|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
E1A - Krajský přebor starších žáků
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | SK Rakovník | 30 | 26 | 4 | 0 | 132: 13 | 82 | ( 37) |
|
2. | Beroun | 30 | 24 | 4 | 2 | 120: 26 | 76 | ( 31) |
|
3. | Kladno B | 30 | 18 | 6 | 6 | 98: 38 | 60 | ( 15) |
|
4. | G.Vlašim | 30 | 17 | 8 | 5 | 78: 32 | 59 | ( 14) |
|
5. | Sedlčany | 30 | 17 | 4 | 9 | 101: 63 | 55 | ( 10) |
|
6. | M.Hradiště | 30 | 13 | 7 | 10 | 46: 40 | 46 | ( 1) |
|
7. | Čelákovice | 30 | 13 | 7 | 10 | 52: 54 | 46 | ( 1) |
|
8. | Jílové | 30 | 12 | 8 | 10 | 81: 59 | 44 | ( -1) |
|
9. | Tn Rakovník | 30 | 10 | 3 | 17 | 36: 56 | 33 | (-12) |
|
10. | Sp Příbram | 30 | 8 | 9 | 13 | 41: 53 | 33 | (-12) |
|
11. | Benešov | 30 | 9 | 5 | 16 | 59: 64 | 32 | (-13) |
|
12. | Lysá | 30 | 10 | 0 | 20 | 49: 89 | 30 | (-15) |
|
13. | Mělník | 30 | 8 | 5 | 17 | 52: 81 | 29 | (-16) |
|
14. | Kosmonosy | 30 | 7 | 6 | 17 | 28: 63 | 27 | (-18) |
|
15. | K. Hora | 30 | 7 | 5 | 18 | 44: 74 | 26 | (-19) |
|
16. | Dobříš | 30 | 0 | 1 | 29 | 20:232 | 1 | (-44) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Beroun | 15 | 14 | 1 | 0 | 82: 13 | 43 |
|
2. | SK Rakovník | 15 | 13 | 2 | 0 | 56: 6 | 41 |
|
3. | Kladno B | 15 | 10 | 3 | 2 | 60: 17 | 33 |
|
4. | Sedlčany | 15 | 10 | 3 | 2 | 59: 19 | 33 |
|
5. | G.Vlašim | 15 | 10 | 2 | 3 | 44: 17 | 32 |
|
6. | Čelákovice | 15 | 8 | 4 | 3 | 32: 19 | 28 |
|
7. | M.Hradiště | 15 | 6 | 5 | 4 | 26: 20 | 23 |
|
8. | Sp Příbram | 15 | 6 | 3 | 6 | 28: 27 | 21 |
|
9. | Lysá | 15 | 7 | 0 | 8 | 33: 32 | 21 |
|
10. | Jílové | 15 | 5 | 5 | 5 | 45: 24 | 20 |
|
11. | Tn Rakovník | 15 | 6 | 0 | 9 | 19: 28 | 18 |
|
12. | Benešov | 15 | 5 | 2 | 8 | 37: 29 | 17 |
|
13. | K. Hora | 15 | 4 | 3 | 8 | 26: 32 | 15 |
|
14. | Kosmonosy | 15 | 4 | 3 | 8 | 14: 26 | 15 |
|
15. | Mělník | 15 | 3 | 5 | 7 | 20: 33 | 14 |
|
16. | Dobříš | 15 | 0 | 0 | 15 | 14:100 | 0 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | SK Rakovník | 15 | 13 | 2 | 0 | 76: 7 | 41 |
|
2. | Beroun | 15 | 10 | 3 | 2 | 38: 13 | 33 |
|
3. | Kladno B | 15 | 8 | 3 | 4 | 38: 21 | 27 |
|
4. | G.Vlašim | 15 | 7 | 6 | 2 | 34: 15 | 27 |
|
5. | Jílové | 15 | 7 | 3 | 5 | 36: 35 | 24 |
|
6. | M.Hradiště | 15 | 7 | 2 | 6 | 20: 20 | 23 |
|
7. | Sedlčany | 15 | 7 | 1 | 7 | 42: 44 | 22 |
|
8. | Čelákovice | 15 | 5 | 3 | 7 | 20: 35 | 18 |
|
9. | Benešov | 15 | 4 | 3 | 8 | 22: 35 | 15 |
|
10. | Tn Rakovník | 15 | 4 | 3 | 8 | 17: 28 | 15 |
|
11. | Mělník | 15 | 5 | 0 | 10 | 32: 48 | 15 |
|
12. | Sp Příbram | 15 | 2 | 6 | 7 | 13: 26 | 12 |
|
13. | Kosmonosy | 15 | 3 | 3 | 9 | 14: 37 | 12 |
|
14. | K. Hora | 15 | 3 | 2 | 10 | 18: 42 | 11 |
|
15. | Lysá | 15 | 3 | 0 | 12 | 16: 57 | 9 |
|
16. | Dobříš | 15 | 0 | 1 | 14 | 6:132 | 1 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|
1. | Sp Příbram | --- | 0:0 | 1:3 | 3:2 | 1:0 | 1:1 | 1:4 | 0:3 | 11:0 | 2:1 | 3:1 | 1:3 | 1:1 | 1:3 | 2:0 | 0:5 |
|
2. | G.Vlašim | 1:0 | --- | 4:0 | 3:2 | 4:1 | 7:0 | 0:0 | 0:3 | 10:1 | 2:2 | 3:0 | 1:3 | 2:0 | 3:1 | 2:1 | 2:3 |
|
3. | Tn Rakovník | 3:1 | 0:1 | --- | 0:1 | 2:0 | 1:3 | 0:2 | 0:4 | 3:0 | 4:2 | 2:1 | 2:0 | 1:2 | 0:5 | 0:1 | 1:5 |
|
4. | Mělník | 1:1 | 2:2 | 2:0 | --- | 0:0 | 0:4 | 0:3 | 0:7 | 8:0 | 1:4 | 1:4 | 1:1 | 2:0 | 2:4 | 0:0 | 0:3 |
|
5. | K. Hora | 1:1 | 2:4 | 0:1 | 1:3 | --- | 0:3 | 2:2 | 0:8 | 9:0 | 0:1 | 4:2 | 2:0 | 4:0 | 0:2 | 0:0 | 1:5 |
|
6. | Jílové | 1:2 | 2:2 | 1:1 | 9:0 | 2:4 | --- | 0:2 | 0:5 | 11:2 | 6:0 | 4:1 | 1:1 | 1:1 | 1:1 | 1:2 | 5:0 |
|
7. | Beroun | 4:0 | 2:0 | 5:2 | 5:2 | 4:1 | 9:0 | --- | 2:2 | 15:0 | 4:1 | 5:0 | 5:0 | 4:0 | 5:2 | 6:1 | 7:2 |
|
8. | SK Rakovník | 2:0 | 0:0 | 4:0 | 6:2 | 7:0 | 4:2 | 1:0 | --- | 9:0 | 2:0 | 4:0 | 2:0 | 10:1 | 1:1 | 2:0 | 2:0 |
|
9. | Dobříš | 1:2 | 0:8 | 2:6 | 0:9 | 2:3 | 0:12 | 0:7 | 1:15 | --- | 1:3 | 1:4 | 0:2 | 2:3 | 1:13 | 1:5 | 2:8 |
|
10. | Benešov | 3:2 | 0:1 | 0:0 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | 1:3 | 1:5 | 15:0 | --- | 5:0 | 3:1 | 2:2 | 0:1 | 1:4 | 3:1 |
|
11. | Lysá | 4:0 | 0:1 | 1:0 | 4:2 | 4:1 | 5:0 | 2:5 | 0:7 | 7:2 | 1:4 | --- | 2:0 | 0:2 | 1:2 | 0:2 | 2:4 |
|
12. | Kosmonosy | 0:0 | 1:7 | 0:1 | 2:0 | 2:1 | 0:2 | 0:3 | 0:2 | 0:0 | 1:0 | 0:1 | --- | 0:5 | 2:2 | 0:1 | 6:1 |
|
13. | Čelákovice | 2:1 | 0:4 | 1:0 | 5:2 | 0:0 | 1:1 | 0:0 | 1:6 | 7:0 | 0:0 | 3:0 | 4:0 | --- | 2:0 | 0:2 | 6:3 |
|
14. | Kladno B | 2:2 | 4:2 | 2:2 | 2:0 | 6:2 | 0:3 | 5:0 | 1:1 | 13:0 | 6:1 | 5:1 | 5:1 | 0:1 | --- | 3:0 | 6:1 |
|
15. | M.Hradiště | 0:0 | 0:0 | 2:1 | 1:3 | 4:1 | 1:1 | 0:2 | 0:5 | 5:1 | 4:2 | 5:0 | 1:1 | 2:1 | 0:1 | --- | 1:1 |
|
16. | Sedlčany | 1:1 | 2:2 | 3:0 | 5:1 | 3:1 | 6:1 | 1:5 | 1:3 | 9:0 | 1:1 | 12:1 | 7:1 | 4:1 | 2:0 | 2:1 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | SK Rakovník | 15 | 12 | 3 | 0 | 62: 9 | 39 |
|
2. | Beroun | 15 | 12 | 3 | 0 | 55: 12 | 39 |
|
3. | Sedlčany | 15 | 11 | 1 | 3 | 60: 23 | 34 |
|
4. | Kladno B | 15 | 10 | 1 | 4 | 48: 20 | 31 |
|
5. | Jílové | 15 | 9 | 3 | 3 | 50: 16 | 30 |
|
6. | G.Vlašim | 15 | 8 | 5 | 2 | 41: 15 | 29 |
|
7. | M.Hradiště | 15 | 8 | 2 | 5 | 27: 17 | 26 |
|
8. | Čelákovice | 15 | 6 | 4 | 5 | 26: 24 | 22 |
|
9. | Lysá | 15 | 6 | 0 | 9 | 27: 47 | 18 |
|
10. | Tn Rakovník | 15 | 5 | 0 | 10 | 21: 36 | 15 |
|
11. | Mělník | 15 | 4 | 3 | 8 | 21: 36 | 15 |
|
12. | Sp Příbram | 15 | 3 | 4 | 8 | 13: 33 | 13 |
|
13. | Kosmonosy | 15 | 4 | 0 | 11 | 11: 41 | 12 |
|
14. | Benešov | 15 | 3 | 2 | 10 | 21: 37 | 11 |
|
15. | K. Hora | 15 | 2 | 3 | 10 | 11: 39 | 9 |
|
16. | Dobříš | 15 | 0 | 0 | 15 | 13:102 | 0 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | SK Rakovník | 15 | 14 | 1 | 0 | 70: 4 | 43 |
|
2. | Beroun | 15 | 12 | 1 | 2 | 65: 14 | 37 |
|
3. | G.Vlašim | 15 | 9 | 3 | 3 | 37: 17 | 30 |
|
4. | Kladno B | 15 | 8 | 5 | 2 | 50: 18 | 29 |
|
5. | Čelákovice | 15 | 7 | 3 | 5 | 26: 30 | 24 |
|
6. | Benešov | 15 | 6 | 3 | 6 | 38: 27 | 21 |
|
7. | Sedlčany | 15 | 6 | 3 | 6 | 41: 40 | 21 |
|
8. | Sp Příbram | 15 | 5 | 5 | 5 | 28: 20 | 20 |
|
9. | M.Hradiště | 15 | 5 | 5 | 5 | 19: 23 | 20 |
|
10. | Tn Rakovník | 15 | 5 | 3 | 7 | 15: 20 | 18 |
|
11. | K. Hora | 15 | 5 | 2 | 8 | 33: 35 | 17 |
|
12. | Kosmonosy | 15 | 3 | 6 | 6 | 17: 22 | 15 |
|
13. | Jílové | 15 | 3 | 5 | 7 | 31: 43 | 14 |
|
14. | Mělník | 15 | 4 | 2 | 9 | 31: 45 | 14 |
|
15. | Lysá | 15 | 4 | 0 | 11 | 22: 42 | 12 |
|
16. | Dobříš | 15 | 0 | 1 | 14 | 7:130 | 1 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0101 | Sp Příbram | Sedlčany | 0:5 | | |
|
|
E1A0102 | G.Vlašim | M.Hradiště | 2:1 | | |
|
|
E1A0103 | Tn Rakovník | Kladno B | 0:5 | | |
|
|
E1A0104 | Mělník | Čelákovice | 2:0 | | |
|
|
E1A0105 | K. Hora | Kosmonosy | 2:0 | | |
|
|
E1A0106 | Jílové | Lysá | 4:1 | | |
|
|
E1A0107 | Beroun | Benešov | 4:1 | | |
|
|
E1A0108 | SK Rakovník | Dobříš | 9:0 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0201 | Sedlčany | Dobříš | 9:0 | | |
|
|
E1A0202 | Benešov | SK Rakovník | 1:5 | | |
|
|
E1A0203 | Lysá | Beroun | 2:5 | | |
|
|
E1A0204 | Kosmonosy | Jílové | 0:2 | | |
|
|
E1A0205 | Čelákovice | K. Hora | 0:0 | | |
|
|
E1A0206 | Kladno B | Mělník | 2:0 | | |
|
|
E1A0207 | M.Hradiště | Tn Rakovník | 2:1 | | |
|
|
E1A0208 | Sp Příbram | G.Vlašim | 0:0 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0301 | G.Vlašim | Sedlčany | 2:3 | | |
|
|
E1A0302 | Tn Rakovník | Sp Příbram | 3:1 | | |
|
|
E1A0303 | Mělník | M.Hradiště | 0:0 | | |
|
|
E1A0304 | K. Hora | Kladno B | 0:2 | | |
|
|
E1A0305 | Jílové | Čelákovice | 1:1 | | |
|
|
E1A0306 | Beroun | Kosmonosy | 5:0 | | |
|
|
E1A0307 | SK Rakovník | Lysá | 4:0 | | |
|
|
E1A0308 | Dobříš | Benešov | 1:3 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0401 | Sedlčany | Benešov | 1:1 | | |
|
|
E1A0402 | Lysá | Dobříš | 7:2 | | |
|
|
E1A0403 | Kosmonosy | SK Rakovník | 0:2 | | |
|
|
E1A0404 | Čelákovice | Beroun | 0:0 | | |
|
|
E1A0405 | Kladno B | Jílové | 0:3 | | |
|
|
E1A0406 | M.Hradiště | K. Hora | 4:1 | | |
|
|
E1A0407 | Sp Příbram | Mělník | 3:2 | | |
|
|
E1A0408 | G.Vlašim | Tn Rakovník | 4:0 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0501 | Tn Rakovník | Sedlčany | 1:5 | | |
|
|
E1A0502 | Mělník | G.Vlašim | 2:2 | | |
|
|
E1A0503 | K. Hora | Sp Příbram | 1:1 | | |
|
|
E1A0504 | Jílové | M.Hradiště | 1:2 | | |
|
|
E1A0505 | Beroun | Kladno B | 5:2 | | |
|
|
E1A0506 | SK Rakovník | Čelákovice | 10:1 | | |
|
|
E1A0507 | Dobříš | Kosmonosy | 0:2 | | |
|
|
E1A0508 | Benešov | Lysá | 5:0 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0601 | Sedlčany | Lysá | 12:1 | | |
|
|
E1A0602 | Kosmonosy | Benešov | 1:0 | | |
|
|
E1A0603 | Čelákovice | Dobříš | 7:0 | | |
|
|
E1A0604 | Kladno B | SK Rakovník | 1:1 | | |
|
|
E1A0605 | M.Hradiště | Beroun | 0:2 | | |
|
|
E1A0606 | Sp Příbram | Jílové | 1:1 | | |
|
|
E1A0607 | G.Vlašim | K. Hora | 4:1 | | |
|
|
E1A0608 | Tn Rakovník | Mělník | 0:1 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0701 | Mělník | Sedlčany | 0:3 | | |
|
|
E1A0702 | K. Hora | Tn Rakovník | 0:1 | | |
|
|
E1A0703 | Jílové | G.Vlašim | 2:2 | | |
|
|
E1A0704 | Beroun | Sp Příbram | 4:0 | | |
|
|
E1A0705 | SK Rakovník | M.Hradiště | 2:0 | | |
|
|
E1A0706 | Dobříš | Kladno B | 1:13 | | |
|
|
E1A0707 | Benešov | Čelákovice | 2:2 | | |
|
|
E1A0708 | Lysá | Kosmonosy | 2:0 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0801 | Sedlčany | Kosmonosy | 7:1 | | |
|
|
E1A0802 | Čelákovice | Lysá | 3:0 | | |
|
|
E1A0803 | Kladno B | Benešov | 6:1 | | |
|
|
E1A0804 | M.Hradiště | Dobříš | 5:1 | | |
|
|
E1A0805 | Sp Příbram | SK Rakovník | 0:3 | | |
|
|
E1A0806 | G.Vlašim | Beroun | 0:0 | | |
|
|
E1A0807 | Tn Rakovník | Jílové | 1:3 | | |
|
|
E1A0808 | Mělník | K. Hora | 0:0 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0901 | K. Hora | Sedlčany | 1:5 | | |
|
|
E1A0902 | Jílové | Mělník | 9:0 | | |
|
|
E1A0903 | Beroun | Tn Rakovník | 5:2 | | |
|
|
E1A0904 | SK Rakovník | G.Vlašim | 0:0 | | |
|
|
E1A0905 | Dobříš | Sp Příbram | 1:2 | | |
|
|
E1A0906 | Benešov | M.Hradiště | 1:4 | | |
|
|
E1A0907 | Lysá | Kladno B | 1:2 | | |
|
|
E1A0908 | Kosmonosy | Čelákovice | 0:5 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1001 | Sedlčany | Čelákovice | 4:1 | | |
|
|
E1A1002 | Kladno B | Kosmonosy | 5:1 | | |
|
|
E1A1003 | M.Hradiště | Lysá | 5:0 | | |
|
|
E1A1004 | Sp Příbram | Benešov | 2:1 | | |
|
|
E1A1005 | G.Vlašim | Dobříš | 10:1 | | |
|
|
E1A1006 | Tn Rakovník | SK Rakovník | 0:4 | | |
|
|
E1A1007 | Mělník | Beroun | 0:3 | | |
|
|
E1A1008 | K. Hora | Jílové | 0:3 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1101 | Jílové | Sedlčany | 5:0 | | |
|
|
E1A1102 | Beroun | K. Hora | 4:1 | | |
|
|
E1A1103 | SK Rakovník | Mělník | 6:2 | | |
|
|
E1A1104 | Dobříš | Tn Rakovník | 2:6 | | |
|
|
E1A1105 | Benešov | G.Vlašim | 0:1 | | |
|
|
E1A1106 | Lysá | Sp Příbram | 4:0 | | |
|
|
E1A1107 | Kosmonosy | M.Hradiště | 0:1 | | |
|
|
E1A1108 | Čelákovice | Kladno B | 2:0 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1201 | Sedlčany | Kladno B | 2:0 | | |
|
|
E1A1202 | M.Hradiště | Čelákovice | 2:1 | | |
|
|
E1A1203 | Sp Příbram | Kosmonosy | 1:3 | | |
|
|
E1A1204 | G.Vlašim | Lysá | 3:0 | | |
|
|
E1A1205 | Tn Rakovník | Benešov | 4:2 | | |
|
|
E1A1206 | Mělník | Dobříš | 8:0 | | |
|
|
E1A1207 | K. Hora | SK Rakovník | 0:8 | | |
|
|
E1A1208 | Jílové | Beroun | 0:2 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1301 | Beroun | Sedlčany | 7:2 | | |
|
|
E1A1302 | SK Rakovník | Jílové | 4:2 | | |
|
|
E1A1303 | Dobříš | K. Hora | 2:3 | | |
|
|
E1A1304 | Benešov | Mělník | 2:3 | | |
|
|
E1A1305 | Lysá | Tn Rakovník | 1:0 | | |
|
|
E1A1306 | Kosmonosy | G.Vlašim | 1:7 | | |
|
|
E1A1307 | Čelákovice | Sp Příbram | 2:1 | | |
|
|
E1A1308 | Kladno B | M.Hradiště | 3:0 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1401 | Sedlčany | M.Hradiště | 2:1 | | |
|
|
E1A1402 | Sp Příbram | Kladno B | 1:3 | | |
|
|
E1A1403 | G.Vlašim | Čelákovice | 2:0 | | |
|
|
E1A1404 | Tn Rakovník | Kosmonosy | 2:0 | | |
|
|
E1A1405 | Mělník | Lysá | 1:4 | | |
|
|
E1A1406 | K. Hora | Benešov | 0:1 | | |
|
|
E1A1407 | Jílové | Dobříš | 11:2 | | |
|
|
E1A1408 | Beroun | SK Rakovník | 2:2 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1501 | SK Rakovník | Sedlčany | 2:0 | | |
|
|
E1A1502 | Dobříš | Beroun | 0:7 | | |
|
|
E1A1503 | Benešov | Jílové | 0:3 | | |
|
|
E1A1504 | Lysá | K. Hora | 4:1 | | |
|
|
E1A1505 | Kosmonosy | Mělník | 2:0 | | |
|
|
E1A1506 | Čelákovice | Tn Rakovník | 1:0 | | |
|
|
E1A1507 | Kladno B | G.Vlašim | 4:2 | | |
|
|
E1A1508 | M.Hradiště | Sp Příbram | 0:0 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1601 | Sedlčany | Sp Příbram | 1:1 | | |
|
|
E1A1602 | M.Hradiště | G.Vlašim | 0:0 | | |
|
|
E1A1603 | Kladno B | Tn Rakovník | 2:2 | | |
|
|
E1A1604 | Čelákovice | Mělník | 5:2 | | |
|
|
E1A1605 | Kosmonosy | K. Hora | 2:1 | | |
|
|
E1A1606 | Lysá | Jílové | 5:0 | | |
|
|
E1A1607 | Benešov | Beroun | 1:3 | | |
|
|
E1A1608 | Dobříš | SK Rakovník | 1:15 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1701 | Dobříš | Sedlčany | 2:8 | | |
|
|
E1A1702 | SK Rakovník | Benešov | 2:0 | | |
|
|
E1A1703 | Beroun | Lysá | 5:0 | | |
|
|
E1A1704 | Jílové | Kosmonosy | 1:1 | | |
|
|
E1A1705 | K. Hora | Čelákovice | 4:0 | | |
|
|
E1A1706 | Mělník | Kladno B | 2:4 | | |
|
|
E1A1707 | Tn Rakovník | M.Hradiště | 0:1 | | |
|
|
E1A1708 | G.Vlašim | Sp Příbram | 1:0 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1801 | Sedlčany | G.Vlašim | 2:2 | | |
|
|
E1A1802 | Sp Příbram | Tn Rakovník | 1:3 | | |
|
|
E1A1803 | M.Hradiště | Mělník | 1:3 | | |
|
|
E1A1804 | Kladno B | K. Hora | 6:2 | | |
|
|
E1A1805 | Čelákovice | Jílové | 1:1 | | |
|
|
E1A1806 | Kosmonosy | Beroun | 0:3 | | |
|
|
E1A1807 | Lysá | SK Rakovník | 0:7 | | |
|
|
E1A1808 | Benešov | Dobříš | 15:0 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1901 | Benešov | Sedlčany | 3:1 | | |
|
|
E1A1902 | Dobříš | Lysá | 1:4 | | |
|
|
E1A1903 | SK Rakovník | Kosmonosy | 2:0 | | |
|
|
E1A1904 | Beroun | Čelákovice | 4:0 | | |
|
|
E1A1905 | Jílové | Kladno B | 1:1 | | |
|
|
E1A1906 | K. Hora | M.Hradiště | 0:0 | | |
|
|
E1A1907 | Mělník | Sp Příbram | 1:1 | | |
|
|
E1A1908 | Tn Rakovník | G.Vlašim | 0:1 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2001 | Sedlčany | Tn Rakovník | 3:0 | | |
|
|
E1A2002 | G.Vlašim | Mělník | 3:2 | | |
|
|
E1A2003 | Sp Příbram | K. Hora | 1:0 | | |
|
|
E1A2004 | M.Hradiště | Jílové | 1:1 | | |
|
|
E1A2005 | Kladno B | Beroun | 5:0 | | |
|
|
E1A2006 | Čelákovice | SK Rakovník | 1:6 | | |
|
|
E1A2007 | Kosmonosy | Dobříš | 0:0 | | |
|
|
E1A2008 | Lysá | Benešov | 1:4 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2101 | Lysá | Sedlčany | 2: 4 | | |
|
|
E1A2102 | Benešov | Kosmonosy | 3: 1 | | |
|
|
E1A2103 | Dobříš | Čelákovice | 2: 3 | | |
|
|
E1A2104 | SK Rakovník | Kladno B | 1: 1 | | |
|
|
E1A2105 | Beroun | M.Hradiště | 6: 1 | | |
|
|
E1A2106 | Jílové | Sp Příbram | 1: 2 | | |
|
|
E1A2107 | K. Hora | G.Vlašim | 2: 4 | | |
|
|
E1A2108 | Mělník | Tn Rakovník | 2: 0 | | |
|
* červeně označené výsledky jsou neoficiální
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2201 | Sedlčany | Mělník | 5:1 | | |
|
|
E1A2202 | Tn Rakovník | K. Hora | 2:0 | | |
|
|
E1A2203 | G.Vlašim | Jílové | 7:0 | | |
|
|
E1A2204 | Sp Příbram | Beroun | 1:4 | | |
|
|
E1A2205 | M.Hradiště | SK Rakovník | 0:5 | | |
|
|
E1A2206 | Kladno B | Dobříš | 13:0 | | |
|
|
E1A2207 | Čelákovice | Benešov | 0:0 | | |
|
|
E1A2208 | Kosmonosy | Lysá | 0:1 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2301 | Kosmonosy | Sedlčany | 6:1 | | |
|
|
E1A2302 | Lysá | Čelákovice | 0:2 | | |
|
|
E1A2303 | Benešov | Kladno B | 0:1 | | |
|
|
E1A2304 | Dobříš | M.Hradiště | 1:5 | | |
|
|
E1A2305 | SK Rakovník | Sp Příbram | 2:0 | | |
|
|
E1A2306 | Beroun | G.Vlašim | 2:0 | | |
|
|
E1A2307 | Jílové | Tn Rakovník | 1:1 | | |
|
|
E1A2308 | K. Hora | Mělník | 1:3 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2401 | Sedlčany | K. Hora | 3:1 | | |
|
|
E1A2402 | Mělník | Jílové | 0:4 | | |
|
|
E1A2403 | Tn Rakovník | Beroun | 0:2 | | |
|
|
E1A2404 | G.Vlašim | SK Rakovník | 0:3 | | |
|
|
E1A2405 | Sp Příbram | Dobříš | 11:0 | | |
|
|
E1A2406 | M.Hradiště | Benešov | 4:2 | | |
|
|
E1A2407 | Kladno B | Lysá | 5:1 | | |
|
|
E1A2408 | Čelákovice | Kosmonosy | 4:0 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2501 | Čelákovice | Sedlčany | 6:3 | | |
|
|
E1A2502 | Kosmonosy | Kladno B | 2:2 | | |
|
|
E1A2503 | Lysá | M.Hradiště | 0:2 | | |
|
|
E1A2504 | Benešov | Sp Příbram | 3:2 | | |
|
|
E1A2505 | Dobříš | G.Vlašim | 0:8 | | |
|
|
E1A2506 | SK Rakovník | Tn Rakovník | 4:0 | | |
|
|
E1A2507 | Beroun | Mělník | 5:2 | | |
|
|
E1A2508 | Jílové | K. Hora | 2:4 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2601 | Sedlčany | Jílové | 6:1 | | |
|
|
E1A2602 | K. Hora | Beroun | 2:2 | | |
|
|
E1A2603 | Mělník | SK Rakovník | 0:7 | | |
|
|
E1A2604 | Tn Rakovník | Dobříš | 3:0 | | |
|
|
E1A2605 | G.Vlašim | Benešov | 2:2 | | |
|
|
E1A2606 | Sp Příbram | Lysá | 3:1 | | |
|
|
E1A2607 | M.Hradiště | Kosmonosy | 1:1 | | |
|
|
E1A2608 | Kladno B | Čelákovice | 0:1 | | |
|
27.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2701 | Kladno B | Sedlčany | 6:1 | | |
|
|
E1A2702 | Čelákovice | M.Hradiště | 0:2 | | |
|
|
E1A2703 | Kosmonosy | Sp Příbram | 0:0 | | |
|
|
E1A2704 | Lysá | G.Vlašim | 0:1 | | |
|
|
E1A2705 | Benešov | Tn Rakovník | 0:0 | | |
|
|
E1A2706 | Dobříš | Mělník | 0:9 | | |
|
|
E1A2707 | SK Rakovník | K. Hora | 7:0 | | |
|
|
E1A2708 | Beroun | Jílové | 9:0 | | |
|
28.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2801 | Sedlčany | Beroun | 1:5 | | |
|
|
E1A2802 | Jílové | SK Rakovník | 0:5 | | |
|
|
E1A2803 | K. Hora | Dobříš | 9:0 | | |
|
|
E1A2804 | Mělník | Benešov | 1:4 | | |
|
|
E1A2805 | Tn Rakovník | Lysá | 2:1 | | |
|
|
E1A2806 | G.Vlašim | Kosmonosy | 1:3 | | |
|
|
E1A2807 | Sp Příbram | Čelákovice | 1:1 | | |
|
|
E1A2808 | M.Hradiště | Kladno B | 0:1 | | |
|
29.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2901 | M.Hradiště | Sedlčany | 1:1 | | |
|
|
E1A2902 | Kladno B | Sp Příbram | 2:2 | | |
|
|
E1A2903 | Čelákovice | G.Vlašim | 0:4 | | |
|
|
E1A2904 | Kosmonosy | Tn Rakovník | 0:1 | | |
|
|
E1A2905 | Lysá | Mělník | 4:2 | | |
|
|
E1A2906 | Benešov | K. Hora | 1:3 | | |
|
|
E1A2907 | Dobříš | Jílové | 0:12 | | |
|
|
E1A2908 | SK Rakovník | Beroun | 1:0 | | |
|
30.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A3001 | Sedlčany | SK Rakovník | 1:3 | | |
|
|
E1A3002 | Beroun | Dobříš | 15:0 | | |
|
|
E1A3003 | Jílové | Benešov | 6:0 | | |
|
|
E1A3004 | K. Hora | Lysá | 4:2 | | |
|
|
E1A3005 | Mělník | Kosmonosy | 1:1 | | |
|
|
E1A3006 | Tn Rakovník | Čelákovice | 1:2 | | |
|
|
E1A3007 | G.Vlašim | Kladno B | 3:1 | | |
|
|
E1A3008 | Sp Příbram | M.Hradiště | 2:0 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 1037 | 4.3 |
Branky domácí | 595 | 2.5 |
Branky hosté | 442 | 1.8 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Benešov | 0 | 0 | 0 |
|
Beroun | 0 | 0 | 0 |
|
Čelákovice | 0 | 0 | 0 |
|
Dobříš | 0 | 0 | 0 |
|
G.Vlašim | 0 | 0 | 0 |
|
Jílové | 0 | 0 | 0 |
|
K. Hora | 0 | 0 | 0 |
|
Kladno B | 0 | 0 | 0 |
|
Kosmonosy | 0 | 0 | 0 |
|
Lysá | 0 | 0 | 0 |
|
M.Hradiště | 0 | 0 | 0 |
|
Mělník | 0 | 0 | 0 |
|
Sedlčany | 0 | 0 | 0 |
|
SK Rakovník | 0 | 0 | 0 |
|
Sp Příbram | 0 | 0 | 0 |
|
Tn Rakovník | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Středočeský KFS |
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40, 160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
|
|
|