Branky: Pavlovský David 2, Pojsl Jakub; Rozhodčí: Vašík; ŽK: Kašuba Jan - Pojsl Jakub
G2B0102
Lelekovice
Slovan
1:2(0:2)
Branky: Vaňous David - Douda Vojtěch, Pěgřím Radim; Rozhodčí: Poddaný
G2B0103
Soběšice B
S.Lískovec B
0:2(0:1)
Branky: Bílek Dominik 2; Rozhodčí: Matoušek
G2B0104
Slatina
1.FC Brno C(d)
2:3(1:1)
Branky: Seidel Pavel, Rous Antonín - Honková Tereza, Čiháková Monika, Tůmová Linda; Rozhodčí: Kugler
G2B0105
Svratka B
Bystrc B
2:2(1:2)
Branky: Bartók Jakub, Smrčka Filip - Balcar Michal, Bílý Jiří; Rozhodčí: Spevák
G2B0106
Tuřany
Jundrov
18:0(8:0)
Branky: Šimeček Jan 5, Šimeček Prokop 3, Přichystal Jan 3, Schockherr Eduard 3, Novohradský Michal, Kratochvíl Robin, Výleta Patrik, Vondruška Jan; Rozhodčí: Poddaný
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B0201
Bílovice
Jundrov
10:1(5:0)
Branky: Pojsl Jakub 3, Pavlovský David 2, Vlk Antonín 2, Adamec Petr, Bednařík Ondřej, Pavlovský Martin - Ondroušek Daniel; Rozhodčí: Poddaný
G2B0202
Bystrc B
Tuřany
3:1(0:0)
Branky: Hájíček Jakub, Pollak Patrik, Janeček Adam - Přichystal Jan; Rozhodčí: Vašík
G2B0203
1.FC Brno C(d)
Svratka B
4:0(2:0)
Branky: Chlumová Alžběta, Kulíšková Tereza, Příkaská Kristýna, Hladká Nikol; Rozhodčí: Julínek
G2B0204
S.Lískovec B
Slatina
5:3(2:0)
Branky: Harašta Filip 2, Bumba Štěpán, Hlavačka Martin, vlastní - Seidel Pavel, Neuer Tomáš, Vilím Tomáš
G2B0205
Slovan
Soběšice B
0:1(0:0)
Branky: Švec Dominik; Rozhodčí: Kačanolli
G2B0206
Řečkovice B
Lelekovice
3:1(2:0)
Branky: Hlavai Patrik, Daška David, Kašuba Jan - Pokorný Jan
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B0301
Lelekovice
Bílovice
1:4(0:2)
Branky: Hrubeš Kryštof - Pojsl Jakub 2, Adamec Petr, Pavlovský David; Rozhodčí: Poddaný
G2B0302
Soběšice B
Řečkovice B
3:3(2:1)
Branky: Marek David, Špaček Antonín, Grošov David - Hlavai Patrik 2, Albrecht David; Rozhodčí: Vašík
G2B0303
Slatina
Slovan
0:1(0:0)
Branky: Úradník Dan; Rozhodčí: Sztwiertnia
G2B0304
Svratka B
S.Lískovec B
1:1(1:0)
Branky: Smrčka Filip - Hilal Zakaria; Rozhodčí: Kačanolli
G2B0305
Tuřany
1.FC Brno C(d)
2:3(0:1)
Branky: Sedlák Daniel, Výleta Patrik - Zítková Tereza 2, Strnadová Daniela; Rozhodčí: Timár
G2B0306
Jundrov
Bystrc B
0:16(0:9)
Branky: Mykytjuk Andrej 4, Skotálek Ondřej 3, Balcar Michal 3, Roblík David 2, Pernica Martin, Janeček Adam, Bílý Jiří, vlastní; Rozhodčí: Kolbaba
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B0401
Bílovice
Bystrc B
3:4(2:2)
Branky: Pojsl Jakub 3 - Mykytjuk Andrej 2, Balcar Michal, Bílý Jiří; Rozhodčí: Poddaný
G2B0402
1.FC Brno C(d)
Jundrov
23:0(14:0)
Branky: Čiháková Monika 7, Krištofová Tereza 4, Chlumová Alžběta 3, Schwarzová Tereza 3, Laušová Nikola 2, Slouková Šárka 2, Honková Tereza, Tůmová Linda; Rozhodčí: Poddaný
G2B0403
S.Lískovec B
Tuřany
2:4(0:2)
Branky: Harašta Filip, Hlavačka Martin - Šimeček Prokop 2, Přichystal Jan, Schockherr Eduard; Rozhodčí: Havlík
G2B0404
Slovan
Svratka B
4:1(1:1)
Branky: Pavlištík Daniel 3, Hoffmann Filip - Lepšík Jan; Rozhodčí: Sztwiertnia Michael
G2B0405
Řečkovice B
Slatina
1:4(0:2)
Branky: Hlavai Patrik - Seidel Pavel 2, Burian David, vlastní; Rozhodčí: Kypr
G2B0406
Lelekovice
Soběšice B
1:0(1:0)
Branky: Vaňous David; Rozhodčí: Kokrda
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B0501
Soběšice B
Bílovice
0:5(0:3)
Branky: Pojsl Jakub 4, Pauřík David; Rozhodčí: Vašík
G2B0502
Slatina
Lelekovice
1:0(1:0)
Branky: Seidel Pavel; Rozhodčí: Kugler
G2B0503
Svratka B
Řečkovice B
3:1(1:1)
Branky: Lepšík Jan, Veselý Adam, Skladaný Erik - Hlavai Patrik; Rozhodčí: Sklář
G2B0504
Tuřany
Slovan
1:1(1:1)
Branky: Přichystal Jan - Pavlištík Daniel; Rozhodčí: -
G2B0505
Jundrov
S.Lískovec B
1:13(1:5)
Branky: Fiala Marek - Smetana Petr 3, Hohl Adam 3, Kubeš Pavel 2, Psota Tomáš, Skácel Dominik, Bílek Dominik, Alrawi Hasan, Harašta Filip; Rozhodčí: Osvald
G2B0506
Bystrc B
1.FC Brno C(d)
3:0(2:0)
Branky: Hájíček Jakub, Mykytjuk Andrej, Bílý Jiří; Rozhodčí: Matoušek
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B0601
Bílovice
1.FC Brno C(d)
1:3(0:3)
Branky: Pojsl Jakub - Chlumová Alžběta, Krištofová Tereza, Slouková Šárka
G2B0602
S.Lískovec B
Bystrc B
2:1(1:1)
Branky: Alrawi Hasan 2 - Mykytjuk Andrej; Rozhodčí: Kačanolli
G2B0603
Slovan
Jundrov
15:0(10:0)
Branky: Mihola Martin 4, Marek Eduard 3, Douda Vojtěch 2, Šustr Denis 2, Grünhut Dominik, Kosík Jan, Pěgřím Radim, vlastní; Rozhodčí: Kačanolli
G2B0604
Řečkovice B
Tuřany
0:4(0:1)
Branky: Sedlák Daniel, Výleta Patrik, Vondruška Jan, Schockherr Eduard
G2B0605
Lelekovice
Svratka B
1:7(1:5)
Branky: Pokorný Michal - Kolmačka Jakub 3, Smrčka Filip 2, Koukal Jiří, Skladaný Erik; Rozhodčí: Beneš
G2B0606
Soběšice B
Slatina
2:0(1:0)
Branky: Komínek Martin, Rožec Václav; Rozhodčí: J.Hájek
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B0701
Slatina
Bílovice
2:1(2:0)
Branky: Burian David, Jordák Zdeněk - Pojsl Jakub; Rozhodčí: Putna
G2B0702
Svratka B
Soběšice B
4:0(2:0)
Branky: Skladaný Erik 2, Grůza Josef, Kolmačka Jakub; Rozhodčí: Bílek
G2B0703
Tuřany
Lelekovice
6:3(4:2)
Branky: Šimeček Jan 2, Musil Jakub 2, Novohradský Michal, Kratochvíl Robin - Pokorný Jan, Pokorný Michal, Jakubovich Peter; Rozhodčí: Mach
G2B0704
Jundrov
Řečkovice B
0:18(0:7)
Branky: Kašuba Jan 5, Hubáček Filip 4, Vican Martin 3, Hlavai Patrik 3, Straka Vojtěch 2, Kinzl Dominik
G2B0705
Bystrc B
Slovan
1:0(0:0)
Branky: Pernica Martin; Rozhodčí: Osvald Jiří
G2B0706
1.FC Brno C(d)
S.Lískovec B
1:0(0:0)
Branky: Laušová Nikola; Rozhodčí: Kolbaba
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B0801
Bílovice
S.Lískovec B
3:3(2:1)
Branky: Pavlovský David 3 - Harašta Filip 2, Alrawi Hasan; Rozhodčí: Poddaný
G2B0802
Slovan
1.FC Brno C(d)
1:0(0:0)
Branky: Pavlištík Daniel; Rozhodčí: -
G2B0803
Řečkovice B
Bystrc B
1:1(1:0)
Branky: Hlavai Patrik - Roblík David
G2B0804
Lelekovice
Jundrov
8:3(5:1)
Branky: Pokorný Jan 2, Wolf Jakub 2, Pokorný Michal, Hrubeš Kryštof, Vaňous David, Jakubovich Peter - Ondroušek Daniel 2, Collina Artur; Rozhodčí: Zahradník-BO
G2B0805
Soběšice B
Tuřany
0:2(0:0)
Branky: Vondruška Jan, Přichystal Jan; Rozhodčí: J.Hájek
G2B0806
Slatina
Svratka B
1:2(1:0)
Branky: Seidel Pavel - Smetana Martin, Adam Jan; Rozhodčí: Sztwiertnia
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B0901
Svratka B
Bílovice
9:3(6:2)
Branky: Grůza Josef 4, Kolmačka Jakub, Svensson Filip, Adam Jan, Smrčka Filip, Skladaný Erik - Pavlovský David 2, Pojsl Jakub; Rozhodčí: Kačanolli
G2B0902
Tuřany
Slatina
4:0(2:0)
Branky: Kratochvíl Robin 2, Sedlák Daniel, Schockherr Eduard; Rozhodčí: Sedláček
G2B0903
Jundrov
Soběšice B
0:1(0:1)
Branky: Mandelík Matěj; Rozhodčí: Kugler
G2B0904
Bystrc B
Lelekovice
6:0(3:0)
Branky: Šplíchal Petr 3, Kamenický Daniel, Balcar Michal, Janeček Adam; Rozhodčí: Poddaný
G2B0905
1.FC Brno C(d)
Řečkovice B
2:1(1:1)
Branky: Laušová Nikola, Příkaská Kristýna - Kašuba Jan; Rozhodčí: Osvald
G2B0906
S.Lískovec B
Slovan
2:2(1:0)
Branky: Bartoněk Jakub, Skácel Dominik - Mihola Martin, Nakielný Filip; Rozhodčí: Spevák
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B1001
Bílovice
Slovan
1:1(1:1)
Branky: Pojsl Jakub - Grym Adam; Rozhodčí: Špalek
G2B1002
Řečkovice B
S.Lískovec B
3:4(0:2)
Branky: Hlavai Patrik 2, Hubáček Filip - Harašta Filip 3, Porubský Martin; Rozhodčí: Poddaný; ŽK: 0 - Porubský Martin, Hlavačka Martin
G2B1003
Lelekovice
1.FC Brno C(d)
3:4(2:2)
Branky: Jakubovich Peter 2, Pokorný Michal - Čiháková Monika 2, Honková Tereza, Příkaská Kristýna; Rozhodčí: Gric-BO
G2B1004
Soběšice B
Bystrc B
1:3(0:2)
Branky: Špaček Antonín - Balcar Michal 2, Roblík David; Rozhodčí: Vašík; ŽK: 0 - Roblík David
G2B1005
Slatina
Jundrov
14:1(7:0)
Branky: Seidel Pavel 3, Sajed Sarmed 3, Neuer Tomáš 3, Zdražil Tomáš 2, Balák Zdeněk 2, Burian David - Biely Marek; Rozhodčí: Mach
G2B1006
Svratka B
Tuřany
0:1(0:1)
Branky: Schockherr Eduard; Rozhodčí: Matoušek; ŽK: Šikula David - 0
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B1101
Tuřany
Bílovice
8:0(4:0)
Branky: Šimeček Prokop 2, Přichystal Jan 2, Sedlák Daniel, Novohradský Michal, Výleta Patrik, Musil Jakub; Rozhodčí: Mach
G2B1102
Jundrov
Svratka B
0:12(0:5)
Branky: Skladaný Erik 3, Lepšík Jan 2, Šikula David 2, Adam Jan 2, Smetana Martin, Čech Martin, Nedělka Libor; Rozhodčí: Osvald
G2B1103
Bystrc B
Slatina
1:1(0:1)
Branky: Bílý Jiří - Seidel Pavel; Rozhodčí: Vašík; ŽK: Krejčí Patrik - 0
G2B1104
1.FC Brno C(d)
Soběšice B
2:0(1:0)
Branky: Honková Tereza, Čiháková Monika; Rozhodčí: Pecher
G2B1105
S.Lískovec B
Lelekovice
8:0(5:0)
Branky: Harašta Filip 3, Alrawi Hasan 2, Krčma Jan, Hohl Adam, Sznapka Jakub; Rozhodčí: Kačanolli
G2B1106
Slovan
Řečkovice B
4:2(2:2)
Branky: Grünhut Dominik 2, Grym Adam, vlastní - Hlavai Patrik 2; Rozhodčí: Blažek
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B1201
Bílovice
Řečkovice B
4:1(4:0)
Branky: Pojsl Jakub 2, Pavlovský David, Šebek Christian - Straka Vojtěch; Rozhodčí: Sedmera
G2B1202
Slovan
Lelekovice
5:0(3:0)
Branky: Úradník Dan 2, Pavlištík Daniel, Pantůček Lukáš, vlastní; Rozhodčí: Mach
G2B1203
S.Lískovec B
Soběšice B
3:2(2:1)
Branky: Harašta Filip 2, Bílek Dominik - Paulen Martin 2; Rozhodčí: Osvald
G2B1204
1.FC Brno C(d)
Slatina
3:1(3:1)
Branky: Čiháková Monika 2, Honková Tereza - Rous Antonín; Rozhodčí: Polák
G2B1205
Bystrc B
Svratka B
0:2(0:0)
Branky: Adam Jan, Jindra David; Rozhodčí: Nováček
G2B1206
Jundrov
Tuřany
0:13(0:7)
Branky: Šimeček Prokop 3, Šimeček Jan 2, Božek Viktor 2, Přichystal Jan 2, Sedlák Daniel, Novohradský Michal, Musil Jakub, Schockherr Eduard; Rozhodčí: Poddaný
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B1301
Jundrov
Bílovice
0:10(0:5)
Branky: Pojsl Jakub 4, Pauřík David 3, Pavlovský Martin, Pavlovský David, Svoboda Sam; Rozhodčí: Matoušek
G2B1302
Tuřany
Bystrc B
7:1(4:0)
Branky: Šimeček Jan 2, Šimeček Prokop 2, Sedlák Daniel, Přichystal Jan, vlastní - Herbst Jan; Rozhodčí: Polák
G2B1303
Svratka B
1.FC Brno C(d)
2:0(0:0)
Branky: Svensson Filip, Smrčka Filip; Rozhodčí: Mach
G2B1304
Slatina
S.Lískovec B
1:5(0:3)
Branky: Seidel Pavel - Harašta Filip 4, Smetana Petr; Rozhodčí: Kačanolli
G2B1305
Soběšice B
Slovan
0:2(0:1)
Branky: Grym Adam 2; Rozhodčí: Kypr
G2B1306
Lelekovice
Řečkovice B
3:4(1:1)
Branky: Pokorný Michal, Beneš Lukáš, Hrubeš Kryštof - Hlavai Patrik 2, Straka Vojtěch 2; Rozhodčí: Lafant
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B1401
Bílovice
Lelekovice
5:1(1:0)
Branky: Šebek Christian 2, Adamec Petr, Pavlovský David, Pojsl Jakub - Jakubovich Peter; Rozhodčí: Poddaný; ŽK: 0 - Hrubeš Kryštof
G2B1402
Řečkovice B
Soběšice B
0:1(0:1)
Branky: Komínek Martin; Rozhodčí: Vašík
G2B1403
Slovan
Slatina
2:3(1:2)
Branky: Pavlištík Daniel, Sajed Sarmed - Seidel Pavel 2, Jordák Zdeněk; Rozhodčí: Krchňák Jiří
G2B1404
S.Lískovec B
Svratka B
0:4(0:0)
Branky: Svensson Filip, Adam Jan, Smrčka Filip, Skladaný Erik; Rozhodčí: Lafant Igor
G2B1405
1.FC Brno C(d)
Tuřany
2:1(0:1)
Branky: Chlumová Alžběta, Příkaská Kristýna - Šimeček Jan; Rozhodčí: Timár
G2B1406
Bystrc B
Jundrov
13:0(3:0)
Branky: Balcar Michal 4, Jemelík Přemysl 2, Roblík Dominik 2, Šplíchal Petr 2, Brolík Jakub 2, Janeček Adam; Rozhodčí: Matoušek
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B1501
Bystrc B
Bílovice
0:1(0:1)
Branky: Pojsl Jakub; Rozhodčí: Poddaný; ŽK: 0 - Švanda Jan
G2B1502
Jundrov
1.FC Brno C(d)
0:17(0:6)
Branky: Chlumová Alžběta 4, Čiháková Monika 4, Žáková Terezie 3, Laušová Nikola 2, Matýsková Gabriela 2, Schwarzová Tereza, vlastní; Rozhodčí: Osvald
G2B1503
Tuřany
S.Lískovec B
3:0(1:0)
Branky: Kratochvíl Robin, Šimeček Prokop, Přichystal Jan; Rozhodčí: Poddaný
G2B1504
Svratka B
Slovan
4:2(3:0)
Branky: Kolmačka Jakub, Adam Jan, Skladaný Erik, vlastní - Pavlištík Daniel, Sajed Sarmed; Rozhodčí: Nováček
G2B1505
Slatina
Řečkovice B
1:0(1:0)
Branky: Šiška Josef; Rozhodčí: Havlík
G2B1506
Soběšice B
Lelekovice
0:2(0:1)
Branky: Pokorný Michal 2; Rozhodčí: Sedmera
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B1601
Bílovice
Soběšice B
3:1(2:1)
Branky: Adamec Petr, Pavlovský David, Pojsl Jakub - Špaček Antonín; Rozhodčí: Sedmera
G2B1602
Lelekovice
Slatina
3:8(3:7)
Branky: Hrubeš Kryštof, Vaňous David, Jakubovich Peter - Šiška Josef 3, Seidel Pavel 2, Burian David, Kret Jan, vlastní; Rozhodčí: Poddaný Petr
G2B1603
Řečkovice B
Svratka B
0:5(0:0)
Branky: Skladaný Erik 3, Adam Jan, Jindra David; Rozhodčí: Lafant
G2B1604
Slovan
Tuřany
2:6(2:2)
Branky: Pěgřím Radim, Nakielný Filip - Šimeček Prokop 2, Hodek Jan, Kratochvíl Robin, Přichystal Jan, Schockherr Eduard; Rozhodčí: Kačanolli
G2B1605
S.Lískovec B
Jundrov
24:0(11:0)
Branky: Harašta Filip 7, Smetana Petr 6, Bílek Dominik 3, Sznapka Jakub 3, Havlíček Tomáš 2, Kubeš Pavel, Bartoněk Jakub, Hohl Adam; Rozhodčí: Hanák Radim
G2B1606
1.FC Brno C(d)
Bystrc B
0:1(0:0)
Branky: Balcar Michal; Rozhodčí: Přibyl
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B1701
1.FC Brno C(d)
Bílovice
6:1(2:0)
Branky: Čiháková Monika 3, Laušová Nikola, Tůmová Linda, Příkaská Kristýna - Pojsl Jakub; Rozhodčí: Matonoha
G2B1702
Bystrc B
S.Lískovec B
3:6(0:3)
Branky: Jemelík Přemysl 3 - Bartoněk Jakub 2, Harašta Filip 2, Alrawi Hasan, Sznapka Jakub; Rozhodčí: Matoušek
G2B1703
Jundrov
Slovan
0:14(0:8)
Branky: Hoffmann Filip 4, Douda Vojtěch 3, Pavlištík Daniel 2, Švec Dominik 2, Sajed Sarmed, Grym Adam, Pantůček Lukáš; Rozhodčí: Poddaný
G2B1704
Tuřany
Řečkovice B
9:1(5:1)
Branky: Novohradský Michal 2, Šimeček Prokop 2, Přichystal Jan 2, Sedlák Daniel, Vondruška Jan, Schockherr Eduard - Straka Vojtěch; Rozhodčí: Havlík
G2B1705
Svratka B
Lelekovice
6:2(1:0)
Branky: Skladaný Erik 3, Kolmačka Jakub, Adam Jan, Smrčka Filip - Hrubeš Kryštof 2; Rozhodčí: Putna
G2B1706
Slatina
Soběšice B
2:1(2:0)
Branky: Seidel Pavel, Šiška Josef - Špaček Antonín; Rozhodčí: Sztwiertnia
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B1801
Bílovice
Slatina
0:0(0:0)
Rozhodčí: Lafant
G2B1802
Soběšice B
Svratka B
0:5(0:0)
Branky: Skladaný Erik 3, Adam Jan, Smrčka Filip; Rozhodčí: Kypr
G2B1803
Lelekovice
Tuřany
0:6(0:4)
Branky: Sedlák Daniel, Hodek Jan, Kratochvíl Robin, Vondruška Jan, Šimeček Prokop, Návedla Marek; Rozhodčí: Poddaný
G2B1804
Řečkovice B
Jundrov
13:0(6:0)
Branky: Straka Vojtěch 5, Albrecht David 4, Hlavai Patrik 3, Daška David; Rozhodčí: Lafant
G2B1805
Slovan
Bystrc B
3:1(2:0)
Branky: Sajed Sarmed, Pěgřím Radim, Hoffmann Filip - Pernica Martin; Rozhodčí: Putna
G2B1806
S.Lískovec B
1.FC Brno C(d)
2:4(0:2)
Branky: Smetana Petr 2 - Čiháková Monika 4; Rozhodčí: Osvald
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B1901
S.Lískovec B
Bílovice
3:0(2:0)
Branky: Smetana Petr, Harašta Filip, Bumba Štěpán; Rozhodčí: Sedmera
G2B1902
1.FC Brno C(d)
Slovan
0:0(0:0)
Rozhodčí: Osvald
G2B1903
Bystrc B
Řečkovice B
0:0(0:0)
Rozhodčí: Nováček
G2B1904
Jundrov
Lelekovice
2:6(1:3)
Branky: Konečný Jakub, Biely Marek - Pokorný Michal 2, Hrubeš Kryštof 2, Beneš Lukáš, Vaňous David; Rozhodčí: Osvald
G2B1905
Tuřany
Soběšice B
6:0(4:0)
Branky: Šimeček Jan 3, Sedlák Daniel, Hodek Jan, Přichystal Jan; Rozhodčí: Bílek
G2B1906
Svratka B
Slatina
6:0(5:0)
Branky: Šerák František 2, Smrčka Filip 2, Adam Jan, Skladaný Erik; Rozhodčí: Kačanolli
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B2001
Bílovice
Svratka B
1:5(0:2)
Branky: Pavlovský David - Lepšík Jan 2, Šerák František, Smrčka Filip, Hangstörfer Tom; Rozhodčí: Pecher
G2B2002
Slatina
Tuřany
1:3(0:1)
Branky: Neuer Tomáš - Šimeček Jan 2, Hodek Jan; Rozhodčí: Havlík
G2B2003
Soběšice B
Jundrov
6:0(1:0)
Branky: Komínek Martin 3, Mandelík Matěj 2, Rožec Václav; Rozhodčí: Kypr
G2B2004
Lelekovice
Bystrc B
1:6(0:3)
Branky: Lobos Tobiáš - Těžký Jakub, Roblík Dominik, Šplíchal Petr, Pernica Martin, Balcar Michal, Janeček Adam
G2B2005
Řečkovice B
1.FC Brno C(d)
1:6(0:2)
Branky: Hlavai Patrik - Honková Tereza 2, Čiháková Monika 2, Laušová Nikola, Žáková Terezie; Rozhodčí: Vašík
G2B2006
Slovan
S.Lískovec B
0:0(0:0)
Rozhodčí: Putna
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B2101
Slovan
Bílovice
2:0(0:0)
Branky: Sajed Sarmed, Pantůček Lukáš; Rozhodčí: Bílek
G2B2102
S.Lískovec B
Řečkovice B
0:1(0:1)
Branky: Kašuba Jan; Rozhodčí: Poddaný
G2B2103
1.FC Brno C(d)
Lelekovice
3:1(1:0)
Branky: Honková Tereza, Čiháková Monika, Krištofová Tereza - Vaňous David; Rozhodčí: Kugler
G2B2104
Bystrc B
Soběšice B
3:0(1:0)
Branky: Stejskal Silvestr, Pernica Martin, Balcar Michal; Rozhodčí: Osvald
G2B2105
Jundrov
Slatina
0:9(0:4)
Branky: Neuer Tomáš 3, Rous Antonín 2, Šiška Josef 2, Jordák Zdeněk, Vilím Tomáš; Rozhodčí: Osvald
G2B2106
Tuřany
Svratka B
5:3(4:0)
Branky: Šimeček Jan 2, Zbitek Jakub, Sedlák Daniel, Výleta Patrik - Lepšík Jan, Malůšek Daniel, Šerák František; Rozhodčí: Putna
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
G2B2201
Bílovice
Tuřany
3:4(1:1)
Branky: Bednařík Ondřej 2, Pavlovský David - Sedlák Daniel, Hodek Jan, Šimeček Prokop, Musil Jakub; Rozhodčí: Poddaný
G2B2202
Svratka B
Jundrov
17:0(9:0)
Branky: Skladaný Erik 5, Lepšík Jan 3, Smrčka Filip 3, Hangstörfer Tom 3, Adam Jan 2, Šikula David; Rozhodčí: Lafant
G2B2203
Slatina
Bystrc B
0:1(0:0)
Branky: Pernica Martin; Rozhodčí: Poddaný; ŽK: 0 - Stejskal Silvestr
G2B2204
Soběšice B
1.FC Brno C(d)
0:6(0:2)
Branky: Laušová Nikola 2, Honková Tereza, Chlumová Alžběta, Čiháková Monika, Matýsková Gabriela; Rozhodčí: Sedmera
G2B2205
Lelekovice
S.Lískovec B
2:7(1:2)
Branky: Beneš Lukáš 2 - Kubeš Pavel, Ševčík Petr, Havlíček Tomáš, Hohl Adam, Sznapka Jakub, Harašta Filip, vlastní; Rozhodčí: Mach
G2B2206
Řečkovice B
Slovan
1:1(0:1)
Branky: Straka Vojtěch - Sajed Sarmed; Rozhodčí: Kugler