reklama

O1A - Divize E jižní Moravy

1. kolo 28.09.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0102Amor VyškovAgrotec Hustopeče28.09. 20:00Vyškov
O1A0103FC KloboučkyPro-STATIC Blansko29.09. 20:00SOVyškov
O1A0104ASM Dolní Loučky BKalábek Brno28.09. 20:00Tišnov
O1A0105FFT VinohradyBrikety Pelety Vyškov30.09. 19:15NEBrno Bohunice
O1A0106Nasan BrnoTango Hodonín B28.09. 20:00Brno Bohunice


2. kolo 05.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0202Brikety Pelety VyškovNasan Brno05.10. 20:00Vyškov
O1A0203Kalábek BrnoFFT Vinohrady06.10. 19:15SOBrno Bohunice
O1A0204Pro-STATIC BlanskoASM Dolní Loučky B05.10. 20:45Blansko
O1A0205Agrotec HustopečeFC Kloboučky06.10. 20:00SOHustopeče
O1A0206Arsenal BrnoAmor Vyškov05.10. 20:15Pohořelice


3. kolo 12.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0302FC KloboučkyArsenal Brno13.10. 20:00SOVyškov
O1A0303ASM Dolní Loučky BAgrotec Hustopeče12.10. 20:00Tišnov
O1A0304FFT VinohradyPro-STATIC Blansko14.10. 19:15NEBrno Bohunice
O1A0305Nasan BrnoKalábek Brno12.10. 20:00Brno Bohunice
O1A0306Tango Hodonín BBrikety Pelety Vyškov14.10. 19:00NEHodonín


4. kolo 19.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0402Kalábek BrnoTango Hodonín B20.10. 19:15SOBrno Bohunice
O1A0403Pro-STATIC BlanskoNasan Brno19.10. 20:45Blansko
O1A0404Agrotec HustopečeFFT Vinohrady20.10. 20:00SOHustopeče
O1A0405Arsenal BrnoASM Dolní Loučky B19.10. 20:15Pohořelice
O1A0406Amor VyškovFC Kloboučky19.10. 20:00Vyškov


5. kolo 26.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0502ASM Dolní Loučky BAmor Vyškov27.10. 20:00SOTišnov
O1A0503FFT VinohradyArsenal Brno28.10. 19:15NEBrno Bohunice
O1A0504Nasan BrnoAgrotec Hustopeče26.10. 20:00Brno Bohunice
O1A0505Tango Hodonín BPro-STATIC Blansko02.02. 19:00SOHodonín
O1A0506Brikety Pelety VyškovKalábek Brno26.10. 20:00Vyškov


6. kolo 02.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0602Pro-STATIC BlanskoBrikety Pelety Vyškov02.11. 20:45Blansko
O1A0603Agrotec HustopečeTango Hodonín B03.11. 19:00SOHustopeče
O1A0604Arsenal BrnoNasan Brno02.11. 20:15Pohořelice
O1A0605Amor VyškovFFT Vinohrady02.11. 20:00Vyškov
O1A0606FC KloboučkyASM Dolní Loučky B03.11. 20:00SOVyškov


7. kolo 09.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0702FFT VinohradyFC Kloboučky11.11. 19:15NEBrno Bohunice
O1A0703Nasan BrnoAmor Vyškov09.11. 20:00Brno Bohunice
O1A0704Tango Hodonín BArsenal Brno09.11. 20:30Hodonín
O1A0705Brikety Pelety VyškovAgrotec Hustopeče09.11. 20:00Vyškov
O1A0706Kalábek BrnoPro-STATIC Blansko10.11. 19:15SOBrno Bohunice


8. kolo 16.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0802Agrotec HustopečeKalábek Brno23.02. 20:00SOHustopeče
O1A0803Arsenal BrnoBrikety Pelety Vyškov16.11. 20:15Pohořelice
O1A0804Amor VyškovTango Hodonín B16.11. 20:00Vyškov
O1A0805FC KloboučkyNasan Brno18.11. 20:00NEVyškov
O1A0806ASM Dolní Loučky BFFT Vinohrady17.11. 20:00SOTišnov


9. kolo 23.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0902Nasan BrnoASM Dolní Loučky B23.11. 20:00Brno Bohunice
O1A0903Tango Hodonín BFC Kloboučky25.11. 19:30NEHodonín
O1A0904Brikety Pelety VyškovAmor Vyškov23.11. 20:00Vyškov
O1A0905Kalábek BrnoArsenal Brno24.11. 19:15SOBrno Bohunice
O1A0906Pro-STATIC BlanskoAgrotec Hustopeče23.11. 20:45Blansko


10. kolo 30.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1002Arsenal BrnoPro-STATIC Blansko30.11. 20:15Pohořelice
O1A1003Amor VyškovKalábek Brno30.11. 20:00Vyškov
O1A1004FC KloboučkyBrikety Pelety Vyškov01.12. 20:00SOVyškov
O1A1005ASM Dolní Loučky BTango Hodonín B01.12. 20:00SOTišnov
O1A1006FFT VinohradyNasan Brno02.12. 19:15NEBrno Bohunice


11. kolo 07.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1102Tango Hodonín BFFT Vinohrady09.12. 19:00NEHodonín
O1A1103Brikety Pelety VyškovASM Dolní Loučky B07.12. 20:00Vyškov
O1A1104Kalábek BrnoFC Kloboučky08.12. 19:15SOBrno Bohunice
O1A1105Pro-STATIC BlanskoAmor Vyškov07.12. 20:45Blansko
O1A1106Agrotec HustopečeArsenal Brno08.12. 19:00SOHustopeče


12. kolo 14.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1202Agrotec HustopečeAmor Vyškov15.12. 19:00SOHustopeče
O1A1203Pro-STATIC BlanskoFC Kloboučky14.12. 20:45Blansko
O1A1204Kalábek BrnoASM Dolní Loučky B15.12. 19:15SOBrno Bohunice
O1A1205Brikety Pelety VyškovFFT Vinohrady14.12. 20:00Vyškov
O1A1206Tango Hodonín BNasan Brno16.12. 19:00NEHodonín


13. kolo 11.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1302Nasan BrnoBrikety Pelety Vyškov11.01. 20:00Brno Bohunice
O1A1303FFT VinohradyKalábek Brno13.01. 19:15NEBrno Bohunice
O1A1304ASM Dolní Loučky BPro-STATIC Blansko12.01. 20:00SOTišnov
O1A1305FC KloboučkyAgrotec Hustopeče12.01. 20:00SOVyškov
O1A1306Amor VyškovArsenal Brno11.01. 20:00Vyškov


14. kolo 18.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1402Arsenal BrnoFC Kloboučky18.01. 20:15Pohořelice
O1A1403Agrotec HustopečeASM Dolní Loučky B19.01. 19:00SOHustopeče
O1A1404Pro-STATIC BlanskoFFT Vinohrady18.01. 20:45Blansko
O1A1405Kalábek BrnoNasan Brno19.01. 19:15SOBrno Bohunice
O1A1406Brikety Pelety VyškovTango Hodonín B18.01. 20:00Vyškov


15. kolo 25.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1502Tango Hodonín BKalábek Brno25.01. 20:30Hodonín
O1A1503Nasan BrnoPro-STATIC Blansko25.01. 20:00Brno Bohunice
O1A1504FFT VinohradyAgrotec Hustopeče27.01. 19:15NEBrno Bohunice
O1A1505ASM Dolní Loučky BArsenal Brno26.01. 20:00SOTišnov
O1A1506FC KloboučkyAmor Vyškov26.01. 20:00SOVyškov


16. kolo 01.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1602Amor VyškovASM Dolní Loučky B01.02. 20:00Vyškov
O1A1603Arsenal BrnoFFT Vinohrady01.02. 20:15Pohořelice
O1A1604Agrotec HustopečeNasan Brno02.02. 19:00SOHustopeče
O1A1605Pro-STATIC BlanskoTango Hodonín B26.10. 20:45Blansko
O1A1606Kalábek BrnoBrikety Pelety Vyškov02.02. 19:15SOBrno Bohunice


17. kolo 08.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1702Brikety Pelety VyškovPro-STATIC Blansko08.02. 20:00Vyškov
O1A1703Tango Hodonín BAgrotec Hustopeče10.02. 19:00NEHodonín
O1A1704Nasan BrnoArsenal Brno08.02. 20:00Brno Bohunice
O1A1705FFT VinohradyAmor Vyškov10.02. 19:15NEBrno Bohunice
O1A1706ASM Dolní Loučky BFC Kloboučky09.02. 20:00SOTišnov


18. kolo 15.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1802FC KloboučkyFFT Vinohrady16.02. 20:00SOVyškov
O1A1803Amor VyškovNasan Brno15.02. 20:00Vyškov
O1A1804Arsenal BrnoTango Hodonín B15.02. 20:15Pohořelice
O1A1805Agrotec HustopečeBrikety Pelety Vyškov16.02. 19:00SOHustopeče
O1A1806Pro-STATIC BlanskoKalábek Brno15.02. 20:45Blansko


19. kolo 22.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1902Kalábek BrnoAgrotec Hustopeče17.11. 21:00SOBrno Bohunice
O1A1903Brikety Pelety VyškovArsenal Brno22.02. 20:00Vyškov
O1A1904Tango Hodonín BAmor Vyškov24.02. 19:00NEHodonín
O1A1905Nasan BrnoFC Kloboučky22.02. 20:00Brno Bohunice
O1A1906FFT VinohradyASM Dolní Loučky B24.02. 19:15NEBrno Bohunice


20. kolo 01.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2002ASM Dolní Loučky BNasan Brno02.03. 20:00SOTišnov
O1A2003FC KloboučkyTango Hodonín B02.03. 20:00SOVyškov
O1A2004Amor VyškovBrikety Pelety Vyškov01.03. 20:00Vyškov
O1A2005Arsenal BrnoKalábek Brno01.03. 20:15Pohořelice
O1A2006Agrotec HustopečePro-STATIC Blansko02.03. 20:00SOHustopeče


21. kolo 08.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2102Pro-STATIC BlanskoArsenal Brno08.03. 20:45Blansko
O1A2103Kalábek BrnoAmor Vyškov09.03. 19:15SOBrno Bohunice
O1A2104Brikety Pelety VyškovFC Kloboučky08.03. 20:00Vyškov
O1A2105Tango Hodonín BASM Dolní Loučky B08.03. 20:30Hodonín
O1A2106Nasan BrnoFFT Vinohrady08.03. 20:00Brno Bohunice


22. kolo 15.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2202FFT VinohradyTango Hodonín B17.03. 19:15NEBrno Bohunice
O1A2203ASM Dolní Loučky BBrikety Pelety Vyškov17.03. 19:00NETišnov
O1A2204FC KloboučkyKalábek Brno16.03. 20:00SOVyškov
O1A2205Amor VyškovPro-STATIC Blansko15.03. 20:00Vyškov
O1A2206Arsenal BrnoAgrotec Hustopeče15.03. 20:15Pohořelice



Oblastní komise futsalu Divize E
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda ObKF: Marek Blažek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Jiří Stix
Telefon: 777 995 897
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz
 
Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV ObKF
Jednací řád ObKF E
 
9.4. - Zápis z jednání VV ObKF 13/18
31.1. - Zápis z jednání VV ObKF 12/18
20.11. - Zápis z jednání VV ObKF 11/17
11.10. - Usnesení per rollam VV ObKF E
28.8. - Zápis z jednání VV ObKF 10/17
26.6. - Zápis z jednání VV ObKF 09/17
13.3. - Zápis z jednání VV ObKF 08/17
14.1. - Zápis z jednání VV ObKF 07/17
13.12. - Usnesení per rollam VV ObKF E
31.10. - Zápis z jednání VV ObKF 06/16
22.9. - Usnesení per rollam VV ObKF E
29.8. - Zápis z jednání VV ObKF 05/16
23.5. - Zápis z jednání VV ObKF 04/16
17.3. - Zápis z jednání VV ObKF 03/16
27.1. - Usnesení per rollam VV ObKF E
18.1. - Zápis z jednání VV ObKF 02/16
30.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
10.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
Zápis z jednání VV ObKF 01/15
Zápis z mimořádného jednání VV ObKF E
Usnesení z VH oblasti E 2015
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2017/2018
RMS 2017/2018 ženy
 
Novelizace Etického kodexu
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání
Zpráva DS
Zpráva DS, strana 2
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate