Domácí soutěže

reklama

F1A - Krajský přebor mladších žáků

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1A0101M.HradištěDobříš 6: 1 
F1A0102Tn RakovníkBeroun 1:20 
F1A0103VelimNeratovice 3:11 
F1A0104B.PoděbradySedlčany 1:13 
F1A0105ŘíčanyČelákovice 5: 0 
F1A0106NymburkSp Příbram 1: 3 
F1A0107ZelenečKunice 1: 5 
F1A0108Brandýs-BoleslavVlašim 1: 5 
F1A0401DobříšKunice 3: 2 
F1A0405NeratoviceNymburk 1: 1 
F1A0407M.HradištěB.Poděbrady 1: 1 
F1A0408Tn RakovníkVelim 3: 9 
F1A0402Sp PříbramVlašim 5: 0 
F1A0403ČelákoviceBrandýs-Boleslav 3: 3 
F1A0404SedlčanyZeleneč 1: 5 
F1A0406BerounŘíčany 4: 2 



      * červeně označené výsledky jsou neoficiální

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Beroun3300 32: 89 ( 6)
2.Sp Příbram3300 11: 19 ( 6)
3.M.Hradiště3210 16: 37 ( 1)
4.Dobříš3201 13: 96 ( 3)
5.Říčany3201 11: 76 ( 0)
6.Zeleneč3201 11: 96 ( 0)
7.Neratovice3111 15: 84 ( 1)
8.Kunice3111 9: 64 ( 4)
9.Nymburk3111 6: 44 ( -2)
10.Vlašim3111 7: 84 ( 1)
11.Sedlčany3102 14: 103 ( 0)
12.Velim3102 13: 233 ( -3)
13.Čelákovice3012 6: 131 ( -2)
14.Brandýs-Boleslav3012 4: 111 ( -5)
15.B.Poděbrady3012 7: 221 ( -5)
16.Tn Rakovník3003 5: 380 ( -9)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
F1A0501VelimDobříš06.09. 11:10SO
F1A0502B.PoděbradyTn Rakovník06.09. 11:10SO
F1A0503ŘíčanyM.Hradiště06.09. 11:10SO
F1A0504NymburkBeroun06.09. 11:10SOAFK Nymburk, Kovanická 66
F1A0505ZelenečNeratovice06.09. 11:10SO
F1A0506Brandýs-BoleslavSedlčany06.09. 11:10SOLázeńská,S.Boleslav
F1A0507VlašimČelákovice06.09. 11:10SONa Lukách - UMT, tráva
F1A0508KuniceSp Příbram07.09. 11:10NE



Středočeský KFS
Zátopkova 100/2, P.O.BOX 40,
160 17 Praha-Břevnov
tel: 233 101 133
fax: 233 101 143
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Komise rozhodčích
22.1.2009Zpráva DS - formulář
 
Komise mládeže
24.8.2011PRAVIDLA MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK 4+1
24.8.2011PRAVIDLA STARŠÍCH PŘÍPRAVEK 5+1
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate