|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
F2B - I.A třída mladších žáků B
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | M.Hradiště | 26 | 23 | 1 | 2 | 131: 16 | 70 | ( 31) |
|
2. | Brandýs | 26 | 22 | 2 | 2 | 136: 14 | 68 | ( 29) |
|
3. | Pěčice | 26 | 19 | 2 | 5 | 97: 31 | 59 | ( 20) |
|
4. | L.Mělník | 26 | 17 | 1 | 8 | 89: 34 | 52 | ( 13) |
|
5. | Krnsko | 26 | 16 | 1 | 9 | 63: 42 | 49 | ( 10) |
|
6. | K.Hlavno | 26 | 12 | 4 | 10 | 56: 66 | 40 | ( 1) |
|
7. | V.Borek | 26 | 11 | 4 | 11 | 47: 46 | 37 | ( -2) |
|
8. | Lysá | 26 | 10 | 5 | 11 | 63: 55 | 35 | ( -4) |
|
9. | Č.Kralupy | 26 | 10 | 4 | 12 | 52: 52 | 34 | ( -5) |
|
10. | O.Voda | 26 | 10 | 4 | 12 | 65: 77 | 34 | ( -5) |
|
11. | Byšice | 26 | 7 | 3 | 16 | 31: 64 | 24 | (-15) |
|
12. | Akuma | 26 | 6 | 1 | 19 | 27: 78 | 19 | (-20) |
|
13. | Rožďalovice | 26 | 1 | 1 | 24 | 15:175 | 4 | (-35) |
|
14. | SKP Boleslav | 26 | 0 | 3 | 23 | 10:132 | 3 | (-36) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | M.Hradiště | 13 | 11 | 1 | 1 | 70: 8 | 34 |
|
2. | Brandýs | 13 | 11 | 0 | 2 | 71: 7 | 33 |
|
3. | Krnsko | 13 | 10 | 1 | 2 | 41: 18 | 31 |
|
4. | L.Mělník | 13 | 9 | 0 | 4 | 50: 17 | 27 |
|
5. | Pěčice | 13 | 8 | 2 | 3 | 40: 15 | 26 |
|
6. | K.Hlavno | 13 | 8 | 1 | 4 | 31: 25 | 25 |
|
7. | Lysá | 13 | 7 | 2 | 4 | 43: 21 | 23 |
|
8. | V.Borek | 13 | 7 | 2 | 4 | 29: 27 | 23 |
|
9. | O.Voda | 13 | 6 | 2 | 5 | 34: 28 | 20 |
|
10. | Č.Kralupy | 13 | 5 | 0 | 8 | 24: 31 | 15 |
|
11. | Byšice | 13 | 4 | 3 | 6 | 18: 18 | 15 |
|
12. | Akuma | 13 | 3 | 1 | 9 | 15: 37 | 10 |
|
13. | SKP Boleslav | 13 | 0 | 3 | 10 | 8: 63 | 3 |
|
14. | Rožďalovice | 13 | 1 | 0 | 12 | 9: 84 | 3 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | M.Hradiště | 13 | 12 | 0 | 1 | 61: 8 | 36 |
|
2. | Brandýs | 13 | 11 | 2 | 0 | 65: 7 | 35 |
|
3. | Pěčice | 13 | 11 | 0 | 2 | 57: 16 | 33 |
|
4. | L.Mělník | 13 | 8 | 1 | 4 | 39: 17 | 25 |
|
5. | Č.Kralupy | 13 | 5 | 4 | 4 | 28: 21 | 19 |
|
6. | Krnsko | 13 | 6 | 0 | 7 | 22: 24 | 18 |
|
7. | K.Hlavno | 13 | 4 | 3 | 6 | 25: 41 | 15 |
|
8. | V.Borek | 13 | 4 | 2 | 7 | 18: 19 | 14 |
|
9. | O.Voda | 13 | 4 | 2 | 7 | 31: 49 | 14 |
|
10. | Lysá | 13 | 3 | 3 | 7 | 20: 34 | 12 |
|
11. | Byšice | 13 | 3 | 0 | 10 | 13: 46 | 9 |
|
12. | Akuma | 13 | 3 | 0 | 10 | 12: 41 | 9 |
|
13. | Rožďalovice | 13 | 0 | 1 | 12 | 6: 91 | 1 |
|
14. | SKP Boleslav | 13 | 0 | 0 | 13 | 2: 69 | 0 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Krnsko | --- | 3:1 | 6:0 | 3:2 | 3:0 | 7:1 | 0:7 | 2:1 | 6:2 | 2:0 | 1:1 | 1:3 | 4:0 | 3:0 |
|
2. | L.Mělník | 2:1 | --- | 7:0 | 3:0 | 2:1 | 5:2 | 0:3 | 6:1 | 2:4 | 6:0 | 0:4 | 0:1 | 8:0 | 9:0 |
|
3. | SKP Boleslav | 0:4 | 0:13 | --- | 1:1 | 0:3 | 0:0 | 0:6 | 1:3 | 0:11 | 1:3 | 0:11 | 1:3 | 2:3 | 2:2 |
|
4. | Lysá | 1:2 | 1:0 | 6:0 | --- | 2:1 | 10:0 | 0:5 | 7:1 | 0:4 | 9:0 | 0:4 | 2:2 | 3:0 | 2:2 |
|
5. | V.Borek | 2:1 | 0:0 | 2:1 | 1:5 | --- | 7:2 | 1:0 | 3:3 | 1:2 | 3:2 | 0:2 | 0:7 | 6:1 | 3:1 |
|
6. | Rožďalovice | 3:4 | 0:7 | 2:0 | 1:4 | 0:10 | --- | 0:11 | 2:6 | 0:10 | 0:5 | 0:11 | 1:8 | 0:4 | 0:4 |
|
7. | M.Hradiště | 3:0 | 4:1 | 7:0 | 5:0 | 3:0 | 12:0 | --- | 8:0 | 1:3 | 9:0 | 3:3 | 3:0 | 3:1 | 9:0 |
|
8. | O.Voda | 1:0 | 3:4 | 7:0 | 4:0 | 0:0 | 7:0 | 2:3 | --- | 0:5 | 2:0 | 1:10 | 2:2 | 4:0 | 1:4 |
|
9. | Pěčice | 1:0 | 1:2 | 3:0 | 4:4 | 1:0 | 10:0 | 1:4 | 5:0 | --- | 5:0 | 0:3 | 1:1 | 3:0 | 5:1 |
|
10. | Byšice | 2:3 | 0:1 | 3:1 | 2:1 | 0:0 | 5:0 | 1:2 | 1:1 | 0:2 | --- | 0:5 | 3:0 | 0:1 | 1:1 |
|
11. | Brandýs | 6:1 | 1:2 | 12:0 | 7:0 | 6:0 | 13:0 | 1:4 | 5:0 | 4:0 | 3:0 | --- | 4:0 | 4:0 | 5:0 |
|
12. | Č.Kralupy | 1:3 | 2:5 | 2:0 | 1:0 | 0:1 | 6:1 | 0:4 | 8:1 | 0:4 | 1:2 | 1:4 | --- | 2:1 | 0:5 |
|
13. | Akuma | 0:2 | 0:2 | 5:0 | 2:3 | 1:2 | 4:0 | 0:7 | 0:8 | 1:5 | 1:0 | 0:3 | 0:0 | --- | 1:5 |
|
14. | K.Hlavno | 2:1 | 2:1 | 7:0 | 0:0 | 1:0 | 5:0 | 2:5 | 1:6 | 1:5 | 4:1 | 1:4 | 3:1 | 2:1 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | M.Hradiště | 13 | 13 | 0 | 0 | 76: 2 | 39 |
|
2. | Brandýs | 13 | 12 | 0 | 1 | 74: 7 | 36 |
|
3. | Pěčice | 13 | 10 | 1 | 2 | 45: 13 | 31 |
|
4. | L.Mělník | 13 | 8 | 0 | 5 | 46: 21 | 24 |
|
5. | Krnsko | 13 | 8 | 0 | 5 | 29: 20 | 24 |
|
6. | Č.Kralupy | 13 | 7 | 1 | 5 | 35: 23 | 22 |
|
7. | V.Borek | 13 | 6 | 1 | 6 | 24: 32 | 19 |
|
8. | O.Voda | 13 | 5 | 2 | 6 | 34: 43 | 17 |
|
9. | Lysá | 13 | 4 | 2 | 7 | 16: 28 | 14 |
|
10. | K.Hlavno | 13 | 4 | 2 | 7 | 21: 46 | 14 |
|
11. | Byšice | 13 | 4 | 1 | 8 | 16: 34 | 13 |
|
12. | Akuma | 13 | 3 | 0 | 10 | 14: 38 | 9 |
|
13. | SKP Boleslav | 13 | 0 | 3 | 10 | 7: 52 | 3 |
|
14. | Rožďalovice | 13 | 0 | 1 | 12 | 5: 83 | 1 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Brandýs | 13 | 10 | 2 | 1 | 62: 7 | 32 |
|
2. | M.Hradiště | 13 | 10 | 1 | 2 | 55: 14 | 31 |
|
3. | Pěčice | 13 | 9 | 1 | 3 | 52: 18 | 28 |
|
4. | L.Mělník | 13 | 9 | 1 | 3 | 43: 13 | 28 |
|
5. | K.Hlavno | 13 | 8 | 2 | 3 | 35: 20 | 26 |
|
6. | Krnsko | 13 | 8 | 1 | 4 | 34: 22 | 25 |
|
7. | Lysá | 13 | 6 | 3 | 4 | 47: 27 | 21 |
|
8. | V.Borek | 13 | 5 | 3 | 5 | 23: 14 | 18 |
|
9. | O.Voda | 13 | 5 | 2 | 6 | 31: 34 | 17 |
|
10. | Č.Kralupy | 13 | 3 | 3 | 7 | 17: 29 | 12 |
|
11. | Byšice | 13 | 3 | 2 | 8 | 15: 30 | 11 |
|
12. | Akuma | 13 | 3 | 1 | 9 | 13: 40 | 10 |
|
13. | Rožďalovice | 13 | 1 | 0 | 12 | 10: 92 | 3 |
|
14. | SKP Boleslav | 13 | 0 | 0 | 13 | 3: 80 | 0 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0101 | Krnsko | K.Hlavno | 3:0 | | |
|
|
F2B0102 | L.Mělník | Akuma | 8:0 | | |
|
|
F2B0103 | SKP Boleslav | Č.Kralupy | 1:3 | | |
|
|
F2B0104 | Lysá | Brandýs | 0:4 | | |
|
|
F2B0105 | V.Borek | Byšice | 3:2 | | |
|
|
F2B0106 | Rožďalovice | Pěčice | 0:10 | | |
|
|
F2B0107 | M.Hradiště | O.Voda | 8:0 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0201 | K.Hlavno | O.Voda | 1:6 | | |
|
|
F2B0202 | Pěčice | M.Hradiště | 1:4 | | |
|
|
F2B0203 | Byšice | Rožďalovice | 5:0 | | |
|
|
F2B0204 | Brandýs | V.Borek | 6:0 | | |
|
|
F2B0205 | Č.Kralupy | Lysá | 1:0 | | |
|
|
F2B0206 | Akuma | SKP Boleslav | 5:0 | | |
|
|
F2B0207 | Krnsko | L.Mělník | 3:1 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0301 | L.Mělník | K.Hlavno | 9:0 | | |
|
|
F2B0302 | SKP Boleslav | Krnsko | 0:4 | | |
|
|
F2B0303 | Lysá | Akuma | 3:0 | | |
|
|
F2B0304 | V.Borek | Č.Kralupy | 0:7 | | |
|
|
F2B0305 | Rožďalovice | Brandýs | 0:11 | | |
|
|
F2B0306 | M.Hradiště | Byšice | 9:0 | | |
|
|
F2B0307 | O.Voda | Pěčice | 0:5 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0401 | K.Hlavno | Pěčice | 1:5 | | |
|
|
F2B0402 | Byšice | O.Voda | 1:1 | | |
|
|
F2B0403 | Brandýs | M.Hradiště | 1:4 | | |
|
|
F2B0404 | Č.Kralupy | Rožďalovice | 6:1 | | |
|
|
F2B0405 | Akuma | V.Borek | 1:2 | | |
|
|
F2B0406 | Krnsko | Lysá | 3:2 | | |
|
|
F2B0407 | L.Mělník | SKP Boleslav | 7:0 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0501 | SKP Boleslav | K.Hlavno | 2:2 | | |
|
|
F2B0502 | Lysá | L.Mělník | 1:0 | | |
|
|
F2B0503 | V.Borek | Krnsko | 2:1 | | |
|
|
F2B0504 | Rožďalovice | Akuma | 0:4 | | |
|
|
F2B0505 | M.Hradiště | Č.Kralupy | 3:0 | | |
|
|
F2B0506 | O.Voda | Brandýs | 1:10 | | |
|
|
F2B0507 | Pěčice | Byšice | 5:0 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0601 | K.Hlavno | Byšice | 4:1 | | |
|
|
F2B0602 | Brandýs | Pěčice | 4:0 | | |
|
|
F2B0603 | Č.Kralupy | O.Voda | 8:1 | | |
|
|
F2B0604 | Akuma | M.Hradiště | 0:7 | | |
|
|
F2B0605 | Krnsko | Rožďalovice | 7:1 | | |
|
|
F2B0606 | L.Mělník | V.Borek | 2:1 | | |
|
|
F2B0607 | SKP Boleslav | Lysá | 1:1 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0701 | Lysá | K.Hlavno | 2:2 | | |
|
|
F2B0702 | V.Borek | SKP Boleslav | 2:1 | | |
|
|
F2B0703 | Rožďalovice | L.Mělník | 0:7 | | |
|
|
F2B0704 | M.Hradiště | Krnsko | 3:0 | | |
|
|
F2B0705 | O.Voda | Akuma | 4:0 | | |
|
|
F2B0706 | Pěčice | Č.Kralupy | 1:1 | | |
|
|
F2B0707 | Byšice | Brandýs | 0:5 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0801 | K.Hlavno | Brandýs | 1:4 | | |
|
|
F2B0802 | Č.Kralupy | Byšice | 1:2 | | |
|
|
F2B0803 | Akuma | Pěčice | 1:5 | | |
|
|
F2B0804 | Krnsko | O.Voda | 2:1 | | |
|
|
F2B0805 | L.Mělník | M.Hradiště | 0:3 | | |
|
|
F2B0806 | SKP Boleslav | Rožďalovice | 0:0 | | |
|
|
F2B0807 | Lysá | V.Borek | 2:1 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0901 | V.Borek | K.Hlavno | 3:1 | | |
|
|
F2B0902 | Rožďalovice | Lysá | 1:4 | | |
|
|
F2B0903 | M.Hradiště | SKP Boleslav | 7:0 | | |
|
|
F2B0904 | O.Voda | L.Mělník | 3:4 | | |
|
|
F2B0905 | Pěčice | Krnsko | 1:0 | | |
|
|
F2B0906 | Byšice | Akuma | 0:1 | | |
|
|
F2B0907 | Brandýs | Č.Kralupy | 4:0 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1001 | K.Hlavno | Č.Kralupy | 3:1 | | |
|
|
F2B1002 | Akuma | Brandýs | 0:3 | | |
|
|
F2B1003 | Krnsko | Byšice | 2:0 | | |
|
|
F2B1004 | L.Mělník | Pěčice | 2:4 | | |
|
|
F2B1005 | SKP Boleslav | O.Voda | 1:3 | | |
|
|
F2B1006 | Lysá | M.Hradiště | 0:5 | | |
|
|
F2B1007 | V.Borek | Rožďalovice | 7:2 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1101 | Rožďalovice | K.Hlavno | 0:4 | | |
|
|
F2B1102 | M.Hradiště | V.Borek | 3:0 | | |
|
|
F2B1103 | O.Voda | Lysá | 4:0 | | |
|
|
F2B1104 | Pěčice | SKP Boleslav | 3:0 | | |
|
|
F2B1105 | Byšice | L.Mělník | 0:1 | | |
|
|
F2B1106 | Brandýs | Krnsko | 6:1 | | |
|
|
F2B1107 | Č.Kralupy | Akuma | 2:1 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1201 | K.Hlavno | Akuma | 2:1 | | |
|
|
F2B1202 | Krnsko | Č.Kralupy | 1:3 | | |
|
|
F2B1203 | L.Mělník | Brandýs | 0:4 | | |
|
|
F2B1204 | SKP Boleslav | Byšice | 1:3 | | |
|
|
F2B1205 | Lysá | Pěčice | 0:4 | | |
|
|
F2B1206 | V.Borek | O.Voda | 3:3 | | |
|
|
F2B1207 | Rožďalovice | M.Hradiště | 0:11 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1301 | M.Hradiště | K.Hlavno | 9:0 | | |
|
|
F2B1302 | O.Voda | Rožďalovice | 7:0 | | |
|
|
F2B1303 | Pěčice | V.Borek | 1:0 | | |
|
|
F2B1304 | Byšice | Lysá | 2:1 | | |
|
|
F2B1305 | Brandýs | SKP Boleslav | 12:0 | | |
|
|
F2B1306 | Č.Kralupy | L.Mělník | 2:5 | | |
|
|
F2B1307 | Akuma | Krnsko | 0:2 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1401 | K.Hlavno | Krnsko | 2:1 | | |
Rozhodčí: Šafránek Jan |
|
|
F2B1402 | Akuma | L.Mělník | 0:2 | | |
Rozhodčí: Grešo Vilém |
|
|
F2B1403 | Č.Kralupy | SKP Boleslav | 2:0 | | |
Rozhodčí: Urbánek Jaroslav |
|
|
F2B1404 | Brandýs | Lysá | 7:0 | | |
Rozhodčí: Nehasil Karel |
|
|
F2B1405 | Byšice | V.Borek | 0:0 | | |
Rozhodčí: Zuskin Petr |
|
|
F2B1406 | Pěčice | Rožďalovice | 10:0 | | |
Rozhodčí: Salač Dušan |
|
|
F2B1407 | O.Voda | M.Hradiště | 2:3 | | |
Rozhodčí: Kalík Michal |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1501 | O.Voda | K.Hlavno | 1:4 | | |
Rozhodčí: Poslušný Pavel |
|
|
F2B1502 | M.Hradiště | Pěčice | 1:3 | | |
Rozhodčí: Vlk Martin |
|
|
F2B1503 | Rožďalovice | Byšice | 0:5 | | |
Rozhodčí: Myška Roman |
|
|
F2B1504 | V.Borek | Brandýs | 0:2 | | |
Rozhodčí: Pixa Josef |
|
|
F2B1505 | Lysá | Č.Kralupy | 2:2 | | |
Rozhodčí: Nehasil Karel |
|
|
F2B1506 | SKP Boleslav | Akuma | 2:3 | | |
Rozhodčí: Votoček Radek |
|
|
F2B1507 | L.Mělník | Krnsko | 2:1 | | |
Rozhodčí: Dvořák Radek |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1601 | K.Hlavno | L.Mělník | 2:1 | | |
Rozhodčí: Grešo Vilém |
|
|
F2B1602 | Krnsko | SKP Boleslav | 6:0 | | |
Rozhodčí: Chrastina Petr |
|
|
F2B1603 | Akuma | Lysá | 2:3 | | |
Rozhodčí: Jirků Jaroslav |
|
|
F2B1604 | Č.Kralupy | V.Borek | 0:1 | | |
Rozhodčí: Urbánek Jaroslav |
|
|
F2B1605 | Brandýs | Rožďalovice | 13:0 | | |
Rozhodčí: Procházka Václav |
|
|
F2B1606 | Byšice | M.Hradiště | 1:2 | | |
Rozhodčí: Pixa Josef |
|
|
F2B1607 | Pěčice | O.Voda | 5:0 | | |
Rozhodčí: Salač Dušan |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1701 | Pěčice | K.Hlavno | 5:1 | | |
Rozhodčí: Grešo Vilém |
|
|
F2B1702 | O.Voda | Byšice | 2:0 | | |
Rozhodčí: Šťastný Jan |
|
|
F2B1703 | M.Hradiště | Brandýs | 3:3 | | |
Rozhodčí: Chovanec Petr |
|
|
F2B1704 | Rožďalovice | Č.Kralupy | 1:8 | | |
Rozhodčí: Procházka Václav |
|
|
F2B1705 | V.Borek | Akuma | 6:1 | | |
Rozhodčí: Šuhaj Karel |
|
|
F2B1706 | Lysá | Krnsko | 1:2 | | |
Rozhodčí: Karlík Milan |
|
|
F2B1707 | SKP Boleslav | L.Mělník | 0:13 | | |
Rozhodčí: Pechanec Ondřej |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1801 | K.Hlavno | SKP Boleslav | 7:0 | | |
|
|
F2B1802 | L.Mělník | Lysá | 3:0 | | |
|
|
F2B1803 | Krnsko | V.Borek | 3:0 | | |
|
|
F2B1804 | Akuma | Rožďalovice | 4:0 | | |
|
|
F2B1805 | Č.Kralupy | M.Hradiště | 0:4 | | |
|
|
F2B1806 | Brandýs | O.Voda | 5:0 | | |
|
|
F2B1807 | Byšice | Pěčice | 0:2 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1901 | Byšice | K.Hlavno | 1:1 | | |
|
|
F2B1902 | Pěčice | Brandýs | 0:3 | | |
|
|
F2B1903 | O.Voda | Č.Kralupy | 2:2 | | |
|
|
F2B1904 | M.Hradiště | Akuma | 3:1 | | |
|
|
F2B1905 | Rožďalovice | Krnsko | 3:4 | | |
|
|
F2B1906 | V.Borek | L.Mělník | 0:0 | | |
|
|
F2B1907 | Lysá | SKP Boleslav | 6:0 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B2001 | K.Hlavno | Lysá | 0:0 | | |
|
|
F2B2002 | SKP Boleslav | V.Borek | 0:3 | | |
|
|
F2B2003 | L.Mělník | Rožďalovice | 5:2 | | |
|
|
F2B2004 | Krnsko | M.Hradiště | 0:7 | | |
|
|
F2B2005 | Akuma | O.Voda | 0:8 | | |
|
|
F2B2006 | Č.Kralupy | Pěčice | 0:4 | | |
|
|
F2B2007 | Brandýs | Byšice | 3:0 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B2101 | Brandýs | K.Hlavno | 5:0 | | |
|
|
F2B2102 | Byšice | Č.Kralupy | 3:0 | | |
|
|
F2B2103 | Pěčice | Akuma | 3:0 | | |
|
|
F2B2104 | O.Voda | Krnsko | 1:0 | | |
|
|
F2B2105 | M.Hradiště | L.Mělník | 4:1 | | |
|
|
F2B2106 | Rožďalovice | SKP Boleslav | 2:0 | | |
|
|
F2B2107 | V.Borek | Lysá | 1:5 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B2201 | K.Hlavno | V.Borek | 1:0 | | |
|
|
F2B2202 | Lysá | Rožďalovice | 10:0 | | |
|
|
F2B2203 | SKP Boleslav | M.Hradiště | 0:6 | | |
|
|
F2B2204 | L.Mělník | O.Voda | 6:1 | | |
|
|
F2B2205 | Krnsko | Pěčice | 6:2 | | |
|
|
F2B2206 | Akuma | Byšice | 1:0 | | |
|
|
F2B2207 | Č.Kralupy | Brandýs | 1:4 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B2301 | Č.Kralupy | K.Hlavno | 0:5 | | |
|
|
F2B2302 | Brandýs | Akuma | 4:0 | | |
|
|
F2B2303 | Byšice | Krnsko | 2:3 | | |
|
|
F2B2304 | Pěčice | L.Mělník | 1:2 | | |
|
|
F2B2305 | O.Voda | SKP Boleslav | 7:0 | | |
|
|
F2B2306 | M.Hradiště | Lysá | 5:0 | | |
|
|
F2B2307 | Rožďalovice | V.Borek | 0:10 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B2401 | K.Hlavno | Rožďalovice | 5:0 | | |
|
|
F2B2402 | V.Borek | M.Hradiště | 1:0 | | |
|
|
F2B2403 | Lysá | O.Voda | 7:1 | | |
|
|
F2B2404 | SKP Boleslav | Pěčice | 0:11 | | |
|
|
F2B2405 | L.Mělník | Byšice | 6:0 | | |
|
|
F2B2406 | Krnsko | Brandýs | 1:1 | | |
|
|
F2B2407 | Akuma | Č.Kralupy | 0:0 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B2501 | Akuma | K.Hlavno | 1:5 | | |
|
|
F2B2502 | Č.Kralupy | Krnsko | 1:3 | | |
|
|
F2B2503 | Brandýs | L.Mělník | 1:2 | | |
|
|
F2B2504 | Byšice | SKP Boleslav | 3:1 | | |
|
|
F2B2505 | Pěčice | Lysá | 4:4 | | |
|
|
F2B2506 | O.Voda | V.Borek | 0:0 | | |
|
|
F2B2507 | M.Hradiště | Rožďalovice | 12:0 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B2601 | K.Hlavno | M.Hradiště | 2:5 | | |
|
|
F2B2602 | Rožďalovice | O.Voda | 2:6 | | |
|
|
F2B2603 | V.Borek | Pěčice | 1:2 | | |
|
|
F2B2604 | Lysá | Byšice | 9:0 | | |
|
|
F2B2605 | SKP Boleslav | Brandýs | 0:11 | | |
|
|
F2B2606 | L.Mělník | Č.Kralupy | 0:1 | | |
|
|
F2B2607 | Krnsko | Akuma | 4:0 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 882 | 4.8 |
Branky domácí | 483 | 2.7 |
Branky hosté | 399 | 2.2 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Akuma | 0 | 0 | 0 |
|
Brandýs | 0 | 0 | 0 |
|
Byšice | 0 | 0 | 0 |
|
Č.Kralupy | 0 | 0 | 0 |
|
K.Hlavno | 0 | 0 | 0 |
|
Krnsko | 0 | 0 | 0 |
|
L.Mělník | 0 | 0 | 0 |
|
Lysá | 0 | 0 | 0 |
|
M.Hradiště | 0 | 0 | 0 |
|
O.Voda | 0 | 0 | 0 |
|
Pěčice | 0 | 0 | 0 |
|
Rožďalovice | 0 | 0 | 0 |
|
SKP Boleslav | 0 | 0 | 0 |
|
V.Borek | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Středočeský KFS |
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40, 160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
|
|
|