reklama

O1A - Divize E

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1805Kalábek BrnoPramen Havlíčkův Brod5:3 (3:2)15
Branky: Brychta Jakub 2, Němec Lukáš, Logara Vanja, Kalina Martin - Henek Jakub, Beránek Michal, Peřina Ladislav; Rozhodčí: Dadák David (8.4), Horváth Antonín (8.4); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: 0 - Henek David
O1A1806ASM Dolní Loučky BTJ Sokol Troubsko8:5 (4:1)30
Branky: Panovský Lukáš 3, Zdražil Tomáš 2, Hanuš Martin 2, Mašek Jiří - Čoupek Petr 2, Němeček Milan, Ondra Jakub, Zadák Miroslav; Rozhodčí: Machala Karel (8.4), Kincl Miroslav (8.4); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: 0 - Němeček Milan, Zadák Miroslav
O1A1802FFT Vinohrady BrnoPanama Boys Brno2:2 (0:1)19
Branky: Maruš Pavel, Sedlák Tomáš - Lejska Josef, Bělák Tomáš; Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8.5), Jünger Erik (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: Rozbořil Lukáš - Mach Zdeněk, Barbuš Marián
O1A1804Sokol Repromeda JehniceBrikety-pelety Vyškov4:6 (2:2)21
Branky: Jičinský Bartoloměj, Švantner Jakub, Jiříček Michal, Drápal Marek - Lička Josef 3, Lička Martin, Doležel Jan, Urbánek Martin; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Jičinský Bartoloměj - Šoupal Martin
O1A0106Arsenal BrnoBrikety-pelety Vyškov10:6 (7:3)10
Branky: Michalec Zdeněk 5, Krejčí Michal 2, Chalupský Jiří, Cvingráf Patrik, Baghdasaryan Armen - Portík Tomáš, Lička Martin, Doležel Jan, Urbánek Martin, Šidla Ondřej, Vondřich Josef; Rozhodčí: Čep Radim (8.3), Jünger Erik (8); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Cvingráf Patrik - Urbánek Martin, Lička Josef, Lička Martin; ČK: 0 - Vondřich Josef


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.ASM Dolní Loučky B181314103: 7240 ( 13)
2.Helas Brno B181233 89: 5639 ( 12)
3.FFT Vinohrady Brno181035 71: 5533 ( 6)
4.Arsenal Brno181008108: 9530 ( 3)
5.Pramen Havlíčkův Brod18837 83: 5327 ( 0)
6.TJ Agrotec Hustopeče18747 88: 8125 ( 1)
7.Kalábek Brno18666 88: 8224 ( -3)
8.Technika Brno18729 80: 8023 ( -4)
9.Sokol Repromeda Jehnice186111 52: 8219 ( -8)
10.Brikety-pelety Vyškov185310108:12018 (-12)
11.TJ Sokol Troubsko185112 90:16416 (-11)
12.Panama Boys Brno183510 56: 7614 (-13)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0804TJ Agrotec HustopečeBrikety-pelety Vyškov22.02. 19:00SOHustopeče
O1A1901ASM Dolní Loučky BTechnika Brno21.02. 20:00Tišnov
O1A1902TJ Sokol TroubskoKalábek Brno23.02. 19:15NEBrno Bohunice
O1A1903Pramen Havlíčkův BrodSokol Repromeda Jehnice22.02. 20:30SOHavlíčkův Brod
O1A1905Arsenal BrnoFFT Vinohrady Brno21.02. 20:15Pohořelice
O1A1906Panama Boys BrnoHelas Brno B22.02. 21:00SOBrno Bohunice



Oblastní komise futsalu Divize E
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda ObKF: Marek Blažek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Jiří Stix
Telefon: 777 995 897
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz
 
Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV ObKF
Jednací řád ObKF E
 
9.4. - Zápis z jednání VV ObKF 13/18
31.1. - Zápis z jednání VV ObKF 12/18
20.11. - Zápis z jednání VV ObKF 11/17
11.10. - Usnesení per rollam VV ObKF E
28.8. - Zápis z jednání VV ObKF 10/17
26.6. - Zápis z jednání VV ObKF 09/17
13.3. - Zápis z jednání VV ObKF 08/17
14.1. - Zápis z jednání VV ObKF 07/17
13.12. - Usnesení per rollam VV ObKF E
31.10. - Zápis z jednání VV ObKF 06/16
22.9. - Usnesení per rollam VV ObKF E
29.8. - Zápis z jednání VV ObKF 05/16
23.5. - Zápis z jednání VV ObKF 04/16
17.3. - Zápis z jednání VV ObKF 03/16
27.1. - Usnesení per rollam VV ObKF E
18.1. - Zápis z jednání VV ObKF 02/16
30.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
10.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
Zápis z jednání VV ObKF 01/15
Zápis z mimořádného jednání VV ObKF E
Usnesení z VH oblasti E 2015
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2017/2018
RMS 2017/2018 ženy
 
Novelizace Etického kodexu
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání
Zpráva DS
Zpráva DS, strana 2
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate