|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
E2A - I.A třída starších žáků A
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Dobříš B | 26 | 22 | 3 | 1 | 86: 16 | 69 | ( 30) |
|
2. | N. Strašecí | 26 | 14 | 8 | 4 | 58: 28 | 50 | ( 11) |
|
3. | Rudná | 26 | 16 | 2 | 8 | 61: 33 | 50 | ( 11) |
|
4. | SK Rakovník B | 26 | 13 | 4 | 9 | 60: 46 | 43 | ( 4) |
|
5. | Kralupy | 26 | 12 | 5 | 9 | 36: 40 | 41 | ( 2) |
|
6. | K. Dvůr | 26 | 12 | 1 | 13 | 67: 69 | 37 | ( -2) |
|
7. | Sp Kladno | 26 | 10 | 5 | 11 | 50: 56 | 35 | ( -4) |
|
8. | Rožmitál | 26 | 10 | 4 | 12 | 67: 57 | 34 | ( -5) |
|
9. | Hořovice B | 26 | 9 | 6 | 11 | 52: 52 | 33 | ( -6) |
|
10. | Velvary | 26 | 9 | 4 | 13 | 36: 48 | 31 | ( -8) |
|
11. | Kročehlavy | 26 | 8 | 5 | 13 | 34: 46 | 29 | (-10) |
|
12. | Novo Kladno | 26 | 7 | 6 | 13 | 41: 79 | 27 | (-12) |
|
13. | Brandýsek | 26 | 7 | 3 | 16 | 34: 80 | 24 | (-15) |
|
14. | Zdice | 26 | 2 | 6 | 18 | 21: 53 | 12 | (-27) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Dobříš B | 13 | 12 | 1 | 0 | 52: 7 | 37 |
|
2. | N. Strašecí | 13 | 9 | 4 | 0 | 38: 13 | 31 |
|
3. | Hořovice B | 13 | 8 | 4 | 1 | 41: 16 | 28 |
|
4. | Rudná | 13 | 9 | 0 | 4 | 39: 19 | 27 |
|
5. | Rožmitál | 13 | 8 | 3 | 2 | 39: 16 | 27 |
|
6. | Kralupy | 13 | 8 | 1 | 4 | 18: 15 | 25 |
|
7. | SK Rakovník B | 13 | 8 | 0 | 5 | 33: 17 | 24 |
|
8. | Sp Kladno | 13 | 6 | 4 | 3 | 34: 21 | 22 |
|
9. | K. Dvůr | 13 | 7 | 0 | 6 | 28: 26 | 21 |
|
10. | Velvary | 13 | 6 | 3 | 4 | 25: 19 | 21 |
|
11. | Kročehlavy | 13 | 5 | 4 | 4 | 17: 10 | 19 |
|
12. | Brandýsek | 13 | 6 | 0 | 7 | 22: 42 | 18 |
|
13. | Novo Kladno | 13 | 4 | 4 | 5 | 27: 30 | 16 |
|
14. | Zdice | 13 | 2 | 3 | 8 | 15: 24 | 9 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Dobříš B | 13 | 10 | 2 | 1 | 34: 9 | 32 |
|
2. | Rudná | 13 | 7 | 2 | 4 | 22: 14 | 23 |
|
3. | N. Strašecí | 13 | 5 | 4 | 4 | 20: 15 | 19 |
|
4. | SK Rakovník B | 13 | 5 | 4 | 4 | 27: 29 | 19 |
|
5. | K. Dvůr | 13 | 5 | 1 | 7 | 39: 43 | 16 |
|
6. | Kralupy | 13 | 4 | 4 | 5 | 18: 25 | 16 |
|
7. | Sp Kladno | 13 | 4 | 1 | 8 | 16: 35 | 13 |
|
8. | Novo Kladno | 13 | 3 | 2 | 8 | 14: 49 | 11 |
|
9. | Velvary | 13 | 3 | 1 | 9 | 11: 29 | 10 |
|
10. | Kročehlavy | 13 | 3 | 1 | 9 | 17: 36 | 10 |
|
11. | Rožmitál | 13 | 2 | 1 | 10 | 28: 41 | 7 |
|
12. | Brandýsek | 13 | 1 | 3 | 9 | 12: 38 | 6 |
|
13. | Hořovice B | 13 | 1 | 2 | 10 | 11: 36 | 5 |
|
14. | Zdice | 13 | 0 | 3 | 10 | 6: 29 | 3 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Novo Kladno | --- | 4:2 | 3:1 | 3:6 | 1:1 | 2:2 | 0:3 | 4:1 | 1:3 | 1:1 | 1:3 | 4:1 | 0:3 | 3:3 |
|
2. | Rožmitál | 5:2 | --- | 5:1 | 5:1 | 3:1 | 3:1 | 1:2 | 1:1 | 6:0 | 3:1 | 2:0 | 1:1 | 1:1 | 3:4 |
|
3. | Hořovice B | 2:2 | 6:0 | --- | 4:1 | 1:1 | 3:2 | 2:4 | 5:0 | 4:0 | 1:1 | 3:3 | 5:0 | 1:0 | 4:2 |
|
4. | K. Dvůr | 1:2 | 4:1 | 1:0 | --- | 1:4 | 1:2 | 0:5 | 3:1 | 2:3 | 4:0 | 3:1 | 2:1 | 2:3 | 4:3 |
|
5. | N. Strašecí | 9:0 | 6:2 | 2:2 | 2:2 | --- | 1:1 | 4:2 | 2:0 | 4:2 | 2:0 | 3:1 | 1:1 | 1:0 | 1:0 |
|
6. | Kralupy | 1:0 | 3:1 | 1:0 | 0:3 | 1:0 | --- | 0:0 | 3:1 | 2:1 | 3:0 | 2:3 | 1:0 | 1:2 | 0:4 |
|
7. | Dobříš B | 5:0 | 4:2 | 6:2 | 6:0 | 2:1 | 1:1 | --- | 2:0 | 4:0 | 2:0 | 4:1 | 8:0 | 1:0 | 7:0 |
|
8. | Velvary | 1:2 | 2:1 | 3:1 | 3:5 | 3:3 | 5:0 | 0:2 | --- | 1:1 | 2:0 | 2:0 | 2:1 | 0:2 | 1:1 |
|
9. | Sp Kladno | 1:3 | 4:4 | 5:0 | 5:1 | 0:0 | 4:0 | 2:5 | 4:0 | --- | 2:1 | 3:1 | 2:2 | 0:2 | 2:2 |
|
10. | Zdice | 2:2 | 3:1 | 1:1 | 6:5 | 0:2 | 0:2 | 0:0 | 0:2 | 0:1 | --- | 0:2 | 0:1 | 2:3 | 1:2 |
|
11. | Kročehlavy | 5:0 | 0:1 | 1:0 | 3:0 | 0:2 | 1:1 | 0:3 | 0:2 | 2:0 | 0:0 | --- | 4:0 | 0:0 | 1:1 |
|
12. | Brandýsek | 6:1 | 0:12 | 4:0 | 0:10 | 2:0 | 2:1 | 0:5 | 0:1 | 1:4 | 3:1 | 3:1 | --- | 0:3 | 1:3 |
|
13. | Rudná | 7:0 | 3:1 | 4:1 | 4:2 | 1:4 | 1:3 | 0:1 | 3:1 | 3:0 | 4:1 | 5:1 | 3:2 | --- | 1:2 |
|
14. | SK Rakovník B | 4:0 | 2:0 | 0:2 | 2:3 | 0:1 | 1:2 | 0:2 | 2:1 | 5:1 | 2:0 | 5:0 | 5:2 | 5:3 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Dobříš B | 13 | 12 | 1 | 0 | 48: 6 | 37 |
|
2. | Rudná | 13 | 9 | 1 | 3 | 37: 18 | 28 |
|
3. | N. Strašecí | 13 | 7 | 4 | 2 | 30: 11 | 25 |
|
4. | SK Rakovník B | 13 | 8 | 1 | 4 | 40: 29 | 25 |
|
5. | K. Dvůr | 13 | 7 | 0 | 6 | 46: 36 | 21 |
|
6. | Hořovice B | 13 | 5 | 3 | 5 | 30: 31 | 18 |
|
7. | Kročehlavy | 13 | 6 | 0 | 7 | 19: 24 | 18 |
|
8. | Rožmitál | 13 | 5 | 1 | 7 | 39: 25 | 16 |
|
9. | Velvary | 13 | 5 | 1 | 7 | 18: 24 | 16 |
|
10. | Novo Kladno | 13 | 4 | 4 | 5 | 26: 45 | 16 |
|
11. | Kralupy | 13 | 3 | 3 | 7 | 16: 27 | 12 |
|
12. | Sp Kladno | 13 | 3 | 3 | 7 | 18: 32 | 12 |
|
13. | Zdice | 13 | 2 | 2 | 9 | 15: 28 | 8 |
|
14. | Brandýsek | 13 | 2 | 2 | 9 | 11: 57 | 8 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Dobříš B | 13 | 10 | 2 | 1 | 38: 10 | 32 |
|
2. | Kralupy | 13 | 9 | 2 | 2 | 20: 13 | 29 |
|
3. | N. Strašecí | 13 | 7 | 4 | 2 | 28: 17 | 25 |
|
4. | Sp Kladno | 13 | 7 | 2 | 4 | 32: 24 | 23 |
|
5. | Rudná | 13 | 7 | 1 | 5 | 24: 15 | 22 |
|
6. | SK Rakovník B | 13 | 5 | 3 | 5 | 20: 17 | 18 |
|
7. | Rožmitál | 13 | 5 | 3 | 5 | 28: 32 | 18 |
|
8. | Brandýsek | 13 | 5 | 1 | 7 | 23: 23 | 16 |
|
9. | K. Dvůr | 13 | 5 | 1 | 7 | 21: 33 | 16 |
|
10. | Hořovice B | 13 | 4 | 3 | 6 | 22: 21 | 15 |
|
11. | Velvary | 13 | 4 | 3 | 6 | 18: 24 | 15 |
|
12. | Kročehlavy | 13 | 2 | 5 | 6 | 15: 22 | 11 |
|
13. | Novo Kladno | 13 | 3 | 2 | 8 | 15: 34 | 11 |
|
14. | Zdice | 13 | 0 | 4 | 9 | 6: 25 | 4 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0101 | Novo Kladno | SK Rakovník B | 3:3 | | |
|
|
E2A0102 | Rožmitál | Rudná | 1:1 | | |
|
|
E2A0103 | Hořovice B | Brandýsek | 5:0 | | |
|
|
E2A0104 | K. Dvůr | Kročehlavy | 3:1 | | |
|
|
E2A0105 | N. Strašecí | Zdice | 2:0 | | |
|
|
E2A0106 | Kralupy | Sp Kladno | 2:1 | | |
|
|
E2A0107 | Dobříš B | Velvary | 2:0 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0201 | SK Rakovník B | Velvary | 2:1 | | |
|
|
E2A0202 | Sp Kladno | Dobříš B | 2:5 | | |
|
|
E2A0203 | Zdice | Kralupy | 0:2 | | |
|
|
E2A0204 | Kročehlavy | N. Strašecí | 0:2 | | |
|
|
E2A0205 | Brandýsek | K. Dvůr | 0:10 | | |
|
|
E2A0206 | Rudná | Hořovice B | 4:1 | | |
|
|
E2A0207 | Novo Kladno | Rožmitál | 4:2 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0301 | Rožmitál | SK Rakovník B | 3:4 | | |
|
|
E2A0302 | Hořovice B | Novo Kladno | 2:2 | | |
|
|
E2A0303 | K. Dvůr | Rudná | 2:3 | | |
|
|
E2A0304 | N. Strašecí | Brandýsek | 1:1 | | |
|
|
E2A0305 | Kralupy | Kročehlavy | 2:3 | | |
|
|
E2A0306 | Dobříš B | Zdice | 2:0 | | |
|
|
E2A0307 | Velvary | Sp Kladno | 1:1 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0401 | SK Rakovník B | Sp Kladno | 5:1 | | |
|
|
E2A0402 | Zdice | Velvary | 0:2 | | |
|
|
E2A0403 | Kročehlavy | Dobříš B | 0:3 | | |
|
|
E2A0404 | Brandýsek | Kralupy | 2:1 | | |
|
|
E2A0405 | Rudná | N. Strašecí | 1:4 | | |
|
|
E2A0406 | Novo Kladno | K. Dvůr | 3:6 | | |
|
|
E2A0407 | Rožmitál | Hořovice B | 5:1 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0501 | Hořovice B | SK Rakovník B | 4:2 | | |
|
|
E2A0502 | K. Dvůr | Rožmitál | 4:1 | | |
|
|
E2A0503 | N. Strašecí | Novo Kladno | 9:0 | | |
|
|
E2A0504 | Kralupy | Rudná | 1:2 | | |
|
|
E2A0505 | Dobříš B | Brandýsek | 8:0 | | |
|
|
E2A0506 | Velvary | Kročehlavy | 2:0 | | |
|
|
E2A0507 | Sp Kladno | Zdice | 2:1 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0601 | SK Rakovník B | Zdice | 2:0 | | |
|
|
E2A0602 | Kročehlavy | Sp Kladno | 2:0 | | |
|
|
E2A0603 | Brandýsek | Velvary | 0:1 | | |
|
|
E2A0604 | Rudná | Dobříš B | 0:1 | | |
|
|
E2A0605 | Novo Kladno | Kralupy | 2:2 | | |
|
|
E2A0606 | Rožmitál | N. Strašecí | 3:1 | | |
|
|
E2A0607 | Hořovice B | K. Dvůr | 4:1 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0701 | K. Dvůr | SK Rakovník B | 4:3 | | |
|
|
E2A0702 | N. Strašecí | Hořovice B | 2:2 | | |
|
|
E2A0703 | Kralupy | Rožmitál | 3:1 | | |
|
|
E2A0704 | Dobříš B | Novo Kladno | 5:0 | | |
|
|
E2A0705 | Velvary | Rudná | 0:2 | | |
|
|
E2A0706 | Sp Kladno | Brandýsek | 2:2 | | |
|
|
E2A0707 | Zdice | Kročehlavy | 0:2 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0801 | SK Rakovník B | Kročehlavy | 5:0 | | |
|
|
E2A0802 | Brandýsek | Zdice | 3:1 | | |
|
|
E2A0803 | Rudná | Sp Kladno | 3:0 | | |
|
|
E2A0804 | Novo Kladno | Velvary | 4:1 | | |
|
|
E2A0805 | Rožmitál | Dobříš B | 1:2 | | |
|
|
E2A0806 | Hořovice B | Kralupy | 3:2 | | |
|
|
E2A0807 | K. Dvůr | N. Strašecí | 1:4 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0901 | N. Strašecí | SK Rakovník B | 1:0 | | |
|
|
E2A0902 | Kralupy | K. Dvůr | 0:3 | | |
|
|
E2A0903 | Dobříš B | Hořovice B | 6:2 | | |
|
|
E2A0904 | Velvary | Rožmitál | 2:1 | | |
|
|
E2A0905 | Sp Kladno | Novo Kladno | 1:3 | | |
|
|
E2A0906 | Zdice | Rudná | 2:3 | | |
|
|
E2A0907 | Kročehlavy | Brandýsek | 4:0 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1001 | SK Rakovník B | Brandýsek | 5:2 | | |
|
|
E2A1002 | Rudná | Kročehlavy | 5:1 | | |
|
|
E2A1003 | Novo Kladno | Zdice | 1:1 | | |
|
|
E2A1004 | Rožmitál | Sp Kladno | 6:0 | | |
|
|
E2A1005 | Hořovice B | Velvary | 5:0 | | |
|
|
E2A1006 | K. Dvůr | Dobříš B | 0:5 | | |
|
|
E2A1007 | N. Strašecí | Kralupy | 1:1 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1101 | Kralupy | SK Rakovník B | 0:4 | | |
|
|
E2A1102 | Dobříš B | N. Strašecí | 2:1 | | |
|
|
E2A1103 | Velvary | K. Dvůr | 3:5 | | |
|
|
E2A1104 | Sp Kladno | Hořovice B | 5:0 | | |
|
|
E2A1105 | Zdice | Rožmitál | 3:1 | | |
|
|
E2A1106 | Kročehlavy | Novo Kladno | 5:0 | | |
|
|
E2A1107 | Brandýsek | Rudná | 0:3 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1201 | SK Rakovník B | Rudná | 5:3 | | |
|
|
E2A1202 | Novo Kladno | Brandýsek | 4:1 | | |
|
|
E2A1203 | Rožmitál | Kročehlavy | 2:0 | | |
|
|
E2A1204 | Hořovice B | Zdice | 1:1 | | |
|
|
E2A1205 | K. Dvůr | Sp Kladno | 2:3 | | |
|
|
E2A1206 | N. Strašecí | Velvary | 2:0 | | |
|
|
E2A1207 | Kralupy | Dobříš B | 0:0 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1301 | Dobříš B | SK Rakovník B | 7:0 | | |
Rozhodčí: Vočka st. |
|
|
E2A1302 | Velvary | Kralupy | 5:0 | | |
|
|
E2A1303 | Sp Kladno | N. Strašecí | 0:0 | | |
Rozhodčí: Stádník |
|
|
E2A1304 | Zdice | K. Dvůr | 6:5 | | |
Rozhodčí: Hájek V. |
|
|
E2A1305 | Kročehlavy | Hořovice B | 1:0 | | |
Rozhodčí: Laštovička |
|
|
E2A1306 | Brandýsek | Rožmitál | 0:12 | | |
Rozhodčí: Pejša T. |
|
|
E2A1307 | Rudná | Novo Kladno | 7:0 | | |
Rozhodčí: Kubíček |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1401 | SK Rakovník B | Novo Kladno | 4:0 | | |
|
|
E2A1402 | Rudná | Rožmitál | 3:1 | | |
|
|
E2A1403 | Brandýsek | Hořovice B | 4:0 | | |
|
|
E2A1404 | Kročehlavy | K. Dvůr | 3:0 | | |
|
|
E2A1405 | Zdice | N. Strašecí | 0:2 | | |
|
|
E2A1406 | Sp Kladno | Kralupy | 4:0 | | |
|
|
E2A1407 | Velvary | Dobříš B | 0:2 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1501 | Velvary | SK Rakovník B | 1:1 | | |
|
|
E2A1502 | Dobříš B | Sp Kladno | 4:0 | | |
|
|
E2A1503 | Kralupy | Zdice | 3:0 | | |
|
|
E2A1504 | N. Strašecí | Kročehlavy | 3:1 | | |
|
|
E2A1505 | K. Dvůr | Brandýsek | 2:1 | | |
|
|
E2A1506 | Hořovice B | Rudná | 1:0 | | |
|
|
E2A1507 | Rožmitál | Novo Kladno | 5:2 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1601 | SK Rakovník B | Rožmitál | 2:0 | | |
|
|
E2A1602 | Novo Kladno | Hořovice B | 3:1 | | |
|
|
E2A1603 | Rudná | K. Dvůr | 4:2 | | |
|
|
E2A1604 | Brandýsek | N. Strašecí | 2:0 | | |
|
|
E2A1605 | Kročehlavy | Kralupy | 1:1 | | |
|
|
E2A1606 | Zdice | Dobříš B | 0:0 | | |
|
|
E2A1607 | Sp Kladno | Velvary | 4:0 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1701 | Sp Kladno | SK Rakovník B | 2:2 | | |
|
|
E2A1702 | Velvary | Zdice | 2:0 | | |
|
|
E2A1703 | Dobříš B | Kročehlavy | 4:1 | | |
|
|
E2A1704 | Kralupy | Brandýsek | 1:0 | | |
|
|
E2A1705 | N. Strašecí | Rudná | 1:0 | | |
|
|
E2A1706 | K. Dvůr | Novo Kladno | 1:2 | | |
|
|
E2A1707 | Hořovice B | Rožmitál | 6:0 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1801 | SK Rakovník B | Hořovice B | 0:2 | | |
|
|
E2A1802 | Rožmitál | K. Dvůr | 5:1 | | |
|
|
E2A1803 | Novo Kladno | N. Strašecí | 1:1 | | |
|
|
E2A1804 | Rudná | Kralupy | 1:3 | | |
|
|
E2A1805 | Brandýsek | Dobříš B | 0:5 | | |
|
|
E2A1806 | Kročehlavy | Velvary | 0:2 | | |
|
|
E2A1807 | Zdice | Sp Kladno | 0:1 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1901 | Zdice | SK Rakovník B | 1:2 | | |
|
|
E2A1902 | Sp Kladno | Kročehlavy | 3:1 | | |
|
|
E2A1903 | Velvary | Brandýsek | 2:1 | | |
|
|
E2A1904 | Dobříš B | Rudná | 1:0 | | |
|
|
E2A1905 | Kralupy | Novo Kladno | 1:0 | | |
|
|
E2A1906 | N. Strašecí | Rožmitál | 6:2 | | |
|
|
E2A1907 | K. Dvůr | Hořovice B | 1:0 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A2001 | SK Rakovník B | K. Dvůr | 2:3 | | |
|
|
E2A2002 | Hořovice B | N. Strašecí | 1:1 | | |
|
|
E2A2003 | Rožmitál | Kralupy | 3:1 | | |
|
|
E2A2004 | Novo Kladno | Dobříš B | 0:3 | | |
|
|
E2A2005 | Rudná | Velvary | 3:1 | | |
|
|
E2A2006 | Brandýsek | Sp Kladno | 1:4 | | |
|
|
E2A2007 | Kročehlavy | Zdice | 0:0 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A2101 | Kročehlavy | SK Rakovník B | 1:1 | | |
|
|
E2A2102 | Zdice | Brandýsek | 0:1 | | |
|
|
E2A2103 | Sp Kladno | Rudná | 0:2 | | |
|
|
E2A2104 | Velvary | Novo Kladno | 1:2 | | |
|
|
E2A2105 | Dobříš B | Rožmitál | 4:2 | | |
|
|
E2A2106 | Kralupy | Hořovice B | 1:0 | | |
|
|
E2A2107 | N. Strašecí | K. Dvůr | 2:2 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A2201 | SK Rakovník B | N. Strašecí | 0:1 | | |
|
|
E2A2202 | K. Dvůr | Kralupy | 1:2 | | |
|
|
E2A2203 | Hořovice B | Dobříš B | 2:4 | | |
|
|
E2A2204 | Rožmitál | Velvary | 1:1 | | |
|
|
E2A2205 | Novo Kladno | Sp Kladno | 1:3 | | |
|
|
E2A2206 | Rudná | Zdice | 4:1 | | |
|
|
E2A2207 | Brandýsek | Kročehlavy | 3:1 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A2301 | Brandýsek | SK Rakovník B | 1:3 | | |
|
|
E2A2302 | Kročehlavy | Rudná | 0:0 | | |
|
|
E2A2303 | Zdice | Novo Kladno | 2:2 | | |
|
|
E2A2304 | Sp Kladno | Rožmitál | 4:4 | | |
|
|
E2A2305 | Velvary | Hořovice B | 3:1 | | |
|
|
E2A2306 | Dobříš B | K. Dvůr | 6:0 | | |
|
|
E2A2307 | Kralupy | N. Strašecí | 1:0 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A2401 | SK Rakovník B | Kralupy | 1:2 | | |
|
|
E2A2402 | N. Strašecí | Dobříš B | 4:2 | | |
|
|
E2A2403 | K. Dvůr | Velvary | 3:1 | | |
|
|
E2A2404 | Hořovice B | Sp Kladno | 4:0 | | |
|
|
E2A2405 | Rožmitál | Zdice | 3:1 | | |
|
|
E2A2406 | Novo Kladno | Kročehlavy | 1:3 | | |
|
|
E2A2407 | Rudná | Brandýsek | 3:2 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A2501 | Rudná | SK Rakovník B | 1:2 | | |
|
|
E2A2502 | Brandýsek | Novo Kladno | 6:1 | | |
|
|
E2A2503 | Kročehlavy | Rožmitál | 0:1 | | |
|
|
E2A2504 | Zdice | Hořovice B | 1:1 | | |
|
|
E2A2505 | Sp Kladno | K. Dvůr | 5:1 | | |
|
|
E2A2506 | Velvary | N. Strašecí | 3:3 | | |
|
|
E2A2507 | Dobříš B | Kralupy | 1:1 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A2601 | SK Rakovník B | Dobříš B | 0:2 | | |
|
|
E2A2602 | Kralupy | Velvary | 3:1 | | |
|
|
E2A2603 | N. Strašecí | Sp Kladno | 4:2 | | |
|
|
E2A2604 | K. Dvůr | Zdice | 4:0 | | |
|
|
E2A2605 | Hořovice B | Kročehlavy | 3:3 | | |
|
|
E2A2606 | Rožmitál | Brandýsek | 1:1 | | |
|
|
E2A2607 | Novo Kladno | Rudná | 0:3 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 703 | 3.9 |
Branky domácí | 428 | 2.4 |
Branky hosté | 275 | 1.5 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Brandýsek | 0 | 0 | 0 |
|
Dobříš B | 0 | 0 | 0 |
|
Hořovice B | 0 | 0 | 0 |
|
K. Dvůr | 0 | 0 | 0 |
|
K. Dvůr B | 0 | 0 | 0 |
|
Kralupy | 0 | 0 | 0 |
|
Kročehlavy | 0 | 0 | 0 |
|
N. Strašecí | 0 | 0 | 0 |
|
Novo Kladno | 0 | 0 | 0 |
|
Rožmitál | 0 | 0 | 0 |
|
Rudná | 0 | 0 | 0 |
|
SK Rakovník B | 0 | 0 | 0 |
|
Sp Kladno | 0 | 0 | 0 |
|
Velvary | 0 | 0 | 0 |
|
Zdice | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Středočeský KFS |
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40, 160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
|
|
|