Domácí soutěže
Fotbalová národní liga
1. liga staršího dorostu
ČFL + Divize A, B, C
MSFL + Divize D, E
Soutěže mládeže
Kraje a okresy
Řídící komise pro Čechy
Řídící komise pro Moravu
Praha
Středočeský kraj
Benešov
Beroun
Kladno
Kolín
Kutná Hora
Mělník
Mladá Boleslav
Nymburk
Praha-východ
Praha-západ
Příbram
Rakovník
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Kraj Vysočina
Jihomoravský kraj
Olomoucký kraj
Zlínský kraj
Moravskoslezský kraj
Juniorská liga
reklama
Archiv soutěží
Ročník 2003/2004
Ročník 2004/2005
Ročník 2005/2006
Ročník 2006/2007
Ročník 2007/2008
Ročník 2008/2009
Ročník 2009/2010
Ročník 2003/2004
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Krajský přebor
16
A2A
I.A třída skupina A
14
A2B
I.A třída skupina B
14
A3A
I.B třída skupina A
14
A3B
I.B třída skupina B
14
A3C
I.B třída skupina C
14
A3D
I.B třída skupina D
14
A3E
I.B třída skupina E
14
C1A
Krajský přebor staršího dorostu
16
C2A
I.A třída dorostu A
14
C2B
I.A třída dorostu B
14
C2C
I.A třída dorostu C
14
C2D
I.A třída dorostu D
14
D1A
Krajský přebor mladšího dorostu
16
E1A
Krajský přebor starších žáků
16
E2A
I.A třída starších žáků A
14
E2B
I.A třída starších žáků B
14
E2C
I.A třída starších žáků C
14
F1A
Krajský přebor mladších žáků
16
F2A
I.A třída mladších žáků A
14
F2B
I.A třída mladších žáků B
14
F2C
I.A třída mladších žáků C
14
Ročník 2004/2005
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Krajský přebor
16
A2A
I.A třída skupina A
14
A2B
I.A třída skupina B
14
A3A
I.B třída skupina A
14
A3B
I.B třída skupina B
14
A3C
I.B třída skupina C
14
A3D
I.B třída skupina D
14
A3E
I.B třída skupina E
14
C1A
Krajský přebor staršího dorostu
16
C2A
I.A třída dorostu A
14
C2B
I.A třída dorostu B
14
C2C
I.A třída dorostu C
14
C2D
I.A třída dorostu D
14
D1A
Krajský přebor mladšího dorostu
16
E1A
Krajský přebor starších žáků
16
E2A
I.A třída starších žáků A
14
E2B
I.A třída starších žáků B
14
E2C
I.A třída starších žáků C
14
F1A
Krajský přebor mladších žáků
16
F2A
I.A třída mladších žáků A
14
F2B
I.A třída mladších žáků B
14
F2C
I.A třída mladších žáků C
14
Ročník 2005/2006
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Krajský přebor
16
A2A
I.A třída skupina A
14
A2B
I.A třída skupina B
14
A3A
I.B třída skupina A
14
A3B
I.B třída skupina B
14
A3C
I.B třída skupina C
14
A3D
I.B třída skupina D
14
A3E
I.B třída skupina E
14
C1A
Krajský přebor staršího dorostu
16
C2A
I.A třída dorostu A
14
C2B
I.A třída dorostu B
14
C2C
I.A třída dorostu C
14
C2D
I.A třída dorostu D
14
D1A
Krajský přebor mladšího dorostu
16
E1A
Krajský přebor starších žáků
16
E2A
I.A třída starších žáků A
14
E2B
I.A třída starších žáků B
14
E2C
I.A třída starších žáků C
14
F1A
Krajský přebor mladších žáků
16
F2A
I.A třída mladších žáků A
14
F2B
I.A třída mladších žáků B
14
F2C
I.A třída mladších žáků C
14
Ročník 2006/2007
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Krajský přebor
16
A2A
I.A třída skupina A
16
A2B
I.A třída skupina B
16
A3A
I.B třída skupina A
14
A3B
I.B třída skupina B
14
A3C
I.B třída skupina C
14
A3D
I.B třída skupina D
14
A3E
I.B třída skupina E
14
C1A
Krajský přebor staršího dorostu
16
C2A
I.A třída dorostu A
14
C2B
I.A třída dorostu B
14
C2C
I.A třída dorostu C
14
C2D
I.A třída dorostu D
14
D1A
Krajský přebor mladšího dorostu
16
E1A
Krajský přebor starších žáků
16
E2A
I.A třída starších žáků A
14
E2B
I.A třída starších žáků B
14
E2C
I.A třída starších žáků C
14
F1A
Krajský přebor mladších žáků
16
F2A
I.A třída mladších žáků A
14
F2B
I.A třída mladších žáků B
14
F2C
I.A třída mladších žáků C
14
Ročník 2007/2008
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Krajský přebor
16
A2A
I.A třída skupina A
16
A2B
I.A třída skupina B
16
A3A
I.B třída skupina A
14
A3B
I.B třída skupina B
14
A3C
I.B třída skupina C
14
A3D
I.B třída skupina D
14
A3E
I.B třída skupina E
14
C1A
Krajský přebor staršího dorostu
16
C2A
I.A třída dorostu A
14
C2B
I.A třída dorostu B
14
C2C
I.A třída dorostu C
14
C2D
I.A třída dorostu D
14
D1A
Krajský přebor mladšího dorostu
16
E1A
Krajský přebor starších žáků
16
E2A
I.A třída starších žáků A
14
E2B
I.A třída starších žáků B
14
E2C
I.A třída starších žáků C
14
F1A
Krajský přebor mladších žáků
16
F2A
I.A třída mladších žáků A
14
F2B
I.A třída mladších žáků B
14
F2C
I.A třída mladších žáků C
14
Ročník 2008/2009
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Krajský přebor
16
A2A
I.A třída skupina A
16
A2B
I.A třída skupina B
16
A3A
I.B třída skupina A
14
A3B
I.B třída skupina B
14
A3C
I.B třída skupina C
14
A3D
I.B třída skupina D
14
A3E
I.B třída skupina E
14
C1A
Krajský přebor staršího dorostu
16
C2A
I.A třída dorostu A
14
C2B
I.A třída dorostu B
14
C2C
I.A třída dorostu C
14
C2D
I.A třída dorostu D
14
D1A
Krajský přebor mladšího dorostu
16
E1A
Krajský přebor starších žáků
16
E2A
I.A třída starších žáků A
14
E2B
I.A třída starších žáků B
14
E2C
I.A třída starších žáků C
14
F1A
Krajský přebor mladších žáků
16
F2A
I.A třída mladších žáků A
14
F2B
I.A třída mladších žáků B
14
F2C
I.A třída mladších žáků C
14
Ročník 2009/2010
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Krajský přebor
16
A2A
I.A třída skupina A
16
A2B
I.A třída skupina B
16
A3A
I.B třída skupina A
14
A3B
I.B třída skupina B
14
A3C
I.B třída skupina C
14
A3D
I.B třída skupina D
14
A3E
I.B třída skupina E
14
C1A
Krajský přebor staršího dorostu
16
C2A
I.A třída dorostu A
14
C2B
I.A třída dorostu B
14
C2C
I.A třída dorostu C
14
C2D
I.A třída dorostu D
14
D1A
Krajský přebor mladšího dorostu
16
E1A
Krajský přebor starších žáků
16
E2A
I.A třída starších žáků A
14
E2B
I.A třída starších žáků B
14
E2C
I.A třída starších žáků C
14
F1A
Krajský přebor mladších žáků
16
F2A
I.A třída mladších žáků A
14
F2B
I.A třída mladších žáků B
14
F2C
I.A třída mladších žáků C
14
Středočeský KFS
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40,
160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží
Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Komise rozhodčích
22.1.2009
Zpráva DS - formulář
Komise mládeže
24.8.2011
PRAVIDLA MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK 4+1
24.8.2011
PRAVIDLA STARŠÍCH PŘÍPRAVEK 5+1
TMK
2.10.2012
TRENÉRSKÁ GRASSROOTS C A UEFA B-LICENCE PODZIM 2012
25.11.2011
SEZNAM TRENÉRŮ UEFA B - licence Středočeský KFS
18.6.2010
LICENČNÍ ŘÁDY TRENÉRSKÝCH LICENCÍ
reklama
reklama
>
přihlášení
english version
Nový web fotbalu
FAČR
Reprezentace
HET liga
MOL cup
FNL
Domácí soutěže
Grassroots
Futsal
Ženy
oficiální partneři
reprezentace
premium partneři
reprezentace
generální partner
SYNOT ligy
hlavní partner
SYNOT ligy
oficiální partneři
SYNOT ligy
generální partner
poháru FAČR
mediální partneři
oficiální přepravce
oficiální dodavatelé
tourism partner
Kontakt
|
Reklama na serveru
|
Ceník reklamy
© Copyright 2000 - 2012 FAČR |
Powered by WebToDate