Domácí soutěže


reklama

E1A - Krajský přebor starších žáků

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Slušovice181521 83: 1147( 20)
2.Poličná191414 93: 1943( 13)
3.Kunovice181314 64: 2140( 16)
4.1.Valašský FC191216 76: 2237( 10)
5.Baťov 1930191135 90: 2636( 6)
6.Brumov191036 49: 3433( 6)
7.Vsetín17926 53: 3529( -1)
8.Louky19829 62: 4426( -4)
9.Vik.Otrokovice18729 56: 7123( -4)
10.Uherský Brod19469 52: 5018( -9)
11.Chropyně195311 47: 5918(-12)
12.Nedašov195212 49: 6217(-10)
13.Vel.Karlovice182016 16:1416(-18)
14.Bystřice p/H.191018 11:2063(-27)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Poličná10910 66: 128
2.Slušovice9900 36: 427
3.Kunovice8800 45: 524
4.Baťov 193010712 56: 1422
5.1.Valašský FC9612 49: 919
6.Vsetín10613 41: 2019
7.Brumov9522 29: 1117
8.Vik.Otrokovice9522 34: 2217
9.Louky10415 30: 2713
10.Nedašov9315 31: 2410
11.Uherský Brod9234 23: 209
12.Chropyně10217 25: 367
13.Vel.Karlovice8107 7: 493
14.Bystřice p/H.10109 6: 813


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Slušovice9621 47: 720
2.1.Valašský FC10604 27: 1318
3.Kunovice10514 19: 1616
4.Brumov10514 20: 2316
5.Poličná9504 27: 1815
6.Baťov 19309423 34: 1214
7.Louky9414 32: 1713
8.Chropyně9324 22: 2311
9.Vsetín7313 12: 1510
10.Uherský Brod10235 29: 309
11.Nedašov10217 18: 387
12.Vik.Otrokovice9207 22: 496
13.Vel.Karlovice10109 9: 923
14.Bystřice p/H.9009 5:1250


  KŘÍŽOVÁ TABULKA
1234567891011121314
1.Baťov 1930--- 1:3 3:1 4:1 1:4 0:0  21:0  5:2 3:2 6:1  12:0
2.Kunovice --- 6:0 6:0 4:1  6:2  12:0  3:2  3:0 5:0
3.Nedašov3:2 1:3 --- 1:3  0:2  7:1 13:0 1:3  3:3  2:7
4.Poličná0:0 2:0 4:0 --- 3:1  5:0 14:0 24:0  2:0  5:0 7:0
5.Louky2:2 0:2 3:4  --- 0:7 1:2 9:1  0:1  4:2 3:2 8:4
6.Slušovice1:0 3:2  3:0  --- 3:0  9:0  3:0 4:0 3:2 7:0
7.Brumov1:2  1:1  4:1  --- 8:1  4:0 1:2 3:1 2:2 5:1
8.Vel.Karlovice 0:6  0:15  0:8 1:4 --- 4:1  0:3 1:7 1:5  
9.Bystřice p/H.0:16  1:8  0:5 0:12 0:4 0:3 --- 3:2 0:10 1:11  1:10
10.Vsetín 5:0  2:1 1:5 4:3 2:3 8:1 13:0 --- 0:3  4:4 2:0
11.1.Valašský FC1:5  6:0 1:2 2:1 1:1 1:0 6:0 27:0  --- 4:0   
12.Uherský Brod 1:1 4:1 1:4 2:2 1:7 1:1 13:0  0:2  --- 0:2  
13.Chropyně2:6 0:1 6:0 0:1 0:12 1:7 3:4  12:1  0:3 1:1 ---  
14.Vik.Otrokovice2:1 3:1 4:3     6:2 11:3 2:2 1:2 3:3 2:5 ---



ZLÍNSKÝ KFS
Hradská 854, 760 01 Zlín
Tel: 577 019 393
Fax: 734 447 878
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Úřední zprávy
8.12.2009Termínová listina - jaro 2010
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola G4S
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate