reklama

O1A - Divize E jižní Moravy

KARTY ke dni 30.03.2016
OddílJménoŽKČK
1.FC Květnice TišnovBrodecký Marek20
1.FC Květnice TišnovChlup Martin10
1.FC Květnice TišnovKříž Aleš20
1.FC Květnice TišnovKučera Patrik10
1.FC Květnice TišnovMacháč Karel20
1.FC Květnice TišnovMarvan Tomáš60
1.FC Květnice TišnovNeudecker Michal40
1.FC Květnice TišnovPanovský Lukáš10
1.FC Květnice TišnovŠnédar Jaroslav10
1.FC Květnice TišnovŠteif Jaroslav10
Arsenal BrnoBáňa Martin20
Arsenal BrnoHrabálek Marek01
Arsenal BrnoHrbek Aleš10
Arsenal BrnoMachát Jakub10
Arsenal BrnoMejtský Pavel40
Arsenal BrnoMica Tomáš21
Arsenal BrnoNováček Marcel01
Arsenal BrnoProkeš Jiří30
Arsenal BrnoSláma Jiří40
Brikety-pelety Štěpán VyšBébar Martin10
Brikety-pelety Štěpán VyšČtvrtníček Josef10
Brikety-pelety Štěpán VyšFlajzar David11
Brikety-pelety Štěpán VyšGregor Petr20
Brikety-pelety Štěpán VyšHorváth Tomáš20
Brikety-pelety Štěpán VyšJašíček Radovan10
Brikety-pelety Štěpán VyšKolečkář Jaroslav10
Brikety-pelety Štěpán VyšNěmec Vojtěch30
Brikety-pelety Štěpán VyšPánek Jan30
Brikety-pelety Štěpán VyšPíšek Stanislav32
Brikety-pelety Štěpán VyšŠoupal Martin30
Brikety-pelety Štěpán VyšŠtěpán Pavel10
FC KALÁBEK SPORT BrnoHanus Jakub20
FC KALÁBEK SPORT BrnoKalina Martin20
FC KALÁBEK SPORT BrnoLukšija Haris20
FC KALÁBEK SPORT BrnoNěmec Lukáš40
FC KALÁBEK SPORT BrnoNěmec Martin70
FC KALÁBEK SPORT BrnoSára Zdeněk20
FC KALÁBEK SPORT BrnoTichý Libor10
FC KloboučkyBuriánek Josef10
FC KloboučkyHandlíř Michal30
FC KloboučkyChadima Jan30
FC KloboučkyJeřábek Michal10
FC KloboučkyMaryšler Libor10
FC KloboučkyMinařík Václav10
FC KloboučkyNěmec Lukáš51
FC KloboučkySelinger Tomáš10
FC KloboučkyVintr Ondřej30
FC Toka BrnoBoháč Daniel10
FC Toka BrnoDemko Luboš41
FC Toka BrnoIanosteac Lukáš10
FC Toka BrnoKršák Michael31
FC Toka BrnoKubíček Lukáš10
FC Toka BrnoMakiš Ondřej40
FC Toka BrnoPřichystal Ondřej11
FC Toka BrnoPříkrý Marek10
FC Toka BrnoRyšavý Vlastimil60
FC Toka BrnoUher David20
FC Toka BrnoWagner Dan10
FC Toka BrnoZavadil Ondřej30
KSTK Mitra BrnoAntonczyk Marek20
KSTK Mitra BrnoHambálek Aleš30
KSTK Mitra BrnoHavlín Dominik30
KSTK Mitra BrnoChýla Marek41
KSTK Mitra BrnoKudýn Jakub20
KSTK Mitra BrnoMotyčka Tomáš10
KSTK Mitra BrnoRauscher Lukáš20
KSTK Mitra BrnoŠotola Tomislav10
KSTK Mitra BrnoŽáček Jiří10
LAZOR VyškovBaričák Jan11
LAZOR VyškovBenda David10
LAZOR VyškovLegner Jiří10
LAZOR VyškovLička Josef31
LAZOR VyškovLička Martin10
LAZOR VyškovNovotný Filip40
LAZOR VyškovNovotný Václav10
LAZOR VyškovPřibilík Martin10
Pramen Havlíčkův BrodBáča Michal01
Pramen Havlíčkův BrodBöhm Stanislav30
Pramen Havlíčkův BrodDemeter Robin11
Pramen Havlíčkův BrodFiala Patrik10
Pramen Havlíčkův BrodHenek Jakub10
Pramen Havlíčkův BrodHron Vojtěch30
Pramen Havlíčkův BrodKavka Daniel30
Pramen Havlíčkův BrodKavka David40
Pramen Havlíčkův BrodKlusák David40
Pramen Havlíčkův BrodKubica David10
Pramen Havlíčkův BrodPřibyl Ondřej10
Pramen Havlíčkův BrodRajdl Lukáš01
Pramen Havlíčkův BrodTrojánek Lubor10
San Marino Dolní LoučkyBurian Václav20
San Marino Dolní LoučkyHalas Ondřej30
San Marino Dolní LoučkyMašek Jan31
San Marino Dolní LoučkyMašek Jiří40
San Marino Dolní LoučkyMašek Martin01
San Marino Dolní LoučkyPlachký Martin30
San Marino Dolní LoučkySeyfert Václav40
San Marino Dolní LoučkyŠpicl Martin21
San Marino Dolní LoučkyVeselý Lukáš10
Technika BrnoHudeček Jaromír21
Technika BrnoChrápavý Josef01
Technika BrnoKadlec Zdeněk10
Technika BrnoLošťák Martin20
Technika BrnoMalínek Jiří20
Technika BrnoOulehla Petr10
Technika BrnoStratil Michal10
Technika BrnoToman Jiří20
Technika BrnoVlk Martin20
TJ Agrotec HustopečeČerný Lukáš10
TJ Agrotec HustopečeDoušek Patrik31
TJ Agrotec HustopečeFekete Tibor10
TJ Agrotec HustopečeGajdoš Jiří01
TJ Agrotec HustopečeHavelka Petr30
TJ Agrotec HustopečeNevěděl Miroslav10
TJ Agrotec HustopečeOčenášek Zdeněk10
TJ Agrotec HustopečePukančík Marek10
TJ Agrotec HustopečeStehlík Marek30
TJ Agrotec HustopečeUnger Jiří20
TJ Agrotec HustopečeVejvančický Marek51
TJ Agrotec HustopečeVejvančický Roman61
TJ Agrotec HustopečeVlach Martin12



Oblastní komise futsalu Divize E
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda ObKF: Blažek Marek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Stix Jiří
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz, 777995897
 
Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV ObKF
23.5. - Zápis z jednání VV ObKF 04/16
17.3. - Zápis z jednání VV ObKF 03/16
27.1. - Usnesení per rollam VV ObKF E
18.1. - Zápis z jednání VV ObKF 02/16
30.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
10.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
Zápis z jednání VV ObKF 01/15
Zápis z mimořádného jednání VV ObKF E
Usnesení z VH oblasti E 2015
 
Rozpočet ObKF E 2015/16
Jednací řád ObKF E
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2015/2016
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání
Zpráva DS
Hodnocení rozhodčích
Kilometrovník
 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate