|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
E2A - I.A třída starších žáků A
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Černolice | 26 | 23 | 1 | 2 | 143: 14 | 70 | ( 31) |
|
2. | Č.L.Beroun | 26 | 22 | 2 | 2 | 112: 19 | 68 | ( 29) |
|
3. | Sp Příbram | 26 | 18 | 3 | 5 | 79: 29 | 57 | ( 18) |
|
4. | Novo Kladno | 26 | 15 | 3 | 8 | 81: 67 | 48 | ( 9) |
|
5. | Dobríš | 26 | 12 | 4 | 10 | 57: 30 | 40 | ( 1) |
|
6. | KDC Beroun | 26 | 11 | 5 | 10 | 60: 60 | 38 | ( -1) |
|
7. | Tn Rakovník | 26 | 9 | 6 | 11 | 32: 50 | 33 | ( -6) |
|
8. | Hořovice B | 26 | 10 | 3 | 13 | 49: 56 | 33 | ( -6) |
|
9. | O.Voda | 26 | 10 | 1 | 15 | 51: 67 | 31 | ( -8) |
|
10. | Kročehlavy | 26 | 9 | 2 | 15 | 39: 71 | 29 | (-10) |
|
11. | Rakovník B | 26 | 9 | 1 | 16 | 49: 80 | 28 | (-11) |
|
12. | Žebrák | 26 | 7 | 4 | 15 | 50: 86 | 25 | (-14) |
|
13. | Č.Kralupy | 26 | 6 | 1 | 19 | 26: 90 | 19 | (-20) |
|
14. | Sj Kladno | 26 | 2 | 2 | 22 | 16:125 | 8 | (-31) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Černolice | 13 | 12 | 0 | 1 | 87: 8 | 36 |
|
2. | Č.L.Beroun | 13 | 12 | 0 | 1 | 68: 7 | 36 |
|
3. | Sp Příbram | 13 | 10 | 1 | 2 | 54: 14 | 31 |
|
4. | Novo Kladno | 13 | 9 | 1 | 3 | 41: 27 | 28 |
|
5. | Rakovník B | 13 | 8 | 0 | 5 | 34: 27 | 24 |
|
6. | Dobríš | 13 | 7 | 2 | 4 | 33: 9 | 23 |
|
7. | O.Voda | 13 | 7 | 1 | 5 | 32: 21 | 22 |
|
8. | KDC Beroun | 13 | 6 | 3 | 4 | 31: 23 | 21 |
|
9. | Kročehlavy | 13 | 7 | 0 | 6 | 26: 29 | 21 |
|
10. | Hořovice B | 13 | 6 | 2 | 5 | 33: 20 | 20 |
|
11. | Tn Rakovník | 13 | 4 | 5 | 4 | 21: 26 | 17 |
|
12. | Žebrák | 13 | 4 | 3 | 6 | 24: 34 | 15 |
|
13. | Č.Kralupy | 13 | 5 | 0 | 8 | 18: 37 | 15 |
|
14. | Sj Kladno | 13 | 1 | 1 | 11 | 9: 51 | 4 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Černolice | 13 | 11 | 1 | 1 | 56: 6 | 34 |
|
2. | Č.L.Beroun | 13 | 10 | 2 | 1 | 44: 12 | 32 |
|
3. | Sp Příbram | 13 | 8 | 2 | 3 | 25: 15 | 26 |
|
4. | Novo Kladno | 13 | 6 | 2 | 5 | 40: 40 | 20 |
|
5. | Dobríš | 13 | 5 | 2 | 6 | 24: 21 | 17 |
|
6. | KDC Beroun | 13 | 5 | 2 | 6 | 29: 37 | 17 |
|
7. | Tn Rakovník | 13 | 5 | 1 | 7 | 11: 24 | 16 |
|
8. | Hořovice B | 13 | 4 | 1 | 8 | 16: 36 | 13 |
|
9. | Žebrák | 13 | 3 | 1 | 9 | 26: 52 | 10 |
|
10. | O.Voda | 13 | 3 | 0 | 10 | 19: 46 | 9 |
|
11. | Kročehlavy | 13 | 2 | 2 | 9 | 13: 42 | 8 |
|
12. | Rakovník B | 13 | 1 | 1 | 11 | 15: 53 | 4 |
|
13. | Č.Kralupy | 13 | 1 | 1 | 11 | 8: 53 | 4 |
|
14. | Sj Kladno | 13 | 1 | 1 | 11 | 7: 74 | 4 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | O.Voda | --- | 2:3 | 3:0 | 5:2 | 1:1 | 2:1 | 0:1 | 5:1 | 1:2 | 1:2 | 3:2 | 1:3 | 3:2 | 5:1 |
|
2. | Č.L.Beroun | 9:1 | --- | 5:0 | 6:0 | 8:0 | 0:3 | 5:1 | 7:0 | 2:0 | 9:0 | 4:0 | 3:2 | 6:0 | 4:0 |
|
3. | Hořovice B | 7:1 | 1:1 | --- | 5:1 | 4:0 | 0:3 | 1:1 | 4:0 | 0:3 | 1:3 | 0:2 | 5:2 | 0:1 | 5:2 |
|
4. | Kročehlavy | 1:0 | 0:6 | 4:0 | --- | 6:1 | 0:3 | 4:5 | 1:0 | 1:3 | 4:2 | 0:7 | 2:0 | 0:2 | 3:0 |
|
5. | Sj Kladno | 1:2 | 0:6 | 1:4 | 0:1 | --- | 0:10 | 0:6 | 1:2 | 0:2 | 0:9 | 1:1 | 4:2 | 1:3 | 0:3 |
|
6. | Černolice | 7:1 | 2:3 | 8:1 | 8:0 | 7:0 | --- | 4:2 | 10:1 | 5:0 | 7:0 | 5:0 | 12:0 | 4:0 | 8:0 |
|
7. | KDC Beroun | 2:1 | 1:6 | 0:1 | 4:3 | 6:0 | 1:1 | --- | 1:1 | 0:0 | 3:4 | 1:2 | 6:2 | 1:0 | 5:2 |
|
8. | Č.Kralupy | 0:6 | 0:3 | 1:2 | 1:0 | 7:1 | 0:4 | 1:0 | --- | 0:3 | 2:9 | 1:0 | 2:7 | 0:1 | 3:1 |
|
9. | Sp Příbram | 3:0 | 3:0 | 3:1 | 4:1 | 8:0 | 1:4 | 11:0 | 6:0 | --- | 3:3 | 0:2 | 5:2 | 4:0 | 3:1 |
|
10. | Novo Kladno | 7:2 | 1:1 | 3:1 | 2:1 | 1:2 | 1:7 | 4:2 | 4:0 | 4:2 | --- | 0:6 | 3:1 | 1:0 | 10:2 |
|
11. | Dobríš | 3:0 | 0:1 | 3:0 | 0:1 | 14:0 | 0:2 | 3:2 | 3:1 | 0:1 | 3:0 | --- | 1:1 | 0:0 | 3:0 |
|
12. | Žebrák | 4:1 | 1:7 | 0:2 | 1:1 | 8:1 | 0:9 | 0:4 | 2:0 | 1:1 | 1:3 | 3:0 | --- | 0:2 | 3:3 |
|
13. | Tn Rakovník | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:2 | 2:0 | 0:4 | 2:2 | 4:2 | 1:5 | 3:3 | 2:2 | 2:4 | --- | 1:0 |
|
14. | Rakovník B | 1:4 | 1:6 | 4:3 | 4:0 | 2:1 | 1:5 | 2:3 | 5:0 | 0:3 | 3:2 | 1:0 | 6:0 | 4:0 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Č.L.Beroun | 13 | 12 | 1 | 0 | 57: 7 | 37 |
|
2. | Černolice | 13 | 11 | 0 | 2 | 70: 8 | 33 |
|
3. | Sp Příbram | 13 | 10 | 1 | 2 | 48: 15 | 31 |
|
4. | Novo Kladno | 13 | 8 | 2 | 3 | 35: 27 | 26 |
|
5. | Hořovice B | 13 | 7 | 1 | 5 | 34: 25 | 22 |
|
6. | Dobríš | 13 | 6 | 2 | 5 | 39: 17 | 20 |
|
7. | Rakovník B | 13 | 6 | 0 | 7 | 27: 35 | 18 |
|
8. | Tn Rakovník | 13 | 5 | 3 | 5 | 14: 25 | 18 |
|
9. | KDC Beroun | 13 | 5 | 2 | 6 | 35: 40 | 17 |
|
10. | O.Voda | 13 | 5 | 0 | 8 | 25: 30 | 15 |
|
11. | Č.Kralupy | 13 | 3 | 1 | 9 | 6: 33 | 10 |
|
12. | Žebrák | 13 | 2 | 2 | 9 | 17: 50 | 8 |
|
13. | Kročehlavy | 13 | 2 | 1 | 10 | 19: 46 | 7 |
|
14. | Sj Kladno | 13 | 1 | 0 | 12 | 8: 76 | 3 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Černolice | 13 | 12 | 1 | 0 | 73: 6 | 37 |
|
2. | Č.L.Beroun | 13 | 10 | 1 | 2 | 55: 12 | 31 |
|
3. | Sp Příbram | 13 | 8 | 2 | 3 | 31: 14 | 26 |
|
4. | Novo Kladno | 13 | 7 | 1 | 5 | 46: 40 | 22 |
|
5. | Kročehlavy | 13 | 7 | 1 | 5 | 20: 25 | 22 |
|
6. | KDC Beroun | 13 | 6 | 3 | 4 | 25: 20 | 21 |
|
7. | Dobríš | 13 | 6 | 2 | 5 | 18: 13 | 20 |
|
8. | Žebrák | 13 | 5 | 2 | 6 | 33: 36 | 17 |
|
9. | O.Voda | 13 | 5 | 1 | 7 | 26: 37 | 16 |
|
10. | Tn Rakovník | 13 | 4 | 3 | 6 | 18: 25 | 15 |
|
11. | Hořovice B | 13 | 3 | 2 | 8 | 15: 31 | 11 |
|
12. | Rakovník B | 13 | 3 | 1 | 9 | 22: 45 | 10 |
|
13. | Č.Kralupy | 13 | 3 | 0 | 10 | 20: 57 | 9 |
|
14. | Sj Kladno | 13 | 1 | 2 | 10 | 8: 49 | 5 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0101 | O.Voda | Rakovník B | 5:1 (3:0) | | |
|
|
E2A0102 | Č.L.Beroun | Tn Rakovník | 6:0 (1:0) | | |
|
|
E2A0103 | Hořovice B | Žebrák | 5:2 (1:1) | | |
|
|
E2A0104 | Kročehlavy | Dobríš | 0:7 (0:3) | | |
|
|
E2A0105 | Sj Kladno | Novo Kladno | 0:9 (0:4) | | |
|
|
E2A0106 | Černolice | Sp Příbram | 5:0 (2:0) | | |
|
|
E2A0107 | KDC Beroun | Č.Kralupy | 1:1 (0:1) | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0201 | Rakovník B | Č.Kralupy | 5:0 (3:0) | | |
|
|
E2A0202 | Sp Příbram | KDC Beroun | 11:0 (3:0) | | |
|
|
E2A0203 | Novo Kladno | Černolice | 1:7 (0:4) | | |
|
|
E2A0204 | Dobríš | Sj Kladno | 14:0 (5:0) | | |
|
|
E2A0205 | Žebrák | Kročehlavy | 1:1 (0:1) | | |
|
|
E2A0206 | Tn Rakovník | Hořovice B | 1:1 (0:1) | | |
|
|
E2A0207 | O.Voda | Č.L.Beroun | 2:3 (1:2) | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0301 | Č.L.Beroun | Rakovník B | 4:0 (0:0) | | |
|
|
E2A0302 | Hořovice B | O.Voda | 7:1 (3:0) | | |
|
|
E2A0303 | Kročehlavy | Tn Rakovník | 0:2 (0:1) | | |
|
|
E2A0304 | Sj Kladno | Žebrák | 4:2 (2:0) | | |
|
|
E2A0305 | Černolice | Dobríš | 5:0 (2:0) | | |
|
|
E2A0306 | KDC Beroun | Novo Kladno | 3:4 (2:2) | | |
|
|
E2A0307 | Č.Kralupy | Sp Příbram | 0:3 (0:1) | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0401 | Rakovník B | Sp Příbram | 0:3 (0:1) | | |
|
|
E2A0402 | Novo Kladno | Č.Kralupy | 4:0 (1:0) | | |
|
|
E2A0403 | Dobríš | KDC Beroun | 3:2 (2:1) | | |
|
|
E2A0404 | Žebrák | Černolice | 0:9 | | |
|
|
E2A0405 | Tn Rakovník | Sj Kladno | 2:0 (1:0) | | |
|
|
E2A0406 | O.Voda | Kročehlavy | 5:2 (2:1) | | |
|
|
E2A0407 | Č.L.Beroun | Hořovice B | 5:0 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0501 | Hořovice B | Rakovník B | 5:2 | | |
|
|
E2A0502 | Kročehlavy | Č.L.Beroun | 0:6 | | |
|
|
E2A0503 | Sj Kladno | O.Voda | 1:2 | | |
|
|
E2A0504 | Černolice | Tn Rakovník | 4:0 | | |
|
|
E2A0505 | KDC Beroun | Žebrák | 6:2 | | |
|
|
E2A0506 | Č.Kralupy | Dobríš | 1:0 | | |
|
|
E2A0507 | Sp Příbram | Novo Kladno | 3:3 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0601 | Rakovník B | Novo Kladno | 3:2 | | |
|
|
E2A0602 | Dobríš | Sp Příbram | 0:1 | | |
|
|
E2A0603 | Žebrák | Č.Kralupy | 2:0 | | |
|
|
E2A0604 | Tn Rakovník | KDC Beroun | 2:2 | | |
|
|
E2A0605 | O.Voda | Černolice | 2:1 | | |
|
|
E2A0606 | Č.L.Beroun | Sj Kladno | 8:0 | | |
|
|
E2A0607 | Hořovice B | Kročehlavy | 5:1 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0701 | Kročehlavy | Rakovník B | 3:0 | | |
|
|
E2A0702 | Sj Kladno | Hořovice B | 1:4 | | |
|
|
E2A0703 | Černolice | Č.L.Beroun | 2:3 | | |
|
|
E2A0704 | KDC Beroun | O.Voda | 2:1 | | |
|
|
E2A0705 | Č.Kralupy | Tn Rakovník | 0:1 | | |
|
|
E2A0706 | Sp Příbram | Žebrák | 5:2 | | |
|
|
E2A0707 | Novo Kladno | Dobríš | 0:6 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0801 | Rakovník B | Dobríš | 1:0 | | |
|
|
E2A0802 | Žebrák | Novo Kladno | 1:3 | | |
|
|
E2A0803 | Tn Rakovník | Sp Příbram | 1:5 | | |
|
|
E2A0804 | O.Voda | Č.Kralupy | 5:1 | | |
|
|
E2A0805 | Č.L.Beroun | KDC Beroun | 5:1 | | |
|
|
E2A0806 | Hořovice B | Černolice | 0:3 | | |
|
|
E2A0807 | Kročehlavy | Sj Kladno | 6:1 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0901 | Sj Kladno | Rakovník B | 0:3 | | |
|
|
E2A0902 | Černolice | Kročehlavy | 8:0 | | |
|
|
E2A0903 | KDC Beroun | Hořovice B | 0:1 | | |
|
|
E2A0904 | Č.Kralupy | Č.L.Beroun | 0:3 | | |
|
|
E2A0905 | Sp Příbram | O.Voda | 3:0 | | |
|
|
E2A0906 | Novo Kladno | Tn Rakovník | 1:0 | | |
|
|
E2A0907 | Dobríš | Žebrák | 1:1 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1001 | Rakovník B | Žebrák | 6:0 | | |
|
|
E2A1002 | Tn Rakovník | Dobríš | 2:2 | | |
|
|
E2A1003 | O.Voda | Novo Kladno | 1:2 | | |
|
|
E2A1004 | Č.L.Beroun | Sp Příbram | 2:0 | | |
|
|
E2A1005 | Hořovice B | Č.Kralupy | 4:0 | | |
|
|
E2A1006 | Kročehlavy | KDC Beroun | 4:5 | | |
|
|
E2A1007 | Sj Kladno | Černolice | 0:10 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1101 | Černolice | Rakovník B | 8:0 | | |
|
|
E2A1102 | KDC Beroun | Sj Kladno | 6:0 | | |
|
|
E2A1103 | Č.Kralupy | Kročehlavy | 1:0 | | |
|
|
E2A1104 | Sp Příbram | Hořovice B | 3:1 | | |
|
|
E2A1105 | Novo Kladno | Č.L.Beroun | 1:1 | | |
|
|
E2A1106 | Dobríš | O.Voda | 3:0 | | |
|
|
E2A1107 | Žebrák | Tn Rakovník | 0:2 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1201 | Rakovník B | Tn Rakovník | 4:0 | | |
|
|
E2A1202 | O.Voda | Žebrák | 1:3 | | |
|
|
E2A1203 | Č.L.Beroun | Dobríš | 4:0 | | |
|
|
E2A1204 | Hořovice B | Novo Kladno | 1:3 | | |
|
|
E2A1205 | Kročehlavy | Sp Příbram | 1:3 | | |
|
|
E2A1206 | Sj Kladno | Č.Kralupy | 1:2 | | |
|
|
E2A1207 | Černolice | KDC Beroun | 4:2 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1301 | KDC Beroun | Rakovník B | 5:2 | | |
|
|
E2A1302 | Č.Kralupy | Černolice | 0:4 | | |
|
|
E2A1303 | Sp Příbram | Sj Kladno | 8:0 | | |
|
|
E2A1304 | Novo Kladno | Kročehlavy | 2:1 | | |
|
|
E2A1305 | Dobríš | Hořovice B | 3:0 | | |
|
|
E2A1306 | Žebrák | Č.L.Beroun | 1:7 | | |
|
|
E2A1307 | Tn Rakovník | O.Voda | 1:0 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1401 | Rakovník B | O.Voda | 1:4 | | |
|
|
E2A1402 | Tn Rakovník | Č.L.Beroun | 0:1 | | |
|
|
E2A1403 | Žebrák | Hořovice B | 0:2 | | |
|
|
E2A1404 | Dobríš | Kročehlavy | 0:1 | | |
|
|
E2A1405 | Novo Kladno | Sj Kladno | 1:2 | | |
|
|
E2A1406 | Sp Příbram | Černolice | 1:4 | | |
|
|
E2A1407 | Č.Kralupy | KDC Beroun | 1:0 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1501 | Č.Kralupy | Rakovník B | 3:1 | | |
|
|
E2A1502 | KDC Beroun | Sp Příbram | 0:0 | | |
|
|
E2A1503 | Černolice | Novo Kladno | 7:0 | | |
|
|
E2A1504 | Sj Kladno | Dobríš | 1:1 | | |
|
|
E2A1505 | Kročehlavy | Žebrák | 2:0 | | |
|
|
E2A1506 | Hořovice B | Tn Rakovník | 0:1 | | |
|
|
E2A1507 | Č.L.Beroun | O.Voda | 9:1 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1601 | Rakovník B | Č.L.Beroun | 1:6 | | |
|
|
E2A1602 | O.Voda | Hořovice B | 3:0 | | |
|
|
E2A1603 | Tn Rakovník | Kročehlavy | 2:2 | | |
|
|
E2A1604 | Žebrák | Sj Kladno | 8:1 | | |
|
|
E2A1605 | Dobríš | Černolice | 0:2 | | |
|
|
E2A1606 | Novo Kladno | KDC Beroun | 4:2 | | |
|
|
E2A1607 | Sp Příbram | Č.Kralupy | 6:0 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1701 | Sp Příbram | Rakovník B | 3:1 | | |
|
|
E2A1702 | Č.Kralupy | Novo Kladno | 2:9 | | |
|
|
E2A1703 | KDC Beroun | Dobríš | 1:2 | | |
|
|
E2A1704 | Černolice | Žebrák | 12:0 | | |
|
|
E2A1705 | Sj Kladno | Tn Rakovník | 1:3 | | |
|
|
E2A1706 | Kročehlavy | O.Voda | 1:0 | | |
|
|
E2A1707 | Hořovice B | Č.L.Beroun | 1:1 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1801 | Rakovník B | Hořovice B | 4:3 | | |
|
|
E2A1802 | Č.L.Beroun | Kročehlavy | 6:0 | | |
|
|
E2A1803 | O.Voda | Sj Kladno | 1:1 | | |
|
|
E2A1804 | Tn Rakovník | Černolice | 0:4 | | |
|
|
E2A1805 | Žebrák | KDC Beroun | 0:4 | | |
|
|
E2A1806 | Dobríš | Č.Kralupy | 3:1 | | |
|
|
E2A1807 | Novo Kladno | Sp Příbram | 4:2 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1901 | Novo Kladno | Rakovník B | 10:2 | | |
|
|
E2A1902 | Sp Příbram | Dobríš | 0:2 | | |
|
|
E2A1903 | Č.Kralupy | Žebrák | 2:7 | | |
|
|
E2A1904 | KDC Beroun | Tn Rakovník | 1:0 | | |
|
|
E2A1905 | Černolice | O.Voda | 7:1 | | |
|
|
E2A1906 | Sj Kladno | Č.L.Beroun | 0:6 | | |
|
|
E2A1907 | Kročehlavy | Hořovice B | 4:0 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A2001 | Rakovník B | Kročehlavy | 4:0 | | |
|
|
E2A2002 | Hořovice B | Sj Kladno | 4:0 | | |
|
|
E2A2003 | Č.L.Beroun | Černolice | 0:3 | | |
|
|
E2A2004 | O.Voda | KDC Beroun | 0:1 | | |
|
|
E2A2005 | Tn Rakovník | Č.Kralupy | 4:2 | | |
|
|
E2A2006 | Žebrák | Sp Příbram | 1:1 | | |
|
|
E2A2007 | Dobríš | Novo Kladno | 3:0 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A2101 | Dobríš | Rakovník B | 3:0 | | |
|
|
E2A2102 | Novo Kladno | Žebrák | 3:1 | | |
|
|
E2A2103 | Sp Příbram | Tn Rakovník | 4:0 | | |
|
|
E2A2104 | Č.Kralupy | O.Voda | 0:6 | | |
|
|
E2A2105 | KDC Beroun | Č.L.Beroun | 1:6 | | |
|
|
E2A2106 | Černolice | Hořovice B | 8:1 | | |
|
|
E2A2107 | Sj Kladno | Kročehlavy | 0:1 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A2201 | Rakovník B | Sj Kladno | 2:1 | | |
|
|
E2A2202 | Kročehlavy | Černolice | 0:3 | | |
|
|
E2A2203 | Hořovice B | KDC Beroun | 1:1 | | |
|
|
E2A2204 | Č.L.Beroun | Č.Kralupy | 7:0 | | |
|
|
E2A2205 | O.Voda | Sp Příbram | 1:2 | | |
|
|
E2A2206 | Tn Rakovník | Novo Kladno | 3:3 | | |
|
|
E2A2207 | Žebrák | Dobríš | 3:0 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A2301 | Žebrák | Rakovník B | 3:3 | | |
|
|
E2A2302 | Dobríš | Tn Rakovník | 0:0 | | |
|
|
E2A2303 | Novo Kladno | O.Voda | 7:2 | | |
|
|
E2A2304 | Sp Příbram | Č.L.Beroun | 3:0 | | |
|
|
E2A2305 | Č.Kralupy | Hořovice B | 1:2 | | |
|
|
E2A2306 | KDC Beroun | Kročehlavy | 4:3 | | |
|
|
E2A2307 | Černolice | Sj Kladno | 7:0 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A2401 | Rakovník B | Černolice | 1:5 | | |
|
|
E2A2402 | Sj Kladno | KDC Beroun | 0:6 | | |
|
|
E2A2403 | Kročehlavy | Č.Kralupy | 1:0 | | |
|
|
E2A2404 | Hořovice B | Sp Příbram | 0:3 | | |
|
|
E2A2405 | Č.L.Beroun | Novo Kladno | 9:0 | | |
|
|
E2A2406 | O.Voda | Dobríš | 3:2 | | |
|
|
E2A2407 | Tn Rakovník | Žebrák | 2:4 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A2501 | Tn Rakovník | Rakovník B | 1:0 | | |
|
|
E2A2502 | Žebrák | O.Voda | 4:1 | | |
|
|
E2A2503 | Dobríš | Č.L.Beroun | 0:1 | | |
|
|
E2A2504 | Novo Kladno | Hořovice B | 3:1 | | |
|
|
E2A2505 | Sp Příbram | Kročehlavy | 4:1 | | |
|
|
E2A2506 | Č.Kralupy | Sj Kladno | 7:1 | | |
|
|
E2A2507 | KDC Beroun | Černolice | 1:1 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A2601 | Rakovník B | KDC Beroun | 2:3 | | |
|
|
E2A2602 | Černolice | Č.Kralupy | 10:1 | | |
|
|
E2A2603 | Sj Kladno | Sp Příbram | 0:2 | | |
|
|
E2A2604 | Kročehlavy | Novo Kladno | 4:2 | | |
|
|
E2A2605 | Hořovice B | Dobríš | 0:2 | | |
|
|
E2A2606 | Č.L.Beroun | Žebrák | 3:2 | | |
|
|
E2A2607 | O.Voda | Tn Rakovník | 3:2 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 844 | 4.6 |
Branky domácí | 511 | 2.8 |
Branky hosté | 333 | 1.8 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Č.Kralupy | 0 | 0 | 0 |
|
Č.L.Beroun | 0 | 0 | 0 |
|
Černolice | 0 | 0 | 0 |
|
Dobríš | 0 | 0 | 0 |
|
Hořovice B | 0 | 0 | 0 |
|
KDC Beroun | 0 | 0 | 0 |
|
Kročehlavy | 0 | 0 | 0 |
|
Novo Kladno | 0 | 0 | 0 |
|
O.Voda | 0 | 0 | 0 |
|
Rakovník B | 0 | 0 | 0 |
|
Sj Kladno | 0 | 0 | 0 |
|
Sp Příbram | 0 | 0 | 0 |
|
Tn Rakovník | 0 | 0 | 0 |
|
Žebrák | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Středočeský KFS |
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40, 160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
|
|
|