|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
D1A - Krajský přebor mladšího dorostu
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Sp Příbram | 30 | 26 | 2 | 2 | 114: 27 | 80 | ( 35) |
|
2. | K. Hora | 30 | 20 | 4 | 6 | 80: 29 | 64 | ( 19) |
|
3. | Dobříš | 30 | 18 | 3 | 9 | 80: 64 | 57 | ( 12) |
|
4. | Hořovice | 30 | 17 | 5 | 8 | 64: 41 | 56 | ( 11) |
|
5. | Poděbrady | 30 | 16 | 7 | 7 | 76: 48 | 55 | ( 10) |
|
6. | Sedlčany | 30 | 17 | 3 | 10 | 67: 52 | 54 | ( 9) |
|
7. | FK Kolín B | 30 | 15 | 2 | 13 | 70: 52 | 47 | ( 2) |
|
8. | Týnec | 30 | 12 | 2 | 16 | 48: 57 | 38 | ( -7) |
|
9. | Kosmonosy | 30 | 11 | 5 | 14 | 43: 53 | 38 | ( -7) |
|
10. | Tn Rakovník | 30 | 11 | 4 | 15 | 62: 69 | 37 | ( -8) |
|
11. | Nymburk | 30 | 11 | 4 | 15 | 56: 66 | 37 | ( -8) |
|
12. | AFK Kolín | 30 | 9 | 8 | 13 | 61: 83 | 35 | (-10) |
|
13. | Novo Kladno | 30 | 9 | 4 | 17 | 46: 64 | 31 | (-14) |
|
14. | Č.L.Beroun | 30 | 9 | 3 | 18 | 53: 83 | 30 | (-15) |
|
15. | L.Mělník | 30 | 4 | 3 | 23 | 51:119 | 15 | (-30) |
|
16. | S.Boleslav | 30 | 4 | 3 | 23 | 27: 91 | 15 | (-30) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sp Příbram | 15 | 14 | 1 | 0 | 71: 9 | 43 |
|
2. | Poděbrady | 15 | 10 | 3 | 2 | 50: 24 | 33 |
|
3. | FK Kolín B | 15 | 10 | 2 | 3 | 51: 23 | 32 |
|
4. | Dobříš | 15 | 10 | 0 | 5 | 40: 27 | 30 |
|
5. | Sedlčany | 15 | 9 | 1 | 5 | 35: 22 | 28 |
|
6. | K. Hora | 15 | 8 | 3 | 4 | 39: 15 | 27 |
|
7. | Hořovice | 15 | 8 | 2 | 5 | 37: 21 | 26 |
|
8. | Nymburk | 15 | 7 | 1 | 7 | 34: 29 | 22 |
|
9. | Kosmonosy | 15 | 6 | 2 | 7 | 26: 31 | 20 |
|
10. | Týnec | 15 | 6 | 1 | 8 | 24: 28 | 19 |
|
11. | Novo Kladno | 15 | 5 | 3 | 7 | 27: 25 | 18 |
|
12. | AFK Kolín | 15 | 5 | 3 | 7 | 32: 35 | 18 |
|
13. | Č.L.Beroun | 15 | 5 | 2 | 8 | 28: 33 | 17 |
|
14. | Tn Rakovník | 15 | 4 | 3 | 8 | 31: 36 | 15 |
|
15. | S.Boleslav | 15 | 2 | 1 | 12 | 11: 34 | 7 |
|
16. | L.Mělník | 15 | 1 | 3 | 11 | 22: 48 | 6 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sp Příbram | 15 | 12 | 1 | 2 | 43: 18 | 37 |
|
2. | K. Hora | 15 | 12 | 1 | 2 | 41: 14 | 37 |
|
3. | Hořovice | 15 | 9 | 3 | 3 | 27: 20 | 30 |
|
4. | Dobříš | 15 | 8 | 3 | 4 | 40: 37 | 27 |
|
5. | Sedlčany | 15 | 8 | 2 | 5 | 32: 30 | 26 |
|
6. | Poděbrady | 15 | 6 | 4 | 5 | 26: 24 | 22 |
|
7. | Tn Rakovník | 15 | 7 | 1 | 7 | 31: 33 | 22 |
|
8. | Týnec | 15 | 6 | 1 | 8 | 24: 29 | 19 |
|
9. | Kosmonosy | 15 | 5 | 3 | 7 | 17: 22 | 18 |
|
10. | AFK Kolín | 15 | 4 | 5 | 6 | 29: 48 | 17 |
|
11. | FK Kolín B | 15 | 5 | 0 | 10 | 19: 29 | 15 |
|
12. | Nymburk | 15 | 4 | 3 | 8 | 22: 37 | 15 |
|
13. | Novo Kladno | 15 | 4 | 1 | 10 | 19: 39 | 13 |
|
14. | Č.L.Beroun | 15 | 4 | 1 | 10 | 25: 50 | 13 |
|
15. | L.Mělník | 15 | 3 | 0 | 12 | 29: 71 | 9 |
|
16. | S.Boleslav | 15 | 2 | 2 | 11 | 16: 57 | 8 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|
1. | Novo Kladno | --- | 1:1 | 1:2 | 2:2 | 2:0 | 1:2 | 1:3 | 4:1 | 1:2 | 3:3 | 4:1 | 2:0 | 0:3 | 1:2 | 1:3 | 3:0 |
|
2. | Poděbrady | 3:3 | --- | 6:0 | 2:4 | 3:1 | 4:1 | 1:5 | 3:1 | 3:3 | 1:1 | 4:2 | 3:0 | 4:1 | 5:2 | 5:0 | 3:0 |
|
3. | Sedlčany | 4:1 | 2:1 | --- | 1:0 | 1:3 | 3:4 | 0:3 | 2:0 | 3:0 | 2:1 | 5:1 | 1:1 | 0:5 | 6:0 | 5:0 | 0:2 |
|
4. | AFK Kolín | 2:0 | 0:4 | 4:3 | --- | 2:0 | 1:1 | 2:4 | 2:2 | 3:5 | 2:2 | 3:4 | 2:3 | 1:2 | 4:1 | 4:1 | 0:3 |
|
5. | FK Kolín B | 6:0 | 3:3 | 1:3 | 7:0 | --- | 1:2 | 0:3 | 2:1 | 7:2 | 2:0 | 3:2 | 3:1 | 3:2 | 5:0 | 6:2 | 2:2 |
|
6. | Tn Rakovník | 4:1 | 1:2 | 2:3 | 3:3 | 1:2 | --- | 2:4 | 0:1 | 4:4 | 3:2 | 4:2 | 1:3 | 0:4 | 0:2 | 4:1 | 2:2 |
|
7. | Sp Příbram | 3:0 | 3:0 | 4:0 | 10:1 | 6:0 | 7:1 | --- | 1:0 | 2:1 | 4:0 | 5:1 | 5:1 | 1:1 | 8:1 | 8:0 | 4:2 |
|
8. | Kosmonosy | 2:3 | 0:0 | 2:4 | 4:0 | 3:2 | 4:3 | 1:0 | --- | 2:2 | 1:3 | 3:2 | 0:3 | 0:2 | 4:0 | 0:5 | 0:2 |
|
9. | Dobříš | 3:1 | 2:0 | 0:2 | 7:1 | 3:2 | 2:1 | 3:2 | 1:3 | --- | 3:1 | 4:6 | 2:0 | 2:3 | 5:1 | 2:1 | 1:3 |
|
10. | Nymburk | 1:3 | 2:0 | 0:3 | 3:3 | 3:0 | 3:2 | 1:3 | 1:4 | 4:5 | --- | 4:0 | 2:1 | 1:3 | 5:0 | 4:1 | 0:1 |
|
11. | L.Mělník | 0:2 | 2:4 | 4:3 | 1:2 | 0:2 | 0:3 | 2:4 | 0:1 | 1:7 | 2:3 | --- | 1:7 | 2:3 | 2:2 | 3:3 | 2:2 |
|
12. | Týnec | 2:0 | 3:2 | 0:3 | 4:1 | 0:3 | 0:4 | 0:3 | 2:0 | 0:1 | 6:0 | 4:2 | --- | 0:4 | 2:2 | 1:2 | 0:1 |
|
13. | K. Hora | 4:2 | 1:2 | 1:1 | 2:2 | 1:0 | 6:0 | 1:1 | 1:2 | 4:0 | 0:1 | 7:0 | 3:0 | --- | 4:0 | 3:2 | 1:2 |
|
14. | S.Boleslav | 1:0 | 0:2 | 3:1 | 0:4 | 0:4 | 0:2 | 1:3 | 1:1 | 1:3 | 1:3 | 2:4 | 0:2 | 0:2 | --- | 0:1 | 1:2 |
|
15. | Č.L.Beroun | 2:3 | 1:2 | 2:2 | 1:5 | 3:0 | 0:5 | 2:3 | 0:0 | 1:3 | 2:1 | 7:1 | 3:0 | 0:3 | 3:2 | --- | 1:3 |
|
16. | Hořovice | 2:0 | 3:3 | 0:2 | 1:1 | 1:0 | 1:0 | 1:2 | 2:0 | 1:2 | 5:1 | 12:1 | 1:2 | 0:3 | 3:1 | 4:3 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sp Příbram | 15 | 13 | 1 | 1 | 58: 17 | 40 |
|
2. | K. Hora | 15 | 12 | 2 | 1 | 44: 10 | 38 |
|
3. | Dobříš | 15 | 10 | 3 | 2 | 45: 28 | 33 |
|
4. | Poděbrady | 15 | 9 | 3 | 3 | 40: 19 | 30 |
|
5. | Tn Rakovník | 15 | 7 | 3 | 5 | 39: 34 | 24 |
|
6. | Sedlčany | 15 | 7 | 3 | 5 | 30: 27 | 24 |
|
7. | Hořovice | 15 | 7 | 2 | 6 | 39: 27 | 23 |
|
8. | Týnec | 15 | 7 | 1 | 7 | 30: 28 | 22 |
|
9. | FK Kolín B | 15 | 6 | 1 | 8 | 27: 27 | 19 |
|
10. | Novo Kladno | 15 | 5 | 3 | 7 | 26: 33 | 18 |
|
11. | Nymburk | 15 | 5 | 2 | 8 | 27: 39 | 17 |
|
12. | Č.L.Beroun | 15 | 5 | 1 | 9 | 31: 37 | 16 |
|
13. | Kosmonosy | 15 | 4 | 3 | 8 | 20: 29 | 15 |
|
14. | AFK Kolín | 15 | 3 | 3 | 9 | 28: 40 | 12 |
|
15. | L.Mělník | 15 | 2 | 1 | 12 | 22: 71 | 7 |
|
16. | S.Boleslav | 15 | 1 | 2 | 12 | 9: 49 | 5 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sp Příbram | 15 | 13 | 1 | 1 | 56: 10 | 40 |
|
2. | Hořovice | 15 | 10 | 3 | 2 | 25: 14 | 33 |
|
3. | Sedlčany | 15 | 10 | 0 | 5 | 37: 25 | 30 |
|
4. | FK Kolín B | 15 | 9 | 1 | 5 | 43: 25 | 28 |
|
5. | K. Hora | 15 | 8 | 2 | 5 | 36: 19 | 26 |
|
6. | Poděbrady | 15 | 7 | 4 | 4 | 36: 29 | 25 |
|
7. | Dobříš | 15 | 8 | 0 | 7 | 35: 36 | 24 |
|
8. | Kosmonosy | 15 | 7 | 2 | 6 | 23: 24 | 23 |
|
9. | AFK Kolín | 15 | 6 | 5 | 4 | 33: 43 | 23 |
|
10. | Nymburk | 15 | 6 | 2 | 7 | 29: 27 | 20 |
|
11. | Týnec | 15 | 5 | 1 | 9 | 18: 29 | 16 |
|
12. | Č.L.Beroun | 15 | 4 | 2 | 9 | 22: 46 | 14 |
|
13. | Novo Kladno | 15 | 4 | 1 | 10 | 20: 31 | 13 |
|
14. | Tn Rakovník | 15 | 4 | 1 | 10 | 23: 35 | 13 |
|
15. | S.Boleslav | 15 | 3 | 1 | 11 | 18: 42 | 10 |
|
16. | L.Mělník | 15 | 2 | 2 | 11 | 29: 48 | 8 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0101 | Novo Kladno | Hořovice | 3:0 | | |
|
|
D1A0102 | Poděbrady | Č.L.Beroun | 5:0 | | |
|
|
D1A0103 | Sedlčany | S.Boleslav | 6:0 | | |
|
|
D1A0104 | AFK Kolín | K. Hora | 1:2 | | |
|
|
D1A0105 | FK Kolín B | Týnec | 3:1 | | |
|
|
D1A0106 | Tn Rakovník | L.Mělník | 4:2 | | |
|
|
D1A0107 | Sp Příbram | Nymburk | 4:0 | | |
|
|
D1A0108 | Kosmonosy | Dobříš | 2:2 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0201 | Hořovice | Dobříš | 1:2 | | |
|
|
D1A0202 | Nymburk | Kosmonosy | 1:4 | | |
|
|
D1A0203 | L.Mělník | Sp Příbram | 2:4 | | |
|
|
D1A0204 | Týnec | Tn Rakovník | 0:4 | | |
|
|
D1A0205 | K. Hora | FK Kolín B | 1:0 | | |
|
|
D1A0206 | S.Boleslav | AFK Kolín | 0:4 | | |
|
|
D1A0207 | Č.L.Beroun | Sedlčany | 2:2 | | |
|
|
D1A0208 | Novo Kladno | Poděbrady | 1:1 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0301 | Poděbrady | Hořovice | 3:0 | | |
|
|
D1A0302 | Sedlčany | Novo Kladno | 4:1 | | |
|
|
D1A0303 | AFK Kolín | Č.L.Beroun | 4:1 | | |
|
|
D1A0304 | FK Kolín B | S.Boleslav | 5:0 | | |
|
|
D1A0305 | Tn Rakovník | K. Hora | 0:4 | | |
|
|
D1A0306 | Sp Příbram | Týnec | 5:1 | | |
|
|
D1A0307 | Kosmonosy | L.Mělník | 3:2 | | |
|
|
D1A0308 | Dobříš | Nymburk | 3:1 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0401 | Hořovice | Nymburk | 5:1 | | |
|
|
D1A0402 | L.Mělník | Dobříš | 1:7 | | |
|
|
D1A0403 | Týnec | Kosmonosy | 2:0 | | |
|
|
D1A0404 | K. Hora | Sp Příbram | 1:1 | | |
|
|
D1A0405 | S.Boleslav | Tn Rakovník | 0:2 | | |
|
|
D1A0406 | Č.L.Beroun | FK Kolín B | 3:0 | | |
|
|
D1A0407 | Novo Kladno | AFK Kolín | 2:2 | | |
|
|
D1A0408 | Poděbrady | Sedlčany | 6:0 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0501 | Sedlčany | Hořovice | 0:2 | | |
|
|
D1A0502 | AFK Kolín | Poděbrady | 0:4 | | |
|
|
D1A0503 | FK Kolín B | Novo Kladno | 6:0 | | |
|
|
D1A0504 | Tn Rakovník | Č.L.Beroun | 4:1 | | |
|
|
D1A0505 | Sp Příbram | S.Boleslav | 8:1 | | |
|
|
D1A0506 | Kosmonosy | K. Hora | 0:2 | | |
|
|
D1A0507 | Dobříš | Týnec | 2:0 | | |
|
|
D1A0508 | Nymburk | L.Mělník | 4:0 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0601 | Hořovice | L.Mělník | 12:1 | | |
|
|
D1A0602 | Týnec | Nymburk | 6:0 | | |
|
|
D1A0603 | K. Hora | Dobříš | 4:0 | | |
|
|
D1A0604 | S.Boleslav | Kosmonosy | 1:1 | | |
|
|
D1A0605 | Č.L.Beroun | Sp Příbram | 2:3 | | |
|
|
D1A0606 | Novo Kladno | Tn Rakovník | 1:2 | | |
|
|
D1A0607 | Poděbrady | FK Kolín B | 3:1 | | |
|
|
D1A0608 | Sedlčany | AFK Kolín | 1:0 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0701 | AFK Kolín | Hořovice | 0:3 | | |
|
|
D1A0702 | FK Kolín B | Sedlčany | 1:3 | | |
|
|
D1A0703 | Tn Rakovník | Poděbrady | 1:2 | | |
|
|
D1A0704 | Sp Příbram | Novo Kladno | 3:0 | | |
|
|
D1A0705 | Kosmonosy | Č.L.Beroun | 0:5 | | |
|
|
D1A0706 | Dobříš | S.Boleslav | 5:1 | | |
|
|
D1A0707 | Nymburk | K. Hora | 1:3 | | |
|
|
D1A0708 | L.Mělník | Týnec | 1:7 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0801 | Hořovice | Týnec | 1:2 | | |
|
|
D1A0802 | K. Hora | L.Mělník | 7:0 | | |
|
|
D1A0803 | S.Boleslav | Nymburk | 1:3 | | |
|
|
D1A0804 | Č.L.Beroun | Dobříš | 1:3 | | |
|
|
D1A0805 | Novo Kladno | Kosmonosy | 4:1 | | |
|
|
D1A0806 | Poděbrady | Sp Příbram | 1:5 | | |
|
|
D1A0807 | Sedlčany | Tn Rakovník | 3:4 | | |
|
|
D1A0808 | AFK Kolín | FK Kolín B | 2:0 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0901 | FK Kolín B | Hořovice | 2:2 | | |
|
|
D1A0902 | Tn Rakovník | AFK Kolín | 3:3 | | |
|
|
D1A0903 | Sp Příbram | Sedlčany | 4:0 | | |
|
|
D1A0904 | Kosmonosy | Poděbrady | 0:0 | | |
|
|
D1A0905 | Dobříš | Novo Kladno | 3:1 | | |
|
|
D1A0906 | Nymburk | Č.L.Beroun | 4:1 | | |
|
|
D1A0907 | L.Mělník | S.Boleslav | 2:2 | | |
|
|
D1A0908 | Týnec | K. Hora | 0:4 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1001 | Hořovice | K. Hora | 0:3 | | |
|
|
D1A1002 | S.Boleslav | Týnec | 0:2 | | |
|
|
D1A1003 | Č.L.Beroun | L.Mělník | 7:1 | | |
|
|
D1A1004 | Novo Kladno | Nymburk | 3:3 | | |
|
|
D1A1005 | Poděbrady | Dobříš | 3:3 | | |
|
|
D1A1006 | Sedlčany | Kosmonosy | 2:0 | | |
|
|
D1A1007 | AFK Kolín | Sp Příbram | 2:4 | | |
|
|
D1A1008 | FK Kolín B | Tn Rakovník | 1:2 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1101 | Tn Rakovník | Hořovice | 2:2 | | |
|
|
D1A1102 | Sp Příbram | FK Kolín B | 6:0 | | |
|
|
D1A1103 | Kosmonosy | AFK Kolín | 4:0 | | |
|
|
D1A1104 | Dobříš | Sedlčany | 0:2 | | |
|
|
D1A1105 | Nymburk | Poděbrady | 2:0 | | |
|
|
D1A1106 | L.Mělník | Novo Kladno | 0:2 | | |
|
|
D1A1107 | Týnec | Č.L.Beroun | 1:2 | | |
|
|
D1A1108 | K. Hora | S.Boleslav | 4:0 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1201 | Hořovice | S.Boleslav | 3:1 | | |
|
|
D1A1202 | Č.L.Beroun | K. Hora | 0:3 | | |
|
|
D1A1203 | Novo Kladno | Týnec | 2:0 | | |
|
|
D1A1204 | Poděbrady | L.Mělník | 4:2 | | |
|
|
D1A1205 | Sedlčany | Nymburk | 2:1 | | |
|
|
D1A1206 | AFK Kolín | Dobříš | 3:5 | | |
|
|
D1A1207 | FK Kolín B | Kosmonosy | 2:1 | | |
|
|
D1A1208 | Tn Rakovník | Sp Příbram | 2:4 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1301 | Sp Příbram | Hořovice | 4:2 | | |
|
|
D1A1302 | Kosmonosy | Tn Rakovník | 4:3 | | |
|
|
D1A1303 | Dobříš | FK Kolín B | 3:2 | | |
|
|
D1A1304 | Nymburk | AFK Kolín | 3:3 | | |
|
|
D1A1305 | L.Mělník | Sedlčany | 4:3 | | |
|
|
D1A1306 | Týnec | Poděbrady | 3:2 | | |
|
|
D1A1307 | K. Hora | Novo Kladno | 4:2 | | |
|
|
D1A1308 | S.Boleslav | Č.L.Beroun | 0:1 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1401 | Hořovice | Č.L.Beroun | 4:3 | | |
|
|
D1A1402 | Novo Kladno | S.Boleslav | 1:2 | | |
|
|
D1A1403 | Poděbrady | K. Hora | 4:1 | | |
|
|
D1A1404 | Sedlčany | Týnec | 1:1 | | |
|
|
D1A1405 | AFK Kolín | L.Mělník | 3:4 | | |
|
|
D1A1406 | FK Kolín B | Nymburk | 2:0 | | |
|
|
D1A1407 | Tn Rakovník | Dobříš | 4:4 | | |
|
|
D1A1408 | Sp Příbram | Kosmonosy | 1:0 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1501 | Kosmonosy | Hořovice | 0:2 | | |
|
|
D1A1502 | Dobříš | Sp Příbram | 3:2 | | |
|
|
D1A1503 | Nymburk | Tn Rakovník | 3:2 | | |
|
|
D1A1504 | L.Mělník | FK Kolín B | 0:2 | | |
|
|
D1A1505 | Týnec | AFK Kolín | 4:1 | | |
|
|
D1A1506 | K. Hora | Sedlčany | 1:1 | | |
|
|
D1A1507 | S.Boleslav | Poděbrady | 0:2 | | |
|
|
D1A1508 | Č.L.Beroun | Novo Kladno | 2:3 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1601 | Hořovice | Novo Kladno | 2:0 | | |
Rozhodčí: Hájek Václav, Hůla Petr |
|
|
D1A1602 | Č.L.Beroun | Poděbrady | 1:2 | | |
Rozhodčí: Krupa Jiří, Košťálek Jiří |
|
|
D1A1603 | S.Boleslav | Sedlčany | 3:1 | | |
Rozhodčí: Nehasil Karel, Nepovím František |
|
|
D1A1604 | K. Hora | AFK Kolín | 2:2 | | |
Rozhodčí: Novotný Petr, Jansa Martin |
|
|
D1A1605 | Týnec | FK Kolín B | 0:3 | | |
Rozhodčí: Velebil Tomáš, Kaucký Miloš |
|
|
D1A1606 | L.Mělník | Tn Rakovník | 0:3 | | |
Rozhodčí: Valín Vratislav, Hamšík Michal |
|
|
D1A1607 | Nymburk | Sp Příbram | 1:3 | | |
Rozhodčí: Suchý Aleš, Jeník Josef |
|
|
D1A1608 | Dobříš | Kosmonosy | 1:3 | | |
Rozhodčí: Bartoš Jan, Jirásek Jaroslav |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1701 | Dobříš | Hořovice | 1:3 | | |
Rozhodčí: Kymla Jiří, Bartoš Jan |
|
|
D1A1702 | Kosmonosy | Nymburk | 1:3 | | |
Rozhodčí: Vlk Miroslav, Vlk Martin |
|
|
D1A1703 | Sp Příbram | L.Mělník | 5:1 | | |
Rozhodčí: Kymla Jiří, Jirásek Jaroslav |
|
|
D1A1704 | Tn Rakovník | Týnec | 1:3 | | |
Rozhodčí: Štefan Jaromír, Asník Daniel |
|
|
D1A1705 | FK Kolín B | K. Hora | 3:2 | | |
Rozhodčí: Tatíček Josef, Myška Michal |
|
|
D1A1706 | AFK Kolín | S.Boleslav | 4:1 | | |
Rozhodčí: Melichar Vít, Svoboda Jindřich |
|
|
D1A1707 | Sedlčany | Č.L.Beroun | 5:0 | | |
Rozhodčí: Vojíř Karel, Jarolímek Roman |
|
|
D1A1708 | Poděbrady | Novo Kladno | 3:3 | | |
Rozhodčí: Suchý Aleš, Jeník Josef |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1801 | Hořovice | Poděbrady | 3:3 | | |
Rozhodčí: Hasíková Marika, Gaži Emil |
|
|
D1A1802 | Novo Kladno | Sedlčany | 1:2 | | |
Rozhodčí: Brejník Aleš, Berovič Meho |
|
|
D1A1803 | Č.L.Beroun | AFK Kolín | 1:5 | | |
Rozhodčí: Gaži Emil, Čada Jiří |
|
|
D1A1804 | S.Boleslav | FK Kolín B | 0:4 | | |
Rozhodčí: Malý Milan, Šťastný Jan |
|
|
D1A1805 | K. Hora | Tn Rakovník | 6:0 | | |
Rozhodčí: Mikeš Karel, Novotný Petr |
|
|
D1A1806 | Týnec | Sp Příbram | 0:3 | | |
Rozhodčí: Švejda Václav, Svoboda Pavel |
|
|
D1A1807 | L.Mělník | Kosmonosy | 0:1 | | |
Rozhodčí: Šnýdr Miroslav, Valín Vratislav |
|
|
D1A1808 | Nymburk | Dobříš | 4:5 | | |
Rozhodčí: Mansour Jakub, Němeček Josef |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1901 | Nymburk | Hořovice | 0: 1 | | |
Rozhodčí: Hurych Lubomír, Karlík Milan |
|
|
D1A1902 | Dobříš | L.Mělník | 4: 6 | | |
Rozhodčí: Vojíř Karel, Máša Jaroslav |
|
|
D1A1903 | Kosmonosy | Týnec | 0: 3 | | |
Rozhodčí: Votoček Radek, Jirků Jaroslav |
|
|
D1A1904 | Sp Příbram | K. Hora | 1: 1 | | |
Rozhodčí: Jarolímek Roman, Jirásek Jaroslav |
|
|
D1A1905 | Tn Rakovník | S.Boleslav | 0: 2 | | |
Rozhodčí: Reiprich Václav, Sýkora Antonín |
|
|
D1A1906 | FK Kolín B | Č.L.Beroun | 6: 2 | | |
Rozhodčí: Kratochvíl Vladimír, Kraisinger Kamil |
|
|
D1A1907 | AFK Kolín | Novo Kladno | 2: 0 | | |
Rozhodčí: Melichar Vít, Hron Karel |
|
|
D1A1908 | Sedlčany | Poděbrady | 2: 1 | | |
Rozhodčí: Košťálek Jiří, Hájek Václav |
|
* červeně označené výsledky jsou neoficiální
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A2001 | Hořovice | Sedlčany | 0:2 | | |
|
|
D1A2002 | Poděbrady | AFK Kolín | 2:4 | | |
|
|
D1A2003 | Novo Kladno | FK Kolín B | 2:0 | | |
|
|
D1A2004 | Č.L.Beroun | Tn Rakovník | 0:5 | | |
|
|
D1A2005 | S.Boleslav | Sp Příbram | 1:3 | | |
|
|
D1A2006 | K. Hora | Kosmonosy | 1:2 | | |
|
|
D1A2007 | Týnec | Dobříš | 0:1 | | |
|
|
D1A2008 | L.Mělník | Nymburk | 2:3 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A2101 | L.Mělník | Hořovice | 2:2 | | |
Rozhodčí: Pixa Josef, Urbánek Jaroslav |
|
|
D1A2102 | Nymburk | Týnec | 2:1 | | |
Rozhodčí: Hurych Lubomír, Suchý Aleš |
|
|
D1A2103 | Dobříš | K. Hora | 2:3 | | |
Rozhodčí: Bartoš Jan, Kymla Jiří |
|
|
D1A2104 | Kosmonosy | S.Boleslav | 4:0 | | |
Rozhodčí: Pechanec Ondřej, Jirků Jaroslav |
|
|
D1A2105 | Sp Příbram | Č.L.Beroun | 8:0 | | |
Rozhodčí: Jarolímek R., Jirásek Jaroslav, OFS PB |
|
|
D1A2106 | Tn Rakovník | Novo Kladno | 4:1 | | |
Rozhodčí: Štefan Jaromír, Váňa Josef |
|
|
D1A2107 | FK Kolín B | Poděbrady | 3:3 | | |
Rozhodčí: Hron Karel, Šmejkal Jiří |
|
|
D1A2108 | AFK Kolín | Sedlčany | 4:3 | | |
Rozhodčí: Melichar Vít, Svoboda Jindřich |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A2201 | Hořovice | AFK Kolín | 1:1 | | |
|
|
D1A2202 | Sedlčany | FK Kolín B | 1:3 | | |
|
|
D1A2203 | Poděbrady | Tn Rakovník | 4:1 | | |
|
|
D1A2204 | Novo Kladno | Sp Příbram | 1:3 | | |
|
|
D1A2205 | Č.L.Beroun | Kosmonosy | 0:0 | | |
|
|
D1A2206 | S.Boleslav | Dobříš | 1:3 | | |
|
|
D1A2207 | K. Hora | Nymburk | 0:1 | | |
|
|
D1A2208 | Týnec | L.Mělník | 4:2 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A2301 | Týnec | Hořovice | 0:1 | | |
|
|
D1A2302 | L.Mělník | K. Hora | 2:3 | | |
|
|
D1A2303 | Nymburk | S.Boleslav | 5:0 | | |
|
|
D1A2304 | Dobříš | Č.L.Beroun | 2:1 | | |
|
|
D1A2305 | Kosmonosy | Novo Kladno | 2:3 | | |
|
|
D1A2306 | Sp Příbram | Poděbrady | 3:0 | | |
|
|
D1A2307 | Tn Rakovník | Sedlčany | 2:3 | | |
|
|
D1A2308 | FK Kolín B | AFK Kolín | 7:0 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A2401 | Hořovice | FK Kolín B | 1:0 | | |
|
|
D1A2402 | AFK Kolín | Tn Rakovník | 1:1 | | |
|
|
D1A2403 | Sedlčany | Sp Příbram | 0:3 | | |
|
|
D1A2404 | Poděbrady | Kosmonosy | 3:1 | | |
|
|
D1A2405 | Novo Kladno | Dobříš | 1:2 | | |
|
|
D1A2406 | Č.L.Beroun | Nymburk | 2:1 | | |
|
|
D1A2407 | S.Boleslav | L.Mělník | 2:4 | | |
|
|
D1A2408 | K. Hora | Týnec | 3:0 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A2501 | K. Hora | Hořovice | 1:2 | | |
|
|
D1A2502 | Týnec | S.Boleslav | 2:2 | | |
|
|
D1A2503 | L.Mělník | Č.L.Beroun | 3:3 | | |
|
|
D1A2504 | Nymburk | Novo Kladno | 1:3 | | |
|
|
D1A2505 | Dobříš | Poděbrady | 2:0 | | |
|
|
D1A2506 | Kosmonosy | Sedlčany | 2:4 | | |
|
|
D1A2507 | Sp Příbram | AFK Kolín | 10:1 | | |
|
|
D1A2508 | Tn Rakovník | FK Kolín B | 1:2 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A2601 | Hořovice | Tn Rakovník | 1:0 | | |
|
|
D1A2602 | FK Kolín B | Sp Příbram | 0:3 | | |
|
|
D1A2603 | AFK Kolín | Kosmonosy | 2:2 | | |
|
|
D1A2604 | Sedlčany | Dobříš | 3:0 | | |
|
|
D1A2605 | Poděbrady | Nymburk | 1:1 | | |
|
|
D1A2606 | Novo Kladno | L.Mělník | 4:1 | | |
|
|
D1A2607 | Č.L.Beroun | Týnec | 3:0 | | |
|
|
D1A2608 | S.Boleslav | K. Hora | 0:2 | | |
|
27.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A2701 | S.Boleslav | Hořovice | 1:2 | | |
|
|
D1A2702 | K. Hora | Č.L.Beroun | 3:2 | | |
|
|
D1A2703 | Týnec | Novo Kladno | 2:0 | | |
|
|
D1A2704 | L.Mělník | Poděbrady | 2:4 | | |
|
|
D1A2705 | Nymburk | Sedlčany | 0:3 | | |
|
|
D1A2706 | Dobříš | AFK Kolín | 7:1 | | |
|
|
D1A2707 | Kosmonosy | FK Kolín B | 3:2 | | |
|
|
D1A2708 | Sp Příbram | Tn Rakovník | 7:1 | | |
|
28.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A2801 | Hořovice | Sp Příbram | 1:2 | | |
|
|
D1A2802 | Tn Rakovník | Kosmonosy | 0:1 | | |
|
|
D1A2803 | FK Kolín B | Dobříš | 7:2 | | |
|
|
D1A2804 | AFK Kolín | Nymburk | 2:2 | | |
|
|
D1A2805 | Sedlčany | L.Mělník | 5:1 | | |
|
|
D1A2806 | Poděbrady | Týnec | 3:0 | | |
|
|
D1A2807 | Novo Kladno | K. Hora | 0:3 | | |
|
|
D1A2808 | Č.L.Beroun | S.Boleslav | 3:2 | | |
|
29.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A2901 | Č.L.Beroun | Hořovice | 1:3 | | |
|
|
D1A2902 | S.Boleslav | Novo Kladno | 1:0 | | |
|
|
D1A2903 | K. Hora | Poděbrady | 1:2 | | |
|
|
D1A2904 | Týnec | Sedlčany | 0:3 | | |
|
|
D1A2905 | L.Mělník | AFK Kolín | 1:2 | | |
|
|
D1A2906 | Nymburk | FK Kolín B | 3:0 | | |
|
|
D1A2907 | Dobříš | Tn Rakovník | 2:1 | | |
|
|
D1A2908 | Kosmonosy | Sp Příbram | 1:0 | | |
|
30.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A3001 | Hořovice | Kosmonosy | 2:0 | | |
|
|
D1A3002 | Sp Příbram | Dobříš | 2:1 | | |
|
|
D1A3003 | Tn Rakovník | Nymburk | 3:2 | | |
|
|
D1A3004 | FK Kolín B | L.Mělník | 3:2 | | |
|
|
D1A3005 | AFK Kolín | Týnec | 2:3 | | |
|
|
D1A3006 | Sedlčany | K. Hora | 0:5 | | |
|
|
D1A3007 | Poděbrady | S.Boleslav | 5:2 | | |
|
|
D1A3008 | Novo Kladno | Č.L.Beroun | 1:3 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 998 | 4.2 |
Branky domácí | 558 | 2.3 |
Branky hosté | 440 | 1.8 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
AFK Kolín | 0 | 0 | 0 |
|
Č.L.Beroun | 0 | 0 | 0 |
|
Dobříš | 0 | 0 | 0 |
|
FK Kolín B | 0 | 0 | 0 |
|
Hořovice | 0 | 0 | 0 |
|
K. Hora | 0 | 0 | 0 |
|
Kosmonosy | 0 | 0 | 0 |
|
L.Mělník | 0 | 0 | 0 |
|
Novo Kladno | 0 | 0 | 0 |
|
Nymburk | 0 | 0 | 0 |
|
Poděbrady | 0 | 0 | 0 |
|
S.Boleslav | 0 | 0 | 0 |
|
Sedlčany | 0 | 0 | 0 |
|
Sp Příbram | 0 | 0 | 0 |
|
Tn Rakovník | 0 | 0 | 0 |
|
Týnec | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Středočeský KFS |
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40, 160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
|
|
|