reklama

O1A - Divize E jižní Moravy

KARTY ke dni 17.01.2017
OddílJménoŽKČK
1.FC Květnice TišnovBabička Kevin10
1.FC Květnice TišnovChlup Martin10
1.FC Květnice TišnovJanás Martin30
1.FC Květnice TišnovKříž Aleš01
1.FC Květnice TišnovMacháč Karel20
1.FC Květnice TišnovMarvan Tomáš20
1.FC Květnice TišnovNeudecker Michal20
1.FC Květnice TišnovPanovský Lukáš10
1.FC Květnice TišnovZdražil Tomáš10
Arsenal BrnoČuhel Martin10
Arsenal BrnoChlup Tomáš10
Arsenal BrnoKolář Jakub10
Arsenal BrnoProkeš Jiří10
Arsenal BrnoTáborský Petr20
Brikety-pelety Štěpán VyČtvrtníček Josef30
Brikety-pelety Štěpán VyFlajzar David10
Brikety-pelety Štěpán VyHorváth Tomáš20
Brikety-pelety Štěpán VyKolečkář Jaroslav30
Brikety-pelety Štěpán VyMikloška Jan10
Brikety-pelety Štěpán VyNěmec Vojtěch10
Brikety-pelety Štěpán VyPánek Jan20
Brikety-pelety Štěpán VyPospíšil Jan20
Brikety-pelety Štěpán VyRozehnal Matěj10
Brikety-pelety Štěpán VyRozehnal Matěj10
Brikety-pelety Štěpán VyVondřich Josef01
FC KALÁBEK SPORT BrnoHanus Jakub20
FC KALÁBEK SPORT BrnoHodžić Dino10
FC KALÁBEK SPORT BrnoKalina Martin10
FC KALÁBEK SPORT BrnoNěmec Lukáš21
FC KALÁBEK SPORT BrnoNěmec Martin30
FC KALÁBEK SPORT BrnoSára Zdeněk10
FC KloboučkyHavránek Marek10
FC KloboučkyChadima Jan30
FC KloboučkyJeřábek Michal10
FC KloboučkyNěmec Lukáš31
FC KloboučkyNový Ondřej40
FC KloboučkyŠevčík Jan30
FC KloboučkyŠtrublík Ladislav10
FC KloboučkyVintr Marek10
FC KloboučkyVintr Ondřej10
FC Toka BrnoBárta Vítězslav20
FC Toka BrnoBoháč Daniel10
FC Toka BrnoDemko Luboš50
FC Toka BrnoKugler Michal40
FC Toka BrnoPříkrý Marek10
FC Toka BrnoRyšavý Vlastimil50
FC Toka BrnoZavadil Ondřej10
KSTK Mitra BrnoAntonczyk Marek10
KSTK Mitra BrnoHaňka Stanislav01
KSTK Mitra BrnoHavlín Dominik01
KSTK Mitra BrnoChýla Marek10
KSTK Mitra BrnoKudýn Jakub10
KSTK Mitra BrnoMotyčka Tomáš30
KSTK Mitra BrnoRauscher Lukáš60
KSTK Mitra BrnoŠotola Tomislav30
KSTK Mitra BrnoŽáček Jiří40
Pramen Havlíčkův BrodHenek Jakub10
Pramen Havlíčkův BrodKlusák David30
Pramen Havlíčkův BrodKovář Miroslav10
Pramen Havlíčkův BrodPrůcha Adam20
Pramen Havlíčkův BrodVyskočil Roman20
Remos OslavanyČermák Vladimír20
Remos OslavanyJašek Marek20
Remos OslavanyKremláček Michal10
Remos OslavanyKřípal Petr11
Remos OslavanyNěmec Michal20
Remos OslavanySedláček Martin30
Remos OslavanySkopal Pavel10
Remos OslavanySkopal Petr10
Remos OslavanyŠtěpanovský Martin10
Remos OslavanyTáborský Tomáš40
San Marino Dolní LoučkyHalas Ondřej41
San Marino Dolní LoučkyKroupa Michal10
San Marino Dolní LoučkyMašek Jan10
San Marino Dolní LoučkyMašek Jiří30
San Marino Dolní LoučkyMašek Martin10
San Marino Dolní LoučkyPlachký Martin50
San Marino Dolní LoučkySeyfert Václav40
San Marino Dolní LoučkyŠpicl Martin20
San Marino Dolní LoučkyVečeřa Kryštof20
San Marino Dolní LoučkyVeselý Lukáš20
SK Amor Lazor Vyškov BBenda David20
SK Amor Lazor Vyškov BFialka Tomáš10
SK Amor Lazor Vyškov BHobza Martin10
SK Amor Lazor Vyškov BChubirka Vadim11
SK Amor Lazor Vyškov BLegner Jiří10
SK Amor Lazor Vyškov BLička Josef20
SK Amor Lazor Vyškov BNovotný Filip10
SK Amor Lazor Vyškov BNovotný Václav10
SK Amor Lazor Vyškov BPalla Sebastian20
SK Amor Lazor Vyškov BŠevčík Milan10
Technika BrnoFeifer Adam10
Technika BrnoHudeček Jaromír20
Technika BrnoLošťák Martin10
Technika BrnoMachálek Pavel10
Technika BrnoVlk Martin20



Oblastní komise futsalu Divize E
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda ObKF: Blažek Marek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Stix Jiří
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz, 777995897
 
Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV ObKF
Rozpočet ObKF E 2015/16 - konečný
Rozpočet ObKF E 2016/17 - návrh
 
13.12. - Usnesení per rollam VV ObKF E
31.10. - Zápis z jednání VV ObKF 06/16
22.9. - Usnesení per rollam VV ObKF E
29.8. - Zápis z jednání VV ObKF 05/16
23.5. - Zápis z jednání VV ObKF 04/16
17.3. - Zápis z jednání VV ObKF 03/16
27.1. - Usnesení per rollam VV ObKF E
18.1. - Zápis z jednání VV ObKF 02/16
30.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
10.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
Zápis z jednání VV ObKF 01/15
Zápis z mimořádného jednání VV ObKF E
Usnesení z VH oblasti E 2015
 
Jednací řád ObKF E
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2016/2017
RMS 2016/2017 ženy
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání
Zpráva DS
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate