|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
F2A - I.A třída mladších žáků A
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Dobříš | 20 | 16 | 2 | 2 | 114: 24 | 50 | ( 20) |
|
2. | O.Voda | 20 | 15 | 3 | 2 | 81: 15 | 48 | ( 18) |
|
3. | Sp Kladno | 20 | 15 | 1 | 4 | 72: 14 | 46 | ( 16) |
|
4. | Slaný | 20 | 12 | 2 | 6 | 62: 19 | 38 | ( 8) |
|
5. | SK Rakovník B | 20 | 10 | 0 | 10 | 47: 45 | 30 | ( 0) |
|
6. | N. Strašecí | 20 | 9 | 3 | 8 | 71: 47 | 30 | ( 0) |
|
7. | Beroun | 20 | 9 | 2 | 9 | 63: 43 | 29 | ( -1) |
|
8. | Kročehlavy | 20 | 7 | 3 | 10 | 39: 41 | 24 | ( -6) |
|
9. | Kralupy | 20 | 4 | 3 | 13 | 42: 65 | 15 | (-15) |
|
10. | Brandýsek | 20 | 3 | 1 | 16 | 37:114 | 10 | (-20) |
|
11. | Milín | 20 | 0 | 0 | 20 | 4:205 | 0 | (-30) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Dobříš | 10 | 9 | 0 | 1 | 65: 11 | 27 |
|
2. | Sp Kladno | 10 | 9 | 0 | 1 | 46: 4 | 27 |
|
3. | O.Voda | 10 | 8 | 2 | 0 | 44: 6 | 26 |
|
4. | Slaný | 10 | 7 | 1 | 2 | 37: 9 | 22 |
|
5. | N. Strašecí | 10 | 6 | 1 | 3 | 38: 20 | 19 |
|
6. | SK Rakovník B | 10 | 6 | 0 | 4 | 28: 19 | 18 |
|
7. | Kročehlavy | 10 | 5 | 1 | 4 | 19: 11 | 16 |
|
8. | Beroun | 10 | 4 | 1 | 5 | 38: 15 | 13 |
|
9. | Kralupy | 10 | 2 | 3 | 5 | 18: 25 | 9 |
|
10. | Brandýsek | 10 | 2 | 1 | 7 | 22: 54 | 7 |
|
11. | Milín | 10 | 0 | 0 | 10 | 3:100 | 0 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Dobříš | 10 | 7 | 2 | 1 | 49: 13 | 23 |
|
2. | O.Voda | 10 | 7 | 1 | 2 | 37: 9 | 22 |
|
3. | Sp Kladno | 10 | 6 | 1 | 3 | 26: 10 | 19 |
|
4. | Slaný | 10 | 5 | 1 | 4 | 25: 10 | 16 |
|
5. | Beroun | 10 | 5 | 1 | 4 | 25: 28 | 16 |
|
6. | SK Rakovník B | 10 | 4 | 0 | 6 | 19: 26 | 12 |
|
7. | N. Strašecí | 10 | 3 | 2 | 5 | 33: 27 | 11 |
|
8. | Kročehlavy | 10 | 2 | 2 | 6 | 20: 30 | 8 |
|
9. | Kralupy | 10 | 2 | 0 | 8 | 24: 40 | 6 |
|
10. | Brandýsek | 10 | 1 | 0 | 9 | 15: 60 | 3 |
|
11. | Milín | 10 | 0 | 0 | 10 | 1:105 | 0 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Milín | --- | 2:10 | 0:11 | | 0:10 | | | 1:6 | 0:9 | 0:16 | 0:9 | 0:4 | 0:15 | 0:10 |
|
2. | Kročehlavy | 3:0 | --- | 1:2 | | 0:1 | | | 4:2 | 0:1 | 1:1 | 2:1 | 0:1 | 3:2 | 5:0 |
|
3. | Slaný | 14:0 | 4:1 | --- | | 1:0 | | | 4:0 | 0:3 | 1:2 | 2:1 | 2:2 | 4:0 | 5:0 |
|
4. | volno | | | | --- | | | | | | | | | | |
|
5. | Sp Kladno | 13:0 | 4:0 | 2:0 | | --- | | | 9:0 | 2:1 | 2:3 | 6:0 | 2:0 | 4:0 | 2:0 |
|
6. | volno | | | | | | --- | | | | | | | | |
|
7. | volno | | | | | | | --- | | | | | | | |
|
8. | Brandýsek | 10:0 | 2:2 | 0:6 | | 1:2 | | | --- | 0:11 | 1:10 | 0:10 | 3:10 | 1:3 | 4:0 |
|
9. | O.Voda | 13:0 | 3:2 | 1:0 | | 2:1 | | | 6:0 | --- | 1:1 | 5:0 | 9:1 | 1:1 | 3:0 |
|
10. | Dobříš | 15:1 | 5:1 | 4:2 | | 0:3 | | | 12:1 | 4:0 | --- | 8:0 | 8:0 | 4:2 | 5:1 |
|
11. | Kralupy | 10:0 | 0:0 | 1:1 | | 2:2 | | | 3:1 | 0:1 | 1:8 | --- | 1:3 | 0:6 | 0:3 |
|
12. | Beroun | 14:0 | 1:2 | 0:1 | | 0:2 | | | 10:0 | 0:5 | 3:1 | 7:0 | --- | 2:2 | 1:2 |
|
13. | N. Strašecí | 10:0 | 6:1 | 1:0 | | 0:4 | | | 6:2 | 2:2 | 3:5 | 6:1 | 3:2 | --- | 1:3 |
|
14. | SK Rakovník B | 3:0 | 3:1 | 0:2 | | 4:1 | | | 5:3 | 1:4 | 0:2 | 4:2 | 0:2 | 8:2 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | O.Voda | 10 | 8 | 2 | 0 | 45: 6 | 26 |
|
2. | Dobříš | 10 | 8 | 1 | 1 | 54: 11 | 25 |
|
3. | Sp Kladno | 10 | 7 | 1 | 2 | 38: 7 | 22 |
|
4. | Beroun | 10 | 5 | 2 | 3 | 28: 19 | 17 |
|
5. | Kročehlavy | 10 | 5 | 1 | 4 | 26: 17 | 16 |
|
6. | Slaný | 10 | 4 | 2 | 4 | 29: 10 | 14 |
|
7. | N. Strašecí | 10 | 4 | 2 | 4 | 30: 25 | 14 |
|
8. | SK Rakovník B | 10 | 4 | 0 | 6 | 28: 27 | 12 |
|
9. | Kralupy | 10 | 2 | 2 | 6 | 28: 27 | 8 |
|
10. | Brandýsek | 10 | 1 | 1 | 8 | 13: 67 | 4 |
|
11. | Milín | 10 | 0 | 0 | 10 | 3:106 | 0 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Dobříš | 10 | 8 | 1 | 1 | 60: 13 | 25 |
|
2. | Sp Kladno | 10 | 8 | 0 | 2 | 34: 7 | 24 |
|
3. | Slaný | 10 | 8 | 0 | 2 | 33: 9 | 24 |
|
4. | O.Voda | 10 | 7 | 1 | 2 | 36: 9 | 22 |
|
5. | SK Rakovník B | 10 | 6 | 0 | 4 | 19: 18 | 18 |
|
6. | N. Strašecí | 10 | 5 | 1 | 4 | 41: 22 | 16 |
|
7. | Beroun | 10 | 4 | 0 | 6 | 35: 24 | 12 |
|
8. | Kročehlavy | 10 | 2 | 2 | 6 | 13: 24 | 8 |
|
9. | Kralupy | 10 | 2 | 1 | 7 | 14: 38 | 7 |
|
10. | Brandýsek | 10 | 2 | 0 | 8 | 24: 47 | 6 |
|
11. | Milín | 10 | 0 | 0 | 10 | 1: 99 | 0 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A0101 | Milín | SK Rakovník B | 0:10 | | |
|
|
F2A0102 | Kročehlavy | N. Strašecí | 3:2 | | |
|
|
F2A0103 | Slaný | Beroun | 2:2 | | |
|
|
|
F2A0105 | Sp Kladno | Dobříš | 2:3 | | |
|
|
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A0201 | SK Rakovník B | Brandýsek | 5:3 | | |
|
|
|
|
F2A0204 | Kralupy | Sp Kladno | 2:2 | | |
|
|
|
F2A0206 | N. Strašecí | Slaný | 1:0 | | |
|
|
F2A0207 | Milín | Kročehlavy | 2:10 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A0301 | Kročehlavy | SK Rakovník B | 5:0 | | |
|
|
F2A0302 | Slaný | Milín | 14:0 | | |
|
|
|
F2A0304 | Sp Kladno | Beroun | 2:0 | | |
|
|
|
|
F2A0307 | Brandýsek | O.Voda | 0:11 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A0401 | SK Rakovník B | O.Voda | 1:4 | | |
|
|
F2A0402 | Dobříš | Brandýsek | 12:1 | | |
|
|
|
|
F2A0405 | N. Strašecí | Sp Kladno | 0:4 | | |
|
|
|
F2A0407 | Kročehlavy | Slaný | 1:2 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A0501 | Slaný | SK Rakovník B | 5:0 | | |
|
|
|
F2A0503 | Sp Kladno | Milín | 13:0 | | |
|
|
|
|
F2A0506 | Brandýsek | Kralupy | 0:10 | | |
|
|
F2A0507 | O.Voda | Dobříš | 1:1 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A0601 | SK Rakovník B | Dobříš | 0:2 | | |
|
|
F2A0602 | Kralupy | O.Voda | 0:1 | | |
|
|
F2A0603 | Beroun | Brandýsek | 10:0 | | |
|
|
|
|
F2A0606 | Kročehlavy | Sp Kladno | 0:1 | | |
|
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
F2A0702 | Sp Kladno | Slaný | 2:0 | | |
|
|
|
|
F2A0705 | Brandýsek | N. Strašecí | 1:3 | | |
|
|
F2A0706 | O.Voda | Beroun | 9:1 | | |
|
|
F2A0707 | Dobříš | Kralupy | 8:0 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A0801 | SK Rakovník B | Kralupy | 4:2 | | |
|
|
F2A0802 | Beroun | Dobříš | 3:1 | | |
|
|
F2A0803 | N. Strašecí | O.Voda | 2:2 | | |
|
|
F2A0804 | Milín | Brandýsek | 1:6 | | |
|
|
|
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A0901 | Sp Kladno | SK Rakovník B | 2:0 | | |
|
|
|
|
F2A0904 | Brandýsek | Kročehlavy | 2:2 | | |
|
|
F2A0905 | O.Voda | Milín | 13:0 | | |
|
|
F2A0906 | Dobříš | N. Strašecí | 4:2 | | |
|
|
F2A0907 | Kralupy | Beroun | 1:3 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1001 | SK Rakovník B | Beroun | 0:2 | | |
|
|
F2A1002 | N. Strašecí | Kralupy | 6:1 | | |
|
|
F2A1003 | Milín | Dobříš | 0:16 | | |
|
|
F2A1004 | Kročehlavy | O.Voda | 0:1 | | |
|
|
F2A1005 | Slaný | Brandýsek | 4:0 | | |
|
|
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
|
|
F2A1104 | O.Voda | Slaný | 1:0 | | |
|
|
F2A1105 | Dobříš | Kročehlavy | 5:1 | | |
|
|
F2A1106 | Kralupy | Milín | 10:0 | | |
|
|
F2A1107 | Beroun | N. Strašecí | 2:2 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1201 | SK Rakovník B | N. Strašecí | 8:2 | | |
|
|
F2A1202 | Milín | Beroun | 0:4 | | |
|
|
F2A1203 | Kročehlavy | Kralupy | 2:1 | | |
|
|
F2A1204 | Slaný | Dobříš | 1:2 | | |
|
|
|
F2A1206 | Sp Kladno | Brandýsek | 9:0 | | |
|
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
|
F2A1303 | O.Voda | Sp Kladno | 2:1 | | |
|
|
|
F2A1305 | Kralupy | Slaný | 1:1 | | |
|
|
F2A1306 | Beroun | Kročehlavy | 1:2 | | |
|
|
F2A1307 | N. Strašecí | Milín | 10:0 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1401 | SK Rakovník B | Milín | 3:0 | | |
|
|
F2A1402 | N. Strašecí | Kročehlavy | 6:1 | | |
|
|
F2A1403 | Beroun | Slaný | 0:1 | | |
|
|
|
F2A1405 | Dobříš | Sp Kladno | 0:3 | | |
|
|
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1501 | Brandýsek | SK Rakovník B | 4:0 | | |
|
|
|
|
F2A1504 | Sp Kladno | Kralupy | 6:0 | | |
|
|
|
F2A1506 | Slaný | N. Strašecí | 4:0 | | |
|
|
F2A1507 | Kročehlavy | Milín | 3:0 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1601 | SK Rakovník B | Kročehlavy | 3:1 | | |
|
|
F2A1602 | Milín | Slaný | 0:11 | | |
|
|
|
F2A1604 | Beroun | Sp Kladno | 0:2 | | |
|
|
|
|
F2A1607 | O.Voda | Brandýsek | 6:0 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1701 | O.Voda | SK Rakovník B | 3:0 | | |
|
|
F2A1702 | Brandýsek | Dobříš | 1:10 | | |
|
|
|
|
F2A1705 | Sp Kladno | N. Strašecí | 4:0 | | |
|
|
|
F2A1707 | Slaný | Kročehlavy | 4:1 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1801 | SK Rakovník B | Slaný | 0:2 | | |
|
|
|
F2A1803 | Milín | Sp Kladno | 0:10 | | |
|
|
|
|
F2A1806 | Kralupy | Brandýsek | 3:1 | | |
|
|
F2A1807 | Dobříš | O.Voda | 4:0 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A1901 | Dobříš | SK Rakovník B | 5:1 | | |
|
|
F2A1902 | O.Voda | Kralupy | 5:0 | | |
|
|
F2A1903 | Brandýsek | Beroun | 3:10 | | |
|
|
|
|
F2A1906 | Sp Kladno | Kročehlavy | 4:0 | | |
|
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
F2A2002 | Slaný | Sp Kladno | 1:0 | | |
|
|
|
|
F2A2005 | N. Strašecí | Brandýsek | 6:2 | | |
|
|
F2A2006 | Beroun | O.Voda | 0:5 | | |
|
|
F2A2007 | Kralupy | Dobříš | 1:8 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A2101 | Kralupy | SK Rakovník B | 0:3 | | |
|
|
F2A2102 | Dobříš | Beroun | 8:0 | | |
|
|
F2A2103 | O.Voda | N. Strašecí | 1:1 | | |
|
|
F2A2104 | Brandýsek | Milín | 10:0 | | |
|
|
|
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A2201 | SK Rakovník B | Sp Kladno | 4: 1 | | |
|
|
|
|
F2A2204 | Kročehlavy | Brandýsek | 4: 2 | | |
|
|
F2A2205 | Milín | O.Voda | 0: 9 | | |
|
|
F2A2206 | N. Strašecí | Dobříš | 3: 5 | | |
|
|
F2A2207 | Beroun | Kralupy | 7: 0 | | |
|
* červeně označené výsledky jsou neoficiální
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A2301 | Beroun | SK Rakovník B | 1:2 | | |
|
|
F2A2302 | Kralupy | N. Strašecí | 0:6 | | |
|
|
F2A2303 | Dobříš | Milín | 15:1 | | |
|
|
F2A2304 | O.Voda | Kročehlavy | 3:2 | | |
|
|
F2A2305 | Brandýsek | Slaný | 0:6 | | |
|
|
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
|
|
F2A2404 | Slaný | O.Voda | 0:3 | | |
|
|
F2A2405 | Kročehlavy | Dobříš | 1:1 | | |
|
|
F2A2406 | Milín | Kralupy | 0:9 | | |
|
|
F2A2407 | N. Strašecí | Beroun | 3:2 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2A2501 | N. Strašecí | SK Rakovník B | 1:3 | | |
|
|
F2A2502 | Beroun | Milín | 14:0 | | |
|
|
F2A2503 | Kralupy | Kročehlavy | 0:0 | | |
|
|
F2A2504 | Dobříš | Slaný | 4:2 | | |
|
|
|
F2A2506 | Brandýsek | Sp Kladno | 1:2 | | |
|
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
|
F2A2603 | Sp Kladno | O.Voda | 2:1 | | |
|
|
|
F2A2605 | Slaný | Kralupy | 2:1 | | |
|
|
F2A2606 | Kročehlavy | Beroun | 0:1 | | |
|
|
F2A2607 | Milín | N. Strašecí | 0:15 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 632 | 5.7 |
Branky domácí | 358 | 3.3 |
Branky hosté | 274 | 2.5 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Beroun | 0 | 0 | 0 |
|
Brandýsek | 0 | 0 | 0 |
|
Dobříš | 0 | 0 | 0 |
|
Kralupy | 0 | 0 | 0 |
|
Kročehlavy | 0 | 0 | 0 |
|
Milín | 0 | 0 | 0 |
|
N. Strašecí | 0 | 0 | 0 |
|
O.Voda | 0 | 0 | 0 |
|
SK Rakovník B | 0 | 0 | 0 |
|
Slaný | 0 | 0 | 0 |
|
Sp Kladno | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Středočeský KFS |
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40, 160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
|
|
|