Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A3A - IV.třída - základní třída muži
TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Slovan B 20 16 2 2 83: 24 50 ( 20)
2. Lelekovice 20 13 1 6 50: 30 40 ( 10)
3. Lokomotiva B 20 10 3 7 68: 42 33 ( 3)
4. Soběšice B 20 6 2 12 36: 55 20 (-10)
5. Obřany B 20 4 3 13 19: 70 15 (-15)
6. Jundrov B 20 5 1 14 34: 69 13 (-14)
Družstvu Jundrov B bylo odebráno bodů: 3
TABULKA DOMA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. Slovan B 10 8 0 2 44: 13 24
2. Lelekovice 10 7 0 3 29: 12 21
3. Lokomotiva B 10 5 2 3 45: 23 17
4. Soběšice B 10 3 2 5 21: 16 11
5. Obřany B 10 2 2 6 11: 30 8
6. Jundrov B 10 2 0 8 20: 26 6
TABULKA VENKU
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. Slovan B 10 8 2 0 39: 11 26
2. Lelekovice 10 6 1 3 21: 18 19
3. Lokomotiva B 10 5 1 4 23: 19 16
4. Jundrov B 10 3 1 6 14: 43 10
5. Soběšice B 10 3 0 7 15: 39 9
6. Obřany B 10 2 1 7 8: 40 7
KŘÍŽOVÁ TABULKA
1 2 3 4 5 6
1. Obřany B --- 0:7 4:2 1:1 1:3 3:0
2. Slovan B 4:0 --- 2:1 0:7 2:3 3:0
3. Jundrov B 1:2 2:5 --- 0:1 3:2 1:4
4. Lokomotiva B 2:2 0:6 2:3 --- 4:2 8:1
5. Lelekovice 4:0 1:2 3:2 2:0 --- 8:1
6. Soběšice B 3:0 1:1 8:0 4:5 0:0 ---
TABULKA PODZIM
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. Slovan B 10 8 1 1 50: 11 25
2. Lokomotiva B 10 6 1 3 42: 22 19
3. Lelekovice 10 6 1 3 21: 18 19
4. Soběšice B 10 3 1 6 13: 22 10
5. Jundrov B 10 3 1 6 20: 37 10
6. Obřany B 10 1 1 8 6: 42 4
TABULKA JARO
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. Slovan B 10 8 1 1 33: 13 25
2. Lelekovice 10 7 0 3 29: 12 21
3. Lokomotiva B 10 4 2 4 26: 20 14
4. Obřany B 10 3 2 5 13: 28 11
5. Soběšice B 10 3 1 6 23: 33 10
6. Jundrov B 10 2 0 8 14: 32 6
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A0101 Obřany B Soběšice B 0:5 (0:3)
Branky: Svítil Miroslav 3, Kyzlink Radim, Konečný Ondřej; Rozhodčí: Přibyl Jaromír; ŽK: Nováček Evžen, Pelikán Luděk, Machek Libor - 0
A3A0102 Slovan B Lelekovice 4:1 (2:0)
Branky: Vodička Miroslav, Mazánek Drahomír, Nevole Pavel, Indráček Tomáš - Pavlík Martin; Rozhodčí: Fontanesi Fabrizio
A3A0103 Jundrov B Lokomotiva B 1:4 (1:2)
Branky: Šebesta David - Tichý Tomáš 2, Bravenec Ivo, Dočkal Luděk; Rozhodčí: Nováček Aleš; ŽK: Otáhal Aleš, Závodský Jiří - Harnach Martin
2.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A0201 Soběšice B Lokomotiva B 3:1 (1:0)
Branky: Těšík Richard 2, Příhoda Pavel - Harnach Martin; Rozhodčí: Blažek Adam; ŽK: Horváth Vojtěch, Horváth Lukáš - 0
A3A0202 Jundrov B Lelekovice 1:2 (1:1)
Branky: Trojáček Josef - Barták Ivo, Coural Aleš; Rozhodčí: Bělehrad Miroslav; ŽK: Dvořák Pavel, Otáhal Aleš - Klepárník Petr; ČK: Koutný Martin - 0
A3A0203 Obřany B Slovan B 0:5 (0:3)
Branky: Mazánek Drahomír 2, Suchna Martin, Okoun Ivan, Nevole Pavel; Rozhodčí: Nováček Aleš; ŽK: Čapek Kamil, Radonič Martin, Maliňák Petr - Mazánek Drahomír; ČK: Čapek Kamil - Mazánek Drahomír
3.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A0301 Slovan B Soběšice B 6:0 (2:0)
Branky: Mazánek Drahomír 3, Orálek Leoš, Smith Matt, Švihálek Martin; Rozhodčí: Nováček Aleš; ŽK: 0 - Tenk Tomáš
A3A0302 Jundrov B Obřany B 9:1 (7:1)
Branky: Otáhal Aleš 4, Jančík Jaroslav, Doležal Aleš, Héger Ladislav, Šebesta David, vlastní - Kolb David; Rozhodčí: Kokrda Roman; ŽK: Doležal Aleš - Meluzín Petr
A3A0303 Lokomotiva B Lelekovice 2:3 (1:1)
Branky: Chladil David, Dočkal Luděk - Vlasák Jakub 2, vlastní; Rozhodčí: Polák Jiří; ŽK: Sekanina Michal - 0
4.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A0401 Soběšice B Lelekovice 1:2 (0:1)
Branky: Těšík Richard - Coural Aleš 2; Rozhodčí: Havlík Pavel; ŽK: Marek Petr, Konečný Ondřej, Strakoň Jiří, Svítil Miroslav, Svítil Aleš - 0
A3A0402 Obřany B Lokomotiva B 1:3 (0:0)
Branky: Kolb David - Fiala Petr 2, Harnach Martin; Rozhodčí: Švihálek Jiří; ŽK: Machek Libor - 0
A3A0403 Slovan B Jundrov B 9:0 (2:0)
Branky: Vodička Miroslav 4, Mazánek Drahomír 2, Okoun Lukáš, Kroka Dušan, Indráček Tomáš; Rozhodčí: Urbánek Martin; ŽK: Indráček Tomáš - Dvořák Pavel, Svoboda Martin
5.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A0501 Jundrov B Soběšice B 1:2 (0:0)
Branky: Mrkvica Vít - Tenk Tomáš, Buchtela Rudolf; Rozhodčí: Blažek Adam; ŽK: 0 - Nahodil Martin, Brandštetr Tomáš, Svítil Aleš
A3A0502 Lokomotiva B Slovan B 4:4 (2:1)
Branky: Chladil David, Mauer Ondřej, Fiala Petr, Dočkal Luděk - Mazánek Drahomír 2, Hamšík Dalibor, Indráček Tomáš; Rozhodčí: Štěpánek Dušan; ŽK: Fiala Petr, Pospíšil Radek - 0
A3A0503 Obřany B Lelekovice 0:3 (0:0)
Branky: Coural Aleš 2, Žáček David; Rozhodčí: Polák Jiří; ŽK: Machek Libor, Klíč Lukáš - Šmarda David
6.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A0601 Soběšice B Obřany B 0:2 (0:1)
Branky: Bařina Milan, Pištěk Jiří; Rozhodčí: Špatný Jiří (laik)
A3A0602 Slovan B Lelekovice 2:3 (2:2)
Branky: Mazánek Drahomír, Indráček Tomáš - Coural Aleš, Smolinský Roman, Pavlík Martin; Rozhodčí: Vala Michal; ŽK: Indráček Tomáš, Orálek Leoš, Nevole Pavel - Pavlík Martin, Diviš Vítězslav, Pavlík Ondřej
A3A0603 Lokomotiva B Jundrov B 13:1 (5:0)
Branky: Fiala Petr 5, Bravenec Ivo 2, Fiala Zdeněk 2, Kurfürst Miroslav, Zavrtal Josef, Tisovský Michal, Pavlíček David - Selucký Vít; Rozhodčí: Přibyl Jaromír; ŽK: Fiala Zdeněk, Pavlíček David - Polák Přemysl; ČK: 0 - Polák Přemysl
7.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A0701 Lokomotiva B Soběšice B 5:1
Branky: Trojáček Michal 2, Fiala Petr 2, Světlík Tomáš - Huňáček Jiří; Rozhodčí: D.Štěpánek; ŽK: Maťátko Milan, Bravenec Ivo - 0
A3A0702 Jundrov B Lelekovice 3:2
Branky: Doležal Karel, Otáhal Aleš, Kavač Nikola - Coural Aleš, Vlasák Jakub; Rozhodčí: Marek
A3A0703 Slovan B Obřany B 8:0
Branky: Hamšík Dalibor 2, Indráček Tomáš 2, Vodička Miroslav, Mazánek Drahomír, Kolesa Petr, Nevole Pavel; Rozhodčí: Jiří Polák; ŽK: Indráček Tomáš, Mazánek Drahomír, Kroka Dušan - Nováček Evžen, Klíč Lukáš
8.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A0801 Soběšice B Slovan B 1:3 (1:2)
Branky: Těšík Richard - Spielmann Michal, Mazánek Drahomír, Nevole Pavel; Rozhodčí: Špalek
A3A0802 Obřany B Jundrov B 1:1 (1:0)
Branky: Bařina Milan - Otáhal Aleš; Rozhodčí: Blažek; ŽK: 0 - Dvořák Pavel, Dufek Martin
A3A0803 Lokomotiva B Lelekovice 4:2 (2:0)
Branky: Fiala Petr 3, Bravenec Ivo - Coural Aleš, Kozelek Petr; Rozhodčí: Kokrda; ŽK: 0 - Šmarda David, Diviš Vítězslav
9.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A0901 Soběšice B Lelekovice 0:0 (0:0)
Rozhodčí: Marek; ŽK: Kyzlink Radim - Vlasák Jakub
A3A0902 Lokomotiva B Obřany B 5:0 (0:0)
Branky: Fiala Petr 3, Bravenec Ivo, Trojáček Michal; Rozhodčí: Novosák
A3A0903 Jundrov B Slovan B 1:3 (0:1)
Branky: Trojáček Josef - Indráček Tomáš 2, Spielmann Michal; Rozhodčí: Putna; ŽK: Doležal Aleš, Urbášek David - Vodička Miroslav, Hrazdíra Jiří
10.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A1001 Soběšice B Jundrov B 0:2 (0:0)
Branky: Procházka Alexandr, Parma Štěpán; Rozhodčí: Blažek; ŽK: Růžička Martin - 0
A3A1002 Slovan B Lokomotiva B 6:1 (3:1)
Branky: Mazánek Drahomír 2, Brtník Zdeněk, Kolesa Petr, Hamšík Dalibor, Indráček Tomáš - Chladil David; Rozhodčí: Přibyl; ŽK: Mazánek Drahomír, Kolesa Petr, Spielmann Michal, Okoun Ivan - Tichý Luděk
A3A1003 Obřany B Lelekovice 1:3 (1:0)
Branky: Bařina Milan - Liška Radek, Coural Aleš, Smolinský Roman; Rozhodčí: Putna; ŽK: Bařina Milan, Pištěk Jiří, Šmarda Tomáš, Nováček Evžen - Coural Aleš, Vlasák Adam
11.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A1101 Obřany B Soběšice B 3:0 kontumace
Rozhodčí: Marek
A3A1102 Lelekovice Slovan B 1:3 (1:2)
Branky: Vlasák Jakub - Indráček Tomáš 2, Kroka Dušan; Rozhodčí: Blažek; ŽK: 0 - Kroka Dušan
A3A1103 Jundrov B Lokomotiva B 0:1 (0:0)
Branky: Harnach Martin; Rozhodčí: Kokrda; ŽK: Mrkvica Vít, Dobrovolný Michal - Klapač Kamil
12.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A1201 Soběšice B Lokomotiva B 4:5 (2:2)
Branky: Michálek Martin 2, Formánek Radovan, Hanák Zdeněk - Fiala Petr 3, Pospíšil Radek, Harnach Martin; Rozhodčí: Beneš; ŽK: 0 - Tichý Luděk
A3A1202 Lelekovice Jundrov B 1:2 (1:2)
Branky: Coural Aleš - Otáhal Aleš, Sedmera Michal; Rozhodčí: Vápeník; ŽK: Coural Aleš, Diviš Vítězslav, Žáček David - Mrkvica Vít
A3A1203 Obřany B Slovan B 0:7 (0:1)
Branky: Mazánek Drahomír 2, Indráček Tomáš 2, Kolesa Petr, Nevole Pavel, Kroka Dušan; Rozhodčí: Král
13.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A1301 Slovan B Soběšice B 3:0 (2:0)
Branky: Dědič Pavel, Kroka Dušan, Indráček Tomáš; Rozhodčí: Přibyl; ŽK: Kroka Dušan - Kinský Vladimír, Kocián Ondřej
A3A1302 Jundrov B Obřany B 1:2 (0:1)
Branky: Lachout Jan - Merta Tomáš, Pištěk Jiří; Rozhodčí: J.Štěpánek; ŽK: Mrkvica Vít - Pelikán Luděk, Pelikán Lukáš; ČK: Malafa Tomáš - 0
A3A1303 Lelekovice Lokomotiva B 1:0 (0:0)
Branky: Pavlík Ondřej; Rozhodčí: Havlík; ŽK: Pavlík Martin - Tichý Tomáš, Procházka Michal, Pospíšil Radek, Bravenec Ivo
14.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A1401 Lelekovice Soběšice B 4:1 (1:1)
Branky: Coural Aleš 2, Vlasák Jakub, Smolinský Roman - Horváth Lukáš; Rozhodčí: Sklář; ŽK: Coural Aleš, Herman David - 0
A3A1402 Obřany B Lokomotiva B 1:1 (0:0)
Branky: Fildán Lubomír - Fiala Petr; Rozhodčí: Blažek
A3A1403 Slovan B Jundrov B 2:1 (0:0)
Branky: Dědič Pavel, Nevole Pavel - Lachout Jan; Rozhodčí: Marek; ŽK: 0 - Sedmera Michal, Otáhal Aleš
15.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A1501 Jundrov B Soběšice B 1:4 (0:2)
Branky: Otáhal Aleš - Nikolov Stefan, Buchtela Rudolf, Dimov Rusev Rusi, Svítil Miroslav; Rozhodčí: Král; ŽK: Plšek David, Křivánek Robert - Buchtela Rudolf, Michálek Martin
A3A1502 Lokomotiva B Slovan B 0:6 (0:3)
Branky: Havel Jan 4, Smith Matt, Mazánek Drahomír; ŽK: Fiala Petr - 0
A3A1503 Lelekovice Obřany B 4:1 (1:0)
Branky: Coural Aleš 2, Pavlík Martin 2 - Toman Tomáš; Rozhodčí: Marek; ŽK: Barták Ivo - Pelikán Lukáš
16.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A1601 Soběšice B Obřany B 3:0 (0:0)
Branky: Svítil Aleš 2, Kubíček Lukáš; Rozhodčí: Blažek
A3A1602 Lelekovice Slovan B 1:2 (1:0)
Branky: Coural Aleš - Orálek Leoš, Mazánek Drahomír; Rozhodčí: Král; ŽK: 0 - Spielmann Michal, Indráček Tomáš
A3A1603 Lokomotiva B Jundrov B 2:3 (1:3)
Branky: Bravenec Ivo 2 - Otáhal Aleš, Trojáček Josef, Rudolecký Jiří; Rozhodčí: Sedlák; ŽK: Bravenec Ivo, Maťátko Milan - Trojáček Josef, Svoboda Martin, Hrůza Lukáš, Zeman Jan
17.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A1701 Lokomotiva B Soběšice B 8:1 (4:1)
Branky: Fiala Petr 5, Trojáček Michal 2, Harnach Martin - Keprt Daniel; Rozhodčí: Putna
A3A1702 Lelekovice Jundrov B 3:2 (2:0)
Branky: Coural Aleš 3 - Sedmera Michal 2; Rozhodčí: Kokrda; ŽK: Pavlík Martin, Vágner Ondřej - Rudolecký Tomáš, Lachout Jan, Křesal Tomáš
A3A1703 Slovan B Obřany B 4:0 (2:0)
Branky: Havel Jan 2, Kolesa Petr, vlastní; Rozhodčí: Sedlák; ŽK: Nevole Pavel - Nováček Evžen
18.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A1801 Soběšice B Slovan B 1:1 (1:1)
Branky: Buchtela Rudolf - Kroka Dušan; Rozhodčí: Marek
A3A1802 Obřany B Jundrov B 4:2 (2:1)
Branky: Jašek Aleš 3, Maliňák Petr - Voda Viktor, Kováč Nikola; Rozhodčí: Putna; ŽK: Jašek Aleš, Denner Tomáš, Hořínek Václav, Machek Libor, Pelikán Luděk - 0
A3A1803 Lelekovice Lokomotiva B 2:0 (1:0)
Branky: Žáček David 2; Rozhodčí: P.Štěpánek; ŽK: 0 - Maťátko Milan
19.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A1901 Lelekovice Soběšice B 8:1 (5:0)
Branky: Žáček David 3, Coural Aleš 2, Pavlík Martin 2, Smolinský Roman - Svítil Miroslav; Rozhodčí: Urbánek
A3A1902 Lokomotiva B Obřany B 2:2 (2:2)
Branky: Pavlíček Tomáš 2 - Machek Libor, Luner Zdeněk; Rozhodčí: Marek
A3A1903 Jundrov B Slovan B 2:5 (0:4)
Branky: Otáhal Aleš, Lachout Jan - Indráček Tomáš 2, Dědič Pavel, Smith Matt, Hamšík Dalibor; Rozhodčí: Nováček; ŽK: 0 - Hamšík Dalibor
20.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A2001 Soběšice B Jundrov B 8:0 (3:0)
Branky: Buchtela Rudolf 3, Příhoda Pavel 2, Nikolov Stefan, Hašek Jaroslav, Těšík Richard; Rozhodčí: Král
A3A2002 Slovan B Lokomotiva B 0:7 (0:3)
Branky: Fiala Petr 2, Kurfürst Miroslav, Akrman Jaroslav, Mahdal Marcel, Macek Jakub, Fiedler Pavel; Rozhodčí: Sedlák
A3A2003 Lelekovice Obřany B 4:0 (2:0)
Branky: Šmarda David, Pavlík Ondřej, Kozelek Petr, Ingr Lukáš; Rozhodčí: Blažek
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Jméno Oddíl Počet
Fiala Petr Lokomotiva B 27
Coural Aleš Lelekovice 20
Mazánek Drahomír Slovan B 19
Indráček Tomáš Slovan B 16
Otáhal Aleš Jundrov B 10
Bravenec Ivo Lokomotiva B 7
Buchtela Rudolf Soběšice B 6
Havel Jan Slovan B 6
Nevole Pavel Slovan B 6
Pavlík Martin Lelekovice 6
Vodička Miroslav Slovan B 6
Žáček David Lelekovice 6
Hamšík Dalibor Slovan B 5
Harnach Martin Lokomotiva B 5
Kroka Dušan Slovan B 5
Svítil Miroslav Soběšice B 5
Těšík Richard Soběšice B 5
Trojáček Michal Lokomotiva B 5
Vlasák Jakub Lelekovice 5
Kolesa Petr Slovan B 4
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola
Počet Průměr
Branky celkem 290 4.8
Branky domácí 170 2.8
Branky hosté 120 2.0
Diváků 0 0
STATISTIKA - diváci doma/venku
Oddíl Doma Venku Celkem
Jundrov B 0 0 0
Lelekovice 0 0 0
Lokomotiva B 0 0 0
Obřany B 0 0 0
Slovan B 0 0 0
Soběšice B 0 0 0
Zpět na archiv soutěží
MěFS Brno
Vídeňská 9, 639 00 Brno
Tel: 542 212 675
Fax: 542 212 675