|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
F2B - I.A třída mladších žáků B
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Pěčice | 26 | 20 | 2 | 4 | 87: 17 | 62 | ( 23) |
|
2. | Lysá | 26 | 19 | 2 | 5 | 94: 28 | 59 | ( 20) |
|
3. | P.Mělník | 26 | 17 | 4 | 5 | 102: 28 | 55 | ( 16) |
|
4. | Brandýs | 26 | 17 | 3 | 6 | 78: 28 | 54 | ( 15) |
|
5. | O.Voda | 26 | 14 | 6 | 6 | 64: 47 | 48 | ( 9) |
|
6. | V.Borek | 26 | 13 | 7 | 6 | 58: 32 | 46 | ( 7) |
|
7. | K.Hlavno | 26 | 12 | 3 | 11 | 55: 82 | 39 | ( 0) |
|
8. | Krnsko | 26 | 11 | 4 | 11 | 60: 52 | 37 | ( -2) |
|
9. | SKP Boleslav | 26 | 8 | 6 | 12 | 39: 48 | 30 | ( -9) |
|
10. | Libiš | 26 | 9 | 1 | 16 | 43: 64 | 28 | (-11) |
|
11. | Benátky | 26 | 7 | 5 | 14 | 50: 70 | 26 | (-13) |
|
12. | Velvary | 26 | 6 | 1 | 19 | 47:113 | 19 | (-20) |
|
13. | Semice | 26 | 4 | 3 | 19 | 41:119 | 15 | (-24) |
|
14. | Akuma | 26 | 0 | 3 | 23 | 16:106 | 3 | (-36) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Lysá | 13 | 10 | 2 | 1 | 57: 9 | 32 |
|
2. | P.Mělník | 13 | 10 | 1 | 2 | 53: 13 | 31 |
|
3. | Pěčice | 13 | 10 | 1 | 2 | 53: 11 | 31 |
|
4. | K.Hlavno | 13 | 7 | 3 | 3 | 28: 22 | 24 |
|
5. | Brandýs | 13 | 7 | 2 | 4 | 45: 17 | 23 |
|
6. | V.Borek | 13 | 6 | 5 | 2 | 22: 8 | 23 |
|
7. | O.Voda | 13 | 7 | 2 | 4 | 28: 19 | 23 |
|
8. | Krnsko | 13 | 6 | 1 | 6 | 41: 30 | 19 |
|
9. | Libiš | 13 | 5 | 0 | 8 | 20: 28 | 15 |
|
10. | SKP Boleslav | 13 | 4 | 1 | 8 | 17: 30 | 13 |
|
11. | Semice | 13 | 3 | 2 | 8 | 32: 56 | 11 |
|
12. | Velvary | 13 | 3 | 1 | 9 | 25: 50 | 10 |
|
13. | Benátky | 13 | 2 | 3 | 8 | 19: 35 | 9 |
|
14. | Akuma | 13 | 0 | 1 | 12 | 7: 59 | 1 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Pěčice | 13 | 10 | 1 | 2 | 34: 6 | 31 |
|
2. | Brandýs | 13 | 10 | 1 | 2 | 33: 11 | 31 |
|
3. | Lysá | 13 | 9 | 0 | 4 | 37: 19 | 27 |
|
4. | O.Voda | 13 | 7 | 4 | 2 | 36: 28 | 25 |
|
5. | P.Mělník | 13 | 7 | 3 | 3 | 49: 15 | 24 |
|
6. | V.Borek | 13 | 7 | 2 | 4 | 36: 24 | 23 |
|
7. | Krnsko | 13 | 5 | 3 | 5 | 19: 22 | 18 |
|
8. | SKP Boleslav | 13 | 4 | 5 | 4 | 22: 18 | 17 |
|
9. | Benátky | 13 | 5 | 2 | 6 | 31: 35 | 17 |
|
10. | K.Hlavno | 13 | 5 | 0 | 8 | 27: 60 | 15 |
|
11. | Libiš | 13 | 4 | 1 | 8 | 23: 36 | 13 |
|
12. | Velvary | 13 | 3 | 0 | 10 | 22: 63 | 9 |
|
13. | Semice | 13 | 1 | 1 | 11 | 9: 63 | 4 |
|
14. | Akuma | 13 | 0 | 2 | 11 | 9: 47 | 2 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | P.Mělník | --- | 5:1 | 0:2 | 3:2 | 0:2 | 2:2 | 5:2 | 6:0 | 9:0 | 3:0 | 3:1 | 4:0 | 6:0 | 7:1 |
|
2. | Libiš | 1:7 | --- | 0:2 | 3:1 | 0:1 | 0:4 | 1:4 | 3:0 | 4:1 | 1:4 | 3:0 | 0:1 | 2:3 | 2:0 |
|
3. | Pěčice | 0:1 | 4:0 | --- | 5:2 | 4:1 | 2:0 | 10:0 | 4:1 | 7:1 | 1:2 | 5:1 | 4:0 | 1:1 | 6:1 |
|
4. | V.Borek | 0:0 | 1:0 | 0:2 | --- | 1:1 | 1:1 | 5:0 | 0:0 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 1:0 | 2:2 | 7:0 |
|
5. | Krnsko | 1:7 | 5:1 | 1:3 | 1:2 | --- | 1:1 | 9:0 | 5:2 | 5:2 | 1:4 | 2:3 | 2:0 | 1:5 | 7:0 |
|
6. | SKP Boleslav | 2:1 | 2:0 | 0:2 | 0:3 | 1:2 | --- | 0:4 | 4:1 | 4:1 | 0:3 | 1:3 | 1:3 | 0:5 | 2:2 |
|
7. | K.Hlavno | 1:1 | 4:1 | 2:1 | 0:5 | 2:1 | 3:2 | --- | 2:0 | 4:1 | 2:2 | 2:2 | 1:2 | 2:3 | 3:1 |
|
8. | Akuma | 0:7 | 0:4 | 0:7 | 0:2 | 1:1 | 0:1 | 0:5 | --- | 1:7 | 0:1 | 1:6 | 1:9 | 2:6 | 1:3 |
|
9. | Velvary | 2:8 | 0:3 | 1:3 | 2:2 | 3:2 | 1:7 | 1:4 | 2:1 | --- | 0:6 | 2:6 | 2:6 | 1:2 | 8:0 |
|
10. | Brandýs | 3:2 | 6:2 | 1:2 | 0:3 | 1:1 | 1:1 | 8:1 | 5:0 | 8:1 | --- | 4:0 | 0:2 | 1:2 | 7:0 |
|
11. | Benátky | 3:3 | 4:2 | 0:3 | 1:5 | 1:3 | 0:2 | 0:3 | 1:1 | 1:3 | 0:1 | --- | 2:4 | 4:4 | 2:1 |
|
12. | Lysá | 1:0 | 1:1 | 1:0 | 5:3 | 6:0 | 4:0 | 10:1 | 6:0 | 10:0 | 0:1 | 3:3 | --- | 3:0 | 7:0 |
|
13. | O.Voda | 0:4 | 0:2 | 0:0 | 1:3 | 2:1 | 1:1 | 4:1 | 4:1 | 5:1 | 3:1 | 3:1 | 1:3 | --- | 4:0 |
|
14. | Semice | 1:8 | 4:6 | 0:7 | 3:3 | 0:3 | 2:0 | 7:2 | 5:2 | 3:4 | 0:6 | 4:5 | 0:7 | 3:3 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | P.Mělník | 13 | 10 | 3 | 0 | 54: 13 | 33 |
|
2. | Brandýs | 13 | 9 | 1 | 3 | 40: 14 | 28 |
|
3. | Pěčice | 13 | 9 | 1 | 3 | 34: 11 | 28 |
|
4. | O.Voda | 13 | 8 | 3 | 2 | 35: 21 | 27 |
|
5. | V.Borek | 13 | 8 | 2 | 3 | 35: 16 | 26 |
|
6. | K.Hlavno | 13 | 8 | 2 | 3 | 29: 19 | 26 |
|
7. | Lysá | 13 | 8 | 1 | 4 | 38: 20 | 25 |
|
8. | Krnsko | 13 | 5 | 2 | 6 | 27: 26 | 17 |
|
9. | Libiš | 13 | 4 | 1 | 8 | 20: 26 | 13 |
|
10. | SKP Boleslav | 13 | 3 | 3 | 7 | 13: 30 | 12 |
|
11. | Velvary | 13 | 4 | 0 | 9 | 26: 49 | 12 |
|
12. | Benátky | 13 | 3 | 1 | 9 | 22: 37 | 10 |
|
13. | Semice | 13 | 1 | 2 | 10 | 20: 61 | 5 |
|
14. | Akuma | 13 | 0 | 0 | 13 | 9: 59 | 0 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Lysá | 13 | 11 | 1 | 1 | 56: 8 | 34 |
|
2. | Pěčice | 13 | 11 | 1 | 1 | 53: 6 | 34 |
|
3. | Brandýs | 13 | 8 | 2 | 3 | 38: 14 | 26 |
|
4. | P.Mělník | 13 | 7 | 1 | 5 | 48: 15 | 22 |
|
5. | O.Voda | 13 | 6 | 3 | 4 | 29: 26 | 21 |
|
6. | Krnsko | 13 | 6 | 2 | 5 | 33: 26 | 20 |
|
7. | V.Borek | 13 | 5 | 5 | 3 | 23: 16 | 20 |
|
8. | SKP Boleslav | 13 | 5 | 3 | 5 | 26: 18 | 18 |
|
9. | Benátky | 13 | 4 | 4 | 5 | 28: 33 | 16 |
|
10. | Libiš | 13 | 5 | 0 | 8 | 23: 38 | 15 |
|
11. | K.Hlavno | 13 | 4 | 1 | 8 | 26: 63 | 13 |
|
12. | Semice | 13 | 3 | 1 | 9 | 21: 58 | 10 |
|
13. | Velvary | 13 | 2 | 1 | 10 | 21: 64 | 7 |
|
14. | Akuma | 13 | 0 | 3 | 10 | 7: 47 | 3 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0101 | P.Mělník | Semice | 7:1 | | |
|
|
F2B0102 | Libiš | O.Voda | 2:3 | | |
|
|
F2B0103 | Pěčice | Lysá | 4:0 | | |
|
|
F2B0104 | V.Borek | Benátky | 2:0 | | |
|
|
F2B0105 | Krnsko | Brandýs | 1:4 | | |
|
|
F2B0106 | SKP Boleslav | Velvary | 4:1 | | |
|
|
F2B0107 | K.Hlavno | Akuma | 2:0 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0201 | Semice | Akuma | 5:2 | | |
|
|
F2B0202 | Velvary | K.Hlavno | 1:4 | | |
|
|
F2B0203 | SKP Boleslav | Brandýs | 0:3 | | |
|
|
F2B0204 | Benátky | Krnsko | 1:3 | | |
|
|
F2B0205 | Lysá | V.Borek | 5:3 | | |
|
|
F2B0206 | O.Voda | Pěčice | 0:0 | | |
|
|
F2B0207 | P.Mělník | Libiš | 5:1 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0301 | Libiš | Semice | 2:0 | | |
|
|
F2B0302 | Pěčice | P.Mělník | 0:1 | | |
|
|
F2B0303 | V.Borek | O.Voda | 2:2 | | |
|
|
F2B0304 | Krnsko | Lysá | 2:0 | | |
|
|
F2B0305 | SKP Boleslav | Benátky | 1:3 | | |
|
|
F2B0306 | K.Hlavno | Brandýs | 2:2 | | |
|
|
F2B0307 | Akuma | Velvary | 1:7 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0401 | Semice | Velvary | 3:4 | | |
|
|
F2B0402 | Brandýs | Akuma | 5:0 | | |
|
|
F2B0403 | Benátky | K.Hlavno | 0:3 | | |
|
|
F2B0404 | Lysá | SKP Boleslav | 4:0 | | |
|
|
F2B0405 | O.Voda | Krnsko | 2:1 | | |
|
|
F2B0406 | P.Mělník | V.Borek | 3:2 | | |
|
|
F2B0407 | Libiš | Pěčice | 0:2 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0501 | Pěčice | Semice | 6: 1 | | |
|
|
F2B0502 | V.Borek | Libiš | 1: 0 | | |
|
|
F2B0503 | Krnsko | P.Mělník | 1: 7 | | |
|
|
F2B0504 | SKP Boleslav | O.Voda | 0: 5 | | |
|
|
F2B0505 | K.Hlavno | Lysá | 1: 2 | | |
|
|
F2B0506 | Akuma | Benátky | 1: 6 | | |
|
|
F2B0507 | Velvary | Brandýs | 0: 6 | | |
|
* červeně označené výsledky jsou neoficiální
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0601 | Semice | Brandýs | 0:6 | | |
|
|
F2B0602 | Benátky | Velvary | 1:3 | | |
|
|
F2B0603 | Lysá | Akuma | 6:0 | | |
|
|
F2B0604 | O.Voda | K.Hlavno | 4:1 | | |
|
|
F2B0605 | P.Mělník | SKP Boleslav | 2:2 | | |
|
|
F2B0606 | Libiš | Krnsko | 0:1 | | |
|
|
F2B0607 | Pěčice | V.Borek | 5:2 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0701 | V.Borek | Semice | 7:0 | | |
|
|
F2B0702 | Krnsko | Pěčice | 1:3 | | |
|
|
F2B0703 | SKP Boleslav | Libiš | 2:0 | | |
|
|
F2B0704 | K.Hlavno | P.Mělník | 1:1 | | |
|
|
F2B0705 | Akuma | O.Voda | 2:6 | | |
|
|
F2B0706 | Velvary | Lysá | 2:6 | | |
|
|
F2B0707 | Brandýs | Benátky | 4:0 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0801 | Semice | Benátky | 4: 5 | | |
|
|
F2B0802 | Lysá | Brandýs | 0: 1 | | |
|
|
F2B0803 | O.Voda | Velvary | 5: 1 | | |
|
|
F2B0804 | P.Mělník | Akuma | 6: 0 | | |
|
|
F2B0805 | Libiš | K.Hlavno | 1: 4 | | |
|
|
F2B0806 | Pěčice | SKP Boleslav | 2: 0 | | |
|
|
F2B0807 | V.Borek | Krnsko | 1: 1 | | |
|
* červeně označené výsledky jsou neoficiální
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0901 | Krnsko | Semice | 7:0 | | |
|
|
F2B0902 | SKP Boleslav | V.Borek | 0:3 | | |
|
|
F2B0903 | K.Hlavno | Pěčice | 2:1 | | |
|
|
F2B0904 | Akuma | Libiš | 0:4 | | |
|
|
F2B0905 | Velvary | P.Mělník | 2:8 | | |
|
|
F2B0906 | Brandýs | O.Voda | 1:2 | | |
|
|
F2B0907 | Benátky | Lysá | 2:4 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1001 | Semice | Lysá | 0:7 | | |
|
|
F2B1002 | O.Voda | Benátky | 3:1 | | |
|
|
F2B1003 | P.Mělník | Brandýs | 3:0 | | |
|
|
F2B1004 | Libiš | Velvary | 4:1 | | |
|
|
F2B1005 | Pěčice | Akuma | 4:1 | | |
|
|
F2B1006 | V.Borek | K.Hlavno | 5:0 | | |
|
|
F2B1007 | Krnsko | SKP Boleslav | 1:1 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1101 | SKP Boleslav | Semice | 2:2 | | |
|
|
F2B1102 | K.Hlavno | Krnsko | 2:1 | | |
|
|
F2B1103 | Akuma | V.Borek | 0:2 | | |
|
|
F2B1104 | Velvary | Pěčice | 1:3 | | |
|
|
F2B1105 | Brandýs | Libiš | 6:2 | | |
|
|
F2B1106 | Benátky | P.Mělník | 3:3 | | |
|
|
F2B1107 | Lysá | O.Voda | 3:0 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1201 | Semice | O.Voda | 3:3 | | |
|
|
F2B1202 | P.Mělník | Lysá | 4:0 | | |
|
|
F2B1203 | Libiš | Benátky | 3:0 | | |
|
|
F2B1204 | Pěčice | Brandýs | 1:2 | | |
|
|
F2B1205 | V.Borek | Velvary | 2:0 | | |
|
|
F2B1206 | Krnsko | Akuma | 5:2 | | |
|
|
F2B1207 | SKP Boleslav | K.Hlavno | 0:4 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1301 | K.Hlavno | Semice | 3:1 | | |
|
|
F2B1302 | Akuma | SKP Boleslav | 0:1 | | |
|
|
F2B1303 | Velvary | Krnsko | 3:2 | | |
|
|
F2B1304 | Brandýs | V.Borek | 0:3 | | |
|
|
F2B1305 | Benátky | Pěčice | 0:3 | | |
|
|
F2B1306 | Lysá | Libiš | 1:1 | | |
|
|
F2B1307 | O.Voda | P.Mělník | 0:4 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1401 | Semice | P.Mělník | 1:8 | | |
|
|
F2B1402 | O.Voda | Libiš | 0:2 | | |
|
|
F2B1403 | Lysá | Pěčice | 1:0 | | |
|
|
F2B1404 | Benátky | V.Borek | 1:5 | | |
|
|
F2B1405 | Brandýs | Krnsko | 1:1 | | |
|
|
F2B1406 | Velvary | SKP Boleslav | 1:7 | | |
|
|
F2B1407 | Akuma | K.Hlavno | 0:5 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1501 | Akuma | Semice | 1:3 | | |
|
|
F2B1502 | K.Hlavno | Velvary | 4:1 | | |
|
|
F2B1503 | Brandýs | SKP Boleslav | 1:1 | | |
|
|
F2B1504 | Krnsko | Benátky | 2:3 | | |
|
|
F2B1505 | V.Borek | Lysá | 1:0 | | |
|
|
F2B1506 | Pěčice | O.Voda | 1:1 | | |
|
|
F2B1507 | Libiš | P.Mělník | 1:7 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1601 | Semice | Libiš | 4:6 | | |
|
|
F2B1602 | P.Mělník | Pěčice | 0:2 | | |
|
|
F2B1603 | O.Voda | V.Borek | 1:3 | | |
|
|
F2B1604 | Lysá | Krnsko | 6:0 | | |
|
|
F2B1605 | Benátky | SKP Boleslav | 0:2 | | |
|
|
F2B1606 | Brandýs | K.Hlavno | 8:1 | | |
|
|
F2B1607 | Velvary | Akuma | 2:1 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1701 | Velvary | Semice | 8:0 | | |
|
|
F2B1702 | Akuma | Brandýs | 0:1 | | |
|
|
F2B1703 | K.Hlavno | Benátky | 2:2 | | |
|
|
F2B1704 | SKP Boleslav | Lysá | 1:3 | | |
|
|
F2B1705 | Krnsko | O.Voda | 1:5 | | |
|
|
F2B1706 | V.Borek | P.Mělník | 0:0 | | |
|
|
F2B1707 | Pěčice | Libiš | 4:0 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1801 | Semice | Pěčice | 0:7 | | |
|
|
F2B1802 | Libiš | V.Borek | 3:1 | | |
|
|
F2B1803 | P.Mělník | Krnsko | 0:2 | | |
|
|
F2B1804 | O.Voda | SKP Boleslav | 1:1 | | |
|
|
F2B1805 | Lysá | K.Hlavno | 10:1 | | |
|
|
F2B1806 | Benátky | Akuma | 1:1 | | |
|
|
F2B1807 | Brandýs | Velvary | 8:1 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1901 | Brandýs | Semice | 7:0 | | |
|
|
F2B1902 | Velvary | Benátky | 2:6 | | |
|
|
F2B1903 | Akuma | Lysá | 1:9 | | |
|
|
F2B1904 | K.Hlavno | O.Voda | 2:3 | | |
|
|
F2B1905 | SKP Boleslav | P.Mělník | 2:1 | | |
|
|
F2B1906 | Krnsko | Libiš | 5:1 | | |
|
|
F2B1907 | V.Borek | Pěčice | 0:2 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B2001 | Semice | V.Borek | 3:3 | | |
|
|
F2B2002 | Pěčice | Krnsko | 4:1 | | |
|
|
F2B2003 | Libiš | SKP Boleslav | 0:4 | | |
|
|
F2B2004 | P.Mělník | K.Hlavno | 5:2 | | |
|
|
F2B2005 | O.Voda | Akuma | 4:1 | | |
|
|
F2B2006 | Lysá | Velvary | 10:0 | | |
|
|
F2B2007 | Benátky | Brandýs | 0:1 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B2101 | Benátky | Semice | 2:1 | | |
|
|
F2B2102 | Brandýs | Lysá | 0:2 | | |
|
|
F2B2103 | Velvary | O.Voda | 1:2 | | |
|
|
F2B2104 | Akuma | P.Mělník | 0:7 | | |
|
|
F2B2105 | K.Hlavno | Libiš | 4:1 | | |
|
|
F2B2106 | SKP Boleslav | Pěčice | 0:2 | | |
|
|
F2B2107 | Krnsko | V.Borek | 1:2 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B2201 | Semice | Krnsko | 0:3 | | |
|
|
F2B2202 | V.Borek | SKP Boleslav | 1:1 | | |
|
|
F2B2203 | Pěčice | K.Hlavno | 10:0 | | |
|
|
F2B2204 | Libiš | Akuma | 3:0 | | |
|
|
F2B2205 | P.Mělník | Velvary | 9:0 | | |
|
|
F2B2206 | O.Voda | Brandýs | 3:1 | | |
|
|
F2B2207 | Lysá | Benátky | 3:3 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B2301 | Lysá | Semice | 7:0 | | |
|
|
F2B2302 | Benátky | O.Voda | 4:4 | | |
|
|
F2B2303 | Brandýs | P.Mělník | 3:2 | | |
|
|
F2B2304 | Velvary | Libiš | 0:3 | | |
|
|
F2B2305 | Akuma | Pěčice | 0:7 | | |
|
|
F2B2306 | K.Hlavno | V.Borek | 0:5 | | |
|
|
F2B2307 | SKP Boleslav | Krnsko | 1:2 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B2401 | Semice | SKP Boleslav | 2:0 | | |
|
|
F2B2402 | Krnsko | K.Hlavno | 9:0 | | |
|
|
F2B2403 | V.Borek | Akuma | 0:0 | | |
|
|
F2B2404 | Pěčice | Velvary | 7:1 | | |
|
|
F2B2405 | Libiš | Brandýs | 1:4 | | |
|
|
F2B2406 | P.Mělník | Benátky | 3:1 | | |
|
|
F2B2407 | O.Voda | Lysá | 1:3 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B2501 | O.Voda | Semice | 4:0 | | |
|
|
F2B2502 | Lysá | P.Mělník | 1:0 | | |
|
|
F2B2503 | Benátky | Libiš | 4:2 | | |
|
|
F2B2504 | Brandýs | Pěčice | 1:2 | | |
|
|
F2B2505 | Velvary | V.Borek | 2:2 | | |
|
|
F2B2506 | Akuma | Krnsko | 1:1 | | |
|
|
F2B2507 | K.Hlavno | SKP Boleslav | 3:2 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B2601 | Semice | K.Hlavno | 7:2 | | |
|
|
F2B2602 | SKP Boleslav | Akuma | 4:1 | | |
|
|
F2B2603 | Krnsko | Velvary | 5:2 | | |
|
|
F2B2604 | V.Borek | Brandýs | 0:2 | | |
|
|
F2B2605 | Pěčice | Benátky | 5:1 | | |
|
|
F2B2606 | Libiš | Lysá | 0:1 | | |
|
|
F2B2607 | P.Mělník | O.Voda | 6:0 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 834 | 4.6 |
Branky domácí | 447 | 2.5 |
Branky hosté | 387 | 2.1 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Akuma | 0 | 0 | 0 |
|
Benátky | 0 | 0 | 0 |
|
Brandýs | 0 | 0 | 0 |
|
K.Hlavno | 0 | 0 | 0 |
|
Krnsko | 0 | 0 | 0 |
|
Libiš | 0 | 0 | 0 |
|
Lysá | 0 | 0 | 0 |
|
O.Voda | 0 | 0 | 0 |
|
P.Mělník | 0 | 0 | 0 |
|
Pěčice | 0 | 0 | 0 |
|
Semice | 0 | 0 | 0 |
|
SKP Boleslav | 0 | 0 | 0 |
|
V.Borek | 0 | 0 | 0 |
|
Velvary | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Středočeský KFS |
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40, 160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
|
|
|