|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A2B - I.A třída skupina B
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Polepy | 30 | 18 | 8 | 4 | 74: 35 | 62 | ( 17) |
|
2. | Neratovice | 30 | 18 | 8 | 4 | 54: 25 | 62 | ( 17) |
|
3. | Brandýs | 30 | 18 | 6 | 6 | 83: 38 | 60 | ( 15) |
|
4. | Čáslav B | 30 | 15 | 6 | 9 | 63: 29 | 51 | ( 6) |
|
5. | M.Hradiště | 30 | 13 | 10 | 7 | 47: 33 | 49 | ( 4) |
|
6. | Zásmuky | 30 | 14 | 6 | 10 | 60: 59 | 48 | ( 3) |
|
7. | Sokoleč | 30 | 14 | 3 | 13 | 71: 48 | 45 | ( 0) |
|
8. | Kouřim | 30 | 13 | 5 | 12 | 59: 58 | 44 | ( -1) |
|
9. | U.Janovice | 30 | 12 | 7 | 11 | 64: 58 | 43 | ( -2) |
|
10. | K. Hora | 30 | 12 | 5 | 13 | 62: 44 | 41 | ( -4) |
|
11. | Bakov | 30 | 12 | 3 | 15 | 57: 53 | 39 | ( -6) |
|
12. | Zeleneč | 30 | 10 | 6 | 14 | 46: 82 | 36 | ( -9) |
|
13. | Poděbrady | 30 | 8 | 9 | 13 | 49: 62 | 33 | (-12) |
|
14. | Rožďalovice | 30 | 9 | 3 | 18 | 27: 52 | 30 | (-15) |
|
15. | Chocerady | 30 | 6 | 1 | 23 | 40:106 | 19 | (-26) |
|
16. | Čejetice | 30 | 3 | 4 | 23 | 26:100 | 13 | (-32) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Brandýs | 15 | 12 | 3 | 0 | 52: 14 | 39 |
|
2. | Polepy | 15 | 12 | 2 | 1 | 42: 12 | 38 |
|
3. | Zásmuky | 15 | 10 | 4 | 1 | 35: 17 | 34 |
|
4. | Čáslav B | 15 | 10 | 1 | 4 | 39: 14 | 31 |
|
5. | Neratovice | 15 | 9 | 4 | 2 | 27: 13 | 31 |
|
6. | K. Hora | 15 | 9 | 2 | 4 | 38: 15 | 29 |
|
7. | Bakov | 15 | 9 | 1 | 5 | 37: 22 | 28 |
|
8. | M.Hradiště | 15 | 7 | 6 | 2 | 23: 14 | 27 |
|
9. | U.Janovice | 15 | 8 | 2 | 5 | 36: 31 | 26 |
|
10. | Kouřim | 15 | 7 | 3 | 5 | 38: 26 | 24 |
|
11. | Zeleneč | 15 | 7 | 3 | 5 | 30: 31 | 24 |
|
12. | Sokoleč | 15 | 7 | 2 | 6 | 40: 22 | 23 |
|
13. | Poděbrady | 15 | 5 | 5 | 5 | 28: 27 | 20 |
|
14. | Rožďalovice | 15 | 5 | 3 | 7 | 14: 15 | 18 |
|
15. | Chocerady | 15 | 4 | 1 | 10 | 22: 44 | 13 |
|
16. | Čejetice | 15 | 2 | 3 | 10 | 16: 48 | 9 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Neratovice | 15 | 9 | 4 | 2 | 27: 12 | 31 |
|
2. | Polepy | 15 | 6 | 6 | 3 | 32: 23 | 24 |
|
3. | Sokoleč | 15 | 7 | 1 | 7 | 31: 26 | 22 |
|
4. | M.Hradiště | 15 | 6 | 4 | 5 | 24: 19 | 22 |
|
5. | Brandýs | 15 | 6 | 3 | 6 | 31: 24 | 21 |
|
6. | Čáslav B | 15 | 5 | 5 | 5 | 24: 15 | 20 |
|
7. | Kouřim | 15 | 6 | 2 | 7 | 21: 32 | 20 |
|
8. | U.Janovice | 15 | 4 | 5 | 6 | 28: 27 | 17 |
|
9. | Zásmuky | 15 | 4 | 2 | 9 | 25: 42 | 14 |
|
10. | Poděbrady | 15 | 3 | 4 | 8 | 21: 35 | 13 |
|
11. | K. Hora | 15 | 3 | 3 | 9 | 24: 29 | 12 |
|
12. | Rožďalovice | 15 | 4 | 0 | 11 | 13: 37 | 12 |
|
13. | Zeleneč | 15 | 3 | 3 | 9 | 16: 51 | 12 |
|
14. | Bakov | 15 | 3 | 2 | 10 | 20: 31 | 11 |
|
15. | Chocerady | 15 | 2 | 0 | 13 | 18: 62 | 6 |
|
16. | Čejetice | 15 | 1 | 1 | 13 | 10: 52 | 4 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|
1. | U.Janovice | --- | 3:2 | 1:1 | 4:1 | 2:1 | 0:4 | 1:4 | 2:1 | 0:7 | 2:2 | 3:1 | 3:1 | 9:0 | 5:3 | 0:1 | 1:2 |
|
2. | Brandýs | 5:1 | --- | 2:2 | 3:0 | 3:3 | 5:0 | 2:1 | 2:0 | 1:0 | 4:0 | 7:0 | 3:2 | 3:2 | 7:2 | 1:1 | 4:0 |
|
3. | Polepy | 0:1 | 1:0 | --- | 7:1 | 2:0 | 3:2 | 2:2 | 4:1 | 1:0 | 4:1 | 3:1 | 3:1 | 6:0 | 2:1 | 1:1 | 3:0 |
|
4. | Chocerady | 0:3 | 4:5 | 0:3 | --- | 2:1 | 3:1 | 1:5 | 0:3 | 1:1 | 0:5 | 3:5 | 1:7 | 1:2 | 2:0 | 0:3 | 4:0 |
|
5. | K. Hora | 0:0 | 3:1 | 1:0 | 10:0 | --- | 2:3 | 1:2 | 5:0 | 2:2 | 1:2 | 2:1 | 1:4 | 5:0 | 2:0 | 2:0 | 1:0 |
|
6. | Kouřim | 1:1 | 2:1 | 4:5 | 3:1 | 2:3 | --- | 3:1 | 1:4 | 0:2 | 3:3 | 1:1 | 5:1 | 5:0 | 2:0 | 2:3 | 4:0 |
|
7. | M.Hradiště | 0:3 | 2:1 | 3:3 | 3:0 | 0:0 | 3:0 | --- | 2:0 | 3:2 | 2:2 | 3:1 | 0:1 | 1:1 | 0:0 | 0:0 | 1:0 |
|
8. | Bakov | 5:1 | 2:2 | 1:2 | 4:2 | 2:1 | 0:2 | 1:2 | --- | 2:0 | 3:1 | 4:1 | 0:4 | 3:2 | 7:0 | 2:0 | 1:2 |
|
9. | Čáslav B | 1:0 | 0:3 | 0:0 | 6:0 | 0:1 | 6:0 | 1:0 | 4:3 | --- | 6:0 | 3:0 | 3:0 | 1:2 | 4:1 | 1:4 | 3:0 |
|
10. | Poděbrady | 2:2 | 0:0 | 2:1 | 2:3 | 3:2 | 0:1 | 1:1 | 1:1 | 1:1 | --- | 0:3 | 1:4 | 7:2 | 4:1 | 2:5 | 2:0 |
|
11. | Zásmuky | 4:1 | 2:1 | 2:2 | 3:2 | 6:2 | 3:0 | 2:0 | 1:0 | 1:1 | 0:3 | --- | 3:1 | 0:0 | 3:0 | 1:1 | 4:3 |
|
12. | Sokoleč | 2:2 | 1:5 | 2:4 | 5:2 | 1:0 | 1:3 | 1:2 | 4:0 | 1:2 | 0:0 | 5:0 | --- | 6:1 | 6:0 | 0:1 | 5:0 |
|
13. | Zeleneč | 4:1 | 2:4 | 4:3 | 1:0 | 3:2 | 2:2 | 1:1 | 0:6 | 0:0 | 3:1 | 5:1 | 0:3 | --- | 3:1 | 0:3 | 2:3 |
|
14. | Čejetice | 0:11 | 1:3 | 0:4 | 4:5 | 0:6 | 0:1 | 1:1 | 1:1 | 0:3 | 4:0 | 2:7 | 1:1 | 1:0 | --- | 0:2 | 1:3 |
|
15. | Neratovice | 2:0 | 1:1 | 1:1 | 3:1 | 1:0 | 4:2 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:1 | 2:0 | 2:2 | 5:0 | --- | 1:0 |
|
16. | Rožďalovice | 1:1 | 0:2 | 0:1 | 4:0 | 2:2 | 0:0 | 1:0 | 2:0 | 2:1 | 1:0 | 0:2 | 0:1 | 1:2 | 0:1 | 0:2 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Kouřim | 15 | 11 | 1 | 3 | 36: 15 | 34 |
|
2. | Brandýs | 15 | 8 | 5 | 2 | 41: 22 | 29 |
|
3. | Neratovice | 15 | 8 | 4 | 3 | 24: 15 | 28 |
|
4. | Zásmuky | 15 | 8 | 4 | 3 | 35: 28 | 28 |
|
5. | Polepy | 15 | 7 | 5 | 3 | 37: 21 | 26 |
|
6. | Čáslav B | 15 | 7 | 4 | 4 | 22: 9 | 25 |
|
7. | Zeleneč | 15 | 7 | 3 | 5 | 33: 37 | 24 |
|
8. | U.Janovice | 15 | 7 | 2 | 6 | 26: 27 | 23 |
|
9. | Sokoleč | 15 | 6 | 2 | 7 | 27: 26 | 20 |
|
10. | K. Hora | 15 | 5 | 3 | 7 | 22: 24 | 18 |
|
11. | Bakov | 15 | 5 | 3 | 7 | 22: 30 | 18 |
|
12. | M.Hradiště | 15 | 4 | 5 | 6 | 18: 19 | 17 |
|
13. | Chocerady | 15 | 4 | 1 | 10 | 31: 51 | 13 |
|
14. | Rožďalovice | 15 | 4 | 0 | 11 | 8: 28 | 12 |
|
15. | Poděbrady | 15 | 2 | 5 | 8 | 19: 35 | 11 |
|
16. | Čejetice | 15 | 2 | 3 | 10 | 18: 32 | 9 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Polepy | 15 | 11 | 3 | 1 | 37: 14 | 36 |
|
2. | Neratovice | 15 | 10 | 4 | 1 | 30: 10 | 34 |
|
3. | M.Hradiště | 15 | 9 | 5 | 1 | 29: 14 | 32 |
|
4. | Brandýs | 15 | 10 | 1 | 4 | 42: 16 | 31 |
|
5. | Čáslav B | 15 | 8 | 2 | 5 | 41: 20 | 26 |
|
6. | Sokoleč | 15 | 8 | 1 | 6 | 44: 22 | 25 |
|
7. | K. Hora | 15 | 7 | 2 | 6 | 40: 20 | 23 |
|
8. | Poděbrady | 15 | 6 | 4 | 5 | 30: 27 | 22 |
|
9. | Bakov | 15 | 7 | 0 | 8 | 35: 23 | 21 |
|
10. | U.Janovice | 15 | 5 | 5 | 5 | 38: 31 | 20 |
|
11. | Zásmuky | 15 | 6 | 2 | 7 | 25: 31 | 20 |
|
12. | Rožďalovice | 15 | 5 | 3 | 7 | 19: 24 | 18 |
|
13. | Zeleneč | 15 | 3 | 3 | 9 | 13: 45 | 12 |
|
14. | Kouřim | 15 | 2 | 4 | 9 | 23: 43 | 10 |
|
15. | Chocerady | 15 | 2 | 0 | 13 | 9: 55 | 6 |
|
16. | Čejetice | 15 | 1 | 1 | 13 | 8: 68 | 4 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0101 | U.Janovice | Rožďalovice | 1:2 (0:1) | | |
|
|
A2B0102 | Brandýs | Neratovice | 1:1 (0:1) | | |
|
|
A2B0103 | Polepy | Čejetice | 2:1 (1:0) | | |
|
|
A2B0104 | Chocerady | Zeleneč | 1:2 (0:0) | | |
|
|
A2B0105 | K. Hora | Sokoleč | 1:4 (0:2) | | |
|
|
A2B0106 | Kouřim | Zásmuky | 1:1 (0:0) | | |
|
|
A2B0107 | M.Hradiště | Poděbrady | 2:2 (2:1) | | |
|
|
A2B0108 | Bakov | Čáslav B | 2:0 (1:0) | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0201 | Rožďalovice | Čáslav B | 2:1 (1:1) | | |
|
|
A2B0202 | Poděbrady | Bakov | 1:1 (1:0) | | |
|
|
A2B0203 | Zásmuky | M.Hradiště | 2:0 (0:0) | | |
|
|
A2B0204 | Sokoleč | Kouřim | 1:3 (1:1) | | |
|
|
A2B0205 | Zeleneč | K. Hora | 3:2 (1:1) | | |
|
|
A2B0206 | Čejetice | Chocerady | 4:5 (3:2) | | |
|
|
A2B0207 | Neratovice | Polepy | 1:1 (1:0) | | |
|
|
A2B0208 | U.Janovice | Brandýs | 3:2 (2:0) | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0301 | Brandýs | Rožďalovice | 4:0 (1:0) | | |
|
|
A2B0302 | Polepy | U.Janovice | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A2B0303 | Chocerady | Neratovice | 0:3 (0:2) | | |
|
|
A2B0304 | K. Hora | Čejetice | 2:0 (2:0) | | |
|
|
A2B0305 | Kouřim | Zeleneč | 5:0 (2:0) | | |
|
|
A2B0306 | M.Hradiště | Sokoleč | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A2B0307 | Bakov | Zásmuky | 4:1 (1:1) | | |
|
|
A2B0308 | Čáslav B | Poděbrady | 6:0 (4:0) | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0401 | Rožďalovice | Poděbrady | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A2B0402 | Zásmuky | Čáslav B | 1:1 (0:1) | | |
|
|
A2B0403 | Sokoleč | Bakov | 4:0 (4:0) | | |
|
|
A2B0404 | Zeleneč | M.Hradiště | 1:1 (0:0) | | |
|
|
A2B0405 | Čejetice | Kouřim | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A2B0406 | Neratovice | K. Hora | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A2B0407 | U.Janovice | Chocerady | 4:1 (3:0) | | |
|
|
A2B0408 | Brandýs | Polepy | 2:2 (2:1) | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0501 | Polepy | Rožďalovice | 3:0 (1:0) | | |
Rozhodčí: Hamšík, Prislupský, Machýček; Delegát: Bohuněk |
|
|
A2B0502 | Chocerady | Brandýs | 4:5 (3:2) | | |
Rozhodčí: Asník, Brožek, Beran; Delegát: Vokatý |
|
|
A2B0503 | K. Hora | U.Janovice | 0:0 (0:0) | | |
Rozhodčí: Pechanec, Vlk Mir., Kuka; Delegát: Merta |
|
|
A2B0504 | Kouřim | Neratovice | 2:3 (1:2) | | |
Rozhodčí: Hůla, Košťálek, Prokeš; Delegát: Chára |
|
|
A2B0505 | M.Hradiště | Čejetice | 0:0 (0:0) | | |
Rozhodčí: Rybka, Kovář, Velebil; Delegát: Hora |
|
|
A2B0506 | Bakov | Zeleneč | 3:2 (2:1) | | |
Rozhodčí: Mrázek, Garaja, Ratajová; Delegát: Lacina |
|
|
A2B0507 | Čáslav B | Sokoleč | 3:0 (3:0) | | |
Rozhodčí: Vlk Martin, Salač, Tylchert; Delegát: Vokatý |
|
|
A2B0508 | Poděbrady | Zásmuky | 0:3 (0:1) | | |
Rozhodčí: Vlk Mir., Vlk Martin, Salač; Delegát: Netahlík |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0601 | Rožďalovice | Zásmuky | 0:2 (0:0) | | |
|
|
A2B0602 | Sokoleč | Poděbrady | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2B0603 | Zeleneč | Čáslav B | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2B0604 | Čejetice | Bakov | 1:1 (1:0) | | |
|
|
A2B0605 | Neratovice | M.Hradiště | 0:2 (0:2) | | |
|
|
A2B0606 | U.Janovice | Kouřim | 0:4 (0:0) | | |
|
|
A2B0607 | Brandýs | K. Hora | 3:3 (2:1) | | |
|
|
A2B0608 | Polepy | Chocerady | 7:1 (6:0) | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0701 | Chocerady | Rožďalovice | 4:0 (2:0) | | |
|
|
A2B0702 | K. Hora | Polepy | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A2B0703 | Kouřim | Brandýs | 2:1 (0:0) | | |
|
|
A2B0704 | M.Hradiště | U.Janovice | 0:3 (0:0) | | |
|
|
A2B0705 | Bakov | Neratovice | 2:0 (2:0) | | |
|
|
A2B0706 | Čáslav B | Čejetice | 4:1 (3:1) | | |
|
|
A2B0707 | Poděbrady | Zeleneč | 7:2 (3:1) | | |
|
|
A2B0708 | Zásmuky | Sokoleč | 3:1 (2:0) | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0801 | Rožďalovice | Sokoleč | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A2B0802 | Zeleneč | Zásmuky | 5:1 (2:0) | | |
|
|
A2B0803 | Čejetice | Poděbrady | 4:0 (0:0) | | |
|
|
A2B0804 | Neratovice | Čáslav B | 0:2 (0:1) | | |
|
|
A2B0805 | U.Janovice | Bakov | 2:1 (0:0) | | |
|
|
A2B0806 | Brandýs | M.Hradiště | 2:1 (0:0) | | |
|
|
A2B0807 | Polepy | Kouřim | 3:2 (2:1) | | |
|
|
A2B0808 | Chocerady | K. Hora | 2:1 (1:0) | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0901 | K. Hora | Rožďalovice | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A2B0902 | Kouřim | Chocerady | 3:1 (0:0) | | |
|
|
A2B0903 | M.Hradiště | Polepy | 3:3 (0:1) | | |
|
|
A2B0904 | Bakov | Brandýs | 2:2 (1:1) | | |
|
|
A2B0905 | Čáslav B | U.Janovice | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A2B0906 | Poděbrady | Neratovice | 2:5 (0:3) | | |
|
|
A2B0907 | Zásmuky | Čejetice | 3:0 (0:0) | | |
|
|
A2B0908 | Sokoleč | Zeleneč | 6:1 (2:0) | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1001 | Rožďalovice | Zeleneč | 1:2 (0:0) | | |
|
|
A2B1002 | Čejetice | Sokoleč | 1:1 (1:0) | | |
|
|
A2B1003 | Neratovice | Zásmuky | 1:1 (1:1) | | |
|
|
A2B1004 | U.Janovice | Poděbrady | 2:2 (2:0) | | |
|
|
A2B1005 | Brandýs | Čáslav B | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A2B1006 | Polepy | Bakov | 4:1 (0:0) | | |
|
|
A2B1007 | Chocerady | M.Hradiště | 1:5 (0:3) | | |
|
|
A2B1008 | K. Hora | Kouřim | 2:3 (1:1) | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1101 | Kouřim | Rožďalovice | 4:0 (2:0) | | |
|
|
A2B1102 | M.Hradiště | K. Hora | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2B1103 | Bakov | Chocerady | 4:2 (3:2) | | |
|
|
A2B1104 | Čáslav B | Polepy | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2B1105 | Poděbrady | Brandýs | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2B1106 | Zásmuky | U.Janovice | 4:1 (2:1) | | |
|
|
A2B1107 | Sokoleč | Neratovice | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A2B1108 | Zeleneč | Čejetice | 3:1 (1:1) | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1201 | Rožďalovice | Čejetice | 0:1 (0:1) | | |
|
|
A2B1202 | Neratovice | Zeleneč | 2:2 (0:1) | | |
|
|
A2B1203 | U.Janovice | Sokoleč | 3:1 (1:1) | | |
|
|
A2B1204 | Brandýs | Zásmuky | 7:0 (1:0) | | |
|
|
A2B1205 | Polepy | Poděbrady | 4:1 (1:0) | | |
|
|
A2B1206 | Chocerady | Čáslav B | 1:1 (1:0) | | |
|
|
A2B1207 | K. Hora | Bakov | 5:0 (0:0) | | |
|
|
A2B1208 | Kouřim | M.Hradiště | 3:1 (1:1) | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1301 | M.Hradiště | Rožďalovice | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A2B1302 | Bakov | Kouřim | 0:2 (0:2) | | |
|
|
A2B1303 | Čáslav B | K. Hora | 0:1 (0:1) | | |
|
|
A2B1304 | Poděbrady | Chocerady | 2:3 (0:2) | | |
|
|
A2B1305 | Zásmuky | Polepy | 2:2 (1:2) | | |
|
|
A2B1306 | Sokoleč | Brandýs | 1:5 (0:3) | | |
|
|
A2B1307 | Zeleneč | U.Janovice | 4:1 (2:1) | | |
|
|
A2B1308 | Čejetice | Neratovice | 0:2 (0:1) | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1401 | Rožďalovice | Neratovice | 0:2 (0:1) | | |
|
|
A2B1402 | U.Janovice | Čejetice | 5:3 (2:1) | | |
|
|
A2B1403 | Brandýs | Zeleneč | 3:2 (1:1) | | |
|
|
A2B1404 | Polepy | Sokoleč | 3:1 (0:0) | | |
|
|
A2B1405 | Chocerady | Zásmuky | 3:5 (0:1) | | |
|
|
A2B1406 | K. Hora | Poděbrady | 1:2 (0:1) | | |
|
|
A2B1407 | Kouřim | Čáslav B | 0:2 (0:1) | | |
|
|
A2B1408 | M.Hradiště | Bakov | 2:0 (1:0) | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1501 | Bakov | Rožďalovice | 1:2 (1:2) | | |
|
|
A2B1502 | Čáslav B | M.Hradiště | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A2B1503 | Poděbrady | Kouřim | 0:1 (0:1) | | |
|
|
A2B1504 | Zásmuky | K. Hora | 6:2 (2:0) | | |
|
|
A2B1505 | Sokoleč | Chocerady | 5:2 (2:1) | | |
|
|
A2B1506 | Zeleneč | Polepy | 4:3 (2:1) | | |
|
|
A2B1507 | Čejetice | Brandýs | 1:3 (0:1) | | |
|
|
A2B1508 | Neratovice | U.Janovice | 2:0 (1:0) | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1601 | Rožďalovice | U.Janovice | 1:1 (0:1) | | |
|
|
A2B1602 | Neratovice | Brandýs | 1:1 (0:0) | | |
|
|
A2B1603 | Čejetice | Polepy | 0:4 (0:3) | | |
|
|
A2B1604 | Zeleneč | Chocerady | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A2B1605 | Sokoleč | K. Hora | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A2B1606 | Zásmuky | Kouřim | 3:0 (2:0) | | |
|
|
A2B1607 | Poděbrady | M.Hradiště | 1:1 (1:1) | | |
|
|
A2B1608 | Čáslav B | Bakov | 4:3 (3:0) | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1701 | Čáslav B | Rožďalovice | 3:0 (1:0) | | |
|
|
A2B1702 | Bakov | Poděbrady | 3:1 (1:0) | | |
|
|
A2B1703 | M.Hradiště | Zásmuky | 3:1 | | |
|
|
A2B1704 | Kouřim | Sokoleč | 5:1 (3:0) | | |
|
|
A2B1705 | K. Hora | Zeleneč | 5:0 (4:0) | | |
|
|
A2B1706 | Chocerady | Čejetice | 2:0 (0:0) | | |
|
|
A2B1707 | Polepy | Neratovice | 1:1 (1:1) | | |
|
|
A2B1708 | Brandýs | U.Janovice | 5:1 (2:1) | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1801 | Rožďalovice | Brandýs | 0:2 | | |
|
|
A2B1802 | U.Janovice | Polepy | 1:1 | | |
|
|
A2B1803 | Neratovice | Chocerady | 3:1 | | |
|
|
A2B1804 | Čejetice | K. Hora | 0:6 | | |
|
|
A2B1805 | Zeleneč | Kouřim | 2:2 | | |
|
|
A2B1806 | Sokoleč | M.Hradiště | 1:2 | | |
|
|
A2B1807 | Zásmuky | Bakov | 1:0 | | |
|
|
A2B1808 | Poděbrady | Čáslav B | 1:1 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1901 | Poděbrady | Rožďalovice | 2:0 | | |
|
|
A2B1902 | Čáslav B | Zásmuky | 3:0 | | |
|
|
A2B1903 | Bakov | Sokoleč | 0:4 | | |
|
|
A2B1904 | M.Hradiště | Zeleneč | 1:1 | | |
|
|
A2B1905 | Kouřim | Čejetice | 2:0 | | |
|
|
A2B1906 | K. Hora | Neratovice | 2:0 | | |
|
|
A2B1907 | Chocerady | U.Janovice | 0:3 | | |
|
|
A2B1908 | Polepy | Brandýs | 1:0 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B2001 | Rožďalovice | Polepy | 0:1 | | |
|
|
A2B2002 | Brandýs | Chocerady | 3:0 | | |
|
|
A2B2003 | U.Janovice | K. Hora | 2:1 | | |
|
|
A2B2004 | Neratovice | Kouřim | 4:2 | | |
|
|
A2B2005 | Čejetice | M.Hradiště | 1:1 | | |
|
|
A2B2006 | Zeleneč | Bakov | 0:6 | | |
|
|
A2B2007 | Sokoleč | Čáslav B | 1:2 | | |
|
|
A2B2008 | Zásmuky | Poděbrady | 0:3 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B2101 | Zásmuky | Rožďalovice | 4:3 | | |
|
|
A2B2102 | Poděbrady | Sokoleč | 1:4 | | |
|
|
A2B2103 | Čáslav B | Zeleneč | 1:2 | | |
|
|
A2B2104 | Bakov | Čejetice | 7:0 | | |
|
|
A2B2105 | M.Hradiště | Neratovice | 0:0 | | |
|
|
A2B2106 | Kouřim | U.Janovice | 1:1 | | |
|
|
A2B2107 | K. Hora | Brandýs | 3:1 | | |
|
|
A2B2108 | Chocerady | Polepy | 0:3 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B2201 | Rožďalovice | Chocerady | 4:0 | | |
|
|
A2B2202 | Polepy | K. Hora | 2:0 | | |
|
|
A2B2203 | Brandýs | Kouřim | 5:0 | | |
|
|
A2B2204 | U.Janovice | M.Hradiště | 1:4 | | |
|
|
A2B2205 | Neratovice | Bakov | 2:0 | | |
|
|
A2B2206 | Čejetice | Čáslav B | 0:3 | | |
|
|
A2B2207 | Zeleneč | Poděbrady | 3:1 | | |
|
|
A2B2208 | Sokoleč | Zásmuky | 5:0 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B2301 | Sokoleč | Rožďalovice | 5:0 | | |
|
|
A2B2302 | Zásmuky | Zeleneč | 0:0 | | |
|
|
A2B2303 | Poděbrady | Čejetice | 4:1 | | |
|
|
A2B2304 | Čáslav B | Neratovice | 1:4 | | |
|
|
A2B2305 | Bakov | U.Janovice | 5:1 | | |
|
|
A2B2306 | M.Hradiště | Brandýs | 2:1 | | |
|
|
A2B2307 | Kouřim | Polepy | 4:5 | | |
|
|
A2B2308 | K. Hora | Chocerady | 10:0 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B2401 | Rožďalovice | K. Hora | 2:2 | | |
|
|
A2B2402 | Chocerady | Kouřim | 3:1 | | |
|
|
A2B2403 | Polepy | M.Hradiště | 2:2 | | |
|
|
A2B2404 | Brandýs | Bakov | 2:0 | | |
|
|
A2B2405 | U.Janovice | Čáslav B | 0:7 | | |
|
|
A2B2406 | Neratovice | Poděbrady | 2:1 | | |
|
|
A2B2407 | Čejetice | Zásmuky | 2:7 | | |
|
|
A2B2408 | Zeleneč | Sokoleč | 0:3 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B2501 | Zeleneč | Rožďalovice | 2:3 | | |
|
|
A2B2502 | Sokoleč | Čejetice | 6:0 | | |
|
|
A2B2503 | Zásmuky | Neratovice | 1:1 | | |
|
|
A2B2504 | Poděbrady | U.Janovice | 2:2 | | |
|
|
A2B2505 | Čáslav B | Brandýs | 0:3 | | |
|
|
A2B2506 | Bakov | Polepy | 1:2 | | |
|
|
A2B2507 | M.Hradiště | Chocerady | 3:0 | | |
|
|
A2B2508 | Kouřim | K. Hora | 2:3 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B2601 | Rožďalovice | Kouřim | 0:0 | | |
|
|
A2B2602 | K. Hora | M.Hradiště | 1:2 | | |
|
|
A2B2603 | Chocerady | Bakov | 0:3 | | |
|
|
A2B2604 | Polepy | Čáslav B | 1:0 | | |
|
|
A2B2605 | Brandýs | Poděbrady | 4:0 | | |
|
|
A2B2606 | U.Janovice | Zásmuky | 3:1 | | |
|
|
A2B2607 | Neratovice | Sokoleč | 2:0 | | |
|
|
A2B2608 | Čejetice | Zeleneč | 1:0 | | |
|
27.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B2701 | Čejetice | Rožďalovice | 1:3 | | |
|
|
A2B2702 | Zeleneč | Neratovice | 0:3 | | |
|
|
A2B2703 | Sokoleč | U.Janovice | 2:2 | | |
|
|
A2B2704 | Zásmuky | Brandýs | 2:1 | | |
|
|
A2B2705 | Poděbrady | Polepy | 2:1 | | |
|
|
A2B2706 | Čáslav B | Chocerady | 6:0 | | |
|
|
A2B2707 | Bakov | K. Hora | 2:1 | | |
|
|
A2B2708 | M.Hradiště | Kouřim | 3:0 | | |
|
28.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B2801 | Rožďalovice | M.Hradiště | 1:0 | | |
|
|
A2B2802 | Kouřim | Bakov | 1:4 | | |
|
|
A2B2803 | K. Hora | Čáslav B | 2:2 | | |
|
|
A2B2804 | Chocerady | Poděbrady | 0:5 | | |
|
|
A2B2805 | Polepy | Zásmuky | 3:1 | | |
|
|
A2B2806 | Brandýs | Sokoleč | 3:2 | | |
|
|
A2B2807 | U.Janovice | Zeleneč | 9:0 | | |
|
|
A2B2808 | Neratovice | Čejetice | 5:0 | | |
|
29.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B2901 | Neratovice | Rožďalovice | 1:0 | | |
|
|
A2B2902 | Čejetice | U.Janovice | 0:11 | | |
|
|
A2B2903 | Zeleneč | Brandýs | 2:4 | | |
|
|
A2B2904 | Sokoleč | Polepy | 2:4 | | |
|
|
A2B2905 | Zásmuky | Chocerady | 3:2 | | |
|
|
A2B2906 | Poděbrady | K. Hora | 3:2 | | |
|
|
A2B2907 | Čáslav B | Kouřim | 6:0 | | |
|
|
A2B2908 | Bakov | M.Hradiště | 1:2 | | |
|
30.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B3001 | Rožďalovice | Bakov | 2:0 | | |
|
|
A2B3002 | M.Hradiště | Čáslav B | 3:2 | | |
|
|
A2B3003 | Kouřim | Poděbrady | 3:3 | | |
|
|
A2B3004 | K. Hora | Zásmuky | 2:1 | | |
|
|
A2B3005 | Chocerady | Sokoleč | 1:7 | | |
|
|
A2B3006 | Polepy | Zeleneč | 6:0 | | |
|
|
A2B3007 | Brandýs | Čejetice | 7:2 | | |
|
|
A2B3008 | U.Janovice | Neratovice | 0:1 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 882 | 3.7 |
Branky domácí | 517 | 2.2 |
Branky hosté | 365 | 1.5 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Bakov | 0 | 0 | 0 |
|
Brandýs | 0 | 0 | 0 |
|
Čáslav B | 0 | 0 | 0 |
|
Čejetice | 0 | 0 | 0 |
|
Chocerady | 0 | 0 | 0 |
|
K. Hora | 0 | 0 | 0 |
|
Kouřim | 0 | 0 | 0 |
|
M.Hradiště | 0 | 0 | 0 |
|
Neratovice | 0 | 0 | 0 |
|
Poděbrady | 0 | 0 | 0 |
|
Polepy | 0 | 0 | 0 |
|
Rožďalovice | 0 | 0 | 0 |
|
Sokoleč | 0 | 0 | 0 |
|
U.Janovice | 0 | 0 | 0 |
|
Zásmuky | 0 | 0 | 0 |
|
Zeleneč | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Středočeský KFS |
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40, 160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
|
|
|