|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
E2B - I.A třída starších žáků B
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | P.Mělník | 26 | 20 | 0 | 6 | 105: 39 | 60 | ( 21) |
|
2. | Pěčice | 26 | 20 | 0 | 6 | 100: 35 | 60 | ( 21) |
|
3. | V.Borek | 26 | 18 | 1 | 7 | 92: 26 | 55 | ( 16) |
|
4. | AFK Pečky | 26 | 18 | 1 | 7 | 112: 46 | 55 | ( 16) |
|
5. | Semice | 26 | 17 | 1 | 8 | 68: 37 | 52 | ( 13) |
|
6. | Brandýs | 26 | 15 | 4 | 7 | 75: 38 | 49 | ( 10) |
|
7. | Libiš | 26 | 13 | 4 | 9 | 50: 48 | 43 | ( 4) |
|
8. | Poděbrady | 26 | 11 | 4 | 11 | 51: 45 | 37 | ( -2) |
|
9. | Krnsko | 26 | 9 | 2 | 15 | 56: 65 | 29 | (-10) |
|
10. | Nymburk B | 26 | 9 | 2 | 15 | 58: 76 | 29 | (-10) |
|
11. | Benátky | 26 | 7 | 2 | 17 | 31: 87 | 23 | (-16) |
|
12. | O.Voda | 26 | 7 | 2 | 17 | 72:107 | 23 | (-16) |
|
13. | B.Mělník | 26 | 5 | 2 | 19 | 36: 83 | 17 | (-22) |
|
14. | Sn Poděbrady | 26 | 0 | 1 | 25 | 11:185 | 1 | (-38) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | AFK Pečky | 13 | 12 | 0 | 1 | 72: 11 | 36 |
|
2. | P.Mělník | 13 | 12 | 0 | 1 | 66: 15 | 36 |
|
3. | Pěčice | 13 | 11 | 0 | 2 | 53: 9 | 33 |
|
4. | V.Borek | 13 | 10 | 1 | 2 | 55: 12 | 31 |
|
5. | Semice | 13 | 10 | 0 | 3 | 34: 12 | 30 |
|
6. | Brandýs | 13 | 8 | 3 | 2 | 43: 17 | 27 |
|
7. | Nymburk B | 13 | 7 | 1 | 5 | 40: 30 | 22 |
|
8. | Poděbrady | 13 | 6 | 2 | 5 | 22: 20 | 20 |
|
9. | Libiš | 13 | 6 | 2 | 5 | 27: 28 | 20 |
|
10. | Krnsko | 13 | 5 | 0 | 8 | 26: 28 | 15 |
|
11. | B.Mělník | 13 | 4 | 1 | 8 | 20: 36 | 13 |
|
12. | Benátky | 13 | 4 | 1 | 8 | 16: 38 | 13 |
|
13. | O.Voda | 13 | 3 | 2 | 8 | 43: 46 | 11 |
|
14. | Sn Poděbrady | 13 | 0 | 0 | 13 | 5: 93 | 0 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Pěčice | 13 | 9 | 0 | 4 | 47: 26 | 27 |
|
2. | P.Mělník | 13 | 8 | 0 | 5 | 39: 24 | 24 |
|
3. | V.Borek | 13 | 8 | 0 | 5 | 37: 14 | 24 |
|
4. | Libiš | 13 | 7 | 2 | 4 | 23: 20 | 23 |
|
5. | Brandýs | 13 | 7 | 1 | 5 | 32: 21 | 22 |
|
6. | Semice | 13 | 7 | 1 | 5 | 34: 25 | 22 |
|
7. | AFK Pečky | 13 | 6 | 1 | 6 | 40: 35 | 19 |
|
8. | Poděbrady | 13 | 5 | 2 | 6 | 29: 25 | 17 |
|
9. | Krnsko | 13 | 4 | 2 | 7 | 30: 37 | 14 |
|
10. | O.Voda | 13 | 4 | 0 | 9 | 29: 61 | 12 |
|
11. | Benátky | 13 | 3 | 1 | 9 | 15: 49 | 10 |
|
12. | Nymburk B | 13 | 2 | 1 | 10 | 18: 46 | 7 |
|
13. | B.Mělník | 13 | 1 | 1 | 11 | 16: 47 | 4 |
|
14. | Sn Poděbrady | 13 | 0 | 1 | 12 | 6: 92 | 1 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Brandýs | --- | 0:4 | 0:3 | 2:1 | 4:2 | 3:0 | 1:1 | 6:0 | 11:1 | 0:0 | 6:0 | 2:2 | 1:0 | 7:3 |
|
2. | V.Borek | 1:0 | --- | 7:0 | 3:2 | 5:0 | 3:0 | 8:0 | 9:1 | 7:1 | 4:2 | 5:0 | 1:2 | 0:2 | 2:2 |
|
3. | Pěčice | 3:0 | 3:0 | --- | 2:3 | 2:3 | 4:0 | 3:1 | 7:0 | 9:1 | 3:0 | 5:0 | 5:1 | 2:0 | 5:0 |
|
4. | Krnsko | 0:2 | 1:3 | 2:6 | --- | 2:5 | 4:0 | 1:2 | 5:1 | 1:4 | 3:1 | 0:1 | 1:0 | 1:2 | 5:1 |
|
5. | AFK Pečky | 3:0 | 1:4 | 5:0 | 6:1 | --- | 8:0 | 2:1 | 6:0 | 10:2 | 5:0 | 6:0 | 6:1 | 9:2 | 5:0 |
|
6. | Nymburk B | 1:3 | 2:1 | 0:7 | 4:3 | 3:2 | --- | 1:5 | 15:0 | 4:1 | 1:2 | 2:2 | 1:0 | 1:3 | 5:1 |
|
7. | Semice | 1:2 | 0:5 | 4:0 | 7:0 | 2:0 | 3:1 | --- | 3:1 | 3:2 | 0:1 | 8:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 |
|
8. | Sn Poděbrady | 0:9 | 0:9 | 0:6 | 1:3 | 1:8 | 1:11 | 0:7 | --- | 1:6 | 0:3 | 0:7 | 0:10 | 0:9 | 1:5 |
|
9. | O.Voda | 3:3 | 0:6 | 1:2 | 3:3 | 1:5 | 12:1 | 1:7 | 12:2 | --- | 1:5 | 2:3 | 2:5 | 0:1 | 5:3 |
|
10. | Libiš | 1:3 | 1:0 | 0:7 | 4:1 | 1:1 | 1:1 | 2:1 | 6:0 | 3:4 | --- | 2:0 | 2:3 | 2:6 | 2:1 |
|
11. | Benátky | 1:4 | 2:1 | 1:8 | 0:4 | 1:7 | 1:3 | 0:2 | 5:1 | 1:0 | 0:3 | --- | 2:2 | 1:3 | 1:0 |
|
12. | Poděbrady | 2:5 | 1:2 | 1:3 | 0:0 | 2:4 | 1:0 | 0:2 | 4:0 | 1:0 | 0:0 | 3:1 | --- | 5:3 | 2:0 |
|
13. | P.Mělník | 3:0 | 2:0 | 5:3 | 4:2 | 5:1 | 2:0 | 4:2 | 14:0 | 9:3 | 2:3 | 8:1 | 2:0 | --- | 6:0 |
|
14. | B.Mělník | 2:1 | 1:2 | 0:2 | 1:7 | 6:2 | 3:1 | 2:3 | 0:0 | 1:4 | 1:3 | 2:0 | 0:3 | 1:8 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | P.Mělník | 13 | 12 | 0 | 1 | 67: 20 | 36 |
|
2. | AFK Pečky | 13 | 10 | 0 | 3 | 56: 17 | 30 |
|
3. | V.Borek | 13 | 9 | 1 | 3 | 53: 10 | 28 |
|
4. | Semice | 13 | 9 | 0 | 4 | 30: 19 | 27 |
|
5. | Pěčice | 13 | 8 | 0 | 5 | 42: 27 | 24 |
|
6. | Libiš | 13 | 7 | 3 | 3 | 25: 18 | 24 |
|
7. | Brandýs | 13 | 6 | 3 | 4 | 29: 24 | 21 |
|
8. | Poděbrady | 13 | 5 | 4 | 4 | 25: 23 | 19 |
|
9. | Nymburk B | 13 | 5 | 2 | 6 | 31: 34 | 17 |
|
10. | Benátky | 13 | 3 | 2 | 8 | 17: 42 | 11 |
|
11. | Krnsko | 13 | 3 | 1 | 9 | 22: 31 | 10 |
|
12. | O.Voda | 13 | 3 | 1 | 9 | 28: 51 | 10 |
|
13. | B.Mělník | 13 | 1 | 2 | 10 | 12: 48 | 5 |
|
14. | Sn Poděbrady | 13 | 0 | 1 | 12 | 4: 77 | 1 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Pěčice | 13 | 12 | 0 | 1 | 58: 8 | 36 |
|
2. | Brandýs | 13 | 9 | 1 | 3 | 46: 14 | 28 |
|
3. | V.Borek | 13 | 9 | 0 | 4 | 39: 16 | 27 |
|
4. | AFK Pečky | 13 | 8 | 1 | 4 | 56: 29 | 25 |
|
5. | Semice | 13 | 8 | 1 | 4 | 38: 18 | 25 |
|
6. | P.Mělník | 13 | 8 | 0 | 5 | 38: 19 | 24 |
|
7. | Krnsko | 13 | 6 | 1 | 6 | 34: 34 | 19 |
|
8. | Libiš | 13 | 6 | 1 | 6 | 25: 30 | 19 |
|
9. | Poděbrady | 13 | 6 | 0 | 7 | 26: 22 | 18 |
|
10. | O.Voda | 13 | 4 | 1 | 8 | 44: 56 | 13 |
|
11. | B.Mělník | 13 | 4 | 0 | 9 | 24: 35 | 12 |
|
12. | Nymburk B | 13 | 4 | 0 | 9 | 27: 42 | 12 |
|
13. | Benátky | 13 | 4 | 0 | 9 | 14: 45 | 12 |
|
14. | Sn Poděbrady | 13 | 0 | 0 | 13 | 7:108 | 0 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0101 | Brandýs | B.Mělník | 7:3 | | |
|
|
E2B0102 | V.Borek | P.Mělník | 0:2 | | |
|
|
E2B0103 | Pěčice | Poděbrady | 5:1 | | |
|
|
E2B0104 | Krnsko | Benátky | 0:1 | | |
|
|
E2B0105 | AFK Pečky | Libiš | 5:0 | | |
|
|
E2B0106 | Nymburk B | O.Voda | 4:1 | | |
|
|
E2B0107 | Semice | Sn Poděbrady | 3:1 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0201 | B.Mělník | Sn Poděbrady | 0:0 | | |
Rozhodčí: Pixa |
|
|
E2B0202 | O.Voda | Semice | 1:7 | | |
Rozhodčí: Kubíček |
|
|
E2B0203 | Libiš | Nymburk B | 1:1 | | |
Rozhodčí: Pixa |
|
|
E2B0204 | Benátky | AFK Pečky | 1:7 | | |
Rozhodčí: Votoček |
|
|
E2B0205 | Poděbrady | Krnsko | 0:0 | | |
Rozhodčí: Suchý |
|
|
E2B0206 | P.Mělník | Pěčice | 5:3 | | |
Rozhodčí: Hamšík |
|
|
E2B0207 | Brandýs | V.Borek | 0:4 | | |
Rozhodčí: Podaný |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0301 | V.Borek | B.Mělník | 2:2 | | |
Rozhodčí: Šnýdr |
|
|
E2B0302 | Pěčice | Brandýs | 3:0 | | |
Rozhodčí: Vlk Mir. |
|
|
E2B0303 | Krnsko | P.Mělník | 1:2 | | |
Rozhodčí: Chovanec |
|
|
E2B0304 | AFK Pečky | Poděbrady | 6:1 | | |
Rozhodčí: Benák |
|
|
E2B0305 | Nymburk B | Benátky | 2:2 | | |
Rozhodčí: Šafránek |
|
|
E2B0306 | Semice | Libiš | 0:1 | | |
Rozhodčí: Procházka |
|
|
E2B0307 | Sn Poděbrady | O.Voda | 1:6 | | |
Rozhodčí: Kubečka |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0401 | B.Mělník | O.Voda | 1:4 | | |
|
|
E2B0402 | Libiš | Sn Poděbrady | 6:0 | | |
|
|
E2B0403 | Benátky | Semice | 0:2 | | |
|
|
E2B0404 | Poděbrady | Nymburk B | 1:0 | | |
|
|
E2B0405 | P.Mělník | AFK Pečky | 5:1 | | |
|
|
E2B0406 | Brandýs | Krnsko | 2:1 | | |
|
|
E2B0407 | V.Borek | Pěčice | 7:0 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0501 | Pěčice | B.Mělník | 5:0 | | |
|
|
E2B0502 | Krnsko | V.Borek | 1:3 | | |
|
|
E2B0503 | AFK Pečky | Brandýs | 3:0 | | |
|
|
E2B0504 | Nymburk B | P.Mělník | 1:3 | | |
|
|
E2B0505 | Semice | Poděbrady | 1:0 | | |
|
|
E2B0506 | Sn Poděbrady | Benátky | 0:7 | | |
|
|
E2B0507 | O.Voda | Libiš | 1:5 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0601 | B.Mělník | Libiš | 1:3 | | |
|
|
E2B0602 | Benátky | O.Voda | 1:0 | | |
|
|
E2B0603 | Poděbrady | Sn Poděbrady | 4:0 | | |
|
|
E2B0604 | P.Mělník | Semice | 4:2 | | |
|
|
E2B0605 | Brandýs | Nymburk B | 3:0 | | |
|
|
E2B0606 | V.Borek | AFK Pečky | 5:0 | | |
|
|
E2B0607 | Pěčice | Krnsko | 2:3 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0701 | Krnsko | B.Mělník | 5:1 | | |
|
|
E2B0702 | AFK Pečky | Pěčice | 5:0 | | |
|
|
E2B0703 | Nymburk B | V.Borek | 2:1 | | |
|
|
E2B0704 | Semice | Brandýs | 1:2 | | |
|
|
E2B0705 | Sn Poděbrady | P.Mělník | 0:9 | | |
|
|
E2B0706 | O.Voda | Poděbrady | 2:5 | | |
|
|
E2B0707 | Libiš | Benátky | 2:0 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0801 | B.Mělník | Benátky | 2:0 | | |
|
|
E2B0802 | Poděbrady | Libiš | 0:0 | | |
|
|
E2B0803 | P.Mělník | O.Voda | 9:3 | | |
|
|
E2B0804 | Brandýs | Sn Poděbrady | 6:0 | | |
|
|
E2B0805 | V.Borek | Semice | 8:0 | | |
|
|
E2B0806 | Pěčice | Nymburk B | 4:0 | | |
|
|
E2B0807 | Krnsko | AFK Pečky | 2:5 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0901 | AFK Pečky | B.Mělník | 5:0 | | |
|
|
E2B0902 | Nymburk B | Krnsko | 4:3 | | |
|
|
E2B0903 | Semice | Pěčice | 4:0 | | |
|
|
E2B0904 | Sn Poděbrady | V.Borek | 0:9 | | |
|
|
E2B0905 | O.Voda | Brandýs | 3:3 | | |
|
|
E2B0906 | Libiš | P.Mělník | 2:6 | | |
|
|
E2B0907 | Benátky | Poděbrady | 2:2 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1001 | B.Mělník | Poděbrady | 0:3 | | |
|
|
E2B1002 | P.Mělník | Benátky | 8:1 | | |
|
|
E2B1003 | Brandýs | Libiš | 0:0 | | |
|
|
E2B1004 | V.Borek | O.Voda | 7:1 | | |
|
|
E2B1005 | Pěčice | Sn Poděbrady | 7:0 | | |
|
|
E2B1006 | Krnsko | Semice | 1:2 | | |
|
|
E2B1007 | AFK Pečky | Nymburk B | 8:0 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1101 | Nymburk B | B.Mělník | 5:1 | | |
|
|
E2B1102 | Semice | AFK Pečky | 2:0 | | |
|
|
E2B1103 | Sn Poděbrady | Krnsko | 1:3 | | |
|
|
E2B1104 | O.Voda | Pěčice | 1:2 | | |
|
|
E2B1105 | Libiš | V.Borek | 1:0 | | |
|
|
E2B1106 | Benátky | Brandýs | 1:4 | | |
|
|
E2B1107 | Poděbrady | P.Mělník | 5:3 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1201 | B.Mělník | P.Mělník | 1:8 | | |
|
|
E2B1202 | Brandýs | Poděbrady | 2:2 | | |
|
|
E2B1203 | V.Borek | Benátky | 5:0 | | |
|
|
E2B1204 | Pěčice | Libiš | 3:0 | | |
|
|
E2B1205 | Krnsko | O.Voda | 1:4 | | |
|
|
E2B1206 | AFK Pečky | Sn Poděbrady | 6:0 | | |
|
|
E2B1207 | Nymburk B | Semice | 1:5 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1301 | Semice | B.Mělník | 1:0 | | |
Rozhodčí: Karlík |
|
|
E2B1302 | Sn Poděbrady | Nymburk B | 1:11 | | |
Rozhodčí: Kosina |
|
|
E2B1303 | O.Voda | AFK Pečky | 1:5 | | |
Rozhodčí: Šimůnek |
|
|
E2B1304 | Libiš | Krnsko | 4:1 | | |
Rozhodčí: Pixa |
|
|
E2B1305 | Benátky | Pěčice | 1:8 | | |
|
|
E2B1306 | Poděbrady | V.Borek | 1:2 | | |
|
|
E2B1307 | P.Mělník | Brandýs | 3:0 | | |
Rozhodčí: Machýček |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1401 | B.Mělník | Brandýs | 2:1 | | |
|
|
E2B1402 | P.Mělník | V.Borek | 2:0 | | |
|
|
E2B1403 | Poděbrady | Pěčice | 1:3 | | |
|
|
E2B1404 | Benátky | Krnsko | 0:4 | | |
|
|
E2B1405 | Libiš | AFK Pečky | 1:1 | | |
|
|
E2B1406 | O.Voda | Nymburk B | 12:1 | | |
|
|
E2B1407 | Sn Poděbrady | Semice | 0:7 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1501 | Sn Poděbrady | B.Mělník | 1:5 | | |
|
|
E2B1502 | Semice | O.Voda | 3:2 | | |
|
|
E2B1503 | Nymburk B | Libiš | 1:2 | | |
|
|
E2B1504 | AFK Pečky | Benátky | 6:0 | | |
|
|
E2B1505 | Krnsko | Poděbrady | 1:0 | | |
|
|
E2B1506 | Pěčice | P.Mělník | 2:0 | | |
|
|
E2B1507 | V.Borek | Brandýs | 1:0 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1601 | B.Mělník | V.Borek | 1:2 | | |
|
|
E2B1602 | Brandýs | Pěčice | 0:3 | | |
|
|
E2B1603 | P.Mělník | Krnsko | 4:2 | | |
|
|
E2B1604 | Poděbrady | AFK Pečky | 2:4 | | |
|
|
E2B1605 | Benátky | Nymburk B | 1:3 | | |
|
|
E2B1606 | Libiš | Semice | 2:1 | | |
|
|
E2B1607 | O.Voda | Sn Poděbrady | 12:2 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1701 | O.Voda | B.Mělník | 5:3 | | |
|
|
E2B1702 | Sn Poděbrady | Libiš | 0:3 | | |
|
|
E2B1703 | Semice | Benátky | 8:0 | | |
|
|
E2B1704 | Nymburk B | Poděbrady | 1:0 | | |
|
|
E2B1705 | AFK Pečky | P.Mělník | 9:2 | | |
|
|
E2B1706 | Krnsko | Brandýs | 0:2 | | |
|
|
E2B1707 | Pěčice | V.Borek | 3:0 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1801 | B.Mělník | Pěčice | 0:2 | | |
|
|
E2B1802 | V.Borek | Krnsko | 3:2 | | |
|
|
E2B1803 | Brandýs | AFK Pečky | 4:2 | | |
|
|
E2B1804 | P.Mělník | Nymburk B | 2:0 | | |
|
|
E2B1805 | Poděbrady | Semice | 0:2 | | |
|
|
E2B1806 | Benátky | Sn Poděbrady | 5:1 | | |
|
|
E2B1807 | Libiš | O.Voda | 3:4 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1901 | Libiš | B.Mělník | 2:1 | | |
|
|
E2B1902 | O.Voda | Benátky | 2:3 | | |
|
|
E2B1903 | Sn Poděbrady | Poděbrady | 0:10 | | |
|
|
E2B1904 | Semice | P.Mělník | 1:0 | | |
|
|
E2B1905 | Nymburk B | Brandýs | 1:3 | | |
|
|
E2B1906 | AFK Pečky | V.Borek | 1:4 | | |
|
|
E2B1907 | Krnsko | Pěčice | 2:6 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2001 | B.Mělník | Krnsko | 1:7 | | |
Rozhodčí: Poslušný |
|
|
E2B2002 | Pěčice | AFK Pečky | 2:3 | | |
Rozhodčí: Pažout |
|
|
E2B2003 | V.Borek | Nymburk B | 3:0 | | |
Rozhodčí: Slavkovský |
|
|
E2B2004 | Brandýs | Semice | 1:1 | | |
Rozhodčí: Slavkovský |
|
|
E2B2005 | P.Mělník | Sn Poděbrady | 14:0 | | |
Rozhodčí: Machýček |
|
|
E2B2006 | Poděbrady | O.Voda | 1:0 | | |
Rozhodčí: Kubečka ml. |
|
|
E2B2007 | Benátky | Libiš | 0:3 | | |
Rozhodčí: Vlk Martin |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2101 | Benátky | B.Mělník | 1:0 | | |
|
|
E2B2102 | Libiš | Poděbrady | 2:3 | | |
|
|
E2B2103 | O.Voda | P.Mělník | 0:1 | | |
|
|
E2B2104 | Sn Poděbrady | Brandýs | 0:9 | | |
|
|
E2B2105 | Semice | V.Borek | 0:5 | | |
|
|
E2B2106 | Nymburk B | Pěčice | 0:7 | | |
|
|
E2B2107 | AFK Pečky | Krnsko | 6:1 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2201 | B.Mělník | AFK Pečky | 6:2 | | |
|
|
E2B2202 | Krnsko | Nymburk B | 4:0 | | |
|
|
E2B2203 | Pěčice | Semice | 3:1 | | |
|
|
E2B2204 | V.Borek | Sn Poděbrady | 9:1 | | |
|
|
E2B2205 | Brandýs | O.Voda | 11:1 | | |
|
|
E2B2206 | P.Mělník | Libiš | 2:3 | | |
|
|
E2B2207 | Poděbrady | Benátky | 3:1 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2301 | Poděbrady | B.Mělník | 2:0 | | |
|
|
E2B2302 | Benátky | P.Mělník | 1:3 | | |
|
|
E2B2303 | Libiš | Brandýs | 1:3 | | |
|
|
E2B2304 | O.Voda | V.Borek | 0:6 | | |
|
|
E2B2305 | Sn Poděbrady | Pěčice | 0:6 | | |
|
|
E2B2306 | Semice | Krnsko | 7:0 | | |
|
|
E2B2307 | Nymburk B | AFK Pečky | 3:2 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2401 | B.Mělník | Nymburk B | 3:1 | | |
|
|
E2B2402 | AFK Pečky | Semice | 2:1 | | |
|
|
E2B2403 | Krnsko | Sn Poděbrady | 5:1 | | |
|
|
E2B2404 | Pěčice | O.Voda | 9:1 | | |
|
|
E2B2405 | V.Borek | Libiš | 4:2 | | |
|
|
E2B2406 | Brandýs | Benátky | 6:0 | | |
|
|
E2B2407 | P.Mělník | Poděbrady | 2:0 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2501 | P.Mělník | B.Mělník | 6:0 | | |
|
|
E2B2502 | Poděbrady | Brandýs | 2:5 | | |
|
|
E2B2503 | Benátky | V.Borek | 2:1 | | |
|
|
E2B2504 | Libiš | Pěčice | 0:7 | | |
|
|
E2B2505 | O.Voda | Krnsko | 3:3 | | |
|
|
E2B2506 | Sn Poděbrady | AFK Pečky | 1:8 | | |
|
|
E2B2507 | Semice | Nymburk B | 3:1 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2601 | B.Mělník | Semice | 2:3 | | |
|
|
E2B2602 | Nymburk B | Sn Poděbrady | 15:0 | | |
|
|
E2B2603 | AFK Pečky | O.Voda | 10:2 | | |
|
|
E2B2604 | Krnsko | Libiš | 3:1 | | |
|
|
E2B2605 | Pěčice | Benátky | 5:0 | | |
|
|
E2B2606 | V.Borek | Poděbrady | 1:2 | | |
|
|
E2B2607 | Brandýs | P.Mělník | 1:0 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 917 | 5.0 |
Branky domácí | 522 | 2.9 |
Branky hosté | 395 | 2.2 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
AFK Pečky | 0 | 0 | 0 |
|
B.Mělník | 0 | 0 | 0 |
|
Benátky | 0 | 0 | 0 |
|
Brandýs | 0 | 0 | 0 |
|
Krnsko | 0 | 0 | 0 |
|
Libiš | 0 | 0 | 0 |
|
Nymburk B | 0 | 0 | 0 |
|
O.Voda | 0 | 0 | 0 |
|
P.Mělník | 0 | 0 | 0 |
|
Pěčice | 0 | 0 | 0 |
|
Poděbrady | 0 | 0 | 0 |
|
Semice | 0 | 0 | 0 |
|
Sn Poděbrady | 0 | 0 | 0 |
|
V.Borek | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Středočeský KFS |
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40, 160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
|
|
|