Domácí soutěže

reklama

E1A - Krajský přebor starších žáků

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0201DobříšVlašim 1:11 
E1A0202KuniceBrandýs-Boleslav 6: 2 
E1A0203Sp PříbramZeleneč 1: 0 
E1A0204ČelákoviceNymburk 1: 6 
E1A0205SedlčanyŘíčany 2: 4 
E1A0206NeratoviceB.Poděbrady13: 1 
E1A0207BerounVelim 5: 1 
E1A0208M.HradištěTn Rakovník 0: 1 
E1A0601DobříšSp Příbram 0:13 
E1A0604NeratoviceBrandýs-Boleslav15: 0 
E1A0606M.HradištěNymburk 0: 4 
E1A0607Tn RakovníkŘíčany 0: 1 
E1A0608VelimB.Poděbrady 3: 2 
E1A0602ČelákoviceKunice 3: 0 
E1A0603SedlčanyVlašim 1: 1 
E1A0605BerounZeleneč 0: 1 



      * červeně označené výsledky jsou neoficiální

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Nymburk6600 36: 118 ( 9)
2.Neratovice6501 41: 1115 ( 6)
3.Tn Rakovník6501 32: 315 ( 3)
4.Sp Příbram6501 23: 915 ( 9)
5.Říčany6501 14: 415 ( 6)
6.Vlašim6312 27: 1010 ( 4)
7.M.Hradiště6303 14: 149 ( -3)
8.Kunice6303 14: 159 ( 3)
9.Sedlčany6213 16: 217 ( -2)
10.Čelákovice6213 10: 167 ( -2)
11.Brandýs-Boleslav6213 18: 327 ( -2)
12.Velim6204 17: 236 ( -6)
13.Zeleneč6105 8: 213 ( -6)
14.Beroun6105 6: 253 ( -6)
15.B.Poděbrady6105 9: 353 ( -6)
16.Dobříš6006 2: 470 ( -9)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
E1A0701B.PoděbradyDobříš20.09. 09:30SO
E1A0702ŘíčanyVelim20.09. 09:30SO
E1A0703NymburkTn Rakovník20.09. 09:30SOAFK Nymburk, Kovanická 66
E1A0704ZelenečM.Hradiště20.09. 09:30SO
E1A0705Brandýs-BoleslavBeroun20.09. 09:30SOLázeńská,S.Boleslav
E1A0706VlašimNeratovice20.09. 09:30SONa Lukách - UMT, tráva
E1A0707KuniceSedlčany21.09. 09:30NE
E1A0708Sp PříbramČelákovice21.09. 09:00NE



Středočeský KFS
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40,
160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Komise rozhodčích
22.1.2009Zpráva DS - formulář
 
Komise mládeže
24.8.2011PRAVIDLA MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK 4+1
24.8.2011PRAVIDLA STARŠÍCH PŘÍPRAVEK 5+1
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate