|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A3A - I.B třída skupina A
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Slaný | 26 | 18 | 3 | 5 | 62: 27 | 57 | ( 18) |
|
2. | Lhota | 26 | 16 | 8 | 2 | 50: 25 | 56 | ( 17) |
|
3. | Č.L.Beroun | 26 | 14 | 5 | 7 | 60: 49 | 47 | ( 8) |
|
4. | Tuchoměřice | 26 | 13 | 2 | 11 | 69: 55 | 41 | ( 2) |
|
5. | Mutějovice | 26 | 11 | 5 | 10 | 38: 34 | 38 | ( -1) |
|
6. | Lidice | 26 | 12 | 2 | 12 | 50: 54 | 38 | ( -1) |
|
7. | Koleč | 26 | 9 | 7 | 10 | 30: 42 | 34 | ( -5) |
|
8. | Žebrák | 26 | 9 | 6 | 11 | 29: 41 | 33 | ( -6) |
|
9. | Lužná | 26 | 10 | 3 | 13 | 46: 50 | 33 | ( -6) |
|
10. | Městečko | 26 | 9 | 5 | 12 | 48: 58 | 32 | ( -7) |
|
11. | Pavlíkov | 26 | 10 | 2 | 14 | 38: 51 | 32 | ( -7) |
|
12. | Hostivice | 26 | 7 | 8 | 11 | 36: 39 | 29 | (-10) |
|
13. | Sj Kladno | 26 | 6 | 6 | 14 | 38: 47 | 24 | (-15) |
|
14. | Sn Kladno | 26 | 3 | 8 | 15 | 33: 55 | 17 | (-22) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Č.L.Beroun | 13 | 10 | 2 | 1 | 34: 18 | 32 |
|
2. | Slaný | 13 | 10 | 1 | 2 | 39: 14 | 31 |
|
3. | Lhota | 13 | 8 | 4 | 1 | 31: 16 | 28 |
|
4. | Tuchoměřice | 13 | 9 | 1 | 3 | 49: 26 | 28 |
|
5. | Koleč | 13 | 8 | 4 | 1 | 19: 13 | 28 |
|
6. | Mutějovice | 13 | 8 | 2 | 3 | 22: 10 | 26 |
|
7. | Lidice | 13 | 8 | 1 | 4 | 29: 22 | 25 |
|
8. | Městečko | 13 | 7 | 3 | 3 | 38: 23 | 24 |
|
9. | Lužná | 13 | 7 | 2 | 4 | 24: 14 | 23 |
|
10. | Žebrák | 13 | 7 | 2 | 4 | 14: 8 | 23 |
|
11. | Pavlíkov | 13 | 7 | 1 | 5 | 25: 19 | 22 |
|
12. | Hostivice | 13 | 5 | 5 | 3 | 22: 16 | 20 |
|
13. | Sj Kladno | 13 | 5 | 2 | 6 | 18: 14 | 17 |
|
14. | Sn Kladno | 13 | 1 | 5 | 7 | 20: 30 | 8 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Lhota | 13 | 8 | 4 | 1 | 19: 9 | 28 |
|
2. | Slaný | 13 | 8 | 2 | 3 | 23: 13 | 26 |
|
3. | Č.L.Beroun | 13 | 4 | 3 | 6 | 26: 31 | 15 |
|
4. | Tuchoměřice | 13 | 4 | 1 | 8 | 20: 29 | 13 |
|
5. | Lidice | 13 | 4 | 1 | 8 | 21: 32 | 13 |
|
6. | Mutějovice | 13 | 3 | 3 | 7 | 16: 24 | 12 |
|
7. | Lužná | 13 | 3 | 1 | 9 | 22: 36 | 10 |
|
8. | Žebrák | 13 | 2 | 4 | 7 | 15: 33 | 10 |
|
9. | Pavlíkov | 13 | 3 | 1 | 9 | 13: 32 | 10 |
|
10. | Hostivice | 13 | 2 | 3 | 8 | 14: 23 | 9 |
|
11. | Sn Kladno | 13 | 2 | 3 | 8 | 13: 25 | 9 |
|
12. | Městečko | 13 | 2 | 2 | 9 | 10: 35 | 8 |
|
13. | Sj Kladno | 13 | 1 | 4 | 8 | 20: 33 | 7 |
|
14. | Koleč | 13 | 1 | 3 | 9 | 11: 29 | 6 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Lužná | --- | 0:1 | 2:2 | 0:1 | 3:0 | 4:0 | 1:0 | 0:1 | 0:3 | 2:1 | 4:2 | 3:0 | 3:3 | 2:0 |
|
2. | Mutějovice | 1:0 | --- | 1:2 | 2:1 | 1:0 | 2:0 | 1:0 | 4:2 | 0:1 | 5:0 | 2:2 | 2:0 | 0:1 | 1:1 |
|
3. | Tuchoměřice | 4:3 | 3:2 | --- | 2:2 | 2:3 | 4:1 | 2:5 | 5:1 | 3:2 | 7:1 | 5:3 | 9:0 | 1:2 | 2:1 |
|
4. | Slaný | 1:4 | 3:1 | 2:0 | --- | 3:3 | 6:0 | 3:1 | 2:0 | 3:0 | 2:1 | 6:0 | 4:0 | 1:2 | 3:2 |
|
5. | Č.L.Beroun | 2:0 | 3:1 | 4:1 | 1:5 | --- | 3:1 | 6:0 | 3:2 | 3:3 | 2:2 | 2:1 | 3:2 | 1:0 | 1:0 |
|
6. | Pavlíkov | 2:2 | 0:1 | 4:2 | 2:1 | 4:2 | --- | 2:3 | 3:1 | 1:0 | 1:2 | 1:0 | 0:1 | 2:3 | 3:1 |
|
7. | Lidice | 1:3 | 2:1 | 2:3 | 3:5 | 4:1 | 2:1 | --- | 3:2 | 2:0 | 4:1 | 2:2 | 2:1 | 1:2 | 1:0 |
|
8. | Koleč | 3:2 | 2:1 | 1:0 | 1:0 | 5:4 | 1:0 | 2:1 | --- | 1:1 | 1:1 | 1:0 | 1:1 | 0:2 | 0:0 |
|
9. | Sn Kladno | 7:1 | 2:2 | 0:4 | 0:1 | 1:3 | 3:4 | 2:2 | 1:1 | --- | 2:2 | 1:3 | 1:1 | 0:2 | 0:4 |
|
10. | Žebrák | 2:0 | 0:0 | 3:0 | 0:1 | 2:0 | 1:2 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | --- | 2:1 | 0:2 | 0:0 | 1:2 |
|
11. | Sj Kladno | 3:0 | 0:1 | 3:1 | 0:2 | 0:2 | 1:1 | 2:3 | 3:0 | 2:0 | 0:1 | --- | 3:0 | 0:2 | 1:1 |
|
12. | Městečko | 6:3 | 5:2 | 1:4 | 0:1 | 2:2 | 2:0 | 2:3 | 0:0 | 6:2 | 5:2 | 5:4 | --- | 0:0 | 4:0 |
|
13. | Lhota | 3:1 | 3:2 | 2:0 | 1:1 | 2:4 | 3:1 | 5:2 | 1:1 | 2:0 | 0:0 | 1:1 | 4:1 | --- | 4:2 |
|
14. | Hostivice | 1:3 | 1:1 | 4:1 | 1:2 | 2:2 | 0:2 | 3:1 | 3:0 | 1:1 | 2:1 | 1:1 | 3:1 | 0:0 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Č.L.Beroun | 13 | 9 | 2 | 2 | 31: 19 | 29 |
|
2. | Tuchoměřice | 13 | 9 | 1 | 3 | 44: 21 | 28 |
|
3. | Lhota | 13 | 8 | 4 | 1 | 23: 11 | 28 |
|
4. | Slaný | 13 | 8 | 2 | 3 | 28: 14 | 26 |
|
5. | Lidice | 13 | 7 | 1 | 5 | 28: 26 | 22 |
|
6. | Koleč | 13 | 5 | 2 | 6 | 12: 19 | 17 |
|
7. | Sj Kladno | 13 | 4 | 3 | 6 | 18: 20 | 15 |
|
8. | Lužná | 13 | 5 | 0 | 8 | 19: 24 | 15 |
|
9. | Mutějovice | 13 | 4 | 3 | 6 | 12: 17 | 15 |
|
10. | Pavlíkov | 13 | 5 | 0 | 8 | 15: 24 | 15 |
|
11. | Hostivice | 13 | 3 | 4 | 6 | 15: 17 | 13 |
|
12. | Městečko | 13 | 3 | 3 | 7 | 17: 29 | 12 |
|
13. | Sn Kladno | 13 | 2 | 5 | 6 | 16: 23 | 11 |
|
14. | Žebrák | 13 | 2 | 4 | 7 | 14: 28 | 10 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Slaný | 13 | 10 | 1 | 2 | 34: 13 | 31 |
|
2. | Lhota | 13 | 8 | 4 | 1 | 27: 14 | 28 |
|
3. | Mutějovice | 13 | 7 | 2 | 4 | 26: 17 | 23 |
|
4. | Žebrák | 13 | 7 | 2 | 4 | 15: 13 | 23 |
|
5. | Městečko | 13 | 6 | 2 | 5 | 31: 29 | 20 |
|
6. | Lužná | 13 | 5 | 3 | 5 | 27: 26 | 18 |
|
7. | Č.L.Beroun | 13 | 5 | 3 | 5 | 29: 30 | 18 |
|
8. | Pavlíkov | 13 | 5 | 2 | 6 | 23: 27 | 17 |
|
9. | Koleč | 13 | 4 | 5 | 4 | 18: 23 | 17 |
|
10. | Hostivice | 13 | 4 | 4 | 5 | 21: 22 | 16 |
|
11. | Lidice | 13 | 5 | 1 | 7 | 22: 28 | 16 |
|
12. | Tuchoměřice | 13 | 4 | 1 | 8 | 25: 34 | 13 |
|
13. | Sj Kladno | 13 | 2 | 3 | 8 | 20: 27 | 9 |
|
14. | Sn Kladno | 13 | 1 | 3 | 9 | 17: 32 | 6 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0101 | Lužná | Hostivice | 2:0 | | |
|
|
A3A0102 | Mutějovice | Lhota | 0:1 | | |
|
|
A3A0103 | Tuchoměřice | Městečko | 9:0 | | |
|
|
A3A0104 | Slaný | Sj Kladno | 6:0 | | |
|
|
A3A0105 | Č.L.Beroun | Žebrák | 2:2 | | |
|
|
A3A0106 | Pavlíkov | Sn Kladno | 1:0 | | |
|
|
A3A0107 | Lidice | Koleč | 3:2 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0201 | Hostivice | Koleč | 3:0 | | |
|
|
A3A0202 | Sn Kladno | Lidice | 2:2 | | |
|
|
A3A0203 | Žebrák | Pavlíkov | 1:2 | | |
|
|
A3A0204 | Sj Kladno | Č.L.Beroun | 0:2 | | |
|
|
A3A0205 | Městečko | Slaný | 0:1 | | |
|
|
A3A0206 | Lhota | Tuchoměřice | 2:0 | | |
|
|
A3A0207 | Lužná | Mutějovice | 0:1 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0301 | Mutějovice | Hostivice | 1:1 | | |
|
|
A3A0302 | Tuchoměřice | Lužná | 4:3 | | |
|
|
A3A0303 | Slaný | Lhota | 1:2 | | |
|
|
A3A0304 | Č.L.Beroun | Městečko | 3:2 | | |
|
|
A3A0305 | Pavlíkov | Sj Kladno | 1:0 | | |
|
|
A3A0306 | Lidice | Žebrák | 4:1 | | |
|
|
A3A0307 | Koleč | Sn Kladno | 1:1 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0401 | Hostivice | Sn Kladno | 1:1 | | |
|
|
A3A0402 | Žebrák | Koleč | 1:0 | | |
|
|
A3A0403 | Sj Kladno | Lidice | 2:3 | | |
|
|
A3A0404 | Městečko | Pavlíkov | 2:0 | | |
|
|
A3A0405 | Lhota | Č.L.Beroun | 2:4 | | |
|
|
A3A0406 | Lužná | Slaný | 0:1 | | |
|
|
A3A0407 | Mutějovice | Tuchoměřice | 1:2 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0501 | Tuchoměřice | Hostivice | 2:1 | | |
|
|
A3A0502 | Slaný | Mutějovice | 3:1 | | |
|
|
A3A0503 | Č.L.Beroun | Lužná | 2:0 | | |
|
|
A3A0504 | Pavlíkov | Lhota | 2:3 | | |
|
|
A3A0505 | Lidice | Městečko | 2:1 | | |
|
|
A3A0506 | Koleč | Sj Kladno | 1:0 | | |
|
|
A3A0507 | Sn Kladno | Žebrák | 2:2 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0601 | Hostivice | Žebrák | 2:1 | | |
|
|
A3A0602 | Sj Kladno | Sn Kladno | 2:0 | | |
|
|
A3A0603 | Městečko | Koleč | 0:0 | | |
|
|
A3A0604 | Lhota | Lidice | 5:2 | | |
|
|
A3A0605 | Lužná | Pavlíkov | 4:0 | | |
|
|
A3A0606 | Mutějovice | Č.L.Beroun | 1:0 | | |
|
|
A3A0607 | Tuchoměřice | Slaný | 2:2 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0701 | Slaný | Hostivice | 3:2 | | |
|
|
A3A0702 | Č.L.Beroun | Tuchoměřice | 4:1 | | |
|
|
A3A0703 | Pavlíkov | Mutějovice | 0:1 | | |
|
|
A3A0704 | Lidice | Lužná | 1:3 | | |
|
|
A3A0705 | Koleč | Lhota | 0:2 | | |
|
|
A3A0706 | Sn Kladno | Městečko | 1:1 | | |
|
|
A3A0707 | Žebrák | Sj Kladno | 2:1 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0801 | Hostivice | Sj Kladno | 1:1 | | |
|
|
A3A0802 | Městečko | Žebrák | 5:2 | | |
|
|
A3A0803 | Lhota | Sn Kladno | 2:0 | | |
|
|
A3A0804 | Lužná | Koleč | 0:1 | | |
|
|
A3A0805 | Mutějovice | Lidice | 1:0 | | |
|
|
A3A0806 | Tuchoměřice | Pavlíkov | 4:1 | | |
|
|
A3A0807 | Slaný | Č.L.Beroun | 3:3 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0901 | Č.L.Beroun | Hostivice | 1:0 | | |
|
|
A3A0902 | Pavlíkov | Slaný | 2:1 | | |
|
|
A3A0903 | Lidice | Tuchoměřice | 2:3 | | |
|
|
A3A0904 | Koleč | Mutějovice | 2:1 | | |
|
|
A3A0905 | Sn Kladno | Lužná | 7:1 | | |
|
|
A3A0906 | Žebrák | Lhota | 0:0 | | |
|
|
A3A0907 | Sj Kladno | Městečko | 3:0 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1001 | Hostivice | Městečko | 3:1 | | |
|
|
A3A1002 | Lhota | Sj Kladno | 1:1 | | |
|
|
A3A1003 | Lužná | Žebrák | 2:1 | | |
|
|
A3A1004 | Mutějovice | Sn Kladno | 0:1 | | |
|
|
A3A1005 | Tuchoměřice | Koleč | 5:1 | | |
|
|
A3A1006 | Slaný | Lidice | 3:1 | | |
|
|
A3A1007 | Č.L.Beroun | Pavlíkov | 3:1 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1101 | Pavlíkov | Hostivice | 3:1 | | |
|
|
A3A1102 | Lidice | Č.L.Beroun | 4:1 | | |
|
|
A3A1103 | Koleč | Slaný | 1:0 | | |
|
|
A3A1104 | Sn Kladno | Tuchoměřice | 0:4 | | |
|
|
A3A1105 | Žebrák | Mutějovice | 0:0 | | |
|
|
A3A1106 | Sj Kladno | Lužná | 3:0 | | |
|
|
A3A1107 | Městečko | Lhota | 0:0 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1201 | Hostivice | Lhota | 0:0 | | |
|
|
A3A1202 | Lužná | Městečko | 3:0 | | |
|
|
A3A1203 | Mutějovice | Sj Kladno | 2:2 | | |
|
|
A3A1204 | Tuchoměřice | Žebrák | 7:1 | | |
|
|
A3A1205 | Slaný | Sn Kladno | 3:0 | | |
|
|
A3A1206 | Č.L.Beroun | Koleč | 3:2 | | |
|
|
A3A1207 | Pavlíkov | Lidice | 2:3 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1301 | Lidice | Hostivice | 1:0 | | |
|
|
A3A1302 | Koleč | Pavlíkov | 1:0 | | |
|
|
A3A1303 | Sn Kladno | Č.L.Beroun | 1:3 | | |
|
|
A3A1304 | Žebrák | Slaný | 0:1 | | |
|
|
A3A1305 | Sj Kladno | Tuchoměřice | 3:1 | | |
|
|
A3A1306 | Městečko | Mutějovice | 5:2 | | |
|
|
A3A1307 | Lhota | Lužná | 3:1 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1401 | Hostivice | Lužná | 1:3 | | |
|
|
A3A1402 | Lhota | Mutějovice | 3:2 | | |
|
|
A3A1403 | Městečko | Tuchoměřice | 1:4 | | |
|
|
A3A1404 | Sj Kladno | Slaný | 0:2 | | |
|
|
A3A1405 | Žebrák | Č.L.Beroun | 2:0 | | |
|
|
A3A1406 | Sn Kladno | Pavlíkov | 3:4 | | |
|
|
A3A1407 | Koleč | Lidice | 2:1 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1501 | Koleč | Hostivice | 0:0 | | |
|
|
A3A1502 | Lidice | Sn Kladno | 2:0 | | |
|
|
A3A1503 | Pavlíkov | Žebrák | 1:2 | | |
|
|
A3A1504 | Č.L.Beroun | Sj Kladno | 2:1 | | |
|
|
A3A1505 | Slaný | Městečko | 4:0 | | |
|
|
A3A1506 | Tuchoměřice | Lhota | 1:2 | | |
|
|
A3A1507 | Mutějovice | Lužná | 1:0 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1601 | Hostivice | Mutějovice | 1:1 | | |
|
|
A3A1602 | Lužná | Tuchoměřice | 2:2 | | |
|
|
A3A1603 | Lhota | Slaný | 1:1 | | |
|
|
A3A1604 | Městečko | Č.L.Beroun | 2:2 | | |
|
|
A3A1605 | Sj Kladno | Pavlíkov | 1:1 | | |
|
|
A3A1606 | Žebrák | Lidice | 1:0 | | |
|
|
A3A1607 | Sn Kladno | Koleč | 1:1 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1701 | Sn Kladno | Hostivice | 0:4 | | |
|
|
A3A1702 | Koleč | Žebrák | 1:1 | | |
|
|
A3A1703 | Lidice | Sj Kladno | 2:2 | | |
|
|
A3A1704 | Pavlíkov | Městečko | 0:1 | | |
|
|
A3A1705 | Č.L.Beroun | Lhota | 1:0 | | |
|
|
A3A1706 | Slaný | Lužná | 1:4 | | |
|
|
A3A1707 | Tuchoměřice | Mutějovice | 3:2 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1801 | Hostivice | Tuchoměřice | 4:1 | | |
|
|
A3A1802 | Mutějovice | Slaný | 2:1 | | |
|
|
A3A1803 | Lužná | Č.L.Beroun | 3:0 | | |
|
|
A3A1804 | Lhota | Pavlíkov | 3:1 | | |
|
|
A3A1805 | Městečko | Lidice | 2:3 | | |
|
|
A3A1806 | Sj Kladno | Koleč | 3:0 | | |
|
|
A3A1807 | Žebrák | Sn Kladno | 1:0 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1901 | Žebrák | Hostivice | 1:2 | | |
|
|
A3A1902 | Sn Kladno | Sj Kladno | 1:3 | | |
|
|
A3A1903 | Koleč | Městečko | 1:1 | | |
|
|
A3A1904 | Lidice | Lhota | 1:2 | | |
|
|
A3A1905 | Pavlíkov | Lužná | 2:2 | | |
|
|
A3A1906 | Č.L.Beroun | Mutějovice | 3:1 | | |
|
|
A3A1907 | Slaný | Tuchoměřice | 2:0 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2001 | Hostivice | Slaný | 1:2 | | |
|
|
A3A2002 | Tuchoměřice | Č.L.Beroun | 2:3 | | |
|
|
A3A2003 | Mutějovice | Pavlíkov | 2:0 | | |
|
|
A3A2004 | Lužná | Lidice | 1:0 | | |
|
|
A3A2005 | Lhota | Koleč | 1:1 | | |
|
|
A3A2006 | Městečko | Sn Kladno | 6:2 | | |
|
|
A3A2007 | Sj Kladno | Žebrák | 0:1 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2101 | Sj Kladno | Hostivice | 1:1 | | |
|
|
A3A2102 | Žebrák | Městečko | 0:2 | | |
|
|
A3A2103 | Sn Kladno | Lhota | 0:2 | | |
|
|
A3A2104 | Koleč | Lužná | 3:2 | | |
|
|
A3A2105 | Lidice | Mutějovice | 2:1 | | |
|
|
A3A2106 | Pavlíkov | Tuchoměřice | 4:2 | | |
|
|
A3A2107 | Č.L.Beroun | Slaný | 1:5 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2201 | Hostivice | Č.L.Beroun | 2:2 | | |
|
|
A3A2202 | Slaný | Pavlíkov | 6:0 | | |
|
|
A3A2203 | Tuchoměřice | Lidice | 2:5 | | |
|
|
A3A2204 | Mutějovice | Koleč | 4:2 | | |
|
|
A3A2205 | Lužná | Sn Kladno | 0:3 | | |
|
|
A3A2206 | Lhota | Žebrák | 0:0 | | |
|
|
A3A2207 | Městečko | Sj Kladno | 5:4 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2301 | Městečko | Hostivice | 4:0 | | |
Rozhodčí: Plesl, Jarolímek M., Schořovský; Delegát: Setnička |
|
|
A3A2302 | Sj Kladno | Lhota | 0:2 | | |
Rozhodčí: Mansour, Procházka, Kubečka |
|
|
A3A2303 | Žebrák | Lužná | 2:0 | | |
Rozhodčí: Průcha, Štefan M., Hájek L. |
|
|
A3A2304 | Sn Kladno | Mutějovice | 2:2 | | |
Rozhodčí: Bartoš, Máša, Vojíř |
|
|
A3A2305 | Koleč | Tuchoměřice | 1:0 | | |
Rozhodčí: Pechanec, Jirků, Paulus |
|
|
A3A2306 | Lidice | Slaný | 3:5 | | |
Rozhodčí: Ratajová, Hocek, Šimáček; Delegát: Hamouz |
|
|
A3A2307 | Pavlíkov | Č.L.Beroun | 4:2 | | |
Rozhodčí: Hron, Šmejkal, Melichar |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2401 | Hostivice | Pavlíkov | 0:2 | | |
|
|
A3A2402 | Č.L.Beroun | Lidice | 6:0 | | |
|
|
A3A2403 | Slaný | Koleč | 2:0 | | |
|
|
A3A2404 | Tuchoměřice | Sn Kladno | 3:2 | | |
|
|
A3A2405 | Mutějovice | Žebrák | 5:0 | | |
|
|
A3A2406 | Lužná | Sj Kladno | 4:2 | | |
|
|
A3A2407 | Lhota | Městečko | 4:1 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2501 | Lhota | Hostivice | 4:2 | | |
|
|
A3A2502 | Městečko | Lužná | 6:3 | | |
|
|
A3A2503 | Sj Kladno | Mutějovice | 0:1 | | |
|
|
A3A2504 | Žebrák | Tuchoměřice | 3:0 | | |
|
|
A3A2505 | Sn Kladno | Slaný | 0:1 | | |
|
|
A3A2506 | Koleč | Č.L.Beroun | 5:4 | | |
|
|
A3A2507 | Lidice | Pavlíkov | 2:1 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2601 | Hostivice | Lidice | 3:1 | | |
|
|
A3A2602 | Pavlíkov | Koleč | 3:1 | | |
|
|
A3A2603 | Č.L.Beroun | Sn Kladno | 3:3 | | |
|
|
A3A2604 | Slaný | Žebrák | 2:1 | | |
|
|
A3A2605 | Tuchoměřice | Sj Kladno | 5:3 | | |
|
|
A3A2606 | Mutějovice | Městečko | 2:0 | | |
|
|
A3A2607 | Lužná | Lhota | 3:3 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 627 | 3.4 |
Branky domácí | 384 | 2.1 |
Branky hosté | 243 | 1.3 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Č.L.Beroun | 0 | 0 | 0 |
|
Hostivice | 0 | 0 | 0 |
|
Koleč | 0 | 0 | 0 |
|
Lhota | 0 | 0 | 0 |
|
Lidice | 0 | 0 | 0 |
|
Lužná | 0 | 0 | 0 |
|
Městečko | 0 | 0 | 0 |
|
Mutějovice | 0 | 0 | 0 |
|
Pavlíkov | 0 | 0 | 0 |
|
Sj Kladno | 0 | 0 | 0 |
|
Slaný | 0 | 0 | 0 |
|
Sn Kladno | 0 | 0 | 0 |
|
Tuchoměřice | 0 | 0 | 0 |
|
Žebrák | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Středočeský KFS |
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40, 160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
|
|
|