reklama

O1A - Divize E jižní Moravy

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1403Brikety-pelety Štěpán VyKSTK Mitra Brno6:6 (2:3)25
Branky: Mikloška Jan 2, Kolečkář Jaroslav, Pánek Jan, Němec Vojtěch, Vondřich Josef - Reitoral Adam 3, Havlín Dominik 3; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.4), Šišma Ondřej (7.9); Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: Rozehnal Matěj - Žáček Jiří
O1A1404FC Toka BrnoSK Amor Lazor Vyškov B0:8 (0:1)15
Branky: Lička Josef 3, Benda David 2, Gottvald David, Legner Jiří, Neděla Michal; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Hřebíček Zdeněk (8.2); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Demko Luboš, Ryšavý Vlastimil - Lička Josef, Benda David; ČK: 0 - Chubirka Vadim
O1A1406Arsenal BrnoRemos Oslavany4:12 (3:4)15
Branky: Táborský Petr 2, Machát Jakub, Prokeš Jiří - Koudelný Milan 4, Táborský Tomáš 3, Čermák Vladimír 2, Němec Michal, Štěpanovský Martin, Hošek Karel; Rozhodčí: Šenkýř Petr (8.5), Rygl Luboš (8.5); Delegát: Kratochvíl Stanislav; ŽK: Kolář Jakub - Táborský Tomáš, Sedláček Martin
O1A14011.FC Květnice TišnovPramen Havlíčkův Brod5:1 (1:1)70
Branky: Zdražil Tomáš 2, Janás Martin, Chlup Martin, Macháč Karel - Mužík Jakub; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.5), Vala Michal (8.5); Delegát: Stix Jiří; ŽK: Janás Martin- 0
O1A1402FC KALÁBEK SPORT BrnoTechnika Brno13:2 (5:2)25
Branky: Kalina Martin 5, Hodžić Dino 4, Němec Martin 2, Lukšija Tarik, Logara Vanja - Vlk Martin 2; Rozhodčí: Vévodová Alice (8.4), Sýkora Tomáš (8.4); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: 0 - Hudeček Jaromír
O1A1405FC KloboučkySan Marino Dolní Loučky8:3 (5:2)40
Branky: Nový Ondřej 3, Vintr Marek 2, Chadima Jan, Ševčík Jan, Buriánek Josef - Seyfert Václav, Mašek Jan, Večeřa Kryštof; Rozhodčí: Šišma Ondřej (8.4), Horváth Antonín (8.4); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Nový Ondřej, Chadima Jan, Němec Lukáš - Halas Ondřej, Plachký Martin, Kroupa Michal


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.FC KALÁBEK SPORT Brno141103 97: 6433 ( 9)
2.1.FC Květnice Tišnov141004 94: 4630 ( 9)
3.Pramen Havlíčkův Brod14914104: 6628 ( 7)
4.FC Toka Brno14806 62: 5924 ( 3)
5.SK Amor Lazor Vyškov B14635 75: 6121 ( 0)
6.Arsenal Brno14617 76: 7219 ( -2)
7.San Marino Dolní Loučky13517 57: 7216 ( -2)
8.Remos Oslavany14518 67: 8616 ( -2)
9.Technika Brno14437 54: 7215 ( -6)
10.FC Kloboučky14509 67: 9515 ( -6)
11.KSTK Mitra Brno13427 77: 9014 ( -7)
12.Brikety-pelety Štěpán Vy14329 59:10611 (-10)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1501Arsenal Brno1.FC Květnice Tišnov20.01. 20:15SH Pohořelice
O1A1502Remos OslavanyFC Kloboučky21.01. 20:15SOSH Ivančice
O1A1503San Marino Dolní LoučkyFC Toka Brno21.01. 20:00SOSH Tišnov
O1A1504SK Amor Lazor Vyškov BBrikety-pelety Štěpán Vy21.01. 17:45SOSH Vyškov - Purkyňova
O1A1505KSTK Mitra BrnoFC KALÁBEK SPORT Brno21.01. 18:15SOBrno Tuřany
O1A1506Technika BrnoPramen Havlíčkův Brod21.01. 20:15SOSH Pohořelice
O1A1604Brikety-pelety Štěpán VySan Marino Dolní Loučky27.01. 20:00SH Vyškov - Purkyňova
O1A1605FC Toka BrnoRemos Oslavany27.01. 20:15SH Rousínov



Oblastní komise futsalu Divize E
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda ObKF: Blažek Marek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Stix Jiří
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz, 777995897
 
Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV ObKF
Rozpočet ObKF E 2015/16 - konečný
Rozpočet ObKF E 2016/17 - návrh
 
13.12. - Usnesení per rollam VV ObKF E
31.10. - Zápis z jednání VV ObKF 06/16
22.9. - Usnesení per rollam VV ObKF E
29.8. - Zápis z jednání VV ObKF 05/16
23.5. - Zápis z jednání VV ObKF 04/16
17.3. - Zápis z jednání VV ObKF 03/16
27.1. - Usnesení per rollam VV ObKF E
18.1. - Zápis z jednání VV ObKF 02/16
30.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
10.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
Zápis z jednání VV ObKF 01/15
Zápis z mimořádného jednání VV ObKF E
Usnesení z VH oblasti E 2015
 
Jednací řád ObKF E
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2016/2017
RMS 2016/2017 ženy
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání
Zpráva DS
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate