reklama

O1A - Divize E

1. kolo 27.09.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101Sokol Repromeda JehniceTechnika Brno29.09. 18:15NEKuřim
O1A0102TJ Agrotec HustopečeKalábek Brno28.09. 19:00SOHustopeče
O1A0103FFT Vinohrady BrnoASM Dolní Loučky B29.09. 19:15NEBrno Bohunice
O1A0104Helas Brno BTJ Sokol Troubsko28.09. 19:00SOBrno Maloměřice
O1A0105Panama Boys BrnoPramen Havlíčkův Brod28.09. 21:00SOBrno Bohunice
O1A0106Arsenal BrnoBrikety-pelety Vyškov14.02. 20:15Pohořelice


2. kolo 04.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201Technika BrnoBrikety-pelety Vyškov04.10. 20:15Pohořelice
O1A0202Pramen Havlíčkův BrodArsenal Brno05.10. 20:30SOHavlíčkův Brod
O1A0203TJ Sokol TroubskoPanama Boys Brno06.10. 19:15NEBrno Bohunice
O1A0204ASM Dolní Loučky BHelas Brno B04.10. 20:00Tišnov
O1A0205Kalábek BrnoFFT Vinohrady Brno05.10. 19:15SOBrno Bohunice
O1A0206Sokol Repromeda JehniceTJ Agrotec Hustopeče06.10. 18:45NEKuřim


3. kolo 11.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301TJ Agrotec HustopečeTechnika Brno12.10. 19:00SOHustopeče
O1A0302FFT Vinohrady BrnoSokol Repromeda Jehnice13.10. 19:15NEBrno Bohunice
O1A0303Helas Brno BKalábek Brno12.10. 19:00SOBrno Maloměřice
O1A0304Panama Boys BrnoASM Dolní Loučky B12.10. 21:00SOBrno Bohunice
O1A0305Arsenal BrnoTJ Sokol Troubsko11.10. 20:15Pohořelice
O1A0306Brikety-pelety VyškovPramen Havlíčkův Brod11.10. 20:00Vyškov


4. kolo 18.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401Technika BrnoPramen Havlíčkův Brod18.10. 20:15Pohořelice
O1A0402TJ Sokol TroubskoBrikety-pelety Vyškov20.10. 19:15NEBrno Bohunice
O1A0403ASM Dolní Loučky BArsenal Brno19.10. 20:00SOTišnov
O1A0404Kalábek BrnoPanama Boys Brno19.10. 19:15SOBrno Bohunice
O1A0405Sokol Repromeda JehniceHelas Brno B20.10. 18:45NEKuřim
O1A0406TJ Agrotec HustopečeFFT Vinohrady Brno19.10. 20:00SOHustopeče


5. kolo 25.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501FFT Vinohrady BrnoTechnika Brno27.10. 19:15NEBrno Bohunice
O1A0502Helas Brno BTJ Agrotec Hustopeče27.10. 19:00NEBrno Maloměřice
O1A0503Panama Boys BrnoSokol Repromeda Jehnice26.10. 21:00SOBrno Bohunice
O1A0504Arsenal BrnoKalábek Brno25.10. 20:15Pohořelice
O1A0505Brikety-pelety VyškovASM Dolní Loučky B25.10. 20:00Vyškov
O1A0506Pramen Havlíčkův BrodTJ Sokol Troubsko26.10. 20:30SOHavlíčkův Brod


6. kolo 01.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601Technika BrnoTJ Sokol Troubsko01.11. 20:15Pohořelice
O1A0602ASM Dolní Loučky BPramen Havlíčkův Brod01.02. 20:00SOTišnov
O1A0603Kalábek BrnoBrikety-pelety Vyškov02.11. 19:15SOBrno Bohunice
O1A0604Sokol Repromeda JehniceArsenal Brno03.11. 18:45NEKuřim
O1A0605TJ Agrotec HustopečePanama Boys Brno02.11. 19:00SOHustopeče
O1A0606FFT Vinohrady BrnoHelas Brno B03.11. 19:15NEBrno Bohunice


7. kolo 08.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701Helas Brno BTechnika Brno10.11. 19:00NEBrno Maloměřice
O1A0702Panama Boys BrnoFFT Vinohrady Brno09.11. 21:00SOBrno Bohunice
O1A0703Arsenal BrnoTJ Agrotec Hustopeče08.11. 20:15Pohořelice
O1A0704Brikety-pelety VyškovSokol Repromeda Jehnice08.11. 20:00Vyškov
O1A0705Pramen Havlíčkův BrodKalábek Brno09.11. 20:30SOHavlíčkův Brod
O1A0706TJ Sokol TroubskoASM Dolní Loučky B10.11. 19:15NEBrno Bohunice


8. kolo 15.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801Technika BrnoASM Dolní Loučky B15.11. 20:15Pohořelice
O1A0802Kalábek BrnoTJ Sokol Troubsko16.11. 19:15SOBrno Bohunice
O1A0803Sokol Repromeda JehnicePramen Havlíčkův Brod17.11. 18:15NEKuřim
O1A0804TJ Agrotec HustopečeBrikety-pelety Vyškov22.02. 19:00SOHustopeče
O1A0805FFT Vinohrady BrnoArsenal Brno17.11. 19:15NEBrno Bohunice
O1A0806Helas Brno BPanama Boys Brno16.11. 19:00SOBrno Maloměřice


9. kolo 22.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901Panama Boys BrnoTechnika Brno23.11. 17:00SOBrno Bohunice
O1A0902Arsenal BrnoHelas Brno B22.11. 20:15Pohořelice
O1A0903Brikety-pelety VyškovFFT Vinohrady Brno22.11. 20:00Vyškov
O1A0904Pramen Havlíčkův BrodTJ Agrotec Hustopeče23.11. 20:30SOHavlíčkův Brod
O1A0905TJ Sokol TroubskoSokol Repromeda Jehnice24.11. 19:15NEBrno Bohunice
O1A0906ASM Dolní Loučky BKalábek Brno23.11. 20:00SOTišnov


10. kolo 29.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001Technika BrnoKalábek Brno29.11. 20:15Pohořelice
O1A1002Sokol Repromeda JehniceASM Dolní Loučky B01.12. 19:15NEKuřim
O1A1003TJ Agrotec HustopečeTJ Sokol Troubsko30.11. 18:00SOHustopeče
O1A1004FFT Vinohrady BrnoPramen Havlíčkův Brod01.12. 19:15NEBrno Bohunice
O1A1005Helas Brno BBrikety-pelety Vyškov30.11. 19:00SOBrno Maloměřice
O1A1006Panama Boys BrnoArsenal Brno30.11. 21:00SOBrno Bohunice


11. kolo 06.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101Arsenal BrnoTechnika Brno06.12. 20:15Pohořelice
O1A1102Brikety-pelety VyškovPanama Boys Brno06.12. 20:00Vyškov
O1A1103Pramen Havlíčkův BrodHelas Brno B07.12. 20:30SOHavlíčkův Brod
O1A1104TJ Sokol TroubskoFFT Vinohrady Brno08.12. 19:15NEBrno Bohunice
O1A1105ASM Dolní Loučky BTJ Agrotec Hustopeče06.12. 20:00Tišnov
O1A1106Kalábek BrnoSokol Repromeda Jehnice07.12. 19:15SOBrno Bohunice


12. kolo 13.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1201Technika BrnoSokol Repromeda Jehnice13.12. 20:15Pohořelice
O1A1202Kalábek BrnoTJ Agrotec Hustopeče14.12. 19:15SOBrno Bohunice
O1A1203ASM Dolní Loučky BFFT Vinohrady Brno13.12. 20:00Tišnov
O1A1204TJ Sokol TroubskoHelas Brno B15.12. 19:15NEBrno Bohunice
O1A1205Pramen Havlíčkův BrodPanama Boys Brno14.12. 20:30SOHavlíčkův Brod
O1A1206Brikety-pelety VyškovArsenal Brno13.12. 20:00Vyškov


13. kolo 20.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1301Brikety-pelety VyškovTechnika Brno20.12. 20:00Vyškov
O1A1302Arsenal BrnoPramen Havlíčkův Brod20.12. 20:15Pohořelice
O1A1303Panama Boys BrnoTJ Sokol Troubsko21.12. 17:00SOBrno Bohunice
O1A1304Helas Brno BASM Dolní Loučky B21.12. 19:00SOBrno Maloměřice
O1A1305FFT Vinohrady BrnoKalábek Brno22.12. 19:15NEBrno Bohunice
O1A1306TJ Agrotec HustopečeSokol Repromeda Jehnice21.12. 18:00SOHustopeče


14. kolo 10.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1401Technika BrnoTJ Agrotec Hustopeče10.01. 20:15Pohořelice
O1A1402Sokol Repromeda JehniceFFT Vinohrady Brno12.01. 18:45NEKuřim
O1A1403Kalábek BrnoHelas Brno B11.01. 19:15SOBrno Bohunice
O1A1404ASM Dolní Loučky BPanama Boys Brno12.01. 19:00NETišnov
O1A1405TJ Sokol TroubskoArsenal Brno12.01. 19:15NEBrno Bohunice
O1A1406Pramen Havlíčkův BrodBrikety-pelety Vyškov11.01. 20:30SOHavlíčkův Brod


15. kolo 17.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1501Pramen Havlíčkův BrodTechnika Brno18.01. 20:30SOHavlíčkův Brod
O1A1502Brikety-pelety VyškovTJ Sokol Troubsko17.01. 20:00Vyškov
O1A1503Arsenal BrnoASM Dolní Loučky B17.01. 20:15Pohořelice
O1A1504Panama Boys BrnoKalábek Brno18.01. 21:00SOBrno Bohunice
O1A1505Helas Brno BSokol Repromeda Jehnice18.01. 19:00SOBrno Maloměřice
O1A1506FFT Vinohrady BrnoTJ Agrotec Hustopeče19.01. 19:15NEBrno Bohunice


16. kolo 24.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1601Technika BrnoFFT Vinohrady Brno24.01. 20:15Pohořelice
O1A1602TJ Agrotec HustopečeHelas Brno B25.01. 18:00SOHustopeče
O1A1603Sokol Repromeda JehnicePanama Boys Brno26.01. 18:15NEKuřim
O1A1604Kalábek BrnoArsenal Brno25.01. 19:15SOBrno Bohunice
O1A1605ASM Dolní Loučky BBrikety-pelety Vyškov24.01. 20:00Tišnov
O1A1606TJ Sokol TroubskoPramen Havlíčkův Brod26.01. 19:15NEBrno Bohunice


17. kolo 31.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1701TJ Sokol TroubskoTechnika Brno02.02. 19:15NEBrno Bohunice
O1A1702Pramen Havlíčkův BrodASM Dolní Loučky B02.11. 20:30SOHavlíčkův Brod
O1A1703Brikety-pelety VyškovKalábek Brno31.01. 20:00Vyškov
O1A1704Arsenal BrnoSokol Repromeda Jehnice31.01. 20:15Pohořelice
O1A1705Panama Boys BrnoTJ Agrotec Hustopeče01.02. 21:00SOBrno Bohunice
O1A1706Helas Brno BFFT Vinohrady Brno02.02. 19:00NEBrno Maloměřice


18. kolo 07.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1801Technika BrnoHelas Brno B07.02. 20:15Pohořelice
O1A1802FFT Vinohrady BrnoPanama Boys Brno09.02. 19:15NEBrno Bohunice
O1A1803TJ Agrotec HustopečeArsenal Brno29.01. 19:30STHustopeče
O1A1804Sokol Repromeda JehniceBrikety-pelety Vyškov09.02. 18:45NEKuřim
O1A1805Kalábek BrnoPramen Havlíčkův Brod08.02. 19:15SOBrno Bohunice
O1A1806ASM Dolní Loučky BTJ Sokol Troubsko08.02. 20:00SOTišnov


19. kolo 21.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1901ASM Dolní Loučky BTechnika Brno21.02. 20:00Tišnov
O1A1902TJ Sokol TroubskoKalábek Brno23.02. 19:15NEBrno Bohunice
O1A1903Pramen Havlíčkův BrodSokol Repromeda Jehnice22.02. 20:30SOHavlíčkův Brod
O1A1904Brikety-pelety VyškovTJ Agrotec Hustopeče15.11. 20:00Vyškov
O1A1905Arsenal BrnoFFT Vinohrady Brno21.02. 20:15Pohořelice
O1A1906Panama Boys BrnoHelas Brno B22.02. 21:00SOBrno Bohunice


20. kolo 28.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2001Technika BrnoPanama Boys Brno28.02. 20:15Pohořelice
O1A2002Helas Brno BArsenal Brno29.02. 19:00SOBrno Maloměřice
O1A2003FFT Vinohrady BrnoBrikety-pelety Vyškov29.02. 21:00SOBrno Bohunice
O1A2004TJ Agrotec HustopečePramen Havlíčkův Brod29.02. 19:00SOHustopeče
O1A2005Sokol Repromeda JehniceTJ Sokol Troubsko01.03. 15:15NEKuřim
O1A2006Kalábek BrnoASM Dolní Loučky B29.02. 19:15SOBrno Bohunice


21. kolo 06.03.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2101Kalábek BrnoTechnika Brno07.03. 19:15SOBrno Bohunice
O1A2102ASM Dolní Loučky BSokol Repromeda Jehnice08.03. 19:00NETišnov
O1A2103TJ Sokol TroubskoTJ Agrotec Hustopeče08.03. 19:15NEBrno Bohunice
O1A2104Pramen Havlíčkův BrodFFT Vinohrady Brno08.03. 18:30NEHavlíčkův Brod
O1A2105Brikety-pelety VyškovHelas Brno B06.03. 20:00Vyškov
O1A2106Arsenal BrnoPanama Boys Brno06.03. 20:15Pohořelice


22. kolo 13.03.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2201Technika BrnoArsenal Brno13.03. 20:15Pohořelice
O1A2202Panama Boys BrnoBrikety-pelety Vyškov14.03. 21:00SOBrno Bohunice
O1A2203Helas Brno BPramen Havlíčkův Brod15.03. 19:30NEBrno Maloměřice
O1A2204FFT Vinohrady BrnoTJ Sokol Troubsko15.03. 19:15NEBrno Bohunice
O1A2205TJ Agrotec HustopečeASM Dolní Loučky B14.03. 19:00SOHustopeče
O1A2206Sokol Repromeda JehniceKalábek Brno15.03. 18:45NEKuřim



Oblastní komise futsalu Divize E
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda ObKF: Marek Blažek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Jiří Stix
Telefon: 777 995 897
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz
 
Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV ObKF
Jednací řád ObKF E
 
9.4. - Zápis z jednání VV ObKF 13/18
31.1. - Zápis z jednání VV ObKF 12/18
20.11. - Zápis z jednání VV ObKF 11/17
11.10. - Usnesení per rollam VV ObKF E
28.8. - Zápis z jednání VV ObKF 10/17
26.6. - Zápis z jednání VV ObKF 09/17
13.3. - Zápis z jednání VV ObKF 08/17
14.1. - Zápis z jednání VV ObKF 07/17
13.12. - Usnesení per rollam VV ObKF E
31.10. - Zápis z jednání VV ObKF 06/16
22.9. - Usnesení per rollam VV ObKF E
29.8. - Zápis z jednání VV ObKF 05/16
23.5. - Zápis z jednání VV ObKF 04/16
17.3. - Zápis z jednání VV ObKF 03/16
27.1. - Usnesení per rollam VV ObKF E
18.1. - Zápis z jednání VV ObKF 02/16
30.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
10.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
Zápis z jednání VV ObKF 01/15
Zápis z mimořádného jednání VV ObKF E
Usnesení z VH oblasti E 2015
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2017/2018
RMS 2017/2018 ženy
 
Novelizace Etického kodexu
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání
Zpráva DS
Zpráva DS, strana 2
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate