|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
F2A - I.A třída mladších žáků A
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | N. Strašecí | 26 | 23 | 2 | 1 | 131: 15 | 71 | ( 32) |
|
2. | Sp Kladno | 26 | 21 | 3 | 2 | 117: 15 | 66 | ( 27) |
|
3. | Kročehlavy | 26 | 21 | 2 | 3 | 86: 23 | 65 | ( 26) |
|
4. | K. Dvůr | 26 | 18 | 0 | 8 | 114: 38 | 54 | ( 15) |
|
5. | Dobříš B | 26 | 15 | 4 | 7 | 78: 42 | 49 | ( 10) |
|
6. | Kralupy | 26 | 13 | 5 | 8 | 65: 39 | 44 | ( 5) |
|
7. | SK Rakovník B | 26 | 13 | 1 | 12 | 53: 70 | 40 | ( 1) |
|
8. | Rudná | 26 | 10 | 3 | 13 | 40: 54 | 33 | ( -6) |
|
9. | Hořovice B | 26 | 9 | 2 | 15 | 50: 72 | 29 | (-10) |
|
10. | Brandýsek | 26 | 8 | 1 | 17 | 24: 82 | 25 | (-14) |
|
11. | Rožmitál | 26 | 6 | 2 | 18 | 33:114 | 20 | (-19) |
|
12. | Novo Kladno | 26 | 4 | 3 | 19 | 23: 77 | 15 | (-24) |
|
13. | Velvary | 26 | 4 | 3 | 19 | 34:111 | 15 | (-24) |
|
14. | Zdice | 26 | 1 | 1 | 24 | 12:108 | 4 | (-35) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | N. Strašecí | 13 | 12 | 1 | 0 | 72: 5 | 37 |
|
2. | Kročehlavy | 13 | 11 | 1 | 1 | 47: 12 | 34 |
|
3. | Sp Kladno | 13 | 10 | 2 | 1 | 55: 5 | 32 |
|
4. | K. Dvůr | 13 | 10 | 0 | 3 | 71: 16 | 30 |
|
5. | Kralupy | 13 | 9 | 2 | 2 | 42: 14 | 29 |
|
6. | Dobříš B | 13 | 8 | 1 | 4 | 42: 22 | 25 |
|
7. | SK Rakovník B | 13 | 7 | 1 | 5 | 30: 27 | 22 |
|
8. | Hořovice B | 13 | 6 | 1 | 6 | 33: 28 | 19 |
|
9. | Rudná | 13 | 4 | 2 | 7 | 20: 30 | 14 |
|
10. | Brandýsek | 13 | 4 | 1 | 8 | 14: 38 | 13 |
|
11. | Velvary | 13 | 3 | 2 | 8 | 21: 58 | 11 |
|
12. | Novo Kladno | 13 | 3 | 1 | 9 | 15: 32 | 10 |
|
13. | Rožmitál | 13 | 3 | 1 | 9 | 11: 46 | 10 |
|
14. | Zdice | 13 | 1 | 0 | 12 | 6: 48 | 3 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | N. Strašecí | 13 | 11 | 1 | 1 | 59: 10 | 34 |
|
2. | Sp Kladno | 13 | 11 | 1 | 1 | 62: 10 | 34 |
|
3. | Kročehlavy | 13 | 10 | 1 | 2 | 39: 11 | 31 |
|
4. | K. Dvůr | 13 | 8 | 0 | 5 | 43: 22 | 24 |
|
5. | Dobříš B | 13 | 7 | 3 | 3 | 36: 20 | 24 |
|
6. | Rudná | 13 | 6 | 1 | 6 | 20: 24 | 19 |
|
7. | SK Rakovník B | 13 | 6 | 0 | 7 | 23: 43 | 18 |
|
8. | Kralupy | 13 | 4 | 3 | 6 | 23: 25 | 15 |
|
9. | Brandýsek | 13 | 4 | 0 | 9 | 10: 44 | 12 |
|
10. | Hořovice B | 13 | 3 | 1 | 9 | 17: 44 | 10 |
|
11. | Rožmitál | 13 | 3 | 1 | 9 | 22: 68 | 10 |
|
12. | Novo Kladno | 13 | 1 | 2 | 10 | 8: 45 | 5 |
|
13. | Velvary | 13 | 1 | 1 | 11 | 13: 53 | 4 |
|
14. | Zdice | 13 | 0 | 1 | 12 | 6: 60 | 1 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Novo Kladno | --- | 1:2 | 1:2 | 0:3 | 1:5 | 1:1 | 2:4 | 2:1 | 1:6 | 3:0 | 0:3 | 2:1 | 0:1 | 1:3 |
|
2. | Rožmitál | 5:0 | --- | 0:3 | 0:7 | 0:8 | 3:1 | 0:8 | 1:0 | 0:7 | 1:1 | 0:4 | 0:2 | 1:3 | 0:2 |
|
3. | Hořovice B | 3:1 | 4:1 | --- | 2:6 | 2:2 | 0:4 | 1:3 | 3:1 | 0:1 | 2:0 | 1:4 | 4:2 | 1:3 | 10:0 |
|
4. | K. Dvůr | 4:0 | 14:0 | 5:2 | --- | 1:3 | 6:1 | 2:1 | 13:2 | 3:5 | 12:0 | 1:2 | 1:0 | 2:0 | 7:0 |
|
5. | N. Strašecí | 6:0 | 11:0 | 10:0 | 6:1 | --- | 5:0 | 6:1 | 6:0 | 1:1 | 4:1 | 2:0 | 6:1 | 3:0 | 6:0 |
|
6. | Kralupy | 5:0 | 5:0 | 3:0 | 0:2 | 0:5 | --- | 3:2 | 5:2 | 2:1 | 4:0 | 1:1 | 7:0 | 1:1 | 6:0 |
|
7. | Dobříš B | 3:1 | 5:1 | 4:1 | 1:6 | 0:1 | 2:2 | --- | 5:1 | 1:4 | 5:1 | 0:1 | 6:0 | 4:1 | 6:2 |
|
8. | Velvary | 3:3 | 2:1 | 4:4 | 0:5 | 0:10 | 0:5 | 1:4 | --- | 1:10 | 4:2 | 1:6 | 1:2 | 3:1 | 1:5 |
|
9. | Sp Kladno | 4:0 | 11:0 | 4:0 | 4:0 | 1:3 | 1:1 | 0:0 | 7:0 | --- | 7:0 | 3:1 | 8:0 | 4:0 | 1:0 |
|
10. | Zdice | 0:1 | 0:7 | 2:1 | 1:4 | 0:8 | 0:2 | 0:5 | 1:2 | 0:6 | --- | 0:3 | 0:1 | 2:4 | 0:4 |
|
11. | Kročehlavy | 6:0 | 7:1 | 6:0 | 2:1 | 3:0 | 1:0 | 2:2 | 5:1 | 1:5 | 3:0 | --- | 6:0 | 2:1 | 3:1 |
|
12. | Brandýsek | 3:1 | 1:8 | 1:0 | 0:6 | 0:3 | 0:4 | 2:2 | 2:1 | 0:4 | 2:0 | 1:3 | --- | 0:3 | 2:3 |
|
13. | Rudná | 1:1 | 1:1 | 3:4 | 2:1 | 0:7 | 3:1 | 0:2 | 1:0 | 0:4 | 9:0 | 0:5 | 0:1 | --- | 0:3 |
|
14. | SK Rakovník B | 2:0 | 6:0 | 1:0 | 4:1 | 2:4 | 3:1 | 1:2 | 2:2 | 0:8 | 4:1 | 1:6 | 3:0 | 1:2 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | N. Strašecí | 13 | 12 | 0 | 1 | 65: 7 | 36 |
|
2. | Kročehlavy | 13 | 10 | 2 | 1 | 51: 11 | 32 |
|
3. | Sp Kladno | 13 | 10 | 1 | 2 | 64: 10 | 31 |
|
4. | K. Dvůr | 13 | 10 | 0 | 3 | 56: 14 | 30 |
|
5. | Kralupy | 13 | 8 | 3 | 2 | 34: 13 | 27 |
|
6. | Dobříš B | 13 | 8 | 2 | 3 | 44: 14 | 26 |
|
7. | Hořovice B | 13 | 7 | 0 | 6 | 32: 41 | 21 |
|
8. | Rudná | 13 | 4 | 2 | 7 | 18: 33 | 14 |
|
9. | SK Rakovník B | 13 | 4 | 1 | 8 | 18: 55 | 13 |
|
10. | Novo Kladno | 13 | 3 | 2 | 8 | 13: 34 | 11 |
|
11. | Velvary | 13 | 3 | 1 | 9 | 15: 49 | 10 |
|
12. | Rožmitál | 13 | 3 | 0 | 10 | 19: 58 | 9 |
|
13. | Brandýsek | 13 | 2 | 0 | 11 | 9: 57 | 6 |
|
14. | Zdice | 13 | 0 | 0 | 13 | 7: 49 | 0 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | N. Strašecí | 13 | 11 | 2 | 0 | 66: 8 | 35 |
|
2. | Sp Kladno | 13 | 11 | 2 | 0 | 53: 5 | 35 |
|
3. | Kročehlavy | 13 | 11 | 0 | 2 | 35: 12 | 33 |
|
4. | SK Rakovník B | 13 | 9 | 0 | 4 | 35: 15 | 27 |
|
5. | K. Dvůr | 13 | 8 | 0 | 5 | 58: 24 | 24 |
|
6. | Dobříš B | 13 | 7 | 2 | 4 | 34: 28 | 23 |
|
7. | Rudná | 13 | 6 | 1 | 6 | 22: 21 | 19 |
|
8. | Brandýsek | 13 | 6 | 1 | 6 | 15: 25 | 19 |
|
9. | Kralupy | 13 | 5 | 2 | 6 | 31: 26 | 17 |
|
10. | Rožmitál | 13 | 3 | 2 | 8 | 14: 56 | 11 |
|
11. | Hořovice B | 13 | 2 | 2 | 9 | 18: 31 | 8 |
|
12. | Velvary | 13 | 1 | 2 | 10 | 19: 62 | 5 |
|
13. | Novo Kladno | 13 | 1 | 1 | 11 | 10: 43 | 4 |
|
14. | Zdice | 13 | 1 | 1 | 11 | 5: 59 | 4 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A0101 | Novo Kladno | SK Rakovník B | 1:3 | | |
|
|
F2A0102 | Rožmitál | Rudná | 1:3 | | |
|
|
F2A0103 | Hořovice B | Brandýsek | 4:2 | | |
|
|
F2A0104 | K. Dvůr | Kročehlavy | 1:2 | | |
|
|
F2A0105 | N. Strašecí | Zdice | 4:1 | | |
|
|
F2A0106 | Kralupy | Sp Kladno | 2:1 | | |
|
|
F2A0107 | Dobříš B | Velvary | 5:1 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A0201 | SK Rakovník B | Velvary | 2:2 | | |
|
|
F2A0202 | Sp Kladno | Dobříš B | 0:0 | | |
|
|
F2A0203 | Zdice | Kralupy | 0:2 | | |
|
|
F2A0204 | Kročehlavy | N. Strašecí | 3:0 | | |
|
|
F2A0205 | Brandýsek | K. Dvůr | 0:6 | | |
|
|
F2A0206 | Rudná | Hořovice B | 3:4 | | |
|
|
F2A0207 | Novo Kladno | Rožmitál | 1:2 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A0301 | Rožmitál | SK Rakovník B | 0:2 | | |
|
|
F2A0302 | Hořovice B | Novo Kladno | 3:1 | | |
|
|
F2A0303 | K. Dvůr | Rudná | 2:0 | | |
|
|
F2A0304 | N. Strašecí | Brandýsek | 6:1 | | |
|
|
F2A0305 | Kralupy | Kročehlavy | 1:1 | | |
|
|
F2A0306 | Dobříš B | Zdice | 5:1 | | |
|
|
F2A0307 | Velvary | Sp Kladno | 1:10 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A0401 | SK Rakovník B | Sp Kladno | 0:8 | | |
|
|
F2A0402 | Zdice | Velvary | 1:2 | | |
|
|
F2A0403 | Kročehlavy | Dobříš B | 2:2 | | |
|
|
F2A0404 | Brandýsek | Kralupy | 0:4 | | |
|
|
F2A0405 | Rudná | N. Strašecí | 0:7 | | |
|
|
F2A0406 | Novo Kladno | K. Dvůr | 0:3 | | |
|
|
F2A0407 | Rožmitál | Hořovice B | 0:3 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A0501 | Hořovice B | SK Rakovník B | 10:0 | | |
|
|
F2A0502 | K. Dvůr | Rožmitál | 14:0 | | |
|
|
F2A0503 | N. Strašecí | Novo Kladno | 6:0 | | |
|
|
F2A0504 | Kralupy | Rudná | 1:1 | | |
|
|
F2A0505 | Dobříš B | Brandýsek | 6:0 | | |
|
|
F2A0506 | Velvary | Kročehlavy | 1:6 | | |
|
|
F2A0507 | Sp Kladno | Zdice | 7:0 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A0601 | SK Rakovník B | Zdice | 4:1 | | |
|
|
F2A0602 | Kročehlavy | Sp Kladno | 1:5 | | |
|
|
F2A0603 | Brandýsek | Velvary | 2:1 | | |
|
|
F2A0604 | Rudná | Dobříš B | 0:2 | | |
|
|
F2A0605 | Novo Kladno | Kralupy | 1:1 | | |
|
|
F2A0606 | Rožmitál | N. Strašecí | 0:8 | | |
|
|
F2A0607 | Hořovice B | K. Dvůr | 2:6 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A0701 | K. Dvůr | SK Rakovník B | 7:0 | | |
|
|
F2A0702 | N. Strašecí | Hořovice B | 10:0 | | |
|
|
F2A0703 | Kralupy | Rožmitál | 5:0 | | |
|
|
F2A0704 | Dobříš B | Novo Kladno | 3:1 | | |
|
|
F2A0705 | Velvary | Rudná | 3:1 | | |
|
|
F2A0706 | Sp Kladno | Brandýsek | 8:0 | | |
|
|
F2A0707 | Zdice | Kročehlavy | 0:3 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A0801 | SK Rakovník B | Kročehlavy | 1:6 | | |
|
|
F2A0802 | Brandýsek | Zdice | 2:0 | | |
|
|
F2A0803 | Rudná | Sp Kladno | 0:4 | | |
|
|
F2A0804 | Novo Kladno | Velvary | 2:1 | | |
|
|
F2A0805 | Rožmitál | Dobříš B | 0:8 | | |
|
|
F2A0806 | Hořovice B | Kralupy | 0:4 | | |
|
|
F2A0807 | K. Dvůr | N. Strašecí | 1:3 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A0901 | N. Strašecí | SK Rakovník B | 6:0 | | |
|
|
F2A0902 | Kralupy | K. Dvůr | 0:2 | | |
|
|
F2A0903 | Dobříš B | Hořovice B | 4:1 | | |
|
|
F2A0904 | Velvary | Rožmitál | 2:1 | | |
|
|
F2A0905 | Sp Kladno | Novo Kladno | 4:0 | | |
|
|
F2A0906 | Zdice | Rudná | 2:4 | | |
|
|
F2A0907 | Kročehlavy | Brandýsek | 6:0 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1001 | SK Rakovník B | Brandýsek | 3:0 | | |
|
|
F2A1002 | Rudná | Kročehlavy | 0:5 | | |
|
|
F2A1003 | Novo Kladno | Zdice | 3:0 | | |
|
|
F2A1004 | Rožmitál | Sp Kladno | 0:7 | | |
|
|
F2A1005 | Hořovice B | Velvary | 3:1 | | |
|
|
F2A1006 | K. Dvůr | Dobříš B | 2:1 | | |
|
|
F2A1007 | N. Strašecí | Kralupy | 5:0 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1101 | Kralupy | SK Rakovník B | 6:0 | | |
|
|
F2A1102 | Dobříš B | N. Strašecí | 0:1 | | |
|
|
F2A1103 | Velvary | K. Dvůr | 0:5 | | |
|
|
F2A1104 | Sp Kladno | Hořovice B | 4:0 | | |
|
|
F2A1105 | Zdice | Rožmitál | 0:7 | | |
|
|
F2A1106 | Kročehlavy | Novo Kladno | 6:0 | | |
|
|
F2A1107 | Brandýsek | Rudná | 0:3 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1201 | SK Rakovník B | Rudná | 1:2 | | |
|
|
F2A1202 | Novo Kladno | Brandýsek | 2:1 | | |
|
|
F2A1203 | Rožmitál | Kročehlavy | 0:4 | | |
|
|
F2A1204 | Hořovice B | Zdice | 2:0 | | |
|
|
F2A1205 | K. Dvůr | Sp Kladno | 3:5 | | |
|
|
F2A1206 | N. Strašecí | Velvary | 6:0 | | |
|
|
F2A1207 | Kralupy | Dobříš B | 3:2 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1301 | Dobříš B | SK Rakovník B | 6:2 | | |
Rozhodčí: Vočka st. |
|
|
F2A1302 | Velvary | Kralupy | 0:5 | | |
|
|
F2A1303 | Sp Kladno | N. Strašecí | 1:3 | | |
Rozhodčí: Stádník |
|
|
F2A1304 | Zdice | K. Dvůr | 1:4 | | |
Rozhodčí: Hájek V. |
|
|
F2A1305 | Kročehlavy | Hořovice B | 6:0 | | |
Rozhodčí: Laštovička |
|
|
F2A1306 | Brandýsek | Rožmitál | 1:8 | | |
Rozhodčí: Pejša T. |
|
|
F2A1307 | Rudná | Novo Kladno | 1:1 | | |
Rozhodčí: Kubíček |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1401 | SK Rakovník B | Novo Kladno | 2:0 | | |
|
|
F2A1402 | Rudná | Rožmitál | 1:1 | | |
|
|
F2A1403 | Brandýsek | Hořovice B | 1:0 | | |
|
|
F2A1404 | Kročehlavy | K. Dvůr | 2:1 | | |
|
|
F2A1405 | Zdice | N. Strašecí | 0:8 | | |
|
|
F2A1406 | Sp Kladno | Kralupy | 1:1 | | |
|
|
F2A1407 | Velvary | Dobříš B | 1:4 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1501 | Velvary | SK Rakovník B | 1:5 | | |
|
|
F2A1502 | Dobříš B | Sp Kladno | 1:4 | | |
|
|
F2A1503 | Kralupy | Zdice | 4:0 | | |
|
|
F2A1504 | N. Strašecí | Kročehlavy | 2:0 | | |
|
|
F2A1505 | K. Dvůr | Brandýsek | 1:0 | | |
|
|
F2A1506 | Hořovice B | Rudná | 1:3 | | |
|
|
F2A1507 | Rožmitál | Novo Kladno | 5:0 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1601 | SK Rakovník B | Rožmitál | 6:0 | | |
|
|
F2A1602 | Novo Kladno | Hořovice B | 1:2 | | |
|
|
F2A1603 | Rudná | K. Dvůr | 2:1 | | |
|
|
F2A1604 | Brandýsek | N. Strašecí | 0:3 | | |
|
|
F2A1605 | Kročehlavy | Kralupy | 1:0 | | |
|
|
F2A1606 | Zdice | Dobříš B | 0:5 | | |
|
|
F2A1607 | Sp Kladno | Velvary | 7:0 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1701 | Sp Kladno | SK Rakovník B | 1:0 | | |
|
|
F2A1702 | Velvary | Zdice | 4:2 | | |
|
|
F2A1703 | Dobříš B | Kročehlavy | 0:1 | | |
|
|
F2A1704 | Kralupy | Brandýsek | 7:0 | | |
|
|
F2A1705 | N. Strašecí | Rudná | 3:0 | | |
|
|
F2A1706 | K. Dvůr | Novo Kladno | 4:0 | | |
|
|
F2A1707 | Hořovice B | Rožmitál | 4:1 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1801 | SK Rakovník B | Hořovice B | 1:0 | | |
|
|
F2A1802 | Rožmitál | K. Dvůr | 0:7 | | |
|
|
F2A1803 | Novo Kladno | N. Strašecí | 1:5 | | |
|
|
F2A1804 | Rudná | Kralupy | 3:1 | | |
|
|
F2A1805 | Brandýsek | Dobříš B | 2:2 | | |
|
|
F2A1806 | Kročehlavy | Velvary | 5:1 | | |
|
|
F2A1807 | Zdice | Sp Kladno | 0:6 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1901 | Zdice | SK Rakovník B | 0:4 | | |
|
|
F2A1902 | Sp Kladno | Kročehlavy | 3:1 | | |
|
|
F2A1903 | Velvary | Brandýsek | 1:2 | | |
|
|
F2A1904 | Dobříš B | Rudná | 4:1 | | |
|
|
F2A1905 | Kralupy | Novo Kladno | 5:0 | | |
|
|
F2A1906 | N. Strašecí | Rožmitál | 11:0 | | |
|
|
F2A1907 | K. Dvůr | Hořovice B | 5:2 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A2001 | SK Rakovník B | K. Dvůr | 4:1 | | |
|
|
F2A2002 | Hořovice B | N. Strašecí | 2:2 | | |
|
|
F2A2003 | Rožmitál | Kralupy | 3:1 | | |
|
|
F2A2004 | Novo Kladno | Dobříš B | 2:4 | | |
|
|
F2A2005 | Rudná | Velvary | 1:0 | | |
|
|
F2A2006 | Brandýsek | Sp Kladno | 0:4 | | |
|
|
F2A2007 | Kročehlavy | Zdice | 3:0 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A2101 | Kročehlavy | SK Rakovník B | 3:1 | | |
|
|
F2A2102 | Zdice | Brandýsek | 0:1 | | |
|
|
F2A2103 | Sp Kladno | Rudná | 4:0 | | |
|
|
F2A2104 | Velvary | Novo Kladno | 3:3 | | |
|
|
F2A2105 | Dobříš B | Rožmitál | 5:1 | | |
|
|
F2A2106 | Kralupy | Hořovice B | 3:0 | | |
|
|
F2A2107 | N. Strašecí | K. Dvůr | 6:1 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A2201 | SK Rakovník B | N. Strašecí | 2:4 | | |
|
|
F2A2202 | K. Dvůr | Kralupy | 6:1 | | |
|
|
F2A2203 | Hořovice B | Dobříš B | 1:3 | | |
|
|
F2A2204 | Rožmitál | Velvary | 1:0 | | |
|
|
F2A2205 | Novo Kladno | Sp Kladno | 1:6 | | |
|
|
F2A2206 | Rudná | Zdice | 9:0 | | |
|
|
F2A2207 | Brandýsek | Kročehlavy | 1:3 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A2301 | Brandýsek | SK Rakovník B | 2:3 | | |
|
|
F2A2302 | Kročehlavy | Rudná | 2:1 | | |
|
|
F2A2303 | Zdice | Novo Kladno | 0:1 | | |
|
|
F2A2304 | Sp Kladno | Rožmitál | 11:0 | | |
|
|
F2A2305 | Velvary | Hořovice B | 4:4 | | |
|
|
F2A2306 | Dobříš B | K. Dvůr | 1:6 | | |
|
|
F2A2307 | Kralupy | N. Strašecí | 0:5 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A2401 | SK Rakovník B | Kralupy | 3:1 | | |
|
|
F2A2402 | N. Strašecí | Dobříš B | 6:1 | | |
|
|
F2A2403 | K. Dvůr | Velvary | 13:2 | | |
|
|
F2A2404 | Hořovice B | Sp Kladno | 0:1 | | |
|
|
F2A2405 | Rožmitál | Zdice | 1:1 | | |
|
|
F2A2406 | Novo Kladno | Kročehlavy | 0:3 | | |
|
|
F2A2407 | Rudná | Brandýsek | 0:1 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A2501 | Rudná | SK Rakovník B | 0:3 | | |
|
|
F2A2502 | Brandýsek | Novo Kladno | 3:1 | | |
|
|
F2A2503 | Kročehlavy | Rožmitál | 7:1 | | |
|
|
F2A2504 | Zdice | Hořovice B | 2:1 | | |
|
|
F2A2505 | Sp Kladno | K. Dvůr | 4:0 | | |
|
|
F2A2506 | Velvary | N. Strašecí | 0:10 | | |
|
|
F2A2507 | Dobříš B | Kralupy | 2:2 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A2601 | SK Rakovník B | Dobříš B | 1:2 | | |
|
|
F2A2602 | Kralupy | Velvary | 5:2 | | |
|
|
F2A2603 | N. Strašecí | Sp Kladno | 1:1 | | |
|
|
F2A2604 | K. Dvůr | Zdice | 12:0 | | |
|
|
F2A2605 | Hořovice B | Kročehlavy | 1:4 | | |
|
|
F2A2606 | Rožmitál | Brandýsek | 0:2 | | |
|
|
F2A2607 | Novo Kladno | Rudná | 0:1 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 860 | 4.7 |
Branky domácí | 479 | 2.6 |
Branky hosté | 381 | 2.1 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Brandýsek | 0 | 0 | 0 |
|
Dobříš B | 0 | 0 | 0 |
|
Hořovice B | 0 | 0 | 0 |
|
K. Dvůr | 0 | 0 | 0 |
|
K. Dvůr B | 0 | 0 | 0 |
|
Kralupy | 0 | 0 | 0 |
|
Kročehlavy | 0 | 0 | 0 |
|
N. Strašecí | 0 | 0 | 0 |
|
Novo Kladno | 0 | 0 | 0 |
|
Rožmitál | 0 | 0 | 0 |
|
Rudná | 0 | 0 | 0 |
|
SK Rakovník B | 0 | 0 | 0 |
|
Sp Kladno | 0 | 0 | 0 |
|
Velvary | 0 | 0 | 0 |
|
Zdice | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Středočeský KFS |
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40, 160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
|
|
|