|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
E2B - I.A třída starších žáků B
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Lysá | 26 | 21 | 3 | 2 | 106: 25 | 66 | ( 27) |
|
2. | Pěčice | 26 | 19 | 4 | 3 | 85: 21 | 61 | ( 22) |
|
3. | Benátky | 26 | 16 | 4 | 6 | 77: 43 | 52 | ( 13) |
|
4. | V.Borek | 26 | 15 | 7 | 4 | 56: 20 | 52 | ( 13) |
|
5. | O.Voda | 26 | 14 | 4 | 8 | 80: 51 | 46 | ( 7) |
|
6. | Brandýs | 26 | 14 | 3 | 9 | 67: 31 | 45 | ( 6) |
|
7. | Krnsko | 26 | 9 | 9 | 8 | 71: 46 | 36 | ( -3) |
|
8. | P.Mělník | 26 | 11 | 3 | 12 | 50: 56 | 36 | ( -3) |
|
9. | Semice | 26 | 9 | 4 | 13 | 73: 53 | 31 | ( -8) |
|
10. | Velvary | 26 | 8 | 4 | 14 | 44: 63 | 28 | (-11) |
|
11. | Libiš | 26 | 7 | 2 | 17 | 32: 79 | 23 | (-16) |
|
12. | K.Hlavno | 26 | 6 | 4 | 16 | 28: 93 | 22 | (-17) |
|
13. | Akuma | 26 | 6 | 3 | 17 | 41: 74 | 21 | (-18) |
|
14. | SKP Boleslav | 26 | 0 | 0 | 26 | 17:172 | 0 | (-39) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Lysá | 13 | 10 | 1 | 2 | 59: 15 | 31 |
|
2. | Benátky | 13 | 9 | 2 | 2 | 45: 19 | 29 |
|
3. | Pěčice | 13 | 8 | 2 | 3 | 36: 14 | 26 |
|
4. | Brandýs | 13 | 8 | 1 | 4 | 31: 12 | 25 |
|
5. | O.Voda | 13 | 7 | 4 | 2 | 47: 21 | 25 |
|
6. | V.Borek | 13 | 7 | 3 | 3 | 36: 13 | 24 |
|
7. | P.Mělník | 13 | 7 | 1 | 5 | 35: 24 | 22 |
|
8. | Semice | 13 | 6 | 2 | 5 | 44: 20 | 20 |
|
9. | Velvary | 13 | 5 | 3 | 5 | 22: 23 | 18 |
|
10. | Krnsko | 13 | 4 | 4 | 5 | 34: 23 | 16 |
|
11. | Libiš | 13 | 5 | 1 | 7 | 20: 39 | 16 |
|
12. | Akuma | 13 | 4 | 0 | 9 | 22: 42 | 12 |
|
13. | K.Hlavno | 13 | 3 | 3 | 7 | 15: 33 | 12 |
|
14. | SKP Boleslav | 13 | 0 | 0 | 13 | 11: 72 | 0 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Lysá | 13 | 11 | 2 | 0 | 47: 10 | 35 |
|
2. | Pěčice | 13 | 11 | 2 | 0 | 49: 7 | 35 |
|
3. | V.Borek | 13 | 8 | 4 | 1 | 20: 7 | 28 |
|
4. | Benátky | 13 | 7 | 2 | 4 | 32: 24 | 23 |
|
5. | O.Voda | 13 | 7 | 0 | 6 | 33: 30 | 21 |
|
6. | Brandýs | 13 | 6 | 2 | 5 | 36: 19 | 20 |
|
7. | Krnsko | 13 | 5 | 5 | 3 | 37: 23 | 20 |
|
8. | P.Mělník | 13 | 4 | 2 | 7 | 15: 32 | 14 |
|
9. | Semice | 13 | 3 | 2 | 8 | 29: 33 | 11 |
|
10. | Velvary | 13 | 3 | 1 | 9 | 22: 40 | 10 |
|
11. | K.Hlavno | 13 | 3 | 1 | 9 | 13: 60 | 10 |
|
12. | Akuma | 13 | 2 | 3 | 8 | 19: 32 | 9 |
|
13. | Libiš | 13 | 2 | 1 | 10 | 12: 40 | 7 |
|
14. | SKP Boleslav | 13 | 0 | 0 | 13 | 6:100 | 0 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | P.Mělník | --- | 3:0 | 0:4 | 0:1 | 1:3 | 11:0 | 3:1 | 1:1 | 3:2 | 2:1 | 0:3 | 1:4 | 5:1 | 5:3 |
|
2. | Libiš | 0:2 | --- | 0:3 | 0:4 | 0:8 | 5:0 | 5:1 | 3:0 | 1:0 | 1:7 | 2:2 | 0:8 | 0:3 | 3:1 |
|
3. | Pěčice | 1:1 | 6:0 | --- | 2:0 | 1:1 | 5:0 | 10:2 | 1:0 | 0:2 | 3:1 | 1:4 | 1:3 | 4:0 | 1:0 |
|
4. | V.Borek | 4:0 | 1:1 | 1:1 | --- | 5:1 | 3:0 | 3:0 | 1:0 | 6:0 | 2:2 | 0:1 | 0:2 | 8:2 | 2:3 |
|
5. | Krnsko | 5:0 | 6:3 | 2:4 | 0:0 | --- | 8:1 | 2:2 | 5:1 | 2:4 | 0:1 | 0:2 | 1:1 | 2:3 | 1:1 |
|
6. | SKP Boleslav | 0:2 | 0:2 | 0:12 | 0:4 | 4:7 | --- | 1:3 | 2:3 | 2:7 | 0:4 | 1:5 | 0:2 | 0:9 | 1:12 |
|
7. | K.Hlavno | 0:1 | 1:2 | 1:1 | 1:1 | 1:1 | 4:1 | --- | 1:6 | 1:0 | 0:4 | 2:4 | 2:10 | 0:2 | 1:0 |
|
8. | Akuma | 0:2 | 3:0 | 0:10 | 0:1 | 2:8 | 6:1 | 0:1 | --- | 5:0 | 0:6 | 4:1 | 0:1 | 1:8 | 1:3 |
|
9. | Velvary | 2:2 | 2:1 | 0:2 | 0:0 | 1:0 | 3:0 | 2:3 | 2:2 | --- | 0:5 | 1:2 | 2:3 | 3:1 | 4:2 |
|
10. | Brandýs | 3:1 | 2:0 | 0:2 | 0:1 | 2:2 | 15:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | --- | 3:0 | 0:4 | 0:1 | 3:1 |
|
11. | Benátky | 3:0 | 4:1 | 0:4 | 2:2 | 0:0 | 9:1 | 8:0 | 4:1 | 6:1 | 1:0 | --- | 2:7 | 2:1 | 4:1 |
|
12. | Lysá | 4:3 | 4:1 | 1:2 | 1:2 | 2:1 | 15:0 | 9:0 | 5:1 | 2:1 | 5:2 | 2:2 | --- | 4:0 | 5:0 |
|
13. | O.Voda | 3:1 | 5:0 | 2:3 | 0:1 | 2:2 | 11:1 | 6:0 | 4:2 | 5:5 | 3:1 | 4:3 | 0:0 | --- | 2:2 |
|
14. | Semice | 7:0 | 3:1 | 0:1 | 1:3 | 2:3 | 5:1 | 10:0 | 2:2 | 6:0 | 2:2 | 4:3 | 1:2 | 1:2 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Lysá | 13 | 11 | 1 | 1 | 64: 16 | 34 |
|
2. | Pěčice | 13 | 10 | 2 | 1 | 31: 10 | 32 |
|
3. | V.Borek | 13 | 9 | 1 | 3 | 34: 11 | 28 |
|
4. | O.Voda | 13 | 8 | 2 | 3 | 47: 28 | 26 |
|
5. | Brandýs | 13 | 7 | 1 | 5 | 26: 14 | 22 |
|
6. | P.Mělník | 13 | 5 | 3 | 5 | 28: 24 | 18 |
|
7. | Krnsko | 13 | 4 | 5 | 4 | 34: 18 | 17 |
|
8. | Benátky | 13 | 5 | 2 | 6 | 34: 30 | 17 |
|
9. | Akuma | 13 | 5 | 2 | 6 | 30: 27 | 17 |
|
10. | Semice | 13 | 4 | 3 | 6 | 36: 25 | 15 |
|
11. | Libiš | 13 | 4 | 2 | 7 | 15: 31 | 14 |
|
12. | K.Hlavno | 13 | 3 | 2 | 8 | 13: 48 | 11 |
|
13. | Velvary | 13 | 2 | 2 | 9 | 20: 46 | 8 |
|
14. | SKP Boleslav | 13 | 0 | 0 | 13 | 7: 91 | 0 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Benátky | 13 | 11 | 2 | 0 | 43: 13 | 35 |
|
2. | Lysá | 13 | 10 | 2 | 1 | 42: 9 | 32 |
|
3. | Pěčice | 13 | 9 | 2 | 2 | 54: 11 | 29 |
|
4. | V.Borek | 13 | 6 | 6 | 1 | 22: 9 | 24 |
|
5. | Brandýs | 13 | 7 | 2 | 4 | 41: 17 | 23 |
|
6. | O.Voda | 13 | 6 | 2 | 5 | 33: 23 | 20 |
|
7. | Velvary | 13 | 6 | 2 | 5 | 24: 17 | 20 |
|
8. | Krnsko | 13 | 5 | 4 | 4 | 37: 28 | 19 |
|
9. | P.Mělník | 13 | 6 | 0 | 7 | 22: 32 | 18 |
|
10. | Semice | 13 | 5 | 1 | 7 | 37: 28 | 16 |
|
11. | K.Hlavno | 13 | 3 | 2 | 8 | 15: 45 | 11 |
|
12. | Libiš | 13 | 3 | 0 | 10 | 17: 48 | 9 |
|
13. | Akuma | 13 | 1 | 1 | 11 | 11: 47 | 4 |
|
14. | SKP Boleslav | 13 | 0 | 0 | 13 | 10: 81 | 0 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0101 | P.Mělník | Semice | 5:3 | | |
|
|
E2B0102 | Libiš | O.Voda | 0:3 | | |
|
|
E2B0103 | Pěčice | Lysá | 1:3 | | |
|
|
E2B0104 | V.Borek | Benátky | 0:1 | | |
|
|
E2B0105 | Krnsko | Brandýs | 0:1 | | |
|
|
E2B0106 | SKP Boleslav | Velvary | 2:7 | | |
|
|
E2B0107 | K.Hlavno | Akuma | 1:6 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0201 | Semice | Akuma | 2:2 | | |
|
|
E2B0202 | Velvary | K.Hlavno | 2:3 | | |
|
|
E2B0203 | SKP Boleslav | Brandýs | 0:4 | | |
|
|
E2B0204 | Benátky | Krnsko | 0:0 | | |
|
|
E2B0205 | Lysá | V.Borek | 1:2 | | |
|
|
E2B0206 | O.Voda | Pěčice | 2:3 | | |
|
|
E2B0207 | P.Mělník | Libiš | 3:0 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0301 | Libiš | Semice | 3:1 | | |
|
|
E2B0302 | Pěčice | P.Mělník | 1:1 | | |
|
|
E2B0303 | V.Borek | O.Voda | 8:2 | | |
|
|
E2B0304 | Krnsko | Lysá | 1:1 | | |
|
|
E2B0305 | SKP Boleslav | Benátky | 1:5 | | |
|
|
E2B0306 | K.Hlavno | Brandýs | 0:4 | | |
|
|
E2B0307 | Akuma | Velvary | 5:0 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0401 | Semice | Velvary | 6:0 | | |
|
|
E2B0402 | Brandýs | Akuma | 1:0 | | |
|
|
E2B0403 | Benátky | K.Hlavno | 8:0 | | |
|
|
E2B0404 | Lysá | SKP Boleslav | 15:0 | | |
|
|
E2B0405 | O.Voda | Krnsko | 2:2 | | |
|
|
E2B0406 | P.Mělník | V.Borek | 0:1 | | |
|
|
E2B0407 | Libiš | Pěčice | 0:3 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0501 | Pěčice | Semice | 1: 0 | | |
|
|
E2B0502 | V.Borek | Libiš | 1: 1 | | |
|
|
E2B0503 | Krnsko | P.Mělník | 5: 0 | | |
|
|
E2B0504 | SKP Boleslav | O.Voda | 0: 9 | | |
|
|
E2B0505 | K.Hlavno | Lysá | 2:10 | | |
|
|
E2B0506 | Akuma | Benátky | 4: 1 | | |
|
|
E2B0507 | Velvary | Brandýs | 0: 5 | | |
|
* červeně označené výsledky jsou neoficiální
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0601 | Semice | Brandýs | 2:2 | | |
|
|
E2B0602 | Benátky | Velvary | 6:1 | | |
|
|
E2B0603 | Lysá | Akuma | 5:1 | | |
|
|
E2B0604 | O.Voda | K.Hlavno | 6:0 | | |
|
|
E2B0605 | P.Mělník | SKP Boleslav | 11:0 | | |
|
|
E2B0606 | Libiš | Krnsko | 0:8 | | |
|
|
E2B0607 | Pěčice | V.Borek | 2:0 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0701 | V.Borek | Semice | 2:3 | | |
|
|
E2B0702 | Krnsko | Pěčice | 2:4 | | |
|
|
E2B0703 | SKP Boleslav | Libiš | 0:2 | | |
|
|
E2B0704 | K.Hlavno | P.Mělník | 0:1 | | |
|
|
E2B0705 | Akuma | O.Voda | 1:8 | | |
|
|
E2B0706 | Velvary | Lysá | 2:3 | | |
|
|
E2B0707 | Brandýs | Benátky | 3:0 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0801 | Semice | Benátky | 4: 3 | | |
|
|
E2B0802 | Lysá | Brandýs | 5: 2 | | |
|
|
E2B0803 | O.Voda | Velvary | 5: 5 | | |
|
|
E2B0804 | P.Mělník | Akuma | 1: 1 | | |
|
|
E2B0805 | Libiš | K.Hlavno | 5: 1 | | |
|
|
E2B0806 | Pěčice | SKP Boleslav | 5: 0 | | |
|
|
E2B0807 | V.Borek | Krnsko | 5: 1 | | |
|
* červeně označené výsledky jsou neoficiální
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0901 | Krnsko | Semice | 1:1 | | |
|
|
E2B0902 | SKP Boleslav | V.Borek | 0:4 | | |
|
|
E2B0903 | K.Hlavno | Pěčice | 1:1 | | |
|
|
E2B0904 | Akuma | Libiš | 3:0 | | |
|
|
E2B0905 | Velvary | P.Mělník | 2:2 | | |
|
|
E2B0906 | Brandýs | O.Voda | 0:1 | | |
|
|
E2B0907 | Benátky | Lysá | 2:7 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1001 | Semice | Lysá | 1:2 | | |
|
|
E2B1002 | O.Voda | Benátky | 4:3 | | |
|
|
E2B1003 | P.Mělník | Brandýs | 2:1 | | |
|
|
E2B1004 | Libiš | Velvary | 1:0 | | |
|
|
E2B1005 | Pěčice | Akuma | 1:0 | | |
|
|
E2B1006 | V.Borek | K.Hlavno | 3:0 | | |
|
|
E2B1007 | Krnsko | SKP Boleslav | 8:1 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1101 | SKP Boleslav | Semice | 1:12 | | |
|
|
E2B1102 | K.Hlavno | Krnsko | 1:1 | | |
|
|
E2B1103 | Akuma | V.Borek | 0:1 | | |
|
|
E2B1104 | Velvary | Pěčice | 0:2 | | |
|
|
E2B1105 | Brandýs | Libiš | 2:0 | | |
|
|
E2B1106 | Benátky | P.Mělník | 3:0 | | |
|
|
E2B1107 | Lysá | O.Voda | 4:0 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1201 | Semice | O.Voda | 1:2 | | |
|
|
E2B1202 | P.Mělník | Lysá | 1:4 | | |
|
|
E2B1203 | Libiš | Benátky | 2:2 | | |
|
|
E2B1204 | Pěčice | Brandýs | 3:1 | | |
|
|
E2B1205 | V.Borek | Velvary | 6:0 | | |
|
|
E2B1206 | Krnsko | Akuma | 5:1 | | |
|
|
E2B1207 | SKP Boleslav | K.Hlavno | 1:3 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1301 | K.Hlavno | Semice | 1:0 | | |
|
|
E2B1302 | Akuma | SKP Boleslav | 6:1 | | |
|
|
E2B1303 | Velvary | Krnsko | 1:0 | | |
|
|
E2B1304 | Brandýs | V.Borek | 0:1 | | |
|
|
E2B1305 | Benátky | Pěčice | 0:4 | | |
|
|
E2B1306 | Lysá | Libiš | 4:1 | | |
|
|
E2B1307 | O.Voda | P.Mělník | 3:1 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1401 | Semice | P.Mělník | 7:0 | | |
|
|
E2B1402 | O.Voda | Libiš | 5:0 | | |
|
|
E2B1403 | Lysá | Pěčice | 1:2 | | |
|
|
E2B1404 | Benátky | V.Borek | 2:2 | | |
|
|
E2B1405 | Brandýs | Krnsko | 2:2 | | |
|
|
E2B1406 | Velvary | SKP Boleslav | 3:0 | | |
|
|
E2B1407 | Akuma | K.Hlavno | 0:1 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1501 | Akuma | Semice | 1:3 | | |
|
|
E2B1502 | K.Hlavno | Velvary | 1:0 | | |
|
|
E2B1503 | Brandýs | SKP Boleslav | 15:0 | | |
|
|
E2B1504 | Krnsko | Benátky | 0:2 | | |
|
|
E2B1505 | V.Borek | Lysá | 0:2 | | |
|
|
E2B1506 | Pěčice | O.Voda | 4:0 | | |
|
|
E2B1507 | Libiš | P.Mělník | 0:2 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1601 | Semice | Libiš | 3:1 | | |
|
|
E2B1602 | P.Mělník | Pěčice | 0:4 | | |
|
|
E2B1603 | O.Voda | V.Borek | 0:1 | | |
|
|
E2B1604 | Lysá | Krnsko | 2:1 | | |
|
|
E2B1605 | Benátky | SKP Boleslav | 9:1 | | |
|
|
E2B1606 | Brandýs | K.Hlavno | 1:0 | | |
|
|
E2B1607 | Velvary | Akuma | 2:2 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1701 | Velvary | Semice | 4:2 | | |
|
|
E2B1702 | Akuma | Brandýs | 0:6 | | |
|
|
E2B1703 | K.Hlavno | Benátky | 2:4 | | |
|
|
E2B1704 | SKP Boleslav | Lysá | 0:2 | | |
|
|
E2B1705 | Krnsko | O.Voda | 2:3 | | |
|
|
E2B1706 | V.Borek | P.Mělník | 4:0 | | |
|
|
E2B1707 | Pěčice | Libiš | 6:0 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1801 | Semice | Pěčice | 0:1 | | |
|
|
E2B1802 | Libiš | V.Borek | 0:4 | | |
|
|
E2B1803 | P.Mělník | Krnsko | 1:3 | | |
|
|
E2B1804 | O.Voda | SKP Boleslav | 11:1 | | |
|
|
E2B1805 | Lysá | K.Hlavno | 9:0 | | |
|
|
E2B1806 | Benátky | Akuma | 4:1 | | |
|
|
E2B1807 | Brandýs | Velvary | 1:0 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1901 | Brandýs | Semice | 3:1 | | |
|
|
E2B1902 | Velvary | Benátky | 1:2 | | |
|
|
E2B1903 | Akuma | Lysá | 0:1 | | |
|
|
E2B1904 | K.Hlavno | O.Voda | 0:2 | | |
|
|
E2B1905 | SKP Boleslav | P.Mělník | 0:2 | | |
|
|
E2B1906 | Krnsko | Libiš | 6:3 | | |
|
|
E2B1907 | V.Borek | Pěčice | 1:1 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2001 | Semice | V.Borek | 1:3 | | |
|
|
E2B2002 | Pěčice | Krnsko | 1:1 | | |
|
|
E2B2003 | Libiš | SKP Boleslav | 5:0 | | |
|
|
E2B2004 | P.Mělník | K.Hlavno | 3:1 | | |
|
|
E2B2005 | O.Voda | Akuma | 4:2 | | |
|
|
E2B2006 | Lysá | Velvary | 2:1 | | |
|
|
E2B2007 | Benátky | Brandýs | 1:0 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2101 | Benátky | Semice | 4:1 | | |
|
|
E2B2102 | Brandýs | Lysá | 0:4 | | |
|
|
E2B2103 | Velvary | O.Voda | 3:1 | | |
|
|
E2B2104 | Akuma | P.Mělník | 0:2 | | |
|
|
E2B2105 | K.Hlavno | Libiš | 1:2 | | |
|
|
E2B2106 | SKP Boleslav | Pěčice | 0:12 | | |
|
|
E2B2107 | Krnsko | V.Borek | 0:0 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2201 | Semice | Krnsko | 2:3 | | |
|
|
E2B2202 | V.Borek | SKP Boleslav | 3:0 | | |
|
|
E2B2203 | Pěčice | K.Hlavno | 10:2 | | |
|
|
E2B2204 | Libiš | Akuma | 3:0 | | |
|
|
E2B2205 | P.Mělník | Velvary | 3:2 | | |
|
|
E2B2206 | O.Voda | Brandýs | 3:1 | | |
|
|
E2B2207 | Lysá | Benátky | 2:2 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2301 | Lysá | Semice | 5:0 | | |
|
|
E2B2302 | Benátky | O.Voda | 2:1 | | |
|
|
E2B2303 | Brandýs | P.Mělník | 3:1 | | |
|
|
E2B2304 | Velvary | Libiš | 2:1 | | |
|
|
E2B2305 | Akuma | Pěčice | 0:10 | | |
|
|
E2B2306 | K.Hlavno | V.Borek | 1:1 | | |
|
|
E2B2307 | SKP Boleslav | Krnsko | 4:7 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2401 | Semice | SKP Boleslav | 5:1 | | |
|
|
E2B2402 | Krnsko | K.Hlavno | 2:2 | | |
|
|
E2B2403 | V.Borek | Akuma | 1:0 | | |
|
|
E2B2404 | Pěčice | Velvary | 0:2 | | |
|
|
E2B2405 | Libiš | Brandýs | 1:7 | | |
|
|
E2B2406 | P.Mělník | Benátky | 0:3 | | |
|
|
E2B2407 | O.Voda | Lysá | 0:0 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2501 | O.Voda | Semice | 2:2 | | |
|
|
E2B2502 | Lysá | P.Mělník | 4:3 | | |
|
|
E2B2503 | Benátky | Libiš | 4:1 | | |
|
|
E2B2504 | Brandýs | Pěčice | 0:2 | | |
|
|
E2B2505 | Velvary | V.Borek | 0:0 | | |
|
|
E2B2506 | Akuma | Krnsko | 2:8 | | |
|
|
E2B2507 | K.Hlavno | SKP Boleslav | 4:1 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2601 | Semice | K.Hlavno | 10:0 | | |
|
|
E2B2602 | SKP Boleslav | Akuma | 2:3 | | |
|
|
E2B2603 | Krnsko | Velvary | 2:4 | | |
|
|
E2B2604 | V.Borek | Brandýs | 2:2 | | |
|
|
E2B2605 | Pěčice | Benátky | 1:4 | | |
|
|
E2B2606 | Libiš | Lysá | 0:8 | | |
|
|
E2B2607 | P.Mělník | O.Voda | 5:1 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 827 | 4.5 |
Branky domácí | 457 | 2.5 |
Branky hosté | 370 | 2.0 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Akuma | 0 | 0 | 0 |
|
Benátky | 0 | 0 | 0 |
|
Brandýs | 0 | 0 | 0 |
|
K.Hlavno | 0 | 0 | 0 |
|
Krnsko | 0 | 0 | 0 |
|
Libiš | 0 | 0 | 0 |
|
Lysá | 0 | 0 | 0 |
|
O.Voda | 0 | 0 | 0 |
|
P.Mělník | 0 | 0 | 0 |
|
Pěčice | 0 | 0 | 0 |
|
Semice | 0 | 0 | 0 |
|
SKP Boleslav | 0 | 0 | 0 |
|
V.Borek | 0 | 0 | 0 |
|
Velvary | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Středočeský KFS |
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40, 160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
|
|
|