reklama

O1A - Divize E

TABULKA STŘELCŮ ke dni 12.10.2020
JménoOddílPočet
Lidmila PatrikHelas Brno B9
Juříček TomášHelas Brno B8
Michalec ZdeněkTechnika Brno7
Sedlák TomášFFT Vinohrady Brno5
Hodžić DinoKalábek Brno4
Lošťák MartinTechnika Brno4
Pabousek JiříPramen Havlíčkův Brod4
Plichta AntonínPramen Havlíčkův Brod4
Zelenka JanPramen Havlíčkův Brod4
Hofírek FilipNapoleon Prace3
Kadlec ZdeněkTechnika Brno3
Kolečkář JaroslavBrikety-pelety Vyškov3
Marvan TomášASM Dolní Loučky B3
Mrázek VladislavHelas Brno B3
Pálka TomášTJ Agrotec Hustopeče3
Prchal JiříPramen Havlíčkův Brod3
Šnédar JaroslavASM Dolní Loučky B3
Šotola TomislavASM Dolní Loučky B3
Toman JiříTechnika Brno3
Urbánek MartinBrikety-pelety Vyškov3
Vránek LukášHelas Brno B3
Žáček PavelNapoleon Prace3
Fikar DanielPramen Havlíčkův Brod2
Gala ZdeněkPanama Boys Brno2
Havelka PetrTJ Agrotec Hustopeče2
Jašek RenéHelas Brno B2
Kabeláč MichalHelas Brno B2
Koutný RomanFFT Vinohrady Brno2
Luner ZdeněkTechnika Brno2
Maruš PavelFFT Vinohrady Brno2
Očenášek ZdeněkTJ Agrotec Hustopeče2
Rogožan LukášBrikety-pelety Vyškov2
Seyfert VáclavASM Dolní Loučky B2
Studený JiříPanama Boys Brno2
Šperka TomášHelas Brno B2
Štreit JanFFT Vinohrady Brno2
Táborský PetrASM Dolní Loučky B2
Vondřich JosefBrikety-pelety Vyškov2
Žáček PetrNapoleon Prace2
Dvořák JanFFT Vinohrady Brno1
Filipec MichalNapoleon Prace1
Hanus JakubKalábek Brno1
Henek DavidPramen Havlíčkův Brod1
Henek JakubPramen Havlíčkův Brod1
Hospodka LukášPramen Havlíčkův Brod1
Hruška JanHelas Brno B1
Jakeš MartinBrikety-pelety Vyškov1
Jašek MarekKalábek Brno1
Jiříček MichalSokol Repromeda Jehnice1
Kameník DavidBrikety-pelety Vyškov1
Kamenský VojtěchHelas Brno B1
Karlík PetrPramen Havlíčkův Brod1
Keprt TomášSokol Repromeda Jehnice1
Kněžíček KamilNapoleon Prace1
Král MatoušSokol Repromeda Jehnice1
Lejska JosefPanama Boys Brno1
Lněnička PavelNapoleon Prace1
Lukšija HarisKalábek Brno1
Luzar JanSokol Repromeda Jehnice1
Mach ZdeněkPanama Boys Brno1
Malínek JiříTechnika Brno1
Mašek JiříASM Dolní Loučky B1
Nasadil PatrikTJ Agrotec Hustopeče1
Novák LukášBrikety-pelety Vyškov1
Panovský LukášASM Dolní Loučky B1
Popp ThomasTJ Agrotec Hustopeče1
Slezák JiříTechnika Brno1
Slováček PetrASM Dolní Loučky B1
Stehlík MarekTJ Agrotec Hustopeče1
Trojáček MichalFFT Vinohrady Brno1
Vlk MartinTechnika Brno1
Votoupal MichalPramen Havlíčkův Brod1
Žáček JiříNapoleon Prace1

Oblastní komise futsalu Divize E
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda ObKF: Marek Blažek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Jiří Stix
Telefon: 777 995 897
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz
 
Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV ObKF
Jednací řád ObKF E
 
9.4. - Zápis z jednání VV ObKF 13/18
31.1. - Zápis z jednání VV ObKF 12/18
20.11. - Zápis z jednání VV ObKF 11/17
11.10. - Usnesení per rollam VV ObKF E
28.8. - Zápis z jednání VV ObKF 10/17
26.6. - Zápis z jednání VV ObKF 09/17
13.3. - Zápis z jednání VV ObKF 08/17
14.1. - Zápis z jednání VV ObKF 07/17
13.12. - Usnesení per rollam VV ObKF E
31.10. - Zápis z jednání VV ObKF 06/16
22.9. - Usnesení per rollam VV ObKF E
29.8. - Zápis z jednání VV ObKF 05/16
23.5. - Zápis z jednání VV ObKF 04/16
17.3. - Zápis z jednání VV ObKF 03/16
27.1. - Usnesení per rollam VV ObKF E
18.1. - Zápis z jednání VV ObKF 02/16
30.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
10.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
Zápis z jednání VV ObKF 01/15
Zápis z mimořádného jednání VV ObKF E
Usnesení z VH oblasti E 2015
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2017/2018
RMS 2017/2018 ženy
 
Novelizace Etického kodexu
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání
Zpráva DS
Zpráva DS, strana 2
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate