|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A3A - I.B třída skupina A
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Lidice | 26 | 17 | 3 | 6 | 62: 36 | 54 | ( 15) |
|
2. | Braškov | 26 | 14 | 9 | 3 | 57: 34 | 51 | ( 12) |
|
3. | Kněževes | 26 | 13 | 8 | 5 | 64: 47 | 47 | ( 8) |
|
4. | K.Kralupy | 26 | 14 | 4 | 8 | 65: 41 | 46 | ( 7) |
|
5. | Vraný | 26 | 14 | 3 | 9 | 63: 55 | 45 | ( 6) |
|
6. | Tuchoměřice | 26 | 11 | 4 | 11 | 50: 55 | 37 | ( -2) |
|
7. | K. Dvůr B | 26 | 11 | 3 | 12 | 66: 62 | 36 | ( -3) |
|
8. | Koleč | 26 | 9 | 7 | 10 | 42: 54 | 34 | ( -5) |
|
9. | Pavlíkov | 26 | 9 | 6 | 11 | 41: 46 | 33 | ( -6) |
|
10. | Městečko | 26 | 9 | 6 | 11 | 44: 45 | 33 | ( -6) |
|
11. | Mutějovice | 26 | 9 | 5 | 12 | 36: 42 | 32 | ( -7) |
|
12. | Senomaty | 26 | 8 | 7 | 11 | 31: 40 | 31 | ( -8) |
|
13. | Lužná | 26 | 3 | 8 | 15 | 27: 55 | 17 | (-22) |
|
14. | Beroun B | 26 | 3 | 3 | 20 | 27: 63 | 12 | (-27) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Lidice | 13 | 11 | 0 | 2 | 39: 17 | 33 |
|
2. | Braškov | 13 | 9 | 4 | 0 | 31: 12 | 31 |
|
3. | Kněževes | 13 | 8 | 2 | 3 | 35: 24 | 26 |
|
4. | Vraný | 13 | 8 | 2 | 3 | 34: 23 | 26 |
|
5. | K.Kralupy | 13 | 7 | 2 | 4 | 30: 24 | 23 |
|
6. | K. Dvůr B | 13 | 7 | 1 | 5 | 39: 31 | 22 |
|
7. | Senomaty | 13 | 6 | 4 | 3 | 19: 17 | 22 |
|
8. | Koleč | 13 | 6 | 4 | 3 | 27: 25 | 22 |
|
9. | Tuchoměřice | 13 | 6 | 2 | 5 | 23: 22 | 20 |
|
10. | Městečko | 13 | 5 | 4 | 4 | 26: 21 | 19 |
|
11. | Pavlíkov | 13 | 5 | 4 | 4 | 23: 20 | 19 |
|
12. | Mutějovice | 13 | 5 | 3 | 5 | 18: 16 | 18 |
|
13. | Lužná | 13 | 2 | 5 | 6 | 12: 21 | 11 |
|
14. | Beroun B | 13 | 3 | 1 | 9 | 18: 28 | 10 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | K.Kralupy | 13 | 7 | 2 | 4 | 35: 17 | 23 |
|
2. | Lidice | 13 | 6 | 3 | 4 | 23: 19 | 21 |
|
3. | Kněževes | 13 | 5 | 6 | 2 | 29: 23 | 21 |
|
4. | Braškov | 13 | 5 | 5 | 3 | 26: 22 | 20 |
|
5. | Vraný | 13 | 6 | 1 | 6 | 29: 32 | 19 |
|
6. | Tuchoměřice | 13 | 5 | 2 | 6 | 27: 33 | 17 |
|
7. | K. Dvůr B | 13 | 4 | 2 | 7 | 27: 31 | 14 |
|
8. | Městečko | 13 | 4 | 2 | 7 | 18: 24 | 14 |
|
9. | Pavlíkov | 13 | 4 | 2 | 7 | 18: 26 | 14 |
|
10. | Mutějovice | 13 | 4 | 2 | 7 | 18: 26 | 14 |
|
11. | Koleč | 13 | 3 | 3 | 7 | 15: 29 | 12 |
|
12. | Senomaty | 13 | 2 | 3 | 8 | 12: 23 | 9 |
|
13. | Lužná | 13 | 1 | 3 | 9 | 15: 34 | 6 |
|
14. | Beroun B | 13 | 0 | 2 | 11 | 9: 35 | 2 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Lidice | --- | 3:1 | 2:1 | 3:0 | 2:0 | 10:2 | 5:4 | 2:0 | 2:1 | 1:2 | 0:3 | 4:3 | 3:0 | 2:0 |
|
2. | Mutějovice | 1:0 | --- | 1:2 | 1:1 | 0:1 | 2:0 | 0:2 | 4:1 | 1:0 | 3:3 | 2:0 | 2:3 | 1:3 | 0:0 |
|
3. | Braškov | 2:2 | 2:0 | --- | 1:0 | 2:1 | 1:1 | 4:4 | 3:0 | 4:0 | 4:2 | 3:0 | 3:1 | 1:0 | 1:1 |
|
4. | Lužná | 1:1 | 3:2 | 1:1 | --- | 1:1 | 0:2 | 1:3 | 0:1 | 0:2 | 1:1 | 1:1 | 0:1 | 0:5 | 3:0 |
|
5. | Senomaty | 1:2 | 0:0 | 1:1 | 2:1 | --- | 2:1 | 2:0 | 0:3 | 2:1 | 1:1 | 2:1 | 1:4 | 1:1 | 4:1 |
|
6. | Koleč | 2:2 | 2:0 | 1:1 | 2:1 | 2:1 | --- | 1:2 | 2:2 | 2:4 | 3:3 | 5:3 | 2:1 | 0:5 | 3:0 |
|
7. | Tuchoměřice | 1:3 | 2:0 | 0:0 | 3:2 | 4:2 | 1:0 | --- | 3:0 | 1:1 | 1:2 | 1:5 | 1:3 | 1:2 | 4:2 |
|
8. | Pavlíkov | 1:2 | 2:3 | 3:3 | 0:1 | 1:1 | 3:1 | 2:2 | --- | 5:0 | 1:1 | 1:0 | 1:0 | 2:6 | 1:0 |
|
9. | Městečko | 2:1 | 4:0 | 1:3 | 7:2 | 1:0 | 1:1 | 0:3 | 0:0 | --- | 1:3 | 1:3 | 3:3 | 1:1 | 4:1 |
|
10. | Kněževes | 0:3 | 0:2 | 5:1 | 5:1 | 2:1 | 2:2 | 4:3 | 2:1 | 2:1 | --- | 3:3 | 6:1 | 1:4 | 3:1 |
|
11. | K. Dvůr B | 1:2 | 4:3 | 2:3 | 3:1 | 4:0 | 0:1 | 2:3 | 5:4 | 3:2 | 3:3 | --- | 7:1 | 2:6 | 3:2 |
|
12. | Vraný | 3:4 | 3:3 | 1:4 | 2:0 | 0:0 | 4:2 | 4:1 | 4:1 | 0:3 | 4:2 | 5:2 | --- | 2:1 | 2:0 |
|
13. | K.Kralupy | 2:1 | 1:3 | 4:1 | 2:2 | 3:1 | 2:0 | 3:0 | 0:3 | 2:2 | 0:3 | 5:3 | 1:4 | --- | 5:1 |
|
14. | Beroun B | 2:0 | 0:1 | 0:5 | 3:3 | 1:3 | 1:2 | 5:0 | 1:2 | 0:1 | 0:3 | 2:3 | 1:4 | 2:1 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | K.Kralupy | 13 | 10 | 1 | 2 | 44: 16 | 31 |
|
2. | Lidice | 13 | 9 | 1 | 3 | 36: 17 | 28 |
|
3. | Vraný | 13 | 8 | 2 | 3 | 38: 29 | 26 |
|
4. | Braškov | 13 | 7 | 5 | 1 | 25: 16 | 26 |
|
5. | Tuchoměřice | 13 | 8 | 1 | 4 | 27: 19 | 25 |
|
6. | Kněževes | 13 | 6 | 3 | 4 | 28: 25 | 21 |
|
7. | Městečko | 13 | 5 | 2 | 6 | 19: 26 | 17 |
|
8. | Pavlíkov | 13 | 5 | 0 | 8 | 20: 26 | 15 |
|
9. | K. Dvůr B | 13 | 4 | 2 | 7 | 32: 30 | 14 |
|
10. | Mutějovice | 13 | 4 | 2 | 7 | 16: 21 | 14 |
|
11. | Koleč | 13 | 4 | 2 | 7 | 24: 37 | 14 |
|
12. | Senomaty | 13 | 3 | 3 | 7 | 15: 26 | 12 |
|
13. | Lužná | 13 | 3 | 2 | 8 | 12: 27 | 11 |
|
14. | Beroun B | 13 | 1 | 2 | 10 | 10: 31 | 5 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Kněževes | 13 | 7 | 5 | 1 | 36: 22 | 26 |
|
2. | Lidice | 13 | 8 | 2 | 3 | 26: 19 | 26 |
|
3. | Braškov | 13 | 7 | 4 | 2 | 32: 18 | 25 |
|
4. | K. Dvůr B | 13 | 7 | 1 | 5 | 34: 32 | 22 |
|
5. | Koleč | 13 | 5 | 5 | 3 | 18: 17 | 20 |
|
6. | Senomaty | 13 | 5 | 4 | 4 | 16: 14 | 19 |
|
7. | Vraný | 13 | 6 | 1 | 6 | 25: 26 | 19 |
|
8. | Pavlíkov | 13 | 4 | 6 | 3 | 21: 20 | 18 |
|
9. | Mutějovice | 13 | 5 | 3 | 5 | 20: 21 | 18 |
|
10. | Městečko | 13 | 4 | 4 | 5 | 25: 19 | 16 |
|
11. | K.Kralupy | 13 | 4 | 3 | 6 | 21: 25 | 15 |
|
12. | Tuchoměřice | 13 | 3 | 3 | 7 | 23: 36 | 12 |
|
13. | Beroun B | 13 | 2 | 1 | 10 | 17: 32 | 7 |
|
14. | Lužná | 13 | 0 | 6 | 7 | 15: 28 | 6 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0101 | Lidice | Beroun B | 2:0 | | |
Rozhodčí: Štefan J., Reiprich, Brda |
|
|
A3A0102 | Mutějovice | K.Kralupy | 1:3 | | |
Rozhodčí: Vočka st., Vočka ml., Plesl |
|
|
A3A0103 | Braškov | Vraný | 3:1 | | |
Rozhodčí: Plesl, Jarolímek R, Máša; Delegát: Jizbová |
|
|
A3A0104 | Lužná | K. Dvůr B | 1:1 | | |
Rozhodčí: Divílek, Kubíček, Nepraš |
|
|
A3A0105 | Senomaty | Kněževes | 1:1 | | |
Rozhodčí: Hájek V., Krupa, Vilhelm; Delegát: Hamouz |
|
|
A3A0106 | Koleč | Městečko | 2:4 | | |
Rozhodčí: Procházka, Karlík, Šafránek |
|
|
A3A0107 | Tuchoměřice | Pavlíkov | 3:0 | | |
Rozhodčí: Zikmunda, Pudil, Jansa |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0201 | Beroun B | Pavlíkov | 1:2 | | |
|
|
A3A0202 | Městečko | Tuchoměřice | 0:3 | | |
|
|
A3A0203 | Kněževes | Koleč | 2:2 | | |
|
|
A3A0204 | K. Dvůr B | Senomaty | 4:0 | | |
|
|
A3A0205 | Vraný | Lužná | 2:0 | | |
|
|
A3A0206 | K.Kralupy | Braškov | 4:1 | | |
|
|
A3A0207 | Lidice | Mutějovice | 3:1 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0301 | Mutějovice | Beroun B | 0:0 | | |
|
|
A3A0302 | Braškov | Lidice | 2:2 | | |
|
|
A3A0303 | Lužná | K.Kralupy | 0:5 | | |
|
|
A3A0304 | Senomaty | Vraný | 1:4 | | |
|
|
A3A0305 | Koleč | K. Dvůr B | 5:3 | | |
|
|
A3A0306 | Tuchoměřice | Kněževes | 1:2 | | |
|
|
A3A0307 | Pavlíkov | Městečko | 5:0 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0401 | Beroun B | Městečko | 0:1 | | |
|
|
A3A0402 | Kněževes | Pavlíkov | 2:1 | | |
|
|
A3A0403 | K. Dvůr B | Tuchoměřice | 2:3 | | |
|
|
A3A0404 | Vraný | Koleč | 4:2 | | |
|
|
A3A0405 | K.Kralupy | Senomaty | 3:1 | | |
|
|
A3A0406 | Lidice | Lužná | 3:0 | | |
|
|
A3A0407 | Mutějovice | Braškov | 1:2 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0501 | Braškov | Beroun B | 1:1 | | |
|
|
A3A0502 | Lužná | Mutějovice | 3:2 | | |
|
|
A3A0503 | Senomaty | Lidice | 1:2 | | |
|
|
A3A0504 | Koleč | K.Kralupy | 0:5 | | |
|
|
A3A0505 | Tuchoměřice | Vraný | 1:3 | | |
|
|
A3A0506 | Pavlíkov | K. Dvůr B | 1:0 | | |
|
|
A3A0507 | Městečko | Kněževes | 1:3 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0601 | Beroun B | Kněževes | 0:3 | | |
|
|
A3A0602 | K. Dvůr B | Městečko | 3:2 | | |
|
|
A3A0603 | Vraný | Pavlíkov | 4:1 | | |
|
|
A3A0604 | K.Kralupy | Tuchoměřice | 3:0 | | |
|
|
A3A0605 | Lidice | Koleč | 10:2 | | |
|
|
A3A0606 | Mutějovice | Senomaty | 0:1 | | |
|
|
A3A0607 | Braškov | Lužná | 1:0 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0701 | Lužná | Beroun B | 3:0 | | |
|
|
A3A0702 | Senomaty | Braškov | 1:1 | | |
|
|
A3A0703 | Koleč | Mutějovice | 2:0 | | |
|
|
A3A0704 | Tuchoměřice | Lidice | 1:3 | | |
|
|
A3A0705 | Pavlíkov | K.Kralupy | 2:6 | | |
|
|
A3A0706 | Městečko | Vraný | 3:3 | | |
|
|
A3A0707 | Kněževes | K. Dvůr B | 3:3 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0801 | Beroun B | K. Dvůr B | 2:3 | | |
|
|
A3A0802 | Vraný | Kněževes | 4:2 | | |
|
|
A3A0803 | K.Kralupy | Městečko | 2:2 | | |
|
|
A3A0804 | Lidice | Pavlíkov | 2:0 | | |
|
|
A3A0805 | Mutějovice | Tuchoměřice | 0:2 | | |
|
|
A3A0806 | Braškov | Koleč | 1:1 | | |
|
|
A3A0807 | Lužná | Senomaty | 1:1 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0901 | Senomaty | Beroun B | 4:1 | | |
|
|
A3A0902 | Koleč | Lužná | 2:1 | | |
|
|
A3A0903 | Tuchoměřice | Braškov | 0:0 | | |
|
|
A3A0904 | Pavlíkov | Mutějovice | 2:3 | | |
|
|
A3A0905 | Městečko | Lidice | 2:1 | | |
|
|
A3A0906 | Kněževes | K.Kralupy | 1:4 | | |
|
|
A3A0907 | K. Dvůr B | Vraný | 7:1 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1001 | Beroun B | Vraný | 1:4 | | |
|
|
A3A1002 | K.Kralupy | K. Dvůr B | 5:3 | | |
|
|
A3A1003 | Lidice | Kněževes | 1:2 | | |
|
|
A3A1004 | Mutějovice | Městečko | 1:0 | | |
|
|
A3A1005 | Braškov | Pavlíkov | 3:0 | | |
|
|
A3A1006 | Lužná | Tuchoměřice | 1:3 | | |
|
|
A3A1007 | Senomaty | Koleč | 2:1 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1101 | Koleč | Beroun B | 3:0 | | |
|
|
A3A1102 | Tuchoměřice | Senomaty | 4:2 | | |
|
|
A3A1103 | Pavlíkov | Lužná | 0:1 | | |
|
|
A3A1104 | Městečko | Braškov | 1:3 | | |
|
|
A3A1105 | Kněževes | Mutějovice | 0:2 | | |
|
|
A3A1106 | K. Dvůr B | Lidice | 1:2 | | |
|
|
A3A1107 | Vraný | K.Kralupy | 2:1 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1201 | Beroun B | K.Kralupy | 2:1 | | |
|
|
A3A1202 | Lidice | Vraný | 4:3 | | |
|
|
A3A1203 | Mutějovice | K. Dvůr B | 2:0 | | |
|
|
A3A1204 | Braškov | Kněževes | 4:2 | | |
|
|
A3A1205 | Lužná | Městečko | 0:2 | | |
|
|
A3A1206 | Senomaty | Pavlíkov | 0:3 | | |
|
|
A3A1207 | Koleč | Tuchoměřice | 1:2 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1301 | Tuchoměřice | Beroun B | 4:2 | | |
Rozhodčí: Vočka st., Vojíř, Jarolímek R |
|
|
A3A1302 | Pavlíkov | Koleč | 3:1 | | |
Rozhodčí: Hájek V., Hůla, Vilhelm |
|
|
A3A1303 | Městečko | Senomaty | 1:0 | | |
Rozhodčí: Reiprich, Štefan J., OFS RA |
|
|
A3A1304 | Kněževes | Lužná | 5:1 | | |
Rozhodčí: Kaválek, Brda, Reiprich; Delegát: Holý |
|
|
A3A1305 | K. Dvůr B | Braškov | 2:3 | | |
Rozhodčí: Pixa, Prislupský, Slavkovský |
|
|
A3A1306 | Vraný | Mutějovice | 3:3 | | |
Rozhodčí: Bartoš, Schořovský, Stádník |
|
|
A3A1307 | K.Kralupy | Lidice | 2:1 | | |
Rozhodčí: Štefan J., Brda, Kaválek; Delegát: Bidšovský |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1401 | Beroun B | Lidice | 2:0 | | |
|
|
A3A1402 | K.Kralupy | Mutějovice | 1:3 | | |
|
|
A3A1403 | Vraný | Braškov | 1:4 | | |
|
|
A3A1404 | K. Dvůr B | Lužná | 3:1 | | |
|
|
A3A1405 | Kněževes | Senomaty | 2:1 | | |
|
|
A3A1406 | Městečko | Koleč | 1:1 | | |
|
|
A3A1407 | Pavlíkov | Tuchoměřice | 2:2 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1501 | Pavlíkov | Beroun B | 1:0 | | |
|
|
A3A1502 | Tuchoměřice | Městečko | 1:1 | | |
|
|
A3A1503 | Koleč | Kněževes | 3:3 | | |
|
|
A3A1504 | Senomaty | K. Dvůr B | 2:1 | | |
|
|
A3A1505 | Lužná | Vraný | 0:1 | | |
|
|
A3A1506 | Braškov | K.Kralupy | 1:0 | | |
|
|
A3A1507 | Mutějovice | Lidice | 1:0 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1601 | Beroun B | Mutějovice | 0:1 | | |
|
|
A3A1602 | Lidice | Braškov | 2:1 | | |
|
|
A3A1603 | K.Kralupy | Lužná | 2:2 | | |
|
|
A3A1604 | Vraný | Senomaty | 0:0 | | |
|
|
A3A1605 | K. Dvůr B | Koleč | 0:1 | | |
|
|
A3A1606 | Kněževes | Tuchoměřice | 4:3 | | |
|
|
A3A1607 | Městečko | Pavlíkov | 0:0 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1701 | Městečko | Beroun B | 4:1 | | |
|
|
A3A1702 | Pavlíkov | Kněževes | 1:1 | | |
|
|
A3A1703 | Tuchoměřice | K. Dvůr B | 1:5 | | |
|
|
A3A1704 | Koleč | Vraný | 2:1 | | |
|
|
A3A1705 | Senomaty | K.Kralupy | 1:1 | | |
|
|
A3A1706 | Lužná | Lidice | 1:1 | | |
|
|
A3A1707 | Braškov | Mutějovice | 2:0 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1801 | Beroun B | Braškov | 0:5 | | |
|
|
A3A1802 | Mutějovice | Lužná | 1:1 | | |
|
|
A3A1803 | Lidice | Senomaty | 2:0 | | |
|
|
A3A1804 | K.Kralupy | Koleč | 2:0 | | |
|
|
A3A1805 | Vraný | Tuchoměřice | 4:1 | | |
|
|
A3A1806 | K. Dvůr B | Pavlíkov | 5:4 | | |
|
|
A3A1807 | Kněževes | Městečko | 2:1 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1901 | Kněževes | Beroun B | 3:1 | | |
|
|
A3A1902 | Městečko | K. Dvůr B | 1:3 | | |
|
|
A3A1903 | Pavlíkov | Vraný | 1:0 | | |
|
|
A3A1904 | Tuchoměřice | K.Kralupy | 1:2 | | |
|
|
A3A1905 | Koleč | Lidice | 2:2 | | |
|
|
A3A1906 | Senomaty | Mutějovice | 0:0 | | |
|
|
A3A1907 | Lužná | Braškov | 1:1 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2001 | Beroun B | Lužná | 3:3 | | |
|
|
A3A2002 | Braškov | Senomaty | 2:1 | | |
|
|
A3A2003 | Mutějovice | Koleč | 2:0 | | |
|
|
A3A2004 | Lidice | Tuchoměřice | 5:4 | | |
|
|
A3A2005 | K.Kralupy | Pavlíkov | 0:3 | | |
|
|
A3A2006 | Vraný | Městečko | 0:3 | | |
|
|
A3A2007 | K. Dvůr B | Kněževes | 3:3 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2101 | K. Dvůr B | Beroun B | 3:2 | | |
Rozhodčí: Poslušný, Valín, Hamšík |
|
|
A3A2102 | Kněževes | Vraný | 6:1 | | |
Rozhodčí: Máša, Plesl, Kelner; Delegát: Hamouz |
|
|
A3A2103 | Městečko | K.Kralupy | 1:1 | | |
Rozhodčí: Vočka, Schořovský, Glogar |
|
|
A3A2104 | Pavlíkov | Lidice | 1:2 | | |
Rozhodčí: Machýček, Slavkovský, Šnýdr |
|
|
A3A2105 | Tuchoměřice | Mutějovice | 2:0 | | |
Rozhodčí: Holý, Kratochvíl, Svoboda J. |
|
|
A3A2106 | Koleč | Braškov | 1:1 | | |
Rozhodčí: Kabyl, Zuskin, Hamšík |
|
|
A3A2107 | Senomaty | Lužná | 2:1 | | |
Rozhodčí: Kudrna, Laštovička, Pejša J.; Delegát: Setnička |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2201 | Beroun B | Senomaty | 1:3 | | |
|
|
A3A2202 | Lužná | Koleč | 0:2 | | |
|
|
A3A2203 | Braškov | Tuchoměřice | 4:4 | | |
|
|
A3A2204 | Mutějovice | Pavlíkov | 4:1 | | |
|
|
A3A2205 | Lidice | Městečko | 2:1 | | |
|
|
A3A2206 | K.Kralupy | Kněževes | 0:3 | | |
|
|
A3A2207 | Vraný | K. Dvůr B | 5:2 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2301 | Vraný | Beroun B | 2:0 | | |
|
|
A3A2302 | K. Dvůr B | K.Kralupy | 2:6 | | |
|
|
A3A2303 | Kněževes | Lidice | 0:3 | | |
|
|
A3A2304 | Městečko | Mutějovice | 4:0 | | |
|
|
A3A2305 | Pavlíkov | Braškov | 3:3 | | |
|
|
A3A2306 | Tuchoměřice | Lužná | 3:2 | | |
|
|
A3A2307 | Koleč | Senomaty | 2:1 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2401 | Beroun B | Koleč | 1:2 | | |
Rozhodčí: Asník, Brožek, Beran |
|
|
A3A2402 | Senomaty | Tuchoměřice | 2:0 | | |
Rozhodčí: Brejník, Kudrna, Laštovička |
|
|
A3A2403 | Lužná | Pavlíkov | 0:1 | | |
Rozhodčí: Brožek, Štefan J., Richtár; Delegát: Halaš |
|
|
A3A2404 | Braškov | Městečko | 4:0 | | |
Rozhodčí: Němeček, Nepovím, Suchý |
|
|
A3A2405 | Mutějovice | Kněževes | 3:3 | | |
Rozhodčí: Beran, Asník, Fejfar |
|
|
A3A2406 | Lidice | K. Dvůr B | 0:3 | | |
Rozhodčí: Plesl, Jarolímek M., Nepraš |
|
|
A3A2407 | K.Kralupy | Vraný | 1:4 | | |
Rozhodčí: Vlk Mir., Vlk Martin, Pechanec; Delegát: Jirásek |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2501 | K.Kralupy | Beroun B | 5:1 | | |
|
|
A3A2502 | Vraný | Lidice | 3:4 | | |
|
|
A3A2503 | K. Dvůr B | Mutějovice | 4:3 | | |
|
|
A3A2504 | Kněževes | Braškov | 5:1 | | |
|
|
A3A2505 | Městečko | Lužná | 7:2 | | |
|
|
A3A2506 | Pavlíkov | Senomaty | 1:1 | | |
|
|
A3A2507 | Tuchoměřice | Koleč | 1:0 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2601 | Beroun B | Tuchoměřice | 5:0 | | |
|
|
A3A2602 | Koleč | Pavlíkov | 2:2 | | |
|
|
A3A2603 | Senomaty | Městečko | 2:1 | | |
|
|
A3A2604 | Lužná | Kněževes | 1:1 | | |
|
|
A3A2605 | Braškov | K. Dvůr B | 3:0 | | |
|
|
A3A2606 | Mutějovice | Vraný | 2:3 | | |
|
|
A3A2607 | Lidice | K.Kralupy | 3:0 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 675 | 3.7 |
Branky domácí | 374 | 2.1 |
Branky hosté | 301 | 1.7 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Beroun B | 0 | 0 | 0 |
|
Braškov | 0 | 0 | 0 |
|
K. Dvůr B | 0 | 0 | 0 |
|
K.Kralupy | 0 | 0 | 0 |
|
Kněževes | 0 | 0 | 0 |
|
Koleč | 0 | 0 | 0 |
|
Lidice | 0 | 0 | 0 |
|
Lužná | 0 | 0 | 0 |
|
Městečko | 0 | 0 | 0 |
|
Mutějovice | 0 | 0 | 0 |
|
Pavlíkov | 0 | 0 | 0 |
|
Senomaty | 0 | 0 | 0 |
|
Tuchoměřice | 0 | 0 | 0 |
|
Vraný | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Středočeský KFS |
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40, 160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
|
|
|