Domácí soutěže


reklama
Zpět na archiv soutěží

Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


A3C - I.B třída skupina C

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Č.Pečky261763 52: 2157( 18)
2.Nymburk261457 72: 5247( 8)
3.Libodřice261448 57: 5846( 7)
4.AFK Pečky261277 48: 4443( 4)
5.Ostrá2612410 55: 4640( 1)
6.Tuchoraz2613013 49: 3639( 0)
7.Velim B2611510 62: 5138( -1)
8.Sadská26989 50: 4035( -4)
9.Tupadly26989 49: 5335( -4)
10.B.Podolí268711 55: 5631( -8)
11.Lysá267811 39: 4529(-10)
12.Paběnice266614 36: 6324(-15)
13.Sibřina266515 38: 6523(-16)
14.Loučeň266317 31: 6321(-18)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Nymburk131021 42: 1632
2.Č.Pečky13931 27: 730
3.Ostrá13922 35: 1529
4.AFK Pečky13841 28: 1628
5.Libodřice13913 32: 2528
6.Tuchoraz13904 29: 1227
7.Sadská13751 32: 1126
8.B.Podolí13823 36: 2026
9.Velim B13724 35: 2423
10.Tupadly13553 31: 2820
11.Loučeň13526 20: 2217
12.Lysá13445 22: 2016
13.Sibřina13445 27: 3116
14.Paběnice13427 17: 3314


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Č.Pečky13832 25: 1427
2.Libodřice13535 25: 3318
3.Nymburk13436 30: 3615
4.Velim B13436 27: 2715
5.AFK Pečky13436 20: 2815
6.Tupadly13436 18: 2515
7.Lysá13346 17: 2513
8.Tuchoraz13409 20: 2412
9.Ostrá13328 20: 3111
10.Paběnice13247 19: 3010
11.Sadská13238 18: 299
12.Sibřina132110 11: 347
13.B.Podolí13058 19: 365
14.Loučeň131111 11: 414


  KŘÍŽOVÁ TABULKA
1234567891011121314
1.Sibřina--- 3:0 2:4 1:5 2:2 4:2 3:3 3:3 0:2 2:3 2:1 1:4 3:1 1:1
2.Tuchoraz1:0 --- 1:0 1:0 3:0 1:2 5:0 1:2 3:1 2:1 4:0 4:1 1:2 2:3
3.Ostrá3:0 0:5 --- 1:2 3:0 2:0 2:0 4:1 4:2 10:2 1:0 2:0 1:1 2:2
4.Velim B2:0 5:1 2:2 --- 0:3 5:3 5:2 5:7 2:0 3:1 2:2 3:0 0:1 1:2
5.AFK Pečky4:2 2:1 2:0 4:2 --- 1:1 3:1 2:1 1:1 5:2 2:2 1:1 0:2 1:0
6.Sadská3:0 0:2 6:0 2:2 5:0 --- 2:0 3:3 1:1 4:1 3:0 1:0 1:1 1:1
7.Loučeň1:0 1:3 1:1 0:3 1:2 3:2 --- 3:0 1:2 1:2 4:3 2:2 0:2 2:0
8.Nymburk7:1 2:1 3:2 4:2 3:0 3:0 2:0 --- 5:1 4:4 3:1 1:3 0:0 5:1
9.Paběnice0:2 0:5 0:3 3:3 1:5 2:0 2:1 3:2 --- 0:4 2:2 1:3 1:2 2:1
10.Libodřice3:0 2:1 3:5 3:3 0:4 2:1 4:2 2:4 2:1 --- 4:1 4:2 2:1 1:0
11.B.Podolí3:1 5:1 4:1 0:1 3:2 1:1 4:0 3:2 4:3 1:3 --- 5:1 0:1 3:3
12.Tupadly3:3 2:0 3:1 2:1 2:2 2:2 4:0 3:4 3:3 1:1 3:1 --- 2:7 1:3
13.Č.Pečky3:0 1:0 3:1 2:1 0:0 2:1 5:0 3:0 3:1 0:0 2:2 0:1 --- 3:0
14.Lysá1:2 1:0 1:0 4:2 5:0 1:3 0:2 1:1 1:1 0:1 4:4 0:0 3:4 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Č.Pečky13841 32: 1328
2.AFK Pečky13832 28: 1527
3.Libodřice13823 30: 3026
4.Nymburk13733 31: 2324
5.B.Podolí13634 33: 3021
6.Ostrá13625 30: 1820
7.Velim B13535 30: 2418
8.Tuchoraz13607 24: 2018
9.Tupadly13454 23: 2717
10.Lysá13274 18: 2113
11.Sadská13265 16: 2112
12.Sibřina13328 20: 3211
13.Loučeň13328 14: 3011
14.Paběnice131210 12: 375


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Č.Pečky13922 20: 829
2.Sadská13724 34: 1923
3.Nymburk13724 41: 2923
4.Tuchoraz13706 25: 1621
5.Velim B13625 32: 2720
6.Libodřice13625 27: 2820
7.Ostrá13625 25: 2820
8.Paběnice13544 24: 2619
9.Tupadly13535 26: 2618
10.Lysá13517 21: 2416
11.AFK Pečky13445 20: 2916
12.Sibřina13337 18: 3312
13.B.Podolí13247 22: 2610
14.Loučeň13319 17: 3310



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0101SibřinaLysá1:1 
A3C0102TuchorazČ.Pečky1:2 
A3C0103OstráTupadly2:0 
A3C0104Velim BB.Podolí2:2 
A3C0105AFK PečkyLibodřice5:2 
A3C0106SadskáPaběnice1:1 
A3C0107LoučeňNymburk3:0 


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0201LysáNymburk1:1 
A3C0202PaběniceLoučeň2:1 
A3C0203LibodřiceSadská2:1 
A3C0204B.PodolíAFK Pečky3:2 
A3C0205TupadlyVelim B2:1 
A3C0206Č.PečkyOstrá3:1 
A3C0207SibřinaTuchoraz3:0 


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0301TuchorazLysá2:3 
A3C0302OstráSibřina3:0 
A3C0303Velim BČ.Pečky0:1 
A3C0304AFK PečkyTupadly1:1 
A3C0305SadskáB.Podolí3:0 
A3C0306LoučeňLibodřice1:2 
A3C0307NymburkPaběnice5:1 


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0401LysáPaběnice1:1 
A3C0402LibodřiceNymburk2:4 
A3C0403B.PodolíLoučeň4:0 
A3C0404TupadlySadská2:2 
A3C0405Č.PečkyAFK Pečky0:0 
A3C0406SibřinaVelim B1:5 
A3C0407TuchorazOstrá1:0 


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0501OstráLysá2:2 
A3C0502Velim BTuchoraz5:1 
A3C0503AFK PečkySibřina4:2 
A3C0504SadskáČ.Pečky1:1 
A3C0505LoučeňTupadly2:2 
A3C0506NymburkB.Podolí3:1 
A3C0507PaběniceLibodřice0:4 


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0601LysáLibodřice0:1 
A3C0602B.PodolíPaběnice4:3 
A3C0603TupadlyNymburk3:4 
A3C0604Č.PečkyLoučeň5:0 
A3C0605SibřinaSadská4:2 
A3C0606TuchorazAFK Pečky3:0 
A3C0607OstráVelim B1:2 


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0701Velim BLysá1:2 
A3C0702AFK PečkyOstrá2:0 
A3C0703SadskáTuchoraz0:2 
A3C0704LoučeňSibřina1:0 
A3C0705NymburkČ.Pečky0:0 
A3C0706PaběniceTupadly1:3 
A3C0707LibodřiceB.Podolí4:1 


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0801LysáB.Podolí4:4 
A3C0802TupadlyLibodřice1:1 
A3C0803Č.PečkyPaběnice3:1 
A3C0804SibřinaNymburk3:3 
A3C0805TuchorazLoučeň5:0 
A3C0806OstráSadská2:0 
A3C0807Velim BAFK Pečky0:3 


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C0901AFK PečkyLysá1:0 
A3C0902SadskáVelim B2:2 
A3C0903LoučeňOstrá1:1 
A3C0904NymburkTuchoraz2:1 
A3C0905PaběniceSibřina0:2 
A3C0906LibodřiceČ.Pečky2:1 
A3C0907B.PodolíTupadly5:1 


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1001LysáTupadly0:0 
A3C1002Č.PečkyB.Podolí2:2 
A3C1003SibřinaLibodřice2:3 
A3C1004TuchorazPaběnice3:1 
A3C1005OstráNymburk4:1 
A3C1006Velim BLoučeň5:2 
A3C1007AFK PečkySadská1:1 


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1101SadskáLysá1:1 
A3C1102LoučeňAFK Pečky1:2 
A3C1103NymburkVelim B4:2 
A3C1104PaběniceOstrá0:3 
A3C1105LibodřiceTuchoraz2:1 
A3C1106B.PodolíSibřina3:1 
A3C1107TupadlyČ.Pečky2:7 


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1201LysáČ.Pečky3:4 
A3C1202SibřinaTupadly1:4 
A3C1203TuchorazB.Podolí4:0 
A3C1204OstráLibodřice10:2 
A3C1205Velim BPaběnice2:0 
A3C1206AFK PečkyNymburk2:1 
A3C1207SadskáLoučeň2:0 


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1301LoučeňLysá2:0 
A3C1302NymburkSadská3:0 
A3C1303PaběniceAFK Pečky1:5 
A3C1304LibodřiceVelim B3:3 
A3C1305B.PodolíOstrá4:1 
A3C1306TupadlyTuchoraz2:0 
A3C1307Č.PečkySibřina3:0 


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1401LysáSibřina1:2 
A3C1402Č.PečkyTuchoraz1:0 
A3C1403TupadlyOstrá3:1 
A3C1404B.PodolíVelim B0:1 
A3C1405LibodřiceAFK Pečky0:4 
A3C1406PaběniceSadská2:0 
A3C1407NymburkLoučeň2:0 


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1501NymburkLysá5:1 
A3C1502LoučeňPaběnice1:2 
A3C1503SadskáLibodřice4:1 
A3C1504AFK PečkyB.Podolí2:2 
A3C1505Velim BTupadly3:0 
A3C1506OstráČ.Pečky1:1 
A3C1507TuchorazSibřina1:0 


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1601LysáTuchoraz1:0 
A3C1602SibřinaOstrá2:4 
A3C1603Č.PečkyVelim B2:1 
A3C1604TupadlyAFK Pečky2:2 
A3C1605B.PodolíSadská1:1 
A3C1606LibodřiceLoučeň4:2 
A3C1607PaběniceNymburk3:2 


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1701PaběniceLysá2:1 
A3C1702NymburkLibodřice4:4 
A3C1703LoučeňB.Podolí4:3 
A3C1704SadskáTupadly1:0 
A3C1705AFK PečkyČ.Pečky0:2 
A3C1706Velim BSibřina2:0 
A3C1707OstráTuchoraz0:5 


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1801LysáOstrá1:0 
A3C1802TuchorazVelim B1:0 
A3C1803SibřinaAFK Pečky2:2 
A3C1804Č.PečkySadská2:1 
A3C1805TupadlyLoučeň4:0 
A3C1806B.PodolíNymburk3:2 
A3C1807LibodřicePaběnice2:1 


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C1901LibodřiceLysá1:0 
A3C1902PaběniceB.Podolí2:2 
A3C1903NymburkTupadly1:3 
A3C1904LoučeňČ.Pečky0:2 
A3C1905SadskáSibřina3:0 
A3C1906AFK PečkyTuchoraz2:1 
A3C1907Velim BOstrá2:2 


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C2001LysáVelim B4:2 
A3C2002OstráAFK Pečky3:0 
A3C2003TuchorazSadská1:2 
A3C2004SibřinaLoučeň3:3 
A3C2005Č.PečkyNymburk3:0 
A3C2006TupadlyPaběnice3:3 
A3C2007B.PodolíLibodřice1:3 


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C2101B.PodolíLysá3:3 
A3C2102LibodřiceTupadly4:2 
A3C2103PaběniceČ.Pečky1:2 
A3C2104NymburkSibřina7:1 
A3C2105LoučeňTuchoraz1:3 
A3C2106SadskáOstrá6:0 
A3C2107AFK PečkyVelim B4:2 


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C2201LysáAFK Pečky5:0 
A3C2202Velim BSadská5:3 
A3C2203OstráLoučeň2:0 
A3C2204TuchorazNymburk1:2 
A3C2205SibřinaPaběnice0:2 
A3C2206Č.PečkyLibodřice0:0 
A3C2207TupadlyB.Podolí3:1 


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C2301TupadlyLysá1:3 
A3C2302B.PodolíČ.Pečky0:1 
A3C2303LibodřiceSibřina3:0 
A3C2304PaběniceTuchoraz0:5 
A3C2305NymburkOstrá3:2 
A3C2306LoučeňVelim B0:3 
A3C2307SadskáAFK Pečky5:0 


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C2401LysáSadská1:3 
A3C2402AFK PečkyLoučeň3:1 
A3C2403Velim BNymburk5:7 
A3C2404OstráPaběnice4:2 
A3C2405TuchorazLibodřice2:1 
A3C2406SibřinaB.Podolí2:1 
A3C2407Č.PečkyTupadly0:1 


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C2501Č.PečkyLysá3:0 
A3C2502TupadlySibřina3:3 
A3C2503B.PodolíTuchoraz5:1 
A3C2504LibodřiceOstrá3:5 
A3C2505PaběniceVelim B3:3 
A3C2506NymburkAFK Pečky3:0 
A3C2507LoučeňSadská3:2 


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3C2601LysáLoučeň0:2 
A3C2602SadskáNymburk3:3 
A3C2603AFK PečkyPaběnice1:1 
A3C2604Velim BLibodřice3:1 
A3C2605OstráB.Podolí1:0 
A3C2606TuchorazTupadly4:1 
A3C2607SibřinaČ.Pečky3:1 



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem6933.8
Branky domácí4132.3
Branky hosté2801.5
Diváků00


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
AFK Pečky000
B.Podolí000
Č.Pečky000
Libodřice000
Loučeň000
Lysá000
Nymburk000
Ostrá000
Paběnice000
Sadská000
Sibřina000
Tuchoraz000
Tupadly000
Velim B000



Zpět na archiv soutěží

Středočeský KFS
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40,
160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Komise rozhodčích
22.1.2009Zpráva DS - formulář
 
Komise mládeže
24.8.2011PRAVIDLA MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK 4+1
24.8.2011PRAVIDLA STARŠÍCH PŘÍPRAVEK 5+1
 
TMK
2.10.2012TRENÉRSKÁ GRASSROOTS C A UEFA B-LICENCE PODZIM 2012
25.11.2011SEZNAM TRENÉRŮ UEFA B - licence Středočeský KFS
18.6.2010LICENČNÍ ŘÁDY TRENÉRSKÝCH LICENCÍ
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
gambrinus ligy
Gambrinus oficiální sázkový partner
gambrinus ligy
Chance  generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize DENÍK HATTRICK - sportovní magazín Impuls sport.cz Seznam
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Čedok
fotbal-travel
Rauch benesport.cz coca-cola G4S
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate