Pohár České pošty



reklama

Pohár České pošty - Předkolo

neděle 14. 7. 2013, 17:00 hodin


 1. FC Jílové - Tempo Praha 1:1 (0:1), pen. 4:5
rozhodčí: Duchoň - Matějček, Hasíková

 2. Dražice - Český Krumlov 3:1 (1:1)
rozhodčí: Vrzal - Štuk, Janíček

 3. Vysoké Mýto - Svitavy 0:3 (0:2)
rozhodčí: Slavíček - Haleš, Staněk

 4. OLYMPIA H. Králové - Dvůr Králové n. L. 1:1 (0:0), pen. 5:6
Hřiště: Lhota p.Libčany
rozhodčí: Šob - Kazda, Tryzna

 5. FK Ostrov - Žatec 1:5 (1:3)
rozhodčí: Svatík - Henych, Bacík

 6. Litoměřice - Souš 2:0 (1:0)
rozhodčí: Vitner - Kapoun, Kyncl
 
 7. Rapid Liberec - Nový Bor 1:3 (0:1)
hřiště: Harcov UMT
rozhodčí: Martínek - Mrkáček, Simmerová

 8. Jablonec n. J. - Pěčín-Turnov 2:2 (0:2), pen. 8:7
rozhodčí: Langer - Poživil, Krupa

 9. Živanice - Ústí n. Orl. 3:1 (1:1)
hřiště Slovan Pardubice
rozhodčí: Dujsík - Starý, Schejbal

10. Zličín - Hořovicko 1:1 (0:0), pen. 5:6
rozhodčí: Koval - Dobrý, Šmakal

11. Sušice - Doubravka 1:1 (1:1), pen. 4:5
rozhodčí: Cupl -  Simbartl, Špindlerová

12. ZČE Plzeň - Tachov 2:0 (1:0)
rozhodčí: Mudra - Paták, Pastyřík

13. Štětí - Neratovice-Byškovice 4:4 (0:2), pen. 4:2
hřiště Horní Počaply
rozhodčí: Klupák - Krupka, Teuber

14. Dobrovice - Nová Paka 1:5 (1:4)
rozhodčí: Vnuk - Melichar, Zadinová

15. Litol - Lovosice 1:2 (1:0)
hřiště: Lysá n.Lab.
rozhodčí: Váňa Jan -  Berka O., Hrkal

16. Vřesina - Petrovice 2:1 (1:1)
rozhodčí: Záloha - Mikeska, Streit

17. Veselí n. M. - Hodonín 0:4 (0:3)
rozhodčí: Mrázek - Hanák, Mikula

18. Jeseník - Šumperk 1:3 (1:0)
rozhodčí: Svoboda - Běhal, Slabý

19. Štítná n. Vlt. - Slavičín 1:1 (1:1), pen. 5:3
rozhodčí: Batík - Bartoň, Kozubík

20. Blansko - Bystrc 0:1 (0:1)
sobota 13. 7. - 17:00, hřiště: Sokol Rudice (okr.Blansko)
rozhodčí: Podaný - Kolář, Hlubinka

21. Dolní Benešov - Havířov 4:3 (2:2)
hřiště: TJ Sokol Kobeřice
rozhodčí: Richtár - Těšina, Šištík

22. Uh. Brod - Brumov 2:3 (0:2)
sobota 13. 7. - 16:30, hřiště: Újezdec u Luhačovic
rozhodčí: Možíš - Gasnárek, Skřítecký

23. Stará Říše - Velké Meziříčí 4:0 (2:0)
sobota 13. 7. - 17:00
rozhodčí: Beneš - Hájek, Nejedlý

24. Nový Jičín - Lískovec 1:0 (1:0)
rozhodčí: Kneisl Z. - Kneisl L., Chlevišťan

25. Vyškov - Mohelnice 1:2 (1:0)
hřiště: Drnovice
rozhodčí: Nejezchleb - Hanáková, Zaplatilová

26. Tasovice - Brno Bohunice 2:1 (0:0)
rozhodčí: Kučerik - Černý, Hrůza

27. Vrchovina - Pelhřimov 1:3 (0:2)
sobota 13. 7. - 17:00, hřiště Radešínská Svratka II
rozhodčí: Nováček - Machát, KFS Vysočina

28. Valašské Meziříčí - Hranice 1:2 (0:1)
hřiště Hrachovec
rozhodčí: Cieslar - Mojžíš, Žniva

29. Žďár n. S. - Rosice 1:3 (0:1)
rozhodčí: Reich - Ságl, Fridricovský



reklama
Česká pošta
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
gambrinus ligy
Gambrinus oficiální sázkový partner
gambrinus ligy
Chance  generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize DENÍK HATTRICK - sportovní magazín Impuls sport.cz Seznam
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Čedok
fotbal-travel
Rauch benesport.cz coca-cola G4S
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate