Branky: Šiko Jakub 2, Telíšek Jiří, Vaculík Marek, Vichtora Lukáš; Rozhodčí: Hromada Pavel
E1A0103
FC Zubří
Hovězí
1:2
Branky: Pšenica Bohumil - Pokorný Ondřej 2; Rozhodčí: X
E1A0104
Val.Polanka
Val.Bystřice
5:1
Branky: Maček David 2, Daněk Lukáš 2, Ondra David - Machýček Radim; Rozhodčí: Teter Miroslaw
E1A0105
Hošťálková
Francova Lhota
1:2
Branky: Randýsek Jan - Bistrý Ondřej, Filák Ondřej; Rozhodčí: Kovařík Josef; ŽK: Randýsek Jan - Urubek David
E1A0106
Ratiboř
Lačnov
0:6
Branky: Jahoda Cyril, Kolínek Lukáš, Trusina Tomáš, Miklovič Václav, Janáč Lubomír, Zádrapa Pavel; Rozhodčí: Hromada Pavel; ŽK: Katrušák Karel - Trusina Tomáš, Kupčík Marek
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0201
Lidečko
Lačnov
0:1
Branky: Trusina Tomáš; Rozhodčí: Hromada Pavel; ŽK: 0 - Janáč Martin
E1A0202
Francova Lhota
Ratiboř
1:2
Branky: Bistrý Ondřej - Procházka Štěpán, Ordelt Adam; Rozhodčí: Žilinský Antonín; ŽK: Šerý René - 0
E1A0203
Val.Bystřice
Hošťálková
0:2
Branky: Hrabica Petr 2; Rozhodčí: Dunkl Otto; ŽK: Románek Martin - Husička Dušan
E1A0204
Hovězí
Val.Polanka
7:1
Branky: Pokorný Ondřej 4, Kašpar Jakub, Babica Radim, Tkadlec Jaromír - Juřica Zdeněk; Rozhodčí: Surovec Tomáš
E1A0205
Hutisko-Sol.
FC Zubří
0:3
Branky: Ševčík Norbert 2, Pšenica Bohumil; Rozhodčí: Fule Vincent
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0302
FC Zubří
Ústí
1:3
Branky: Mendel Lukáš - Ebel Daniel 2, Lukaštík Jaroslav; Rozhodčí: Škrobák Lukáš
E1A0303
Val.Polanka
Hutisko-Sol.
3:0
kontumace
E1A0304
Hošťálková
Hovězí
0:2
Branky: Pokorný Ondřej 2; Rozhodčí: Dunkl Otto
E1A0305
Ratiboř
Val.Bystřice
3:1
Branky: Procházka Štěpán 2, Mynařík Tomáš - Vavřín Lukáš; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: Mynařík Tomáš - 0
E1A0306
Lačnov
Francova Lhota
5:0
Branky: Janáč Lubomír 2, Trusina Tomáš, Zádrapa Pavel, Jeřábková Pavla; Rozhodčí: Hromada Pavel
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0401
Lidečko
Francova Lhota
0:1
Branky: Hamala Ondřej; Rozhodčí: Fule Vincent
E1A0402
Val.Bystřice
Lačnov
0:9
Branky: Zádrapa Pavel 3, Trusina Tomáš 2, Janáč Martin, Jahoda Cyril, Kolínek Lukáš, Janáč Lubomír; Rozhodčí: Škrobák Lukáš; ŽK: Kopecký Patrik - 0
E1A0403
Hovězí
Ratiboř
0:0
Rozhodčí: Světlík František
E1A0404
Hutisko-Sol.
Hošťálková
5:0
Branky: Achcenit Patrik 2, Dorotík Lukáš, Třetina Patrik, Štůsek Jakub; Rozhodčí: Stodůlka René; ŽK: 0 - Husička Dušan
E1A0405
Ústí
Val.Polanka
1:1
Branky: Vaculík Marek - Daněk Lukáš; Rozhodčí: Smýkal Miroslav
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0501
FC Zubří
Lidečko
0:1
Branky: Liška David; Rozhodčí: Holub Petr
E1A0503
Hošťálková
Ústí
1:1
Branky: Kachtík Karel - Gerhardt Karel; Rozhodčí: Dunkl Otto; ŽK: Husička Dušan - 0
E1A0504
Ratiboř
Hutisko-Sol.
2:0
Branky: Ostřanský Jakub 2; Rozhodčí: X
E1A0505
Lačnov
Hovězí
6:2
Branky: Trusina Tomáš 2, Jahoda Cyril, Janáč Lubomír, Zádrapa Pavel, Janáč Tomáš - Kašpar Jakub, Pokorný Ondřej; Rozhodčí: Juřica Jiří
E1A0506
Francova Lhota
Val.Bystřice
1:1
Branky: Kaňát David - Cáb Jiří; Rozhodčí: Malý Zdeněk
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0601
Lidečko
Val.Bystřice
1:0
Branky: Brhel Pavel; Rozhodčí: Václavík Josef
E1A0602
Hovězí
Francova Lhota
3:0
Branky: Pokorný Ondřej 2, Růžička Oskar; ČK: 0 - Dajčar David
E1A0603
Hutisko-Sol.
Lačnov
1:1
Branky: Achcenit Patrik - Kupčík Marek; Rozhodčí: Teter Miroslaw
E1A0604
Ústí
Ratiboř
0:4
Branky: Procházka Štěpán 2, Dančák Lubomír, Ostřanský Jakub; Rozhodčí: Hromada Pavel
E1A0606
FC Zubří
Val.Polanka
0:0
Rozhodčí: Drozd Martin
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0701
Val.Polanka
Lidečko
2:0
Branky: Ondra David, Juřica Zdeněk; Rozhodčí: Nuc Josef
E1A0702
Hošťálková
FC Zubří
3:0
kontumace
E1A0704
Lačnov
Ústí
5:1
Branky: Zádrapa Pavel 2, Kolínek Lukáš, Trusina Tomáš, Janáč Tomáš - Ebel Daniel; Rozhodčí: Drozd Martin
E1A0705
Francova Lhota
Hutisko-Sol.
0:1
Branky: Trčka Roman; Rozhodčí: X
E1A0706
Val.Bystřice
Hovězí
4:2
Branky: Machýček Radim, Karafiát Valentýn, Vavřín Lukáš, Románek Martin - Ezechýl Jakub, Kašpar Jakub; Rozhodčí: Škrobák Lukáš; ŽK: Machýček Radim - Pončík Patrik
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0801
Lidečko
Hovězí
3:0
kontumace
E1A0802
Hutisko-Sol.
Val.Bystřice
1:0
Branky: Trčka Roman; Rozhodčí: X
E1A0803
Ústí
Francova Lhota
8:1
Branky: Ševčík Jakub 3, Ebel Daniel 2, Urban David 2, Vichtora Lukáš - Urubek David; Rozhodčí: Hromada Pavel; ŽK: Vichtora Lukáš, Ševčík Jakub - Bistrý Ondřej, Šerý René, Zimek Robert
E1A0805
FC Zubří
Ratiboř
0:0
E1A0806
Val.Polanka
Hošťálková
5:3
Branky: Hyžák Jan 2, Adámek Ondřej, Daněk Lukáš, Baran Michal - Hrabica Petr 2, Pařenica Roman; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Hyžák Jan - Bednařík Josef
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0901
Hošťálková
Lidečko
0:4
Branky: Liška David 3, Ryza Vojtěch
E1A0902
Ratiboř
Val.Polanka
4:1
Branky: Mynařík Tomáš 2, Ostřanský Jakub 2 - Ondra David; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Katrušák Karel - 0
E1A0903
Lačnov
FC Zubří
7:1
Branky: Trusina Tomáš 2, Zádrapa Pavel 2, Jahoda Cyril, Kolínek Lukáš, Janáč Lubomír - Grygara David; Rozhodčí: Žilinský Antonín
E1A0905
Val.Bystřice
Ústí
3:1
Branky: Karafiát Valentýn 2, Kopecký Patrik - Ebel Daniel; Rozhodčí: Zubek Radim
E1A0906
Hovězí
Hutisko-Sol.
1:1
Branky: Kašpar Jakub - Kluka Josef; Rozhodčí: Hromada Pavel
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1001
Lidečko
Hutisko-Sol.
2:0
Branky: Liška David, Ryza Vojtěch
E1A1002
Ústí
Hovězí
4:0
Branky: Ebel Daniel 2, Ševčík Jakub, Vaculík Marek; Rozhodčí: Jelínek Zdeněk; ŽK: Šiko Jakub - 0
E1A1004
FC Zubří
Francova Lhota
0:0
Rozhodčí: Drozd Martin
E1A1005
Val.Polanka
Lačnov
2:5
Branky: Hyžák Jan, Daněk Lukáš - Zádrapa Pavel 3, Trusina Tomáš, Miklovič Václav; Rozhodčí: Hromada Pavel; ŽK: Hyžák Jan - Jahoda Cyril
E1A1006
Hošťálková
Ratiboř
0:4
Branky: Procházka Štěpán, Katrušák Karel, Mikula Josef, Daněk Štěpán; Rozhodčí: Kovařík Josef
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1101
Ratiboř
Lidečko
5:1
Branky: Hrabica Petr 3, Procházka Štěpán, Mynařík Tomáš - Liška David; Rozhodčí: Štefánik Vladimír; ŽK: Procházka Štěpán - 0
E1A1102
Lačnov
Hošťálková
3:1
Branky: Sucháček Josef, Naňák Pavel, Křek Roman - Kaňák Jiří; Rozhodčí: Surovec Tomáš; ŽK: 0 - Randýsek Jan, Husička Dušan
E1A1103
Francova Lhota
Val.Polanka
1:2
Branky: Chromík Vojtěch - Ondra David 2; Rozhodčí: Nohavica Petr
E1A1104
Val.Bystřice
FC Zubří
1:0
Branky: Kopecký Patrik; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Bartko Martin, Vavřín Lukáš - Ševčík Norbert
E1A1106
Hutisko-Sol.
Ústí
3:4
Branky: Třetina Patrik 3 - Ebel Daniel 2, Nohavica Radek, Dědič Přemek; Rozhodčí: Špička Kamil
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1201
Lidečko
Ústí
1:3
Branky: Janáč David - Ebel Daniel 2, Surovčák David
E1A1203
Hovězí
FC Zubří
5:1
Branky: Ezechýl Jakub 3, Růžička Oskar 2 - Ševčík Norbert; Rozhodčí: Světlík František
E1A1204
Val.Bystřice
Val.Polanka
0:3
Branky: Maček David 2, Daněk Lukáš; Rozhodčí: Beneš František
E1A1205
Francova Lhota
Hošťálková
5:1
Branky: Filák Ondřej 2, Chromík Vojtěch, Dajčar David, Juráň David - Karlík Ondřej
E1A1206
Lačnov
Ratiboř
1:1
Branky: Kolínek Lukáš - Procházka Štěpán; Rozhodčí: Malý Zdeněk
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1301
Lačnov
Lidečko
1:4
Branky: Polách Daniel - Janáč David 2, Čech Robin, Liška David; Rozhodčí: Nohavica Petr
E1A1302
Ratiboř
Francova Lhota
7:0
Branky: Procházka Štěpán 3, Ostřanský Jakub 2, Hrabica Petr, Galeta Patrik; Rozhodčí: Dunkl Otto; ŽK: Katrušák Karel - Šerý René
E1A1303
Hošťálková
Val.Bystřice
0:4
Branky: Chromela Marek 2, Holčák Patrik, Kopecký Patrik; Rozhodčí: Žlebek Dušan; ŽK: Husička Dušan - 0
E1A1304
Val.Polanka
Hovězí
4:1
Branky: Maček David 3, Ondra David - Růžička Oskar; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Daněk Lukáš - Růžička Oskar
E1A1305
FC Zubří
Hutisko-Sol.
0:2
Branky: Vančura Tomáš 2; Rozhodčí: Fule Vincent
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1402
Ústí
FC Zubří
5:1
Branky: Ebel Daniel 3, Vaculík Marek, Vichtora Lukáš - Ševčík Norbert; Rozhodčí: Teter Miroslaw
E1A1403
Hutisko-Sol.
Val.Polanka
0:1
Branky: Adámek Ondřej; Rozhodčí: Teter Miroslaw
E1A1404
Hovězí
Hošťálková
6:0
Branky: Pokorný Ondřej 3, Babica Radim 2, Ezechýl Jakub; Rozhodčí: Juřica Jiří
E1A1405
Val.Bystřice
Ratiboř
3:1
Branky: Machýček Radim, Karafiát Valentýn, Král Adam - Procházka Štěpán; Rozhodčí: Drozd Martin
E1A1406
Francova Lhota
Lačnov
1:3
Branky: Filák Ondřej - Naňák Pavel 2, Kolínek Lukáš; Rozhodčí: Štefánik Vladimír; ŽK: Filák Ondřej, Bistrý Ondřej - Naňák Pavel, Jahoda Cyril; ČK: 0 - Jahoda Cyril
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1501
Francova Lhota
Lidečko
3:0
Branky: Urubek David, Filák Ondřej, Hamala Ondřej; ŽK: Urubek David - 0
E1A1502
Lačnov
Val.Bystřice
7:0
Branky: Naňák Pavel 4, Kudela Filip 2, Polách Daniel; Rozhodčí: Juřica Jiří
E1A1503
Ratiboř
Hovězí
2:1
Branky: Procházka Štěpán, Hrabica Petr - Tkadlec Jaromír; Rozhodčí: Jelínek Zdeněk; ŽK: Žabčík Zbyněk - 0
E1A1504
Hošťálková
Hutisko-Sol.
0:7
Branky: Třetina Patrik 4, Mikel David, Baroš Marek, Štůsek Jakub; Rozhodčí: Vašek Radomír
E1A1505
Val.Polanka
Ústí
1:0
Branky: Maček David; Rozhodčí: Světlík František
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1601
Lidečko
FC Zubří
1:1
Branky: Janáč David - Grygara David; Rozhodčí: Hromada Pavel
E1A1603
Ústí
Hošťálková
3:2
Branky: Gerhardt Karel 2, Ebel Daniel - Uličník Jakub, Kachtík Karel; Rozhodčí: Hromada Pavel
E1A1604
Hutisko-Sol.
Ratiboř
0:0
Rozhodčí: Žniva Lukáš
E1A1605
Hovězí
Lačnov
1:3
Branky: Kašpar Jakub - Miklovič Václav 2, Janáč Tomáš; Rozhodčí: Hromada Pavel
E1A1606
Val.Bystřice
Francova Lhota
5:0
Branky: Machýček Radim 3, Chromela Marek, Vavřín Lukáš; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Vavřín Lukáš - Šerý René, Kořenek Libor
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1701
Val.Bystřice
Lidečko
2:0
Branky: Karafiát Valentýn, David Miroslav; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Bartko Martin - Čech Robin
E1A1702
Francova Lhota
Hovězí
1:3
Branky: Zimek Patrik - Růžička Oskar 2, Kašpar Jakub; Rozhodčí: Smýkal Miroslav
E1A1703
Lačnov
Hutisko-Sol.
3:3
Branky: Kolínek Lukáš, Naňák Pavel, Miklovič Václav - Baroš Marek 2, Achcenit Patrik; Rozhodčí: Dobeš Michal
E1A1704
Ratiboř
Ústí
3:1
Branky: Žabčík Zbyněk 2, Mynařík Tomáš - Vaculík Marek; Rozhodčí: Hromada Pavel
E1A1706
Val.Polanka
FC Zubří
2:1
Branky: Maček David, Kurtin Igor - Ševčík Norbert; Rozhodčí: Kopecký Ladislav
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1801
Lidečko
Val.Polanka
1:1
Branky: Liška David - Kročil Petr; Rozhodčí: Surovec Tomáš; ŽK: Liška David - 0
E1A1802
FC Zubří
Hošťálková
3:0
Branky: Ševčík Norbert 2, Urbánek Martin; Rozhodčí: Nohavica Petr; ŽK: Pšenica Bohumil - Škrla Radek
E1A1804
Ústí
Lačnov
2:2
Branky: Ševčík Jakub, Vaculík Marek - Kolínek Lukáš, Naňák Pavel; Rozhodčí: Surovec Tomáš; ŽK: 0 - Naňák Pavel
E1A1805
Hutisko-Sol.
Francova Lhota
4:0
Branky: Achcenit Patrik 3, Dorotík Lukáš; Rozhodčí: Fule Vincent; ŽK: Achcenit Patrik, Kluka Josef, Mikel Jakub - Urubek David, Šerý René
E1A1806
Hovězí
Val.Bystřice
1:1
Branky: Kašpar Jakub - Karafiát Valentýn; Rozhodčí: Světlík František; ŽK: Kašpar Jakub - Karafiát Valentýn
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1901
Hovězí
Lidečko
4:0
Branky: Růžička Oskar, Babica Radim, Pokorný Ondřej, Tlašek Tomáš; Rozhodčí: Teter Miroslaw
E1A1902
Val.Bystřice
Hutisko-Sol.
1:0
Branky: Karafiát Valentýn; Rozhodčí: Škrobák Lukáš; ŽK: 0 - Mikel David; ČK: Vavřín Lukáš - Mikel Jakub, Mikel David
E1A1903
Francova Lhota
Ústí
3:0
kontumace
E1A1905
Ratiboř
FC Zubří
3:3
Branky: Procházka Štěpán 3 - Ševčík Norbert, Zabloudil Vít, Orság Dominik; Rozhodčí: Jelínek Zdeněk; ŽK: Procházka Štěpán - 0
E1A1906
Hošťálková
Val.Polanka
1:4
Branky: Pařenica Roman - Maček David 2, Ondra David, Zemánek Adam; Rozhodčí: Nuc Josef
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2001
Lidečko
Hošťálková
2:0
Branky: Janáč David, Liška David; Rozhodčí: Hromada Pavel
E1A2002
Val.Polanka
Ratiboř
5:3
Branky: Ondra David 2, Maček David 2, Zukal Michal - Procházka Štěpán 2, Hrabica Petr; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Hyžák Jan - Procházka Štěpán
E1A2003
FC Zubří
Lačnov
0:4
Branky: Naňák Pavel 2, Miklovič Václav, Janáč Lubomír; Rozhodčí: Špička Kamil
E1A2005
Ústí
Val.Bystřice
0:0
Rozhodčí: Hromada Pavel
E1A2006
Hutisko-Sol.
Hovězí
0:1
Branky: Kašpar Jakub; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: 0 - Tlašek Tomáš, Růžička Oskar
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2101
Hutisko-Sol.
Lidečko
3:0
Branky: Achcenit Patrik 2, Michut Pavel; Rozhodčí: Špička Kamil; ŽK: Obšivač Petr - 0
E1A2102
Hovězí
Ústí
3:0
Branky: Babica Radim 2, Chrástecký David; Rozhodčí: Teter Miroslaw
E1A2104
Francova Lhota
FC Zubří
1:0
Branky: Šerý René; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Šerý René, Bistrý Ondřej - Mendel Lukáš
E1A2105
Lačnov
Val.Polanka
1:2
Branky: Naňák Pavel - Hyžák Jan, Chvátal Martin; Rozhodčí: Hromada Pavel
E1A2106
Ratiboř
Hošťálková
10:0
Branky: Procházka Štěpán 4, Hrabica Petr 2, Katrušák Karel, Mikula Josef, Galeta Patrik, Ostřanský Jakub; Rozhodčí: Špička Kamil
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2201
Lidečko
Ratiboř
1:2
Branky: Brhel Pavel - Žabčík Zbyněk, Hrabica Petr; Rozhodčí: Obadal Rostislav
E1A2202
Hošťálková
Lačnov
0:4
Branky: Naňák Pavel 3, Janáč Tomáš; Rozhodčí: Vašek Radomír
E1A2203
Val.Polanka
Francova Lhota
2:0
Branky: Ondra David, Daněk Lukáš; Rozhodčí: Surovec Tomáš; ŽK: 0 - Urubek David, Dajčar David
E1A2204
FC Zubří
Val.Bystřice
0:1
Branky: Machýček Radim; Rozhodčí: Jelínek Zdeněk; ŽK: Dobeš Adam - Vavřín Lukáš
E1A2206
Ústí
Hutisko-Sol.
0:6
Branky: Baroš Marek 2, Mikel Jakub, Vančura Tomáš, Třetina Patrik, Štůsek Jakub; Rozhodčí: Surovec Tomáš; ŽK: Paťava Daniel - 0