslav - Urban Marek


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A2501ProboštovJunior B2:9 (1:5)
Branky: Jahodář Vladimír, Liner Petr - Delsart Jiří 2, Daníček Štěpán 2, Košťál Zlatan 2, Paunkovič Petr, Jahnel Adam, Šourek Ladislav
G2A2503Neštěmice BPovrly4:1 (1:1)
Branky: Šípal František 2, Barth Martin, Urban Marek - Szücs Pavel
G2A2505SoběchlebyModlany8:7 (6:3)
Branky: Karafiát Jan 2, Kopecký Adam 2, Zástřešek Michal, Hennebichler Patrik, Kuzma Josef, Šolc Martin - Poslušný Martin 6, Kalabza Daniel
G2A2506Junior CNovosedlice3:1 (0:1)
Branky: Adamec David, Emmer Jakub, vlastní - Příhoda Jaroslav
G2A2507FK Ravel CNeštěmice3:2 (2:2)
Branky: Zaspal Jaroslav 2, Baptijar Besir - Jahoda Radek 2
G2A2508FK Ravel BHrob8:0 (3:0)
Branky: Jirkovský Martin 3, Kušej Vasil 3, Socha Radek 2
G2A2509FK DuchcovTrnovany1:0 (0:0)
Branky: Žižanovič Michal


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A2601Junior BFK Duchcov2:2 (2:0)
Branky: Kroupa Daniel, Delsart Jiří - Jirásek Jaroslav, Žižanovič Michal
G2A2602TrnovanyFK Ravel B0:4 (0:1)
Branky: Jirkovský Martin 2, Traup Dominik 2
G2A2603HrobFK Ravel C0:5 (0:2)
Branky: Engler Adam 3, Hahn Matěj, Žídek Richard
G2A2604NeštěmiceJunior C6:0 (1:0)
Branky: Jomi Marian 2, Hepp Jan, Krejčí Jakub, Jahoda Radek, Spal Vojtěch
G2A2605NovosedliceSoběchleby0:6 (0:3)
Branky: Kuzma Josef 3, Meduna Michal, Šolc Martin, Kopecký Adam
G2A2606Modlany1 FC Dubí2:4 (1:2)
Branky: Poslušný Martin, vlastní - Bužo Erik, Kopecký Filip, Vassin Patrik, vlastní
G2A2609KošťanyProboštov5:1 (2:0)
Branky: Jungvirt Tomáš 2, Král Vojtěch, Hejda Tomáš, Čulík Miroslav - Horáček Tomáš


27.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A2701KošťanyJunior B3:10 (2:4)
Branky: Uhlíř Alexandr 3 - Matkovič Jakub 3, Kršňák Václav 2, Hromádka Daniel 2, Delsart Jiří, Kotvald Daniel, Šedina Vlastimil
G2A2702ProboštovPovrly5:1 (1:0)
Branky: Liner Petr 2, Tůma Dominik, Salač Pavel, Kryštůfek Lukáš - Škoda Patrik
G2A2704Neštěmice BModlany7:0 (2:0)
Branky: Brettschneider Bart 2, Hanzl Dominik, Filáček Vojtěch, Urban Marek, Šípal František, Halásek Vojtěch
G2A27051 FC DubíNovosedlice7:1 (5:0)
Branky: Vassin Patrik 3, Polák Radim, Bužo Erik, Petrů Vít, vlastní - Krajewski Josef
G2A2706SoběchlebyNeštěmice4:6 (3:4)
Branky: Šolc Martin 2, Kopecký Adam 2 - Klaser Tomáš 2, Do Hung Jan, Nový Dominik, Klaser Matěj, Horvát Jakub
G2A2707Junior CHrob19:0 (10:0)
Branky: Očko Štefan 5, Fabián Daniel 2, Adamec David 2, Emmer Jakub 2, Černý Václav 2, Rollinger Radek 2, Kolařík Ondřej, Parachin Petr, Navrátil Jiří, vlastní
G2A2708FK Ravel CTrnovany4:0 (1:0)
Branky: Poláček Matěj 2, Engler Adam, Čítek Vojtěch
G2A2709FK Ravel BFK Duchcov3:1 (2:1)
Branky: Jakš Karel 2, Jirkovský Martin - Žižanovič Michal


28.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A2801Junior BFK Ravel B0:5 (0:2)
Branky: Traup Dominik 3, Jakš Karel, Kušej Vasil
G2A2802FK DuchcovFK Ravel C11:0 (5:0)
Branky: Bosman Denis 3, Baník Petr 3, Blahník Zdenek 2, Procházka Jakub 2, Jirásek Jaroslav
G2A2803TrnovanyJunior C7:2 (4:0)
Branky: Polánský Tomáš 4, Buriánek Pavel, Jaroš David, Zimányi Robert - Fabián Daniel, Kolařík Ondřej
G2A2804HrobSoběchleby1:5 (1:1)
Branky: Hora Jakub - Šolc Martin 2, Sigl David, Meduna Michal, Kopecký Adam
G2A2805Neštěmice1 FC Dubí3:4 (1:4)
Branky: Pec Patrik 2, Gubčo Robin - Vassin Patrik 2, Kopecký Filip, Petrů Vít
G2A2806NovosedliceNeštěmice B3:2 (3:2)
Branky: Drahokoupil Vojtěch, Krajewski Josef, Blahout Tomáš - Urban Marek, Šípal František
G2A2809PovrlyKošťany3:6 (0:3)
Branky: Salač David, Riedl František, Krejza Denis - Uhlíř Alexandr 2, Jungvirt Tomáš, Záblocký Štěpán, Havlík Denis, Sanitrik Radim


29.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A2901PovrlyJunior B0:15 (0:7)
Branky: Paunkovič Petr 4, Zajíček Marek 3, Blažek Tomáš 2, Delsart Jiří 2, Vorlíček Ondřej, Novák Jaroslav, Mach Jakub, Jahnel Adam
G2A2903ProboštovModlany0:2 (0:2)
Branky: Poslušný Martin, Kalabza Daniel
G2A2905Neštěmice BNeštěmice1:6 (0:3)
Branky: Halásek Vojtěch - Klaser Tomáš 2, Spal Vojtěch, Horvát Jakub, Pec Pavel, Bříza Roman
G2A29061 FC DubíHrob6:0 (4:0)
Branky: Kopecký Filip 2, Petrů Vít 2, Vassin Patrik 2
G2A2907SoběchlebyTrnovany4:7 (1:3)
Branky: Kopecký Adam 2, Kuzma Josef, Meduna Michal - Ptáček Michal 3, Zimányi Robert 3, Ďuriš Radek
G2A2908Junior CFK Duchcov3:0 (0:0)
Branky: Rollinger Radek 2, Kolařík Ondřej
G2A2909FK Ravel CFK Ravel B1:4 (0:2)
Branky: Petržilka Josef - Jirkovský Martin, Mužík Jan, Tůma Martin, Traup Dominik


30.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A3001Junior BFK Ravel C2:2 (2:0)
Branky: Daníček Štěpán, Šourek Ladislav - Čítek Vojtěch, Zaspal Jaroslav
G2A3002FK Ravel BJunior C7:1 (2:0)
Branky: Jakš Karel 2, Mužík Jan 2, Kušej Vasil 2, Jirkovský Martin - Rollinger Radek
G2A3003FK DuchcovSoběchleby5:3 (3:2)
Branky: Procházka Jakub 2, Blahník Zdenek, Žižanovič Michal, Vebr Daniel - Kopecký Adam 3
G2A3004Trnovany1 FC Dubí2:4 (0:2)
Branky: Kulhavý Ondřej, Žofka Dominik - Kopecký Filip 2, Petrů Vít, Vassin Patrik
G2A3005HrobNeštěmice B3:4 (3:2)
Branky: Hora Jakub 2, Ptáček Matěj - Urban Marek, Anderle Milan, Šípal František, Halásek Vojtěch
G2A3007NovosedliceProboštov0:5 (0:2)
Branky: Čermák Jakub, Schön Jan, Salač Pavel, Kraus Tomáš, Jahodář Vladimír
G2A3008ModlanyKošťany1:5 (0:2)
Branky: Poslušný Martin - Uhlíř Alexandr 2, Jungvirt Tomáš, Kindl Radek, Neumayer Josef


31.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A3102PovrlyModlany1:3 (0:2)
Branky: Schick Matyáš - Kalabza Daniel 2, Pikeš Patrik
G2A3103KošťanyNovosedlice6:0 (2:0)
Branky: Král Vojtěch 2, Hlavačka Ondřej, Uhlíř Alexandr, Havlík Denis, Čulík Miroslav
G2A3104ProboštovNeštěmice1:6 (0:5)
Branky: Horáček Tomáš - Jahoda Radek 3, Jomi Marian, Klaser Tomáš, Klaser Matěj
G2A3106Neštěmice BTrnovany0:3 (0:1)
Branky: Kulhavý Ondřej 2, Jaroš David
G2A31071 FC DubíFK Duchcov5:1 (1:1)
Branky: Kopecký Filip 3, Vassin Patrik 2 - Orlt Ondřej
G2A3108SoběchlebyFK Ravel B0:11 (0:4)
Branky: Jirkovský Martin 3, Chodora Daniel 2, Němec David 2, Socha Radek, Suchánek Ondřej, Kušej Vasil, Tůma Martin
G2A3109Junior CFK Ravel C0:1 (0:0)
Branky: Zaspal Jaroslav


32.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A3201Junior BJunior C1:1 (1:1)
Branky: Vopat Filip - Kolařík Ondřej
G2A3202FK Ravel CSoběchleby12:0 (8:0)
Branky: Zaspal Jaroslav 6, Novotný Miroslav 4, Lácha Daniel, Žáček Petr
G2A3203FK Ravel B1 FC Dubí7:2 (3:2)
Branky: Jakš Karel 2, Kušej Vasil 2, Suchánek Ondřej, Tůma Martin, Traup Dominik - Vassin Patrik 2
G2A3204FK DuchcovNeštěmice B8:0 (2:0)
Branky: Orlt Ondřej 3, Žižanovič Michal 2, Jirásek Jaroslav, Pěkný Marek, Bereš Roman
G2A3206HrobProboštov0:4 (0:1)
Branky: Liner Petr 3, Veselý Daniel
G2A3207NeštěmiceKošťany4:0 (1:0)
Branky: Klaser Tomáš 2, Pohlod Josef, Pec Pavel
G2A3208NovosedlicePovrly7:0 (2:0)
Branky: Lanž Dominik 3, Příhoda Jaroslav 2, Bobek Filip, Drahokoupil Vojtěch


33.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A3301ModlanyJunior B0:18 (0:9)
Branky: Kozovyy Daniel 4, Kroupa Daniel 3, Zajíček Marek 3, Knapík Jan 3, Šourek Ladislav 2, Delsart Jiří, Kerner Matyáš, Reichel Pavel
G2A3303PovrlyNeštěmice0:4 (0:1)
Branky: Klaser Matěj 2, Jahoda Radek, Klaser Tomáš
G2A3304KošťanyHrob6:1 (2:0)
Branky: Neumayer Josef 3, Jungvirt Tomáš 2, Hejda Tomáš - Hora Jakub
G2A3305ProboštovTrnovany2:0 (1:0)
Branky: Liner Petr 2
G2A3307Neštěmice BFK Ravel B0:10 (0:4)
Branky: Chodora Daniel 3, Levinský Martin 3, Tůma Martin 2, Hudec Bohumil, Traup Dominik
G2A33081 FC DubíFK Ravel C1:6 (0:3)
Branky: Kopecký Filip - Zaspal Jaroslav 3, Engler Adam 2, Lácha Daniel
G2A3309SoběchlebyJunior C2:5 (0:3)
Branky: Kuzma Josef 2 - Fabián Daniel 2, Rollinger Radek 2, Kolařík Ondřej


34.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G2A3401Junior BSoběchleby11:0 (5:0)
Branky: Šourek Ladislav 4, Kozovyy Daniel 2, Kerner Matyáš 2, Zajíček Marek 2, Kroupa Daniel
G2A3402Junior C1 FC Dubí8:1 (2:0)
Branky: Fabián Daniel 2, Emmer Jakub 2, Černý Václav, Radosta Matěj, Rollinger Radek, Krogner Matěj - Polák Radim
G2A3403FK Ravel CNeštěmice B3:1 (2:0)
Branky: Lácha Daniel 2, Zaspal Jaroslav - Bříza Roman
G2A3405FK DuchcovProboštov4:1 (2:0)
Branky: Procházka Jakub 2, Vočadlo Filip, Žižanovič Michal - Brodský Lukáš
G2A3406TrnovanyKošťany0:0 
G2A3407HrobPovrly2:1 (0:0)
Branky: Tichý Pavel, Hora Jakub - Wimmer Vojtěch
G2A3409NovosedliceModlany3:1 (0:0)
Branky: Peroutka David 2, Příhoda Jaroslav - Poslušný Martin



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
JménoOddílPočet
Zaspal JaroslavFK Ravel C64
Kopecký AdamSoběchleby40
Rollinger RadekJunior C36
Kušej VasilFK Ravel B35
Šourek LadislavJunior B30
Fabián DanielJunior C29
Klaser TomášNeštěmice27
Žižanovič MichalFK Duchcov27
Jirkovský MartinFK Ravel B26
Jahoda RadekNeštěmice25
Buriánek PavelTrnovany24
Kalabza DanielModlany24
Kozovyy DanielJunior B23
Lácha DanielFK Ravel C23
Emmer JakubJunior C22
Delsart JiříJunior B21
Orlt OndřejFK Duchcov21
Reichel PavelJunior B21
Jakš KarelFK Ravel B20
Traup DominikFK Ravel B20

Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem17017.1
Branky domácí8983.7
Branky hosté8033.3
Diváků00


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
1 FC Dubí000
FK Duchcov000
FK Ravel B000
FK Ravel C000
Hrob000
Junior B000
Junior C000
Košťany000
Modlany000
Neštěmice000
Neštěmice B000
Novosedlice000
Povrly000
Proboštov000
Soběchleby000
Trnovany000



Zpět na archiv soutěží

OFS Teplice
Kollárova 11, 415 01 Teplice
Tel: 417 559 281

  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Informace FS
Měsíc náborů mladých fotbalistů
Rozpis soutěží OFS Teplice 2014-2015
Členství FAČR - DŮLEŽITÉ !!!
Manuál aplikace nového občanského zákoníku
Soubory ke stažení
 
Výkonný výbor
8.9.2014Zápisy VV
2.9.2014Měsíc náborů mladých fotbalistů
 
Disciplinární komise
25.9.2014Zápis DK č. 6
18.9.2014Zápis DK č. 5
11.9.2014Zápis DK č. 4
4.9.2014Zápis DK č. 3
29.8.2014Zápis DK č.2
21.8.2014Zápis DK č. 1
3.4.2014Platné formuláře DK
 
STK
24.9.2014Zápisy STK 2014/2015
18.8.2014Rozpis soutěží OFS Teplice 2014-2015
22.4.2014Okresní pohár dospělých
21.12.2013Okresní pohár starších přípravek
21.12.2013Okresní pohár mladších žáků
21.12.2013Okresní pohár starších žáků
 
Komise rozhodčích
23.9.2014Obsazení na 26. - 2. 10.
23.9.2014Zápis KR z 23. 9.
16.9.2014Obsazení na 19. - 25. 9.
16.9.2014Zápis KR z 16. 9.
9.9.2014Obsazení na 12. - 18. 9.
9.9.2014Zápis KR z 9. 9.
3.9.2014Obsazení na 5. - 11. 9.
2.9.2014Zápis KR z 2. 9.
27.8.2014Obsazení na 29.- 4. 9.
27.8.2014Zápis KR z 26. 8.
 
TMK
2.9.2014Měsíc náborů mladých fotbalistů
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate