Branky: Žalud Martin 4, Spurný Libor, Patera Lukáš, Pelc Petr - Šperl Jiří 2, Zbudil Roman, Zajíc Šimon, Kučera Pavel; Rozhodčí: Pánek
A2A0102
Cembrit Beroun
Vysoký Újezd
6:2(4:1)
100
Branky: Sládek Roman 2, Fron Radek 2, Novotný Daniel, Čížek Martin - Hnátek Jiří, Svárovský Jakub; Rozhodčí: Palek; ČK: 0 - Hnátek Jiří, Sloup Tomáš
A2A0104
Svatá
Králův Dvůr B
1:2(1:1)
150
Branky: vlastní - Eliášek Tomáš, Krupa Jiří; Rozhodčí: Kros
A2A0105
Tmaň
Nižbor B
4:2(2:1)
50
Branky: Aduwa Destine 2, Fiala Lukáš, Potěšil Dominik - Boubín Petr, Nejedlý Petr; Rozhodčí: Knotek
A2A0106
Lužce
Zdice B
4:1(1:0)
40
Branky: Hůla Jindřich st. 2, Kučera Václav, Dušek David - Jánský Jiří; Rozhodčí: Pos
A2A0107
Chodouň
Hudlice
1:3(0:2)
60
Branky: Hubáček Milan - Sklenička Karel, Veselý Robert, Havlíček Lukáš; Rozhodčí: Šnajdr
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0201
Karlštejn
Hudlice
3:1(1:0)
50
Branky: Povýšil Viktor, Šperl Jiří, Kučera Pavel - Patera Zdeněk; Rozhodčí: Knotek; ČK: 0 - Bergman Lukáš
A2A0202
Zdice B
Chodouň
6:3(2:3)
80
Branky: Kosík Richard, Hejný Tomáš, Doskočil František, Guschl Roman, Lojek Lukáš, Myška Michal - Hubáček Milan 2, Turický David; Rozhodčí: Špicl J.
A2A0203
Nižbor B
Lužce
1:1(1:1)
30
Branky: Boubín Petr - Kučera Václav; Rozhodčí: Hájek; ČK: Krejsa Jaroslav - 0
A2A0204
Králův Dvůr B
Tmaň
9:1(5:0)
70
Branky: Eliášek Tomáš 3, Šolc Patrik 2, Opl Kamil, Vydra Pavel, Svoboda Petr, Hrudka Milan - Fiala Lukáš; Rozhodčí: Závora
A2A0206
Vysoký Újezd
Tetín
1:4(0:3)
80
Branky: Adolf Martin - Kaňka Tomáš 2, Šimáček Luboš, Bláha Karel; Rozhodčí: Marx
A2A0207
Nový Jáchymov
Cembrit Beroun
5:7(5:4)
80
Branky: Žalud Martin 3, Spurný Libor, Patera Lukáš - Čížek Martin 3, Beňo Radek, Novotný Daniel, Sládek Roman, Uksa Ondřej; Rozhodčí: Kareš
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0301
Cembrit Beroun
Karlštejn
4:2(3:1)
120
Branky: Ličík František, Vydra Martin, Novotný Daniel, Čížek Martin - Cajthaml Ondřej, Klusák Erik; Rozhodčí: Mázdra
A2A0302
Tetín
Nový Jáchymov
5:2(2:1)
90
Branky: Kaňka Tomáš 2, Krtek Martin, Janda Vlastimil, Hejna Josef - Vlček Michal, Spurný Libor; Rozhodčí: Koldová; ČK: 0 - Krob Jakub, Odeesho Yaqo Jacob
A2A0303
Svatá
Vysoký Újezd
4:2(1:1)
110
Branky: Vůjta Ondřej 2, Toporčák Marcel, Vůjta Martin - Heisig Michal, Adolf Martin; Rozhodčí: Vlachopulos
A2A0305
Lužce
Králův Dvůr B
6:3(3:1)
80
Branky: Dušek David 3, Vajdl Zdeněk, Jankásek Tomáš, Kučera Václav - Eliášek Tomáš, Svoboda Petr, Šolc Patrik; Rozhodčí: Špicl J.; ČK: 0 - Vydra Pavel
A2A0306
Chodouň
Nižbor B
4:0(0:0)
40
Branky: Flachs Josef 2, Kořínek Miloš, Macourek Tomáš; Rozhodčí: Závora
A2A0307
Hudlice
Zdice B
2:0(0:0)
40
Branky: Sklenička Karel, Červenka Jan; Rozhodčí: Krbec
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0401
Karlštejn
Zdice B
2:0(1:0)
25
Branky: Klusák Erik, Červený Martin; Rozhodčí: Hájek; ČK: 0 - Havrda Jakub
A2A0402
Nižbor B
Hudlice
2:1(0:1)
30
Branky: Blažej Petr 2 - Bergman Lukáš; Rozhodčí: Pánek
A2A0403
Králův Dvůr B
Chodouň
7:3(2:1)
70
Branky: Vybíral Marek 3, Svoboda Petr 2, Dochtor Petr, Krampera Jakub - Peták Milan 2, Flachs Josef; Rozhodčí: Knotek
A2A0405
Vysoký Újezd
Tmaň
1:0(1:0)
40
Branky: Svárovský Jakub; Rozhodčí: Bidšovský
A2A0406
Nový Jáchymov
Svatá
5:4(3:2)
110
Branky: Vlček Michal 2, Pelc Petr 2, vlastní - Bělohlávek Tomáš 2, Falc Otto, Pergl Bohumil; Rozhodčí: Mázdra
A2A0407
Cembrit Beroun
Tetín
1:0(0:0)
150
Branky: Klier Josef; Rozhodčí: Červenka
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0501
Tetín
Karlštejn
0:2(0:1)
Branky: Klusák Erik, Červený Martin; Rozhodčí: Palek
A2A0502
Svatá
Cembrit Beroun
1:9(1:7)
100
Branky: Toporčák Marcel - Hampl David 2, Ličík František, Krumholz Marek, Vydra Martin, Landa Jaroslav, Novotný Daniel, Sládek Roman, Čížek Martin; Rozhodčí: Hájek
A2A0503
Tmaň
Nový Jáchymov
3:3(2:2)
70
Branky: Aduwa Destine, Haas Radek, Večeřa Jakub - Žalud Martin 2, Spurný Libor; Rozhodčí: Krbec
A2A0504
Lužce
Vysoký Újezd
2:4(2:2)
80
Branky: Šilhavý Michal, Dušek David - Hnátek Jiří, Severin Jiří, Barták Michal, Trojan Martin; Rozhodčí: Knotek
A2A0506
Hudlice
Králův Dvůr B
2:0(1:0)
70
Branky: Bergman Lukáš 2; Rozhodčí: Bidšovský
A2A0507
Zdice B
Nižbor B
1:1(1:1)
50
Branky: Kosík Richard - Matějka Václav; Rozhodčí: Šnajdr
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0601
Karlštejn
Nižbor B
6:1(2:1)
40
Branky: Tomášek Pavel, Kučera Jiří, Cajthaml Ondřej, Šperl Jiří, Kučera Pavel, Komenda Jan - Bína Ondřej; Rozhodčí: Špicl J.
A2A0602
Králův Dvůr B
Zdice B
4:0(3:0)
60
Branky: Eliášek Tomáš, Svoboda Petr, Šolc Patrik, Vavřina Josef; Rozhodčí: Špivák
A2A0604
Vysoký Újezd
Chodouň
4:0(0:0)
40
Branky: Hnátek Jiří 2, Šulc Ondřej, Trojan Martin; Rozhodčí: Krbec
A2A0605
Nový Jáchymov
Lužce
5:1(2:1)
110
Branky: Žalud Martin 2, Cimpa Václav, Pelc Petr, vlastní - Kučera Václav; Rozhodčí: Vodička
A2A0606
Cembrit Beroun
Tmaň
5:3(2:1)
90
Branky: Klier Josef, Vydra Martin, Stejskal Lukáš, Sládek Roman, Čížek Martin - Haas Radek 2, Kaplan David; Rozhodčí: Pánek
A2A0607
Tetín
Svatá
3:1(0:0)
80
Branky: David Michal 2, Kaňka Tomáš - Helebrant Milan; Rozhodčí: Belanský
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0701
Svatá
Karlštejn
1:1(0:0)
90
Branky: Kvasnička Jiří - Klusák Erik; Rozhodčí: Marx
A2A0702
Tmaň
Tetín
0:8(0:3)
40
Branky: Kaňka Tomáš 3, David Michal, Bláha Karel, Michalík Jan, Hejna Josef, vlastní; Rozhodčí: Šnajdr
A2A0703
Lužce
Cembrit Beroun
1:3(1:1)
50
Branky: Kučera Václav - Ličík František 2, Landa Jaroslav; Rozhodčí: Palek
A2A0704
Chodouň
Nový Jáchymov
0:6(0:5)
40
Branky: Vlček Michal 3, Žalud Martin 2, Cimpa Václav; Rozhodčí: Plecitý
A2A0705
Hudlice
Vysoký Újezd
0:1(0:0)
50
Branky: Hnátek Jiří; Rozhodčí: Hájek
A2A0707
Nižbor B
Králův Dvůr B
3:4(1:1)
30
Branky: Boubín Petr, Ježek David, Kaniok Roman - Eliášek Tomáš 2, Novák Ondřej, Svoboda Jan; Rozhodčí: Krbec
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0801
Karlštejn
Králův Dvůr B
1:4(1:2)
47
Branky: Hüttner Radek - Opl Kamil, Svoboda Petr, Hrudka Milan, Svoboda Jan; Rozhodčí: Hájek; ČK: Fiala Marek - 0
A2A0803
Vysoký Újezd
Zdice B
5:0(2:0)
50
Branky: Heisig Michal 2, Švamberk Avetis, Kail Ondřej, vlastní; Rozhodčí: Vlachopulos
A2A0804
Nový Jáchymov
Hudlice
2:0(2:0)
200
Branky: Patera Lukáš 2; Rozhodčí: Knotek
A2A0805
Cembrit Beroun
Chodouň
3:1(2:1)
100
Branky: Exner Milan, Beňo Radek, Stejskal Lukáš - Kořínek Miloš; Rozhodčí: Červenka
A2A0806
Tetín
Lužce
12:1(8:1)
60
Branky: David Michal 3, Šimáček Luboš 2, Kaňka Tomáš 2, Bláha Karel 2, Krtek Martin, Janda Daniel, Burián Josef - Mařánek Petr; Rozhodčí: Marx
A2A0807
Svatá
Tmaň
4:1(2:1)
80
Branky: Toporčák Marcel, Pergl Bohumil, Vlasák Aleš, Bělohlávek Tomáš - Hrubý Lukáš; Rozhodčí: Mázdra
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0901
Tmaň
Karlštejn
2:6(0:6)
50
Branky: Haas Radek, vlastní - Cajthaml Ondřej 2, Klusák Erik 2, Šperl Jiří, Červený Martin; Rozhodčí: Knotek
A2A0902
Lužce
Svatá
3:1(1:0)
60
Branky: Kokrda Martin, Kučera Václav, Dušek David - Falc Otto; Rozhodčí: Pánek
A2A0903
Chodouň
Tetín
0:8(0:3)
30
Branky: Kaňka Tomáš 2, David Michal, Huml Michal, Hejna Josef, Pospíchal Petr, Vlasák Ladislav, vlastní; Rozhodčí: Mázdra
A2A0904
Hudlice
Cembrit Beroun
2:5(1:1)
70
Branky: Kočí Václav, Sklenář Vít - Stejskal Lukáš 4, Klier Josef; Rozhodčí: Špicl J.; ČK: Berner Michal - 0
A2A0905
Zdice B
Nový Jáchymov
1:7(1:4)
100
Branky: Doskočil František - Vlček Michal 3, Bartoš Lukáš 2, Žalud Martin, Volf Sebastian; Rozhodčí: Šnajdr
A2A0906
Nižbor B
Vysoký Újezd
1:2(1:0)
50
Branky: Matějka Václav - Heisig Michal, Šulc Ondřej; Rozhodčí: Koldová
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1002
Vysoký Újezd
Králův Dvůr B
1:2(1:1)
60
Branky: Kail Ondřej - Dochtor Petr, Svoboda Petr; Rozhodčí: Marx; ČK: 0 - Opl Kamil
A2A1003
Nový Jáchymov
Nižbor B
7:0(3:0)
120
Branky: Vlček Michal 4, Spurný Libor 2, Žalud Martin; Rozhodčí: Belanský
A2A1004
Cembrit Beroun
Zdice B
8:1(4:0)
90
Branky: Čížek Martin 2, Ličík František, Krumholz Marek, Vydra Martin, Stejskal Lukáš, Novotný Daniel, Sládek Roman - Myška Michal; Rozhodčí: Mázdra
A2A1005
Tetín
Hudlice
3:2(0:1)
70
Branky: Kaňka Tomáš 2, Huml Michal - Lhotka Tomáš, Forejt Jiří; Rozhodčí: Sekerka; ČK: 0 - Bergman Tomáš
A2A1006
Svatá
Chodouň
4:1(2:1)
100
Branky: Pelc Vít 2, Toporčák Marcel, Kroužecký Roman - Hyrba Jaroslav; Rozhodčí: Chvátal
A2A1007
Tmaň
Lužce
2:2(2:2)
50
Branky: Hrubý Lukáš, Potěšil Dominik - Hůla Jindřich st., Dušek David; Rozhodčí: Veverka
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1101
Lužce
Karlštejn
0:9(0:6)
60
Branky: Cajthaml Ondřej 5, Šperl Jiří 2, Povýšil Viktor, Houška Petr; Rozhodčí: Bidšovský
A2A1102
Chodouň
Tmaň
4:2(4:2)
40
Branky: Flachs Josef 2, Hyrba Jaroslav, Peták Milan - Fišer Ladislav, Kaplan David; ČK: Peták Milan - Kaplan David, Fišer Ladislav
A2A1103
Hudlice
Svatá
1:0(1:0)
100
Branky: Kočí Václav; Rozhodčí: Kros
A2A1104
Zdice B
Tetín
0:1(0:0)
100
Branky: Šimáček Luboš; Rozhodčí: Plecitý
A2A1105
Nižbor B
Cembrit Beroun
2:2(0:1)
100
Branky: Matějka Václav, Šimáček Jaroslav - Novotný Daniel 2; Rozhodčí: Vlachopulos
A2A1106
Králův Dvůr B
Nový Jáchymov
2:5(0:2)
120
Branky: Šolc Patrik 2 - Spurný Libor 3, Vlček Michal, Král Tomáš; Rozhodčí: Pos
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1201
Karlštejn
Vysoký Újezd
4:0(2:0)
40
Branky: Tomášek Pavel 2, Šperl Jiří, Komenda Jan; Rozhodčí: Belanský
A2A1203
Cembrit Beroun
Králův Dvůr B
2:5(1:3)
220
Branky: Čížek Martin 2 - Svoboda Petr 2, Kraus Martin 2, Hrudka Milan; Rozhodčí: Palek
A2A1204
Tetín
Nižbor B
6:2(1:1)
90
Branky: Kaňka Tomáš 3, Krtek Martin 2, Hejna Josef - Boubín Petr, Glazunov Lukáš; Rozhodčí: Veverka
A2A1205
Svatá
Zdice B
1:6(0:3)
80
Branky: Pelc Vít - Hejný Tomáš 2, Prošek Lukáš 2, Svoboda Kamil, Růžička Pavel; Rozhodčí: Šnajdr
A2A1206
Tmaň
Hudlice
0:10(0:4)
50
Branky: Sklenička Karel 3, Bergman Lukáš 2, Sklenář Vít 2, Sklenář Vít, Havlíček Lukáš, Dvořák David; Rozhodčí: Pánek
A2A1207
Lužce
Chodouň
1:1(1:1)
40
Branky: Kokrda Martin - Ferda Zdeněk st.; Rozhodčí: Pos
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1301
Chodouň
Karlštejn
1:4(0:2)
50
Branky: Turický David - Šperl Jiří 2, Kučera Jiří, Červený Martin; Rozhodčí: Knotek
A2A1302
Hudlice
Lužce
3:1(2:0)
50
Branky: Mejsnar Lukáš, Bergman Tomáš, Lhotka Tomáš - Dušek David; Rozhodčí: Plecitý; ČK: Bergman Lukáš - Dušek David
A2A1303
Zdice B
Tmaň
5:3(3:0)
50
Branky: Macourek Michal 2, Hejný Tomáš, Svoboda Kamil, Kroupa Tomáš - Haas Radek 2, Potěšil Dominik; Rozhodčí: Bidšovský
A2A1304
Nižbor B
Svatá
1:0(0:0)
60
Branky: Nejedlý Petr; Rozhodčí: Pos
A2A1305
Králův Dvůr B
Tetín
2:1(0:1)
120
Branky: Kraus Martin 2 - Hejna Josef; Rozhodčí: Špicl J.; ČK: Jeřábek Adam - Švéda Jakub
A2A1307
Vysoký Újezd
Nový Jáchymov
1:3(0:2)
70
Branky: Severin Jiří - Žalud Martin 2, Krob Jakub; Rozhodčí: Špicl J.
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1401
Karlštejn
Nový Jáchymov
1:3(0:1)
80
Branky: Kučera Pavel - Spurný Libor 2, Cimpa Václav; Rozhodčí: Kros
A2A1402
Vysoký Újezd
Cembrit Beroun
1:3(0:1)
30
Branky: Hnátek Jiří - Paluska Roman 2, Hampl David; Rozhodčí: Hájek
A2A1404
Králův Dvůr B
Svatá
8:2(7:1)
70
Branky: Svoboda Petr 2, Hrudka Milan 2, Eliášek Tomáš, Dochtor Petr, Pech Filip, Svoboda Jan - Fuxa Karel, Kvasnička Jiří; Rozhodčí: Špivák
A2A1405
Nižbor B
Tmaň
0:5(0:2)
30
kontumace
Branky: Šteffl Pavel 2, Večeřa Jakub 2, Hrubý Lukáš; Rozhodčí: Koza
A2A1406
Zdice B
Lužce
2:1(1:0)
30
Branky: Macourek Michal, vlastní - Kokrda Martin; Rozhodčí: Janda; ČK: 0 - Kokrda Martin
A2A1407
Hudlice
Chodouň
5:3(2:1)
50
Branky: Sklenička Karel 2, Havlíček Lukáš 2, Bergman Tomáš - Turický David 2, Macourek Tomáš; Rozhodčí: Chvátal
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1501
Hudlice
Karlštejn
1:4(0:1)
40
Branky: Bergman Tomáš - Tomášek Pavel, Šperl Jiří, Kučera Pavel, Fiala Marek; Rozhodčí: Knotek
A2A1502
Chodouň
Zdice B
0:1(0:1)
60
Branky: Svoboda Kamil; Rozhodčí: Plecitý
A2A1503
Lužce
Nižbor B
3:0
40
kontumace
Branky: Mařánek Petr, Kučera Václav - Král Martin; Rozhodčí: Pos
A2A1504
Tmaň
Králův Dvůr B
1:5(0:1)
75
Branky: Fiala Lukáš - Šolc Patrik 2, Boháč Jakub, Hrudka Milan, Vavřina Josef; Rozhodčí: Kros
A2A1506
Tetín
Vysoký Újezd
3:1(1:0)
60
Branky: Kaňka Tomáš 2, Krtek Martin - Vlasák Matěj; Rozhodčí: Špivák
A2A1507
Cembrit Beroun
Nový Jáchymov
2:1(1:1)
150
Branky: Stejskal Lukáš, vlastní - Pelc Petr; Rozhodčí: Mázdra
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1601
Karlštejn
Cembrit Beroun
3:0(0:0)
59
Branky: Tomášek Pavel, Šaman Michal, Červený Martin; Rozhodčí: Pánek
A2A1602
Nový Jáchymov
Tetín
5:2(2:2)
100
Branky: Žalud Martin 2, Krob Jakub, Spurný Libor, Kohout Martin - Krtek Martin, Kaňka Tomáš; Rozhodčí: Palek
A2A1603
Vysoký Újezd
Svatá
5:0(2:0)
30
Branky: Hnátek Jiří 2, Heisig Michal, Šíma Martin, Trojan Martin; Rozhodčí: Špicl J.
A2A1605
Králův Dvůr B
Lužce
12:1(7:0)
60
Branky: Eliášek Tomáš 3, Svoboda Petr 3, Svoboda Jan 3, Škrdlant Jan 2, Šolc Patrik - Hůla Jindřich st.; Rozhodčí: Hájek
A2A1606
Nižbor B
Chodouň
4:0(2:0)
30
Branky: Matějka Filip 2, Nejedlý Petr, Matějka Václav; Rozhodčí: Koza
A2A1607
Zdice B
Hudlice
2:2(1:2)
35
Branky: Štolba Radek, Gerold Petr - Tikovský Jaroslav 2; Rozhodčí: Kros
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1701
Zdice B
Karlštejn
0:5(0:3)
60
Branky: Hrabal Jan, Cajthaml Ondřej, Šperl Jiří, Kučera Pavel, Klusák Erik; Rozhodčí: Kareš; ČK: 0 - Humpolík Jiří
A2A1702
Hudlice
Nižbor B
1:2(0:1)
50
Branky: Sklenář Vít - Krejsa Jaroslav, Lukeš Roman; Rozhodčí: Špivák; ČK: 0 - Křivohlavý Jiří
A2A1703
Chodouň
Králův Dvůr B
0:11(0:6)
50
Branky: Svoboda Petr 3, Šindelář Jakub 2, Hrudka Milan 2, Dochtor Petr, Šolc Patrik, Jeřábek Adam, Vavřina Josef; Rozhodčí: Závora
A2A1705
Tmaň
Vysoký Újezd
3:3(1:2)
75
Branky: Glasner Zdeněk, Hrubý Lukáš, Aduwa Destine - Šíma Martin, Kail Ondřej, Barták Michal; Rozhodčí: Janda
A2A1706
Svatá
Nový Jáchymov
0:5(0:5)
180
Branky: Žalud Martin 3, Patera Lukáš, Pelc Petr; Rozhodčí: Knotek
A2A1707
Tetín
Cembrit Beroun
3:0(0:0)
140
Branky: Krtek Martin, Kaňka Tomáš, Hejna Josef; Rozhodčí: Kareš
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1801
Karlštejn
Tetín
2:5(1:2)
80
Branky: Cajthaml Ondřej, vlastní - Kaňka Tomáš 3, Krtek Martin, Šimáček Luboš; Rozhodčí: Mázdra
A2A1802
Cembrit Beroun
Svatá
7:0(4:0)
110
Branky: Exner Milan 2, Paluska Roman, Stejskal Lukáš, Novotný Daniel, Sládek Roman, Čížek Martin; Rozhodčí: Špicl J.; ČK: 0 - Vůjta Martin
A2A1803
Nový Jáchymov
Tmaň
8:3(3:1)
140
Branky: Žalud Martin 3, Pém Jiří, Krob Jakub, Spurný Libor, Pelc Petr, Bartoš Filip - Haas Radek, Šteffl Pavel, Večeřa Jakub; Rozhodčí: Veverka
A2A1804
Vysoký Újezd
Lužce
2:1(1:1)
80
Branky: Šíma Martin, Kail Ondřej - Mařánek Petr; Rozhodčí: Závora
A2A1806
Králův Dvůr B
Hudlice
2:0(1:0)
60
Branky: Eliášek Tomáš, vlastní; Rozhodčí: Palek
A2A1807
Nižbor B
Zdice B
2:0(0:0)
60
Branky: Halfar Tomáš, Ježek David
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1901
Nižbor B
Karlštejn
1:3(0:0)
50
Branky: Hlaváček Roman - Klusák Erik 2, Šaman Michal; Rozhodčí: Palek
A2A1902
Zdice B
Králův Dvůr B
1:5(0:4)
60
Branky: Vůjta Ondřej - Svoboda Petr 2, Eliášek Tomáš, Šolc Patrik, vlastní; Rozhodčí: Šnajdr
A2A1904
Chodouň
Vysoký Újezd
1:1(0:0)
50
Branky: Flachs Josef - Severin Jiří; Rozhodčí: Kros
A2A1905
Lužce
Nový Jáchymov
4:1(1:0)
80
Branky: Dušek David 3, Kučera Václav - Krob Jakub; Rozhodčí: Kareš; ČK: Kokrda Martin - 0
A2A1906
Tmaň
Cembrit Beroun
2:8(0:7)
75
Branky: Fišer Ladislav, Lopušan Ladislav - Hampl David 2, Landa Jaroslav 2, Novotný Daniel 2, Sládek Roman, Čížek Martin; Rozhodčí: Knotek
A2A1907
Svatá
Tetín
1:0(0:0)
120
Branky: Bělohlávek Tomáš; Rozhodčí: Plecitý
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2001
Karlštejn
Svatá
8:0(2:0)
70
Branky: Zajíc Šimon 2, Klusák Erik 2, Tomášek Pavel, Kučera Jiří, Šaman Michal, Fiala Marek; Rozhodčí: Závora
A2A2002
Tetín
Tmaň
3:0(0:0)
60
Branky: Kaňka Tomáš, Hejna Josef, Hrdlička Ondřej; Rozhodčí: Kros
A2A2003
Cembrit Beroun
Lužce
3:0(2:0)
90
Branky: Paluska Roman, Novotný Daniel, Čížek Martin; Rozhodčí: Špivák
A2A2004
Nový Jáchymov
Chodouň
5:1(3:1)
90
Branky: Vlček Michal 2, Pém Jiří, Spurný Libor, Pelc Petr - Flachs Josef; Rozhodčí: Šnajdr
A2A2005
Vysoký Újezd
Hudlice
3:0(3:0)
50
Branky: Hnátek Jiří, Šíma Martin, Svárovský Jakub; Rozhodčí: Pos
A2A2007
Králův Dvůr B
Nižbor B
7:2(4:1)
70
Branky: Pech Filip 3, Svoboda Petr 2, Šolc Patrik 2 - Nejedlý Petr, Šimáček Jaroslav; Rozhodčí: Krbec
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2101
Králův Dvůr B
Karlštejn
3:0(0:0)
60
Branky: Hrudka Milan, Šolc Patrik, Svoboda Jan; Rozhodčí: Kareš
A2A2103
Zdice B
Vysoký Újezd
0:4(0:2)
40
Branky: Trojan Martin 2, Šíma Martin, Švamberk Avetis; Rozhodčí: Bidšovský
A2A2104
Hudlice
Nový Jáchymov
4:6(3:3)
150
Branky: Tikovský Jaroslav 2, Bergman Lukáš, Lommer David - Žalud Martin 3, Vlček Michal, Zábranský Miloslav, Pelc Petr; Rozhodčí: Vlachopulos
A2A2105
Chodouň
Cembrit Beroun
2:3(1:1)
40
Branky: Hyrba Jaroslav, Flachs Josef - Paluska Roman 2, Čížek Martin; Rozhodčí: Palek
A2A2106
Lužce
Tetín
1:4(1:3)
40
Branky: Hůla Jindřich st. - Krtek Martin, Šimáček Luboš, Kaňka Tomáš, Bláha Karel; Rozhodčí: Hájek
A2A2107
Tmaň
Svatá
3:2(1:1)
50
Branky: Smíšek Martin 2, Fiala Lukáš - Fuxa Karel 2; Rozhodčí: Veverka
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2201
Karlštejn
Tmaň
8:0(1:0)
50
Branky: Zajíc Šimon 2, Dražík Martin, Povýšil Viktor, Šaman Michal, Šperl Jiří, Kučera Pavel, Klusák Erik; Rozhodčí: Špivák
A2A2202
Svatá
Lužce
4:5(1:4)
70
Branky: Fuxa Karel, Sadílek Miroslav, Nový Vlastimil, Pelc Vít - Dušek David 3, Hnátek Karel, Mařánek Petr; Rozhodčí: Palek
A2A2203
Tetín
Chodouň
4:1(4:1)
30
nedohráno
Branky: Šimáček Luboš, Huml Michal, Kaňka Tomáš, Michalík Jan - Peták Milan; Rozhodčí: Veverka
A2A2204
Cembrit Beroun
Hudlice
0:0(0:0)
90
Rozhodčí: Pánek
A2A2205
Nový Jáchymov
Zdice B
6:0(5:0)
70
Branky: Spurný Libor 2, Pém Jiří, Žalud Martin, Patera Lukáš, Kohout Martin; Rozhodčí: Plecitý
A2A2206
Vysoký Újezd
Nižbor B
2:1(1:1)
10
Branky: Hnátek Jiří, Šíma Martin - Boubín Petr; Rozhodčí: Sekerka
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2302
Králův Dvůr B
Vysoký Újezd
1:2(0:2)
70
Branky: Svoboda Petr - Hnátek Jiří, Šíma Martin; Rozhodčí: Plecitý; ČK: Novák Adam - 0
A2A2303
Nižbor B
Nový Jáchymov
0:3(0:3)
90
Branky: Spurný Libor 2, Žalud Martin; Rozhodčí: Pánek
A2A2304
Zdice B
Cembrit Beroun
2:5(1:4)
50
Branky: Vůjta Ondřej, Kroupa Tomáš - Klier Josef, Hampl David, Novotný Daniel, Sládek Roman, vlastní; Rozhodčí: Hájek
A2A2305
Hudlice
Tetín
1:1(1:0)
50
Branky: Bergman Lukáš - Šimáček Luboš; Rozhodčí: Pos
A2A2306
Chodouň
Svatá
1:2(1:0)
40
Branky: Hyrba Jaroslav - Pelc Jan, Bělohlávek Tomáš; Rozhodčí: Špicl J.
A2A2307
Lužce
Tmaň
3:1(0:1)
40
Branky: Hůla Jindřich st., Mařánek Petr, Dušek David - Aduwa Destine; Rozhodčí: Špicl M.
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2401
Karlštejn
Lužce
9:0(5:0)
40
Branky: Šaman Michal 2, Šperl Jiří 2, Zbudil Roman, Houška Petr, Kučera Pavel, Červený Martin, Fiala Marek; Rozhodčí: Blažek
A2A2402
Tmaň
Chodouň
5:2(1:1)
40
Branky: Fiala Lukáš 2, Šteffl Pavel 2, Smíšek Martin - Hyrba Jaroslav, Macourek Miloslav; Rozhodčí: Marx
A2A2403
Svatá
Hudlice
1:3(0:0)
110
Branky: Matoušek Petr - Havlíček Lukáš, Mejsnar Lukáš, vlastní; Rozhodčí: Janda
A2A2404
Tetín
Zdice B
8:0(4:0)
30
Branky: Krtek Martin 2, Šimáček Luboš 2, Langhans Michal, Hrdlička Ondřej, Hoskovský Jan, vlastní; Rozhodčí: Šnajdr
A2A2405
Cembrit Beroun
Nižbor B
6:1(4:0)
80
Branky: Stejskal Lukáš 2, Hampl David, Landa Jaroslav, Novotný Daniel, Čížek Martin - Matějka Václav; Rozhodčí: Mázdra
A2A2406
Nový Jáchymov
Králův Dvůr B
2:5(0:2)
350
Branky: Vlček Michal, Krob Jakub - Svoboda Petr 2, Eliášek Tomáš, Opl Kamil, Petr Milan; Rozhodčí: Bidšovský, Mázdra, Setnička
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2501
Vysoký Újezd
Karlštejn
1:0(0:0)
40
Branky: Kail Ondřej; Rozhodčí: Vlachopulos; ČK: 0 - Kučera Jiří
A2A2503
Králův Dvůr B
Cembrit Beroun
5:1(2:1)
200
Branky: Svoboda Petr 2, Kraus Martin 2, Vavřina Josef - Paluska Roman; Rozhodčí: Kareš, Kros, Pánek
A2A2504
Nižbor B
Tetín
1:7(0:4)
60
Branky: Hlaváček Roman - Kaňka Tomáš 5, Šimáček Luboš 2; Rozhodčí: Špicl M.
A2A2505
Zdice B
Svatá
1:1(1:1)
50
Branky: Vůjta Ondřej - Pelc Jan; Rozhodčí: Kros
A2A2506
Hudlice
Tmaň
5:0(1:0)
50
Branky: Bergman Lukáš 3, Kočí Václav, Červenka Jan; Rozhodčí: Hájek
A2A2507
Chodouň
Lužce
0:5(0:5)
30
Branky: Kučera Václav 3, Kokrda Martin, Dušek David; Rozhodčí: Špivák
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2601
Karlštejn
Chodouň
5:1(2:0)
50
Branky: Klusák Erik 2, Povýšil Viktor, Šperl Jiří, Kučera Pavel - Turický David; Rozhodčí: Bidšovský
A2A2602
Lužce
Hudlice
1:8(1:3)
40
Branky: Kučera Václav - Sklenář Vít 4, Bergman Lukáš 2, Patera Zdeněk 2; Rozhodčí: Pos
A2A2603
Tmaň
Zdice B
4:3(0:2)
50
Branky: Fišer Ladislav 2, Fiala Lukáš, Smíšek Martin - Hejný Tomáš, Doskočil František, Kroupa Tomáš; Rozhodčí: Špivák
A2A2604
Svatá
Nižbor B
0:1(0:1)
110
Branky: Boubín Petr; Rozhodčí: Koza
A2A2605
Tetín
Králův Dvůr B
4:3(1:2)
60
Branky: Kaňka Tomáš 2, Krtek Martin, Šimáček Luboš - Eliášek Tomáš, Opl Kamil, Bradler Dominik; Rozhodčí: Palek; ČK: Burián Josef, Hejna Josef - 0
A2A2607
Nový Jáchymov
Vysoký Újezd
6:3(4:1)
130
Branky: Spurný Libor 2, Kohout Martin 2, Žalud Martin, Odeesho Yaqo Jacob - Hnátek Jiří, Šíma Martin, Svárovský Jakub; Rozhodčí: Janda