Grassroots


reklama

Grassroots - Lokality a soustředění


Na tomto místě naleznete seznam lokalit, ve kterých se pravidelně uskutečňují soustředění fotbalových mužstev všech věkových kategorií. Jedná se o seznam otevřený pro každého, každý si svou prezentaci vytváří sám. Tím, že se níže uvedené lokality prezentují na těchto stránkách opět demonstrují svoji podporu „Fotbalu pro všechny“, za což jim FAČR i na tomto místě opět děkuje.
PODJEŠTĚDSKÝ SPORTOVNÍ AREÁL ČESKÝ DUB

Husova 159/III, PO BOX 29 46343 Český Dub
mob.: +420 777 189 409
manažer: Luděk Zelenka
www.www.podjestedska.eu
ludek.zeli@gmail.com


Podještědský sportovní areál se nachází na okraji města Český Dub nedaleko Liberce a Jablonce. Okolí je klidné a ideální jak pro vrcholový, tak i rekreační pobyt zaměřený pro sportovní využití,semináře a klubové akce. Sportovní areál nabízí pro své klienty dvě travnatá hřiště a hřiště s umělým povrchem 3.generace,dále multifunkční sportoviště s tenisovými, volejbalovými a nohejbalovými kurty, zařízení na streetbasktball a venkovní bazén. Ve správní budově se nachází ubytování hotelového typu. Ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, tří a čtyřlůžkových pokojích. Součástí ubytování jsou i dva apartmány. Dále se ve správní budově nachází stravovací zařízení se pro 60 osob. Kromě ubytovacího a stravovacího zařízení se v objektu nachází V.I.P klub cca pro 25 osob, multifunkční konferenční sál s využitím jako kinosál, konferenční uspořádání, školní výukové uspořádání, nebo sál pro výuku na 12 PC zařízeních. Pro možnost relaxace a odpočinku po sportovním výkonu je v areálu posilovna a welness (sauna a vířivka) s odpočívárnou.

Cena za služby pro skupiny dohodou po bližší specifikaci požadavků.

Podještědský sportovní areál je tradičním místem pořádání Fotbalových kempů Luďka Zelenky www.zelenka-kemp.cz. Kempy jsou pořádány ve dvojí podobě, a to jako letní v době letních prázdnin, tak v zimním období jarních prázdnin v kombinaci s lyžováním v nedalekém Areálu Obří sud na Javorníku. V areálu se pořádá řada vlastních akcí, jako jsou mezinárodní fotbalové kempy, mezinárodní mládežnické turnaje, turnaje pro partnery a další akce. V areálu se pořádají konference funkcionářů svazů, semináře trenérů a rozhodčích, přípravné pobyty družstev před utkáními. Pod záštitou FAČR se v areálu jednou ročně koná neoficiální mistrovství ČR v malém fotbale ZELEN CUP. Oficiální webové stránky turnaje naleznete na www.zelencup.cz .

Služby areálu již využili: FAČR – Memoriál V.Ježka, reprezentační výběr U18 a U17, kvalifikační utkání mládežnických reprezentačních mužstev, prvoligový oddíl FC Slovan Liberec, FK Jablonec, FK Teplice - mládež, Krajské výběry Libereckého kraje a Středočeského kraje, dívčí mládežnická reprezentace, dívčí mužstva Sparty Praha a Slovanu Liberec, Česko-polské fotbalové kempy, FK Neratovice, Ravel Ústí n.L., 1.FC Star Praha, Jágr Team, Amfora a pravidelně se zde hraje celostátní finále středoškolského poháru v kopané Studentcup.cz.

Areál svojí polohou umožňuje kromě vlastního využití na sportovištích i možnosti výletů do okolí a to jak pěší turistikou, ta i cykloturistikou. V okolí je možno využít oblast Ještědského hřbetu, Jizerských hor, oblasti Ralska a Českého ráje. Mimo sportovního vyžití je možno navštívit spousty pamětihodností v okolí Českého Dubu a Podještědí.

FK Chmel Blšany hotel


FK Chmel Blšany pod novém vedení, uvede po rekonstrukci hotel, přímo na stadionu do provozu od 1.5 2012 Proto si dovolujeme pozvat fotbalové kluby a jejich funkcionáře, aby zde strávili letní soustředění. Volné termíny naleznete zde: Areál nabízí ideální podmínky pro sportovní aktivity nejen sportovních klubů, rekreačních sportovců ale i jiných kolektivů. Disponuje hlavním fotbalovým stadionem s tribunou o kapacitě 2300 diváků a umělým osvětlením, dalšími sedmi travnatými hřišti, tenisovými kurty, beach volejbalovým hřištěm, běžeckou dráhou, posilovnou a hotelem s kompletně vybaveným rehabilitačním centrem. V hotelu je k dispozici ubytování ve 32ti dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením, TV, přístupem k internetu a možností celodenního stravování v hotelové restauraci, které lze využít mimo jiné i jako konferenční místnost Více informací naleznete zde:

Antonín Rosa
hotel@fkblsany.cz
www.fkblsany.cz

Sportcentrum Nová Včelnice
Školní 469, 37842 Nová Včelnice
provozovatel: Miloš Strachota - tel. 602470511
mail: mstrachota@centrum.cz
www.sportcentrum-vcelnice.cz

Sportcentrum se nachází na kraji obce, uprostřed zeleně. Jeho okolí je klidné a jsou zde ideální podmínky pro soutředění vrcholových družstev i pro pobyt rekreační se sportovním vyžitím. Celková kapacita je 95 lůžek,z toho 50 lůžek je na penzionu ve 2-4 lůžkových pokojích se sociál. zařízením a televizí, 45 lůžek ja na ubytovně, 2-8 lůžkové pokoje, sociál.zařízení na patře. K dispozici dvě společenské místnosti, kuchyňka, bar, půjčovna sport.náčiní a kol, praní prádla a parkoviště.

Přilehlý sportovní areál nabízí hlavní hřiště (umělá závlaha), náhradní hřiště, atlet.dráhu a sektory s umělým povrchem, dva tenisové a dva volejbalové kurty, běžecký tunel, sport.halu s umělým povrchem, hokejb.hřiště, kuželnu, posilovnu,v blízkosti lesní okruhy, cyklostezky, saunu, vířivé vany, masérské služby. Stravování v areálu, jídelníček dle přání zákazníka. Provoz celoroční.

Služeb sportcentra využili: fotbalisté SK Č.Budějovice, Teplic, Plzně, Jihlavy a skotského FC Falkirk, hokejisté Č.Budějovic, Kladna, Ústí, volejbalisté Příbrami, ragbisté Tatry Smíchov, atleti Slavie, Sparty, desítky mládežnických reprezentací a mnoho dalších. Více informací na výše uvedených adresách a číslech.Hotel U irský žízně
Rapšach 6, okres Jindřichův Hradec 378 07
tel.: 777/120457,
e-mail: ivan.dew@seznam.cz (Ivan Průcha – majitel) tel.: 776/099309
e-mail: pruchova.katerina@seznam.cz (Kateřina Průchová - manažerka) tel./fax: 384/786140
www.hotelirskazizen.cz

Hotel U irský žízně je díky svému vybavení ideálním místem pro konání soustředění a dalších sportovních akcí. Hotel nabízí ubytování ve čtrnácti pokojích s celkovou kapacitou minimálně 45 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, ale také televizor. Kromě ubytovacích služeb hotel nabízí služby zaměřené na sportovní vyžití. Přímo v hotelu je velká posilovna vybavená profesionálními stroji značky Grünn sport, jejíž vybavení umožňuje posilování všech svalových partií, dále je v posilovně několik rotopedů a trenažerů, ping-pongový stůl, boxovací pytel nebo kulečníkový stůl. Dále je přímo v hotelu sauna, vířivá vana, krytý vytápěný bazén, solárium, víceúčelové hřiště s umělým povrchem (tenis, nohejbal, malá kopaná) a 200 metrů od hotelu travnaté fotbalové hřiště. Dále lze domluvit také další hřiště v okolí. Stravování v hotelové restauraci (možnost sestavení jídelníčku dle konkrétnéch požadavků klubu). Dále je zajištěno parkování a praní tréninkových potřeb.


 
Horské rekreační středisko Mariánská Ubytování v horských chatách v horském sedle v nadmořské výšce 850m. K dispozici fotbalová hřiště TJ Jáchymov. Tréninkové hřiště je patrně nejvýše položeným hřištěm v ČR - přes 1 000 m.n.m. K dispozici několik typů ubytování - od jednoduchého až po ubytování pro náročné hosty - vč. SAT TV, internetu. Stravování polo či plné penze v místě dle dohody. Více viz www.horyakola.cz, marianska@horyakola.cz.
Horské rekreační středisko Mariánská
362 51, Mariánská u Jáchymova 8
tel: 602 833 244, fax: 318 635 146
Sportovní areál TJ Smilovice
Sportcentrum Smilovice
Smilovice 168
739 55 (okres Frýdek-Místek)
provozovatel: TJ Smilovice o.s.
kontaktní osoba: Tomáš Červenka
telefon: +420 602 605 144
mail: tomas.cervenka@tjsmilovice.cz
http://www.sportcentrum-smilovice.cz/

Moderní sportovní areál v klidné vesnici Smilovice (800 obyvatel) na břehu řeky Ropičanky v krásném prostředí Beskyd, vzdálenost z Frýdku-Místku 20km, z Ostravy 40km.

Sportoviště:
• sportovní hala s polyuretanovým povrchem je víceúčelové zařízení o rozměrech 44m x 25m pro všechny druhy halových individuálních i kolektivních sportů
• cvičebna, tělocvična s pingpongovými stoly
• dvě venkovní hřiště s profesionálně udržovaným trávníkem
• venkovní víceúčelové hřiště 30m × 17m s mantinely pro široké spektrum sportů - košíková, florbal, in-line bruslení a hokej, nohejbal, fotbal, hokejbal, v zimě bruslení a hokej
• dva tenisové antukové kurty
• sociální zázemí (šatny vč. uzamykatelných skříněk, sprchy)
Další vybavení:
• restaurace (týdenní menu, možno upravit na přání), venkovní krytá terasa s grilem
• společenský sál vybavený audiovizuální technikou, konferenční salónek
• bowling
• prostorné parkoviště
• v blízkém okolí cyklostezky, ski-areál, venkovní bazén, golfové hřiště
Ubytování:
• školící a ubytovací centrum Karmel (cca 100m od Sportcentra), kapacita cca 50 osob
• další možnosti ubytování v blízkém okolí (do 2km)
FC TEPLICE
– fotbalový klub žen a žákyň zajišťuje ve spolupráci s vedením hotelu Panorama Teplice zimní i letní soustředění pro fotbalové kluby žen a dívek, ale i pro všechny kategorie fotbalu.

V místě soustředění je hotel s kapacitou 350 míst pro ubytování na pokojích v různých kategoriích. Hotel se nachází na okraji Teplic pod horou Doubravka, přesto blízko od centra města. Stravování v příjemném prostředí s dobrou obsluhou a kuchyní s možností upraveného jídelníčku na přání. Ve sportareálu, který je součástí hotelu je fotbalové hřiště (tráva), dále asfaltové hřiště menších rozměrů a běžecká dráha. Crosové tratě s měkkým povrchem s různým stupněm náročnosti jsou v těsném okolí hotelu. Dále možnost využití tělocvičny, sauny s malým bazénem se studenou i teplou vodou dle přání. Posilovna je samozřejmostí. Pro zájmovou a mimo tréninkovou dobu je možné využít stolní tenis, kulečník. Plavecká hala s termální vodou 10 min. chůze. Doporučujeme návštěvu Teplické hvězdárny – cca 10 min. chůze.

Objednávky zasílejte na:
e-mail: panorama-hotel@volny.cz
FAX 417 538 761
mob. V. Folda 608 / 154 954
INFO: J. Brabec 603 / 523 689Hotel *** ROSE
Veslařská 5
690 02 BŘECLAV
Tel. / fax: 519 374 083
e- mail: hotel.rose@worldonline.cz
www.hotelrose.cz

Hotel *** ROSE se nachází v centru sport. zařízení ve městě Břeclav na jihu Moravy. Okolí hotelu je klidné a ideální jak pro vrcholový, tak i rekreační pobyt zaměřený pro sportovní využití. V hotelu nalezneme non-stop recepci, společenskou místnost s technickým vybavením, restauraci a pivnici. Poskytujeme ubytování pro 65 osob ve dvaceti dvoulůžkových pokojích, třech 2-4 lůžkových pokojích a 2 apartmánech pro 4-6 osob. Každý pokoj je vybaven sprchou, WC, telefonem, televizí se satelitním příjímačem a fénem. Stravování: Snídaně, polopenze, plná penze, . . . Dle dohody.

Vzhledem ke své poloze je hotel velmi vhodný pro sportovní soustředění. V těsné blízkosti hotelu se nachází letní koupaliště, krytý bazén se saunou a fit centrem, tenisové kurty (8 antukových), hřiště na pláž. volejbal, streetball, minigolf, atletický stadion s povrchem conipur, travnaté fotbalové hřiště, sportovní hala s horolezeckou stěnou, veslařský areál, zimní stadion. Nedaleko hotelu nalezneme squash, masáže, solárium, tenis. halu, hřiště s umělým trávníkem 3. generace pro přátelská a mistrovská utkání.

Služby hotelu a jaho okolí již využili: mládežnická reprezentace od 16 do 20 let, hokejová reprezentace od 16 do 20 let, prvoligový oddíl SFC Opava, FC Baník Ostrava, hokejoví mistři světa do 20 let a mnoho dalších.
FORMANKA HUSTOPEČE
hotel - kemp - restaurace
Šafaříkova 448 / 21
693 01 Hustopeče
tel.: +420 519 411 124
fax: +420 519 413 797
e-mail: info@formankahustopece.cz
www.formankahustopece.cz
Poskytujeme ubytování hotelového typu a v chatkách, stravování ve vlastní stylové restauraci.
Pronájem sportovišť - víceúčelová sportovní hala (všechny kolektivní sálové sporty), fotbalový stadion (travnaté a škvárové hřiště), krytý bazén, sauna, posilovna, moderní koupaliště, hřiště na beachvolejbal, tenisové kurty a hokejbalové hřiště s večerním osvětlením.

Penzion LAPAČ
Uherský Brod, Praktická 282, T: 572634470, F: 572633323, m: 608824419
Kontaktní osoba: Josef Hamšík


TJ Sokol Němčičky, sportovní areál, 691 07 Němčičky
tel.+fax: 519 430 753
e-mail: tj.sokol.nemcicky@quick.cz
Složení pokojů:5x4 lůžko, 2x5 lůžko, 2x3 lůžko, 1x2 lůžko
Cena: 180Kč/os/noc
Pronájem fotbalového hřiště. Stravování možné. Sportovní a rekreační vyžití: koupaliště, víceúčelové antukové hřiště, fotbalové hřiště, ubytování a restaurace
Ostatní informace na tel. 777 555 753 Stávek Jaroslav nebo 608 434 805 Poláčková Naďa


Nová ubytovací kapacita OTAVARENA v městském sportovním komplexu v Písku v těsné blízkosti tří travnatých ploch a jedné nově vybudované ploše s umělou tríávou vhodná jak pro mládežnické kolektivy, tak i pro družstva dospělých. K dispozici i řada jiných sportovišť a aktivit.

20 dvojlůžkových pokojů, 2-4 lůžkové apartmány (v některých pokojích možná přistýlka až do cekové kapacity 53 lůžek)

Bližší informace na www.otavarena.cz
Sláma Martin
Hotel OtavArena
Burketova 303
397 01 Písek
tel: 737 236 366
email: martin.slama@otavarena.cz


Rekreační středisko ZAHRADIŠTĚ na Vysočině - cca 14 km od Velkého Meziříčí, ceny pro větší skupiny jsou smluvní!
Majitel Vlastimil Votava, www.texevo.cz


Sportareál Praha - Satalice, U Arborky 397, 190 15 Praha 9 - Satalice
tel.:721 069 640
mail: recepce@sport-areal-satalice.cz
www.sport-areal-satalice.cz

Sportareál Praha – Satalice se nachází na východním okraji Prahy v klidné obci Satalice. Vzhledem k poloze a okolí jsou zde výborné podmínky pro pořádání sportovních soustředění vrcholových, výkonnostních i rekreačních družstev i jednotlivců. Výhodou je snadná a rychlá dosažitelnost centra Prahy autobusem MHD nebo vlakem ČD.
V hlavní budově areálu se nachází sportovní hotel se čtyřiceti lůžky v deseti pokojích. Na každý pokoj lze přidat přistýlku a tím zvýšit kapacitu na 50 míst. Na pokojích je sociální zařízení, sprcha.
Stravování zajišťujeme v přímo v areálu v restauraci Na Hřišti. Lze se stravovat formou plných penzí, polopenzí i jednotlivých jídel. Na objednávku lze zajistit i zvýšený pitný režim pro sportovce popřípadě upravit i stravování se svačinami, druhými večeřemi apod. Smozřejmostí je, že můžete postavit vlastní jídelníček a nebo jej jsme schopni postavit sami podle požadavků klienta.
V 1. patře budovy lze využít služeb rehabilitačního centra se saunou, vířivkou a masážemi. Ženy si mohou nechat zkrášlit ruce ve studiu Natty Nails.
Sportovci mohou též využít služeb sdružení Děti Fitness aneb sportem proti drogám. V jejich tělocvičně anebo i přímo na tréninkové ploše si lze objednat tréninky aerobiku, jógy, strečinku, kalanetiky pro jednotlivce i celé kolektivy. Cvičení vedou zkušené instruktorky studia Děti Fitness.
Novinkou je tělocvična se spinningem pro celkem 11 cvičenců. Opět je cvičení vedeno zkušeným trenérem.
Z hracích ploch nabízíme: 1 fotbalové hřiště s přírodní trávou, 1 fotbalové hřiště s UMT a umělým osvětlením, 7 antukových tenisových kurtů, 1 antukové hřiště na nohejbal, 1 víceúčelové hřiště s umělým povrchem a umělým osvětlením.
Pro vyžití ve volném čase jsme schopni zajistit výuku lukostřelby vedenou profesionály i mistry republiky a možnost je i s profesionálním náčiním.
K areálu přiléhá velké, na noc uzavírané parkoviště s kamerovým dohledem. Služeb Sportareálu v Satalicích již využívají fotbalistky AC Sparta Praha, reprezentační týmy žen a mládeže, partneři z Německo-české fotbalové školy, Soccer camp Pavla Horvátha, Brankářská škola Petra Kouby, fotbalový camp Tomáše Řepky, fotbalové kluby z místního okolí pro zimní přípravu na UMT.Penzion Houštka
V Houštce 375,
Brandýs nad Labem – Stará Boleslav
250 01
tel.: 326 911 826, 723 103 694
email: ubytovna@houstka.com
www.houstka.com

Penzion Houštka se nachází v lesoparku Houštka, klidové zóně města Stará Boleslav, 10 min. jízdy od Prahy. Kapacita penzionu je 34 osob v 2-4 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením, chladničkou, televizí a vstupem na terasu. V areálu je k dispozici kuchyňka, společenská místnost, úschovna kol, posezení u ohně. V celém areálu je dostupné wi-fi připojení k internetu. Na přání zajistíme: masáže, rehabilitace, sportovní vybavení, gril a další služby. Stravování dle požadavků zákazníka. Celoroční provoz. K penzionu patří rozsáhlý sportovní areál, ve kterém najdete atletickou dráhu s umělým povrchem včetně sektorů, fotbalové hřiště (zavlažování, umělé osvětlení), víceúčelové hřiště (nohejbal, volejbal, basketbal), antukový kurt, tělocvična s umělým povrchem (japex), posilovna, výborné udržované běžecké terény pro zimní přípravu (Zátopkovy běžecké stezky), síť cyklostezek, pingpongový sál a in-line bruslařská dráha. Na přání zajistíme pronájem nedaleké haly. Penzion Houštka se nachází v lesoparku Houštka, klidové zóně města Stará Boleslav, 10 min. jízdy od Prahy. Kapacita penzionu je 34 osob v 2-4 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením, chladničkou, televizí a vstupem na terasu. V areálu je k dispozici kuchyňka, společenská místnost, úschovna kol, posezení u ohně. V celém areálu je dostupné wi-fi připojení k internetu. Na přání zajistíme: masáže, rehabilitace, sportovní vybavení, gril a další služby. Stravování dle požadavků zákazníka. Celoroční provoz. K penzionu patří rozsáhlý sportovní areál, ve kterém najdete atletickou dráhu s umělým povrchem včetně sektorů, fotbalové hřiště (zavlažování, umělé osvětlení), víceúčelové hřiště (nohejbal, volejbal, basketbal), antukový kurt, tělocvična s umělým povrchem (japex), posilovna, výborné udržované běžecké terény pro zimní přípravu (Zátopkovy běžecké stezky), síť cyklostezek, pingpongový sál a in-line bruslařská dráha. Na přání zajistíme pronájem nedaleké haly.

Našich služeb využili: Český atletický svaz (reprezentační kempy), Bohemians Praha, Sparta Praha (mládež) a mnozí další.


Hotel Kormorán – Šamorín-Čilistov (Slovensko)
Hotel Kormorán, Pri hrádzi 33, 931 01 Šamorín - Čilistov
tel.: +421 31 5909 100
fax: +421 31 5909 120
web: www.hotelkormoran.sk
email: info@hotelkormoran.sk

Hotel Kormorán sa nachádza neďaleko Bratislavy (25 km) v tichom prostredí na brehu rieky Dunaja. Hotel je výborne vybavený na organizáciu sústredení a tréningových táborov, ako aj kongresov, osláv či svadieb. K jeho prednostiam patrí široká paleta športovísk a celoročne otvorené relax centrum, poskytujúce možnosť relaxácie pod vedením odborného personálu. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza vlastné futbalové ihrisko, tenisový kurt s umelou trávou (vo výstavbe je aj tenisová hala), ihrisko na plážový volejbal a petang. Samozrejmosťou je zapožičiavanie bicyklov či kolieskových korčúľ, ktoré možno využiť na neďalekej dunajskej hrádzi. Hotel poskytuje možnosti vyžitia aj pre milovníkov vodných športov. K dispozícii je aj fitness centrum, hydromasážny vírivý bazén, suchá a mokrá sauna, solárium a 10 druhov masáží. Ubytovanie je zabezpečené v 6 jednoposteľových a 49 dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky, ako aj v štyroch apartmánoch. Celková kapacita hotela je 154 lôžok. K hotelu patrí aj park, prístav a botel s kapacitou 30 lôžok. Pre športové kolektívy poskytujeme zaujímavé zľavy na ubytovanie a možnosť využívania našich športovísk zdarma. Služby nášho hotela využili napríklad futbalisti Slovana Bratislava, Spartaka Trnava, Artmedie Petržalka, FC ČSSR 76 Brusel.

reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate