|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A3A - Okresní soutěž IV.A
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Starý Petřín | 26 | 22 | 2 | 2 | 142: 21 | 68 | ( 29) |
|
2. | Šatov "B" | 26 | 20 | 3 | 3 | 115: 44 | 63 | ( 24) |
|
3. | Únanov "B" | 26 | 18 | 3 | 5 | 131: 51 | 57 | ( 18) |
|
4. | Blížkovice "B" | 26 | 16 | 2 | 8 | 88: 54 | 50 | ( 11) |
|
5. | Přímětice "B" | 26 | 14 | 4 | 8 | 63: 51 | 46 | ( 7) |
|
6. | Hluboké Mašůvky | 26 | 15 | 1 | 10 | 81: 57 | 46 | ( 7) |
|
7. | Konice | 26 | 12 | 3 | 11 | 61: 66 | 39 | ( 0) |
|
8. | IE Znojmo "C" | 26 | 11 | 3 | 12 | 85: 80 | 36 | ( -3) |
|
9. | Štítary "B" | 26 | 10 | 4 | 12 | 62: 95 | 34 | ( -5) |
|
10. | Chvalovice "B" | 26 | 9 | 1 | 16 | 53: 77 | 28 | (-11) |
|
11. | Olbramkostel | 26 | 5 | 6 | 15 | 61:108 | 21 | (-18) |
|
12. | Slatina | 26 | 5 | 3 | 18 | 43: 99 | 18 | (-21) |
|
13. | Vranov n. D. | 26 | 3 | 7 | 16 | 46:109 | 16 | (-23) |
|
14. | Grešlové Mýto | 26 | 0 | 2 | 24 | 22:141 | 2 | (-37) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Šatov "B" | 13 | 12 | 1 | 0 | 65: 12 | 37 |
|
2. | Únanov "B" | 13 | 12 | 0 | 1 | 78: 13 | 36 |
|
3. | Starý Petřín | 13 | 11 | 1 | 1 | 86: 9 | 34 |
|
4. | Blížkovice "B" | 13 | 11 | 0 | 2 | 57: 21 | 33 |
|
5. | Přímětice "B" | 13 | 9 | 2 | 2 | 37: 13 | 29 |
|
6. | Hluboké Mašůvky | 13 | 9 | 1 | 3 | 48: 19 | 28 |
|
7. | IE Znojmo "C" | 13 | 9 | 0 | 4 | 62: 30 | 27 |
|
8. | Štítary "B" | 13 | 7 | 2 | 4 | 38: 35 | 23 |
|
9. | Konice | 13 | 7 | 1 | 5 | 31: 29 | 22 |
|
10. | Chvalovice "B" | 13 | 5 | 1 | 7 | 26: 28 | 16 |
|
11. | Slatina | 13 | 4 | 2 | 7 | 27: 39 | 14 |
|
12. | Vranov n. D. | 13 | 3 | 4 | 6 | 35: 53 | 13 |
|
13. | Olbramkostel | 13 | 1 | 6 | 6 | 30: 58 | 9 |
|
14. | Grešlové Mýto | 13 | 0 | 1 | 12 | 14: 60 | 1 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Starý Petřín | 13 | 11 | 1 | 1 | 56: 12 | 34 |
|
2. | Šatov "B" | 13 | 8 | 2 | 3 | 50: 32 | 26 |
|
3. | Únanov "B" | 13 | 6 | 3 | 4 | 53: 38 | 21 |
|
4. | Hluboké Mašůvky | 13 | 6 | 0 | 7 | 33: 38 | 18 |
|
5. | Blížkovice "B" | 13 | 5 | 2 | 6 | 31: 33 | 17 |
|
6. | Přímětice "B" | 13 | 5 | 2 | 6 | 26: 38 | 17 |
|
7. | Konice | 13 | 5 | 2 | 6 | 30: 37 | 17 |
|
8. | Chvalovice "B" | 13 | 4 | 0 | 9 | 27: 49 | 12 |
|
9. | Olbramkostel | 13 | 4 | 0 | 9 | 31: 50 | 12 |
|
10. | Štítary "B" | 13 | 3 | 2 | 8 | 24: 60 | 11 |
|
11. | IE Znojmo "C" | 13 | 2 | 3 | 8 | 23: 50 | 9 |
|
12. | Slatina | 13 | 1 | 1 | 11 | 16: 60 | 4 |
|
13. | Vranov n. D. | 13 | 0 | 3 | 10 | 11: 56 | 3 |
|
14. | Grešlové Mýto | 13 | 0 | 1 | 12 | 8: 81 | 1 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Šatov "B" | --- | 10:1 | 2:1 | 4:1 | 6:1 | 1:1 | 4:1 | 4:0 | 9:1 | 5:0 | 6:2 | 6:0 | 5:2 | 3:1 |
|
2. | Grešlové Mýto | 3:4 | --- | 0:5 | 0:5 | 0:3 | 0:6 | 2:3 | 2:2 | 2:8 | 2:3 | 0:4 | 0:2 | 2:9 | 1:6 |
|
3. | Chvalovice "B" | 0:2 | 7:1 | --- | 1:1 | 4:1 | 0:4 | 0:2 | 2:0 | 3:4 | 1:0 | 3:1 | 1:2 | 2:7 | 2:3 |
|
4. | Konice | 1:5 | 1:1 | 3:2 | --- | 4:2 | 0:1 | 0:4 | 3:1 | 0:2 | 7:3 | 3:2 | 4:2 | 2:3 | 3:1 |
|
5. | Slatina | 0:7 | 7:1 | 2:1 | 1:6 | --- | 1:4 | 0:1 | 2:2 | 3:2 | 1:0 | 1:3 | 3:4 | 3:5 | 3:3 |
|
6. | Starý Petřín | 1:1 | 13:0 | 5:0 | 10:0 | 3:0 | --- | 8:2 | 8:0 | 7:1 | 0:1 | 2:1 | 11:0 | 8:2 | 10:1 |
|
7. | Hluboké Mašůvky | 2:3 | 4:0 | 4:1 | 2:0 | 4:1 | 1:4 | --- | 10:1 | 4:1 | 3:4 | 6:0 | 3:1 | 3:3 | 2:0 |
|
8. | Vranov n. D. | 3:3 | 4:0 | 1:4 | 2:2 | 4:3 | 0:14 | 2:5 | --- | 5:6 | 2:7 | 2:3 | 3:3 | 1:1 | 6:2 |
|
9. | Olbramkostel | 0:11 | 7:0 | 3:4 | 1:5 | 3:3 | 3:7 | 0:10 | 1:1 | --- | 2:2 | 3:3 | 3:3 | 2:7 | 2:2 |
|
10. | Přímětice "B" | 6:0 | 6:0 | 3:0 | 3:1 | 6:0 | 1:4 | 3:1 | 3:2 | 1:0 | --- | 0:3 | 3:0 | 0:0 | 2:2 |
|
11. | Blížkovice "B" | 4:0 | 5:1 | 10:2 | 3:6 | 7:0 | 0:3 | 3:2 | 5:0 | 3:2 | 2:0 | --- | 6:1 | 5:3 | 4:1 |
|
12. | Štítary "B" | 1:6 | 7:2 | 2:5 | 5:0 | 4:1 | 2:5 | 2:0 | 1:0 | 3:0 | 2:2 | 2:2 | --- | 4:11 | 3:1 |
|
13. | Únanov "B" | 5:1 | 6:0 | 5:1 | 4:0 | 12:0 | 1:3 | 8:2 | 4:2 | 5:2 | 9:1 | 3:0 | 7:1 | --- | 9:0 |
|
14. | IE Znojmo "C" | 6:7 | 4:1 | 9:1 | 1:3 | 3:1 | 2:0 | 6:0 | 11:0 | 5:2 | 2:3 | 2:7 | 10:5 | 1:0 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Starý Petřín | 13 | 12 | 1 | 0 | 90: 12 | 37 |
|
2. | Šatov "B" | 13 | 10 | 1 | 2 | 57: 15 | 31 |
|
3. | Blížkovice "B" | 13 | 10 | 0 | 3 | 53: 19 | 30 |
|
4. | Únanov "B" | 13 | 9 | 2 | 2 | 64: 24 | 29 |
|
5. | Hluboké Mašůvky | 13 | 8 | 0 | 5 | 51: 32 | 24 |
|
6. | IE Znojmo "C" | 13 | 6 | 1 | 6 | 46: 41 | 19 |
|
7. | Přímětice "B" | 13 | 5 | 3 | 5 | 24: 26 | 18 |
|
8. | Štítary "B" | 13 | 5 | 2 | 6 | 37: 52 | 17 |
|
9. | Chvalovice "B" | 13 | 4 | 1 | 8 | 21: 36 | 13 |
|
10. | Konice | 13 | 3 | 3 | 7 | 18: 40 | 12 |
|
11. | Olbramkostel | 13 | 3 | 3 | 7 | 34: 60 | 12 |
|
12. | Slatina | 13 | 3 | 3 | 7 | 21: 51 | 12 |
|
13. | Vranov n. D. | 13 | 1 | 3 | 9 | 19: 59 | 6 |
|
14. | Grešlové Mýto | 13 | 0 | 1 | 12 | 11: 79 | 1 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Šatov "B" | 13 | 10 | 2 | 1 | 58: 29 | 32 |
|
2. | Starý Petřín | 13 | 10 | 1 | 2 | 52: 9 | 31 |
|
3. | Únanov "B" | 13 | 9 | 1 | 3 | 67: 27 | 28 |
|
4. | Přímětice "B" | 13 | 9 | 1 | 3 | 39: 25 | 28 |
|
5. | Konice | 13 | 9 | 0 | 4 | 43: 26 | 27 |
|
6. | Hluboké Mašůvky | 13 | 7 | 1 | 5 | 30: 25 | 22 |
|
7. | Blížkovice "B" | 13 | 6 | 2 | 5 | 35: 35 | 20 |
|
8. | IE Znojmo "C" | 13 | 5 | 2 | 6 | 39: 39 | 17 |
|
9. | Štítary "B" | 13 | 5 | 2 | 6 | 25: 43 | 17 |
|
10. | Chvalovice "B" | 13 | 5 | 0 | 8 | 32: 41 | 15 |
|
11. | Vranov n. D. | 13 | 2 | 4 | 7 | 27: 50 | 10 |
|
12. | Olbramkostel | 13 | 2 | 3 | 8 | 27: 48 | 9 |
|
13. | Slatina | 13 | 2 | 0 | 11 | 22: 48 | 6 |
|
14. | Grešlové Mýto | 13 | 0 | 1 | 12 | 11: 62 | 1 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0101 | Šatov "B" | IE Znojmo "C" | 3:1 | | |
|
|
A3A0102 | Grešlové Mýto | Únanov "B" | 2:9 | | |
|
|
A3A0103 | Chvalovice "B" | Štítary "B" | 1:2 | | |
|
|
A3A0104 | Konice | Blížkovice "B" | 3:2 | | |
|
|
A3A0105 | Slatina | Přímětice "B" | 1:0 | | |
|
|
A3A0106 | Starý Petřín | Olbramkostel | 7:1 | | |
|
|
A3A0107 | Hluboké Mašůvky | Vranov n. D. | 10:1 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0201 | IE Znojmo "C" | Vranov n. D. | 11:0 | | |
Branky: Peca Robert 3, Samek Jan 2, Benda Martin 2, Dočekal Dalibor 2, Klouda Petr, Štancl Petr |
|
|
A3A0202 | Olbramkostel | Hluboké Mašůvky | 0:10 | | |
Branky: Krejčí David 2, Žák Zdeněk 2, Oliva Libor 2, Sabol Libor 2, Petrželka Tomáš, Jelínek Robin |
|
|
A3A0203 | Přímětice "B" | Starý Petřín | 1:4 | | |
Branky: Kučera Jiří - Prukner Radim, Popelka Milan, Struhař Miroslav, Kofroň Ondřej |
|
|
A3A0204 | Blížkovice "B" | Slatina | 7:0 | | |
Branky: Svoboda Miroslav 4, Svoboda Filip 3 |
|
|
A3A0205 | Štítary "B" | Konice | 5:0 | | |
Branky: Tesař Stanislav 3, Karban Josef 2 |
|
|
A3A0206 | Únanov "B" | Chvalovice "B" | 5:1 | | |
Branky: Dočekal Jiří 4, Ficenc Josef - Filip Radek |
|
|
A3A0207 | Šatov "B" | Grešlové Mýto | 10:1 | | |
Branky: Křišťál Jaroslav 4, Kelo Milan 2, Halkoci Rostislav, Štorek Vojtěch, Matuščin Zdeněk, Budín Ivan - Zbytovský Zbyněk |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0301 | Grešlové Mýto | IE Znojmo "C" | 1:6 | | |
Branky: Hobza Milan - Ostrý Miroslav 3, Truhlář Radek 2, Peca Robert |
|
|
A3A0302 | Chvalovice "B" | Šatov "B" | 0:2 | | |
Branky: Halkoci Rostislav, Koza Robin |
|
|
A3A0303 | Konice | Únanov "B" | 2:3 | | |
Branky: Vecheta Tomáš, Kafka Jan - Dočekal Jiří 2, Vlk Josef |
|
|
A3A0304 | Slatina | Štítary "B" | 3:4 | | |
Branky: Rožnovský Milan, Vejvoda Marek, Kováč Marek - Vlček František 3, Tesař Stanislav |
|
|
A3A0305 | Starý Petřín | Blížkovice "B" | 2:1 | | |
Branky: Kašpárek Michal, Jankůj Vojtěch - Hrůza Jakub |
|
|
A3A0306 | Hluboké Mašůvky | Přímětice "B" | 3:4 | | |
Branky: Krejčí David, Oliva Libor, Dobrovolný Jan - Vyskočil Martin, Matoušek Zdeněk, Mrkvička Aleš, Železný Radek |
|
|
A3A0307 | Vranov n. D. | Olbramkostel | 5:6 | | |
Branky: Jeřábek Jiří, Hradecký Jiří, Okoš Dominik, Mačák Tomáš, Plucek Pavel - Kolman Jan 3, Vaníček Tomáš, Stehlík Radek, Doležal Jan |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0401 | IE Znojmo "C" | Olbramkostel | 5:2 | | |
Branky: Ostrý Miroslav 3, Klouda Petr, Peca Robert - Stehlík Radek, Jaskula Petr |
|
|
A3A0402 | Přímětice "B" | Vranov n. D. | 3:2 | | |
Branky: Vyskočil Martin, Matoušek Zdeněk, Holešanský Karel - Jurčík Pavel, Ludvík Vojtěch |
|
|
A3A0403 | Blížkovice "B" | Hluboké Mašůvky | 3:2 | | |
Branky: Bednář Petr, Pospíchal Jakub, Samek Michal - Žák Zdeněk, Dobrovolný Jan |
|
|
A3A0404 | Štítary "B" | Starý Petřín | 2:5 | | |
Branky: Fiala Oskar, Kocián Martin - Prukner Radim 2, Přibyl Roman, Popelka Milan, Kašpárek Michal |
|
|
A3A0405 | Únanov "B" | Slatina | 12:0 | | |
Branky: Dočekal Jiří 4, Vlk Petr 2, Vlk Josef 2, Vlk Michal 2, Ficenc Josef, Diviš Petr |
|
|
A3A0406 | Šatov "B" | Konice | 4:1 | | |
Branky: Berka František 2, Kňazovčík Tomáš, Budín Ivan - Vecheta Tomáš |
|
|
A3A0407 | Grešlové Mýto | Chvalovice "B" | 0:5 | | |
Branky: Pavlačka Roman 3, Rossiwal Petr, Rosecký Pavel |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0501 | Chvalovice "B" | IE Znojmo "C" | 2:3 | | |
Branky: Rossiwal Petr, Hron Jiří - Dočekal Dalibor, Truhlář Radek, Drmota Tomáš |
|
|
A3A0502 | Konice | Grešlové Mýto | 1:1 | | |
Branky: Kafka Jan - Horváth Dalibor |
|
|
A3A0503 | Slatina | Šatov "B" | 0:7 | | |
Branky: Matuščin Zdeněk 3, Štorek Vojtěch 2, Kelo Milan, vlastní |
|
|
A3A0504 | Starý Petřín | Únanov "B" | 8:2 | | |
Branky: Heřmanovský František 3, Handl Aleš 2, Popelka Milan, Kašpárek Michal, Kofroň Ondřej - Ficenc Josef, Vlk Jiří |
|
|
A3A0505 | Hluboké Mašůvky | Štítary "B" | 3:1 | | |
Branky: Krejčí David, Kotz Bohuslav, Meluš Štefan - Vlček František |
|
|
A3A0506 | Vranov n. D. | Blížkovice "B" | 2:3 | | |
Branky: Bila Zdeněk, Jurčík Pavel - Bednář Petr, Svoboda Filip, Samek Lukáš |
|
|
A3A0507 | Olbramkostel | Přímětice "B" | 2:2 | | |
Branky: Vaníček Tomáš, Stehlík Radek - Varga Ondřej 2 |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0601 | IE Znojmo "C" | Přímětice "B" | 2:3 | | |
Branky: Peca Robert, Ostrý Miroslav - Železný Radek 2, Varga Ondřej |
|
|
A3A0602 | Blížkovice "B" | Olbramkostel | 3:2 | | |
Branky: Pospíchal Jaroslav 2, Velčický Jakub - Stehlík Radek, Kolman Jan |
|
|
A3A0603 | Štítary "B" | Vranov n. D. | 1:0 | | |
Branky: Kocián Martin |
|
|
A3A0604 | Únanov "B" | Hluboké Mašůvky | 8:2 | | |
Branky: Dočekal Jiří 2, Zika Miroslav 2, Vlk Michal 2, Štancl Martin, Janda Robin - Oliva Libor, vlastní |
|
|
A3A0605 | Šatov "B" | Starý Petřín | 1:1 | | |
Branky: Berka František - Prukner Radim |
|
|
A3A0606 | Grešlové Mýto | Slatina | 0:3 | | |
Branky: Hodinka Petr 3 |
|
|
A3A0607 | Chvalovice "B" | Konice | 1:1 | | |
Branky: Pavlačka Roman - Bursík Martin |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0701 | Konice | IE Znojmo "C" | 3:1 | | |
Branky: Vecheta Tomáš 2, Klouda Jindřich - Drmota Tomáš |
|
|
A3A0702 | Slatina | Chvalovice "B" | 2:1 | | |
Branky: Hodinka Petr 2 - Pavlačka Roman |
|
|
A3A0703 | Starý Petřín | Grešlové Mýto | 13:0 | | |
Branky: Heřmanovský František 4, Kašpárek Michal 4, Popelka Milan 3, Prukner Radim 2 |
|
|
A3A0704 | Hluboké Mašůvky | Šatov "B" | 2:3 | | |
Branky: Tisoň Michal, Dobrovolný Jan - Matuščin Zdeněk, Fantal Jiří, Budín Ivan |
|
|
A3A0705 | Vranov n. D. | Únanov "B" | 1:1 | | |
Branky: Štancl Jaroslav - Dočekal Jiří |
|
|
A3A0706 | Olbramkostel | Štítary "B" | 3:3 | | |
Branky: Rossiwal Jiří, Jaskula Petr, Kolman Jan - Steinhauser Marek, Bauer Zdeněk, Cihlář Karel |
|
|
A3A0707 | Přímětice "B" | Blížkovice "B" | 0:3 | | |
Branky: Moravec Milan 2, Pospíchal Jaroslav |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0801 | IE Znojmo "C" | Blížkovice "B" | 2:7 | | |
Branky: Burša Vlastimil, Vlček Vladimír - Pikolon Martin 2, Holík Jan 2, Holík Jiří, Svoboda Filip, Šíp Jan |
|
|
A3A0802 | Štítary "B" | Přímětice "B" | 2:2 | | |
Branky: Vlček František, Podsklan Štěpán - Chvátal Petr, Virgl Pavel |
|
|
A3A0803 | Únanov "B" | Olbramkostel | 5:2 | | |
Branky: Ficenc Josef, Štancl Martin, Vlk Josef, Zika Miroslav, Vlk Michal - Horák, Kolman Jan |
|
|
A3A0804 | Šatov "B" | Vranov n. D. | 4:0 | | |
Branky: Matuščin Zdeněk 2, Artim, Berka František ml. |
|
|
A3A0805 | Grešlové Mýto | Hluboké Mašůvky | 2:3 | | |
Branky: Holík Lukáš 2 - Hlávka Marek 2, Jelínek Robin |
|
|
A3A0806 | Chvalovice "B" | Starý Petřín | 0:4 | | |
Branky: Popelka Milan 2, Přibyl Roman, Handl Aleš |
|
|
A3A0807 | Konice | Slatina | 4:2 | | |
Branky: Vecheta Tomáš 3, Bursík Martin - Hodinka Petr 2 |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0901 | Slatina | IE Znojmo "C" | 3:3 | | |
|
|
A3A0902 | Starý Petřín | Konice | 10:0 | | |
|
|
A3A0903 | Hluboké Mašůvky | Chvalovice "B" | 4:1 | | |
|
|
A3A0904 | Vranov n. D. | Grešlové Mýto | 4:0 | | |
|
|
A3A0905 | Olbramkostel | Šatov "B" | 0:11 | | |
|
|
A3A0906 | Přímětice "B" | Únanov "B" | 0:0 | | |
|
|
A3A0907 | Blížkovice "B" | Štítary "B" | 6:1 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1001 | IE Znojmo "C" | Štítary "B" | 10:5 | | |
|
|
A3A1002 | Únanov "B" | Blížkovice "B" | 3:0 | | |
|
|
A3A1003 | Šatov "B" | Přímětice "B" | 5:0 | | |
|
|
A3A1004 | Grešlové Mýto | Olbramkostel | 2:8 | | |
|
|
A3A1005 | Chvalovice "B" | Vranov n. D. | 2:0 | | |
|
|
A3A1006 | Konice | Hluboké Mašůvky | 0:4 | | |
|
|
A3A1007 | Slatina | Starý Petřín | 1:4 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1101 | Starý Petřín | IE Znojmo "C" | 10:1 | | |
|
|
A3A1102 | Hluboké Mašůvky | Slatina | 4:1 | | |
|
|
A3A1103 | Vranov n. D. | Konice | 2:2 | | |
|
|
A3A1104 | Olbramkostel | Chvalovice "B" | 3:4 | | |
|
|
A3A1105 | Přímětice "B" | Grešlové Mýto | 6:0 | | |
|
|
A3A1106 | Blížkovice "B" | Šatov "B" | 4:0 | | |
|
|
A3A1107 | Štítary "B" | Únanov "B" | 4:11 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1201 | IE Znojmo "C" | Únanov "B" | 1:0 | | |
|
|
A3A1202 | Šatov "B" | Štítary "B" | 6:0 | | |
|
|
A3A1203 | Grešlové Mýto | Blížkovice "B" | 0:4 | | |
|
|
A3A1204 | Chvalovice "B" | Přímětice "B" | 1:0 | | |
|
|
A3A1205 | Konice | Olbramkostel | 0:2 | | |
|
|
A3A1206 | Slatina | Vranov n. D. | 2:2 | | |
|
|
A3A1207 | Starý Petřín | Hluboké Mašůvky | 8:2 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1301 | Hluboké Mašůvky | IE Znojmo "C" | 2:0 | | |
|
|
A3A1302 | Vranov n. D. | Starý Petřín | 0:14 | | |
|
|
A3A1303 | Olbramkostel | Slatina | 3:3 | | |
|
|
A3A1304 | Přímětice "B" | Konice | 3:1 | | |
|
|
A3A1305 | Blížkovice "B" | Chvalovice "B" | 10:2 | | |
|
|
A3A1306 | Štítary "B" | Grešlové Mýto | 7:2 | | |
|
|
A3A1307 | Únanov "B" | Šatov "B" | 5:1 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1401 | IE Znojmo "C" | Šatov "B" | 6: 7 | | |
|
|
A3A1402 | Únanov "B" | Grešlové Mýto | 6: 0 | | |
|
|
A3A1403 | Štítary "B" | Chvalovice "B" | 2: 5 | | |
|
|
A3A1404 | Blížkovice "B" | Konice | 3: 6 | | |
|
|
A3A1405 | Přímětice "B" | Slatina | 6: 0 | | |
|
|
A3A1406 | Olbramkostel | Starý Petřín | 3: 7 | | |
|
|
A3A1407 | Vranov n. D. | Hluboké Mašůvky | 2: 5 | | |
|
* červeně označené výsledky jsou neoficiální
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1501 | Vranov n. D. | IE Znojmo "C" | 6:2 | | |
|
|
A3A1502 | Hluboké Mašůvky | Olbramkostel | 4:1 | | |
|
|
A3A1503 | Starý Petřín | Přímětice "B" | 0:1 | | |
|
|
A3A1504 | Slatina | Blížkovice "B" | 1:3 | | |
|
|
A3A1505 | Konice | Štítary "B" | 4:2 | | |
|
|
A3A1506 | Chvalovice "B" | Únanov "B" | 2:7 | | |
|
|
A3A1507 | Grešlové Mýto | Šatov "B" | 3:4 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1601 | IE Znojmo "C" | Grešlové Mýto | 4:1 | | |
|
|
A3A1602 | Šatov "B" | Chvalovice "B" | 2:1 | | |
|
|
A3A1603 | Únanov "B" | Konice | 4:0 | | |
|
|
A3A1604 | Štítary "B" | Slatina | 4:1 | | |
|
|
A3A1605 | Blížkovice "B" | Starý Petřín | 0:3 | | |
|
|
A3A1606 | Přímětice "B" | Hluboké Mašůvky | 3:1 | | |
|
|
A3A1607 | Olbramkostel | Vranov n. D. | 1:1 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1701 | Olbramkostel | IE Znojmo "C" | 2:2 | | |
|
|
A3A1702 | Vranov n. D. | Přímětice "B" | 2:7 | | |
|
|
A3A1703 | Hluboké Mašůvky | Blížkovice "B" | 6:0 | | |
|
|
A3A1704 | Starý Petřín | Štítary "B" | 11:0 | | |
|
|
A3A1705 | Slatina | Únanov "B" | 3:5 | | |
|
|
A3A1706 | Konice | Šatov "B" | 1:5 | | |
|
|
A3A1707 | Chvalovice "B" | Grešlové Mýto | 7:1 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1801 | IE Znojmo "C" | Chvalovice "B" | 9:1 | | |
|
|
A3A1802 | Grešlové Mýto | Konice | 0:5 | | |
|
|
A3A1803 | Šatov "B" | Slatina | 6:1 | | |
|
|
A3A1804 | Únanov "B" | Starý Petřín | 1:3 | | |
|
|
A3A1805 | Štítary "B" | Hluboké Mašůvky | 2:0 | | |
|
|
A3A1806 | Blížkovice "B" | Vranov n. D. | 5:0 | | |
|
|
A3A1807 | Přímětice "B" | Olbramkostel | 1:0 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1901 | Přímětice "B" | IE Znojmo "C" | 2:2 | | |
|
|
A3A1902 | Olbramkostel | Blížkovice "B" | 3:3 | | |
|
|
A3A1903 | Vranov n. D. | Štítary "B" | 3:3 | | |
|
|
A3A1904 | Hluboké Mašůvky | Únanov "B" | 3:3 | | |
|
|
A3A1905 | Starý Petřín | Šatov "B" | 1:1 | | |
|
|
A3A1906 | Slatina | Grešlové Mýto | 7:1 | | |
|
|
A3A1907 | Konice | Chvalovice "B" | 3:2 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2001 | IE Znojmo "C" | Konice | 1:3 | | |
|
|
A3A2002 | Chvalovice "B" | Slatina | 4:1 | | |
|
|
A3A2003 | Grešlové Mýto | Starý Petřín | 0:6 | | |
|
|
A3A2004 | Šatov "B" | Hluboké Mašůvky | 4:1 | | |
|
|
A3A2005 | Únanov "B" | Vranov n. D. | 4:2 | | |
|
|
A3A2006 | Štítary "B" | Olbramkostel | 3:0 | | |
|
|
A3A2007 | Blížkovice "B" | Přímětice "B" | 2:0 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2101 | Blížkovice "B" | IE Znojmo "C" | 4:1 | | |
|
|
A3A2102 | Přímětice "B" | Štítary "B" | 3:0 | | |
|
|
A3A2103 | Olbramkostel | Únanov "B" | 2:7 | | |
|
|
A3A2104 | Vranov n. D. | Šatov "B" | 3:3 | | |
|
|
A3A2105 | Hluboké Mašůvky | Grešlové Mýto | 4:0 | | |
|
|
A3A2106 | Starý Petřín | Chvalovice "B" | 5:0 | | |
|
|
A3A2107 | Slatina | Konice | 1:6 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2201 | IE Znojmo "C" | Slatina | 3:1 | | |
|
|
A3A2202 | Konice | Starý Petřín | 0:1 | | |
|
|
A3A2203 | Chvalovice "B" | Hluboké Mašůvky | 0:2 | | |
|
|
A3A2204 | Grešlové Mýto | Vranov n. D. | 2:2 | | |
|
|
A3A2205 | Šatov "B" | Olbramkostel | 9:1 | | |
|
|
A3A2206 | Únanov "B" | Přímětice "B" | 9:1 | | |
|
|
A3A2207 | Štítary "B" | Blížkovice "B" | 2:2 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2301 | Štítary "B" | IE Znojmo "C" | 3:1 | | |
|
|
A3A2302 | Blížkovice "B" | Únanov "B" | 5:3 | | |
|
|
A3A2303 | Přímětice "B" | Šatov "B" | 6:0 | | |
|
|
A3A2304 | Olbramkostel | Grešlové Mýto | 7:0 | | |
|
|
A3A2305 | Vranov n. D. | Chvalovice "B" | 1:4 | | |
|
|
A3A2306 | Hluboké Mašůvky | Konice | 2:0 | | |
|
|
A3A2307 | Starý Petřín | Slatina | 3:0 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2401 | IE Znojmo "C" | Starý Petřín | 2:0 | | |
|
|
A3A2402 | Slatina | Hluboké Mašůvky | 0:1 | | |
|
|
A3A2403 | Konice | Vranov n. D. | 3:1 | | |
|
|
A3A2404 | Chvalovice "B" | Olbramkostel | 3:4 | | |
|
|
A3A2405 | Grešlové Mýto | Přímětice "B" | 2:3 | | |
|
|
A3A2406 | Šatov "B" | Blížkovice "B" | 6:2 | | |
|
|
A3A2407 | Únanov "B" | Štítary "B" | 7:1 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2501 | Únanov "B" | IE Znojmo "C" | 9:0 | | |
|
|
A3A2502 | Štítary "B" | Šatov "B" | 1:6 | | |
|
|
A3A2503 | Blížkovice "B" | Grešlové Mýto | 5:1 | | |
|
|
A3A2504 | Přímětice "B" | Chvalovice "B" | 3:0 | | |
|
|
A3A2505 | Olbramkostel | Konice | 1:5 | | |
|
|
A3A2506 | Vranov n. D. | Slatina | 4:3 | | |
|
|
A3A2507 | Hluboké Mašůvky | Starý Petřín | 1:4 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2601 | IE Znojmo "C" | Hluboké Mašůvky | 6:0 | | |
|
|
A3A2602 | Starý Petřín | Vranov n. D. | 8:0 | | |
|
|
A3A2603 | Slatina | Olbramkostel | 3:2 | | |
|
|
A3A2604 | Konice | Přímětice "B" | 7:3 | | |
|
|
A3A2605 | Chvalovice "B" | Blížkovice "B" | 3:1 | | |
|
|
A3A2606 | Grešlové Mýto | Štítary "B" | 0:2 | | |
|
|
A3A2607 | Šatov "B" | Únanov "B" | 5:2 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ |
Jméno | Oddíl | Počet |
|
Dočekal Jiří | Únanov "B" | 13 |
|
Popelka Milan | Starý Petřín | 8 |
|
Heřmanovský František | Starý Petřín | 7 |
|
Hodinka Petr | Slatina | 7 |
|
Kašpárek Michal | Starý Petřín | 7 |
|
Matuščin Zdeněk | Šatov "B" | 7 |
|
Ostrý Miroslav | IE Znojmo "C" | 7 |
|
Vecheta Tomáš | Konice | 7 |
|
Kolman Jan | Olbramkostel | 6 |
|
Peca Robert | IE Znojmo "C" | 6 |
|
Prukner Radim | Starý Petřín | 6 |
|
Pavlačka Roman | Chvalovice "B" | 5 |
|
Svoboda Filip | Blížkovice "B" | 5 |
|
Vlček František | Štítary "B" | 5 |
|
Vlk Michal | Únanov "B" | 5 |
|
Ficenc Josef | Únanov "B" | 4 |
|
Krejčí David | Hluboké Mašůvky | 4 |
|
Křišťál Jaroslav | Šatov "B" | 4 |
|
Oliva Libor | Hluboké Mašůvky | 4 |
|
Stehlík Radek | Olbramkostel | 4 |
|
Svoboda Miroslav | Blížkovice "B" | 4 |
|
Tesař Stanislav | Štítary "B" | 4 |
|
Vlk Josef | Únanov "B" | 4 |
|
Berka František | Šatov "B" | 3 |
|
Budín Ivan | Šatov "B" | 3 |
|
Dobrovolný Jan | Hluboké Mašůvky | 3 |
|
Dočekal Dalibor | IE Znojmo "C" | 3 |
|
Handl Aleš | Starý Petřín | 3 |
|
Kelo Milan | Šatov "B" | 3 |
|
Pospíchal Jaroslav | Blížkovice "B" | 3 |
|
Štorek Vojtěch | Šatov "B" | 3 |
|
Truhlář Radek | IE Znojmo "C" | 3 |
|
Varga Ondřej | Přímětice "B" | 3 |
|
Zika Miroslav | Únanov "B" | 3 |
|
Žák Zdeněk | Hluboké Mašůvky | 3 |
|
Železný Radek | Přímětice "B" | 3 |
|
Bednář Petr | Blížkovice "B" | 2 |
|
Benda Martin | IE Znojmo "C" | 2 |
|
Bursík Martin | Konice | 2 |
|
Drmota Tomáš | IE Znojmo "C" | 2 |
|
Halkoci Rostislav | Šatov "B" | 2 |
|
Hlávka Marek | Hluboké Mašůvky | 2 |
|
Holík Jan | Blížkovice "B" | 2 |
|
Holík Lukáš | Grešlové Mýto | 2 |
|
Jaskula Petr | Olbramkostel | 2 |
|
Jelínek Robin | Hluboké Mašůvky | 2 |
|
Jurčík Pavel | Vranov n. D. | 2 |
|
Kafka Jan | Konice | 2 |
|
Karban Josef | Štítary "B" | 2 |
|
Klouda Petr | IE Znojmo "C" | 2 |
|
Kocián Martin | Štítary "B" | 2 |
|
Kofroň Ondřej | Starý Petřín | 2 |
|
Matoušek Zdeněk | Přímětice "B" | 2 |
|
Moravec Milan | Blížkovice "B" | 2 |
|
Pikolon Martin | Blížkovice "B" | 2 |
|
Přibyl Roman | Starý Petřín | 2 |
|
Rossiwal Petr | Chvalovice "B" | 2 |
|
Sabol Libor | Hluboké Mašůvky | 2 |
|
Samek Jan | IE Znojmo "C" | 2 |
|
Štancl Martin | Únanov "B" | 2 |
|
Vaníček Tomáš | Olbramkostel | 2 |
|
Vlk Petr | Únanov "B" | 2 |
|
Vyskočil Martin | Přímětice "B" | 2 |
|
Artim | Šatov "B" | 1 |
|
Bauer Zdeněk | Štítary "B" | 1 |
|
Berka František ml. | Šatov "B" | 1 |
|
Bila Zdeněk | Vranov n. D. | 1 |
|
Burša Vlastimil | IE Znojmo "C" | 1 |
|
Cihlář Karel | Štítary "B" | 1 |
|
Diviš Petr | Únanov "B" | 1 |
|
Doležal Jan | Olbramkostel | 1 |
|
Fantal Jiří | Šatov "B" | 1 |
|
Fiala Oskar | Štítary "B" | 1 |
|
Filip Radek | Chvalovice "B" | 1 |
|
Hobza Milan | Grešlové Mýto | 1 |
|
Holešanský Karel | Přímětice "B" | 1 |
|
Holík Jiří | Blížkovice "B" | 1 |
|
Horák | Olbramkostel | 1 |
|
Horváth Dalibor | Grešlové Mýto | 1 |
|
Hradecký Jiří | Vranov n. D. | 1 |
|
Hron Jiří | Chvalovice "B" | 1 |
|
Hrůza Jakub | Blížkovice "B" | 1 |
|
Chvátal Petr | Přímětice "B" | 1 |
|
Janda Robin | Únanov "B" | 1 |
|
Jankůj Vojtěch | Starý Petřín | 1 |
|
Jeřábek Jiří | Vranov n. D. | 1 |
|
Klouda Jindřich | Konice | 1 |
|
Kňazovčík Tomáš | Šatov "B" | 1 |
|
Kotz Bohuslav | Hluboké Mašůvky | 1 |
|
Kováč Marek | Slatina | 1 |
|
Koza Robin | Šatov "B" | 1 |
|
Kučera Jiří | Přímětice "B" | 1 |
|
Ludvík Vojtěch | Vranov n. D. | 1 |
|
Mačák Tomáš | Vranov n. D. | 1 |
|
Meluš Štefan | Hluboké Mašůvky | 1 |
|
Mrkvička Aleš | Přímětice "B" | 1 |
|
Okoš Dominik | Vranov n. D. | 1 |
|
Petrželka Tomáš | Hluboké Mašůvky | 1 |
|
Plucek Pavel | Vranov n. D. | 1 |
|
Podsklan Štěpán | Štítary "B" | 1 |
|
Pospíchal Jakub | Blížkovice "B" | 1 |
|
Rosecký Pavel | Chvalovice "B" | 1 |
|
Rossiwal Jiří | Olbramkostel | 1 |
|
Rožnovský Milan | Slatina | 1 |
|
Samek Lukáš | Blížkovice "B" | 1 |
|
Samek Michal | Blížkovice "B" | 1 |
|
Steinhauser Marek | Štítary "B" | 1 |
|
Struhař Miroslav | Starý Petřín | 1 |
|
Šíp Jan | Blížkovice "B" | 1 |
|
Štancl Jaroslav | Vranov n. D. | 1 |
|
Štancl Petr | IE Znojmo "C" | 1 |
|
Tisoň Michal | Hluboké Mašůvky | 1 |
|
Vejvoda Marek | Slatina | 1 |
|
Velčický Jakub | Blížkovice "B" | 1 |
|
Virgl Pavel | Přímětice "B" | 1 |
|
Vlček Vladimír | IE Znojmo "C" | 1 |
|
Vlk Jiří | Únanov "B" | 1 |
|
Zbytovský Zbyněk | Grešlové Mýto | 1 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 1053 | 5.8 |
Branky domácí | 634 | 3.5 |
Branky hosté | 419 | 2.3 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Blížkovice "B" | 0 | 0 | 0 |
|
Grešlové Mýto | 0 | 0 | 0 |
|
Hluboké Mašůvky | 0 | 0 | 0 |
|
Chvalovice "B" | 0 | 0 | 0 |
|
IE Znojmo "C" | 0 | 0 | 0 |
|
Konice | 0 | 0 | 0 |
|
Olbramkostel | 0 | 0 | 0 |
|
Přímětice "B" | 0 | 0 | 0 |
|
Slatina | 0 | 0 | 0 |
|
Starý Petřín | 0 | 0 | 0 |
|
Šatov "B" | 0 | 0 | 0 |
|
Štítary "B" | 0 | 0 | 0 |
|
Únanov "B" | 0 | 0 | 0 |
|
Vranov n. D. | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
OFS Znojmo |
Dvořákova 2922/16, 669 02 Znojmo
Tel: 515 248 312 |
|
|