|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
E2C - Okresní soutěž žáci skupina C
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Božice | 22 | 18 | 2 | 2 | 112: 9 | 56 | ( 23) |
|
2. | Břežany | 22 | 18 | 1 | 3 | 109: 18 | 55 | ( 22) |
|
3. | Jaroslavice | 22 | 16 | 2 | 4 | 112: 24 | 50 | ( 17) |
|
4. | Hrádek | 22 | 13 | 4 | 5 | 58: 34 | 43 | ( 10) |
|
5. | Damnice | 22 | 12 | 1 | 9 | 48: 55 | 37 | ( 4) |
|
6. | Micmanice | 22 | 9 | 2 | 11 | 33: 49 | 29 | ( -4) |
|
7. | Slup | 22 | 8 | 4 | 10 | 36: 57 | 28 | ( -5) |
|
8. | Olbramovice | 22 | 7 | 2 | 13 | 35: 63 | 23 | (-10) |
|
9. | Suchohrdly u Mir. | 22 | 6 | 2 | 14 | 31: 82 | 20 | (-13) |
|
10. | Troskotovice | 22 | 6 | 0 | 16 | 27: 91 | 18 | (-15) |
|
11. | Mackovice | 22 | 4 | 1 | 17 | 24: 97 | 13 | (-20) |
|
12. | Valtrovice | 22 | 2 | 5 | 15 | 24: 70 | 11 | (-22) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Božice | 11 | 9 | 1 | 1 | 66: 3 | 28 |
|
2. | Břežany | 11 | 8 | 0 | 3 | 55: 10 | 24 |
|
3. | Jaroslavice | 11 | 7 | 2 | 2 | 76: 14 | 23 |
|
4. | Hrádek | 11 | 6 | 3 | 2 | 38: 14 | 21 |
|
5. | Damnice | 11 | 7 | 0 | 4 | 27: 14 | 21 |
|
6. | Olbramovice | 11 | 6 | 1 | 4 | 31: 15 | 19 |
|
7. | Micmanice | 11 | 6 | 0 | 5 | 18: 20 | 18 |
|
8. | Slup | 11 | 5 | 1 | 5 | 21: 29 | 16 |
|
9. | Troskotovice | 11 | 5 | 0 | 6 | 18: 36 | 15 |
|
10. | Suchohrdly u Mir. | 11 | 4 | 1 | 6 | 17: 35 | 13 |
|
11. | Mackovice | 11 | 3 | 1 | 7 | 20: 27 | 10 |
|
12. | Valtrovice | 11 | 1 | 3 | 7 | 16: 29 | 6 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Břežany | 11 | 10 | 1 | 0 | 54: 8 | 31 |
|
2. | Božice | 11 | 9 | 1 | 1 | 46: 6 | 28 |
|
3. | Jaroslavice | 11 | 9 | 0 | 2 | 36: 10 | 27 |
|
4. | Hrádek | 11 | 7 | 1 | 3 | 20: 20 | 22 |
|
5. | Damnice | 11 | 5 | 1 | 5 | 21: 41 | 16 |
|
6. | Slup | 11 | 3 | 3 | 5 | 15: 28 | 12 |
|
7. | Micmanice | 11 | 3 | 2 | 6 | 15: 29 | 11 |
|
8. | Suchohrdly u Mir. | 11 | 2 | 1 | 8 | 14: 47 | 7 |
|
9. | Valtrovice | 11 | 1 | 2 | 8 | 8: 41 | 5 |
|
10. | Olbramovice | 11 | 1 | 1 | 9 | 4: 48 | 4 |
|
11. | Troskotovice | 11 | 1 | 0 | 10 | 9: 55 | 3 |
|
12. | Mackovice | 11 | 1 | 0 | 10 | 4: 70 | 3 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|
1. | Micmanice | --- | 1:0 | 3:1 | 0:4 | 4:0 | 1:3 | 0:2 | 3:1 | 1:3 | 2:0 | 0:5 | 3:1 |
|
2. | Olbramovice | 2:4 | --- | 1:0 | 2:4 | 7:0 | 1:1 | 5:0 | 4:2 | 0:2 | 7:0 | 1:2 | 1:0 |
|
3. | Troskotovice | 2:1 | 3:0 | --- | 1:2 | 5:3 | 0:2 | 4:2 | 0:3 | 1:13 | 2:0 | 0:5 | 0:5 |
|
4. | Damnice | 1:0 | 7:0 | 4:0 | --- | 4:0 | 4:2 | 1:2 | 1:3 | 0:4 | 3:0 | 2:0 | 0:3 |
|
5. | Mackovice | 0:5 | 6:0 | 3:0 | 1:2 | --- | 0:3 | 2:2 | 7:1 | 0:2 | 1:2 | 0:7 | 0:3 |
|
6. | Hrádek | 0:0 | 7:0 | 12:0 | 3:1 | 4:0 | --- | 0:0 | 6:0 | 0:5 | 5:3 | 1:1 | 0:4 |
|
7. | Slup | 0:0 | 3:0 | 4:3 | 0:3 | 3:0 | 0:2 | --- | 5:0 | 1:4 | 4:1 | 0:8 | 1:8 |
|
8. | Suchohrdly u Mir. | 0:4 | 2:3 | 4:2 | 2:1 | 3:0 | 1:2 | 2:1 | --- | 0:9 | 1:1 | 0:8 | 2:4 |
|
9. | Břežany | 3:0 | 4:1 | 12:0 | 8:1 | 10:0 | 1:2 | 5:0 | 8:1 | --- | 3:0 | 0:3 | 1:2 |
|
10. | Valtrovice | 4:1 | 0:0 | 1:2 | 3:3 | 0:1 | 0:1 | 1:5 | 1:1 | 2:6 | --- | 2:4 | 2:5 |
|
11. | Božice | 8:0 | 5:0 | 7:0 | 3:0 | 15:0 | 3:0 | 7:0 | 4:0 | 2:2 | 12:0 | --- | 0:1 |
|
12. | Jaroslavice | 9:0 | 10:0 | 4:1 | 18:0 | 15:0 | 9:2 | 1:1 | 8:2 | 1:4 | 1:1 | 0:3 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Břežany | 11 | 10 | 1 | 0 | 59: 3 | 31 |
|
2. | Božice | 11 | 8 | 2 | 1 | 57: 8 | 26 |
|
3. | Hrádek | 11 | 7 | 2 | 2 | 22: 13 | 23 |
|
4. | Slup | 11 | 5 | 3 | 3 | 19: 23 | 18 |
|
5. | Jaroslavice | 11 | 5 | 2 | 4 | 27: 15 | 17 |
|
6. | Damnice | 11 | 5 | 1 | 5 | 25: 18 | 16 |
|
7. | Olbramovice | 11 | 5 | 1 | 5 | 18: 21 | 16 |
|
8. | Micmanice | 11 | 5 | 1 | 5 | 16: 22 | 16 |
|
9. | Valtrovice | 11 | 1 | 4 | 6 | 10: 22 | 7 |
|
10. | Suchohrdly u Mir. | 11 | 2 | 1 | 8 | 13: 47 | 7 |
|
11. | Troskotovice | 11 | 2 | 0 | 9 | 8: 40 | 6 |
|
12. | Mackovice | 11 | 2 | 0 | 9 | 11: 53 | 6 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Jaroslavice | 11 | 11 | 0 | 0 | 85: 9 | 33 |
|
2. | Božice | 11 | 10 | 0 | 1 | 55: 1 | 30 |
|
3. | Břežany | 11 | 8 | 0 | 3 | 50: 15 | 24 |
|
4. | Damnice | 11 | 7 | 0 | 4 | 23: 37 | 21 |
|
5. | Hrádek | 11 | 6 | 2 | 3 | 36: 21 | 20 |
|
6. | Micmanice | 11 | 4 | 1 | 6 | 17: 27 | 13 |
|
7. | Suchohrdly u Mir. | 11 | 4 | 1 | 6 | 18: 35 | 13 |
|
8. | Troskotovice | 11 | 4 | 0 | 7 | 19: 51 | 12 |
|
9. | Slup | 11 | 3 | 1 | 7 | 17: 34 | 10 |
|
10. | Olbramovice | 11 | 2 | 1 | 8 | 17: 42 | 7 |
|
11. | Mackovice | 11 | 2 | 1 | 8 | 13: 44 | 7 |
|
12. | Valtrovice | 11 | 1 | 1 | 9 | 14: 48 | 4 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C0101 | Micmanice | Jaroslavice | 3:1 | | |
|
|
E2C0102 | Olbramovice | Božice | 1:2 | | |
|
|
E2C0103 | Troskotovice | Valtrovice | 2:0 | | |
|
|
E2C0104 | Damnice | Břežany | 0:4 | | |
|
|
E2C0105 | Mackovice | Suchohrdly u Mir. | 7:1 | | |
|
|
E2C0106 | Hrádek | Slup | 0:0 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C0201 | Jaroslavice | Slup | 1:1 | | |
|
|
E2C0202 | Suchohrdly u Mir. | Hrádek | 1:2 | | |
|
|
E2C0203 | Břežany | Mackovice | 10:0 | | |
|
|
E2C0204 | Valtrovice | Damnice | 3:3 | | |
|
|
E2C0205 | Božice | Troskotovice | 7:0 | | |
|
|
E2C0206 | Micmanice | Olbramovice | 1:0 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C0301 | Olbramovice | Jaroslavice | 1:0 | | |
|
|
E2C0302 | Troskotovice | Micmanice | 2:1 | | |
|
|
E2C0303 | Damnice | Božice | 2:0 | | |
|
|
E2C0304 | Mackovice | Valtrovice | 1:2 | | |
|
|
E2C0305 | Hrádek | Břežany | 0:5 | | |
|
|
E2C0306 | Slup | Suchohrdly u Mir. | 5:0 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C0401 | Jaroslavice | Suchohrdly u Mir. | 8:2 | | |
|
|
E2C0402 | Břežany | Slup | 5:0 | | |
|
|
E2C0403 | Valtrovice | Hrádek | 0:1 | | |
|
|
E2C0404 | Božice | Mackovice | 15:0 | | |
|
|
E2C0405 | Micmanice | Damnice | 0:4 | | |
|
|
E2C0406 | Olbramovice | Troskotovice | 1:0 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C0501 | Troskotovice | Jaroslavice | 0:5 | | |
|
|
E2C0502 | Damnice | Olbramovice | 7:0 | | |
|
|
E2C0503 | Mackovice | Micmanice | 0:5 | | |
|
|
E2C0504 | Hrádek | Božice | 1:1 | | |
|
|
E2C0505 | Slup | Valtrovice | 4:1 | | |
|
|
E2C0506 | Suchohrdly u Mir. | Břežany | 0:9 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C0601 | Jaroslavice | Břežany | 1:4 | | |
|
|
E2C0602 | Valtrovice | Suchohrdly u Mir. | 1:1 | | |
|
|
E2C0603 | Božice | Slup | 7:0 | | |
|
|
E2C0604 | Micmanice | Hrádek | 1:3 | | |
|
|
E2C0605 | Olbramovice | Mackovice | 7:0 | | |
|
|
E2C0606 | Troskotovice | Damnice | 1:2 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C0701 | Damnice | Jaroslavice | 0:3 | | |
|
|
E2C0702 | Mackovice | Troskotovice | 3:0 | | |
|
|
E2C0703 | Hrádek | Olbramovice | 7:0 | | |
|
|
E2C0704 | Slup | Micmanice | 0:0 | | |
|
|
E2C0705 | Suchohrdly u Mir. | Božice | 0:8 | | |
|
|
E2C0706 | Břežany | Valtrovice | 3:0 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C0801 | Jaroslavice | Valtrovice | 1:1 | | |
|
|
E2C0802 | Božice | Břežany | 2:2 | | |
|
|
E2C0803 | Micmanice | Suchohrdly u Mir. | 3:1 | | |
|
|
E2C0804 | Olbramovice | Slup | 5:0 | | |
|
|
E2C0805 | Troskotovice | Hrádek | 0:2 | | |
|
|
E2C0806 | Damnice | Mackovice | 4:0 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C0901 | Mackovice | Jaroslavice | 0:3 | | |
|
|
E2C0902 | Hrádek | Damnice | 3:1 | | |
|
|
E2C0903 | Slup | Troskotovice | 4:3 | | |
|
|
E2C0904 | Suchohrdly u Mir. | Olbramovice | 2:3 | | |
|
|
E2C0905 | Břežany | Micmanice | 3:0 | | |
|
|
E2C0906 | Valtrovice | Božice | 2:4 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C1001 | Jaroslavice | Božice | 0:3 | | |
|
|
E2C1002 | Micmanice | Valtrovice | 2:0 | | |
|
|
E2C1003 | Olbramovice | Břežany | 0:2 | | |
|
|
E2C1004 | Troskotovice | Suchohrdly u Mir. | 0:3 | | |
|
|
E2C1005 | Damnice | Slup | 1:2 | | |
|
|
E2C1006 | Mackovice | Hrádek | 0:3 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C1101 | Hrádek | Jaroslavice | 0:4 | | |
|
|
E2C1102 | Slup | Mackovice | 3:0 | | |
|
|
E2C1103 | Suchohrdly u Mir. | Damnice | 2:1 | | |
|
|
E2C1104 | Břežany | Troskotovice | 12:0 | | |
|
|
E2C1105 | Valtrovice | Olbramovice | 0:0 | | |
|
|
E2C1106 | Božice | Micmanice | 8:0 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C1201 | Jaroslavice | Micmanice | 9:0 | | |
|
|
E2C1202 | Božice | Olbramovice | 5:0 | | |
|
|
E2C1203 | Valtrovice | Troskotovice | 1:2 | | |
|
|
E2C1204 | Břežany | Damnice | 8:1 | | |
|
|
E2C1205 | Suchohrdly u Mir. | Mackovice | 3:0 | | |
|
|
E2C1206 | Slup | Hrádek | 0:2 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C1301 | Slup | Jaroslavice | 1:8 | | |
|
|
E2C1302 | Hrádek | Suchohrdly u Mir. | 6:0 | | |
|
|
E2C1303 | Mackovice | Břežany | 0:2 | | |
|
|
E2C1304 | Damnice | Valtrovice | 3:0 | | |
|
|
E2C1305 | Troskotovice | Božice | 0:5 | | |
|
|
E2C1306 | Olbramovice | Micmanice | 2:4 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C1401 | Jaroslavice | Olbramovice | 10:0 | | |
|
|
E2C1402 | Micmanice | Troskotovice | 3:1 | | |
|
|
E2C1403 | Božice | Damnice | 3:0 | | |
|
|
E2C1404 | Valtrovice | Mackovice | 0:1 | | |
|
|
E2C1405 | Břežany | Hrádek | 1:2 | | |
|
|
E2C1406 | Suchohrdly u Mir. | Slup | 2:1 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C1501 | Suchohrdly u Mir. | Jaroslavice | 2:4 | | |
|
|
E2C1502 | Slup | Břežany | 1:4 | | |
|
|
E2C1503 | Hrádek | Valtrovice | 5:3 | | |
|
|
E2C1504 | Mackovice | Božice | 0:7 | | |
|
|
E2C1505 | Damnice | Micmanice | 1:0 | | |
|
|
E2C1506 | Troskotovice | Olbramovice | 3:0 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C1601 | Jaroslavice | Troskotovice | 4:1 | | |
|
|
E2C1602 | Olbramovice | Damnice | 2:4 | | |
|
|
E2C1603 | Micmanice | Mackovice | 4:0 | | |
|
|
E2C1604 | Božice | Hrádek | 3:0 | | |
|
|
E2C1605 | Valtrovice | Slup | 1:5 | | |
|
|
E2C1606 | Břežany | Suchohrdly u Mir. | 8:1 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C1701 | Břežany | Jaroslavice | 1:2 | | |
|
|
E2C1702 | Suchohrdly u Mir. | Valtrovice | 1:1 | | |
|
|
E2C1703 | Slup | Božice | 0:8 | | |
|
|
E2C1704 | Hrádek | Micmanice | 0:0 | | |
|
|
E2C1705 | Mackovice | Olbramovice | 6:0 | | |
|
|
E2C1706 | Damnice | Troskotovice | 4:0 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C1801 | Jaroslavice | Damnice | 18:0 | | |
|
|
E2C1802 | Troskotovice | Mackovice | 5:3 | | |
|
|
E2C1803 | Olbramovice | Hrádek | 1:1 | | |
|
|
E2C1804 | Micmanice | Slup | 0:2 | | |
|
|
E2C1805 | Božice | Suchohrdly u Mir. | 4:0 | | |
|
|
E2C1806 | Valtrovice | Břežany | 2:6 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C1901 | Valtrovice | Jaroslavice | 2:5 | | |
|
|
E2C1902 | Břežany | Božice | 0:3 | | |
|
|
E2C1903 | Suchohrdly u Mir. | Micmanice | 0:4 | | |
|
|
E2C1904 | Slup | Olbramovice | 3:0 | | |
|
|
E2C1905 | Hrádek | Troskotovice | 12:0 | | |
|
|
E2C1906 | Mackovice | Damnice | 1:2 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C2001 | Jaroslavice | Mackovice | 15:0 | | |
|
|
E2C2002 | Damnice | Hrádek | 4:2 | | |
|
|
E2C2003 | Troskotovice | Slup | 4:2 | | |
|
|
E2C2004 | Olbramovice | Suchohrdly u Mir. | 4:2 | | |
|
|
E2C2005 | Micmanice | Břežany | 1:3 | | |
|
|
E2C2006 | Božice | Valtrovice | 12:0 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C2101 | Božice | Jaroslavice | 0:1 | | |
|
|
E2C2102 | Valtrovice | Micmanice | 4:1 | | |
|
|
E2C2103 | Břežany | Olbramovice | 4:1 | | |
|
|
E2C2104 | Suchohrdly u Mir. | Troskotovice | 4:2 | | |
|
|
E2C2105 | Slup | Damnice | 0:3 | | |
|
|
E2C2106 | Hrádek | Mackovice | 4:0 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2C2201 | Jaroslavice | Hrádek | 9:2 | | |
|
|
E2C2202 | Mackovice | Slup | 2:2 | | |
|
|
E2C2203 | Damnice | Suchohrdly u Mir. | 1:3 | | |
|
|
E2C2204 | Troskotovice | Břežany | 1:13 | | |
|
|
E2C2205 | Olbramovice | Valtrovice | 7:0 | | |
|
|
E2C2206 | Micmanice | Božice | 0:5 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 531 | 4.7 |
Branky domácí | 327 | 2.9 |
Branky hosté | 204 | 1.8 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Božice | 0 | 0 | 0 |
|
Břežany | 0 | 0 | 0 |
|
Damnice | 0 | 0 | 0 |
|
Hrádek | 0 | 0 | 0 |
|
Jaroslavice | 0 | 0 | 0 |
|
Mackovice | 0 | 0 | 0 |
|
Micmanice | 0 | 0 | 0 |
|
Olbramovice | 0 | 0 | 0 |
|
Slup | 0 | 0 | 0 |
|
Suchohrdly u Mir. | 0 | 0 | 0 |
|
Troskotovice | 0 | 0 | 0 |
|
Valtrovice | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
OFS Znojmo |
Dvořákova 2922/16, 669 02 Znojmo
Tel: 515 248 312 |
|
|