Domácí soutěže
Fotbalová národní liga
1. liga staršího dorostu
ČFL + Divize A, B, C
MSFL + Divize D, E
Soutěže mládeže
Kraje a okresy
Řídící komise pro Čechy
Řídící komise pro Moravu
Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Kraj Vysočina
Jihomoravský kraj
Blansko
Brno-město
Brno-venkov
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Olomoucký kraj
Zlínský kraj
Moravskoslezský kraj
Juniorská liga
reklama
Archiv soutěží
Ročník 2003/2004
Ročník 2004/2005
Ročník 2005/2006
Ročník 2006/2007
Ročník 2007/2008
Ročník 2008/2009
Ročník 2009/2010
Ročník 2010/2011
Ročník 2011/2012
Ročník 2012/2013
Ročník 2013/2014
Ročník 2003/2004
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Okresní přebor
14
Ročník 2004/2005
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Okresní přebor
14
A1B
sk.B
10
A2A
III.A
14
A2B
III.B
14
A3A
IV. A
14
A3B
IV.B
14
A3C
IV.C
14
C1A
dorost sk.A
10
C1B
dorost sk.B
10
E1A
OP žáci
12
E2A
OS žáci sk. A
12
E2B
OS žáci sk. B
12
E2C
OS žáci sk. C
12
Ročník 2005/2006
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Okresní přebor
14
A2A
Okresní soutěž III. A
14
A2B
Okresní soutěž III. B
14
A3A
Okresní soutěž IV. A
14
A3B
Okresní soutěž IV.B
12
A3C
Okresní soutěž IV. C
14
C1A
Okresní přebor dorostu
12
C2A
Okresní soutěž dorostu
8
E1A
Okresní přebor žáci
12
E2A
Okresní soutěž žáci sk. A
12
E2B
Okresní soutěž žáci sk. B
12
E2C
Okresní soutěž žáci sk. C
12
G1A
Okresní přebor přípravky
12
G2A
Okresní soutěž přípravky sk. A
8
G2B
Okresní soutěž přípravky sk. B
8
Ročník 2006/2007
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Okresní přebor
14
A2A
III. A
14
A2B
III. B
14
A3A
IV. A
14
A3B
IV. B
14
A3C
IV. C
14
C1A
Okresní přebor dorost
10
C2A
Okresní soutěž dorost
10
E1A
Okresní přebor žáci
12
E2A
Okresní soutěž žáci skupina A
12
E2B
Okresní soutěž žáci skupina B
12
E2C
Okresní soutěž žáci skupina C
12
G1A
Okresní přebor přípravky
8
G2A
Okresní soutěž přípravky sk. A
11
G2B
Okresní soutěž přípravky sk.B
8
Ročník 2007/2008
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Okresní přebor
14
A2A
III. A
14
A2B
III. B
14
A3A
IV. A
14
A3B
IV. B
14
A3C
IV. C
14
C1A
Okresní soutěž dorost sk. A
12
C1B
Okresní soutěž dorost sk. B
12
E1A
Okresní přebor žáci
12
E2A
Okresní soutěž žáci sk. A
12
E2B
Okresní soutěž žáci sk. B
12
E2C
Okresní soutěž žáci sk. C
12
G1A
Okresní přebor přípravky
12
G2A
Okresní soutěž přípravky sk. A
8
G2B
Okresní soutěž přípravky sk. B
8
Ročník 2008/2009
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Okresní přebor
14
A2A
Okresní soutěž III.A
14
A2B
Okresní soutěž III.B
14
A3A
Okresní soutěž IV.A
12
A3B
Okresní soutěž IV.B
12
A3C
Okresní soutěž IV.C
12
A3D
Okresní soutěž IV.D
12
C1A
Okresní soutěž dorost A
14
C1B
Okresní soutěž dorost B
14
E1A
Okresní přebor žáků
10
E2A
Okresní soutěž žáci A
10
E2B
Okresní soutěž žáků B
10
E2C
Okresní soutěž žáci C
10
G1A
Okresní přebor přípravky
8
G2A
Okresní soutěž přípravky A
8
G2B
Okresní soutěž přípravky B
8
G2C
Okresní soutěž přípravky C
8
Ročník 2009/2010
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Okresní přebor
14
A2A
Okresní soutěž III.A
14
A2B
Okresní soutěž III.B
14
A3A
Okresní soutěž IV.A
14
A3B
Okresní soutěž IV.B
14
A3C
Okresní soutěž IV.C
14
C1A
Okresní soutěž dorost A
10
C1B
Okresní soutěž dorost B
12
E1A
Okresní přebor žáků
12
E2A
Okresní soutěž žáků A
10
E2B
Okresní soutěž žáků B
10
G1A
Okresní přebor přípravek
10
G2A
Okresní soutěž přípravky A
8
G2B
Okresní soutěž přípravky B
8
G2C
Okresní soutěž přípravky C
8
Ročník 2010/2011
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Okresní přebor
14
A2A
Okresní soutěž III.A
14
A2B
Okresní soutěž III.B
14
A3A
Okresní soutěž IV.A
14
A3B
Okresní soutěž IV.B
16
A3C
Okresní soutěž IV.C
14
C1A
Okresní soutěž dorost "A"
8
C1B
Okresní soutěž dorost "B"
10
C2A
Okresní soutěž dorost "A" - přeborník
6
C2B
Okresní soutěž dorost "B" - umístění
6
C2C
Okresní soutěž dorost "C" - umístění
6
E1A
Okresní přebor žáků
12
E2A
Okresní soutěž žáci A
6
E2B
Okresní soutěž žáci B
6
E3A
Mladší žáci 7+1
10
G1A
Okresní přebor přípravky
12
G2A
Okresní soutěž přípravky "A"
8
G2B
Okresní soutěž přípravky "B"
8
Ročník 2011/2012
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Hostan Okresní přebor
14
A2A
Okresní soutěž III.A
14
A2B
Okresní soutěž III.B
14
A3A
Okresní soutěž IV.A
14
A3B
Okresní soutěž IV.B
14
A3C
Okresní soutěž IV.C
14
C1A
Okresní soutěž dorost A
6
C1B
Okresní soutěž dorost B
6
C1C
Okresní soutěž dorost C
6
C2A
Okresní soutěž dorost "A" - přeborník
6
C2B
Okresní soutěž dorost "B" - o umístění
6
C2C
Okresní soutěž dorost "C" - o umístění
6
E1A
Okresní přebor žáci
12
E2A
Okresní soutěž žáci A
6
E2B
Okresní soutěž žáci B
8
F1A
Okresní přebor mladší žáci 7+1
6
F2A
Okresní soutěž mladší žáci 7+1 sk. A
6
F2B
Okresní soutěž mladší žáci 7+1 sk. B
6
G1A
Okresní přebor přípravky
12
G2A
Okresní soutěž přípravky skupina A
8
G2B
Okresní soutěž přípravky skupina B
9
G2C
Okresní soutěž přípravky skupina C
8
Ročník 2012/2013
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Hostan Okresní přebor
14
A2A
Okresní soutěž III.A
14
A2B
Okresní soutěž III.B
14
A3A
Okresní soutěž IV.A
14
A3B
Okresní soutěž IV.B
14
A3C
Okresní soutěž IV.C
14
C1A
Okresní soutěž dorost A
8
C1B
Okresní soutěž dorost B
8
E1A
Okresní přebor žáci
14
E2A
Okresní soutěž žáci skupina A
6
E2B
Okresní soutěž žáci skupina B
6
F1A
Okresní přebor ml.žáci 7+1
6
F2A
Okresní soutěž ml.žáci 7+1 skupina A
6
F2B
Okresní soutěž ml.žáci 7+1 skupina B
6
G1A
Okresní přebor přípravky
12
G2A
Okresní soutěž přípravky skupina A
10
G2B
Okresní soutěž přípravky skupina B
10
G2C
Okresní soutěž přípravky skupina C
10
Ročník 2013/2014
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
IM Sport Okresní přebor
14
A2A
Okresní soutěž III.A
14
A2B
Okresní soutěž III.B
14
A3A
Okresní soutěž IV.A
10
A3B
Okresní soutěž IV.B
12
A3C
Okresní soutěž IV.C
12
A3D
Okresní soutěž IV.D
12
C1A
Okresní přebor dorost
14
E1A
Okresní přebor žáci
10
E2A
Okresní soutěž žáci A
8
E2B
Okresní soutěž žáci B
8
F1A
Okresní soutěž mladší žáci A
8
F1B
Okresní soutěž mladší žáci B
8
G1A
Okresní soutěž přípravky A
10
G1B
Okresní soutěž přípravky B
10
G1C
Okresní soutěž přípravky C
10
G1D
Okresní soutěž přípravky D
11
OFS Znojmo
Dvořákova 2922/16, 669 02 Znojmo
Tel: 515 248 312
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží
Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Informace FS
Adresáře OFS Znojmo
Výkonný výbor
22.4.2014
Zápis VV č.4 ze dne 14.4.2014
19.3.2014
Zápis VV č.3 ze dne 10.3.2014
25.2.2014
Zápis VV č.2 ze dne 17.2.2014
16.1.2014
Zápis VV č.1 ze dne 13.1.2014
3.12.2013
Zápis VV č.12 ze dne 18.11.2013
30.10.2013
Zápis VV č.11 ze dne 21.10.2013
21.10.2013
Zápis VV č.10 ze dne 23.9.2013
6.9.2013
Zápis VV č.9 ze dne 26.8.2013
19.8.2013
Zápis VV č.8 ze dne 12.8.2013
10.7.2013
Zápis VV č.7 ze dne 25.6.2013
STK
8.5.2014
Zápis STK č.24 ze dne 7.5.2014
30.4.2014
Zápis STK č.23 ze dne 30.4.2014
23.4.2014
Zápis STK č.22 ze dne 23.4.2014
17.4.2014
Zápis STK č.21 ze dne 16.4.2014
10.4.2014
Zápis STK č.20 ze dne 9.4.2014
2.4.2014
Zápis STK č.19 ze dne 2.4.2014
27.3.2014
Zápis STK č.18 ze dne 26.3.2014
19.3.2014
Zápis STK č.17 ze dne 19.3.2014
17.3.2014
Zápis STK č.16 ze dne 12.3.2014
16.12.2013
Rozlosování dorost OP jaro 2014
Disciplinární komise
10.5.2014
Zápis č.21 DK ze dne 9.5.2014
5.5.2014
Zápis č.20 DK ze dne 2.5.2014
25.4.2014
Zápis č.19 DK ze dne 24.4.2014
18.4.2014
Zápis č.18 DK ze dne 17.4.2014
11.4.2014
Zápis č.17 DK ze dne 10.4.2014
4.4.2014
Zápis č.16 DK ze dne 3.4.2014
21.11.2013
Zápis č.15 DK ze dne 21.11.2013
14.11.2013
Zápis č.14 DK ze dne 14.11.2013
8.11.2013
Zápis č.13 DK ze dne 7.11.2013
1.11.2013
Zápis č.12 DK ze dne 31.10.2013
Komise rozhodčích
5.5.2014
Zápis KR ze dne 2.5.2014
18.4.2014
Zápis KR ze dne 17.4.2014
10.4.2014
Zápis KR ze dne 3.4.2014
12.3.2014
Zápis KR ze dne 8.3.2014
9.12.2013
Zimní seminář rozhodčích 2014
25.11.2013
Zápis KR ze dne 22.11.2013
11.11.2013
Zápis KR ze dne 7.11.2013
1.11.2013
Zápis KR ze dne 10.10.2013
1.11.2013
Zápis KR ze dne 26.9.2013
1.11.2013
Zápis KR ze dne 12.9.2013
Komise mládeže
8.5.2014
Zápis č.21 KM ze dne 7.5.2014
30.4.2014
Zápis č.20 KM ze dne 30.4.2014
23.4.2014
Zápis č.19 KM ze dne 23.4.2014
17.4.2014
Zápis č.18 KM ze dne 16.4.2014
10.4.2014
Zápis č.17 KM ze dne 9.4.2014
2.4.2014
Zápis č.16 KM ze dne 2.4.2014
27.3.2014
Zápis č.15 KM ze dne 26.3.2014
8.1.2014
Rozlosování přípravky OS D jaro 2014
8.1.2014
Rozlosování přípravky OS C jaro 2014
8.1.2014
Rozlosování přípravky OS B jaro 2014
Úřední zprávy
9.1.2014
Přihláška školení nových trenérů licence C
19.11.2012
Zápis Odvolací komise ze dne 12.11.2012
24.10.2011
Zápis Odvolací komise ze dne 17.10.2011
29.7.2009
Vklady do soutěže na sezonu 2009/2010
23.7.2009
Rozlosování OS přípravky skupina C - podzim 2009
23.7.2009
Rozlosování OS přípravky skupina B - podzim 2009
23.7.2009
Rozlosování OS přípravky skupina A - podzim 2009
23.7.2009
Rozlosování OP přípravky - podzim 2009
23.7.2009
Rozlosování OS žáci skupina B - podzim 2009
23.7.2009
Rozlosování OS žáci skupina A - podzim 2009
23.7.2009
Rozlosování OP žáci - podzim 2009
25.6.2009
Přeborník okresu dorost 2008/09 - foto
21.5.2009
Přihlášky do soutěže ročník 2009/2010
18.5.2009
Dívčí turnaj středních škol v kopané - Dobšice 14.5.2009 - foto část II.
18.5.2009
Dívčí turnaj středních škol v kopané - Dobšice 14.5.2009 - foto
18.5.2009
Dívčí turnaj středních škol v kopané - Dobšice 14.5.2009
16.4.2009
Nominační listina rozhodčích a funkcionářů OFS
2.4.2009
Tiskopisy potřebné pro DK
26.3.2009
Soupiska družsta + žádosti o změnu termínů
16.3.2009
Foto - turnaj nohejbal, Tasovice 14.3.09 - část VIII.
16.3.2009
Foto - turnaj nohejbal, Tasovice 14.3.09 - část VII.
16.3.2009
Foto - turnaj nohejbal, Tasovice 14.3.09 - část VI.
16.3.2009
Foto - turnaj nohejbal, Tasovice 14.3.09 - část V.
16.3.2009
Foto - turnaj nohejbal, Tasovice 14.3.09 - část IV.
16.3.2009
Foto - turnaj nohejbal, Tasovice 14.3.09 - část III.
16.3.2009
Foto - turnaj nohejbal, Tasovice 14.3.09 - část II.
16.3.2009
Foto - turnaj nohejbal, Tasovice 14.3.09 - část I.
5.3.2009
Úřední zprávy JmKFS
5.3.2009
Turnaj v nohejbale
19.2.2009
Oznámení školení trenérů licence "B"
12.2.2009
Rozlosování OS přípravky skupina C - jaro 2009
12.2.2009
Rozlosování OS přípravky skupina B - jaro 2009
12.2.2009
Rozlosování OS přípravky skupina A - jaro 2009
12.2.2009
Rozlosování OP přípravky - jaro 2009
12.2.2009
Rozlosování OS žáci skupina C - jaro 2009
12.2.2009
Rozlosování OS žáci skupina B - jaro 2009
12.2.2009
Rozlosování OS žáci skupina A - jaro 2009
12.2.2009
Rozlosování OP žáci - jaro 2009
19.1.2009
Foto seminář rozhodčích
12.1.2009
Fotky z turnaje Šanov 10.1.2009 - část 5.
12.1.2009
Fotky z turnaje Šanov 10.1.2009 - část 4.
12.1.2009
Fotky z turnaje Šanov 10.1.2009 - část 3.
12.1.2009
Fotky z turnaje Šanov 10.1.2009 - část 2.
12.1.2009
Fotky z turnaje Šanov 10.1.2009 - část 1.
12.1.2009
I.ročník turnaje rozhodčích a funkcionářů OFS v halové kopané
8.1.2009
Turnaj OFS v Šanově + složení mužstev
7.1.2009
Seminář rozhodčích a delegátů
10.12.2008
Turnaj rozhodčích
3.11.2008
Obsazení rozhodčích a delegátů 14.kolo
27.10.2008
Obsazení rozhodčích a delegátů 13.kolo
reklama
reklama
>
přihlášení
english version
Nový web fotbalu
FAČR
Reprezentace
HET liga
MOL cup
FNL
Domácí soutěže
Grassroots
Futsal
Ženy
oficiální partneři
reprezentace
premium partneři
reprezentace
generální partner
SYNOT ligy
hlavní partner
SYNOT ligy
oficiální partneři
SYNOT ligy
generální partner
poháru FAČR
mediální partneři
oficiální přepravce
oficiální dodavatelé
tourism partner
Kontakt
|
Reklama na serveru
|
Ceník reklamy
© Copyright 2000 - 2012 FAČR |
Powered by WebToDate