|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
E1A - Krajský přebor starších žáků
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | M.Příbram B | 30 | 23 | 5 | 2 | 124: 29 | 74 | ( 29) |
|
2. | S.Boleslav | 30 | 21 | 3 | 6 | 70: 40 | 66 | ( 21) |
|
3. | M.Hradiště | 30 | 18 | 5 | 7 | 64: 28 | 59 | ( 14) |
|
4. | K. Hora | 30 | 16 | 8 | 6 | 75: 53 | 56 | ( 11) |
|
5. | Slaný | 30 | 17 | 2 | 11 | 87: 65 | 53 | ( 8) |
|
6. | Sp Příbram | 30 | 12 | 12 | 6 | 55: 25 | 48 | ( 3) |
|
7. | Čelákovice | 30 | 13 | 7 | 10 | 32: 28 | 46 | ( 1) |
|
8. | Benešov | 30 | 14 | 2 | 14 | 59: 64 | 44 | ( -1) |
|
9. | Nymburk | 30 | 12 | 3 | 15 | 41: 50 | 39 | ( -6) |
|
10. | Tn Rakovník | 30 | 11 | 4 | 15 | 26: 48 | 37 | ( -8) |
|
11. | Kosmonosy | 30 | 10 | 7 | 13 | 42: 39 | 37 | ( -8) |
|
12. | SK Rakovník | 30 | 10 | 6 | 14 | 37: 39 | 36 | ( -9) |
|
13. | Jílové | 30 | 9 | 5 | 16 | 54: 64 | 32 | (-13) |
|
14. | G.Vlašim | 30 | 8 | 6 | 16 | 29: 53 | 30 | (-15) |
|
15. | AFK Kolín | 30 | 4 | 2 | 24 | 29:109 | 14 | (-31) |
|
16. | Poděbrady | 30 | 2 | 3 | 25 | 18:108 | 9 | (-36) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | M.Hradiště | 15 | 12 | 1 | 2 | 39: 12 | 37 |
|
2. | M.Příbram B | 15 | 11 | 3 | 1 | 65: 12 | 36 |
|
3. | S.Boleslav | 15 | 11 | 0 | 4 | 34: 20 | 33 |
|
4. | Slaný | 15 | 11 | 0 | 4 | 58: 26 | 33 |
|
5. | K. Hora | 15 | 9 | 4 | 2 | 42: 17 | 31 |
|
6. | Benešov | 15 | 10 | 1 | 4 | 40: 28 | 31 |
|
7. | Tn Rakovník | 15 | 10 | 1 | 4 | 16: 11 | 31 |
|
8. | Čelákovice | 15 | 8 | 3 | 4 | 18: 13 | 27 |
|
9. | SK Rakovník | 15 | 8 | 3 | 4 | 26: 14 | 27 |
|
10. | Kosmonosy | 15 | 8 | 2 | 5 | 32: 19 | 26 |
|
11. | Nymburk | 15 | 7 | 3 | 5 | 26: 26 | 24 |
|
12. | Sp Příbram | 15 | 5 | 7 | 3 | 29: 12 | 22 |
|
13. | Jílové | 15 | 6 | 4 | 5 | 34: 26 | 22 |
|
14. | G.Vlašim | 15 | 6 | 3 | 6 | 19: 20 | 21 |
|
15. | AFK Kolín | 15 | 4 | 2 | 9 | 21: 39 | 14 |
|
16. | Poděbrady | 15 | 1 | 3 | 11 | 7: 41 | 6 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | M.Příbram B | 15 | 12 | 2 | 1 | 59: 17 | 38 |
|
2. | S.Boleslav | 15 | 10 | 3 | 2 | 36: 20 | 33 |
|
3. | Sp Příbram | 15 | 7 | 5 | 3 | 26: 13 | 26 |
|
4. | K. Hora | 15 | 7 | 4 | 4 | 33: 36 | 25 |
|
5. | M.Hradiště | 15 | 6 | 4 | 5 | 25: 16 | 22 |
|
6. | Slaný | 15 | 6 | 2 | 7 | 29: 39 | 20 |
|
7. | Čelákovice | 15 | 5 | 4 | 6 | 14: 15 | 19 |
|
8. | Nymburk | 15 | 5 | 0 | 10 | 15: 24 | 15 |
|
9. | Benešov | 15 | 4 | 1 | 10 | 19: 36 | 13 |
|
10. | Kosmonosy | 15 | 2 | 5 | 8 | 10: 20 | 11 |
|
11. | Jílové | 15 | 3 | 1 | 11 | 20: 38 | 10 |
|
12. | SK Rakovník | 15 | 2 | 3 | 10 | 11: 25 | 9 |
|
13. | G.Vlašim | 15 | 2 | 3 | 10 | 10: 33 | 9 |
|
14. | Tn Rakovník | 15 | 1 | 3 | 11 | 10: 37 | 6 |
|
15. | Poděbrady | 15 | 1 | 0 | 14 | 11: 67 | 3 |
|
16. | AFK Kolín | 15 | 0 | 0 | 15 | 8: 70 | 0 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|
1. | Kosmonosy | --- | 4:0 | 1:1 | 2:0 | 4:1 | 2:3 | 1:2 | 2:1 | 0:1 | 2:3 | 0:1 | 3:0 | 4:2 | 3:1 | 1:1 | 3:2 |
|
2. | AFK Kolín | 0:2 | --- | 1:3 | 2:0 | 3:2 | 2:2 | 1:4 | 0:1 | 2:0 | 4:6 | 0:5 | 0:5 | 1:2 | 0:3 | 3:2 | 2:2 |
|
3. | Čelákovice | 1:0 | 2:0 | --- | 0:0 | 2:1 | 0:3 | 0:2 | 0:2 | 1:1 | 0:3 | 0:0 | 5:0 | 2:1 | 1:0 | 1:0 | 3:0 |
|
4. | SK Rakovník | 1:0 | 4:0 | 0:1 | --- | 2:0 | 3:5 | 0:0 | 0:1 | 2:0 | 3:2 | 2:2 | 5:0 | 2:0 | 1:0 | 1:1 | 0:2 |
|
5. | Slaný | 2:1 | 8:1 | 3:0 | 4:0 | --- | 0:7 | 1:4 | 1:6 | 4:0 | 5:0 | 1:3 | 10:0 | 3:1 | 3:1 | 6:1 | 7:1 |
|
6. | M.Příbram B | 1:1 | 7:0 | 5:0 | 1:2 | 7:1 | --- | 5:1 | 2:2 | 3:1 | 11:0 | 0:0 | 7:1 | 4:1 | 2:0 | 7:0 | 3:2 |
|
7. | S.Boleslav | 4:0 | 2:0 | 1:0 | 2:1 | 1:2 | 1:7 | --- | 1:3 | 0:3 | 3:0 | 1:0 | 4:1 | 3:2 | 4:0 | 4:1 | 3:0 |
|
8. | M.Hradiště | 3:0 | 4:1 | 0:0 | 1:0 | 5:0 | 0:3 | 3:0 | --- | 4:0 | 1:4 | 3:2 | 2:0 | 3:1 | 2:1 | 3:0 | 5:0 |
|
9. | G.Vlašim | 0:0 | 2:1 | 0:2 | 4:1 | 1:1 | 1:4 | 0:3 | 1:1 | --- | 0:2 | 0:1 | 2:0 | 4:0 | 1:3 | 1:0 | 2:1 |
|
10. | K. Hora | 2:1 | 12:1 | 1:1 | 3:1 | 2:2 | 1:2 | 1:2 | 1:1 | 2:1 | --- | 1:1 | 5:1 | 3:1 | 3:1 | 2:0 | 3:1 |
|
11. | Sp Příbram | 0:0 | 7:0 | 0:1 | 0:0 | 3:4 | 2:2 | 1:1 | 1:1 | 0:0 | 2:2 | --- | 5:0 | 3:0 | 0:1 | 3:0 | 2:0 |
|
12. | Poděbrady | 2:2 | 1:0 | 0:5 | 0:3 | 0:2 | 0:8 | 1:2 | 0:4 | 1:1 | 1:1 | 0:2 | --- | 1:2 | 0:2 | 0:2 | 0:5 |
|
13. | Benešov | 0:0 | 5:1 | 1:0 | 2:1 | 3:6 | 4:1 | 2:8 | 2:1 | 5:0 | 1:4 | 0:3 | 7:2 | --- | 3:0 | 2:0 | 3:1 |
|
14. | Nymburk | 0:1 | 2:1 | 1:0 | 2:1 | 0:3 | 1:6 | 3:3 | 1:0 | 4:1 | 2:2 | 1:3 | 5:0 | 2:2 | --- | 2:1 | 0:2 |
|
15. | Tn Rakovník | 1:0 | 3:1 | 1:0 | 1:0 | 0:2 | 0:2 | 0:1 | 1:0 | 2:1 | 0:0 | 2:1 | 2:1 | 0:1 | 1:0 | --- | 2:1 |
|
16. | Jílové | 3:2 | 7:1 | 0:0 | 1:1 | 6:2 | 0:4 | 1:3 | 3:1 | 3:0 | 1:4 | 2:2 | 5:0 | 1:3 | 0:2 | 1:1 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | M.Příbram B | 15 | 13 | 1 | 1 | 62: 11 | 40 |
|
2. | M.Hradiště | 15 | 11 | 1 | 3 | 40: 13 | 34 |
|
3. | S.Boleslav | 15 | 10 | 2 | 3 | 39: 15 | 32 |
|
4. | Slaný | 15 | 10 | 1 | 4 | 48: 29 | 31 |
|
5. | K. Hora | 15 | 8 | 4 | 3 | 38: 21 | 28 |
|
6. | Nymburk | 15 | 8 | 1 | 6 | 23: 26 | 25 |
|
7. | SK Rakovník | 15 | 6 | 4 | 5 | 20: 14 | 22 |
|
8. | Čelákovice | 15 | 7 | 1 | 7 | 16: 15 | 22 |
|
9. | Benešov | 15 | 7 | 1 | 7 | 25: 32 | 22 |
|
10. | Kosmonosy | 15 | 6 | 3 | 6 | 22: 18 | 21 |
|
11. | Tn Rakovník | 15 | 5 | 2 | 8 | 13: 25 | 17 |
|
12. | Sp Příbram | 15 | 3 | 7 | 5 | 25: 17 | 16 |
|
13. | Jílové | 15 | 3 | 3 | 9 | 22: 38 | 12 |
|
14. | AFK Kolín | 15 | 3 | 1 | 11 | 16: 54 | 10 |
|
15. | G.Vlašim | 15 | 1 | 3 | 11 | 6: 32 | 6 |
|
16. | Poděbrady | 15 | 1 | 1 | 13 | 4: 59 | 4 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | M.Příbram B | 15 | 10 | 4 | 1 | 62: 18 | 34 |
|
2. | S.Boleslav | 15 | 11 | 1 | 3 | 31: 25 | 34 |
|
3. | Sp Příbram | 15 | 9 | 5 | 1 | 30: 8 | 32 |
|
4. | K. Hora | 15 | 8 | 4 | 3 | 37: 32 | 28 |
|
5. | M.Hradiště | 15 | 7 | 4 | 4 | 24: 15 | 25 |
|
6. | Čelákovice | 15 | 6 | 6 | 3 | 16: 13 | 24 |
|
7. | G.Vlašim | 15 | 7 | 3 | 5 | 23: 21 | 24 |
|
8. | Slaný | 15 | 7 | 1 | 7 | 39: 36 | 22 |
|
9. | Benešov | 15 | 7 | 1 | 7 | 34: 32 | 22 |
|
10. | Jílové | 15 | 6 | 2 | 7 | 32: 26 | 20 |
|
11. | Tn Rakovník | 15 | 6 | 2 | 7 | 13: 23 | 20 |
|
12. | Kosmonosy | 15 | 4 | 4 | 7 | 20: 21 | 16 |
|
13. | Nymburk | 15 | 4 | 2 | 9 | 18: 24 | 14 |
|
14. | SK Rakovník | 15 | 4 | 2 | 9 | 17: 25 | 14 |
|
15. | Poděbrady | 15 | 1 | 2 | 12 | 14: 49 | 5 |
|
16. | AFK Kolín | 15 | 1 | 1 | 13 | 13: 55 | 4 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0101 | Kosmonosy | Jílové | 3:2 | | |
|
|
E1A0102 | AFK Kolín | Tn Rakovník | 3:2 | | |
|
|
E1A0103 | Čelákovice | Nymburk | 1:0 | | |
|
|
E1A0104 | SK Rakovník | Benešov | 2:0 | | |
|
|
E1A0105 | Slaný | Poděbrady | 10:0 | | |
|
|
E1A0106 | M.Příbram B | Sp Příbram | 0:0 | | |
|
|
E1A0107 | S.Boleslav | K. Hora | 3:0 | | |
|
|
E1A0108 | M.Hradiště | G.Vlašim | 4:0 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0201 | Jílové | G.Vlašim | 3: 0 | | |
|
|
E1A0202 | K. Hora | M.Hradiště | 1: 1 | | |
|
|
E1A0203 | Sp Příbram | S.Boleslav | 1: 1 | | |
|
|
E1A0204 | Poděbrady | M.Příbram B | 0: 8 | | |
|
|
E1A0205 | Benešov | Slaný | 3: 6 | | |
|
|
E1A0206 | Nymburk | SK Rakovník | 2: 1 | | |
|
|
E1A0207 | Tn Rakovník | Čelákovice | 1: 0 | | |
|
|
E1A0208 | Kosmonosy | AFK Kolín | 4: 0 | | |
|
* červeně označené výsledky jsou neoficiální
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0301 | AFK Kolín | Jílové | 2:2 | | |
|
|
E1A0302 | Čelákovice | Kosmonosy | 1:0 | | |
|
|
E1A0303 | SK Rakovník | Tn Rakovník | 1:1 | | |
|
|
E1A0304 | Slaný | Nymburk | 3:1 | | |
|
|
E1A0305 | M.Příbram B | Benešov | 4:1 | | |
|
|
E1A0306 | S.Boleslav | Poděbrady | 4:1 | | |
|
|
E1A0307 | M.Hradiště | Sp Příbram | 3:2 | | |
|
|
E1A0308 | G.Vlašim | K. Hora | 0:2 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0401 | Jílové | K. Hora | 1:4 | | |
|
|
E1A0402 | Sp Příbram | G.Vlašim | 0:0 | | |
|
|
E1A0403 | Poděbrady | M.Hradiště | 0:4 | | |
|
|
E1A0404 | Benešov | S.Boleslav | 2:8 | | |
|
|
E1A0405 | Nymburk | M.Příbram B | 1:6 | | |
|
|
E1A0406 | Tn Rakovník | Slaný | 0:2 | | |
|
|
E1A0407 | Kosmonosy | SK Rakovník | 2:0 | | |
|
|
E1A0408 | AFK Kolín | Čelákovice | 1:3 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0501 | Čelákovice | Jílové | 3:0 | | |
|
|
E1A0502 | SK Rakovník | AFK Kolín | 4:0 | | |
|
|
E1A0503 | Slaný | Kosmonosy | 2:1 | | |
|
|
E1A0504 | M.Příbram B | Tn Rakovník | 7:0 | | |
|
|
E1A0505 | S.Boleslav | Nymburk | 4:0 | | |
|
|
E1A0506 | M.Hradiště | Benešov | 3:1 | | |
|
|
E1A0507 | G.Vlašim | Poděbrady | 2:0 | | |
|
|
E1A0508 | K. Hora | Sp Příbram | 1:1 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0601 | Jílové | Sp Příbram | 2:2 | | |
|
|
E1A0602 | Poděbrady | K. Hora | 1:1 | | |
|
|
E1A0603 | Benešov | G.Vlašim | 5:0 | | |
|
|
E1A0604 | Nymburk | M.Hradiště | 1:0 | | |
|
|
E1A0605 | Tn Rakovník | S.Boleslav | 0:1 | | |
|
|
E1A0606 | Kosmonosy | M.Příbram B | 2:3 | | |
|
|
E1A0607 | AFK Kolín | Slaný | 3:2 | | |
|
|
E1A0608 | Čelákovice | SK Rakovník | 0:0 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0701 | SK Rakovník | Jílové | 0:2 | | |
|
|
E1A0702 | Slaný | Čelákovice | 3:0 | | |
|
|
E1A0703 | M.Příbram B | AFK Kolín | 7:0 | | |
|
|
E1A0704 | S.Boleslav | Kosmonosy | 4:0 | | |
|
|
E1A0705 | M.Hradiště | Tn Rakovník | 3:0 | | |
|
|
E1A0706 | G.Vlašim | Nymburk | 1:3 | | |
|
|
E1A0707 | K. Hora | Benešov | 3:1 | | |
|
|
E1A0708 | Sp Příbram | Poděbrady | 5:0 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0801 | Jílové | Poděbrady | 5:0 | | |
|
|
E1A0802 | Benešov | Sp Příbram | 0:3 | | |
|
|
E1A0803 | Nymburk | K. Hora | 2:2 | | |
|
|
E1A0804 | Tn Rakovník | G.Vlašim | 2:1 | | |
|
|
E1A0805 | Kosmonosy | M.Hradiště | 2:1 | | |
|
|
E1A0806 | AFK Kolín | S.Boleslav | 1:4 | | |
|
|
E1A0807 | Čelákovice | M.Příbram B | 0:3 | | |
|
|
E1A0808 | SK Rakovník | Slaný | 2:0 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0901 | Slaný | Jílové | 7:1 | | |
|
|
E1A0902 | M.Příbram B | SK Rakovník | 1:2 | | |
|
|
E1A0903 | S.Boleslav | Čelákovice | 1:0 | | |
|
|
E1A0904 | M.Hradiště | AFK Kolín | 4:1 | | |
|
|
E1A0905 | G.Vlašim | Kosmonosy | 0:0 | | |
|
|
E1A0906 | K. Hora | Tn Rakovník | 2:0 | | |
|
|
E1A0907 | Sp Příbram | Nymburk | 0:1 | | |
|
|
E1A0908 | Poděbrady | Benešov | 1:2 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1001 | Jílové | Benešov | 1:3 | | |
|
|
E1A1002 | Nymburk | Poděbrady | 5:0 | | |
|
|
E1A1003 | Tn Rakovník | Sp Příbram | 2:1 | | |
|
|
E1A1004 | Kosmonosy | K. Hora | 2:3 | | |
|
|
E1A1005 | AFK Kolín | G.Vlašim | 2:0 | | |
|
|
E1A1006 | Čelákovice | M.Hradiště | 0:2 | | |
|
|
E1A1007 | SK Rakovník | S.Boleslav | 0:0 | | |
|
|
E1A1008 | Slaný | M.Příbram B | 0:7 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1101 | M.Příbram B | Jílové | 3:2 | | |
|
|
E1A1102 | S.Boleslav | Slaný | 1:2 | | |
|
|
E1A1103 | M.Hradiště | SK Rakovník | 1:0 | | |
|
|
E1A1104 | G.Vlašim | Čelákovice | 0:2 | | |
|
|
E1A1105 | K. Hora | AFK Kolín | 12:1 | | |
|
|
E1A1106 | Sp Příbram | Kosmonosy | 0:0 | | |
|
|
E1A1107 | Poděbrady | Tn Rakovník | 0:2 | | |
|
|
E1A1108 | Benešov | Nymburk | 3:0 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1201 | Jílové | Nymburk | 0:2 | | |
|
|
E1A1202 | Tn Rakovník | Benešov | 0:1 | | |
|
|
E1A1203 | Kosmonosy | Poděbrady | 3:0 | | |
|
|
E1A1204 | AFK Kolín | Sp Příbram | 0:5 | | |
|
|
E1A1205 | Čelákovice | K. Hora | 0:3 | | |
|
|
E1A1206 | SK Rakovník | G.Vlašim | 2:0 | | |
|
|
E1A1207 | Slaný | M.Hradiště | 1:6 | | |
|
|
E1A1208 | M.Příbram B | S.Boleslav | 5:1 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1301 | S.Boleslav | Jílové | 3:0 | | |
Rozhodčí: Kubíček |
|
|
E1A1302 | M.Hradiště | M.Příbram B | 0:3 | | |
Rozhodčí: Chrastina |
|
|
E1A1303 | G.Vlašim | Slaný | 1:1 | | |
Rozhodčí: Šípek |
|
|
E1A1304 | K. Hora | SK Rakovník | 3:1 | | |
Rozhodčí: Sojka |
|
|
E1A1305 | Sp Příbram | Čelákovice | 0:1 | | |
Rozhodčí: Glogar |
|
|
E1A1306 | Poděbrady | AFK Kolín | 1:0 | | |
Rozhodčí: Šafránek |
|
|
E1A1307 | Benešov | Kosmonosy | 0:0 | | |
Rozhodčí: Hejný |
|
|
E1A1308 | Nymburk | Tn Rakovník | 2:1 | | |
Rozhodčí: Šafránek |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1401 | Jílové | Tn Rakovník | 1:1 | | |
|
|
E1A1402 | Kosmonosy | Nymburk | 3:1 | | |
|
|
E1A1403 | AFK Kolín | Benešov | 1:2 | | |
|
|
E1A1404 | Čelákovice | Poděbrady | 5:0 | | |
|
|
E1A1405 | SK Rakovník | Sp Příbram | 2:2 | | |
|
|
E1A1406 | Slaný | K. Hora | 5:0 | | |
|
|
E1A1407 | M.Příbram B | G.Vlašim | 3:1 | | |
|
|
E1A1408 | S.Boleslav | M.Hradiště | 1:3 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1501 | M.Hradiště | Jílové | 5:0 | | |
|
|
E1A1502 | G.Vlašim | S.Boleslav | 0:3 | | |
|
|
E1A1503 | K. Hora | M.Příbram B | 1:2 | | |
|
|
E1A1504 | Sp Příbram | Slaný | 3:4 | | |
|
|
E1A1505 | Poděbrady | SK Rakovník | 0:3 | | |
|
|
E1A1506 | Benešov | Čelákovice | 1:0 | | |
|
|
E1A1507 | Nymburk | AFK Kolín | 2:1 | | |
|
|
E1A1508 | Tn Rakovník | Kosmonosy | 1:0 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1601 | Jílové | Kosmonosy | 3:2 | | |
|
|
E1A1602 | Tn Rakovník | AFK Kolín | 3:1 | | |
|
|
E1A1603 | Nymburk | Čelákovice | 1:0 | | |
|
|
E1A1604 | Benešov | SK Rakovník | 2:1 | | |
|
|
E1A1605 | Poděbrady | Slaný | 0:2 | | |
|
|
E1A1606 | Sp Příbram | M.Příbram B | 2:2 | | |
|
|
E1A1607 | K. Hora | S.Boleslav | 1:2 | | |
|
|
E1A1608 | G.Vlašim | M.Hradiště | 1:1 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1701 | G.Vlašim | Jílové | 2:1 | | |
|
|
E1A1702 | M.Hradiště | K. Hora | 1:4 | | |
|
|
E1A1703 | S.Boleslav | Sp Příbram | 1:0 | | |
|
|
E1A1704 | M.Příbram B | Poděbrady | 7:1 | | |
|
|
E1A1705 | Slaný | Benešov | 3:1 | | |
|
|
E1A1706 | SK Rakovník | Nymburk | 1:0 | | |
|
|
E1A1707 | Čelákovice | Tn Rakovník | 1:0 | | |
|
|
E1A1708 | AFK Kolín | Kosmonosy | 0:2 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1801 | Jílové | AFK Kolín | 7:1 | | |
|
|
E1A1802 | Kosmonosy | Čelákovice | 1:1 | | |
|
|
E1A1803 | Tn Rakovník | SK Rakovník | 1:0 | | |
|
|
E1A1804 | Nymburk | Slaný | 0:3 | | |
|
|
E1A1805 | Benešov | M.Příbram B | 4:1 | | |
|
|
E1A1806 | Poděbrady | S.Boleslav | 1:2 | | |
|
|
E1A1807 | Sp Příbram | M.Hradiště | 1:1 | | |
|
|
E1A1808 | K. Hora | G.Vlašim | 2:1 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1901 | K. Hora | Jílové | 3:1 | | |
|
|
E1A1902 | G.Vlašim | Sp Příbram | 0:1 | | |
|
|
E1A1903 | M.Hradiště | Poděbrady | 2:0 | | |
|
|
E1A1904 | S.Boleslav | Benešov | 3:2 | | |
|
|
E1A1905 | M.Příbram B | Nymburk | 2:0 | | |
|
|
E1A1906 | Slaný | Tn Rakovník | 6:1 | | |
|
|
E1A1907 | SK Rakovník | Kosmonosy | 1:0 | | |
|
|
E1A1908 | Čelákovice | AFK Kolín | 2:0 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2001 | Jílové | Čelákovice | 0:0 | | |
|
|
E1A2002 | AFK Kolín | SK Rakovník | 2:0 | | |
|
|
E1A2003 | Kosmonosy | Slaný | 4:1 | | |
|
|
E1A2004 | Tn Rakovník | M.Příbram B | 0:2 | | |
|
|
E1A2005 | Nymburk | S.Boleslav | 3:3 | | |
|
|
E1A2006 | Benešov | M.Hradiště | 2:1 | | |
|
|
E1A2007 | Poděbrady | G.Vlašim | 1:1 | | |
|
|
E1A2008 | Sp Příbram | K. Hora | 2:2 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2101 | Sp Příbram | Jílové | 2:0 | | |
|
|
E1A2102 | K. Hora | Poděbrady | 5:1 | | |
|
|
E1A2103 | G.Vlašim | Benešov | 4:0 | | |
|
|
E1A2104 | M.Hradiště | Nymburk | 2:1 | | |
|
|
E1A2105 | S.Boleslav | Tn Rakovník | 4:1 | | |
|
|
E1A2106 | M.Příbram B | Kosmonosy | 1:1 | | |
|
|
E1A2107 | Slaný | AFK Kolín | 8:1 | | |
|
|
E1A2108 | SK Rakovník | Čelákovice | 0:1 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2201 | Jílové | SK Rakovník | 1:1 | | |
|
|
E1A2202 | Čelákovice | Slaný | 2:1 | | |
|
|
E1A2203 | AFK Kolín | M.Příbram B | 2:2 | | |
|
|
E1A2204 | Kosmonosy | S.Boleslav | 1:2 | | |
|
|
E1A2205 | Tn Rakovník | M.Hradiště | 1:0 | | |
|
|
E1A2206 | Nymburk | G.Vlašim | 4:1 | | |
|
|
E1A2207 | Benešov | K. Hora | 1:4 | | |
|
|
E1A2208 | Poděbrady | Sp Příbram | 0:2 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2301 | Poděbrady | Jílové | 0:5 | | |
|
|
E1A2302 | Sp Příbram | Benešov | 3:0 | | |
|
|
E1A2303 | K. Hora | Nymburk | 3:1 | | |
|
|
E1A2304 | G.Vlašim | Tn Rakovník | 1:0 | | |
|
|
E1A2305 | M.Hradiště | Kosmonosy | 3:0 | | |
|
|
E1A2306 | S.Boleslav | AFK Kolín | 2:0 | | |
|
|
E1A2307 | M.Příbram B | Čelákovice | 5:0 | | |
|
|
E1A2308 | Slaný | SK Rakovník | 4:0 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2401 | Jílové | Slaný | 6:2 | | |
|
|
E1A2402 | SK Rakovník | M.Příbram B | 3:5 | | |
|
|
E1A2403 | Čelákovice | S.Boleslav | 0:2 | | |
|
|
E1A2404 | AFK Kolín | M.Hradiště | 0:1 | | |
|
|
E1A2405 | Kosmonosy | G.Vlašim | 0:1 | | |
|
|
E1A2406 | Tn Rakovník | K. Hora | 0:0 | | |
|
|
E1A2407 | Nymburk | Sp Příbram | 1:3 | | |
|
|
E1A2408 | Benešov | Poděbrady | 7:2 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2501 | Benešov | Jílové | 3:1 | | |
|
|
E1A2502 | Poděbrady | Nymburk | 0:2 | | |
|
|
E1A2503 | Sp Příbram | Tn Rakovník | 3:0 | | |
|
|
E1A2504 | K. Hora | Kosmonosy | 2:1 | | |
|
|
E1A2505 | G.Vlašim | AFK Kolín | 2:1 | | |
|
|
E1A2506 | M.Hradiště | Čelákovice | 0:0 | | |
|
|
E1A2507 | S.Boleslav | SK Rakovník | 2:1 | | |
|
|
E1A2508 | M.Příbram B | Slaný | 7:1 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2601 | Jílové | M.Příbram B | 0:4 | | |
|
|
E1A2602 | Slaný | S.Boleslav | 1:4 | | |
|
|
E1A2603 | SK Rakovník | M.Hradiště | 0:1 | | |
|
|
E1A2604 | Čelákovice | G.Vlašim | 1:1 | | |
|
|
E1A2605 | AFK Kolín | K. Hora | 4:6 | | |
|
|
E1A2606 | Kosmonosy | Sp Příbram | 0:1 | | |
|
|
E1A2607 | Tn Rakovník | Poděbrady | 2:1 | | |
|
|
E1A2608 | Nymburk | Benešov | 2:2 | | |
|
27.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2701 | Nymburk | Jílové | 0:2 | | |
|
|
E1A2702 | Benešov | Tn Rakovník | 2:0 | | |
|
|
E1A2703 | Poděbrady | Kosmonosy | 2:2 | | |
|
|
E1A2704 | Sp Příbram | AFK Kolín | 7:0 | | |
|
|
E1A2705 | K. Hora | Čelákovice | 1:1 | | |
|
|
E1A2706 | G.Vlašim | SK Rakovník | 4:1 | | |
|
|
E1A2707 | M.Hradiště | Slaný | 5:0 | | |
|
|
E1A2708 | S.Boleslav | M.Příbram B | 1:7 | | |
|
28.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2801 | Jílové | S.Boleslav | 1:3 | | |
|
|
E1A2802 | M.Příbram B | M.Hradiště | 2:2 | | |
|
|
E1A2803 | Slaný | G.Vlašim | 4:0 | | |
|
|
E1A2804 | SK Rakovník | K. Hora | 3:2 | | |
|
|
E1A2805 | Čelákovice | Sp Příbram | 0:0 | | |
|
|
E1A2806 | AFK Kolín | Poděbrady | 0:5 | | |
|
|
E1A2807 | Kosmonosy | Benešov | 4:2 | | |
|
|
E1A2808 | Tn Rakovník | Nymburk | 1:0 | | |
|
29.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2901 | Tn Rakovník | Jílové | 2:1 | | |
|
|
E1A2902 | Nymburk | Kosmonosy | 0:1 | | |
|
|
E1A2903 | Benešov | AFK Kolín | 5:1 | | |
|
|
E1A2904 | Poděbrady | Čelákovice | 0:5 | | |
|
|
E1A2905 | Sp Příbram | SK Rakovník | 0:0 | | |
|
|
E1A2906 | K. Hora | Slaný | 2:2 | | |
|
|
E1A2907 | G.Vlašim | M.Příbram B | 1:4 | | |
|
|
E1A2908 | M.Hradiště | S.Boleslav | 3:0 | | |
|
30.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A3001 | Jílové | M.Hradiště | 3:1 | | |
|
|
E1A3002 | S.Boleslav | G.Vlašim | 0:3 | | |
|
|
E1A3003 | M.Příbram B | K. Hora | 11:0 | | |
|
|
E1A3004 | Slaný | Sp Příbram | 1:3 | | |
|
|
E1A3005 | SK Rakovník | Poděbrady | 5:0 | | |
|
|
E1A3006 | Čelákovice | Benešov | 2:1 | | |
|
|
E1A3007 | AFK Kolín | Nymburk | 0:3 | | |
|
|
E1A3008 | Kosmonosy | Tn Rakovník | 1:1 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 842 | 3.5 |
Branky domácí | 506 | 2.1 |
Branky hosté | 336 | 1.4 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
AFK Kolín | 0 | 0 | 0 |
|
Benešov | 0 | 0 | 0 |
|
Čelákovice | 0 | 0 | 0 |
|
G.Vlašim | 0 | 0 | 0 |
|
Jílové | 0 | 0 | 0 |
|
K. Hora | 0 | 0 | 0 |
|
Kosmonosy | 0 | 0 | 0 |
|
M.Hradiště | 0 | 0 | 0 |
|
M.Příbram B | 0 | 0 | 0 |
|
Nymburk | 0 | 0 | 0 |
|
Poděbrady | 0 | 0 | 0 |
|
S.Boleslav | 0 | 0 | 0 |
|
SK Rakovník | 0 | 0 | 0 |
|
Slaný | 0 | 0 | 0 |
|
Sp Příbram | 0 | 0 | 0 |
|
Tn Rakovník | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Středočeský KFS |
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40, 160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
|
|
|