Domácí soutěže
Fotbalová národní liga
1. liga staršího dorostu
ČFL + Divize A, B, C
MSFL + Divize D, E
Soutěže mládeže
Kraje a okresy
Řídící komise pro Čechy
Řídící komise pro Moravu
Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Kraj Vysočina
Jihomoravský kraj
Blansko
Brno-město
Brno-venkov
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Olomoucký kraj
Zlínský kraj
Moravskoslezský kraj
Juniorská liga
reklama
Archiv soutěží
Ročník 2003/2004
Ročník 2004/2005
Ročník 2005/2006
Ročník 2006/2007
Ročník 2007/2008
Ročník 2008/2009
Ročník 2009/2010
Ročník 2010/2011
Ročník 2011/2012
Ročník 2012/2013
Ročník 2013/2014
Ročník 2014/2015
Ročník 2003/2004
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
II.třída - městský přebor muži
14
A2A
III.třída - městská soutěž muži
12
A3A
IV.třída - základní třída muži
6
C1A
II.třída - městský přebor dorost
12
C2A
III.třída - městská soutěž dorost
6
E1A
II.třída - městský přebor starší žáci
10
E2A
III.třída - městská soutěž starší žáci
10
F1A
II.třída - městský přebor mladší žáci
12
F2A
III.třída - městská soutěž mladší žáci
10
G1A
II.třída starší přípravka
10
G2A
III.třída starší přípravka - sk.A
10
G2B
III.třída starší přípravka - sk.B
10
H1A
II.třída mladší přípravka
12
H2A
III.třída mladší přípravka
12
Ročník 2004/2005
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
II.třída - městský přebor muži
14
A2A
III.třída - městská soutěž muži
12
A3A
IV.třída - základní třída muži
6
C1A
II.třída - městský přebor dorost
14
E1A
II.třída - městský přebor starší žáci
10
E2A
III.třída - městská soutěž starší žáci
10
F1A
II.třída - městský přebor mladší žáci
10
F2A
III.třída - městská soutěž mladší žáci
10
G1A
II.třída starší přípravka
10
G2A
III.třída starší přípravka - sk.A
10
G2B
III.třída starší přípravka - sk.B
10
H1A
II.třída mladší přípravka
10
H2A
III.třída mladší přípravka
10
X1A
Old Boys
14
Z1A
BPFL
6
Ročník 2005/2006
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
II.třída - městský přebor muži
14
A2A
III.třída - městská soutěž muži
12
A3A
IV.třída - základní třída muži
6
C1A
II.třída - městský přebor dorost
12
C2A
III.třída - městská soutěž dorost
6
E1A
II.třída - městský přebor starší žáci
10
E2A
III.třída - městská soutěž starší žáci
10
F1A
II.třída - městský přebor mladší žáci
10
F2A
III.třída - městská soutěž mladší žáci
6
G1A
II.třída starší přípravka
10
G2A
III.třída starší přípravka - sk.A
10
G2B
III.třída starší přípravka - sk.B
10
H1A
II.třída mladší přípravka
10
H2A
III.třída mladší přípravka - sk.A
10
H2B
III.třída mladší přípravka - sk.B
6
X1A
Old Boys
14
Z1A
BPFL
6
Ročník 2006/2007
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
II.třída - městský přebor muži
14
A2A
III.třída - městská soutěž muži
14
A3A
IV.třída - základní třída muži
6
C1A
II.třída - městský přebor dorost
16
E1A
II.třída - městský přebor starší žáci
12
E2A
III.třída - městská soutěž starší žáci
6
F1A
II.třída - městský přebor mladší žáci
12
F2A
III.třída - městská soutěž mladší žáci
6
G1A
II.třída starší přípravka
10
G2A
III.třída starší přípravka - sk.A
10
G2B
III.třída starší přípravka - sk.B
10
H1A
II.třída mladší přípravka
10
H2A
III.třída mladší přípravka - sk.A
10
H2B
III.třída mladší přípravka - sk.B
6
X1A
Old Boys - zákl.část
14
X2A
Old Boys - finále
8
X2B
Old Boys - o umístění
8
Z1A
BPFL
6
Ročník 2007/2008
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
II.třída - městský přebor muži
14
A2A
III.třída - městská soutěž muži
12
A3A
IV.třída - základní třída muži
6
C1A
II.třída - městský přebor dorost
14
E1A
II.třída - městský přebor starší žáci
10
E2A
III.třída - městská soutěž starší žáci
8
F1A
II.třída - městský přebor mladší žáci
10
G1A
II.třída starší přípravka
12
G2A
III.třída starší přípravka - sk.A
10
G2B
III.třída starší přípravka - sk.B
10
H1A
II.třída mladší přípravka
12
H2A
III.třída mladší přípravka - sk.A
10
H2B
III.třída mladší přípravka - sk.B
6
X1A
Old Boys - zákl.část
14
X2A
Old Boys - finále
8
X2B
Old Boys - o umístění
6
Z1A
BPFL
6
Ročník 2008/2009
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
II.třída - městský přebor muži
14
A2A
III.třída - městská soutěž muži
14
A3A
IV.třída - základní třída muži
6
C1A
II.třída - městský přebor dorost
12
E1A
II.třída - městský přebor starší žáci
8
E2A
III.třída - městská soutěž starší žáci
6
F1A
II.třída - městský přebor mladší žáci
8
F2A
III.třída - městská soutěž mladší žáci
6
G1A
II.třída starší přípravka
12
G2A
III.třída starší přípravka - sk.A
12
G2B
III.třída starší přípravka - sk.B
12
H1A
II.třída mladší přípravka
12
H2A
III.třída mladší přípravka - sk.A
12
H2B
III.třída mladší přípravka - sk.B
6
X1A
Old Boys - zákl.část
14
X2A
Old Boys - finále
8
X2B
Old Boys - o umístění
8
Ročník 2009/2010
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
II.třída - městský přebor muži
14
A2A
III.třída - městská soutěž muži
14
A3A
IV.třída - základní třída muži
6
C1A
II.třída - městský přebor dorost
12
E1A
II.třída - městský přebor starší žáci
10
F1A
II.třída - městský přebor mladší žáci
12
G1A
II.třída starší přípravka
10
G2A
III.třída starší přípravka - sk.A
10
G2B
III.třída starší přípravka - sk.B
10
G2C
III.třída starší přípravka - sk.C
10
H1A
II.třída mladší přípravka
10
H2A
III.třída mladší přípravka - sk.A
10
H2B
III.třída mladší přípravka - sk.B
10
X1A
Old Boys - zákl.část
14
X2A
Old Boys - finále
6
X2B
Old Boys - o umístění
6
Ročník 2010/2011
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
II.třída - městský přebor muži
14
A2A
III.třída - městská soutěž muži
14
A3A
IV.třída - základní třída muži
8
C1A
II.třída - městský přebor dorost
10
E1A
II.třída - městský přebor starší žáci
10
F1A
II.třída - městský přebor mladší žáci
8
F2A
III.třída - městská soutěž mladší žáci
6
G1A
II.třída starší přípravka
12
G2A
III.třída starší přípravka - sk.A
10
G2B
III.třída starší přípravka - sk.B
10
H1A
II.třída mladší přípravka
10
H2A
III.třída mladší přípravka - sk.A
10
H2B
III.třída mladší přípravka - sk.B
10
X1A
Old Boys
12
Ročník 2011/2012
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
II.třída - městský přebor muži
14
A2A
III.třída - městská soutěž muži - sk.A
10
A2B
III.třída - městská soutěž muži - sk.B
10
A2P
III.třída muži - o postup
10
A2U
III.třída muži - o umístění
10
C1A
II.třída - městský přebor dorost
8
E1A
II.třída - městský přebor starší žáci
6
F1A
II.třída - městský přebor mladší žáci
12
G1A
II.třída starší přípravka
12
G2A
III.třída starší přípravka - sk.A
12
G2B
III.třída starší přípravka - sk.B
10
I1A
II.třída mladší přípravka
10
I2A
III.třída mladší přípravka - sk.A
10
I2B
III.třída mladší přípravka - sk.B
10
X1A
Old Boys
12
Ročník 2012/2013
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
II.třída - městský přebor muži
14
A2A
III.třída - městská soutěž muži
14
E1A
II.třída - městský přebor starší žáci
6
F1A
II.třída - městský přebor mladší žáci
12
G1A
Starší přípravka - sk.A
12
G1B
Starší přípravka - sk.B
10
G1C
Starší přípravka - sk.C
10
G1D
Starší přípravka - sk.D
10
H1A
Mladší přípravka - sk.A
12
H1B
Mladší přípravka - sk.B
10
H1C
Mladší přípravka - sk.C
10
H1D
Mladší přípravka - sk.D
10
H1E
Mladší přípravka - sk.E
4
X1A
Old Boys
12
Ročník 2013/2014
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
II.třída - městský přebor muži
14
A2A
III.třída - městská soutěž muži
12
F1A
II.třída - městský přebor mladší žáci
12
G1A
Starší přípravka - sk.A
12
G1B
Starší přípravka - sk.B
10
G1C
Starší přípravka - sk.C
10
G1D
Starší přípravka - sk.D
10
H1A
Mladší přípravka - sk.A
12
H1B
Mladší přípravka - sk.B
10
H1C
Mladší přípravka - sk.C
10
H1D
Mladší přípravka - sk.D
10
H1E
Mladší přípravka - sk.E
8
X1A
Old Boys - základní část
14
X2A
Old Boys - finále
8
X2B
Old Boys - o umístění
6
Ročník 2014/2015
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
II.třída - městský přebor muži
14
A2A
III.třída - městská soutěž muži
12
C1A
II.třída - městský přebor dorostu
6
F1A
II.třída - městský přebor mladší žáci
10
G1A
Starší přípravka - sk.A
12
G1B
Starší přípravka - sk.B
12
G1C
Starší přípravka - sk.C
12
G1D
Starší přípravka - sk.D
12
H1A
Mladší přípravka - sk.A
12
H1B
Mladší přípravka - sk.B
12
H1C
Mladší přípravka - sk.C
12
H1D
Mladší přípravka - sk.D
12
H1E
Minipřípravka
14
X1A
Old Boys - základní část
12
X2A
Old Boys - finále
8
X2B
Old Boys - o umístění
6
MěFS Brno
Vídeňská 9, 639 00 Brno
Tel: 542 212 675
Fax: 542 212 675
Adresář
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží
Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
reklama
reklama
>
přihlášení
english version
Nový web fotbalu
FAČR
Reprezentace
HET liga
MOL cup
FNL
Domácí soutěže
Grassroots
Futsal
Ženy
oficiální partneři
reprezentace
premium partneři
reprezentace
generální partner
SYNOT ligy
hlavní partner
SYNOT ligy
oficiální partneři
SYNOT ligy
generální partner
poháru FAČR
mediální partneři
oficiální přepravce
oficiální dodavatelé
tourism partner
Kontakt
|
Reklama na serveru
|
Ceník reklamy
© Copyright 2000 - 2012 FAČR |
Powered by WebToDate