Domácí soutěže

reklama

A1A - OP muži

1. kolo 10.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0101OchozZakřany10.08. 14:15NE
A1A0102OřechovMěnín10.08. 16:30NE
A1A0103ModřiceŽelešice10.08. 16:30NE
A1A0104Babice n/SvStřelice10.08. 16:30NE
A1A0105MoutniceOslavany09.08. 16:30SO
A1A0106ZbraslavBlažovice10.08. 16:30NE
A1A0107ŘíčanyVev. Bitýška09.08. 16:30SO


2. kolo 17.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0201ZakřanyVev. Bitýška16.08. 16:30SO
A1A0202BlažoviceŘíčany17.08. 16:30NE
A1A0203OslavanyZbraslav16.08. 16:30SO
A1A0204StřeliceMoutnice17.08. 14:15NE
A1A0205ŽelešiceBabice n/Sv17.08. 16:30NE
A1A0206MěnínModřice17.08. 16:30NE
A1A0207OchozOřechov17.08. 16:30NEBabice n/Svit.


3. kolo 24.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0301OřechovZakřany24.08. 16:30NE
A1A0302ModřiceOchoz24.08. 14:15NE
A1A0303Babice n/SvMěnín23.08. 10:30SO
A1A0304MoutniceŽelešice23.08. 15:00SO
A1A0305ZbraslavStřelice24.08. 16:30NE
A1A0306ŘíčanyOslavany24.08. 16:30NE
A1A0307Vev. BitýškaBlažovice24.08. 16:30NE


4. kolo 31.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0401ZakřanyBlažovice30.08. 16:30SO
A1A0402OslavanyVev. Bitýška30.08. 16:30SO
A1A0403StřeliceŘíčany31.08. 14:15NE
A1A0404ŽelešiceZbraslav31.08. 16:30NE
A1A0405MěnínMoutnice31.08. 16:30NEMoutnice
A1A0406OchozBabice n/Sv31.08. 16:30NEBílovice n/Svit.
A1A0407OřechovModřice10.09. 17:00ST


5. kolo 07.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0501ModřiceZakřany07.09. 14:15NE
A1A0502Babice n/SvOřechov07.09. 16:30NE
A1A0503MoutniceOchoz07.09. 16:30NE
A1A0504ZbraslavMěnín06.09. 15:00SO
A1A0505ŘíčanyŽelešice06.09. 16:30SO
A1A0506Vev. BitýškaStřelice07.09. 16:30NE
A1A0507BlažoviceOslavany07.09. 16:30NE


6. kolo 14.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0601ZakřanyOslavany28.10. 14:30ÚT
A1A0602StřeliceBlažovice24.09. 16:30ST
A1A0603ŽelešiceVev. Bitýška25.09. 16:30ČT
A1A0604MěnínŘíčany26.09. 16:30Říčany
A1A0605OchozZbraslav14.09. 16:00NEZbraslav
A1A0606OřechovMoutnice14.09. 16:00NE
A1A0607ModřiceBabice n/Sv18.09. 17:00ČT


7. kolo 21.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0701Babice n/SvZakřany21.09. 16:00NE
A1A0702MoutniceModřice21.09. 16:00NE
A1A0703ZbraslavOřechov21.09. 16:00NE
A1A0704ŘíčanyOchoz20.09. 16:00SO
A1A0705Vev. BitýškaMěnín21.09. 16:00NE
A1A0706BlažoviceŽelešice21.09. 16:00NE
A1A0707OslavanyStřelice20.09. 10:00SO


8. kolo 28.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0801ZakřanyStřelice27.09. 16:00SO
A1A0802ŽelešiceOslavany28.09. 16:00NE
A1A0803MěnínBlažovice28.09. 16:00NE
A1A0804OchozVev. Bitýška28.09. 16:00NEVev. Bitýška
A1A0805OřechovŘíčany28.09. 16:00NE
A1A0806ModřiceZbraslav27.09. 13:45SO
A1A0807Babice n/SvMoutnice28.09. 16:00NE


9. kolo 05.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A0901MoutniceZakřany05.10. 15:30NE
A1A0902ZbraslavBabice n/Sv05.10. 15:30NE
A1A0903ŘíčanyModřice04.10. 15:30SO
A1A0904Vev. BitýškaOřechov05.10. 15:30NE
A1A0905BlažoviceOchoz05.10. 15:30NE
A1A0906OslavanyMěnín04.10. 15:30SO
A1A0907StřeliceŽelešice05.10. 13:15NE


10. kolo 12.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1001ZakřanyŽelešice12.10. 15:00NE
A1A1002MěnínStřelice12.10. 15:00NEStřelice
A1A1003OchozOslavany11.10. 15:00SOOslavany
A1A1004OřechovBlažovice12.10. 15:00NE
A1A1005ModřiceVev. Bitýška12.10. 12:45NE
A1A1006Babice n/SvŘíčany12.10. 15:00NE
A1A1007MoutniceZbraslav12.10. 15:00NE


11. kolo 19.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1101ZbraslavZakřany19.10. 15:00NE
A1A1102ŘíčanyMoutnice19.10. 15:00NE
A1A1103Vev. BitýškaBabice n/Sv19.10. 15:00NE
A1A1104BlažoviceModřice19.10. 15:00NE
A1A1105OslavanyOřechov18.10. 15:00SO
A1A1106StřeliceOchoz19.10. 12:45NE
A1A1107ŽelešiceMěnín19.10. 15:00NE


12. kolo 26.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1201ZakřanyMěnín25.10. 14:30SO
A1A1202OchozŽelešice26.10. 14:30NEŽelešice
A1A1203OřechovStřelice26.10. 14:30NE
A1A1204ModřiceOslavany26.10. 12:15NE
A1A1205Babice n/SvBlažovice26.10. 14:30NE
A1A1206MoutniceVev. Bitýška26.10. 14:30NE
A1A1207ZbraslavŘíčany25.10. 14:30SO


13. kolo 02.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1301ŘíčanyZakřany02.11. 14:00NE
A1A1302Vev. BitýškaZbraslav02.11. 14:00NE
A1A1303BlažoviceMoutnice02.11. 14:00NE
A1A1304OslavanyBabice n/Sv01.11. 14:00SO
A1A1305StřeliceModřice02.11. 11:45NE
A1A1306ŽelešiceOřechov02.11. 14:00NE
A1A1307MěnínOchoz02.11. 14:00NE


14. kolo 09.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1401ZakřanyOchoz09.11. 14:00NE
A1A1402MěnínOřechov09.11. 14:00NE
A1A1403ŽelešiceModřice09.11. 14:00NE
A1A1404StřeliceBabice n/Sv09.11. 11:45NE
A1A1405OslavanyMoutnice08.11. 14:00SO
A1A1406BlažoviceZbraslav09.11. 14:00NE
A1A1407Vev. BitýškaŘíčany09.11. 14:00NE


16. kolo 05.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1601ZakřanyOřechov04.04. 15:30SO
A1A1602OchozModřice05.04. 15:30NE
A1A1603MěnínBabice n/Sv05.04. 15:30NE
A1A1604ŽelešiceMoutnice05.04. 15:30NE
A1A1605StřeliceZbraslav05.04. 15:30NE
A1A1606OslavanyŘíčany04.04. 15:30SO
A1A1607BlažoviceVev. Bitýška05.04. 15:30NE


17. kolo 12.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1701BlažoviceZakřany12.04. 15:30NE
A1A1702Vev. BitýškaOslavany12.04. 15:30NE
A1A1703ŘíčanyStřelice11.04. 15:30SO
A1A1704ZbraslavŽelešice12.04. 15:30NE
A1A1705MěnínMoutnice12.04. 15:30NE
A1A1706Babice n/SvOchoz12.04. 15:30NE
A1A1707ModřiceOřechov12.04. 13:00NE


18. kolo 19.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1801ZakřanyModřice19.04. 16:00NE
A1A1802OřechovBabice n/Sv19.04. 16:00NE
A1A1803OchozMoutnice19.04. 16:00NE
A1A1804MěnínZbraslav19.04. 16:00NE
A1A1805ŽelešiceŘíčany19.04. 16:00NE
A1A1806StřeliceVev. Bitýška19.04. 13:45NE
A1A1807OslavanyBlažovice18.04. 16:00SO


19. kolo 26.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1901OslavanyZakřany25.04. 16:00SO
A1A1902BlažoviceStřelice26.04. 16:00NE
A1A1903Vev. BitýškaŽelešice26.04. 16:00NE
A1A1904MěnínŘíčany26.04. 16:00NE
A1A1905OchozZbraslav26.04. 16:00NE
A1A1906MoutniceOřechov26.04. 16:00NE
A1A1907Babice n/SvModřice26.04. 16:00NE


20. kolo 03.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2001ZakřanyBabice n/Sv02.05. 16:30SO
A1A2002ModřiceMoutnice03.05. 14:00NE
A1A2003OřechovZbraslav03.05. 16:30NE
A1A2004OchozŘíčany03.05. 16:30NE
A1A2005MěnínVev. Bitýška03.05. 16:30NE
A1A2006ŽelešiceBlažovice03.05. 16:30NE
A1A2007StřeliceOslavany03.05. 14:15NE


21. kolo 10.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2101StřeliceZakřany10.05. 14:15NE
A1A2102OslavanyŽelešice09.05. 16:30SO
A1A2103BlažoviceMěnín10.05. 16:30NE
A1A2104OchozVev. Bitýška10.05. 16:30NE
A1A2105ŘíčanyOřechov10.05. 16:30NE
A1A2106ZbraslavModřice10.05. 16:30NE
A1A2107MoutniceBabice n/Sv10.05. 16:30NE


22. kolo 17.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2201ZakřanyMoutnice16.05. 16:30SO
A1A2202Babice n/SvZbraslav17.05. 16:30NE
A1A2203ModřiceŘíčany17.05. 14:00NE
A1A2204OřechovVev. Bitýška17.05. 16:30NE
A1A2205OchozBlažovice17.05. 16:30NE
A1A2206MěnínOslavany17.05. 16:30NE
A1A2207ŽelešiceStřelice17.05. 16:30NE


23. kolo 24.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2301ŽelešiceZakřany24.05. 16:30NE
A1A2302MěnínStřelice24.05. 16:30NE
A1A2303OchozOslavany24.05. 16:30NE
A1A2304BlažoviceOřechov24.05. 16:30NE
A1A2305Vev. BitýškaModřice23.05. 14:00SO
A1A2306ŘíčanyBabice n/Sv24.05. 16:30NE
A1A2307ZbraslavMoutnice24.05. 16:30NE


24. kolo 31.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2401ZakřanyZbraslav31.05. 16:30NE
A1A2402MoutniceŘíčany30.05. 13:30SO
A1A2403Babice n/SvVev. Bitýška31.05. 16:30NE
A1A2404ModřiceBlažovice31.05. 14:00NE
A1A2405OřechovOslavany31.05. 16:30NE
A1A2406OchozStřelice31.05. 16:30NE
A1A2407MěnínŽelešice31.05. 16:30NE


25. kolo 07.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2501MěnínZakřany07.06. 16:30NE
A1A2502OchozŽelešice07.06. 16:30NE
A1A2503StřeliceOřechov07.06. 14:15NE
A1A2504OslavanyModřice06.06. 16:30SO
A1A2505BlažoviceBabice n/Sv07.06. 16:30NE
A1A2506Vev. BitýškaMoutnice07.06. 16:30NE
A1A2507ŘíčanyZbraslav07.06. 16:30NE


26. kolo 14.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2601ZakřanyŘíčany13.06. 16:30SO
A1A2602ZbraslavVev. Bitýška14.06. 16:30NE
A1A2603MoutniceBlažovice14.06. 16:30NE
A1A2604Babice n/SvOslavany14.06. 16:30NE
A1A2605ModřiceStřelice14.06. 14:00NE
A1A2606OřechovŽelešice14.06. 16:30NE
A1A2607OchozMěnín14.06. 16:30NE


15. kolo 21.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1501Vev. BitýškaZakřany20.06. 16:30SO
A1A1502ŘíčanyBlažovice20.06. 16:30SO
A1A1503ZbraslavOslavany21.06. 16:30NE
A1A1504MoutniceStřelice21.06. 16:30NE
A1A1505Babice n/SvŽelešice21.06. 16:30NE
A1A1506ModřiceMěnín20.06. 14:00SO
A1A1507OřechovOchoz21.06. 16:30NE



OFS Brno-venkov
Vídeňská 9, 639 00 Brno
Tel: 543 254 963
Fax: 543 254 131
  Adresář
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Adresář klubů 2015 - 2016
Adresář rozhodčích OFS
Materiály pro rozhodčí
Materiály k první pomoci
Soubory ke stažení
Seznam trenérů licence C
 
Úřední zprávy
25.10.2015NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY !!
31.7.2015Úřední zprávy OFS
27.7.2015Seminář rozhodčích
24.7.2015Komuniké KR
24.7.2015Hledáme nové rozhodčí
23.7.2015Rozlosování přípravek 2015 - 2016
13.7.2015Termínová listina podzim 2015
18.6.2015Sdružená družstva - žádost, dohoda
9.6.2015Komuniké VV
29.5.2015Přihláška do soutěží 2015/16
7.4.2014Úrazové pojištění 2014
21.2.2014Pokladna OFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate