|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
F1A - Krajský přebor mladších žáků
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Benešov | 30 | 27 | 3 | 0 | 132: 7 | 84 | ( 39) |
|
2. | Kladno B | 30 | 26 | 2 | 2 | 144: 19 | 80 | ( 35) |
|
3. | Čáslav | 30 | 23 | 3 | 4 | 110: 26 | 72 | ( 27) |
|
4. | Beroun | 30 | 17 | 5 | 8 | 67: 31 | 56 | ( 11) |
|
5. | Jílové | 30 | 16 | 2 | 12 | 49: 47 | 50 | ( 5) |
|
6. | SK Rakovník | 30 | 15 | 4 | 11 | 81: 42 | 49 | ( 4) |
|
7. | Lysá | 30 | 14 | 7 | 9 | 80: 44 | 49 | ( 4) |
|
8. | Sp Příbram | 30 | 14 | 5 | 11 | 74: 48 | 47 | ( 2) |
|
9. | Kosmonosy | 30 | 14 | 4 | 12 | 68: 47 | 46 | ( 1) |
|
10. | K. Hora | 30 | 9 | 9 | 12 | 38: 54 | 36 | ( -9) |
|
11. | M.Hradiště | 30 | 10 | 4 | 16 | 42: 62 | 34 | (-11) |
|
12. | Nymburk | 30 | 7 | 5 | 18 | 34: 76 | 26 | (-19) |
|
13. | Votice | 30 | 5 | 5 | 20 | 22:118 | 20 | (-25) |
|
14. | Čelákovice | 30 | 6 | 1 | 23 | 36:118 | 19 | (-26) |
|
15. | Tn Rakovník | 30 | 3 | 4 | 23 | 12:102 | 13 | (-32) |
|
16. | Slaný | 30 | 2 | 1 | 27 | 16:164 | 7 | (-38) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Kladno B | 15 | 14 | 0 | 1 | 75: 8 | 42 |
|
2. | Benešov | 15 | 13 | 2 | 0 | 62: 1 | 41 |
|
3. | Čáslav | 15 | 12 | 2 | 1 | 54: 10 | 38 |
|
4. | Beroun | 15 | 10 | 2 | 3 | 39: 16 | 32 |
|
5. | SK Rakovník | 15 | 10 | 1 | 4 | 42: 17 | 31 |
|
6. | Jílové | 15 | 10 | 0 | 5 | 34: 22 | 30 |
|
7. | Lysá | 15 | 7 | 5 | 3 | 55: 23 | 26 |
|
8. | Kosmonosy | 15 | 8 | 2 | 5 | 36: 18 | 26 |
|
9. | Sp Příbram | 15 | 7 | 3 | 5 | 30: 25 | 24 |
|
10. | M.Hradiště | 15 | 7 | 1 | 7 | 26: 29 | 22 |
|
11. | K. Hora | 15 | 5 | 5 | 5 | 22: 23 | 20 |
|
12. | Nymburk | 15 | 4 | 2 | 9 | 19: 35 | 14 |
|
13. | Votice | 15 | 3 | 4 | 8 | 15: 48 | 13 |
|
14. | Čelákovice | 15 | 3 | 0 | 12 | 16: 63 | 9 |
|
15. | Tn Rakovník | 15 | 2 | 2 | 11 | 7: 54 | 8 |
|
16. | Slaný | 15 | 1 | 1 | 13 | 9: 72 | 4 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Benešov | 15 | 14 | 1 | 0 | 70: 6 | 43 |
|
2. | Kladno B | 15 | 12 | 2 | 1 | 69: 11 | 38 |
|
3. | Čáslav | 15 | 11 | 1 | 3 | 56: 16 | 34 |
|
4. | Beroun | 15 | 7 | 3 | 5 | 28: 15 | 24 |
|
5. | Lysá | 15 | 7 | 2 | 6 | 25: 21 | 23 |
|
6. | Sp Příbram | 15 | 7 | 2 | 6 | 44: 23 | 23 |
|
7. | Kosmonosy | 15 | 6 | 2 | 7 | 32: 29 | 20 |
|
8. | Jílové | 15 | 6 | 2 | 7 | 15: 25 | 20 |
|
9. | SK Rakovník | 15 | 5 | 3 | 7 | 39: 25 | 18 |
|
10. | K. Hora | 15 | 4 | 4 | 7 | 16: 31 | 16 |
|
11. | M.Hradiště | 15 | 3 | 3 | 9 | 16: 33 | 12 |
|
12. | Nymburk | 15 | 3 | 3 | 9 | 15: 41 | 12 |
|
13. | Čelákovice | 15 | 3 | 1 | 11 | 20: 55 | 10 |
|
14. | Votice | 15 | 2 | 1 | 12 | 7: 70 | 7 |
|
15. | Tn Rakovník | 15 | 1 | 2 | 12 | 5: 48 | 5 |
|
16. | Slaný | 15 | 1 | 0 | 14 | 7: 92 | 3 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|
1. | Kosmonosy | --- | 0:2 | 0:3 | 6:0 | 1:5 | 4:1 | 0:2 | 1:1 | 5:0 | 2:1 | 1:1 | 0:2 | 5:0 | 3:0 | 6:0 | 2:0 |
|
2. | Lysá | 10:0 | --- | 4:5 | 4:0 | 1:6 | 7:0 | 2:2 | 1:1 | 2:1 | 1:1 | 1:1 | 1:3 | 5:1 | 5:0 | 2:2 | 9:0 |
|
3. | Čáslav | 2:0 | 1:0 | --- | 8:1 | 2:2 | 7:0 | 2:0 | 5:1 | 3:0 | 3:5 | 3:0 | 1:1 | 3:0 | 3:0 | 2:0 | 9:0 |
|
4. | Slaný | 2:1 | 1:7 | 0:8 | --- | 0:8 | 3:5 | 0:7 | 0:5 | 0:1 | 0:3 | 0:5 | 0:10 | 3:6 | 0:3 | 0:0 | 0:3 |
|
5. | Kladno B | 3:0 | 2:0 | 4:1 | 8:1 | --- | 2:1 | 1:0 | 3:1 | 7:1 | 4:0 | 8:0 | 1:2 | 11:0 | 3:1 | 6:0 | 12:0 |
|
6. | Nymburk | 0:5 | 1:2 | 0:6 | 7:0 | 0:9 | --- | 0:1 | 1:0 | 0:0 | 0:2 | 2:1 | 1:5 | 1:2 | 0:1 | 1:1 | 5:0 |
|
7. | Beroun | 0:3 | 2:3 | 2:1 | 10:0 | 0:0 | 1:0 | --- | 3:0 | 5:0 | 3:2 | 1:0 | 0:4 | 5:2 | 1:0 | 5:0 | 1:1 |
|
8. | SK Rakovník | 2:0 | 2:2 | 0:1 | 5:1 | 0:3 | 6:0 | 4:1 | --- | 5:0 | 1:4 | 3:1 | 0:3 | 4:0 | 2:1 | 2:0 | 6:0 |
|
9. | Tn Rakovník | 1:1 | 0:0 | 0:4 | 1:2 | 1:5 | 0:3 | 1:0 | 0:11 | --- | 0:9 | 0:2 | 0:9 | 0:4 | 0:2 | 0:2 | 3:0 |
|
10. | Sp Příbram | 3:2 | 0:2 | 0:6 | 7:0 | 0:7 | 0:0 | 3:1 | 0:0 | 5:0 | --- | 4:0 | 0:3 | 3:2 | 0:0 | 0:2 | 5:0 |
|
11. | M.Hradiště | 1:1 | 2:1 | 1:5 | 6:0 | 2:4 | 3:0 | 1:4 | 1:6 | 3:0 | 1:0 | --- | 0:3 | 3:0 | 0:3 | 0:2 | 2:0 |
|
12. | Benešov | 3:1 | 6:0 | 3:0 | 12:0 | 3:0 | 0:0 | 0:0 | 5:0 | 2:0 | 1:0 | 3:0 | --- | 5:0 | 6:0 | 3:0 | 10:0 |
|
13. | Čelákovice | 1:7 | 0:4 | 0:7 | 4:0 | 0:8 | 1:2 | 0:6 | 0:7 | 5:1 | 0:6 | 4:1 | 0:6 | --- | 1:2 | 0:5 | 0:1 |
|
14. | Jílové | 0:4 | 2:0 | 0:1 | 7:0 | 1:4 | 2:1 | 0:1 | 3:1 | 3:0 | 3:1 | 3:1 | 1:5 | 4:1 | --- | 2:0 | 3:2 |
|
15. | K. Hora | 1:3 | 1:2 | 2:2 | 4:2 | 0:4 | 4:1 | 1:1 | 2:1 | 0:0 | 2:2 | 0:0 | 1:4 | 1:0 | 0:1 | --- | 3:0 |
|
16. | Votice | 0:4 | 1:0 | 0:6 | 3:0 | 0:4 | 1:1 | 0:2 | 0:4 | 3:1 | 2:8 | 0:3 | 0:10 | 2:2 | 1:1 | 2:2 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Benešov | 15 | 13 | 2 | 0 | 68: 3 | 41 |
|
2. | Kladno B | 15 | 13 | 1 | 1 | 67: 10 | 40 |
|
3. | Čáslav | 15 | 10 | 2 | 3 | 59: 21 | 32 |
|
4. | Beroun | 15 | 8 | 4 | 3 | 31: 16 | 28 |
|
5. | Jílové | 15 | 9 | 1 | 5 | 29: 20 | 28 |
|
6. | Kosmonosy | 15 | 8 | 3 | 4 | 33: 16 | 27 |
|
7. | Lysá | 15 | 7 | 4 | 4 | 41: 30 | 25 |
|
8. | SK Rakovník | 15 | 7 | 3 | 5 | 37: 24 | 24 |
|
9. | Sp Příbram | 15 | 6 | 2 | 7 | 40: 24 | 20 |
|
10. | K. Hora | 15 | 2 | 8 | 5 | 12: 22 | 14 |
|
11. | Nymburk | 15 | 3 | 4 | 8 | 20: 28 | 13 |
|
12. | Čelákovice | 15 | 4 | 1 | 10 | 24: 52 | 13 |
|
13. | M.Hradiště | 15 | 3 | 3 | 9 | 20: 34 | 12 |
|
14. | Votice | 15 | 2 | 4 | 9 | 14: 71 | 10 |
|
15. | Tn Rakovník | 15 | 2 | 3 | 10 | 7: 48 | 9 |
|
16. | Slaný | 15 | 0 | 1 | 14 | 6: 89 | 1 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Benešov | 15 | 14 | 1 | 0 | 64: 4 | 43 |
|
2. | Kladno B | 15 | 13 | 1 | 1 | 77: 9 | 40 |
|
3. | Čáslav | 15 | 13 | 1 | 1 | 51: 5 | 40 |
|
4. | Beroun | 15 | 9 | 1 | 5 | 36: 15 | 28 |
|
5. | Sp Příbram | 15 | 8 | 3 | 4 | 34: 24 | 27 |
|
6. | SK Rakovník | 15 | 8 | 1 | 6 | 44: 18 | 25 |
|
7. | Lysá | 15 | 7 | 3 | 5 | 39: 14 | 24 |
|
8. | K. Hora | 15 | 7 | 1 | 7 | 26: 32 | 22 |
|
9. | M.Hradiště | 15 | 7 | 1 | 7 | 22: 28 | 22 |
|
10. | Jílové | 15 | 7 | 1 | 7 | 20: 27 | 22 |
|
11. | Kosmonosy | 15 | 6 | 1 | 8 | 35: 31 | 19 |
|
12. | Nymburk | 15 | 4 | 1 | 10 | 14: 48 | 13 |
|
13. | Votice | 15 | 3 | 1 | 11 | 8: 47 | 10 |
|
14. | Čelákovice | 15 | 2 | 0 | 13 | 12: 66 | 6 |
|
15. | Slaný | 15 | 2 | 0 | 13 | 10: 75 | 6 |
|
16. | Tn Rakovník | 15 | 1 | 1 | 13 | 5: 54 | 4 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0101 | Kosmonosy | Votice | 2:0 | | |
|
|
F1A0102 | Lysá | K. Hora | 2:2 | | |
|
|
F1A0103 | Čáslav | Jílové | 3:0 | | |
|
|
F1A0104 | Slaný | Čelákovice | 3:6 | | |
|
|
F1A0105 | Kladno B | Benešov | 1:2 | | |
|
|
F1A0106 | Nymburk | M.Hradiště | 2:1 | | |
|
|
F1A0107 | Beroun | Sp Příbram | 3:2 | | |
|
|
F1A0108 | SK Rakovník | Tn Rakovník | 5:0 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0201 | Votice | Tn Rakovník | 3:1 | | |
|
|
F1A0202 | Sp Příbram | SK Rakovník | 0:0 | | |
|
|
F1A0203 | M.Hradiště | Beroun | 1:4 | | |
|
|
F1A0204 | Benešov | Nymburk | 0:0 | | |
|
|
F1A0205 | Čelákovice | Kladno B | 0:8 | | |
|
|
F1A0206 | Jílové | Slaný | 7:0 | | |
|
|
F1A0207 | K. Hora | Čáslav | 2:2 | | |
|
|
F1A0208 | Kosmonosy | Lysá | 0:2 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0301 | Lysá | Votice | 9:0 | | |
|
|
F1A0302 | Čáslav | Kosmonosy | 2:0 | | |
|
|
F1A0303 | Slaný | K. Hora | 0:0 | | |
|
|
F1A0304 | Kladno B | Jílové | 3:1 | | |
|
|
F1A0305 | Nymburk | Čelákovice | 1:2 | | |
|
|
F1A0306 | Beroun | Benešov | 0:4 | | |
|
|
F1A0307 | SK Rakovník | M.Hradiště | 3:1 | | |
|
|
F1A0308 | Tn Rakovník | Sp Příbram | 0:9 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0401 | Votice | Sp Příbram | 2:8 | | |
|
|
F1A0402 | M.Hradiště | Tn Rakovník | 3:0 | | |
|
|
F1A0403 | Benešov | SK Rakovník | 5:0 | | |
|
|
F1A0404 | Čelákovice | Beroun | 0:6 | | |
|
|
F1A0405 | Jílové | Nymburk | 2:1 | | |
|
|
F1A0406 | K. Hora | Kladno B | 0:4 | | |
|
|
F1A0407 | Kosmonosy | Slaný | 6:0 | | |
|
|
F1A0408 | Lysá | Čáslav | 4:5 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0501 | Čáslav | Votice | 9:0 | | |
|
|
F1A0502 | Slaný | Lysá | 1:7 | | |
|
|
F1A0503 | Kladno B | Kosmonosy | 3:0 | | |
|
|
F1A0504 | Nymburk | K. Hora | 1:1 | | |
|
|
F1A0505 | Beroun | Jílové | 1:0 | | |
|
|
F1A0506 | SK Rakovník | Čelákovice | 4:0 | | |
|
|
F1A0507 | Tn Rakovník | Benešov | 0:9 | | |
|
|
F1A0508 | Sp Příbram | M.Hradiště | 4:0 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0601 | Votice | M.Hradiště | 0:3 | | |
|
|
F1A0602 | Benešov | Sp Příbram | 1:0 | | |
|
|
F1A0603 | Čelákovice | Tn Rakovník | 5:1 | | |
|
|
F1A0604 | Jílové | SK Rakovník | 3:1 | | |
|
|
F1A0605 | K. Hora | Beroun | 1:1 | | |
|
|
F1A0606 | Kosmonosy | Nymburk | 4:1 | | |
|
|
F1A0607 | Lysá | Kladno B | 1:6 | | |
|
|
F1A0608 | Čáslav | Slaný | 8:1 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0701 | Slaný | Votice | 0:3 | | |
|
|
F1A0702 | Kladno B | Čáslav | 4:1 | | |
|
|
F1A0703 | Nymburk | Lysá | 1:2 | | |
|
|
F1A0704 | Beroun | Kosmonosy | 0:3 | | |
|
|
F1A0705 | SK Rakovník | K. Hora | 2:0 | | |
|
|
F1A0706 | Tn Rakovník | Jílové | 0:2 | | |
|
|
F1A0707 | Sp Příbram | Čelákovice | 3:2 | | |
|
|
F1A0708 | M.Hradiště | Benešov | 0:3 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0801 | Votice | Benešov | 0:10 | | |
|
|
F1A0802 | Čelákovice | M.Hradiště | 4:1 | | |
|
|
F1A0803 | Jílové | Sp Příbram | 3:1 | | |
|
|
F1A0804 | K. Hora | Tn Rakovník | 0:0 | | |
|
|
F1A0805 | Kosmonosy | SK Rakovník | 1:1 | | |
|
|
F1A0806 | Lysá | Beroun | 2:2 | | |
|
|
F1A0807 | Čáslav | Nymburk | 7:0 | | |
|
|
F1A0808 | Slaný | Kladno B | 0:8 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0901 | Kladno B | Votice | 12:0 | | |
|
|
F1A0902 | Nymburk | Slaný | 7:0 | | |
|
|
F1A0903 | Beroun | Čáslav | 2:1 | | |
|
|
F1A0904 | SK Rakovník | Lysá | 2:2 | | |
|
|
F1A0905 | Tn Rakovník | Kosmonosy | 1:1 | | |
|
|
F1A0906 | Sp Příbram | K. Hora | 0:2 | | |
|
|
F1A0907 | M.Hradiště | Jílové | 0:3 | | |
|
|
F1A0908 | Benešov | Čelákovice | 5:0 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1001 | Votice | Čelákovice | 2:2 | | |
|
|
F1A1002 | Jílové | Benešov | 1:5 | | |
|
|
F1A1003 | K. Hora | M.Hradiště | 0:0 | | |
|
|
F1A1004 | Kosmonosy | Sp Příbram | 2:1 | | |
|
|
F1A1005 | Lysá | Tn Rakovník | 2:1 | | |
|
|
F1A1006 | Čáslav | SK Rakovník | 5:1 | | |
|
|
F1A1007 | Slaný | Beroun | 0:7 | | |
|
|
F1A1008 | Kladno B | Nymburk | 2:1 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1101 | Nymburk | Votice | 5:0 | | |
|
|
F1A1102 | Beroun | Kladno B | 0:0 | | |
|
|
F1A1103 | SK Rakovník | Slaný | 5:1 | | |
|
|
F1A1104 | Tn Rakovník | Čáslav | 0:4 | | |
|
|
F1A1105 | Sp Příbram | Lysá | 0:2 | | |
|
|
F1A1106 | M.Hradiště | Kosmonosy | 1:1 | | |
|
|
F1A1107 | Benešov | K. Hora | 3:0 | | |
|
|
F1A1108 | Čelákovice | Jílové | 1:2 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1201 | Votice | Jílové | 1:1 | | |
|
|
F1A1202 | K. Hora | Čelákovice | 1:0 | | |
|
|
F1A1203 | Kosmonosy | Benešov | 0:2 | | |
|
|
F1A1204 | Lysá | M.Hradiště | 1:1 | | |
|
|
F1A1205 | Čáslav | Sp Příbram | 3:5 | | |
|
|
F1A1206 | Slaný | Tn Rakovník | 0:1 | | |
|
|
F1A1207 | Kladno B | SK Rakovník | 3:1 | | |
|
|
F1A1208 | Nymburk | Beroun | 0:1 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1301 | Beroun | Votice | 1:1 | | |
|
|
F1A1302 | SK Rakovník | Nymburk | 6:0 | | |
|
|
F1A1303 | Tn Rakovník | Kladno B | 1:5 | | |
|
|
F1A1304 | Sp Příbram | Slaný | 7:0 | | |
|
|
F1A1305 | M.Hradiště | Čáslav | 1:5 | | |
|
|
F1A1306 | Benešov | Lysá | 6:0 | | |
|
|
F1A1307 | Čelákovice | Kosmonosy | 1:7 | | |
|
|
F1A1308 | Jílové | K. Hora | 2:0 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1401 | Votice | K. Hora | 2:2 | | |
|
|
F1A1402 | Kosmonosy | Jílové | 3:0 | | |
|
|
F1A1403 | Lysá | Čelákovice | 5:1 | | |
|
|
F1A1404 | Čáslav | Benešov | 1:1 | | |
|
|
F1A1405 | Slaný | M.Hradiště | 0:5 | | |
|
|
F1A1406 | Kladno B | Sp Příbram | 4:0 | | |
|
|
F1A1407 | Nymburk | Tn Rakovník | 0:0 | | |
|
|
F1A1408 | Beroun | SK Rakovník | 3:0 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1501 | SK Rakovník | Votice | 6:0 | | |
Rozhodčí: Fejfar |
|
|
F1A1502 | Tn Rakovník | Beroun | 1:0 | | |
Rozhodčí: Brožek |
|
|
F1A1503 | Sp Příbram | Nymburk | 0:0 | | |
Rozhodčí: Dvořák |
|
|
F1A1504 | M.Hradiště | Kladno B | 2:4 | | |
Rozhodčí: Salač |
|
|
F1A1505 | Benešov | Slaný | 12:0 | | |
Rozhodčí: Šimáček |
|
|
F1A1506 | Čáslav | Čelákovice | 3:0 | | |
|
|
F1A1507 | Jílové | Lysá | 2:0 | | |
Rozhodčí: Lerch |
|
|
F1A1508 | K. Hora | Kosmonosy | 1:3 | | |
Rozhodčí: Pudil |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1601 | Votice | Kosmonosy | 0: 4 | | |
|
|
F1A1602 | K. Hora | Lysá | 1: 2 | | |
|
|
F1A1603 | Jílové | Čáslav | 0: 1 | | |
|
|
F1A1604 | Čelákovice | Slaný | 4: 0 | | |
|
|
F1A1605 | Benešov | Kladno B | 3: 0 | | |
|
|
F1A1606 | M.Hradiště | Nymburk | 3: 0 | | |
|
|
F1A1607 | Sp Příbram | Beroun | 3: 1 | | |
|
|
F1A1608 | Tn Rakovník | SK Rakovník | 0:11 | | |
|
* červeně označené výsledky jsou neoficiální
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1701 | Tn Rakovník | Votice | 3:0 | | |
|
|
F1A1702 | SK Rakovník | Sp Příbram | 1:4 | | |
|
|
F1A1703 | Beroun | M.Hradiště | 1:0 | | |
|
|
F1A1704 | Nymburk | Benešov | 1:5 | | |
|
|
F1A1705 | Kladno B | Čelákovice | 11:0 | | |
|
|
F1A1706 | Slaný | Jílové | 0:3 | | |
|
|
F1A1707 | Čáslav | K. Hora | 2:0 | | |
|
|
F1A1708 | Lysá | Kosmonosy | 10:0 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1801 | Votice | Lysá | 1:0 | | |
|
|
F1A1802 | Kosmonosy | Čáslav | 0:3 | | |
|
|
F1A1803 | K. Hora | Slaný | 4:2 | | |
|
|
F1A1804 | Jílové | Kladno B | 1:4 | | |
|
|
F1A1805 | Čelákovice | Nymburk | 1:2 | | |
|
|
F1A1806 | Benešov | Beroun | 0:0 | | |
|
|
F1A1807 | M.Hradiště | SK Rakovník | 1:6 | | |
|
|
F1A1808 | Sp Příbram | Tn Rakovník | 5:0 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1901 | Sp Příbram | Votice | 5:0 | | |
|
|
F1A1902 | Tn Rakovník | M.Hradiště | 0:2 | | |
|
|
F1A1903 | SK Rakovník | Benešov | 0:3 | | |
|
|
F1A1904 | Beroun | Čelákovice | 5:2 | | |
|
|
F1A1905 | Nymburk | Jílové | 0:1 | | |
|
|
F1A1906 | Kladno B | K. Hora | 6:0 | | |
|
|
F1A1907 | Slaný | Kosmonosy | 2:1 | | |
|
|
F1A1908 | Čáslav | Lysá | 1:0 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2001 | Votice | Čáslav | 0:6 | | |
|
|
F1A2002 | Lysá | Slaný | 4:0 | | |
|
|
F1A2003 | Kosmonosy | Kladno B | 1:5 | | |
|
|
F1A2004 | K. Hora | Nymburk | 4:1 | | |
|
|
F1A2005 | Jílové | Beroun | 0:1 | | |
|
|
F1A2006 | Čelákovice | SK Rakovník | 0:7 | | |
|
|
F1A2007 | Benešov | Tn Rakovník | 2:0 | | |
|
|
F1A2008 | M.Hradiště | Sp Příbram | 1:0 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2101 | M.Hradiště | Votice | 2:0 | | |
|
|
F1A2102 | Sp Příbram | Benešov | 0:3 | | |
|
|
F1A2103 | Tn Rakovník | Čelákovice | 0:4 | | |
|
|
F1A2104 | SK Rakovník | Jílové | 2:1 | | |
|
|
F1A2105 | Beroun | K. Hora | 5:0 | | |
|
|
F1A2106 | Nymburk | Kosmonosy | 0:5 | | |
|
|
F1A2107 | Kladno B | Lysá | 2:0 | | |
|
|
F1A2108 | Slaný | Čáslav | 0:8 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2201 | Votice | Slaný | 3:0 | | |
|
|
F1A2202 | Čáslav | Kladno B | 2:2 | | |
|
|
F1A2203 | Lysá | Nymburk | 7:0 | | |
|
|
F1A2204 | Kosmonosy | Beroun | 0:2 | | |
|
|
F1A2205 | K. Hora | SK Rakovník | 2:1 | | |
|
|
F1A2206 | Jílové | Tn Rakovník | 3:0 | | |
|
|
F1A2207 | Čelákovice | Sp Příbram | 0:6 | | |
|
|
F1A2208 | Benešov | M.Hradiště | 3:0 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2301 | Benešov | Votice | 10:0 | | |
|
|
F1A2302 | M.Hradiště | Čelákovice | 3:0 | | |
|
|
F1A2303 | Sp Příbram | Jílové | 0:0 | | |
|
|
F1A2304 | Tn Rakovník | K. Hora | 0:2 | | |
|
|
F1A2305 | SK Rakovník | Kosmonosy | 2:0 | | |
|
|
F1A2306 | Beroun | Lysá | 2:3 | | |
|
|
F1A2307 | Nymburk | Čáslav | 0:6 | | |
|
|
F1A2308 | Kladno B | Slaný | 8:1 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2401 | Votice | Kladno B | 0: 4 | | |
|
|
F1A2402 | Slaný | Nymburk | 3: 5 | | |
|
|
F1A2403 | Čáslav | Beroun | 2: 0 | | |
|
|
F1A2404 | Lysá | SK Rakovník | 1: 1 | | |
|
|
F1A2405 | Kosmonosy | Tn Rakovník | 5: 0 | | |
|
|
F1A2406 | K. Hora | Sp Příbram | 2: 2 | | |
|
|
F1A2407 | Jílové | M.Hradiště | 3: 1 | | |
|
|
F1A2408 | Čelákovice | Benešov | 0: 6 | | |
|
* červeně označené výsledky jsou neoficiální
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2501 | Čelákovice | Votice | 0: 1 | | |
|
|
F1A2502 | Benešov | Jílové | 6: 0 | | |
|
|
F1A2503 | M.Hradiště | K. Hora | 0: 2 | | |
|
|
F1A2504 | Sp Příbram | Kosmonosy | 3: 2 | | |
|
|
F1A2505 | Tn Rakovník | Lysá | 0: 0 | | |
|
|
F1A2506 | SK Rakovník | Čáslav | 0: 1 | | |
|
|
F1A2507 | Beroun | Slaný | 10: 0 | | |
|
|
F1A2508 | Nymburk | Kladno B | 0: 9 | | |
|
* červeně označené výsledky jsou neoficiální
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2601 | Votice | Nymburk | 1:1 | | |
|
|
F1A2602 | Kladno B | Beroun | 1:0 | | |
|
|
F1A2603 | Slaný | SK Rakovník | 0:5 | | |
|
|
F1A2604 | Čáslav | Tn Rakovník | 3:0 | | |
|
|
F1A2605 | Lysá | Sp Příbram | 1:1 | | |
|
|
F1A2606 | Kosmonosy | M.Hradiště | 1:1 | | |
|
|
F1A2607 | K. Hora | Benešov | 1:4 | | |
|
|
F1A2608 | Jílové | Čelákovice | 4:1 | | |
|
27.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2701 | Jílové | Votice | 3:2 | | |
|
|
F1A2702 | Čelákovice | K. Hora | 0:5 | | |
|
|
F1A2703 | Benešov | Kosmonosy | 3:1 | | |
|
|
F1A2704 | M.Hradiště | Lysá | 2:1 | | |
|
|
F1A2705 | Sp Příbram | Čáslav | 0:6 | | |
|
|
F1A2706 | Tn Rakovník | Slaný | 1:2 | | |
|
|
F1A2707 | SK Rakovník | Kladno B | 0:3 | | |
|
|
F1A2708 | Beroun | Nymburk | 1:0 | | |
|
28.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2801 | Votice | Beroun | 0:2 | | |
|
|
F1A2802 | Nymburk | SK Rakovník | 1:0 | | |
|
|
F1A2803 | Kladno B | Tn Rakovník | 7:1 | | |
|
|
F1A2804 | Slaný | Sp Příbram | 0:3 | | |
|
|
F1A2805 | Čáslav | M.Hradiště | 3:0 | | |
|
|
F1A2806 | Lysá | Benešov | 1:3 | | |
|
|
F1A2807 | Kosmonosy | Čelákovice | 5:0 | | |
|
|
F1A2808 | K. Hora | Jílové | 0:1 | | |
|
29.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2901 | K. Hora | Votice | 3:0 | | |
|
|
F1A2902 | Jílové | Kosmonosy | 0:4 | | |
|
|
F1A2903 | Čelákovice | Lysá | 0:4 | | |
|
|
F1A2904 | Benešov | Čáslav | 3:0 | | |
|
|
F1A2905 | M.Hradiště | Slaný | 6:0 | | |
|
|
F1A2906 | Sp Příbram | Kladno B | 0:7 | | |
|
|
F1A2907 | Tn Rakovník | Nymburk | 0:3 | | |
|
|
F1A2908 | SK Rakovník | Beroun | 4:1 | | |
|
30.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A3001 | Votice | SK Rakovník | 0:4 | | |
|
|
F1A3002 | Beroun | Tn Rakovník | 5:0 | | |
|
|
F1A3003 | Nymburk | Sp Příbram | 0:2 | | |
|
|
F1A3004 | Kladno B | M.Hradiště | 8:0 | | |
|
|
F1A3005 | Slaný | Benešov | 0:10 | | |
|
|
F1A3006 | Čelákovice | Čáslav | 0:7 | | |
|
|
F1A3007 | Lysá | Jílové | 5:0 | | |
|
|
F1A3008 | Kosmonosy | K. Hora | 6:0 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 1005 | 4.2 |
Branky domácí | 541 | 2.3 |
Branky hosté | 464 | 1.9 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Benešov | 0 | 0 | 0 |
|
Beroun | 0 | 0 | 0 |
|
Čáslav | 0 | 0 | 0 |
|
Čelákovice | 0 | 0 | 0 |
|
Jílové | 0 | 0 | 0 |
|
K. Hora | 0 | 0 | 0 |
|
Kladno B | 0 | 0 | 0 |
|
Kosmonosy | 0 | 0 | 0 |
|
Lysá | 0 | 0 | 0 |
|
M.Hradiště | 0 | 0 | 0 |
|
Nymburk | 0 | 0 | 0 |
|
SK Rakovník | 0 | 0 | 0 |
|
SK Rakovník B | 0 | 0 | 0 |
|
Slaný | 0 | 0 | 0 |
|
Sp Příbram | 0 | 0 | 0 |
|
Tn Rakovník | 0 | 0 | 0 |
|
Votice | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Středočeský KFS |
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40, 160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
|
|
|