Branky: Kotásek Michal 3, Svoboda Daniel, Procházka David, Schabatka Jiří - Putna Mirek, Kolařík Adam; Rozhodčí: Duroň
E2A0102
1.FC Brno D (d)
Lelekovice
1:1(0:0)
Branky: Březinová Monika - Stříž Boris; Rozhodčí: Matoušek
E2A0103
Slatina B
Žebětín
4:2(2:1)
Branky: Löw Patrik, Pospíšil Tomáš, Chalk Filip, Nevídal Ondřej - Pospíšil Martin, Sýkora Tomáš; Rozhodčí: Rabušic; ŽK: Fojtík Tomáš - Obrovský Martin, Maněk Michal
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A0201
Bílovice
Žebětín
3:3(0:2)
Branky: Chalk Filip, Parkanský Michal, Lošťák Jakub - Linhart Petr, Brychta Jakub, Zaplatil Petr; Rozhodčí: Špalek
E2A0202
Lelekovice
Slatina B
1:3(0:2)
Branky: Hádek Jakub - Douda Jakub 3; Rozhodčí: Bumbálek-BO
E2A0203
ČAFC B
1.FC Brno D (d)
0:2(0:0)
Branky: Bajgartová Lucie, Barašová Veronika; Rozhodčí: Kešner; ŽK: Hofírek Daniel - 0
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A0301
1.FC Brno D (d)
Bílovice
2:1(2:0)
Branky: Winklerová Anežka, Doležalová Adéla - Procházka Jakub; Rozhodčí: Putna
E2A0302
Slatina B
ČAFC B
3:2(1:2)
Branky: Chalk Filip 2, Chalabala Filip - Malík Petr, Dirda Martin; Rozhodčí: Kačanolli; ŽK: Chalabala Filip, Pospíšil Tomáš - Malík Petr, Chvěja Michal, Kubánek Daniel
E2A0303
Žebětín
Lelekovice
4:1(2:0)
Branky: Masour Daniel, Pospíšil Martin, Sýkora Tomáš, Zaplatil Petr - Pliska Petr; Rozhodčí: Beneš
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A0401
Bílovice
Lelekovice
0:2(0:1)
Branky: Stříž Boris, Hádek Jakub; Rozhodčí: Poddaný; ŽK: Kolařík Adam - 0
E2A0402
ČAFC B
Žebětín
6:1(2:0)
Branky: Schabatka Jiří 2, Zavřel Roman 2, Krahulec Štěpán, Procházka David - Masour Daniel; Rozhodčí: Timár Michal
E2A0403
1.FC Brno D (d)
Slatina B
2:2(0:1)
Branky: Tanenbergerová Iveta, Novotná Dominika - Michalec Zbyněk 2; Rozhodčí: Poddaný
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A0501
Slatina B
Bílovice
0:2(0:1)
Branky: Kolařík Adam, Procházka Jakub; Rozhodčí: R.Pfeifer
E2A0502
Žebětín
1.FC Brno D (d)
3:2(1:0)
Branky: Masour Daniel, Maněk Michal, Zaplatil Petr - Veselá Iva 2; Rozhodčí: Matoušek; ŽK: Konečný David - 0
E2A0503
Lelekovice
ČAFC B
4:6(4:4)
Branky: Stříž Boris 4 - Schabatka Jiří 2, Zavřel Roman 2, Utěšený Jan, Řezník Jaroslav; Rozhodčí: Poddaný; ŽK: Bielik Ondra - Hofírek Daniel, Procházka David
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A0601
Bílovice
ČAFC B
2:5(1:2)
Branky: Putna Mirek, Kocman Jakub - Schabatka Jiří 2, Krahulec Štěpán, Zavřel Roman, Řezník Jaroslav; Rozhodčí: Matoušek Vladan
E2A0602
Lelekovice
1.FC Brno D (d)
2:2(1:1)
Branky: Stejskal Petr, Hádek Jakub - Tanenbergerová Iveta, Barašová Veronika; Rozhodčí: Beneš
E2A0603
Žebětín
Slatina B
4:3(2:2)
Branky: Maněk Michal 2, Masour Daniel, Zaplatil Petr - Krejčiřík Lukáš, Vala Josef, Hanzl Michal; Rozhodčí: Osvald Jiří
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A0701
Žebětín
Bílovice
12:0(4:0)
Branky: Maněk Michal 6, Masour Daniel 2, Sýkora Tomáš 2, Zaplatil Petr, vlastní; Rozhodčí: Duroň
E2A0702
Slatina B
Lelekovice
5:2(3:2)
Branky: Löw Patrik, Pospíšil Tomáš, Phan Ngoc Jan, Jakeš Antonín, Hanzl Michal - Hádek Jakub 2; Rozhodčí: Bělík; ŽK: 0 - Gladiš Daniel
E2A0703
1.FC Brno D (d)
ČAFC B
1:6(0:2)
Branky: Vévodová Alice - Kotásek Vojtěch 3, Schabatka Jiří 2, Zavřel Roman; Rozhodčí: Kolbaba
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A0801
Bílovice
1.FC Brno D (d)
0:5(0:1)
Branky: Hádlíková Kristýna 2, Tanenbergerová Iveta, Hanzlová Jitka, Doležalová Adéla; Rozhodčí: Poddaný
E2A0802
ČAFC B
Slatina B
2:2(1:1)
Branky: Procházka David, Schabatka Jiří - Löw Patrik, Vu Khac Tom; Rozhodčí: Kolbaba; ŽK: Beránek Jiří - 0
E2A0803
Lelekovice
Žebětín
1:2(0:1)
Branky: Stříž Boris - Pospíšil Martin, Maněk Michal; Rozhodčí: Zahradník-BO
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A0901
Lelekovice
Bílovice
6:0(3:0)
Branky: Hádek Jakub 3, Fišer Vladimír, Pliska Petr, Bielik Ondra; Rozhodčí: Poddaný; ŽK: Hádek Jakub - Putna Mirek, Kolařík Adam
E2A0902
Žebětín
ČAFC B
0:5(0:2)
Branky: Kotásek Vojtěch 3, Hofírek Daniel, Zavřel Roman; Rozhodčí: Osvald
E2A0903
Slatina B
1.FC Brno D (d)
1:1(1:1)
Branky: Chalk Filip - Březinová Monika; Rozhodčí: Bělík
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A1001
Bílovice
Slatina B
0:4(0:2)
Branky: Vala Josef 2, Krejčiřík Lukáš, Chalk Filip; Rozhodčí: Špalek
E2A1002
1.FC Brno D (d)
Žebětín
4:2(3:0)
Branky: Winklerová Anežka 2, Vrbová Sabina, Doležalová Adéla - Maněk Michal 2; Rozhodčí: Osvald
E2A1003
ČAFC B
Lelekovice
10:0(7:0)
Branky: Utěšený Jan 2, Konečný Radek 2, Schabatka Jiří 2, Zavřel Roman 2, Beránek Jiří, vlastní; Rozhodčí: Matoušek; ŽK: Zourek Adam - 0
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A1101
ČAFC B
Bílovice
2:1(1:0)
Branky: Florián Michal, Schertler Lukáš - Kocman Jakub; Rozhodčí: Poddaný
E2A1102
1.FC Brno D (d)
Lelekovice
1:0(0:0)
Branky: Barašová Veronika; Rozhodčí: Marinč
E2A1103
Slatina B
Žebětín
3:2(1:1)
Branky: Bui Quang Tom 2, Michalec Zbyněk - Obrovský Martin, Maněk Michal; Rozhodčí: Žáček (laik)
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A1201
Bílovice
Žebětín
2:4(1:0)
Branky: Kocman Jakub, Hrňa Jan - Žvanut Martin 3, Zaplatil Petr; Rozhodčí: Poddaný
E2A1202
Lelekovice
Slatina B
2:2(1:2)
Branky: Hádek Jakub, Ledina Adam - Löw Patrik, Michalec Zbyněk; Rozhodčí: Marinč; ŽK: Bartošek Šimon, Ledina Adam - Pelz David
E2A1203
ČAFC B
1.FC Brno D (d)
3:1(3:1)
Branky: Ratiborský Ondřej 2, Schertler Lukáš - Šulová Veronika; Rozhodčí: Pecher; ŽK: Pokorný Jiří - 0
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A1301
1.FC Brno D (d)
Bílovice
4:2(2:0)
Branky: Šulová Veronika, Hádlíková Kristýna, Musilová Michaela, Laušová Nikola - Martins Edie, Pantůček Aleš; Rozhodčí: Putna; ŽK: Vévodová Alice - 0
E2A1302
Slatina B
ČAFC B
3:1(0:0)
Branky: Jakeš Antonín 2, Löw Patrik - Kotásek Michal; Rozhodčí: Bělík; ŽK: Phan Ngoc Jan, Nevídal Ondřej - Procházka David; ČK: 0 - Hofírek Daniel
E2A1303
Žebětín
Lelekovice
3:0(2:0)
Branky: Pospíšil Martin, Maněk Michal, Zaplatil Petr; Rozhodčí: Pecher
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A1401
Bílovice
Lelekovice
1:3(0:1)
Branky: Putna Mirek - Fišer Vladimír, Pliska Petr, Hádek Jakub; Rozhodčí: Sedmera
E2A1402
ČAFC B
Žebětín
12:1(5:0)
Branky: Beránek Jiří 3, Chvěja Michal 2, Konečný Radek 2, Ratiborský Ondřej 2, Svačina Lukáš, Hofírek Daniel, Florián Michal - Linhart David; Rozhodčí: Lafant; ŽK: Konečný Radek - 0
E2A1403
1.FC Brno D (d)
Slatina B
1:2(1:2)
Branky: Veselá Iva - Michalec Zbyněk, Jakeš Antonín; Rozhodčí: Přibyl; ŽK: 0 - Phan Ngoc Jan
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A1501
Slatina B
Bílovice
14:0(4:0)
Branky: Chalk Filip 7, Bui Quang Tom 2, Chalabala Filip, Pospíšil Tomáš, Vala Josef, Herůdek Ondřej, Jakeš Antonín; Rozhodčí: Havlík; ŽK: 0 - David Václav
E2A1502
Žebětín
1.FC Brno D (d)
4:1(1:0)
Branky: Zaplatil Petr 2, Pospíšil Martin, Maněk Michal - Novotná Dominika; Rozhodčí: Suchá - BO
E2A1503
Lelekovice
ČAFC B
0:4(0:3)
Branky: Utěšený Jan, Kotásek Michal, Krahulec Štěpán, Pavlíček Lukáš; Rozhodčí: Poddaný; ŽK: 0 - Beránek Jiří
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A1601
Bílovice
ČAFC B
0:5(0:0)
Branky: Kotásek Michal 2, Procházka David 2, Baťa Filip; Rozhodčí: Lafant
E2A1602
Lelekovice
1.FC Brno D (d)
3:1(2:0)
Branky: Bartošek Šimon, Richtárik Daniel, Pliska Petr - Špičková Gabriela; Rozhodčí: Poddaný Petr; ŽK: Ledina Adam - Winklerová Anežka
E2A1603
Žebětín
Slatina B
3:2(3:2)
Branky: Maněk Michal 2, Zaplatil Petr - Fojtík Tomáš 2; Rozhodčí: Sztwiertnia; ŽK: Žvanut Martin, Masour Daniel, Pospíšil Martin - Jakeš Antonín
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A1701
Žebětín
Bílovice
2:1(0:1)
Branky: Masour Daniel, Zaplatil Petr - Kolařík Adam; Rozhodčí: Kučera
E2A1702
Slatina B
Lelekovice
3:1(1:1)
Branky: Chalk Filip, Pelz David, Poláček Petr - Fišer Vladimír; Rozhodčí: Marinč
E2A1703
1.FC Brno D (d)
ČAFC B
0:7(0:4)
Branky: Kotásek Michal 2, Novák Lukáš, Krahulec Štěpán, Brázda Kryštof, Hofírek Daniel, Procházka David; Rozhodčí: Osvald
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A1801
Bílovice
1.FC Brno D (d)
4:4(1:3)
Branky: Kolařík Adam 2, Martins Edie, Klíma David - Tanenbergerová Iveta, Velebová Nikola, Barašová Veronika, Laušová Nikola; Rozhodčí: Poddaný
E2A1802
ČAFC B
Slatina B
0:1(0:0)
Branky: Vala Josef; Rozhodčí: Hanák
E2A1803
Lelekovice
Žebětín
5:0(4:0)
Branky: Fišer Vladimír 2, Pliska Petr 2, Bielik Ondra; Rozhodčí: Toman (KFS)
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A1901
Lelekovice
Bílovice
1:1(0:0)
Branky: Pliska Petr - Pantůček Aleš; Rozhodčí: Blažek; ŽK: 0 - Kolařík Adam
E2A1902
Žebětín
ČAFC B
2:3(2:0)
Branky: Masour Daniel, Zaplatil Petr - Hofírek Daniel 2, Novák Lukáš; Rozhodčí: Moder - BO; ŽK: 0 - Procházka David
E2A1903
Slatina B
1.FC Brno D (d)
4:0(1:0)
Branky: Jakeš Antonín 2, Polák Tomáš, Vala Josef; Rozhodčí: Vévoda
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2A2001
Bílovice
Slatina B
1:3(1:1)
Branky: Putna Mirek - Vala Josef, Chalk Filip, Fiala Patrik; Rozhodčí: Poddaný; ŽK: 0 - Pospíšil Tomáš
E2A2002
1.FC Brno D (d)
Žebětín
0:2(0:0)
Branky: Pospíšil Martin, Maněk Michal; Rozhodčí: Timár
E2A2003
ČAFC B
Lelekovice
4:0(2:0)
Branky: Kotásek Michal, Novák Lukáš, Ratiborský Ondřej, Kotásek Vojtěch; Rozhodčí: Kučera; ŽK: 0 - Pliska Petr