reklama

O1A - Divize E

KARTY ke dni 08.03.2020
OddílJménoŽKČK
Arsenal BrnoCvingráf Patrik20
Arsenal BrnoČuhel Martin10
Arsenal BrnoMichalec Zdeněk30
Arsenal BrnoProkeš Jiří20
Arsenal BrnoŠimoník Karel10
Arsenal BrnoTofl Michal30
Arsenal BrnoVarga David40
ASM Dolní LoučkyHanuš Martin20
ASM Dolní LoučkyLamač Petr10
ASM Dolní LoučkySelyvonenko Ivan20
ASM Dolní Loučky BMalíř Miroslav50
ASM Dolní Loučky BPanovský Lukáš10
ASM Dolní Loučky BŠnédar Jaroslav31
ASM Dolní Loučky BTylč Adam11
ASM Dolní Loučky BZdražil Tomáš30
Brikety-pelety VyškovFürst Marek10
Brikety-pelety VyškovKolečkář Jaroslav11
Brikety-pelety VyškovLička Josef10
Brikety-pelety VyškovLička Martin20
Brikety-pelety VyškovMikloška Jan10
Brikety-pelety VyškovRogožan Lukáš10
Brikety-pelety VyškovŠoupal Martin40
Brikety-pelety VyškovUrbánek Martin41
Brikety-pelety VyškovVondřich Josef11
FFT Vinohrady BrnoDvořák Jan20
FFT Vinohrady BrnoKoutný Roman30
FFT Vinohrady BrnoMalý David10
FFT Vinohrady BrnoMaruš Pavel10
FFT Vinohrady BrnoRozbořil Lukáš10
FFT Vinohrady BrnoSedlák Tomáš60
FFT Vinohrady BrnoŠtreit Jan10
FFT Vinohrady BrnoValík Petr30
Helas Brno BBulušek Jan10
Helas Brno BJuříček Tomáš11
Helas Brno BKamenský Vojtěch10
Helas Brno BKonečný Marek10
Helas Brno BLidmila Jakub10
Helas Brno BLidmila Patrik10
Helas Brno BLiolias Daniel10
Helas Brno BMrázek Vladislav10
Helas Brno BProkeš Tomáš10
Helas Brno BŠperka Tomáš10
Helas Brno BVránek Lukáš10
Kalábek BrnoGalia Tomáš10
Kalábek BrnoHanus Jakub30
Kalábek BrnoJašek Marek50
Kalábek BrnoKalina Martin10
Kalábek BrnoLukšija Haris20
Kalábek BrnoNěmec Martin20
Panama Boys BrnoBarbuš Marián20
Panama Boys BrnoBělák Martin20
Panama Boys BrnoBělák Tomáš11
Panama Boys BrnoDvořáček Michal20
Panama Boys BrnoLejska Josef10
Panama Boys BrnoMach Zdeněk40
Panama Boys BrnoMoučka Petr10
Panama Boys BrnoSmital Pavel10
Panama Boys BrnoStudený Jiří01
Panama Boys BrnoStudený Petr10
Panama Boys BrnoŠíma Jiří20
Panama Boys BrnoŠťastný Lukáš10
Panama Boys BrnoŠťastný Michal21
Pramen Havlíčkův BrodFikar Daniel10
Pramen Havlíčkův BrodHenek David21
Pramen Havlíčkův BrodHenek Jakub11
Pramen Havlíčkův BrodPeřina Ladislav11
Pramen Havlíčkův BrodPlichta Antonín20
Pramen Havlíčkův BrodPrchal Jiří50
Sokol Repromeda JehniceDrápal Marek10
Sokol Repromeda JehniceJičinský Bartoloměj50
Sokol Repromeda JehniceKeprt Tomáš10
Sokol Repromeda JehniceKonjoryan Karen20
Sokol Repromeda JehniceKrál Tomáš10
Sokol Repromeda JehniceMarek Ondřej20
Sokol Repromeda JehniceMarinč Lukáš21
Technika BrnoHudeček Jaromír20
Technika BrnoKadlec Zdeněk10
Technika BrnoLošťák Martin30
Technika BrnoMachálek Pavel20
Technika BrnoMalínek Jiří30
Technika BrnoSlezák Jiří10
Technika BrnoŠtork Jan10
Technika BrnoVlk Martin10
TJ Agrotec HustopečeBlažek Marek10
TJ Agrotec HustopečeČapka Adam10
TJ Agrotec HustopečeFibingr David10
TJ Agrotec HustopečeHavelka Petr21
TJ Agrotec HustopečeHübl Michal20
TJ Agrotec HustopečeMach Petr10
TJ Agrotec HustopečeNasadil Patrik10
TJ Agrotec HustopečePopp Thomas20
TJ Agrotec HustopečeRyšavý Dominik60
TJ Agrotec HustopečeStehlík Marek40
TJ Agrotec HustopečeUnger Jiří50
TJ Sokol TroubskoDoležal Karel10
TJ Sokol TroubskoJašinský David50
TJ Sokol TroubskoKoláček Adam30
TJ Sokol TroubskoKoláčný Jiří10
TJ Sokol TroubskoKorol Yaroslav30
TJ Sokol TroubskoMica Filip10
TJ Sokol TroubskoNěmeček Milan30
TJ Sokol TroubskoZadák Miroslav50



Oblastní komise futsalu Divize E
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda ObKF: Marek Blažek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Jiří Stix
Telefon: 777 995 897
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz
 
Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV ObKF
Jednací řád ObKF E
 
9.4. - Zápis z jednání VV ObKF 13/18
31.1. - Zápis z jednání VV ObKF 12/18
20.11. - Zápis z jednání VV ObKF 11/17
11.10. - Usnesení per rollam VV ObKF E
28.8. - Zápis z jednání VV ObKF 10/17
26.6. - Zápis z jednání VV ObKF 09/17
13.3. - Zápis z jednání VV ObKF 08/17
14.1. - Zápis z jednání VV ObKF 07/17
13.12. - Usnesení per rollam VV ObKF E
31.10. - Zápis z jednání VV ObKF 06/16
22.9. - Usnesení per rollam VV ObKF E
29.8. - Zápis z jednání VV ObKF 05/16
23.5. - Zápis z jednání VV ObKF 04/16
17.3. - Zápis z jednání VV ObKF 03/16
27.1. - Usnesení per rollam VV ObKF E
18.1. - Zápis z jednání VV ObKF 02/16
30.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
10.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
Zápis z jednání VV ObKF 01/15
Zápis z mimořádného jednání VV ObKF E
Usnesení z VH oblasti E 2015
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2017/2018
RMS 2017/2018 ženy
 
Novelizace Etického kodexu
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání
Zpráva DS
Zpráva DS, strana 2
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate