Futsal

reklama
11.05.2016
Videosestřih semifinálové série play-off CHANCE futsal ligy - Benago vs. Slavia
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih semifinálové série play-off CHANCE futsal ligy - Benago vs. Slavia


11.05.2016
Videosestřih semifinálové série play-off CHANCE futsal ligy - Chrudim vs. Nejzbach
I v tomto ročníku CHANCE futsal ligy připravujeme videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě. Přinášíme vám video sestřih semifinálové série play-off CHANCE futsal ligy - Chrudim vs. Nejzbach. Sestřihy, kde je domácí ERA-PACK Chrudim, nám poskytl přímo samotný klub.


09.05.2016
Videosestřih čtvrtfinálové série play-off CHANCE futsal ligy - Nejzbach vs. Sparta
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih čtvrtfinálové série play-off CHANCE futsal ligy - Nejzbach vs. Sparta


09.05.2016
Videosestřih čtvrtfinálové série play-off CHANCE futsal ligy - Slavia vs. Plzeň
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih čtvrtfinálové série play-off CHANCE futsal ligy - Slavia vs. Plzeň


09.05.2016
Videosestřih čtvrtfinálové série play-off CHANCE futsal ligy - Benago vs. Rádio Krokodýl
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih čtvrtfinálové série play-off CHANCE futsal ligy - Benago vs. Rádio Krokodýl


09.05.2016
Videosestřih čtvrtfinálové série play-off CHANCE futsal ligy - Chrudim vs. Tango
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih čtvrtfinálové série play-off CHANCE futsal ligy - Chrudim vs. Tango


18.04.2016
Video sestřih ze zápasu vítězů II. ligy
Přinášíme vám video sestřih ze zápasu vítězů II. lig mezi Gardenline Litoměřice a Gamaspolem Jeseník.


15.04.2016
Videosestřih 22.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 22.kola nejvyšší futsalové soutěže.


29.03.2016
Videoreportáž ČT z turnaje Generali cup
V půlce března se ve Vsetíně uskutečnil mezinárodní turnaj Generali Cup. Česká televize z této akce připravila zajímavou reportáž.


16.03.2016
Videosestřih 21.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 21.kola nejvyšší futsalové soutěže.


09.03.2016
Videosestřih 20.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 20.kola nejvyšší futsalové soutěže.


04.03.2016
Videosestřih 19.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 19.kola nejvyšší futsalové soutěže.


26.02.2016
Videosestřih 18.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 18.kola nejvyšší futsalové soutěže.


19.02.2016
Videosestřih 17.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 17.kola nejvyšší futsalové soutěže.


10.02.2016
Videosestřih - EURO 2016
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání EURO 2016.


29.01.2016
Videosestřih 16.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 16.kola nejvyšší futsalové soutěže.


27.01.2016
Videosestřih - Přátelské utkání ČR vs. Grónsko
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání ČR vs. Grónsko.


22.01.2016
Videosestřih 15.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 15.kola nejvyšší futsalové soutěže.


15.01.2016
Videosestřih 14.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 14.kola nejvyšší futsalové soutěže.


08.01.2016
Videosestřih 13.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 13.kola nejvyšší futsalové soutěže.


18.12.2015
Videosestřih 12.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 12.kola nejvyšší futsalové soutěže.


16.12.2015
Videosestřih - Kvalifikace MS 2016
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání Kvalifikace MS 2016.


04.12.2015
Videosestřih 11.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 11.kola nejvyšší futsalové soutěže.


27.11.2015
Videosestřih 10.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 10.kola nejvyšší futsalové soutěže.


20.11.2015
Videosestřih 9.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 9.kola nejvyšší futsalové soutěže.


13.11.2015
Videosestřih 8.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 8.kola nejvyšší futsalové soutěže.


06.11.2015
Videosestřih 7.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 7.kola nejvyšší futsalové soutěže.


30.10.2015
Videosestřih 6.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 6.kola nejvyšší futsalové soutěže.


22.10.2015
Videosestřih 5.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 5.kola nejvyšší futsalové soutěže.


22.10.2015
Videosestřih 4.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 4.kola nejvyšší futsalové soutěže.


08.10.2015
Videosestřih 3.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 3.kola nejvyšší futsalové soutěže.


07.10.2015
Videosestřih 2.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 2.kola nejvyšší futsalové soutěže.


14.09.2015
Videosestřih 1.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě a s komentářem Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 1.kola nejvyšší futsalové soutěže.


21.05.2015
Finálová série Teplice vs. Chrudim
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě díky práci PR managera Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih finálové série Teplice vs. Chrudim.


29.04.2015
Semifinálová série Teplice vs. Sparta
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě díky práci PR managera Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih semifinálové série Teplice vs. Sparta.


29.04.2015
Semifinálová série Chrudim vs. Benago
Přinášíme vám video sestřih semifinálové série Chrudim vs. Benago.


02.04.2015
Čtvrfinálová série Chrudim vs. Helas
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě díky práci PR managera Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih čtvrfinálové série Chrudim vs. Helas.


31.03.2015
Čtvrfinálová série Teplice vs. Slavia
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě díky práci PR managera Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih čtvrfinálové série Teplice vs. Slavia.


31.03.2015
Čtvrfinálová série Sparta vs. Nejzbach
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě díky práci PR managera Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih čtvrfinálové série Sparta vs. Nejzbach.


31.03.2015
Čtvrfinálová série Benago vs. Tango
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě díky práci PR managera Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih čtvrfinálové série Benago vs. Tango.


23.01.2015
Videosestřih 15.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě díky práci PR managera Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 15.kola nejvyšší futsalové soutěže.


16.01.2015
Videosestřih 14.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě díky práci PR managera Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 14.kola nejvyšší futsalové soutěže.


22.12.2014
Videosestřih 13.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě díky práci PR managera Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 13.kola nejvyšší futsalové soutěže.


16.12.2014
Videosestřih 12.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě díky práci PR managera Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 12.kola nejvyšší futsalové soutěže.


15.12.2014
Videosestřih Final four Poháru FAČR
Přinášíme vám video sestřih utkání Final four Poháru FAČR 2013/2014.


28.11.2014
Videosestřih 9.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě díky práci PR managera Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 9.kola nejvyšší futsalové soutěže.


19.11.2014
Videosestřih 7.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě díky práci PR managera Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 7.kola nejvyšší futsalové soutěže.


06.11.2014
Videosestřih 6.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě díky práci PR managera Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 6.kola nejvyšší futsalové soutěže.


30.10.2014
Videosestřih 5.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě díky práci PR managera Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 5.kola nejvyšší futsalové soutěže.


22.10.2014
Videosestřih 4.kola CHANCE futsal ligy
I v novém ročníku CHANCE futsal ligy budeme připravovat videosestřihy, tentokrát v daleko větší kvalitě díky práci PR managera Michala Pavlíka. Přinášíme vám video sestřih utkání 4.kola nejvyšší futsalové soutěže.


Výsledky
» Výsledky a tabulka
» Statistiky a sestavy
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Všechny další tabulky
» Všechny výsledky
 

reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate