reklama

O1A - Divize E

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0303ASM Dolní Loučky BSokol Repromeda Jehnice8:2 (5:1)
Branky: Seyfert Václav 2, Šotola Tomislav 2, Šnédar Jaroslav 2, Marvan Tomáš 2 - Král Matouš, Luzar Jan; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.3), Vašíček Jiří (8.3); Delegát: Bartoš Jan
O1A0304Technika BrnoNapoleon Prace13:2 (5:0)
Branky: Michalec Zdeněk 5, Lošťák Martin 3, Toman Jiří 3, Luner Zdeněk 2 - Žáček Petr, Hofírek Filip; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.3), Hřebíček Zdeněk (8.3); Delegát: Odehnal Michal
O1A0305Kalábek BrnoPramen Havlíčkův Brod1:12 (1:5)
Branky: Hanus Jakub - Plichta Antonín 4, Pabousek Jiří 3, Fikar Daniel 2, Zelenka Jan 2, Henek Jakub; Rozhodčí: Machala Karel (8.3), Vala Michal (8.3); Delegát: Herynek Luboš
O1A0301FFT Vinohrady BrnoPanama Boys Brno5:2 (1:1)
Branky: Koutný Roman 2, Sedlák Tomáš 2, Maruš Pavel - Gala Zdeněk, Lejska Josef; Rozhodčí: Šenkýř Petr (8.3), Jünger Erik (8.3); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: 0 - Bělák Tomáš
O1A0302Helas Brno BBrikety-pelety Vyškov21:1 (9:0)
Branky: Lidmila Patrik 7, Juříček Tomáš 5, Vránek Lukáš 3, Mrázek Vladislav 2, Šperka Tomáš 2, Jašek René, Kabeláč Michal - Kolečkář Jaroslav; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.3), Vala Zdeněk (8.3); Delegát: Nedvěd Petr


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Helas Brno B3300 31: 49 ( 3)
2.Technika Brno3201 22: 146 ( 0)
3.FFT Vinohrady Brno3201 13: 96 ( 3)
4.Pramen Havlíčkův Brod3111 22: 124 ( 1)
5.ASM Dolní Loučky B3111 16: 144 ( -2)
6.TJ Agrotec Hustopeče2101 10: 103 ( 0)
7.Panama Boys Brno2101 6: 83 ( 0)
8.Kalábek Brno2101 7: 143 ( 0)
9.Napoleon Prace3102 12: 223 ( 0)
10.Brikety-pelety Vyškov3102 13: 313 ( 0)
11.Sokol Repromeda Jehnice3003 4: 180 ( -6)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401Napoleon PraceKalábek Brno16.10. 20:15Rousínov
O1A0403Brikety-pelety VyškovASM Dolní Loučky B16.10. 20:00Vyškov
O1A0404Panama Boys BrnoHelas Brno B17.10. 19:30SOBrno Bohunice
O1A0405TJ Agrotec HustopečeFFT Vinohrady Brno17.10. 19:00SOHustopeče
O1A0402Sokol Repromeda JehniceTechnika Brno18.10. 18:45NEKuřim
O1A0502ASM Dolní Loučky BPanama Boys Brno24.10. 20:00SOTišnov
O1A0503Technika BrnoBrikety-pelety Vyškov24.10. 20:15SOPohořelice
O1A0504Kalábek BrnoSokol Repromeda Jehnice24.10. 19:30SOBrno Bohunice
O1A0505Pramen Havlíčkův BrodNapoleon Prace24.10. 20:30SOHavlíčkův Brod
O1A0501Helas Brno BTJ Agrotec Hustopeče25.10. 19:00NEBrno Maloměřice
O1A0603Panama Boys BrnoTechnika Brno31.10. 19:30SOBrno Bohunice
O1A0604TJ Agrotec HustopečeASM Dolní Loučky B31.10. 19:00SOHustopeče
O1A0605Helas Brno BFFT Vinohrady Brno31.10. 19:00SOBrno Maloměřice
O1A0601Sokol Repromeda JehnicePramen Havlíčkův Brod01.11. 18:45NEKuřim
O1A0602Brikety-pelety VyškovKalábek Brno01.11. 19:00NEVyškov
O1A0702Technika BrnoTJ Agrotec Hustopeče06.11. 20:15Pohořelice
O1A0705Napoleon PraceSokol Repromeda Jehnice06.11. 20:15Rousínov



Oblastní komise futsalu Divize E
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda ObKF: Marek Blažek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Jiří Stix
Telefon: 777 995 897
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz
 
Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV ObKF
Jednací řád ObKF E
 
9.4. - Zápis z jednání VV ObKF 13/18
31.1. - Zápis z jednání VV ObKF 12/18
20.11. - Zápis z jednání VV ObKF 11/17
11.10. - Usnesení per rollam VV ObKF E
28.8. - Zápis z jednání VV ObKF 10/17
26.6. - Zápis z jednání VV ObKF 09/17
13.3. - Zápis z jednání VV ObKF 08/17
14.1. - Zápis z jednání VV ObKF 07/17
13.12. - Usnesení per rollam VV ObKF E
31.10. - Zápis z jednání VV ObKF 06/16
22.9. - Usnesení per rollam VV ObKF E
29.8. - Zápis z jednání VV ObKF 05/16
23.5. - Zápis z jednání VV ObKF 04/16
17.3. - Zápis z jednání VV ObKF 03/16
27.1. - Usnesení per rollam VV ObKF E
18.1. - Zápis z jednání VV ObKF 02/16
30.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
10.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
Zápis z jednání VV ObKF 01/15
Zápis z mimořádného jednání VV ObKF E
Usnesení z VH oblasti E 2015
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2017/2018
RMS 2017/2018 ženy
 
Novelizace Etického kodexu
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání
Zpráva DS
Zpráva DS, strana 2
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate