Domácí soutěže
Fotbalová národní liga
1. liga staršího dorostu
ČFL + Divize A, B, C
MSFL + Divize D, E
Soutěže mládeže
Kraje a okresy
Řídící komise pro Čechy
Řídící komise pro Moravu
Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Kraj Vysočina
Jihomoravský kraj
Blansko
Brno-město
Brno-venkov
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Olomoucký kraj
Zlínský kraj
Moravskoslezský kraj
Juniorská liga
reklama
Archiv soutěží
Ročník 2004/2005
Ročník 2005/2006
Ročník 2006/2007
Ročník 2007/2008
Ročník 2008/2009
Ročník 2009/2010
Ročník 2010/2011
Ročník 2011/2012
Ročník 2012/2013
Ročník 2013/2014
Ročník 2014/2015
Ročník 2004/2005
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Okresní přebor muži
14
A2A
III. A třída skupina A
14
A2B
III. B třída skupina B
14
A3A
IV. A třída skupina A
14
A3B
IV. B třída skupina B
14
A3C
IV.C třída skupina C
12
C1A
Okresní přebor dorostu
14
C2A
III.třída dorostu skupina A
10
C2B
III.třída dorostu skupina B
10
E1A
Okresní přebor žáků - starších
12
E2A
III. třída žáků starších skupina A
12
E2B
III. třída žáků starších skupina B
12
E2C
III.třída žáků starších skupina C
12
F1A
Okresní přebor žáků-mladších
12
F2A
III. třída žáků - mladších
6
G1A
Smíšená přípravka skupina A
10
G1B
Smíšená přípravka skupina B
8
G1C
Smíšená přípravka skupina C
10
Ročník 2005/2006
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Okresní přebor muži
14
A2A
III. A třída skupina A
14
A2B
III. B třída skupina B
14
A3A
IV. A třída skupina A
14
A3B
IV. B třída skupina B
14
A3C
IV.C třída skupina C
14
C1A
Okresní přebor dorostu
14
C2A
III.třída dorostu skupina A
10
C2B
III.třída dorostu skupina B
10
E1A
Okresní přebor žáků - starších
12
E2A
III. třída žáků starších skupina A
10
E2B
III. třída žáků starších skupina B
10
E2C
III.třída žáků starších skupina C
10
E2D
III.třída žáků starších skupina D
10
F1A
Okresní přebor žáků-mladších
12
F2A
III. třída žáků - mladších
4
G1A
Smíšená přípravka skupina A
10
G1B
Smíšená přípravka skupina B
10
G1C
Smíšená přípravka skupina C
10
Ročník 2006/2007
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Okresní přebor dospělých
14
A2A
III.třída dospělých sk.A
14
A2B
III.třída dospělých sk.B
14
A3A
IV.třída dospělých sk.A
12
A3B
IV.třída dospělých sk.B
12
A3C
IV. třída dospělých sk.C
14
C1A
Okresní přebor dorostu
14
C2A
III.třída dorostu sk.A
10
C2B
III.třída dorostu sk.B
10
E1A
Okresní přebor žáků - starších
12
E2A
III.třída žáků starších sk.A
10
E2B
III.třída žáků starších sk.B
12
E2C
III.třída žáků starších sk.C
10
F1A
Okresní přebor žáků - mladších
12
G1A
Smíšená přípravka skupina A
10
G1B
Smíšená přípravka skupina B
12
G1C
Smíšená přípravka skupina C
12
Ročník 2007/2008
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
OP muži
14
A2A
III.A muži
14
A2B
III.B muži
14
A3A
IV.A muži
12
A3B
IV.B muži
12
A3C
IV.C muži
12
C1A
OP dorost
14
C2A
III.A dorost
12
C2B
III.B dorost
12
E1A
OP st. žáci
10
E2A
III.A starší žáci
10
E2B
III.B starší žáci
10
E2C
III.C starší žáci
10
F1A
OP. ml. žáci
10
F2A
III.třída mladší žáci
6
G1A
Přípravka - starší A
10
G1B
Přípravka - starší B
12
G1C
Přípravka-starší C
12
H1A
Přípravka-mladší
6
Ročník 2008/2009
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
OP muži
14
A2A
III.A muži
14
A2B
III.B muži
14
A3A
IV.A muži
14
A3B
IV.B muži
12
A3C
IV.C muži
12
C1A
OP dorost
14
C2A
III.A dorost
10
C2B
III.B dorost
10
E1A
OP st. žáci
10
E2A
III.A starší žáci
10
E2B
III.B starší žáci
10
E2C
III.C starší žáci
10
F1A
OP. ml. žáci
10
G1A
Přípravka - starší A
10
G1B
Přípravka - starší B
10
G1C
Přípravka-starší C
12
H1A
Přípravka-mladší
12
Ročník 2009/2010
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
OP muži
14
A2A
III.A muži
14
A2B
III.B muži
14
A3A
IV.A muži
14
A3B
IV.B muži
12
A3C
IV.C muži
12
C1A
OP dorost
14
C2A
III.A dorost
10
E1A
OP st. žáci
10
E2A
III.A starší žáci
12
E2B
III.B starší žáci
12
F1A
OP. ml. žáci
10
G1A
OP přípravka st.
6
G2A
Přípravka starší III.tř. sk. A
6
G2B
Přípravka starší III.tř. sk.B
6
G2C
Přípravka starší III.tř. sk. C
6
G2D
Přípravka starší III.tř. sk. D
6
H1A
OP přípravka mladší sk. A
6
H1B
OP přípravka mladší sk. B
10
Ročník 2010/2011
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
OP muži
14
A2A
III.třída muži - sk.A
14
A2B
III.třída muži - sk.B
14
A3A
IV.třída muži - sk.A
12
A3B
IV.třída muži - sk.B
12
A3C
IV.třída muži - sk.C
12
C1A
OP dorost - skupina A
14
C1B
OP dorost - skupina B
12
E1A
OP starší žáci
8
E1P
OP starší žáci postup
4
E1S
OP starší žáci sestup
4
E2A
III.třída starší žáci - sk.A
10
E2B
III.třída starší žáci - sk.B
8
E2P
III. třída starší žáci - sk. B postup
4
E2S
III. třída starší žáci - sk. B sestup
4
F1A
OP mladší žáci - sk. A
8
F1B
OP mladší žáci - sk. B
6
F1P
OP mladší žáci - sk. A postup
4
F1S
OP mladší žáci - sk. A sestup
4
G1A
OP starší přípravka - sk.A
12
G1B
OP starší přípravka - sk.B
10
G1C
OP starší přípravka - sk.C
12
H1A
OP mladší přípravka - sk. A
6
H1B
OP mladší přípravka - sk. B
8
H1P
OP mladší přípravka - sk. B postup
4
H1S
OP mladší přípravka - sk. B sestup
4
Ročník 2011/2012
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
OP muži
14
A2A
III. třída muži - sk. A
14
A2B
III. třída muži - sk. B
14
A3A
IV. třída muži - sk. A
14
A3B
IV. třída muži - sk. B
12
A3C
IV. třída muži - sk. C
14
C1A
OP dorost - sk. A
10
C1B
OP dorost - sk. B
10
E1A
OP starší žáci - sk. A
12
E1B
OP starší žáci - sk. B
12
F1A
OP mladší žáci - sk. A
6
F1B
OP mladší žáci - sk. B
6
G1A
OP starší přípravka - sk. A
12
G1B
OP starší přípravka - sk. B
12
G1C
OP starší přípravka - sk. C
12
H1A
OP mladší přípravka - sk. A
10
H1B
OP mladší přípravka - sk. B
10
Ročník 2012/2013
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
OP muži
14
A2A
III. třída muži - sk. A
14
A2B
III. třída muži - sk. B
14
A3A
IV. třída muži - sk. A
16
A3B
IV. třída muži - sk. B
14
A3C
IV. třída muži - sk. C
14
C1A
OP dorost
14
E1A
OP starší žáci - sk. A
10
E1B
OP starší žáci - sk. B
12
F1A
OP mladší žáci - sk. A
6
F1B
OP mladší žáci - sk. B
8
F2B
OP mladší žáci - sk. B o 1. - 4. místo
4
F3B
OP mladší žáci - sk. B o 5. - 8. místo
4
G1A
OP starší přípravka
8
G2A
III. třída starší přípravka - sk. A
10
G2B
III. třída starší přípravka - sk. B
8
G2C
III. třída starší přípravka - sk. C
10
G3A
OP starší přípravka o 1. - 4. místo
4
G3B
III. třída starší přípravka - sk. B o 1. - 4. míst
4
G4A
OP starší přípravka o 5. - 8. místo
4
G4B
III. třída starší přípravka - sk. B o 5. - 8.místo
4
H1A
OP mladší přípravka - sk. A
8
H1B
OP mladší přípravka - sk. B
6
H1C
OP mladší přípravka - sk. C
8
H2A
OP mladší přípravka- sk. A o 1. - 4. místo
4
H2C
OP mladší přípravka - sk. C o 1. - 4. místo
4
H3A
OP mladší přípravka - sk. A o 5. - 8. místo
4
H3C
OP mladší přípravka - sk. C o 5. - 8. místo
4
Ročník 2013/2014
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
OP muži
14
A2A
III. třída muži - sk. A
14
A2B
III. třída muži - sk. B
14
A3A
IV. třída muži - sk. A
16
A3B
IV. třída muži - sk. B
14
A3C
IV. třída muži - sk. C
14
C1A
OP dorost
16
E1A
OP starší žáci - sk. A
10
E1B
OP starší žáci - sk. B
10
F1A
OP mladší žáci - sk. A
6
F1B
OP mladší žáci - sk. B
10
G1A
OP starší přípravka
8
G2A
III. třída starší přípravka - sk. A
10
G2B
III. třída starší přípravka - sk. B
8
G2C
III. třída starší přípravka - sk. C
8
G3A
OP starší přípravka o 1. - 4. místo
4
G3B
III. třída starší přípravka - sk B o 1. - 4. místo
4
G3C
III. třída starší přípravka - sk C o 1. - 4. místo
4
G4A
OP starší přípravka o 5. - 8. místo
4
G4B
III. třída starší přípravka - sk B o 5. - 8. místo
4
G4C
III. třída starší přípravka - sk C o 5. - 8. místo
4
H1A
OP mladší přípravka - sk. A
8
H1B
OP mladší přípravka - sk. B
8
H1C
OP mladší přípravka - sk. C
10
H2A
OP mladší přípravka - sk. A o 1. - 4. místo
4
H2B
OP mladší přípravka - sk. B o 1. - 4. místo
4
H3A
OP mladší přípravka - sk. A o 5. - 8. místo
4
H3B
OP mladší přípravka - sk. B o 5. - 8. místo
4
Ročník 2014/2015
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
OP muži
14
A2A
III. třída muži - sk. A
14
A2B
III. třída muži - sk. B
14
A3A
IV. třída muži - sk. A
14
A3B
IV. třída muži - sk. B
12
A3C
IV. třída muži - sk. C
12
C1A
OP dorost
14
E1A
OP starší žáci - sk. A
10
E1B
OP starší žáci - sk. B
8
E2B
OP starší žáci - sk. B o 1. - 4. místo
4
E3B
OP starší žáci - sk. B o 5. - 8. místo
4
F1A
OP mladší žáci - sk. A
8
F1B
OP mladší žáci - sk. B
8
F2A
OP mladší žáci - sk. A o 1.- 4. místo
4
F2B
OP mladší žáci - sk. B o 1. - 4. místo
4
F3A
OP mladší žáci - sk. A o 5. - 8. místo
4
F3B
OP mladší žáci - sk. B o 5. - 8. místo
4
G1A
OP starší přípravka
6
G2A
III. třída starší přípravka - sk. A
10
G2B
III. třída starší přípravka - sk. B
10
G2C
III. třída starší přípravka - sk. C
10
H1A
OP mladší přípravka - sk. A
10
H1B
OP mladší přípravka - sk. B
12
H1C
OP mladší přípravka - sk. C
12
X1A
Old Boys
8
OFS Brno-venkov
Vídeňská 9, 639 00 Brno
Tel: 543 254 963
Fax: 543 254 131
Adresář
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Informace FS
Adresář klubů 2015 - 2016
Adresář rozhodčích OFS
Materiály pro rozhodčí
Materiály k první pomoci
Soubory ke stažení
Seznam trenérů licence C
Úřední zprávy
25.10.2015
NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY !!
31.7.2015
Úřední zprávy OFS
27.7.2015
Seminář rozhodčích
24.7.2015
Komuniké KR
24.7.2015
Hledáme nové rozhodčí
23.7.2015
Rozlosování přípravek 2015 - 2016
13.7.2015
Termínová listina podzim 2015
18.6.2015
Sdružená družstva - žádost, dohoda
9.6.2015
Komuniké VV
29.5.2015
Přihláška do soutěží 2015/16
7.4.2014
Úrazové pojištění 2014
21.2.2014
Pokladna OFS
reklama
reklama
>
přihlášení
english version
Nový web fotbalu
FAČR
Reprezentace
HET liga
MOL cup
FNL
Domácí soutěže
Grassroots
Futsal
Ženy
oficiální partneři
reprezentace
premium partneři
reprezentace
generální partner
SYNOT ligy
hlavní partner
SYNOT ligy
oficiální partneři
SYNOT ligy
generální partner
poháru FAČR
mediální partneři
oficiální přepravce
oficiální dodavatelé
tourism partner
Kontakt
|
Reklama na serveru
|
Ceník reklamy
© Copyright 2000 - 2012 FAČR |
Powered by WebToDate