Branky: Plšek Robert, Kolaja Pavel, Bartoš Petr - Kovář Petr, Šťastný Pavel; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk
A2A0102
Juřinka B
Lužná
3:3(1:1)
100
Branky: Burda Jaroslav, Koleček Adam, Kopřiva Tomáš - Matyáš Petr 2, Mišun David; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Kopřiva Tomáš, Koleček Adam - Mišun David
A2A0103
Liptál
Valašská Senice
1:0(0:0)
80
Branky: Dajčar Martin; Rozhodčí: Nuc Jiří; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: Válek Aleš, Mrnuštík Václav - Nosek Ondřej, Pukýš Petr, Filák Petr, Juráň Marek, Liška Martin, Trochta Tomáš, Slováček Ivo
A2A0104
Leskovec
Kateřinice B
2:1(2:1)
84
Branky: Miček Tomáš, Droppa Matěj - Kovaříček Miroslav; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Vlha Martin - Žamboch Jan, Děckuláček Zbyněk
A2A0105
Růžďka
Krhová
5:2(2:1)
100
Branky: Palát Petr 2, Petrůsek Jaroslav, Slováček Jan, Pohořelský Petr - Zuzaňák Radek, Dub Karel; Rozhodčí: Kubját Miroslav
A2A0106
Bynina
Loučka
2:2(2:1)
40
Branky: Bill Zdeněk, Bartecký Pavel - Sovák Petr, Borák Daniel; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Bill Zdeněk, Bartecký Pavel, Navrátil Ondřej - Sovák Petr, Hudák Milan, Sikora Daniel
A2A0107
Hošťálková
Ústí
3:1(1:0)
50
Branky: Sobotka Tomáš, Barčák Pavel, Březina Martin - Chytil Štěpán; Rozhodčí: Seidl Miroslav; ŽK: Husička Dušan - 0
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0201
Prlov
Ústí
2:0(1:0)
70
Branky: Zicha Břetislav, Šťastný Pavel; Rozhodčí: Seidl Miroslav; Delegát: Blažek Vladimír; ŽK: Sochora Miroslav ml., Mikuš Petr - Cibulka Tomáš, Chytil Štěpán, Adámek Tomáš, Fojt David
A2A0202
Loučka
Hošťálková
3:0(1:0)
40
Branky: Sovák Petr 2, Borák Daniel; Rozhodčí: Dospěl Vladinír; ŽK: Gajdoš Vladan - Hendrych Aleš, Kubíček Milan, Loučka Antonín, Husička Dušan; ČK: 0 - Válek Patrik
A2A0203
Krhová
Bynina
3:4(1:2)
56
Branky: Mužík Jiří 2, Blažek David - Macháček Tomáš 2, Drozd Tomáš, Bartecký Pavel; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Šuler Jan, Indrák Radim - Bartecký Pavel, Drozd Tomáš, Bill Zdeněk
A2A0204
Kateřinice B
Růžďka
2:6(2:1)
100
Branky: Pisklák Petr 2 - Tomšej Michal 4, Melichařík Daniel, Slováček Jan; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Vrba Pavel - 0
A2A0205
Valašská Senice
Leskovec
3:3(3:2)
60
Branky: Filák František 2, Liška Martin - Vlha Martin 2, Juráň Pavel; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Pukýš Petr, Filák Petr - Maček Tomáš, Miček Tomáš
A2A0206
Lužná
Liptál
2:4(0:2)
65
Branky: Matyáš Petr 2 - Dajčar Martin 3, Kachtík Zdeněk; Rozhodčí: Doležal Jan; Delegát: Blažek Vladimír; ŽK: Filgas Martin - Kirchner Ivo
A2A0207
Lačnov
Juřinka B
0:3(0:3)
30
Branky: Kopřiva Tomáš 2, Chocholatý Miloš; Rozhodčí: Číž Roman; ŽK: 0 - Kopřiva Tomáš, Paťava Radomír, Stolař Radim, Koleček Roman, Kovář Jan
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0301
Juřinka B
Prlov
3:1(2:1)
100
Branky: Šindelek Jiří, Kopřiva Vojtěch, Kovář Jan - Hajda Jaroslav; Rozhodčí: Nuc Jiří; ŽK: Koleček Petr, Horák Daniel, Koleček Adam, Nohavica Karel - Hajda Jaroslav, Sochora Miroslav ml., Sláčík Ondřej
A2A0302
Liptál
Lačnov
5:1(3:1)
100
Branky: Dajčar Martin 3, Londa David 2 - Bartoš Petr; Rozhodčí: Číž Roman; ŽK: Kirchner Ivo - Bartoš Petr, Brhel Miroslav
A2A0303
Leskovec
Lužná
0:2(0:1)
150
Branky: Hromada Ondřej, Sívek Karel; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Maček Tomáš - Sívek Karel, Žídek Tomáš
A2A0304
Růžďka
Valašská Senice
2:2(1:1)
45
Branky: Tomšej Michal, Pohořelský Petr - Sucháček Tomáš, Trochta Tomáš; Rozhodčí: Doležal Jan; ŽK: Škrabola Jiří, Skalický Pavel - Trochta Tomáš, Filák František, Šuta Milan
A2A0305
Bynina
Kateřinice B
5:2(2:2)
50
Branky: Matula Jaroslav 3, Bartecký Pavel, Kutěj Jaromír - Hrabica Petr 2; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: 0 - Drda Jiří, Děckuláček Aleš
A2A0306
Hošťálková
Krhová
1:3(0:0)
60
Branky: vlastní - Blažek David 2, Mužík Jiří; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: Sobotka Tomáš - Mužík Jiří, Martínek Josef, Šuler Josef
A2A0307
Ústí
Loučka
3:1(1:0)
79
Branky: Pechal Filip 2, Chytil Štěpán - Sovák Petr; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Polách Pavel, Surovec Jiří, Bambuch Roman - 0
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0401
Prlov
Loučka
2:1(1:0)
50
Branky: Hajda Jaroslav, Sochora Miroslav ml. - Černý František; Rozhodčí: Číž Roman; ŽK: Hajda Jaroslav, Zicha Břetislav - Cikhart Karol, Černý Radek, Sovák Petr
A2A0402
Krhová
Ústí
3:2(1:2)
50
Branky: Mužík Jiří 2, Pastuszek Lukáš - Chytil Štěpán 2; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: Grygar Jakub, Žlebek Kamil, Blažek David - Polách Pavel
A2A0403
Kateřinice B
Hošťálková
2:1(0:1)
100
Branky: Děckuláček Libor, Hrabica Petr - Ostřanský Jan; ŽK: Pisklák Petr, Uličník Radek - Ostřanský Jan, Kajš Radim, Loučka Antonín, Stodůlka Lukáš; ČK: 0 - Ostřanský Jan
A2A0404
Valašská Senice
Bynina
2:2(0:0)
50
Branky: Filák František, Sucháček Tomáš - Pobořil Petr 2; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: Filák František, Pukýš Petr, Filák Petr - Kutěj Jaromír
A2A0405
Lužná
Růžďka
2:2(1:1)
50
Branky: Filgas Martin, Matyáš Pavel - Tomšej Michal 2; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: Matyáš Pavel - Škrabola Jiří
A2A0406
Lačnov
Leskovec
1:0(1:0)
69
Branky: Bližňák Lubomír; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Sucháček Pavel, Kudela Tomáš - Laža Karel
A2A0407
Juřinka B
Liptál
4:3(3:2)
120
Branky: Vaněk Tomáš 2, Kovář Jan, Kopřiva Tomáš - Dajčar Martin, Kachtík Zdeněk, Mrnuštík Václav; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: Holáň Petr, Koleček Adam - Dajčar Martin, Frnka Radim
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0501
Liptál
Prlov
1:2(1:0)
50
Branky: Londa David - Sláčík Petr, Zicha Břetislav; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: Válek Aleš - Hajda Jaroslav
A2A0502
Leskovec
Juřinka B
1:3(1:1)
50
Branky: Juráň Pavel - Horák 2, Kovář Jan; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Maček Tomáš - Nohavica Karel; ČK: Maček Tomáš - Koleček Adam
A2A0503
Růžďka
Lačnov
4:1(3:1)
80
Branky: Palát Petr 2, Tomšej Michal, Skalický Pavel - Bartoš Petr; Rozhodčí: Dospěl Vladinír; ŽK: 0 - Krajča Lukáš
A2A0504
Bynina
Lužná
4:3(1:0)
80
Branky: Macháček Tomáš 2, Drozd Tomáš, Bartecký Pavel - Filgas Martin 2, Matyáš Pavel; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: Drozd Tomáš, Labaj Ondřej - Kulíšek Richard, Sívek Karel
A2A0505
Hošťálková
Valašská Senice
1:5(0:3)
100
Branky: Kajš Radim - Sucháček Tomáš 2, Zimek Ota, Mikulín Michal, Zaoral Marek; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Stodůlka Lukáš, Husička Dušan - Zaoral Marek
A2A0506
Ústí
Kateřinice B
2:0(0:0)
50
Branky: Pechal Filip, Chytil Štěpán; Rozhodčí: Doležal Jan; ŽK: 0 - Drda Jiří, Pisklák Petr; ČK: 0 - Ruman Ondřej
A2A0507
Loučka
Krhová
3:7(1:6)
80
Branky: Kajnar Jaromír, Sivek Jaroslav, Černý Radek - Mužík Jiří 3, Grygařík Vladislav, Grygařík Radek, Kristek Petr, Blažek David; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: Černý Radek - Kristek Petr, Blažek David, Dub Karel, Šuler Jan, Grygar Jakub
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0601
Prlov
Krhová
4:1(0:0)
60
Branky: Hajda Jaroslav 2, Sochora Miroslav ml. 2 - Grygařík Vladislav; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Gabko Libor, Zicha Břetislav, Holbík Antonín - Grygar Jakub
A2A0602
Kateřinice B
Loučka
1:0(1:0)
70
Branky: Pisklák Petr; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: Janota Pavel, Bambušek Lukáš - Černý Radek
A2A0603
Valašská Senice
Ústí
2:2(1:1)
70
Branky: Sucháček Tomáš, Zaoral Marek - Surovec Jiří, Adámek Tomáš; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: Trochta Tomáš, Pukýš Petr, Mikulín Michal - Chytil Štěpán
A2A0604
Lužná
Hošťálková
4:1(1:0)
70
Branky: Filgas Martin 2, Filgas Jan, Matyáš Pavel - Sobotka Tomáš; Rozhodčí: Nohavica Radek; Delegát: Blažek Vladimír; ŽK: 0 - Sobotka Tomáš
A2A0605
Lačnov
Bynina
0:5(0:3)
40
Branky: Drozd Tomáš 2, Macháček Tomáš, Bartecký Pavel, Matula Jaroslav; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: 0 - Drozd Tomáš, Petrnek David, Bill Zdeněk, Drozd Jiří
A2A0606
Juřinka B
Růžďka
0:3(0:1)
30
Branky: Petrůsek Jaroslav, Slováček Jan, Pohořelský Petr; Rozhodčí: Číž Roman; ŽK: Stolař Radim, Kovář Jan - 0
A2A0607
Liptál
Leskovec
3:3(0:2)
50
Branky: Matoška Vítězslav, Dajčar Martin, Kachtík Zdeněk - Mikulenka Filip 2, Juráň Pavel; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: Urban Ondřej - Pala Micheáš, Hromada Karel; ČK: 0 - Pala Micheáš
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0701
Leskovec
Prlov
1:2(0:2)
79
Branky: Cedidla Vojtěch - Hajda Jaroslav 2; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Juráň Pavel - Zicha Břetislav, Holbík Antonín
A2A0702
Růžďka
Liptál
1:3(0:1)
100
Branky: Palát Petr - Havel Milan, Dajčar Martin, Válek Aleš; Rozhodčí: Badošek Libor; ŽK: Malý Jaromír - 0
A2A0703
Bynina
Juřinka B
4:2(3:1)
50
Branky: Matula Jaroslav 3, Bartecký Pavel - Kopřiva Vojtěch, vlastní; Rozhodčí: Holáň Drahomír; Delegát: Fule Vincent; ŽK: Drozd Tomáš - Škařupa Patrik, Konvičný Petr, Kovář Jan
A2A0704
Hošťálková
Lačnov
1:5(1:3)
20
Branky: Ostřanský Jan - Rumánek Radek 2, Bartoš Petr 2, Bližňák Lubomír; Rozhodčí: Smýkal Miroslav; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: Kubíček Milan - Hrabina Martin, Brhel Tomáš, Brhel Miroslav
A2A0705
Ústí
Lužná
6:5(2:0)
50
Branky: Pechal Filip 3, Chytil Štěpán 2, Adámek Tomáš - Janáč Petr 2, Filgas Jan, Matyáš Petr, Sívek Karel; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: 0 - Srba Šimon, Matyáš Pavel, Kulíšek Richard
A2A0706
Loučka
Valašská Senice
3:2(1:1)
30
Branky: Sovák Petr 2, Onderka David - Zimek Ota, Zaoral Marek; ŽK: Borák Daniel - Filák Ondřej, Pukýš Petr, Skřipka Dominik
A2A0707
Krhová
Kateřinice B
5:2(3:1)
30
Branky: Grygařík Radek 2, Martínek Josef, Blažek David, Mužík Jiří - Kovaříček Miroslav 2; Rozhodčí: Nuc Jiří; ŽK: Martínek Josef, Dub Karel, Kristek Petr, Řehák Michal - Kovaříček Miroslav, Kovaříček Tomáš, Olšák Karel
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0801
Prlov
Kateřinice B
2:1(1:0)
50
Branky: Hajda Jaroslav, Šťastný Pavel - Drda Jiří; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: Zicha Břetislav - Vrba Pavel, Bambušek Lukáš
A2A0802
Valašská Senice
Krhová
1:0(0:0)
80
Branky: Zimek Ota; Rozhodčí: Hyžák Roman; ŽK: Zimek Ota, Sucháček Tomáš, Trochta Tomáš, Filák Miroslav - Kristek Petr, Blažek David; ČK: 0 - Martínek Josef
A2A0803
Lužná
Loučka
3:0(2:0)
60
Branky: Filgas Jan 2, Matyáš Petr; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Filgas Robert, Sívek Patrik, Mišun David - Sovák Petr, Capil Jiří
A2A0804
Lačnov
Ústí
2:1(1:1)
60
Branky: Plšek Robert, Krajča Lukáš - Pechal Filip; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Sucháček Pavel, Bartoš Petr, Bližňák Lubomír - Hnátek Radim, Cibulka Tomáš, Adámek Tomáš
A2A0805
Juřinka B
Hošťálková
4:0(2:0)
40
Branky: Kopřiva Vojtěch 3, Stolař Radim; Rozhodčí: Nuc Jiří; ŽK: Koleček Roman, Plesník Ondřej - Husička Dušan
A2A0806
Liptál
Bynina
3:1(1:0)
100
Branky: Válek Aleš 2, Kachtík Zdeněk - Drozd Tomáš; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Válek Aleš, Matějů Miroslav - Drozd Tomáš, Bartecký Pavel
A2A0807
Leskovec
Růžďka
1:2(1:1)
69
Branky: Vlha Martin - Palát Petr, Románek Vlastimil; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Hanák Jakub - 0
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0901
Růžďka
Prlov
3:3(2:3)
120
Branky: Tomšej Michal 2, Palát Petr - Kovář Petr, Zicha Břetislav, Zvonek Radim; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Románek Vlastimil - Hajda Jaroslav
A2A0902
Bynina
Leskovec
2:3(0:1)
40
Branky: Macháček Tomáš, Bartecký Pavel - Hromada Karel, Miček Tomáš, Juráň Pavel; Rozhodčí: Kubját Miroslav; ŽK: Brňovják Roman - Mikulenka Filip, Vlha Vlastimil
A2A0903
Hošťálková
Liptál
3:4(2:2)
50
Branky: Sobotka Tomáš, Havlík Jiří, Holíček Roman - Dajčar Martin, Kachtík Zdeněk, Dajčar David, Mrnuštík Václav; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: 0 - Martišek David, Kirchner Jaroslav, Sommer Vladimír
A2A0904
Ústí
Juřinka B
2:0(2:0)
50
Branky: Pechal Filip, Adámek Tomáš; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: 0 - Kovář Jan
A2A0905
Loučka
Lačnov
2:2(0:2)
30
Branky: Sovák Petr, Kobliha Vít - Plšek Robert, Krajča Lukáš; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: Sivek Jaroslav - Brhel Miroslav, Bližňák Lubomír, Ryza Ondřej, Rumánek Radek
A2A0906
Krhová
Lužná
1:3(1:2)
50
Branky: Mužík Jiří - Matyáš Petr 2, Filgas Jan; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Dub Karel, Kristek Petr, Pastuszek Lukáš - Hruška Robert, Filgas Martin, Sívek Patrik; ČK: Kristek Petr - 0
A2A0907
Kateřinice B
Valašská Senice
7:3(3:2)
60
Branky: Pisklák Petr 5, Děckuláček Aleš, Děckuláček Libor - Zimek Ota 2, Sucháček Tomáš; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: 0 - Pukýš Petr
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1001
Prlov
Valašská Senice
3:0(3:0)
60
Branky: Hajda Jaroslav 2, Šťastný Pavel; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Šťastný Pavel, Fila Patrik - Zádrapa Josef, Šerý Jaroslav
A2A1002
Kateřinice B
Lužná
7:1(2:1)
80
Branky: Drda Jiří 3, Hrabica Petr 2, Pisklák Petr, Šrom Jakub - Matyáš Petr; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: 0 - Kulíšek Richard
Branky: Koleček Adam, Vavřík Daniel, Kopřiva Vojtěch; ŽK: Škařupa Patrik, Stodůlka David, Horák Daniel - Gajdoš Vladan, Sovák Petr, Kobliha Vít, Černý František
A2A1005
Liptál
Ústí
0:2(0:1)
100
Branky: Adámek Tomáš 2; Rozhodčí: Hovorka Jiří; ŽK: Válek Aleš, Dajčar Martin - Laža Radek, Mikulík Petr
A2A1006
Leskovec
Hošťálková
1:0(0:0)
100
Branky: Dulava Štěpán; Rozhodčí: Číž Roman; ŽK: Laža Karel, Pala Micheáš, Juráň Pavel - Daňa Martin, Loučka Antonín, Husička Dušan, Ostřanský Jan, Pala Jiří, Holíček Roman, Válek Patrik, Čentéš Ivo
A2A1007
Růžďka
Bynina
2:3(2:2)
60
Branky: Melichařík Daniel, Skalický Pavel - Bartecký Pavel 2, Štěrba Ondřej; Rozhodčí: Smýkal Miroslav; ŽK: Skalický Pavel, Škrabola Jiří - Štěrba Ondřej, Bill Zdeněk; ČK: Skalický Pavel - Štěrba Ondřej
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1101
Bynina
Prlov
3:0(2:0)
80
Branky: Bartecký Pavel 2, Pobořil Petr; Rozhodčí: Nuc Jiří; ŽK: Man Stanislav, Kelnar David - Fila Patrik, Hajda Jaroslav, Sláčík Ondřej, Sochora Miroslav ml., Šťastný Pavel
A2A1102
Hošťálková
Růžďka
3:2(0:1)
100
Branky: Blizňák Martin 2, Kajš Radim - Tomšej Michal, Pohořelský Petr; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Valchář Jiří - Zajíček Václav, Petrůsek Jaroslav
A2A1103
Ústí
Leskovec
0:1(0:1)
80
Branky: Mikulenka Filip; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: Vychopeň Dominik - Maček Tomáš; ČK: 0 - Miček Tomáš
A2A1104
Loučka
Liptál
2:2(1:0)
50
Branky: Černý František, Kobliha Vít - Kachtík Zdeněk, Mrnuštík Václav; Rozhodčí: Kubját Miroslav; ŽK: 0 - Kirchner Ivo, Dajčar David
A2A1105
Krhová
Juřinka B
4:2(3:1)
100
Branky: Mužík Jiří 2, Martínek Josef, Grygařík Radek - Valášek Martin, Kovář Jan; Rozhodčí: Badošek Libor; ŽK: Holčák František - Koleček Adam
A2A1106
Kateřinice B
Lačnov
4:3(3:0)
40
Branky: Bambušek Lukáš 2, Pisklák Petr, Drda Jiří - Bližňák Lubomír, Kolaja Pavel, Kolínek Lukáš; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: Pisklák Petr, Drda Jiří - Krajča Lukáš, Bartoš Petr
A2A1107
Valašská Senice
Lužná
4:3(3:0)
100
Branky: Filák František 2, Sucháček Tomáš, Šipinka Ladislav - Filgas Robert, Mišun David, Sívek Patrik; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Filák František, Trochta Tomáš, Trochta Ladislav - Filgas Robert, Filgas Martin, Matyáš Petr
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1201
Prlov
Lužná
5:1(4:0)
30
Branky: Hajda Jaroslav 3, Sochora Miroslav ml. 2 - Filgas Martin; Rozhodčí: Číž Roman; ŽK: 0 - Kulíšek Richard, Sívek Karel, Matyáš Pavel
A2A1202
Lačnov
Valašská Senice
1:0(1:0)
100
Branky: Ryza Ondřej; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: Rumánek Radek - Pukýš Petr; ČK: 0 - Pukýš Petr
A2A1203
Juřinka B
Kateřinice B
1:2(1:0)
100
Branky: Kopřiva Vojtěch - Pisklák Petr, Kotrla Václav; Rozhodčí: Dospěl Vladinír; ŽK: Škařupa Patrik, Vadel Lukáš, Chocholatý Miloš, Koleček Adam - Kotrla Václav, Zbranek Robin; ČK: Stodůlka David - 0
A2A1204
Liptál
Krhová
5:2(1:2)
50
Branky: Válek Aleš 3, Londa David, vlastní - Martínek Josef, Mužík Jiří; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Dajčar David - Martínek Josef, Blažek David; ČK: 0 - Blažek David
A2A1205
Leskovec
Loučka
3:1(1:0)
60
Branky: Vlha Vlastimil, Hromada Karel, vlastní - Borák Daniel; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Smrčiak Michal, Vlha Martin, Surý Tomáš - Černý František
A2A1206
Růžďka
Ústí
1:1(0:1)
80
Branky: Pohořelský Petr - Pechal Filip; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: Škrabola Jiří, Petrůsek Jaroslav - Adámek Tomáš
A2A1207
Bynina
Hošťálková
2:0(1:0)
50
Branky: Macháček Tomáš, Bartecký Pavel; Rozhodčí: Nuc Josef
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1301
Hošťálková
Prlov
0:1(0:0)
70
Branky: Zvonek Radim; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: Valchář Jiří - Šíma Radomír, Hajda Jaroslav; ČK: 0 - Šťastný Pavel
A2A1302
Ústí
Bynina
2:0(0:0)
50
Branky: Adámek Tomáš, Vychopeň Dominik; Rozhodčí: Hovorka Jiří; ŽK: Hnátek Přemysl, Polách Pavel, Surovec Jiří, Laža Radek - Bill Zdeněk, Štěrba Ondřej, Drozd Tomáš, Bartecký Pavel; ČK: 0 - Brňovják Roman, Drozd Tomáš
A2A1303
Loučka
Růžďka
5:3(1:1)
70
Branky: Sovák Petr 2, Borák Daniel 2, Onderka David - Palát Petr, Románek Vlastimil, Pohořelský Petr; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Sovák Petr, Kobliha Vít - Zajíček Václav, Škabraha Tomáš
A2A1304
Krhová
Leskovec
3:1(1:0)
50
Branky: Grygařík Radek 2, Mužík Jiří - Vlha Vlastimil; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: Kristek Petr - Miček Tomáš
A2A1305
Kateřinice B
Liptál
3:1(0:1)
40
Branky: Pisklák Petr, Olšák Karel, Drda Jiří - Kachtík Zdeněk; Rozhodčí: Nuc Jiří; ŽK: Kotrla Václav - Dajčar Martin, Válek Aleš
A2A1306
Valašská Senice
Juřinka B
3:2(2:2)
48
Branky: Zimek Ota 2, Nosek Ondřej - Kopřiva Vojtěch 2; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Zimek Ota, Sucháček Tomáš, Juráň Marek - Škařupa Patrik
A2A1307
Lužná
Lačnov
2:2(1:0)
35
Branky: Filgas Jan, Sívek Karel - Plšek Robert, Bartoš Petr; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Kulíšek Richard - Ryza Ondřej
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1401
Prlov
Lačnov
2:0(1:0)
40
Branky: Kovář Petr, Zicha Břetislav; Rozhodčí: Smýkal Miroslav; ŽK: Zicha Břetislav - Brhel Jan, Bližňák Lubomír, Kudela Tomáš
A2A1402
Lužná
Juřinka B
4:0(3:0)
60
Branky: Filgas Martin 3, Filgas Jan; Rozhodčí: Smýkal Miroslav, Nohavica Radek; ŽK: Srba Šimon, Sívek Karel - Koleček Roman, Valášek Martin
A2A1403
Valašská Senice
Liptál
3:0(3:0)
25
Branky: Sucháček Tomáš, Zaoral Marek, vlastní; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Trochta Tomáš, Trochta Ladislav, Šipinka Ladislav - Kirchner Ivo
A2A1404
Kateřinice B
Leskovec
2:0(1:0)
100
Branky: Drda Jiří, vlastní; Rozhodčí: Kubját Miroslav
A2A1405
Krhová
Růžďka
4:2(2:2)
50
Branky: Martínek Josef, Grygařík Radek, Blažek David, Mužík Jiří - Melichařík Daniel, Slováček Jan; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Žlebek Kamil - Kubáč Martin, Petrůsek Jaroslav
A2A1406
Loučka
Bynina
1:5(0:3)
150
Branky: Borák Daniel - Bartecký Pavel 2, Janovský Lukáš, Matula Jaroslav, vlastní; Rozhodčí: Žmiják Radim, Holub Petr, Dospěl Vladinír; ŽK: Borák Daniel, Kobliha Vít - Štěrba Ondřej, Klvánek Erik
A2A1407
Ústí
Hošťálková
3:1(1:1)
50
Branky: Mikulík Petr 2, Adámek Tomáš - Kajš Radim; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: Laža Radek, Chytil Štěpán, Gargulák Tomáš - Husička Dušan, Kubíček Milan, Pala Jiří, Loučka Antonín; ČK: Chytil Štěpán - Husička Dušan, Loučka Antonín
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1501
Ústí
Prlov
4:2(2:0)
100
Branky: Mikulík Petr 2, Adámek Tomáš, Brhel Jan - Gabko Libor, Fila Patrik; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Valenta Tomáš - 0
A2A1502
Hošťálková
Loučka
3:1(1:0)
60
Branky: Stodůlka Lukáš 2, Gargulák Michal - Kovář Jan; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Stodůlka Lukáš - Cikhart Karol
A2A1503
Bynina
Krhová
4:0(1:0)
50
Branky: Klvánek Erik 2, Štěrba Ondřej, Drozd Jiří; Rozhodčí: Dospěl Vladinír; Delegát: Juřica Karel; ŽK: Drozd Jiří, Štěrba Ondřej - Blažek David, Žlebek Kamil
A2A1504
Růžďka
Kateřinice B
7:3(5:1)
50
Branky: Tomšej Michal 3, Melichařík Daniel 2, Bělíček Lukáš 2 - Drda Jiří 2, Zbranek Robin; Rozhodčí: Číž Roman; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: Slováček Jan - Janota Pavel
A2A1505
Leskovec
Valašská Senice
3:2(3:1)
60
Branky: Vychopeň Petr, Juráň Pavel, Hromada Pavel - Šerý Jaroslav 2; Rozhodčí: Skalický Libor; ŽK: Cedidla Radim - Trochta Tomáš
A2A1506
Liptál
Lužná
4:5(2:3)
70
Branky: Válek Aleš, Kachtík Zdeněk, Navrátil Jiří, Tučník Daniel - Matyáš Petr 3, Filgas Jan 2; Rozhodčí: Kubját Miroslav
A2A1507
Juřinka B
Lačnov
2:0(1:0)
50
Branky: Štěpán David 2; Rozhodčí: Špička Kamil; ŽK: Stolař Radim - Brhel Miroslav
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1601
Prlov
Juřinka B
2:2(1:1)
80
Branky: Hajda Jaroslav, Sochora Miroslav ml. - Bazalka Michal, Holáň Petr; Rozhodčí: Smýkal Miroslav; ŽK: Zicha Břetislav - Holáň Petr, Burda Jaroslav, Škařupa Patrik
A2A1602
Lačnov
Liptál
1:0(1:0)
64
Branky: Buček Karel; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Kolínek Lukáš - Sommer Vladimír
A2A1603
Lužná
Leskovec
4:3(2:1)
150
Branky: Filgas Jan 2, Filgas Martin, Matyáš Petr - Vychopeň Petr, Droppa Matěj, Hromada Pavel; Rozhodčí: Číž Roman; ŽK: Filgas Martin, Matyáš Pavel - Maček Tomáš, Miček Tomáš
A2A1604
Valašská Senice
Růžďka
2:1(0:1)
70
Branky: Zimek Ota, Šerý Jaroslav - Slováček Jan; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: 0 - Slováček Jan, Leksa Jiří
A2A1605
Kateřinice B
Bynina
2:0(1:0)
50
Branky: Kuzník Jiří, vlastní; Rozhodčí: Smýkal Miroslav; ŽK: Hořelka Martin - Bartecký Pavel, Štěrba Ondřej, Bill Zdeněk
A2A1606
Krhová
Hošťálková
1:2(1:1)
100
Branky: Mužík Jiří - Čentéš Ivo, Bambušek Lukáš; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: 0 - Stodůlka Lukáš
A2A1607
Loučka
Ústí
2:1(1:1)
40
Branky: Sovák Petr 2 - Pechal Filip; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: Sovák Petr - 0
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1701
Loučka
Prlov
1:1(1:1)
50
Branky: Kovář Jan - Hajda Jaroslav; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: Černý František - 0
A2A1702
Ústí
Krhová
1:2(1:0)
50
Branky: vlastní - Pastuszek Lukáš, Peml Denis; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: Polách Pavel, Mikulík Petr, Surovec Jiří, Adámek Tomáš - Pastuszek Lukáš, Grygar Jakub, Martínek Josef; ČK: Adámek Tomáš - Grygar Jakub
A2A1703
Hošťálková
Kateřinice B
2:0(2:0)
300
Branky: Kajš Radim 2; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Kubíček Milan - Pisklák Petr, Vraník Štefan
A2A1704
Bynina
Valašská Senice
3:1(1:1)
50
Branky: Bartecký Pavel 2, Pobořil Petr - Zimek Ota; Rozhodčí: Nuc Jiří; Delegát: Fule Vincent; ŽK: Bartecký Pavel, Drozd Jiří, Tichánek Zbyněk - Pukýš Petr, Filák Petr, Šerý Jaroslav; ČK: 0 - Pukýš Petr
A2A1705
Růžďka
Lužná
0:2(0:2)
100
Branky: Filgas Jan, Matyáš Petr; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Tomšej Michal, Petrůsek Jaroslav - Liška František, Kovář Patrik
A2A1706
Leskovec
Lačnov
2:4(1:2)
80
Branky: Hromada Pavel 2 - Bartoš Petr 2, Bližňák Lubomír, Kolínek Lukáš; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Dulava Štěpán - Brhel Miroslav, Miklovič Václav
A2A1707
Liptál
Juřinka B
3:1(0:1)
50
Branky: Dajčar Martin 2, Dajčar David - Štěpán David; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Sommer Vladimír - Koleček Roman
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1801
Prlov
Liptál
1:0(0:0)
84
Branky: Zicha Břetislav; Rozhodčí: Václavík Josef; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: Sláčík Petr - Urban Ondřej, Válek Aleš, Kachtík Zdeněk
A2A1802
Juřinka B
Leskovec
1:2(1:1)
200
Branky: Štěpán David - Hromada Pavel 2; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: 0 - Dulava Štěpán, Cedidla Radim
A2A1803
Lačnov
Růžďka
4:3(1:2)
100
Branky: Bartoš Petr 2, Rumánek Radek, Miklovič Václav - Melichařík Daniel 2, Románek Vlastimil; Rozhodčí: Číž Roman; ŽK: Brhel Miroslav, Bližňák Lubomír, Gajdošík Radek - Románek Vlastimil, Melichařík Daniel, Škabraha Tomáš, Petrůsek Jaroslav; ČK: 0 - Melichařík Daniel, Najt Michal
A2A1804
Lužná
Bynina
1:1(1:0)
120
Branky: Filgas Martin - Bill Zdeněk; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Filgas Martin, Tajzler Pavel, Mišun David - Macháček Tomáš, Bartecký Pavel, Štěrba Ondřej
A2A1805
Valašská Senice
Hošťálková
0:0(0:0)
70
Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Trochta Ladislav - Dědek Jan, Stodůlka Lukáš, Hrabovský David, Králík Aleš
A2A1806
Kateřinice B
Ústí
0:1(0:1)
50
Branky: Surovčák David; Rozhodčí: Nuc Jiří; ŽK: 0 - Valenta Tomáš, Mikulík Petr, Surovec Jiří
A2A1807
Krhová
Loučka
2:1(0:0)
40
Branky: Grygařík Radek, Mužík Jiří - Sovák Petr; Rozhodčí: Dospěl Vladinír; ŽK: Dub Karel, Martínek Josef - Sovák Petr, Onderka David; ČK: Martínek Josef - 0
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1901
Krhová
Prlov
2:1(1:0)
60
Branky: Grygařík Radek 2 - Zicha Břetislav; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Grygařík Radek, Dub Karel, Kristek Petr, Grygařík Vladislav, Blažek David - Sláčík Petr
A2A1902
Loučka
Kateřinice B
5:1(3:1)
150
Branky: Sovák Petr 2, Kobliha Vít, Kovář Jan, Sovák Zdeněk - Pisklák Petr; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Sovák Petr, Sovák Zdeněk - Pisklák Petr, Vraník Štefan, Hrabica Petr
A2A1903
Ústí
Valašská Senice
4:0(1:0)
30
Branky: Mikulík Petr, Valenta Tomáš, Ebel Erik, Surovčák David; Rozhodčí: Nuc Jiří; ŽK: Valenta Tomáš, Mikulík Petr, Gargulák Tomáš - Juráň Marek, Filák Miroslav; ČK: 0 - Juráň Marek
A2A1904
Hošťálková
Lužná
2:1(1:1)
100
Branky: Kajš Radim, Bambušek Lukáš - Sívek Karel; Rozhodčí: Žmiják Radim; Delegát: Fule Vincent; ŽK: Loučka Antonín, Hendrych Aleš - Sívek Karel, Matyáš Pavel, Filgas Martin, Mišun Jiří
A2A1905
Bynina
Lačnov
4:0(0:0)
60
Branky: Štěrba Ondřej, Drozd Jiří, Bartecký Pavel, Matula Jaroslav; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: 0 - Hrabina Martin, Bližňák Lubomír
A2A1906
Růžďka
Juřinka B
0:5(0:1)
150
Branky: Bazalka Michal 2, Kopřiva Tomáš 2, Horák Roman; Rozhodčí: Nuc Josef
A2A1907
Leskovec
Liptál
1:0(1:0)
100
Branky: Hromada Pavel; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Vlha Martin - Válek Aleš, Matoška Vítězslav
Branky: Tomšej Michal 4, Románek Vlastimil, Melichařík Daniel, Kubáč Martin, Zajíček Václav, Bělíček Lukáš; Rozhodčí: Nuc Jiří; ŽK: Sommer Vladimír, Borák Filip, Mrnuštík Václav, Dajčar David - 0
A2A2003
Juřinka B
Bynina
1:5(0:4)
150
Branky: Kopřiva Vojtěch - Pobořil Petr 2, Štěrba Ondřej, Janovský Lukáš, Matula Jaroslav; Rozhodčí: Žmiják Radim; ŽK: Koleček Adam - Brňovják Roman
A2A2004
Lačnov
Hošťálková
4:0(1:0)
60
Branky: Rumánek Radek, Majnuš Michal, Kolínek Lukáš, Miklovič Václav; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: 0 - Bambušek Lukáš
A2A2005
Lužná
Ústí
1:2(1:1)
52
Branky: Matyáš Pavel - Pechal Filip, Surovčák David; Rozhodčí: Václavík Josef
A2A2006
Valašská Senice
Loučka
2:1(2:1)
80
Branky: Zimek Ota, Sucháček Tomáš - Muškát Petr; Rozhodčí: Smýkal Miroslav; ŽK: Trochta Ladislav, Trochta Tomáš - Kovář Jan
A2A2007
Kateřinice B
Krhová
1:1(0:0)
50
Branky: Hrabica Petr - Grygařík Vladislav; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Děckuláček Aleš - Grygařík Vladislav, Blažek David, Helebrand Martin
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2101
Kateřinice B
Prlov
0:1(0:1)
20
Branky: Sochora Miroslav ml.; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; Delegát: Fule Vincent; ŽK: Janota Pavel - Sláčík Ondřej
A2A2102
Krhová
Valašská Senice
5:0(1:0)
200
Branky: Zuzaňák Radek, Helebrand Martin, Grygařík Vladislav, Grygařík Radek, Pastuszek Lukáš; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Blažek David, Kristek Petr, Martínek Josef - Juráň Marek, Filák Miroslav
A2A2103
Loučka
Lužná
1:2(1:1)
50
Branky: Kovář Jan - Hruška Robert, Filgas Jan; Rozhodčí: Kubját Miroslav; ŽK: Sivek Jaroslav - Hruška Robert, Matyáš Petr
A2A2104
Ústí
Lačnov
1:1(1:0)
60
Branky: Pechal Filip - Buček Karel; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Hnátek Přemysl - Majnuš Michal, Rumánek Radek
A2A2105
Hošťálková
Juřinka B
1:1(1:1)
100
Branky: Stodůlka Lukáš - Kopřiva Vojtěch; Rozhodčí: Nuc Jiří; ŽK: Valchář Jiří, Barbořák Pavel - Kopřiva Vojtěch, Holáň Petr, Bazalka Michal, Vaculín Marek, Stolař Radim, Valášek Martin, Chocholatý Miloš
A2A2106
Bynina
Liptál
4:2(1:1)
40
Branky: Matula Jaroslav 3, Drozd Tomáš - Kachtík Zdeněk 2; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: Štěrba Ondřej - Sommer Vladimír
A2A2107
Růžďka
Leskovec
3:2(1:2)
60
Branky: Románek Vlastimil, Slováček Jan, Leksa Jiří - Mikulenka Filip, Vychopeň Petr; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: Škabraha Tomáš - 0
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2201
Prlov
Růžďka
4:1(1:0)
50
Branky: Fila Patrik 3, Zicha Břetislav - Pohořelský Jaroslav; Rozhodčí: Číž Roman
A2A2202
Leskovec
Bynina
1:3(1:0)
60
Branky: Vlha Vlastimil - Matula Jaroslav 2, Brňovják Roman; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: Gerlík Zdeněk, Pala Micheáš - Macháček Tomáš, Štěrba Ondřej
A2A2203
Liptál
Hošťálková
2:3(2:2)
100
Branky: Daňa Milan, Tučník Daniel - Blizňák Martin 2, Gargulák Michal; Rozhodčí: Nuc Jiří; ŽK: Evják Jan, Sommer Vladimír, Šimara Roman - Stodůlka Lukáš, Bambušek Lukáš
A2A2204
Juřinka B
Ústí
3:0(1:0)
150
Branky: Chocholatý Miloš, Varga Martin, Koleček Adam; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Valášek Martin, Štěpán David - Telíšek Jiří, Adámek Tomáš
A2A2205
Lačnov
Loučka
1:4(1:1)
50
Branky: Bartoš Petr - Sovák Petr 2, Cikhart Karol, Onderka David; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Brhel Miroslav - Cikhart Karol, Sovák Petr, Onderka Petr
A2A2206
Lužná
Krhová
3:1(1:1)
54
Branky: Filgas Jan, Matyáš Petr, Tajzler Pavel - Pastuszek Lukáš; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Sívek Karel - Martínek Josef, Dub Karel; ČK: 0 - Dub Karel
A2A2207
Valašská Senice
Kateřinice B
3:1(1:0)
70
Branky: Sucháček Tomáš, Tkadlec Lukáš, Trochta Tomáš - Kovaříček Miroslav; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Filák Miroslav - Žamboch Jan
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2301
Valašská Senice
Prlov
3:1(2:0)
50
Branky: Trochta Tomáš 2, vlastní - Fila Patrik; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Trochta Tomáš, Šerý Jaroslav, Pukýš Petr - Sláčík Ondřej
A2A2302
Lužná
Kateřinice B
5:3(2:2)
100
Branky: Filgas Martin 2, Matyáš Petr 2, Filgas Jan - Drda Jiří 3; Rozhodčí: Číž Roman; ŽK: Filgas Martin - Kovaříček Miroslav, Děckuláček Aleš
A2A2303
Krhová
Lačnov
5:1(2:0)
25
Branky: Grygařík Radek 2, Martínek Josef, Pastuszek Lukáš, Fabián David - Bližňák Lubomír; Rozhodčí: Nohavica Radek; ŽK: Martínek Josef, Grygar Jakub - Hrabina Martin, Krajča Lukáš
A2A2304
Loučka
Juřinka B
3:3(1:2)
50
Branky: Sovák Petr 2, Kobliha Vít - Horák Roman 2, Štěpán David; Rozhodčí: Holub Petr; ŽK: Sovák Petr, Vlček Přemysl - Stolař Radim, Škařupa Patrik
A2A2305
Ústí
Liptál
5:1(3:0)
40
Branky: Pechal Filip 2, Blažek Miroslav, Adámek Tomáš, Ebel Erik - Pačan Vasil; Rozhodčí: Kocanda Jan; ŽK: 0 - Borák Filip
A2A2306
Hošťálková
Leskovec
3:2(1:1)
50
Branky: Čentéš Ivo 2, Blizňák Martin - Vlha Martin, Juráň Pavel; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Bambušek Lukáš - Juráň Pavel, Dulava Štěpán, Maček Tomáš
A2A2307
Bynina
Růžďka
4:2(2:2)
80
Branky: Klvánek Erik, Štěrba Ondřej, Bartecký Pavel, Matula Jaroslav - Románek Vlastimil, Pohořelský Petr; Rozhodčí: Kubját Miroslav; ŽK: Macháček Tomáš, Drozd Tomáš - Petrůsek Jaroslav
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2401
Prlov
Bynina
2:1(1:0)
30
Branky: Zicha Břetislav, Šťastný Pavel - Pobořil Petr; Rozhodčí: Číž Roman; ŽK: Sláčík Ondřej, Fila Patrik - Drozd Jiří, Kutěj Jaromír, Bartecký Pavel, Klvánek Erik, Matula Jaroslav, Drozd Tomáš
A2A2402
Růžďka
Hošťálková
4:0(1:0)
150
Branky: Melichařík Daniel 2, Románek Vlastimil, Tomšej Michal; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: Pohořelský Jaroslav - Dědek Jan, Králík Aleš
A2A2403
Leskovec
Ústí
3:0(0:0)
200
Branky: Vlha Vlastimil, Vlha Martin, Fojt Lukáš; Rozhodčí: Nuc Josef; Delegát: Valůšek Josef
A2A2404
Liptál
Loučka
1:1(0:1)
60
Branky: Válek Aleš - Sovák Petr; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; ŽK: Šimara Roman - Sovák Petr, Kovář Jan, Kobliha Vít
A2A2405
Juřinka B
Krhová
1:1(1:0)
80
Branky: Šindelek Jiří - Mužík Jiří; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: Šindelek Jiří - 0
A2A2406
Lačnov
Kateřinice B
4:2(2:1)
80
Branky: Hrabina Martin 2, Rumánek Radek, Majnuš Michal - Kašpar Tomáš 2; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Ryza Ondřej - Olšák Karel; ČK: Ryza Ondřej - 0
Branky: Matyáš Petr - Kovář Petr, Haboň Marek, Zicha Břetislav; Rozhodčí: Hyžák Zdeněk; Delegát: Fule Vincent; ŽK: 0 - Zicha Břetislav
A2A2502
Valašská Senice
Lačnov
1:4(1:2)
80
Branky: Sucháček Tomáš - Bartoš Petr 2, Rumánek Radek, Kolínek Lukáš; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Filák František, Trochta Ladislav - Bartoš Petr, Hrabina Martin, Brhel Miroslav, Buček Karel, Janáč Tomáš
A2A2503
Kateřinice B
Juřinka B
3:4(3:1)
60
Branky: Děckuláček Zbyněk, Kuzník Ondřej, Hrabica Petr - Burda Jaroslav, Valášek Martin, Štěpán David, Helešic Tomáš; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: Ruman Ondřej - Koleček Roman, Vaculín Marek, Vadel Lukáš; ČK: Vrba Pavel - 0
A2A2504
Krhová
Liptál
8:0(4:0)
50
Branky: Grygařík Radek 4, Mužík Jiří 2, Včelný Radek, Blažek David; Rozhodčí: Kubját Miroslav; ŽK: 0 - Kachtík Zdeněk
A2A2505
Loučka
Leskovec
4:0(1:0)
20
Branky: Sovák Petr 2, Kovář Jan, Borák Daniel; Rozhodčí: Kocanda Jan; ŽK: 0 - Hromada Pavel
A2A2506
Ústí
Růžďka
0:0(0:0)
80
Rozhodčí: Nuc Jiří
A2A2507
Hošťálková
Bynina
3:4(1:1)
100
Branky: Čentéš Ivo 2, Hendrych Aleš - Štěrba Ondřej, Bartecký Pavel, Pobořil Petr, Kutěj Jaromír; Rozhodčí: Dospěl Vladinír; ŽK: 0 - Drozd Tomáš
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2601
Prlov
Hošťálková
1:2(0:0)
80
Branky: Sochora Miroslav ml. - Hendrych Aleš, Bambušek Lukáš; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: 0 - Králík Aleš, Čentéš Ivo
A2A2602
Bynina
Ústí
2:1(1:0)
40
Branky: Macháček Tomáš, Drozd Jiří - vlastní; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: Bartecký Pavel - Gerhardt Karel, Valenta Tomáš, Surovec Jiří, Mikulík Petr
A2A2603
Růžďka
Loučka
1:3(0:1)
50
Branky: Tomšej Michal - Sovák Petr, Kovář Jan, Borák Daniel; Rozhodčí: Dospěl Vladinír; ŽK: Tomšej Michal, Škabraha Tomáš, Slováček Jan - Borák Daniel, Cikhart Karol; ČK: Škabraha Tomáš - 0
A2A2604
Leskovec
Krhová
0:3(0:1)
56
Branky: Mužík Jiří 3; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Pala Micheáš, Vlha Martin, Mikulenka Filip - Blažek David, Pastuszek Lukáš, Kristek Petr
A2A2605
Liptál
Kateřinice B
3:3(0:1)
50
Branky: Kirchner Ivo, Londa David, Kachtík Zdeněk - Pisklák Petr, Vrba Pavel, Kovaříček Miroslav; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: 0 - Dančák Lubomír
A2A2606
Juřinka B
Valašská Senice
1:2(1:1)
50
Branky: Horák Roman - Trochta Tomáš, Brlica František; Rozhodčí: Kubját Miroslav; ŽK: Koleček Petr - Trochta Tomáš
A2A2607
Lačnov
Lužná
5:4(2:1)
80
Branky: Bartoš Petr 3, Kudela Tomáš, Ryza Ondřej - Filgas Jan 3, Matyáš Pavel; Rozhodčí: Kopecký Ladislav