reklama

O1A - Divize E jižní Moravy

TABULKA STŘELCŮ ke dni 20.03.2019
JménoOddílPočet
Kalina MartinKalábek Brno36
Hodžić DinoKalábek Brno28
Šotola TomislavASM Dolní Loučky B28
Táborský PetrArsenal Brno26
Mach PetrAgrotec Hustopeče23
Michalec ZdeněkArsenal Brno22
Nový OndřejFC Kloboučky22
Pšikal JanPro-STATIC Blansko22
Handlíř MichalFC Kloboučky21
Očenášek ZdeněkAgrotec Hustopeče21
Vintr MarekFC Kloboučky20
Němec LukášFC Kloboučky19
Sedlák TomášFFT Vinohrady19
Čapka AdamAgrotec Hustopeče17
Lička JosefAmor Vyškov17
Logara VanjaKalábek Brno17
Pánek JanBrikety Pelety Vyškov17
Kaňa VojtěchFFT Vinohrady16
Popp ThomasAgrotec Hustopeče16
Bárta VlastimilPro-STATIC Blansko15
Hoffmann MartinNasan Brno15
Bednář DavidPro-STATIC Blansko14
Vondřich JosefBrikety Pelety Vyškov14
Nový MiroslavFC Kloboučky13
Ohanyan GevorgAmor Vyškov13
Ryšavý DominikAgrotec Hustopeče13
Lička MartinAmor Vyškov12
Nasadil PatrikAgrotec Hustopeče12
Rozkydal ŠtěpánTango Hodonín B12
Stehlík MarekAgrotec Hustopeče12
Šmerda DominikPro-STATIC Blansko12
Jakeš MartinBrikety Pelety Vyškov11
Rehák MariánTango Hodonín B11
Unger JiříAgrotec Hustopeče11
Zdražil TomášASM Dolní Loučky B11
Feik TomášPro-STATIC Blansko10
Havelka PetrAgrotec Hustopeče10
Konečný FilipTango Hodonín B10
Koutný RomanFFT Vinohrady10
Malíř MiroslavASM Dolní Loučky B10
Marvan TomášASM Dolní Loučky B10
Němec MartinKalábek Brno10
Rampula DavidNasan Brno10
Šnédar JaroslavASM Dolní Loučky B10
Šoupal MartinBrikety Pelety Vyškov10
Bartůněk PavelNasan Brno9
Čejka LukášNasan Brno9
Kolář JakubArsenal Brno9
Rozehnal MatějBrikety Pelety Vyškov9
Ševčík MilanAmor Vyškov9
Španěl OndřejPro-STATIC Blansko9
Dvořák JanFFT Vinohrady8
Chalupský JiříArsenal Brno8
Chlup TomášArsenal Brno8
Jaša AloisNasan Brno8
Jeřábek MichalFC Kloboučky8
Machát JakubArsenal Brno8
Mašek JiříASM Dolní Loučky B8
Mikloška JanBrikety Pelety Vyškov8
Trojáček MichalFFT Vinohrady8
Vintr OndřejFC Kloboučky8
Grim JaromírAmor Vyškov7
Kolečkář JaroslavBrikety Pelety Vyškov7
Kovář DavidArsenal Brno7
Krejčiřík OndřejTango Hodonín B7
Maruš PavelFFT Vinohrady7
Novotný PavelTango Hodonín B7
Vanda FilipTango Hodonín B7
Baghdasaryan ArmenArsenal Brno6
Bárta VítězslavArsenal Brno6
Galia TomášKalábek Brno6
Krejčí MichalArsenal Brno6
Paděra OndřejPro-STATIC Blansko6
Selyvonenko IvanASM Dolní Loučky B6
Šmída RomanASM Dolní Loučky B6
Varmuža TomášTango Hodonín B6
Vrba LukášTango Hodonín B6
Zouhar MatějFFT Vinohrady6
Bohun PetrTango Hodonín B5
Gottvald DavidAmor Vyškov5
Janulík TomášTango Hodonín B5
Knoflíček LukášNasan Brno5
Koudelka JanPro-STATIC Blansko5
Koudelka PetrFC Kloboučky5
Legner JiříAmor Vyškov5
Panovský LukášPro-STATIC Blansko5
Ševčík JanFC Kloboučky5
Štefl LubomírNasan Brno5
Buc MarekTango Hodonín B4
Fekete TiborAgrotec Hustopeče4
Koval StanislavFC Kloboučky4
Polonec MilanKalábek Brno4
Ryšavý VlastimilASM Dolní Loučky B4
Záboj MartinArsenal Brno4
Beneš DavidTango Hodonín B3
Bidmon MichalTango Hodonín B3
Fialka TomášAmor Vyškov3
Hanuš MartinASM Dolní Loučky B3
Leasure PhilipASM Dolní Loučky B3
Lukeštík DavidAmor Vyškov3
Maňoušek JiříPro-STATIC Blansko3
Němec LukášKalábek Brno3
Novák LukášAmor Vyškov3
Sára ZdeněkKalábek Brno3
Sečkář MichalAmor Vyškov3
Selinger TomášFC Kloboučky3
Špicl MartinArsenal Brno3
Štreit JanFFT Vinohrady3
Urbánek PetrASM Dolní Loučky B3
Vlach AlešBrikety Pelety Vyškov3
Banongo AlainKalábek Brno2
Cvingráf PatrikArsenal Brno2
Dolíhal PetrAgrotec Hustopeče2
Chadima JanFC Kloboučky2
Janeček JaromírNasan Brno2
Juříček TomášASM Dolní Loučky B2
Konečný MichalTango Hodonín B2
Lukšija HarisKalábek Brno2
Macháň PetrBrikety Pelety Vyškov2
Malásek MichaelASM Dolní Loučky B2
Malý DavidFFT Vinohrady2
Martínez DanielAmor Vyškov2
Petřek MichalAmor Vyškov2
Pokoj JiříPro-STATIC Blansko2
Rogožan LukášBrikety Pelety Vyškov2
Rozbořil LukášFFT Vinohrady2
Souček RadekPro-STATIC Blansko2
Tylč AdamASM Dolní Loučky B2
Urbánek MartinBrikety Pelety Vyškov2
Václavek DavidFFT Vinohrady2
vlastníASM Dolní Loučky B2
Brychta JakubKalábek Brno1
Buriánek JosefFC Kloboučky1
Cihlář JakubArsenal Brno1
Daněk MichalPro-STATIC Blansko1
Fessl DavidTango Hodonín B1
Fibingr DavidAgrotec Hustopeče1
Hanák JakubASM Dolní Loučky B1
Hanus JakubKalábek Brno1
Hodonský JanTango Hodonín B1
Horváth TomášBrikety Pelety Vyškov1
Hromek VojtěchAmor Vyškov1
Huňáček JakubASM Dolní Loučky B1
Chubirka VadimAmor Vyškov1
Jašíček RadovanBrikety Pelety Vyškov1
Jünger ErikAmor Vyškov1
Kameník DavidBrikety Pelety Vyškov1
Kaňa JakubFFT Vinohrady1
Kocourek LubomírNasan Brno1
Kotásek PavelTango Hodonín B1
Mašek MartinASM Dolní Loučky B1
Mihok SamuelAmor Vyškov1
Nitschneider MartinAmor Vyškov1
Pohl DenisArsenal Brno1
Pořízek DominikASM Dolní Loučky B1
Sedlák JakubPro-STATIC Blansko1
Soukup VítTango Hodonín B1
Šimoník KarelArsenal Brno1
Tichý LiborKalábek Brno1
Tichý PavelFC Kloboučky1
Veselý ZdeněkPro-STATIC Blansko1
Vymazal RadekAmor Vyškov1
Záleský DavidKalábek Brno1

Oblastní komise futsalu Divize E
Vídeňská 470/9, 639 00 Brno
Předseda ObKF: Marek Blažek
Telefon: 731 509 546
E-mail: marek.blazek@seznam.cz

Místopředseda a sekretář: Jiří Stix
Telefon: 777 995 897
E-mail: Jiri.stix@centrum.cz
 
Adresáře
Výkonný výbor
Řídící orgán a komise
Archiv soutěží
Obsazení soutěží
 
Rozhodnutí STK a DK
Zastavení závodní činnosti
Adresář rozhodčích
Adresář delegátů
Adresář klubů
Listina sportovních hal
 
Dokumenty VV ObKF
Jednací řád ObKF E
 
9.4. - Zápis z jednání VV ObKF 13/18
31.1. - Zápis z jednání VV ObKF 12/18
20.11. - Zápis z jednání VV ObKF 11/17
11.10. - Usnesení per rollam VV ObKF E
28.8. - Zápis z jednání VV ObKF 10/17
26.6. - Zápis z jednání VV ObKF 09/17
13.3. - Zápis z jednání VV ObKF 08/17
14.1. - Zápis z jednání VV ObKF 07/17
13.12. - Usnesení per rollam VV ObKF E
31.10. - Zápis z jednání VV ObKF 06/16
22.9. - Usnesení per rollam VV ObKF E
29.8. - Zápis z jednání VV ObKF 05/16
23.5. - Zápis z jednání VV ObKF 04/16
17.3. - Zápis z jednání VV ObKF 03/16
27.1. - Usnesení per rollam VV ObKF E
18.1. - Zápis z jednání VV ObKF 02/16
30.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
10.11. - Usnesení per rollam VV ObKF E
Zápis z jednání VV ObKF 01/15
Zápis z mimořádného jednání VV ObKF E
Usnesení z VH oblasti E 2015
 
Dokumenty ke stažení
RMS 2017/2018
RMS 2017/2018 ženy
 
Novelizace Etického kodexu
Soupiska mužstva
Výplatnice
Zápis o utkání
Zpráva DS
Zpráva DS, strana 2
Hodnocení rozhodčích - manuál
Hodnocení rozhodčích - tabulka
 

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate