|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A1A - Okresní přebor
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Hostěradice | 26 | 18 | 3 | 5 | 62: 27 | 57 | ( 18) |
|
2. | Hatě A | 26 | 17 | 3 | 6 | 37: 21 | 54 | ( 15) |
|
3. | Hor. Kounice A | 26 | 16 | 6 | 4 | 66: 39 | 54 | ( 15) |
|
4. | Oleksovice | 26 | 13 | 7 | 6 | 68: 42 | 46 | ( 4) |
|
5. | Pavlice A | 26 | 12 | 6 | 8 | 57: 55 | 42 | ( 3) |
|
6. | Hrádek | 26 | 10 | 6 | 10 | 40: 36 | 36 | ( -3) |
|
7. | Tasovice B | 26 | 10 | 6 | 10 | 39: 35 | 36 | ( -3) |
|
8. | Suchohrdly u Mir. A | 26 | 10 | 4 | 12 | 42: 47 | 34 | ( -5) |
|
9. | Rakšice | 26 | 9 | 5 | 12 | 36: 48 | 32 | ( -1) |
|
10. | Práče | 26 | 8 | 5 | 13 | 42: 48 | 29 | (-10) |
|
11. | Bohutice | 26 | 8 | 5 | 13 | 40: 50 | 29 | (-13) |
|
12. | Olbramovice A | 26 | 6 | 10 | 10 | 38: 41 | 28 | (-11) |
|
13. | Slup A | 26 | 5 | 4 | 17 | 26: 58 | 19 | (-20) |
|
14. | Micmanice | 26 | 4 | 2 | 20 | 29: 75 | 14 | (-25) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Hostěradice | 13 | 10 | 1 | 2 | 39: 14 | 31 |
|
2. | Hor. Kounice A | 13 | 9 | 3 | 1 | 36: 18 | 30 |
|
3. | Oleksovice | 14 | 9 | 3 | 2 | 45: 20 | 30 |
|
4. | Hatě A | 13 | 7 | 3 | 3 | 20: 14 | 24 |
|
5. | Hrádek | 13 | 7 | 3 | 3 | 23: 12 | 24 |
|
6. | Pavlice A | 13 | 7 | 2 | 4 | 36: 25 | 23 |
|
7. | Bohutice | 14 | 7 | 1 | 6 | 29: 22 | 22 |
|
8. | Tasovice B | 13 | 5 | 4 | 4 | 18: 16 | 19 |
|
9. | Suchohrdly u Mir. A | 13 | 5 | 4 | 4 | 19: 18 | 19 |
|
10. | Práče | 13 | 6 | 1 | 6 | 28: 18 | 19 |
|
11. | Rakšice | 11 | 6 | 0 | 5 | 20: 17 | 18 |
|
12. | Olbramovice A | 13 | 3 | 6 | 4 | 16: 17 | 15 |
|
13. | Micmanice | 13 | 4 | 1 | 8 | 18: 27 | 13 |
|
14. | Slup A | 13 | 2 | 4 | 7 | 11: 26 | 10 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Hatě A | 13 | 10 | 0 | 3 | 17: 7 | 30 |
|
2. | Hostěradice | 13 | 8 | 2 | 3 | 23: 13 | 26 |
|
3. | Hor. Kounice A | 13 | 7 | 3 | 3 | 30: 21 | 24 |
|
4. | Pavlice A | 13 | 5 | 4 | 4 | 21: 30 | 19 |
|
5. | Tasovice B | 13 | 5 | 2 | 6 | 21: 19 | 17 |
|
6. | Oleksovice | 12 | 4 | 4 | 4 | 23: 22 | 16 |
|
7. | Suchohrdly u Mir. A | 13 | 5 | 0 | 8 | 23: 29 | 15 |
|
8. | Rakšice | 15 | 3 | 5 | 7 | 16: 31 | 14 |
|
9. | Olbramovice A | 13 | 3 | 4 | 6 | 22: 24 | 13 |
|
10. | Hrádek | 13 | 3 | 3 | 7 | 17: 24 | 12 |
|
11. | Práče | 13 | 2 | 4 | 7 | 14: 30 | 10 |
|
12. | Slup A | 13 | 3 | 0 | 10 | 15: 32 | 9 |
|
13. | Bohutice | 12 | 1 | 4 | 7 | 11: 28 | 7 |
|
14. | Micmanice | 13 | 0 | 1 | 12 | 11: 48 | 1 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Hor. Kounice A | --- | 4:1 | 4:4 | 6:1 | 0:1 | 3:1 | 2:1 | 3:2 | 2:2 | 2:1 | 2:0 | 3:1 | 3:1 | 2:2 |
|
2. | Micmanice | 3:4 | --- | 0:3 | 0:0 | 1:0 | 3:0 | 4:2 | 1:0 | 0:3 | 2:4 | 0:2 | 0:1 | 1:4 | 3:4 |
|
3. | Olbramovice A | 1:1 | 2:0 | --- | 4:2 | 0:1 | 1:1 | 0:3 | 2:2 | 2:2 | 2:0 | 0:1 | 1:1 | 0:2 | 1:1 |
|
4. | Práče | 1:2 | 3:0 | 1:0 | --- | 1:2 | 1:1 | 2:0 | 1:2 | 3:1 | 1:3 | 1:3 | 6:2 | 0:2 | 7:0 |
|
5. | Hatě A | 2:2 | 1:0 | 2:3 | 4:1 | --- | 0:0 | 2:0 | 1:0 | 0:2 | 2:1 | 0:1 | 2:2 | 2:1 | 2:1 |
|
6. | Rakšice | 3:0 | 3:1 | 5:2 | 0:2 | 0:1 | --- | 0:2 | 1:3 | | 3:2 | 2:1 | | 1:0 | 2:3 |
|
7. | Slup A | 0:3 | 1:0 | 0:3 | 2:2 | 0:2 | 2:1 | --- | 2:2 | 0:3 | 1:2 | 0:4 | 1:1 | 1:1 | 1:2 |
|
8. | Hrádek | 1:3 | 4:0 | 2:0 | 1:1 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | --- | 4:1 | 0:1 | 5:2 | 1:0 | 1:1 | 2:2 |
|
9. | Oleksovice | 1:0 | 8:3 | 1:0 | 2:1 | 3:0 | 1:1 | 7:1 | 4:1 | --- | 4:1 | 2:2 | 4:0 | 3:4 | 3:4 |
|
10. | Suchohrdly u Mir. A | 1:3 | 0:0 | 2:2 | 4:1 | 0:2 | 1:2 | 3:2 | 2:2 | 4:2 | --- | 0:2 | 1:0 | 1:0 | 0:0 |
|
11. | Hostěradice | 2:1 | 10:3 | 1:1 | 1:2 | 0:2 | 2:1 | 2:0 | 3:0 | 2:1 | 4:2 | --- | 4:1 | 3:0 | 5:0 |
|
12. | Bohutice | 0:3 | 7:1 | 1:1 | 4:0 | 1:3 | 3:0 | 0:1 | 2:1 | 2:3 | 5:3 | 0:2 | --- | 2:1 | 1:0 |
|
13. | Tasovice B | 2:4 | 2:1 | 3:2 | 1:1 | 0:2 | 4:1 | 3:1 | 0:1 | 0:0 | 1:0 | 0:0 | 1:1 | --- | 1:2 |
|
14. | Pavlice A | 4:4 | 3:1 | 2:1 | 1:0 | 0:1 | 7:1 | 6:2 | 2:1 | 3:3 | 2:3 | 1:3 | 4:1 | 1:4 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Hostěradice | 13 | 9 | 2 | 2 | 25: 14 | 29 |
|
2. | Hor. Kounice A | 13 | 8 | 3 | 2 | 34: 17 | 27 |
|
3. | Oleksovice | 13 | 7 | 3 | 3 | 31: 16 | 24 |
|
4. | Hatě A | 13 | 7 | 3 | 3 | 19: 14 | 24 |
|
5. | Tasovice B | 13 | 6 | 4 | 3 | 24: 15 | 22 |
|
6. | Olbramovice A | 13 | 5 | 6 | 2 | 24: 15 | 21 |
|
7. | Pavlice A | 13 | 5 | 3 | 5 | 26: 33 | 18 |
|
8. | Hrádek | 13 | 4 | 5 | 4 | 25: 18 | 17 |
|
9. | Suchohrdly u Mir. A | 13 | 5 | 2 | 6 | 17: 20 | 17 |
|
10. | Práče | 13 | 5 | 1 | 7 | 24: 27 | 16 |
|
11. | Rakšice | 13 | 4 | 3 | 6 | 17: 22 | 15 |
|
12. | Bohutice | 13 | 2 | 4 | 7 | 14: 25 | 10 |
|
13. | Micmanice | 13 | 2 | 1 | 10 | 11: 33 | 7 |
|
14. | Slup A | 13 | 1 | 2 | 10 | 11: 33 | 5 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Hatě A | 13 | 10 | 0 | 3 | 18: 7 | 30 |
|
2. | Hostěradice | 13 | 9 | 1 | 3 | 37: 13 | 28 |
|
3. | Hor. Kounice A | 13 | 8 | 3 | 2 | 32: 22 | 27 |
|
4. | Pavlice A | 13 | 7 | 3 | 3 | 31: 22 | 24 |
|
5. | Oleksovice | 13 | 6 | 4 | 3 | 37: 26 | 22 |
|
6. | Bohutice | 13 | 6 | 1 | 6 | 26: 25 | 19 |
|
7. | Hrádek | 13 | 6 | 1 | 6 | 15: 18 | 19 |
|
8. | Suchohrdly u Mir. A | 13 | 5 | 2 | 6 | 25: 27 | 17 |
|
9. | Rakšice | 13 | 5 | 2 | 6 | 19: 26 | 17 |
|
10. | Tasovice B | 13 | 4 | 2 | 7 | 15: 20 | 14 |
|
11. | Slup A | 13 | 4 | 2 | 7 | 15: 25 | 14 |
|
12. | Práče | 13 | 3 | 4 | 6 | 18: 21 | 13 |
|
13. | Olbramovice A | 13 | 1 | 4 | 8 | 14: 26 | 7 |
|
14. | Micmanice | 13 | 2 | 1 | 10 | 18: 42 | 7 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0101 | Hor. Kounice A | Pavlice A | 2:2 | | |
|
|
A1A0102 | Micmanice | Tasovice B | 1:4 | | |
|
|
A1A0103 | Olbramovice A | Bohutice | 1:1 | | |
|
|
A1A0104 | Práče | Hostěradice | 1:3 | | |
|
|
A1A0105 | Hatě A | Suchohrdly u Mir. A | 2:1 | | |
|
|
A1A0106 | Oleksovice | Rakšice | 2:2 | | |
|
|
A1A0107 | Slup A | Hrádek | 2:2 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0201 | Pavlice A | Hrádek | 2:1 | | |
|
|
A1A0202 | Oleksovice | Slup A | 7:1 | | |
|
|
A1A0203 | Suchohrdly u Mir. A | Rakšice | 1:2 | | |
|
|
A1A0204 | Hostěradice | Hatě A | 0:2 | | |
|
|
A1A0205 | Bohutice | Práče | 4:0 | | |
|
|
A1A0206 | Tasovice B | Olbramovice A | 3:2 | | |
|
|
A1A0207 | Hor. Kounice A | Micmanice | 4:1 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0301 | Micmanice | Pavlice A | 3:4 | | |
|
|
A1A0302 | Olbramovice A | Hor. Kounice A | 1:1 | | |
|
|
A1A0303 | Práče | Tasovice B | 0:2 | | |
|
|
A1A0304 | Hatě A | Bohutice | 2:2 | | |
|
|
A1A0305 | Hostěradice | Rakšice | 2:1 | | |
|
|
A1A0306 | Slup A | Suchohrdly u Mir. A | 1:2 | | |
|
|
A1A0307 | Hrádek | Oleksovice | 4:1 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0401 | Pavlice A | Oleksovice | 3:3 | | |
|
|
A1A0402 | Suchohrdly u Mir. A | Hrádek | 2:2 | | |
|
|
A1A0403 | Hostěradice | Slup A | 2:0 | | |
|
|
A1A0404 | Bohutice | Rakšice | 1:3 | | |
|
|
A1A0405 | Tasovice B | Hatě A | 0:2 | | |
|
|
A1A0406 | Hor. Kounice A | Práče | 6:1 | | |
|
|
A1A0407 | Micmanice | Olbramovice A | 0:3 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0501 | Olbramovice A | Pavlice A | 1:1 | | |
|
|
A1A0502 | Práče | Micmanice | 3:0 | | |
|
|
A1A0503 | Hatě A | Hor. Kounice A | 2:2 | | |
|
|
A1A0504 | Tasovice B | Rakšice | 4:1 | | |
|
|
A1A0505 | Slup A | Bohutice | 1:1 | | |
|
|
A1A0506 | Hrádek | Hostěradice | 5:2 | | |
|
|
A1A0507 | Oleksovice | Suchohrdly u Mir. A | 4:1 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0601 | Pavlice A | Suchohrdly u Mir. A | 2:3 | | |
|
|
A1A0602 | Hostěradice | Oleksovice | 2:1 | | |
|
|
A1A0603 | Hrádek | Bohutice | 1:0 | | |
|
|
A1A0604 | Tasovice B | Slup A | 3:1 | | |
|
|
A1A0605 | Hor. Kounice A | Rakšice | 3:1 | | |
|
|
A1A0606 | Micmanice | Hatě A | 1:0 | | |
|
|
A1A0607 | Olbramovice A | Práče | 4:2 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0701 | Práče | Pavlice A | 7:0 | | |
|
|
A1A0702 | Hatě A | Olbramovice A | 2:3 | | |
|
|
A1A0703 | Rakšice | Micmanice | 3:1 | | |
|
|
A1A0704 | Slup A | Hor. Kounice A | 0:3 | | |
|
|
A1A0705 | Hrádek | Tasovice B | 1:1 | | |
|
|
A1A0706 | Oleksovice | Bohutice | 4:0 | | |
|
|
A1A0707 | Suchohrdly u Mir. A | Hostěradice | 0:2 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0801 | Pavlice A | Hostěradice | 1:3 | | |
|
|
A1A0802 | Suchohrdly u Mir. A | Bohutice | 1:0 | | |
|
|
A1A0803 | Tasovice B | Oleksovice | 0:0 | | |
|
|
A1A0804 | Hor. Kounice A | Hrádek | 3:2 | | |
|
|
A1A0805 | Micmanice | Slup A | 4:2 | | |
|
|
A1A0806 | Olbramovice A | Rakšice | 1:1 | | |
|
|
A1A0807 | Práče | Hatě A | 1:2 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0901 | Hatě A | Pavlice A | 2:1 | | |
|
|
A1A0902 | Rakšice | Práče | 0:2 | | |
|
|
A1A0903 | Slup A | Olbramovice A | 0:3 | | |
|
|
A1A0904 | Hrádek | Micmanice | 4:0 | | |
|
|
A1A0905 | Oleksovice | Hor. Kounice A | 1:0 | | |
|
|
A1A0906 | Suchohrdly u Mir. A | Tasovice B | 1:0 | | |
|
|
A1A0907 | Hostěradice | Bohutice | 4:1 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1001 | Pavlice A | Bohutice | 4:1 | | |
|
|
A1A1002 | Tasovice B | Hostěradice | 0:0 | | |
|
|
A1A1003 | Hor. Kounice A | Suchohrdly u Mir. A | 2:1 | | |
|
|
A1A1004 | Micmanice | Oleksovice | 0:3 | | |
|
|
A1A1005 | Olbramovice A | Hrádek | 2:2 | | |
|
|
A1A1006 | Práče | Slup A | 2:0 | | |
|
|
A1A1007 | Hatě A | Rakšice | 0:0 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1101 | Rakšice | Pavlice A | 2:3 | | |
|
|
A1A1102 | Slup A | Hatě A | 0:2 | | |
|
|
A1A1103 | Hrádek | Práče | 1:1 | | |
|
|
A1A1104 | Oleksovice | Olbramovice A | 1:0 | | |
|
|
A1A1105 | Suchohrdly u Mir. A | Micmanice | 0:0 | | |
|
|
A1A1106 | Hostěradice | Hor. Kounice A | 2:1 | | |
|
|
A1A1107 | Tasovice B | Bohutice | 1:1 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1201 | Pavlice A | Tasovice B | 1:4 | | |
|
|
A1A1202 | Hor. Kounice A | Bohutice | 3:1 | | |
|
|
A1A1203 | Micmanice | Hostěradice | 0:2 | | |
|
|
A1A1204 | Olbramovice A | Suchohrdly u Mir. A | 2:0 | | |
|
|
A1A1205 | Práče | Oleksovice | 3:1 | | |
|
|
A1A1206 | Hatě A | Hrádek | 1:0 | | |
|
|
A1A1207 | Rakšice | Slup A | 0:2 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1301 | Slup A | Pavlice A | 1:2 | | |
|
|
A1A1302 | Hrádek | Rakšice | 0:1 | | |
|
|
A1A1303 | Oleksovice | Hatě A | 3:0 | | |
|
|
A1A1304 | Suchohrdly u Mir. A | Práče | 4:1 | | |
|
|
A1A1305 | Hostěradice | Olbramovice A | 1:1 | | |
|
|
A1A1306 | Micmanice | Bohutice | 0:1 | | |
|
|
A1A1307 | Tasovice B | Hor. Kounice A | 2:4 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1401 | Pavlice A | Hor. Kounice A | 4:4 | | |
|
|
A1A1402 | Tasovice B | Micmanice | 2:1 | | |
|
|
A1A1403 | Bohutice | Olbramovice A | 1:1 | | |
|
|
A1A1404 | Hostěradice | Práče | 1:2 | | |
|
|
A1A1405 | Suchohrdly u Mir. A | Hatě A | 0:2 | | |
|
|
A1A1406 | Oleksovice | Rakšice | 1:1 | | |
|
|
A1A1407 | Hrádek | Slup A | 1:0 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1501 | Hrádek | Pavlice A | 2:2 | | |
|
|
A1A1502 | Slup A | Oleksovice | 0:3 | | |
|
|
A1A1503 | Rakšice | Suchohrdly u Mir. A | 3:2 | | |
|
|
A1A1504 | Hatě A | Hostěradice | 0:1 | | |
|
|
A1A1505 | Práče | Bohutice | 6:2 | | |
|
|
A1A1506 | Olbramovice A | Tasovice B | 0:2 | | |
|
|
A1A1507 | Micmanice | Hor. Kounice A | 3:4 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1601 | Pavlice A | Micmanice | 3:1 | | |
|
|
A1A1602 | Hor. Kounice A | Olbramovice A | 4:4 | | |
|
|
A1A1603 | Tasovice B | Práče | 1:1 | | |
|
|
A1A1604 | Bohutice | Hatě A | 1:3 | | |
|
|
A1A1605 | Rakšice | Hostěradice | 2:1 | | |
|
|
A1A1606 | Suchohrdly u Mir. A | Slup A | 3:2 | | |
|
|
A1A1607 | Oleksovice | Hrádek | 4:1 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1701 | Oleksovice | Pavlice A | 3:4 | | |
|
|
A1A1702 | Hrádek | Suchohrdly u Mir. A | 0:1 | | |
|
|
A1A1703 | Slup A | Hostěradice | 0:4 | | |
|
|
A1A1704 | Bohutice | Rakšice | 3:0 | | |
|
|
A1A1705 | Hatě A | Tasovice B | 2:1 | | |
|
|
A1A1706 | Práče | Hor. Kounice A | 1:2 | | |
|
|
A1A1707 | Olbramovice A | Micmanice | 2:0 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1801 | Pavlice A | Olbramovice A | 2:1 | | |
|
|
A1A1802 | Micmanice | Práče | 0:0 | | |
|
|
A1A1803 | Hor. Kounice A | Hatě A | 0:1 | | |
|
|
A1A1804 | Rakšice | Tasovice B | 1:0 | | |
|
|
A1A1805 | Bohutice | Slup A | 0:1 | | |
|
|
A1A1806 | Hostěradice | Hrádek | 3:0 | | |
|
|
A1A1807 | Suchohrdly u Mir. A | Oleksovice | 4:2 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1901 | Suchohrdly u Mir. A | Pavlice A | 0:0 | | |
|
|
A1A1902 | Oleksovice | Hostěradice | 2:2 | | |
|
|
A1A1903 | Bohutice | Hrádek | 2:1 | | |
|
|
A1A1904 | Slup A | Tasovice B | 1:1 | | |
|
|
A1A1905 | Rakšice | Hor. Kounice A | 3:0 | | |
|
|
A1A1906 | Hatě A | Micmanice | 1:0 | | |
|
|
A1A1907 | Práče | Olbramovice A | 1:0 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2001 | Pavlice A | Práče | 1:0 | | |
|
|
A1A2002 | Olbramovice A | Hatě A | 0:1 | | |
|
|
A1A2003 | Micmanice | Rakšice | 3:0 | | |
|
|
A1A2004 | Hor. Kounice A | Slup A | 2:1 | | |
|
|
A1A2005 | Tasovice B | Hrádek | 0:1 | | |
|
|
A1A2006 | Bohutice | Oleksovice | 2:3 | | |
|
|
A1A2007 | Hostěradice | Suchohrdly u Mir. A | 4:2 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2101 | Hostěradice | Pavlice A | 5:0 | | |
|
|
A1A2102 | Bohutice | Suchohrdly u Mir. A | 5:3 | | |
|
|
A1A2103 | Oleksovice | Tasovice B | 3:4 | | |
|
|
A1A2104 | Hrádek | Hor. Kounice A | 1:3 | | |
|
|
A1A2105 | Slup A | Micmanice | 1:0 | | |
|
|
A1A2106 | Rakšice | Olbramovice A | 5:2 | | |
|
|
A1A2107 | Hatě A | Práče | 4:1 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2201 | Pavlice A | Hatě A | 0:1 | | |
|
|
A1A2202 | Práče | Rakšice | 1:1 | | |
|
|
A1A2203 | Olbramovice A | Slup A | 0:3 | | |
|
|
A1A2204 | Micmanice | Hrádek | 1:0 | | |
|
|
A1A2205 | Hor. Kounice A | Oleksovice | 2:2 | | |
|
|
A1A2206 | Tasovice B | Suchohrdly u Mir. A | 1:0 | | |
|
|
A1A2207 | Bohutice | Hostěradice | 0:2 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2301 | Bohutice | Pavlice A | 1:0 | | |
|
|
A1A2302 | Hostěradice | Tasovice B | 3:0 | | |
|
|
A1A2303 | Suchohrdly u Mir. A | Hor. Kounice A | 1:3 | | |
|
|
A1A2304 | Oleksovice | Micmanice | 8:3 | | |
|
|
A1A2305 | Hrádek | Olbramovice A | 2:0 | | |
|
|
A1A2306 | Slup A | Práče | 2:2 | | |
|
|
A1A2307 | Rakšice | Hatě A | 0:1 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2401 | Pavlice A | Rakšice | 7:1 | | |
|
|
A1A2402 | Hatě A | Slup A | 2:0 | | |
|
|
A1A2403 | Práče | Hrádek | 1:2 | | |
|
|
A1A2404 | Olbramovice A | Oleksovice | 2:2 | | |
|
|
A1A2405 | Micmanice | Suchohrdly u Mir. A | 2:4 | | |
|
|
A1A2406 | Hor. Kounice A | Hostěradice | 2:0 | | |
|
|
A1A2407 | Bohutice | Tasovice B | 2:1 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2501 | Tasovice B | Pavlice A | 1:2 | | |
|
|
A1A2502 | Bohutice | Hor. Kounice A | 0:3 | | |
|
|
A1A2503 | Hostěradice | Micmanice | 10:3 | | |
|
|
A1A2504 | Suchohrdly u Mir. A | Olbramovice A | 2:2 | | |
|
|
A1A2505 | Oleksovice | Práče | 2:1 | | |
|
|
A1A2506 | Hrádek | Hatě A | 1:0 | | |
|
|
A1A2507 | Slup A | Rakšice | 2:1 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2601 | Pavlice A | Slup A | 6: 2 | | |
|
|
A1A2602 | Rakšice | Hrádek | 1: 3 | | |
|
|
A1A2603 | Hatě A | Oleksovice | 0: 2 | | |
|
|
A1A2604 | Práče | Suchohrdly u Mir. A | 1: 3 | | |
|
|
A1A2605 | Olbramovice A | Hostěradice | 0: 1 | | |
|
|
A1A2606 | Bohutice | Micmanice | 7: 1 | | |
|
|
A1A2607 | Hor. Kounice A | Tasovice B | 3: 1 | | |
|
* červeně označené výsledky jsou neoficiální
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 622 | 3.4 |
Branky domácí | 358 | 2.0 |
Branky hosté | 264 | 1.5 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Bohutice | 0 | 0 | 0 |
|
Hatě A | 0 | 0 | 0 |
|
Hor. Kounice A | 0 | 0 | 0 |
|
Hostěradice | 0 | 0 | 0 |
|
Hrádek | 0 | 0 | 0 |
|
Micmanice | 0 | 0 | 0 |
|
Olbramovice A | 0 | 0 | 0 |
|
Oleksovice | 0 | 0 | 0 |
|
Pavlice A | 0 | 0 | 0 |
|
Práče | 0 | 0 | 0 |
|
Rakšice | 0 | 0 | 0 |
|
Slup A | 0 | 0 | 0 |
|
Suchohrdly u Mir. A | 0 | 0 | 0 |
|
Tasovice B | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
OFS Znojmo |
Dvořákova 2922/16, 669 02 Znojmo
Tel: 515 248 312 |
|
|