Domácí soutěže
Fotbalová národní liga
1. liga staršího dorostu
ČFL + Divize A, B, C
MSFL + Divize D, E
Soutěže mládeže
Kraje a okresy
Řídící komise pro Čechy
Řídící komise pro Moravu
Praha
Středočeský kraj
Benešov
Beroun
Kladno
Kolín
Kutná Hora
Mělník
Mladá Boleslav
Nymburk
Praha-východ
Praha-západ
Příbram
Rakovník
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Kraj Vysočina
Jihomoravský kraj
Olomoucký kraj
Zlínský kraj
Moravskoslezský kraj
Juniorská liga
reklama
Archiv soutěží
Ročník 2009/2010
Ročník 2010/2011
Ročník 2009/2010
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Okresní přebor
14
A2A
III. třída skupina A
14
A2B
III. třída skupina B
14
A3A
IV. třída skupina A
10
A3B
IV. třída skupina B
10
C1A
Okresní přebor dorostu
10
E1A
Okresní přebor starších žáků skupina A
10
E1B
Okresní přebor starších žáků skupina B
8
F1A
Okresní přebor mladších žáků
12
G1A
OP - st. přípravka - sk. A - TURNAJE - podzim 09
6
G1B
OP - st. přípravka - sk. B - TURNAJE - podzim 09
5
G1C
OP - st. přípravka - sk. C - TURNAJE - podzim 09
6
G1D
OP - st. přípravka - sk. D - TURNAJE - podzim 09
6
G1E
OP - st. přípravka - sk. E - TURNAJE - jaro 2010
6
G1F
OP - st. přípravka - sk. F - TURNAJE - jaro 2010
5
G1G
OP - st. přípravka - sk. G - TURNAJE - jaro 2010
6
G1H
OP - st. přípravka - sk. H - TURNAJE - jaro 2010
6
H1A
OP - ml. přípravka - sk. A - TURNAJE - podzim 09
4
H1B
OP - ml. přípravka - sk. B - TURNAJE - podzim 09
4
H1E
6
Ročník 2010/2011
Soutěž
Jméno soutěže
Počet družstev
A1A
Okresní přebor
14
A2A
III. třída skupina A
14
A2B
III. třída skupina B
14
A3A
IV. třída skupina A
10
A3B
IV. třída skupina B
12
C1A
Okresní přebor dorostu
8
E1A
Okresní přebor starších žáků skupina A
8
E1B
Okresní přebor starších žáků skupina B
8
F1A
Okresní přebor mladších žáků - skupina A
10
F1B
Okresní přebor mladších žáků - skupina B
10
G1A
OP - st. přípravka - sk. A - podzim 2010
5
G1B
OP - st. přípravka - sk. B - podzim 2010
5
G1C
OP - st. přípravka - sk. C - podzim 2010
5
G1D
OP - st. přípravka - sk. D - podzim 2010
6
G1E
OP - st. přípravka - sk. E - jaro 2011
5
G1F
OP - st. přípravka - sk. F - jaro 2011
5
G1G
OP - st. přípravka - sk. G - jaro 2011
6
G1H
OP - st. přípravka - sk. H - jaro 2011
5
H1A
OP - ml. přípravka - sk. A - podzim 2010
5
H1B
OP - ml. přípravka - sk. B - podzim 2010
5
H1C
OP - ml. přípravka - Finálová skupina
5
H1D
OP - ml. přípravka - Skupina o umístění
5
OFS Beroun
OFS Beroun, P.O.Box 112,
Okružní 650, 26601 Beroun
Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží
Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Informace FS
ZÁPIS O UTKÁNÍ (nová verze) - PDF
ZÁPIS O UTKÁNÍ (nová verze) - Word
Kontaktní formulář - klub - OFS Beroun
Soubory ke stažení
Výkonný výbor
2.9.2012
Zprávy z VV na www.ofsberoun.cz
Disciplinární komise
2.9.2012
Zprávy z DK na www.ofsberoun.cz
Úřední zprávy
2.9.2012
Úřední zprávy na www.ofsberoun.cz
reklama
reklama
>
přihlášení
english version
Nový web fotbalu
FAČR
Reprezentace
HET liga
MOL cup
FNL
Domácí soutěže
Grassroots
Futsal
Ženy
oficiální partneři
reprezentace
premium partneři
reprezentace
generální partner
SYNOT ligy
hlavní partner
SYNOT ligy
oficiální partneři
SYNOT ligy
generální partner
poháru FAČR
mediální partneři
oficiální přepravce
oficiální dodavatelé
tourism partner
Kontakt
|
Reklama na serveru
|
Ceník reklamy
© Copyright 2000 - 2012 FAČR |
Powered by WebToDate