Domácí soutěže

reklama

F1A - Krajský přebor mladších žáků

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0201DobříšVlašim 1: 2 
F1A0202KuniceBrandýs-Boleslav 1: 2 
F1A0203Sp PříbramZeleneč 6: 0 
F1A0204ČelákoviceNymburk 3: 2 
F1A0205SedlčanyŘíčany 3: 4 
F1A0206NeratoviceB.Poděbrady 4: 1 
F1A0207BerounVelim 4: 1 
F1A0208M.HradištěTn Rakovník 9: 2 
F1A0601DobříšSp Příbram 3: 6 
F1A0604NeratoviceBrandýs-Boleslav 5: 2 
F1A0606M.HradištěNymburk 4: 2 
F1A0607Tn RakovníkŘíčany 1: 4 
F1A0608VelimB.Poděbrady 3: 3 
F1A0602ČelákoviceKunice 2: 1 
F1A0603SedlčanyVlašim 2:13 
F1A0605BerounZeleneč 3: 4 



      * červeně označené výsledky jsou neoficiální

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Sp Příbram6600 34: 618 ( 12)
2.Beroun6501 43: 1515 ( 6)
3.Neratovice6501 32: 1115 ( 6)
4.Říčany6501 26: 1315 ( 6)
5.M.Hradiště6411 31: 1413 ( 1)
6.Vlašim6312 23: 1310 ( 4)
7.Čelákovice6312 13: 1710 ( 1)
8.Dobříš6303 20: 199 ( 0)
9.Zeleneč6303 15: 259 ( 0)
10.Brandýs-Boleslav6213 13: 177 ( -2)
11.Kunice6114 13: 214 ( -2)
12.Velim6114 19: 334 ( -8)
13.Nymburk6105 12: 163 ( -6)
14.Sedlčany6105 19: 323 ( -6)
15.B.Poděbrady6033 17: 353 ( -6)
16.Tn Rakovník6015 14: 571 (-11)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0701B.PoděbradyDobříš20.09. 11:10SO
F1A0702ŘíčanyVelim20.09. 11:10SO
F1A0703NymburkTn Rakovník20.09. 11:10SOAFK Nymburk, Kovanická 66
F1A0704ZelenečM.Hradiště20.09. 11:10SO
F1A0705Brandýs-BoleslavBeroun20.09. 11:10SOLázeńská,S.Boleslav
F1A0706VlašimNeratovice20.09. 11:10SONa Lukách - UMT, tráva
F1A0707KuniceSedlčany21.09. 11:10NE
F1A0708Sp PříbramČelákovice21.09. 10:45NE



Středočeský KFS
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40,
160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Komise rozhodčích
22.1.2009Zpráva DS - formulář
 
Komise mládeže
24.8.2011PRAVIDLA MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK 4+1
24.8.2011PRAVIDLA STARŠÍCH PŘÍPRAVEK 5+1
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate